Uitslagen 43e Indoor Heerenveen

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Ruben Korte AV Lionitas 6,85 7,99 1043
2 Robert Teune Isala `96 DNS DNS 0



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jari Kouwen ACO 10,67 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Ruben Korte AV Lionitas 1,60
1,60
Jari Kouwen ACO DNS ---



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Gijs van Beilen AV PEC 1910 6,52 7,64 1282
2 Sytze Bram de Witte HRRR 6,68 7,82 1160
3 Aleksander...arnatskiy Groningen 6,86 8,12 1000



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Sytze Bram de Witte HRRR 13,33 ---
2 Wolter Nijmeijer Start `78 8,67 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Sytze Bram de Witte HRRR 1,60 ---



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Anton Sarnatskiy Groningen 6,96 8,30 1432
2 Florian Va...er Dussen AV Impala 7,11 8,32 1387
3 Bjorn Rinsma AV Impala 7,25 8,44 1326
4 Rutger Hoekstra Heerenveen 7,49 8,63 1228
5 Gerbrand Bontekoe AV Impala 7,56 8,66 1205
6 Joël Hoeve SPLS 7,62 8,90 1144
7 Piter Nijboer AV Impala 7,78 9,16 1060
8 Johan de Vries Heerenveen 7,81 9,13 1058
9 Ronald Mulder Fivelstreek 7,85 9,22 1034
10 Julian Vries Heerenveen 8,03 9,57 935
11 Jort Rodenburg SV Veendam 8,13 9,57 915
12 Dylan Adriaansen SV Noordkop 8,47 9,93 792
13 Anton van Triest Clytoneus 8,53 10,15 748
15 Thijs van ...wershaven DVTR DNS DNS 0



Jongens Junior C1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Johan de Vries Heerenveen 9,86 ---
2 Piter Nijboer AV Impala 9,23 ---
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,96 ---
4 Erick Könst AV Haarlem 8,58 ---
5 Rutger Hoekstra Heerenveen 8,20 ---
6 Bjorn Rinsma AV Impala 7,87 ---
7 Dylan Adriaansen SV Noordkop 6,96 ---
8 Julian Vries Heerenveen 6,51 ---
9 Anton van Triest Clytoneus 5,74 ---
10 Jort Rodenburg SV Veendam 5,08
5,97
Thijs van ...wershaven DVTR DNS ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Johan de Vries Heerenveen 1,55 ---
2 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,50 ---
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,50 ---
4 Florian Va...er Dussen AV Impala 1,45 ---
5 Erick Könst AV Haarlem 1,40 ---
5 Joël Hoeve SPLS 1,40
1,43
7 Piter Nijboer AV Impala 1,35 ---
7 Bjorn Rinsma AV Impala 1,35 ---
7 Jort Rodenburg SV Veendam 1,35
1,35
10 Anton van Triest Clytoneus 1,30 ---
11 Dylan Adriaansen SV Noordkop 1,20 ---
11 Julian Vries Heerenveen 1,20 ---



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Boas Okken Groningen 6,78 7,94 1566
2 Kosheen Miran Groningen 6,85 7,86 1565
3 Jarno Zwart HRRR 7,04 8,20 1432
4 Berend Jan Krol AV Impala 7,04 8,37 1394
5 Sil de Jong Heerenveen 7,11 8,33 1385
6 Teade Zijlstra HRRR 7,22 8,41 1339
7 Sjoerd de Haan SPLS 7,27 8,50 1308
8 Romke Wielstra AV NOP 7,56 8,91 1155
9 Olav Mulder AV Hylas 7,81 9,18 1049
10 Frank Seppenwoolde ATNY DNS DNS 0



Jongens Junior C2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Kosheen Miran Groningen 12,44
12,07
2 Teade Zijlstra HRRR 11,78 ---
3 Sjoerd de Haan SPLS 10,98 ---
4 Romke Wielstra AV NOP 10,45 ---
5 Boas Okken Groningen 10,14
10,54
6 Jarno Zwart HRRR 8,40 ---
7 Berend Jan Krol AV Impala 8,08
8,20
8 Sil de Jong Heerenveen 7,98 ---
Frank Seppenwoolde ATNY DNS 11,05



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Romke Wielstra AV NOP 1,55 ---
2 Teade Zijlstra HRRR 1,50 ---
3 Sil de Jong Heerenveen 1,45 ---
3 Olav Mulder AV Hylas 1,45 ---
3 Jarno Zwart HRRR 1,45
1,35
3 Berend Jan Krol AV Impala 1,45
1,50
3 Sjoerd de Haan SPLS 1,45 ---
Frank Seppenwoolde ATNY DNS 1,55



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Daan Bartelds HAC `63 7,85 9,18 1041
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 8,09 9,01 1023
3 Ziggy Veldman Heerenveen 8,01 9,22 1000
4 Julius Meijer AV Zuidwal 8,12 9,35 955
5 Jilke Oswald HRRR 8,21 9,50 911
6 Redmer Koopmans Spartacus 8,27 9,85 842
7 Jasper de Jong Groningen 8,45 9,81 815
8 Julian Hogenkamp HAC `63 8,59 9,71 806
9 Koen van den Berg SPLS 8,44 10,00 787
10 Tjeerd Wielinga AV Impala 8,61 9,81 786
11 Sven Jorritsma Spartacus 8,66 10,12 730
12 Hylke Paulusma Heerenveen 8,71 10,17 713
13 Gijs Kraaij Heerenveen 8,67 10,32 698
14 Harmen Wesseling Heerenveen 9,26 10,59 564
15 Maurits Meijerhof Fivelstreek 9,30 10,70 543
16 Natan Bikker Heerenveen 9,29 10,89 519
17 Jelrik van der Horst AV Impala 9,35 11,14 479
18 Patrick Jansen Spartacus --- --- 0



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Julius Meijer AV Zuidwal 7,24
7,39
2 Jilke Oswald HRRR 7,15 ---
3 Julian Hogenkamp HAC `63 6,91 ---
4 Remco Bontekoe AV Impala 6,76 ---
5 Patrick Jansen Spartacus 6,65 ---
6 Daan Bartelds HAC `63 6,26 ---
7 Ziggy Veldman Heerenveen 6,03 ---
8 Justin Middelbos AV Zuidwal 5,84 ---
9 Natan Bikker Heerenveen 5,58 ---
10 Redmer Koopmans Spartacus 5,55 ---
11 Koen van den Berg SPLS 5,50 ---
12 Harmen Wesseling Heerenveen 5,48 ---
12 Jasper de Jong Groningen 5,48 ---
14 Maurits Meijerhof Fivelstreek 5,16 ---
15 Gijs Kraaij Heerenveen 5,07 ---
16 Jelrik van der Horst AV Impala 4,86 ---
17 Hylke Paulusma Heerenveen 4,80 ---
17 Sven Jorritsma Spartacus 4,80 ---
19 Tjeerd Wielinga AV Impala 4,33 ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Julius Meijer AV Zuidwal 1,40
1,45
2 Daan Bartelds HAC `63 1,40 ---
3 Julian Hogenkamp HAC `63 1,30 ---
4 Harmen Wesseling Heerenveen 1,25 ---
5 Hylke Paulusma Heerenveen 1,15 ---
5 Natan Bikker Heerenveen 1,15 ---
5 Sven Jorritsma Spartacus 1,15 ---
8 Ziggy Veldman Heerenveen 1,10 ---
8 Patrick Jansen Spartacus 1,10 ---
8 Redmer Koopmans Spartacus 1,10 ---
8 Jasper de Jong Groningen 1,10 ---
12 Gijs Kraaij Heerenveen 1,05 ---
12 Tjeerd Wielinga AV Impala 1,05 ---
12 Jelrik van der Horst AV Impala 1,05 ---



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Mark Scholten AV Impala 7,22 8,53 1314
2 Michaël Mulumba AV Impala 7,48 8,66 1224
3 Timon Hoeve SPLS 7,68 9,22 1070
4 Johannes Baron AV Impala 7,83 9,07 1066
5 Rick Velkers Heerenveen 7,86 9,08 1057
6 Roel Wielstra AV NOP 7,91 9,26 1014
7 Coen de Haan SPLS 8,02 9,24 994
8 Thijs Jorritsma HRRR 8,02 9,25 993
9 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 8,06 9,23 988
10 Hugo Stegeman Heerenveen 8,04 9,28 983
11 Marijn Piek AV Impala 8,03 9,44 957
12 Pjotr ter Doest AV Impala 8,06 9,55 932
13 Rik Wedman AAC `61 8,69 10,23 707
14 Sander Kuijpens Spartacus 8,88 10,17 684
15 Hidde Veenstra AV Impala 9,09 10,60 589
16 Rutger Berends Heerenveen DNS 9,23 506
18 Gernant Jans AAC `61 DNS DNS 0
18 Robin Hegeman AV NOP DNS DNS 0



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Twan Ligtenberg AV Rijssen 10,10
9,65
2 Coen de Haan SPLS 9,04 ---
3 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 8,16 ---
4 Rutger Berends Heerenveen 8,14 ---
5 Michaël Mulumba AV Impala 8,14 ---
6 Hugo Stegeman Heerenveen 7,90 ---
7 Thijs Jorritsma HRRR 7,49 ---
8 Roel Wielstra AV NOP 7,46 ---
9 Pjotr ter Doest AV Impala 7,31 ---
10 Mark Scholten AV Impala 7,02 ---
11 Rick Velkers Heerenveen 6,65 ---
12 Marijn Piek AV Impala 6,45 ---
13 Johannes Baron AV Impala 6,00 ---
14 Hidde Veenstra AV Impala 5,53 ---
15 Sander Kuijpens Spartacus 5,24 ---
Robin Hegeman AV NOP DNS ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Hugo Stegeman Heerenveen 1,45 ---
2 Mark Scholten AV Impala 1,40 ---
3 Michaël Mulumba AV Impala 1,40 ---
4 Rick Velkers Heerenveen 1,35 ---
4 Roel Wielstra AV NOP 1,35 ---
4 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,35
1,45
4 Timon Hoeve SPLS 1,35
1,35
8 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 1,30 ---
8 Coen de Haan SPLS 1,30 ---
10 Johannes Baron AV Impala 1,25 ---
10 Marijn Piek AV Impala 1,25 ---
12 Rik Wedman AAC `61 1,20 ---
12 Thijs Jorritsma HRRR 1,20 ---
12 Pjotr ter Doest AV Impala 1,20 ---
15 Hidde Veenstra AV Impala 1,10 ---
Rutger Berends Heerenveen DNS 1,25
Robin Hegeman AV NOP DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPtn
1 Ilya Nauta Heerenveen 9,49 6,12 1,20 1463
2 Tim Elferink AAC `61 9,60 7,03 1,15 1461
3 Sepp Schulte Castricum 10,17 6,42 1,25 1410
4 Nick Oosting AV PEC 1910 9,61 5,83 1,05 1314
5 Sander de Haan HRRR 10,01 4,98 1,15 1268
6 William van Triest Clytoneus 10,44 5,20 1,15 1220
7 Figo Mussche AV PEC 1910 10,86 5,74 1,15 1198
8 Pelle Fran...der Woude Heerenveen 10,59 5,10 1,15 1192
9 Lasse Cnubben Groningen 10,75 5,24 1,15 1180
10 Mart Groenboom Groningen 10,76 5,12 1,10 1134
11 Jort Sloterwijk Groningen 10,12 5,27 0,95 1125
12 Wessel Meskers Almere `81 10,40 5,33 1,00 1124
13 Quintijn Jansma Heerenveen 10,38 5,23 1,00 1121
14 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 10,22 5,41 0,95 1119
15 Thijs van Dam Groningen 10,87 5,95 1,00 1100
16 Douwe Wesseling Heerenveen 10,49 5,57 0,95 1091
17 Rienk Loonstra AV Impala 11,25 6,51 1,00 1086
18 Jesper Pauw AV PEC 1910 10,78 4,66 1,05 1064
19 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 10,64 5,61 0,90 1036
20 Bas ter Steege Groningen 11,02 4,06 1,05 989
21 Jesse Varwijk Groningen 11,29 4,50 0,90 877
22 Thomas van Emst Start `78 11,88 4,52 0,95 849
23 Anders Vogel AV PEC 1910 12,48 5,14 0,85 756
24 Justin Bekkering Groningen 11,90 2,83 0,80 602
25 Elian Tuhuteru AV PEC 1910 11,90 3,31 DNS 448
26 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 DNS 5,21 DNS 355
27 Mart Bijker Heerenveen DNS DNS DNS 0
27 Niels Braakhuis Groningen DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPtn
1 Mike Berends AAC `61 9,29 7,47 1,30 1649
2 Mathijs Adriaanse SPLS 9,66 6,91 1,30 1554
3 Tom Koops AAC `61 9,82 6,80 1,20 1449
4 Jens Linnebank Heerenveen 9,89 6,13 1,25 1435
5 Jan Elsinga Heerenveen 9,82 6,94 1,10 1384
6 Silas Hoeve SPLS 9,71 6,00 1,15 1382
7 Tim Duker AAC `61 10,19 7,77 1,10 1374
8 David de V...te-Peters SPLS 10,22 7,00 1,15 1363
9 Sander Wage AV Aquilo 9,85 5,83 1,15 1348
10 Julian Keun Groningen 10,19 6,52 1,15 1339
11 Jesse Jansen Groningen 10,08 6,02 1,15 1325
12 Kai Gorter Groningen 10,12 6,48 1,10 1311
13 Jarne Koopman Heerenveen 10,36 6,79 1,10 1294
14 Morris Hulsman Heerenveen 9,98 6,13 1,05 1274
15 Lukas Smit AV PEC 1910 10,15 5,28 1,15 1267
16 Andy Gielen SV Noordkop 10,43 5,28 1,20 1264
17 Ruben Piek AV Impala 10,47 5,84 1,05 1184
18 Thijs Kolhoff Heerenveen 10,16 4,33 1,10 1164
19 Tim Meijer Heerenveen 10,87 5,00 1,10 1112
20 Kyle Inwards AAC `61 10,48 5,24 0,95 1071
21 Niek Damkat Groningen 11,16 5,09 1,05 1044
22 Joran Nanninga HAC `63 11,09 6,02 0,95 1040
23 Arjan Wieland Groningen 12,07 6,45 1,05 1026
24 Wybren Dijkstra Heerenveen 12,09 5,65 0,95 902
25 Lars Kok AV PEC 1910 13,47 3,31 DNS 297
26 Valenciano Roffel AAC `61 DNS --- DNS 0
27 Wesley Boers Fivelstreek --- --- DNS 0
28 Ate Clobus AAC `61 DNS DNS DNS 0
28 Jesse Domhof AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
28 Damian Mulder Groningen --- --- --- 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPtn
1 Daan Jaarsma HRRR 6,93 5,71 1,15 1407
2 Simon van den Pol AV PEC 1910 7,60 5,32 1,25 1318
3 Thomas Berends AAC `61 7,30 5,90 1,10 1304
4 Thygo de Vries Heerenveen 7,12 5,51 1,05 1279
5 Jasper Hegeman AV NOP 7,07 5,79 1,00 1271
6 Thijs Wiersma Heerenveen 7,38 5,01 1,15 1266
7 Finn Blokzijl HAC `63 7,20 5,27 1,05 1246
8 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 7,66 5,79 1,00 1153
9 Lorens Reumer HAC `63 7,04 4,64 0,90 1127
10 Rico Hassing Start `78 7,30 5,28 0,90 1117
11 Noah Sluis AV PEC 1910 7,52 4,68 1,00 1105
12 Yoran de Jager Heerenveen 7,82 5,31 1,00 1093
13 Sem van der Meer Heerenveen 7,53 4,65 0,90 1028
14 Reinout Venema HAC `63 8,10 4,98 1,00 1023
15 Des ter Heide HAC `63 7,80 4,72 0,95 1020
16 Sven Mulder AV Hylas 7,82 4,74 0,95 1018
17 Samuel Fokkert AAC `61 7,57 4,05 0,95 1014
18 David Andr... Jaspers AV Lionitas 7,68 4,31 0,95 1013
19 Sander Darmeveil AAC `61 8,32 4,71 1,05 1006
20 Niels Dijksma Heerenveen 8,00 3,86 1,00 959
21 Timo Tervoort Groningen 8,38 4,54 1,00 947
22 Olav Clobus AAC `61 7,85 4,08 0,90 929
23 Jerrik Thalen Groningen 7,93 3,73 0,90 888
24 Nino Huizinga Groningen 7,92 4,60 0,80 880
25 Jorrit Hogenkamp HAC `63 8,07 5,45 0,75 876
26 Seb Winters AV PEC 1910 8,44 3,72 0,95 841
27 Joshua Westerhof AV PEC 1910 8,11 3,28 0,90 820
28 Thijs Penning AV Aquilo 8,34 3,04 0,95 801
29 Marijn Beekman AV PEC 1910 9,37 3,51 0,90 660
30 Niels van der Meer AAC `61 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPtn
1 Senne Feenstra Groningen 7,82 4,58 1,00 1043
2 Delano van Zandvoort AV Lionitas 7,60 5,37 0,85 1027
3 Cas Jonker Heerenveen 7,88 5,61 0,85 991
4 Levi Wielstra AV NOP 7,69 4,98 0,85 984
5 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 7,76 4,88 0,85 965
6 Lynch Schuffelers AV PEC 1910 8,09 4,61 0,90 926
7 Roan Boerboom HRRR 7,93 4,01 0,90 909
8 Niek Groenboom Groningen 8,27 5,31 0,85 908
9 Laurens Wiersema Heerenveen 8,29 5,28 0,85 902
10 Naut Kuipers AV Lionitas 8,47 4,66 0,90 870
11 Ties ter Schure Heerenveen 8,51 4,56 0,90 857
12 Yuri van 't Hoog AAC `61 8,47 4,62 0,85 830
13 Jelte Dijkstra Heerenveen 8,70 3,96 0,85 747
14 Houcine Ouaatchane Heerenveen 8,66 5,42 0,70 746
15 Jasper Hoving Heerenveen 8,71 4,23 0,80 730
16 Ferre Ganzevles AV PEC 1910 8,49 4,05 0,75 712
17 Stein Kats Groningen 8,38 3,61 0,75 694
18 Hessel Teijema Heerenveen 8,75 3,98 0,75 669
19 Nils ter Steege Groningen 8,89 3,87 0,75 641
20 Roan Dreuning AV PEC 1910 8,49 3,11 0,75 637
21 Thomas Pino Groningen DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPtn
1 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 7,38 4,18 0,85 987
2 Jari Heppener HRRR 7,69 4,82 0,70 863
3 Kian Sportel Groningen 8,02 3,23 0,70 684
4 Sander van...aalduinen Groningen 9,21 2,41 0,70 436
5 Fedde Visser Heerenveen 9,33 1,68 0,75 380
6 Hidde Bakker Heerenveen 10,20 2,27 0,55 198
7 Liam de Lang Heerenveen DNS DNS DNS 0
7 Matthijs van den Pol AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
7 Simon de Vegt HAC `63 DNS DNS DNS 0



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,28 9,56 209
2 Jaap Liefting AV Lionitas 8,26 9,92 138
3 Marc Besson Belgie DNS DNS 0
3 Daniël Gouw Isala `96 DNS DNS 0



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jaap Liefting AV Lionitas 8,92 ---
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,77 ---



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jaap Liefting AV Lionitas 1,35 ---
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 1,25 ---



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Ellen de Wever Groningen 7,88 9,28 880
2 Debora Peter AV Lionitas 7,94 9,56 803
3 Sonja Bul...n Bruggen AV Impala 8,49 9,93 596
4 Annette IJzer Castricum 8,79 10,17 485



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Mirjam Aberkrom AV Edam 11,40 ---
2 Annette IJzer Castricum 7,11 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Annette IJzer Castricum 1,30 ---
2 Sonja Bul...n Bruggen AV Impala 1,20 ---



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Serevia Adjako SV Veendam 7,54 8,84 1076
2 Laura Leijen DKEV 7,95 9,59 795



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Laura Leijen DKEV 10,10
10,14
2 Robin Post WRNG 8,75 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Laura Leijen DKEV 1,40
1,45



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Sanne Haagsma HRRR 6,98 8,29 1394
2 Cicely Sille AV Lionitas 7,23 8,40 1283
3 Sanne van Drunen Almere `81 7,53 8,76 1099
4 Melina Wapstra AV Lionitas 7,47 8,88 1087
5 Eva Stienstra Groningen 7,63 8,98 1016
6 Jildou Peeters AV Lionitas 7,95 9,46 823
7 Lotte Schutten SV Veendam 8,21 9,57 734
8 Joyce Smit AV Hera 8,38 9,88 631
9 Terri Talan Heerenveen DNS DNS 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,80 ---
2 Esmee van de Guchte AV NOP 9,34 ---
3 Melina Wapstra AV Lionitas 9,05 ---
4 Sanne Haagsma HRRR 8,26 ---
5 Jildou Peeters AV Lionitas 7,05 ---
Terri Talan Heerenveen DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Esmee van de Guchte AV NOP 1,50 ---
2 Sanne van Drunen Almere `81 1,45
1,47
Terri Talan Heerenveen DNS ---
Eva Stienstra Groningen DNS ---



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Britt Weerman AAC `61 7,56 8,56 1225
2 Danara Dew... Stoppels Groningen 7,47 8,72 1214
3 Anke Binnema Heerenveen 7,84 8,88 1100
4 Rozemarie Fokkema AAC `61 7,69 9,06 1097
5 Mette Van Werven AV Impala 7,80 9,08 1070
6 Floor Dijkstra AAC `61 7,84 9,11 1056
6 Maaike Scholing AAC `61 7,84 9,11 1056
8 Rosalie Warringa AAC `61 8,09 9,36 959
9 Fiona de Vries AV Impala 8,12 9,35 955
10 Maureen Wind Isala `96 8,60 9,78 793
11 Carmen jul... Uildriks Groningen 8,51 9,97 779
12 Nicky Evers SV Veendam 9,35 10,92 507



Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Danara Dew... Stoppels Groningen 10,66 ---
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,70 ---
3 Julia Jongejeugd NEAV 9,11 ---
4 Floor Dijkstra AAC `61 8,01 ---
5 Anke Binnema Heerenveen 7,89 ---
6 Maureen Wind Isala `96 7,76 ---
7 Rosalie Warringa AAC `61 7,44 ---
8 Mette Van Werven AV Impala 7,06
7,15
9 Carmen jul... Uildriks Groningen 7,02 ---
9 Nicky Evers SV Veendam 7,02 ---



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Britt Weerman AAC `61 1,55 ---
2 Floor Dijkstra AAC `61 1,50 ---
3 Anke Binnema Heerenveen 1,50 ---
4 Fiona de Vries AV Impala 1,40
1,45
4 Maureen Wind Isala `96 1,40 ---
6 Julia Jongejeugd NEAV 1,35 ---
6 Danara Dew... Stoppels Groningen 1,35 ---
8 Rosalie Warringa AAC `61 1,25 ---
9 Nicky Evers SV Veendam 1,20 ---



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Ilse Steigenga HRRR 7,11 8,22 1410
2 Suzan Plat AV PEC 1910 7,29 8,40 1325
3 Sofie Dokter Groningen 7,32 8,40 1317
4 Yassine Bulthuis AV Impala 7,54 8,79 1184
5 Silke van der Zwaag HRRR 7,60 8,82 1164
6 Larissa Wubbolts HRRR 7,57 8,87 1161
7 Iris Nass AV PEC 1910 7,66 8,84 1147
8 Chaïra Valerius AV Impala 7,72 8,89 1124
9 Maaike Geerling HAC `63 7,73 8,94 1111
10 Melana Agricola SPLS 7,69 9,05 1099
11 Isabeau Leegwater Groningen 7,81 9,09 1066
12 Jits jente Bootsma Heerenveen 8,01 9,34 979
13 Karlijn va...er Meeren HRRR 8,08 9,29 973
14 Carmen de Wolff HRRR 8,12 9,38 950
15 Hester Vlasblom AV Impala 8,21 9,53 906
16 Floor Overdiep Heerenveen 8,24 9,58 892
17 Emma van Wieren AV Impala 8,38 9,80 829
18 Anna-Bo van der Wal AV Impala 8,42 9,92 803
20 Lianne Huisjes Groningen DNS DNS 0



Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Kahlan Veen Heerenveen 11,00 ---
2 Silke van der Zwaag HRRR 10,96 ---
3 Sofie Dokter Groningen 10,21
10,15
4 Melana Agricola SPLS 10,01 ---
5 Suzan Plat AV PEC 1910 9,55 ---
6 Floor Overdiep Heerenveen 9,36 ---
7 Iris Nass AV PEC 1910 9,28 ---
8 Jits jente Bootsma Heerenveen 9,26 ---
9 Carmen de Wolff HRRR 8,45 ---
10 Maaike Geerling HAC `63 8,33
7,77
11 Isabeau Leegwater Groningen 8,24
8,26
12 Larissa Wubbolts HRRR 8,05 ---
13 Marrit Oosterbaan HRRR 7,79 ---
14 Chaïra Valerius AV Impala 7,75 ---
15 Yassine Bulthuis AV Impala 6,96
7,24
16 Emma van Wieren AV Impala 6,06 ---
17 Anna-Bo van der Wal AV Impala 6,05 ---
18 Hester Vlasblom AV Impala 5,94 ---
19 Noa Faber AV Lionitas 5,21 ---
Karlijn va...er Meeren HRRR DNS 7,78
Lianne Huisjes Groningen DNS 9,29



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 1,60 ---
2 Sofie Dokter Groningen 1,50
1,61
3 Ilse Steigenga HRRR 1,50
1,45
4 Silke van der Zwaag HRRR 1,50 ---
5 Yassine Bulthuis AV Impala 1,40
1,45
5 Maaike Geerling HAC `63 1,40
1,50
7 Larissa Wubbolts HRRR 1,35 ---
7 Carmen de Wolff HRRR 1,35 ---
7 Emma van Wieren AV Impala 1,35 ---
7 Chaïra Valerius AV Impala 1,35 ---
7 Isabeau Leegwater Groningen 1,35
1,35
12 Floor Overdiep Heerenveen 1,30 ---
12 Jits jente Bootsma Heerenveen 1,30 ---
12 Marrit Oosterbaan HRRR 1,30 ---
12 Iris Nass AV PEC 1910 1,30 ---
16 Karlijn va...er Meeren HRRR 1,25
1,25



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Baudien Venema HRRR 7,60 8,91 1146
2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 7,69 9,13 1084
3 Silke Ketting AV Rijssen 7,90 9,16 1034
4 Damanja Reus SAV 8,04 9,33 974
5 Tessa Smitstra Fivelstreek 8,03 9,51 945
6 Tess Jaarsma HRRR 8,16 9,50 921
7 Jildou Binnema Heerenveen 8,13 9,55 918
8 Ruth Zijlstra Heerenveen 8,10 9,67 904
9 Kim Otten Heerenveen 8,20 9,67 884
10 Silke Bosgraaf AV Impala 8,32 9,63 868
11 Evelien Stienstra HRRR 8,36 9,65 858
12 Lotte Ploeger DEM 8,31 9,72 855
13 Renske Lolkema Groningen 8,27 9,78 854
14 Noortje Sieperda HRRR 8,24 9,83 852
15 Leah Jellema Heerenveen 8,48 9,73 823
16 Annamarijn... Ginneken HRRR 8,49 9,97 783
17 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 8,56 9,92 777
18 Nanou Hofmann Heerenveen 8,58 9,91 776
19 Hayat Askar Heerenveen 8,54 9,97 774
20 Fleur de Vries AV Impala 8,75 9,86 754
21 Renske Drenten AV Lionitas 8,63 10,09 739
22 Alicia van...er Tempel Heerenveen 8,57 10,25 726
23 Anniek van Triest Clytoneus 8,95 10,49 627
24 Amarins Loonstra AV Impala 9,68 11,16 428
25 Djamilah Spijker AAC `61 DNS DNS 0
26 Julia Rinsma AV Impala --- --- 0



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Damanja Reus SAV 10,18 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,03 ---
3 Jildou Binnema Heerenveen 8,17 ---
4 Hayat Askar Heerenveen 7,72
6,81
5 Noortje Sieperda HRRR 7,48 ---
6 Kim Otten Heerenveen 7,17
6,63
7 Nanou Hofmann Heerenveen 7,12 ---
8 Renske Drenten AV Lionitas 7,08 ---
9 Jente Leeuwangh AV Lionitas 6,74 ---
10 Tessa Smitstra Fivelstreek 6,46 ---
11 Ruth Zijlstra Heerenveen 6,19 ---
12 Anniek van Triest Clytoneus 6,14 ---
13 Tess Jaarsma HRRR 6,08 ---
14 Silke Bosgraaf AV Impala 5,84 ---
15 Alicia van...er Tempel Heerenveen 5,53 ---
16 Amarins Loonstra AV Impala 5,36 ---
17 Leah Jellema Heerenveen 5,27 ---
18 Evelien Stienstra HRRR 5,10
5,14
19 Annamarijn... Ginneken HRRR 5,05 ---
Julia Rinsma AV Impala --- ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 1,40 ---
2 Renske Drenten AV Lionitas 1,30 ---
3 Jildou Binnema Heerenveen 1,30 ---
4 Leah Jellema Heerenveen 1,25 ---
4 Ruth Zijlstra Heerenveen 1,25 ---
4 Damanja Reus SAV 1,25 ---
4 Baudien Venema HRRR 1,25 ---
4 Silke Ketting AV Rijssen 1,25 ---
9 Kim Otten Heerenveen 1,20
1,23
9 Hayat Askar Heerenveen 1,20
1,20
9 Lotte Ploeger DEM 1,20 ---
9 Annamarijn... Ginneken HRRR 1,20 ---
9 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 1,20 ---
14 Nanou Hofmann Heerenveen 1,15 ---
14 Tess Jaarsma HRRR 1,15 ---
16 Alicia van...er Tempel Heerenveen 1,10 ---
16 Evelien Stienstra HRRR 1,10
1,10
16 Fleur de Vries AV Impala 1,10 ---
19 Noortje Sieperda HRRR 1,05 ---
19 Amarins Loonstra AV Impala 1,05 ---
19 Silke Bosgraaf AV Impala 1,05 ---
22 Anniek van Triest Clytoneus 1,00 ---
Tessa Smitstra Fivelstreek DNS ---
Djamilah Spijker AAC `61 DNS ---
Renske Lolkema Groningen DNS ---



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Brecht van der Vliet AV Impala 7,33 8,65 1262
2 Esmee Douma Groningen 7,42 8,67 1236
3 Danique Huisjes Groningen 7,49 8,88 1178
4 Christel Philipsen AV Hera 7,67 8,82 1149
5 Nikita Nie Groningen 7,65 9,05 1108
6 Lara Smits SV Noordkop 7,78 9,04 1082
7 Leia van der Tempel Heerenveen 7,73 9,13 1075
8 Eline Ruige AV Lionitas 7,75 9,11 1075
9 Noortje Huitema Groningen 7,76 9,15 1066
10 Zoe Terneu SV Noordkop 7,92 9,03 1054
11 Femke Hofstra Spartacus 7,87 9,25 1024
12 Quinty de Vries Spartacus 7,97 9,20 1012
13 Romée de Best HRRR 7,89 9,30 1011
14 Nina de Haes HAC `63 7,97 9,22 1008
15 Tiba Miran Groningen 8,05 9,30 978
16 Karin Vlasblom AV Impala 8,39 9,57 865
17 Marije Brouwer HRRR 8,14 9,98 847
18 Lisanne de Haan Heerenveen 8,52 9,95 780
19 Fera Fieke de Vries Heerenveen 8,61 10,04 750
20 Roos Brands HRRR 8,75 10,13 712
21 Cindy Smit AV Hera 9,19 10,72 557
22 Berber Mar...der Woude Heerenveen DNS 10,47 309



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Christel Philipsen AV Hera 12,22 ---
2 Esmee Douma Groningen 12,12
11,11
3 Nikita Nie Groningen 10,77
9,97
4 Lara Smits SV Noordkop 10,62 ---
5 Zoe Terneu SV Noordkop 10,01 ---
6 Romée de Best HRRR 9,72
9,46
7 Noortje Huitema Groningen 9,20
7,83
8 Quinty de Vries Spartacus 9,14 ---
9 Naomi Wessels AV Rijssen 8,78 ---
10 Brecht van der Vliet AV Impala 8,76
9,19
11 Eva Martens Groningen 8,56 ---
12 Fera Fieke de Vries Heerenveen 8,41 ---
13 Marije Brouwer HRRR 8,09
9,03
14 Femke Hofstra Spartacus 7,91 ---
15 Lisanne de Haan Heerenveen 7,70 ---
16 Eline Ruige AV Lionitas 7,64 ---
17 Karin Vlasblom AV Impala 6,98 ---
18 Cindy Smit AV Hera 6,80 ---
19 Danique Huisjes Groningen 6,32 ---
20 Leia van der Tempel Heerenveen 6,06 ---
21 Roos Brands HRRR 5,52 ---
22 Berber Mar...der Woude Heerenveen 4,70 ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,56 ---
2 Esmee Douma Groningen 1,45
1,50
3 Zoe Terneu SV Noordkop 1,35 ---
3 Romée de Best HRRR 1,35
1,40
3 Noortje Huitema Groningen 1,35
1,35
6 Christel Philipsen AV Hera 1,30 ---
6 Marije Brouwer HRRR 1,30
1,35
6 Karin Vlasblom AV Impala 1,30 ---
6 Danique Huisjes Groningen 1,30
1,35
10 Lisanne de Haan Heerenveen 1,25 ---
10 Naomi Wessels AV Rijssen 1,25 ---
10 Nina de Haes HAC `63 1,25 ---
13 Leia van der Tempel Heerenveen 1,20 ---
13 Cindy Smit AV Hera 1,20 ---
13 Eva Martens Groningen 1,20 ---
16 Fera Fieke de Vries Heerenveen 1,15 ---
17 Roos Brands HRRR 1,10 ---
Berber Mar...der Woude Heerenveen NM ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPtn
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 9,20 5,22 1,20 1457
2 Rosalie Kohl HAC `63 9,76 5,48 1,15 1341
3 Jasmin Bosma Heerenveen 9,77 4,24 1,15 1253
4 Geke Jongsma AV Impala 10,39 5,16 1,15 1224
5 Mariame Diallo Heerenveen 10,10 4,68 1,10 1198
6 Sterre Kievit Groningen 10,08 6,11 0,95 1185
7 Sanne Pultrum Heerenveen 10,68 5,05 1,15 1177
8 Norah Keijzer Heerenveen 10,58 5,11 1,10 1159
9 Nynke Oosterloo Groningen 10,71 4,63 1,10 1108
10 Milou Sieperda HRRR 10,85 5,44 1,05 1107
11 Tess Kuhnen HAC `63 10,21 4,12 1,05 1104
12 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,82 5,60 1,00 1085
13 Janne Rikst Boorsma Heerenveen 11,09 4,99 1,10 1083
14 Famke Jongstra Heerenveen 10,54 3,97 1,10 1082
15 Tynke Wielstra AV NOP 11,13 4,72 1,10 1060
16 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 10,89 5,34 1,00 1058
17 Néya Schuhmacher AV Lionitas 10,70 4,65 1,00 1036
18 Anouk Ronday SAV 10,66 3,31 1,05 977
19 Fardau Reitsma AAC `61 11,21 4,48 1,00 959
20 Sian Smit Heerenveen 10,83 5,21 0,85 947
21 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 11,09 4,39 0,95 931
22 Michelle Timmer AAC `61 11,35 3,82 1,00 893
23 Linda de Vries AV Impala 11,36 3,81 1,00 891
24 Lisanne Venema HAC `63 11,68 4,22 0,95 849
25 Elise Poorte AV PEC 1910 11,76 4,80 0,90 844
26 Lisanne Lub Groningen 12,14 4,70 0,95 833
27 Lieke de Jong AAC `61 11,97 3,65 1,00 809
28 Lieke Wiersma Heerenveen 12,68 3,82 0,90 678
29 Danique Vredeveld HAC `63 12,48 3,40 0,80 591
30 Rozemarijn van Emst Start `78 13,37 3,49 0,90 589
31 Jetske Steenmeijer Groningen DNS DNS DNS 0
31 Anna Zantingh Groningen DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPtn
1 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,63 7,01 1,25 1529
2 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 9,51 6,51 1,15 1446
3 Aniek Vreeling HRRR 9,58 5,66 1,20 1419
4 Martje ter Doest AV Impala 10,17 5,71 1,30 1402
5 Sara Meijer AV PEC 1910 9,65 5,51 1,15 1361
6 Celine Dijkstra AAC `61 9,87 6,82 1,05 1332
7 Sam Venema AAC `61 10,35 5,97 1,20 1319
8 Maud Van Bentem AV NOP 10,42 5,95 1,20 1308
9 Femke Slagman Heerenveen 10,39 6,45 1,15 1305
10 Manon Hoedjes AV Hera 10,36 6,29 1,15 1301
11 Sascha Keukenkamp Groningen 9,78 5,28 1,10 1289
12 Nina van Halen AAC `61 9,89 5,00 1,15 1288
13 Marije Wekema Groningen 10,30 5,84 1,15 1281
14 Tessa Celine de Roos AV Lionitas 10,26 5,14 1,20 1279
15 Ricky Jean...ngenaldus Spartacus 10,16 5,46 1,15 1278
16 Dieuwertje van Dijk DKEV 10,06 5,51 1,10 1260
17 Malin Schouten AV Hera 10,41 5,55 1,15 1247
18 Lise Luursema Groningen 10,25 4,98 1,15 1233
19 Susan Breeuwsma HRRR 10,14 4,92 1,10 1209
20 Zoë ter Burg AV PEC 1910 10,64 5,96 1,10 1205
21 Amarins Ekkers Heerenveen 10,20 4,77 1,10 1189
22 Mayke Ruige AV Lionitas 9,93 5,61 0,95 1176
23 Nina Thomas Groningen 10,41 5,27 1,05 1155
24 Julia de Jager AV Lionitas 10,57 4,87 1,10 1143
25 Kyla Koops Heerenveen 10,72 4,83 1,10 1121
26 Baukje Lijzenga HRRR 10,80 4,66 1,10 1098
27 Marije Dijksma AV PEC 1910 10,09 4,11 1,00 1084
28 Yuma Agema Heerenveen 11,18 4,19 1,00 942
29 Mirle Masselink AAC `61 11,46 4,72 0,95 910
30 Helen de Vries SV Veendam 11,10 4,31 0,75 778
31 Tessa van ...aalduinen Groningen 12,24 2,95 1,00 723
32 Annika Brummer AV Lionitas DNS DNS DNS 0
32 Manon van der Zwaard AV NOP DNS DNS DNS 0
32 Loes Visser Groningen --- --- --- 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPtn
1 Fieke Sportel Groningen 7,08 5,50 1,10 1324
2 Inez Keun Groningen 7,34 5,87 1,05 1257
3 Ellen Smit AV PEC 1910 7,23 5,29 1,05 1242
4 Mila Aukema Groningen 7,21 3,88 1,05 1145
5 Britt Huisman Heerenveen 7,16 4,54 0,95 1132
6 Sofie Vos AV PEC 1910 7,40 4,94 0,95 1111
7 Eliza Huizinga Groningen 7,38 3,64 1,00 1055
8 Lotte Adriaanse SPLS 7,72 3,99 1,00 1018
9 Sannah de Vries AV PEC 1910 7,58 3,52 1,00 1007
10 Jara de Boer Groningen 7,22 3,97 0,85 1003
11 Leya Topelen Groningen 7,70 4,40 0,90 979
12 Lisa Bodewes Heerenveen 7,51 3,44 0,90 940
13 Meike Adriaanse Groningen 8,25 4,63 0,90 902
14 Iris Linnebank Heerenveen 7,82 4,08 0,85 897
15 Fayenne van Gellekom Heerenveen 7,82 3,53 0,90 891
16 Aniek Wubs Start `78 7,85 4,03 0,85 888
17 Jolijn de Vries SV Veendam 8,12 3,67 0,95 888
18 Laura Nieborg Groningen 7,87 3,05 0,90 841
19 Annemijn ...hoonhoven Heerenveen 8,01 3,67 0,85 832
20 Eline Urban Groningen 8,22 3,43 0,85 779
21 Foske Bouma Heerenveen 8,24 3,22 0,85 757
22 Eva van der Meer Heerenveen 8,43 3,76 0,80 736
23 Kirsten Smit SV Veendam 8,98 3,16 0,95 718
24 Karlijn van Emmerik Groningen 8,31 3,27 0,80 714
25 Hannah van Elselo AV Impala 8,53 3,17 0,80 673
26 Evon Everts HAC `63 7,80 3,90 DNS 654
27 Keren Vogel AV PEC 1910 8,43 2,78 0,75 616
28 Tess van der Winkel AV PEC 1910 8,75 2,88 0,75 578
29 Ninthe Oosterveld SV Veendam 8,38 2,28 DNS 417
30 Marije van...aalduinen Groningen --- --- --- 0
31 Inez Spijker AAC `61 DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPtn
1 Elise Hesling Fivelstreek 7,67 3,77 0,90 937
2 Leila Smits SV Noordkop 7,62 4,10 0,85 934
3 Robine Lubbinge Start `78 7,70 4,03 0,85 915
4 Fern Smit Fivelstreek 8,27 4,36 0,90 879
5 Jildau Kuipers Heerenveen 7,77 3,60 0,85 868
6 Aafje wybr... Boorsma Heerenveen 8,31 3,96 0,90 842
7 Merle Sterkenburgh Heerenveen 8,35 4,25 0,85 821
8 Lois E Richardson Heerenveen 8,11 4,40 0,70 760
9 Nynke Punt AV PEC 1910 8,61 3,63 0,85 735
10 Cynthia Urban Groningen 8,59 3,44 0,80 686
11 Sanne Hielkema Start `78 8,74 3,58 0,80 676
12 Carmen Oostra Heerenveen 8,83 4,06 0,70 626
13 Jenelle Prins AV PEC 1910 8,71 3,23 0,75 614
14 Deborah Wessels AV Rijssen 8,46 3,20 0,70 611
15 Yelena Duijf Heerenveen 9,31 3,00 0,65 441
16 Annemiek Nieborg Groningen 9,75 2,71 0,75 436
17 Julia Wijnand Groningen DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPtn
1 Yara Nieuwenkamp AAC `61 8,04 4,88 0,80 880
2 Elin Thalen Groningen 8,34 3,52 0,75 694
3 Imani Huizinga Groningen 8,40 3,60 0,70 653
4 Joy Bouwes SPLS 8,99 1,71 0,70 390
5 Isa Beekman AV PEC 1910 9,58 2,76 0,60 350



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Henk-Jan Schaaphok Groningen 6,52 7,55 1313
2 Alex Vaars DKEV 7,09 8,17 905
3 Richard Keizer Start `78 7,25 8,61 728



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Richard Keizer Start `78 7,00 ---
Rody de Wolff HRRR --- ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPtn
1 Saritsa Adjako SV Veendam 7,52 8,86 1077
2 Geesje Nijmeijer Start `78 9,32 11,00 237



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Lisa Keuken AV PEC 1910 10,80 ---
2 Carlijn Niesink AL73 9,20 ---
3 Saritsa Adjako SV Veendam 8,85 ---
4 Wieke Nijmeijer Start `78 6,54 ---
5 Geesje Nijmeijer Start `78 5,56 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten