Uitslagen Paaswedstrijd voor alle categorieën

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 11,82 -1.5 m/s11,62
2 Amor BRAAF Rotterdam 12,75 -1.8 m/s---
3 Mike van der Aa AV Fortuna 14,79 -2.5 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mike van der Aa AV Fortuna 1:10,61 ---



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 15,46 -2.3 m/s14,64



Jongens Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Amor BRAAF Rotterdam 7,89 ---
2 Mike van der Aa AV Fortuna 6,27 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Amor BRAAF Rotterdam 4,55 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Djavan Verheij Rotterdam 12,00 -1.8 m/s---
2 Alberto Biswane Olympus `70 12,05 -1.5 m/s11,49
3 Robin van Opstal SPOB 12,29 -1.5 m/s12,11
4 Janeiro Day Rotterdam 12,49 -1.8 m/s---
5 Mees Loeve Rotterdam 12,75 ---
6 Devi Robbemond AV Fortuna 12,90 ---
7 Jan Munning SPOB 13,15 ---
8 Thomas Bruijs AV Fortuna 13,17 -1.8 m/s---
9 Quirijn van Gulik AV Fortuna 13,63 ---
10 Cicero Voois AV Fortuna 13,86 -2.5 m/s---
11 Pepijn Geurts AV Fortuna 13,90 -1.8 m/s---
12 Jacco Aalbregt Olympus `70 14,21 -2.5 m/s14,17
13 Joris Linders Rotterdam 14,32 -1.8 m/s---
14 Pim Brederode AV Fortuna 14,45 -1.8 m/s---
15 Timothy Strik Olympus `70 14,52 -2.5 m/s14,13
Elton Nahr AV Attila DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Alberto Biswane Olympus `70 24,06 -1.7 m/s23,35
2 Janeiro Day Rotterdam 25,84 -2.0 m/s---
3 Thomas Bruijs AV Fortuna 26,93 +0.2 m/s---
4 Robin van Opstal SPOB 27,25 -2.0 m/s---
5 Jan Munning SPOB 27,48 -2.0 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Djavan Verheij Rotterdam 55,25 ---
2 Luuk Jochems AV Fortuna 1:02,34 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:12,38 ---
2 Ot van Bruggen Rotterdam 2:21,02 ---
3 Robin Bolhuis Rotterdam 2:30,33 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBP
1 Robin van Opstal SPOB 16,54 -0.1 m/s---
2 Jermo Harper ARV Ilion 16,55 -0.1 m/s---
3 Luuk Jochems AV Fortuna 17,58 -0.1 m/s---
4 Bram Van Dorst AV Fortuna 18,88 -0.1 m/s---
Tomas van ...jngaarden Rotterdam DNS ---
Mees Loeve Rotterdam DNF ---



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De Eenhoornsquad - JJB 4 48,82 4
2 Olympus'70 Jongens B AV Olympus `70 - JJB 4 52,14 3
3 Team Bohm - JJB 0 1:06,96 2
4 Fortuna - JJB 0 DNF 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Robin van Opstal SPOB 35,86 36,14
2 Devi Robbemond AV Fortuna 31,87 ---
3 Lars Boertien CAV Energie 29,58 ---
4 Levi Verver AV Fortuna 26,92 ---
5 Cicero Voois AV Fortuna 24,00 ---
6 Thomas Bruijs AV Fortuna 22,33 ---
7 Jacco Aalbregt Olympus `70 17,33 ---
8 Timothy Strik Olympus `70 15,88 ---
9 Chandler Ter Wal AV Fortuna 15,41 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Robin van Opstal SPOB 12,18 ---
2 Devi Robbemond AV Fortuna 11,59 ---
3 Lars Boertien CAV Energie 10,46 ---
4 Cicero Voois AV Fortuna 9,83 ---
5 Levi Verver AV Fortuna 9,37 ---
6 Chandler Ter Wal AV Fortuna 8,66 ---
7 Pim Brederode AV Fortuna 7,98 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Djavan Verheij Rotterdam 5,67 ---
2 Robin van Opstal SPOB 5,52 5,74
3 Jermo Harper ARV Ilion 5,50 ---
4 Mees Loeve Rotterdam 5,13 ---
5 Bram Van Dorst AV Fortuna 4,94 ---
6 Thomas Bruijs AV Fortuna 4,89 5,06
6 Luuk Jochems AV Fortuna 4,89 ---
8 Ot van Bruggen Rotterdam 4,84 ---
9 Quirijn van Gulik AV Fortuna 4,78 ---
10 Pepijn Geurts AV Fortuna 4,60 ---
11 Timothy Strik Olympus `70 4,32 ---
12 Pim Brederode AV Fortuna 4,19 ---
13 Joris Linders Rotterdam 4,03 ---
14 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,29 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Daan de Jong Olympus `70 12,89 -1.0 m/s13,34
2 Sven Hazenoot De Spartaan 12,98 -1.0 m/s12,90
3 Marijn Sloot AV Fortuna 13,04 -0.8 m/s---
4 Mathieu van Opstal SPOB 13,21 -1.0 m/s12,45
5 Daan Verlinden AV Fortuna 13,32 -0.8 m/s---
6 Jack Adam Rotterdam 13,64 -0.8 m/s---
7 Ruben Rolvink Olympus `70 13,70 -1.0 m/s13,30
8 Dennis van Veen Olympus `70 13,93 -1.0 m/s14,00
9 Tom van Buuren Olympus `70 14,07 -0.8 m/s14,00
10 Thomas Hordijk AV Fortuna 14,13 -0.8 m/s---
11 Jonathan ...eugdenhil Olympus `70 14,19 -1.0 m/s13,80
12 Rick Mallens AV Sprint 14,20 -1.0 m/s13,95
13 Wessel Steenvoorden De Spartaan 14,67 -0.8 m/s---
14 David Punt PAC 14,91 -0.8 m/s---
15 Pascal Doornhein PAC 16,17 -0.8 m/s---
Dano van Calsteren Olympus `70 DNS 13,80



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jochem van Stijn De Spartaan 2:13,65 2:14,50
2 Daan Verlinden AV Fortuna 2:21,48 ---
3 Jonathan ...eugdenhil Olympus `70 2:27,96 2:35,00
4 Tom van Buuren Olympus `70 2:41,69 2:30,00
5 Pascal Doornhein PAC 2:48,26 ---
6 Lucas Ridder AV Fortuna 2:52,66 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Sven Hazenoot De Spartaan 16,05 -1.1 m/s17,20
2 Jochem van Stijn De Spartaan 16,81 -1.1 m/s17,40
3 Dano van Calsteren Olympus `70 17,14 -1.1 m/s18,00
4 Mathieu van Opstal SPOB 17,89 -1.1 m/s---
5 Marijn Sloot AV Fortuna 18,34 -0.6 m/s---
6 Jonathan ...eugdenhil Olympus `70 18,94 -1.1 m/s19,91
7 Wessel Steenvoorden De Spartaan 20,20 -1.1 m/s---
8 Stan Buddingh' Typhoon 20,41 -0.6 m/s---
9 Thomas Hordijk AV Fortuna 21,53 -0.6 m/s---
10 Lucas Ridder AV Fortuna 21,81 -0.6 m/s---
11 Pascal Doornhein PAC 21,98 -0.6 m/s---



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV De Spartaan Mix AV De Spartaan - JJC 4 52,90 1



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 37,36 ---
2 Rick Mallens AV Sprint 28,98 22,71
3 Stan Buddingh' Typhoon 28,58 ---
4 Mathieu van Opstal SPOB 25,11 26,22
5 Wessel Steenvoorden De Spartaan 21,12 ---
Kristian Munning SPOB DNS 27,50



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 12,88 ---
2 Mathieu van Opstal SPOB 12,76 12,78
3 Sven Hazenoot De Spartaan 11,20 11,89
4 Rick Mallens AV Sprint 10,51 10,33
5 Jochem van Stijn De Spartaan 9,08 8,93
6 Wessel Steenvoorden De Spartaan 6,70 ---
Kristian Munning SPOB DNS 7,12



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Daan de Jong Olympus `70 5,41 ---
2 Sven Hazenoot De Spartaan 5,20 5,31
3 Jochem van Stijn De Spartaan 5,18 5,13
3 Mathieu van Opstal SPOB 5,18 5,40
5 Stan Buddingh' Typhoon 4,84 ---
6 Marijn Sloot AV Fortuna 4,53 ---
7 Wessel Steenvoorden De Spartaan 4,39 ---
8 Dennis van Veen Olympus `70 4,30 ---
9 Rick Mallens AV Sprint 4,23 4,22
10 Daan Verlinden AV Fortuna 4,04 ---
11 David Punt PAC 4,01 ---
12 Lucas Ridder AV Fortuna 3,59 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Marnix Hettema De Spartaan 11,29 -0.1 m/s11,90
2 Micha Hendriks Rotterdam 11,35 -0.4 m/s---
3 Aiden Bareman Voorne 11,57 -0.4 m/s---
4 Thomas Leenders AV Fortuna 11,73 -0.7 m/s---
5 Martijn Pos HLLS 11,81 -0.4 m/s---
6 Frank Borgmeijer AV Fortuna 11,82 -1.1 m/s---
7 Menno Willems De Spartaan 11,88 -0.1 m/s---
8 Tobias Keimpema AV Fortuna 12,05 -1.1 m/s---
9 Frank van den Enden Olympus `70 12,08 -0.1 m/s12,71
9 Maurits va...cheijndel Olympus `70 12,08 -0.1 m/s12,12
11 Joris Tammes AV Fortuna 12,09 -1.1 m/s---
12 Vincent Franken De Spartaan 12,20 -0.4 m/s---
13 Jelle van Kuik AV Fortuna 12,37 -0.7 m/s---
14 Finn Van der Maas Fit 12,39 -0.1 m/s12,10
15 Symen Grimbergen De Spartaan 12,43 -0.4 m/s---
16 Roy Krame...gd freher AV Fortuna 12,51 -1.1 m/s---
17 Thijmen Struijk AV Fortuna 12,59 -0.7 m/s---
18 Stef Kortekaas Olympus `70 12,62 -0.1 m/s12,81
19 Oscar Doornhein PAC 12,66 -1.1 m/s---
20 Mike Wennekes De Liemers 12,78 -0.7 m/s---
21 Cas van der Genugten AV Fortuna 12,83 -0.7 m/s---
22 Alje Stip De Spartaan 12,94 -0.4 m/s---
23 Joshua Adriaanse Olympus `70 13,11 -0.1 m/s13,08
24 Simon Ridder AV Fortuna 13,23 -1.1 m/s---
25 Michalis Analytis De Spartaan 13,42 -0.4 m/s---
26 Jelle Lansbergen AV Fortuna 13,50 -1.1 m/s---
27 Tristán van Kruijl AV Fortuna 16,07 -0.7 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Duinkerken De Spartaan 3:17,24 ---
2 Stef Kortekaas Olympus `70 3:22,09 3:32,20
3 Frank van den Enden Olympus `70 3:23,13 3:19,18
4 Thomas Leenders AV Fortuna 3:23,32 ---
5 Jelle van Kuik AV Fortuna 3:25,69 ---
6 Mike Wennekes De Liemers 3:26,45 3:30,00
7 Ezequiel Bolsman Phanos 3:27,37 ---
8 Thijmen Struijk AV Fortuna 3:32,85 ---
9 Vincent Franken De Spartaan 3:33,38 ---
10 Finn Van der Maas Fit 3:45,36 3:29,00
11 Joshua Adriaanse Olympus `70 3:45,70 3:40,72
12 Roy Krame...gd freher AV Fortuna 3:46,30 ---
13 Oscar Doornhein PAC 3:49,53 ---
14 Michalis Analytis De Spartaan 3:55,93 ---
15 Meine de Ruiter AV Fortuna 4:19,21 ---
16 Tristán van Kruijl AV Fortuna 5:40,49 ---
Micha Hendriks Rotterdam DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Marnix Hettema De Spartaan 14,52 -0.5 m/s---
2 Aiden Bareman Voorne 15,20 -0.6 m/s---
3 Thomas Leenders AV Fortuna 15,45 -1.9 m/s---
4 Vincent Franken De Spartaan 16,13 -0.5 m/s---
5 Symen Grimbergen De Spartaan 16,33 -0.6 m/s---
6 Lucas Knetemann Hollandia 16,46 -1.9 m/s---
7 Finn Van der Maas Fit 16,80 -0.6 m/s---
8 Joris Tammes AV Fortuna 16,92 -0.5 m/s---
9 Frank Borgmeijer AV Fortuna 17,13 -1.9 m/s---
10 Jelle van Kuik AV Fortuna 17,46 -1.9 m/s---
10 Micha Hendriks Rotterdam 17,46 -0.5 m/s---
12 Nick Duinkerken De Spartaan 17,47 -1.9 m/s---
13 Tobias Keimpema AV Fortuna 17,64 -0.5 m/s---
14 Oscar Doornhein PAC 17,69 -0.5 m/s---
15 Menno Willems De Spartaan 18,28 -0.6 m/s---
16 Michalis Analytis De Spartaan 18,54 -0.6 m/s---
17 Mike Wennekes De Liemers 20,56 -1.9 m/s---
Maurits va...cheijndel Olympus `70 DNS 17,85



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De Spartaan JJD AV De Spartaan - JJD 4 45,87 4
2 JJD AV Fortuna team 1 AV Fortuna - JJD 4 46,80 3
3 Olympus jongens AV Olympus `70 - JJD 4 47,38 2
4 JJD AV Fortuna team2 AV Fortuna - JJD 4 48,62 1



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Marnix Hettema De Spartaan 21,48 14,55
2 Martijn Pos HLLS 21,28 ---
3 Thomas Leenders AV Fortuna 20,58 ---
4 Frank Borgmeijer AV Fortuna 18,95 ---
5 Yannick Rolvink Olympus `70 17,08 ---
6 Ezequiel Bolsman Phanos 16,72 ---
7 Fabian du Mortier AV Fortuna 16,37 ---
8 Bart Adriaanse Voorne 16,11 ---
9 Cas van der Genugten AV Fortuna 15,75 ---
10 Alje Stip De Spartaan 13,85 ---
11 Michalis Analytis De Spartaan 13,83 ---
12 Mike Wennekes De Liemers 13,51 ---
13 Maurits va...cheijndel Olympus `70 13,38 ---
14 Finn Van der Maas Fit 13,18 ---
15 Joris Tammes AV Fortuna 12,90 ---
16 Tristán van Kruijl AV Fortuna 12,87 ---
17 Meine de Ruiter AV Fortuna 12,23 ---
18 Oscar Doornhein PAC 11,42 ---
19 Vincent Franken De Spartaan 11,03 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 10,14 ---
2 Marnix Hettema De Spartaan 9,23 8,96
3 Martijn Pos HLLS 8,48 ---
4 Thijmen Struijk AV Fortuna 8,19 ---
5 Bart Adriaanse Voorne 8,01 ---
6 Frank Borgmeijer AV Fortuna 7,87 ---
7 Thomas Leenders AV Fortuna 7,67 ---
8 Alje Stip De Spartaan 7,53 ---
9 Joris Tammes AV Fortuna 7,40 ---
10 Stef Kortekaas Olympus `70 7,10 ---
11 Tristán van Kruijl AV Fortuna 7,05 ---
12 Mike Wennekes De Liemers 7,00 ---
13 Nick Duinkerken De Spartaan 6,98 ---
14 Vincent Franken De Spartaan 6,92 ---
15 Cas van der Genugten AV Fortuna 6,90 ---
16 Maurits va...cheijndel Olympus `70 6,88 ---
17 Lucas Knetemann Hollandia 6,87 ---
18 Fabian du Mortier AV Fortuna 6,78 ---
19 Ezequiel Bolsman Phanos 6,65 ---
20 Frank van den Enden Olympus `70 6,60 ---
21 Symen Grimbergen De Spartaan 6,42 ---
22 Tobias Keimpema AV Fortuna 6,05 ---
23 Jelle Lansbergen AV Fortuna 5,81 ---
24 Meine de Ruiter AV Fortuna 4,72 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Martijn Pos HLLS 4,70 ---
2 Micha Hendriks Rotterdam 4,34 ---
3 Marnix Hettema De Spartaan 4,26 ---
4 Joris Tammes AV Fortuna 4,16 4,08
5 Thomas Leenders AV Fortuna 4,14 ---
6 Aiden Bareman Voorne 4,07 ---
7 Fabian du Mortier AV Fortuna 4,05 ---
8 Mike Wennekes De Liemers 3,93 ---
9 Lucas Knetemann Hollandia 3,88 ---
10 Nick Duinkerken De Spartaan 3,87 ---
11 Alje Stip De Spartaan 3,82 3,39
12 Stef Kortekaas Olympus `70 3,77 ---
13 Roy Krame...gd freher AV Fortuna 3,76 ---
14 Menno Willems De Spartaan 3,71 ---
15 Symen Grimbergen De Spartaan 3,68 ---
16 Vincent Franken De Spartaan 3,65 ---
17 Bart Adriaanse Voorne 3,63 ---
18 Finn Van der Maas Fit 3,57 ---
18 Jelle van Kuik AV Fortuna 3,57 ---
20 Maurits va...cheijndel Olympus `70 3,50 ---
21 Simon Ridder AV Fortuna 3,43 ---
21 Michalis Analytis De Spartaan 3,43 ---
23 Jelle Lansbergen AV Fortuna 3,31 ---
24 Joshua Adriaanse Olympus `70 3,26 ---
25 Tristán van Kruijl AV Fortuna 2,56 ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Milan van Holsteijn AV `40 10,64 3:32,60 28,18 3,42 1775
2 Yvo van den IJssel De Liemers 9,97 3:39,20 19,60 3,47 1731
3 Boele Böhm De Spartaan 10,25 3:47,84 25,10 3,49 1718
4 Kenan Türegün Olympus `70 9,63 3:52,33 22,38 3,27 1712
5 Otto Fuhring AV Fortuna 10,20 4:03,71 19,49 3,49 1571
6 Nils Eerhart Olympus `70 10,47 4:18,90 16,09 3,10 1337
7 Niels van der Pijl Olympus `70 12,46 DNS 24,17 2,72 810



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 9,41 3:22,14 38,43 4,20 2298
2 Jessy van der Vegt PAC 9,13 3:32,80 32,12 4,27 2226
3 Wesley Monster Voorne 9,54 3:55,69 35,66 4,01 2014
4 Brett van Os AV Fortuna 9,93 3:51,11 33,48 3,47 1843
5 Luuk Doodeman AV `40 10,20 3:58,09 28,83 3,60 1741
6 Jamie de Koning CAV Energie 9,93 4:13,06 22,72 3,53 1623
7 Thijs Starink AV Fortuna 10,82 3:58,03 31,58 3,27 1620
8 Melle Sjardijn AV Fortuna 10,01 4:15,08 23,98 3,19 1550
9 Valentino ...enarduzzi AV Fortuna 10,68 4:05,67 21,12 3,27 1473
10 Wessel Jaakke AV Fortuna 10,65 4:08,99 18,09 3,15 1395
11 Sven de Bie AV Fortuna 11,05 4:18,68 22,90 2,84 1306
12 Tim Kremer AV Fortuna DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Guus Doodeman AV `40 7,20 3:46,62 25,07 3,56 1806
2 Troy Michilsen AV Fortuna 7,10 3:56,06 19,67 3,43 1680
3 Sam Boelen AV Fortuna 7,13 4:05,34 18,02 3,55 1630
4 Mitchel Monster Voorne 8,13 4:24,96 21,06 2,93 1278
5 Noah Kwadijk AV Fortuna 8,34 4:33,23 18,74 2,75 1144
6 Lars de Roode AV Fortuna 7,85 4:26,47 12,29 2,72 1142
7 Lars de Block AV `40 9,02 4:19,37 19,19 2,54 1066
8 Daniel Sloot AV Fortuna 8,45 4:30,66 9,50 2,33 896
9 Menno van der Waal AV `40 8,90 DNS DNS DNS 221



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 7,18 2:09,86 29,27 3,57 1804
2 Viggo van Holsteijn AV `40 8,22 2:32,63 18,75 2,97 1174
3 Robin van Holsteijn AV `40 8,06 2:24,26 15,85 2,55 1133
4 Brett Timmer AV Passaat 8,35 2:46,74 12,02 2,60 881
5 Christian De Haan AV Fortuna 8,29 2:39,90 10,14 2,42 859
6 Bruce Levenswaard AV Fortuna 9,18 3:00,06 13,28 2,27 648
7 Naud Isendoorn AV Fortuna DNS DNS DNS DNS 0
7 Taygel Bolsman Phanos DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 7,94 2:25,60 13,63 2,38 1071
2 Manuel Heij AV Fortuna 7,98 2:53,34 13,69 2,38 889
3 Milan van ...ijsenberg Olympus `70 8,63 2:57,26 15,50 2,51 822
4 Thom Verweij AV Fortuna 8,56 2:38,55 11,02 2,14 787
5 Ingmar Griffioen AV Fortuna 8,67 2:40,41 10,26 2,30 778
6 Scott Ham AV Fortuna 9,24 2:44,07 8,88 2,18 625
7 Sem Kremer AV Fortuna 8,39 3:06,58 6,63 2,10 559



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Leo Van der Aa M40 - AV Fortuna 13,03 -1.5 m/s12,50
2 Rene Tijl Mmas - Voorne 13,32 ---
Melvin Smith M45 - AV Fortuna DNS ---
Victor de Nijs M60 - AV Fortuna DNS ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Gerard Van Dijk Mmas - HRCL 25,98 +0.2 m/s26,50
1 Leo Van der Aa M40 - AV Fortuna 25,98 -1.7 m/s25,50



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rene Tijl Mmas - Voorne 57,03 ---
2 John Romkes Mmas - AV Gouda 1:01,41 1:00,76



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
Nico Alberts Mmas - PAC DNS 2:31,58



Masters Mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters Mannen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cor van Dam M70 - Olympus `70 29,14 --- 2
2 Victor de Nijs M60 - AV Fortuna 21,21 --- 1



Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 35,54 --- 2
2 Alex Verver M50 - AV Fortuna 30,06 --- 1



Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Leo Van der Aa M40 - AV Fortuna 23,74 --- 3
2 Lars Könemann M40 - AV Fortuna 19,60 --- 2
3 André van der Pijl M45 - Olympus `70 16,08 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cor van Dam M70 - Olympus `70 9,09 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Alex Verver M50 - AV Fortuna 11,61 --- 2
2 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 11,39 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lars Könemann M40 - AV Fortuna 7,90 --- 3
2 Melvin Smith M45 - AV Fortuna 6,97 --- 2
3 André van der Pijl M45 - Olympus `70 6,61 --- 1



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lars Könemann M40 - AV Fortuna 3,46 3,65
Melvin Smith M45 - AV Fortuna DNS ---
Victor de Nijs M60 - AV Fortuna DNS ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mariska Planken Vmas - AV Fortuna 18,39 ---



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Maria Bareman Vmas - Voorne 32,39 -2.1 m/s---
2 Margaret Nijland Vmas - AV Fortuna 36,17 -1.3 m/s---
3 Mariska Planken Vmas - AV Fortuna 37,15 -1.3 m/s---
Annemieke Pleijte Vmas - AV Fortuna DNS ---



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Margaret Nijland Vmas - AV Fortuna 1:18,18 ---
Mariska Planken Vmas - AV Fortuna DNS ---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Frederika ...le Donker Vmas - AV Fortuna 3:09,22 ---



Masters Vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Fortuna vrouwen masters AV Fortuna - Vmas 3 1:08,39 1



Masters Vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 18,30 --- 1



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 6,28 --- 1



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
Annemieke Pleijte Vmas - AV Fortuna DNS ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Hassing AV Fortuna 13,16 ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 27,55 -2.9 m/s27,20
2 Robin Hassing AV Fortuna 28,24 -2.9 m/s---
3 Desirée van Beest AV Atverni 30,06 -2.9 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Desirée van Beest AV Atverni 1:09,24 ---
2 Suzanne Miltenburg AV Atverni 1:11,01 1:09,00



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
Britta de Haan ARV Ilion DNS 15,34



Meisjes Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 11,31 ---
2 Robin Hassing AV Fortuna 8,72 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Vrinda Zechiel Rotterdam 3,87 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Zoë Meyer AV Sprint 13,67 -2.4 m/s---
2 Miranda van Dijk HRCL 14,31 -2.4 m/s13,37
3 Trijntje Tillema Rotterdam 14,64 ---
4 Julia van Kints Spark 14,69 -2.4 m/s13,72
5 Katrien vd Hoeven Rotterdam 15,35 ---
6 Freke de Munk Rotterdam 16,47 ---
Kim Roeling Olympus `70 DNS 14,92
Lisa Li Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Zoë Meyer AV Sprint 27,45 -2.1 m/s---
2 Sophie van der Spoel HRCL 28,72 -2.1 m/s---
3 Tes Van Noort HRCL 29,25 -2.1 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Hieke Böhm De Spartaan 1:07,52 ---
2 Trijntje Tillema Rotterdam 1:08,61 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ilvia Hederik CAV Energie 2:37,26 2:35,00
2 Terra Jonathans Rotterdam 2:56,23 ---
3 Joyce Verheezen AV Fortuna 3:01,77 2:42,01
4 Mere Gringhuis Rotterdam 3:03,23 ---
Estrella Both Spark DNS ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Hieke Böhm De Spartaan 16,61 ---
2 Joyce Verheezen AV Fortuna 20,31 ---



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De 4 musketiers DK en AV Hercules - MJB 4 53,03 1



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Misha Hollaar AV Fortuna 25,05 ---
2 Danique de Brabander Olympus `70 23,43 ---
3 Hieke Böhm De Spartaan 20,71 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Danique de Brabander Olympus `70 11,14 ---
2 Misha Hollaar AV Fortuna 11,10 ---
3 Sara Kers Rotterdam 7,89 ---
4 Joyce Verheezen AV Fortuna 7,60 7,35
5 Lotte Kortstee AV Fortuna 6,94 ---
Lisa Li Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Julia van Kints Spark 4,45 4,79
2 Estrella Both Spark 4,31 ---
3 Katrien vd Hoeven Rotterdam 4,16 ---
4 Sara Kers Rotterdam 3,93 ---
5 Freke de Munk Rotterdam 3,44 ---
Kim Roeling Olympus `70 DNS ---
Lisa Li Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 10,69 -0.8 m/s10,74
2 Ruth Vogels Rotterdam 10,87 +0.1 m/s---
3 Fabienne de Cloe Spark 11,51 +0.1 m/s---
4 Keïta Wielzen Olympus `70 11,81 -0.8 m/s11,44
5 Ingrid Vollebregt Olympus `70 11,98 -0.8 m/s12,00
6 Suzet Doornheim GACH 12,01 +0.1 m/s---
7 Femke Noordam AV Fortuna 12,03 +0.1 m/s---
8 Jasmijn van den Bos Olympus `70 12,09 -0.8 m/s11,80
9 Rosallita Philip Rotterdam 12,30 +0.1 m/s---
10 Sela Zeeman Olympus `70 13,46 -0.8 m/s12,00



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Phebe Goedhart De Spartaan 2:38,03 ---
2 Mandy Duinkerken De Spartaan 2:40,15 ---
3 Eva van Wijngaarden Rotterdam 2:40,80 ---
4 Suzet Doornheim GACH 2:40,87 2:50,67
5 Femke Noordam AV Fortuna 2:57,76 ---
Meike Kroon PAC DNS ---
Luna van den Bos AV Fortuna DNF ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 12,95 -0.5 m/s---
2 Fabienne de Cloe Spark 14,29 -0.5 m/s---
3 Mandy Duinkerken De Spartaan 15,19 -0.5 m/s---
4 Phebe Goedhart De Spartaan 15,41 -0.5 m/s---
5 Jasmijn van den Bos Olympus `70 16,29 -0.5 m/s16,50
6 Eva van Wijngaarden Rotterdam 17,03 -0.5 m/s---
7 Femke Noordam AV Fortuna 18,06 -0.5 m/s---
8 Luna van den Bos AV Fortuna 18,83 -0.5 m/s---



Meisjes Junior C - 4 x 80m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Meike Kroon PAC 25,23 ---
2 Britt van Dien Olympus `70 19,75 ---
3 Fenna van Ruijven Olympus `70 18,97 ---
4 Sacha van Heijningen Olympus `70 18,57 ---
5 Nikki Könemann AV Fortuna 16,63 15,55
6 Luna van den Bos AV Fortuna 9,59 ---
Sterre Aslan Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 9,91 ---
2 Meike Kroon PAC 9,42 ---
3 Britt van Dien Olympus `70 8,19 ---
4 Sacha van Heijningen Olympus `70 8,00 ---
5 Fenna van Ruijven Olympus `70 7,81 ---
6 Rosallita Philip Rotterdam 7,52 ---
7 Mandy Duinkerken De Spartaan 7,39 ---
8 Nikki Könemann AV Fortuna 7,21 6,51
9 Sela Zeeman Olympus `70 7,10 ---
10 Ingrid Vollebregt Olympus `70 7,00 ---
11 Jasmijn van den Bos Olympus `70 6,89 ---
Sterre Aslan Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Fabienne de Cloe Spark 4,58 ---
2 Keïta Wielzen Olympus `70 4,29 ---
3 Phebe Goedhart De Spartaan 4,28 ---
4 Ingrid Vollebregt Olympus `70 4,17 ---
5 Mandy Duinkerken De Spartaan 4,16 ---
6 Valéria Montijn CAV Energie 4,13 ---
7 Suzet Doornheim GACH 4,01 3,98
8 Sela Zeeman Olympus `70 3,27 ---
9 Nikki Könemann AV Fortuna 3,25 3,36



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Isis Tinneveld Olympus `70 9,00 -1.2 m/s8,86
2 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 9,32 -1.0 m/s---
3 Shanna Haars AV Fortuna 9,33 -1.0 m/s---
4 Donna Aalbregt Olympus `70 9,40 -1.5 m/s9,46
5 Jelka Böhm De Spartaan 9,45 -1.5 m/s---
6 Femke van Schalkwijk AV Astylos 9,48 -1.2 m/s9,43
7 Lois Doornheim GACH 9,50 -1.2 m/s9,39
7 Erin Doornhof Typhoon 9,50 -1.0 m/s---
9 Anna Lusthof Olympus `70 9,51 -1.2 m/s9,40
10 Iris Zoetmulder AV Fortuna 9,53 -3.6 m/s---
11 Fleur Smeets De Spartaan 9,58 -1.5 m/s---
12 Maud van S...rtensdijk Voorne 9,62 -3.6 m/s---
13 Amber Koekkoek Typhoon 9,63 -1.5 m/s---
14 Anouk van der Meer De Spartaan 9,67 -1.0 m/s---
15 Carlijn Dellebeke AV Fortuna 9,88 -1.0 m/s---
16 Mandy van der Meer AV Fortuna 9,91 -3.6 m/s---
16 Noa de Roode AV Fortuna 9,91 -1.0 m/s---
18 Tessa Molenaar Olympus `70 9,98 -1.5 m/s9,85
19 Luna Poot Olympus `70 10,00 -1.5 m/s9,95
20 Marieke Verlinden AV Fortuna 10,26 -3.6 m/s---
21 Roos Smith AV Fortuna 11,17 -3.6 m/s---
Loeka Slob AV Fortuna DNS ---
Bibienne d...Brabander Olympus `70 DNS 8,91
Nathalia Montijn CAV Energie DNS 8,98
Bodhy Christiaans CAV Energie DNS 8,73



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Anna Lusthof Olympus `70 3:32,38 3:28,56
2 Hebe Chadwick AV `40 3:33,39 3:25,66
3 Sophia Otte Typhoon 3:38,72 3:36,02
4 Lois Doornheim GACH 3:48,48 3:49,52
5 Maud van S...rtensdijk Voorne 3:53,97 ---
6 Marieke Verlinden AV Fortuna 3:54,10 ---
7 Carlijn Dellebeke AV Fortuna 3:54,72 ---
8 Roshwita Holstein AV Sparta 3:55,50 ---
9 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 4:04,76 ---
10 Roos Smith AV Fortuna 4:14,23 ---
11 Fleur Smeets De Spartaan 4:14,79 ---
12 Luna Poot Olympus `70 4:29,64 4:14,58
Jill van Haaften AV Fortuna DNS ---
Femke van Schalkwijk AV Astylos DNS 3:41,99



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Frederiek Dekker Olympus `70 10,83 -0.5 m/s10,52
2 Felicity Bareman Voorne 11,98 -0.5 m/s---
3 Femke van Schalkwijk AV Astylos 12,10 -1.1 m/s---
4 Jelka Böhm De Spartaan 12,13 -0.5 m/s---
5 Ellemijn Blok Olympus `70 12,87 -0.5 m/s12,09
6 Anouk van der Meer De Spartaan 13,33 -1.1 m/s---
7 Hebe Chadwick AV `40 13,36 -1.1 m/s---
8 Sanne van der Pijl Olympus `70 13,56 -0.5 m/s12,83
9 Donna Aalbregt Olympus `70 14,04 -0.5 m/s13,75
10 Nathalie van Opstal SPOB 14,07 -1.1 m/s---
Jill van Haaften AV Fortuna DNS ---



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MJD Fortuna AV Fortuna - MJD 3 DNS 0
1 De Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 DNF 0
1 Olympus meisjes 1 AV Olympus `70 - MJD 4 DNF 0
1 Olympus meisjes 2 AV Olympus `70 - MJD 4 DNF 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Anna Lusthof Olympus `70 19,37 ---
2 Tessa Molenaar Olympus `70 16,95 ---
3 Anouk van der Meer De Spartaan 16,21 ---
4 Sophie Westdijk AV Fortuna 15,26 ---
5 Fleur Smeets De Spartaan 14,49 ---
6 Nathalie van Opstal SPOB 12,36 ---
7 Sanne van der Pijl Olympus `70 9,65 ---
Bibienne d...Brabander Olympus `70 NM ---
Felicity Bareman Voorne NM ---
Nathalia Montijn CAV Energie DNS ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Bibienne d...Brabander Olympus `70 10,18 ---
2 Tessa Molenaar Olympus `70 10,04 ---
3 Iris Zoetmulder AV Fortuna 9,38 ---
4 Fleur Smeets De Spartaan 9,16 ---
5 Felicity Bareman Voorne 8,97 ---
6 Shanna Haars AV Fortuna 8,76 ---
7 Nathalie van Opstal SPOB 8,24 7,87
8 Anouk van der Meer De Spartaan 8,18 ---
9 Mandy van der Meer AV Fortuna 7,86 ---
9 Isis Tinneveld Olympus `70 7,86 ---
11 Lois Doornheim GACH 7,52 6,82
12 Ellemijn Blok Olympus `70 7,38 ---
13 Amber Koekkoek Typhoon 7,21 ---
14 Hebe Chadwick AV `40 6,97 6,89
15 Sophie Westdijk AV Fortuna 6,93 ---
16 Maud van S...rtensdijk Voorne 6,82 ---
17 Noa de Roode AV Fortuna 5,52 ---
18 Luna Poot Olympus `70 5,50 ---
19 Donna Aalbregt Olympus `70 4,84 ---
Nathalia Montijn CAV Energie DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Isis Tinneveld Olympus `70 4,50 ---
2 Anna Lusthof Olympus `70 4,30 ---
3 Shanna Haars AV Fortuna 4,15 ---
4 Jelka Böhm De Spartaan 3,91 ---
5 Mandy van der Meer AV Fortuna 3,87 ---
6 Erin Doornhof Typhoon 3,83 ---
7 Carlijn Dellebeke AV Fortuna 3,82 ---
7 Maud van S...rtensdijk Voorne 3,82 ---
9 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 3,79 ---
10 Amber Koekkoek Typhoon 3,75 ---
11 Hebe Chadwick AV `40 3,68 3,99
12 Lois Doornheim GACH 3,65 3,91
13 Femke van Schalkwijk AV Astylos 3,61 4,02
14 Anouk van der Meer De Spartaan 3,51 ---
15 Luna Poot Olympus `70 3,43 ---
16 Fleur Smeets De Spartaan 3,39 ---
17 Sanne van der Pijl Olympus `70 3,27 ---
18 Roos Smith AV Fortuna 3,08 ---
18 Sophia Otte Typhoon 3,08 3,34
20 Marieke Verlinden AV Fortuna 3,04 ---
21 Noa de Roode AV Fortuna 2,89 ---
Loeka Slob AV Fortuna DNS ---
Jill van Haaften AV Fortuna DNS ---
Bibienne d...Brabander Olympus `70 DNS ---
Bodhy Christiaans CAV Energie DNS 4,33



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Floortje Lusthof Olympus `70 9,94 3:40,26 17,37 3,68 1738
2 Ròbin Martha PAC 9,96 3:47,90 22,70 3,52 1736
3 Robin van Haaften AV Fortuna 10,55 3:40,76 24,56 3,44 1697
4 Tess Homan AV `40 10,65 3:38,49 18,24 3,41 1604
5 Lianne den Dekker AV Fortuna 10,68 3:52,83 20,82 3,28 1533
6 Pippa Chadwick AV `40 10,77 4:01,35 14,95 3,02 1339
7 Dewina Holstein AV Sparta 11,09 4:20,58 17,94 3,04 1265
8 Evie de Roos Fit 10,24 DNS 23,17 3,70 1261
9 Frieda Hummelen AV Fortuna 10,94 4:36,85 11,64 3,23 1155
10 Anne Favre AV `40 10,49 4:34,82 10,16 2,68 1085
11 Sophie van der Wilde AV Fortuna 11,65 4:37,11 16,43 2,59 1021
12 Zosja Könemann AV Fortuna 11,55 4:52,43 12,94 2,87 979
13 Femke du Mortier AV Fortuna 11,22 5:36,11 13,34 3,06 940
14 Sara Gerritse Olympus `70 12,51 DNS 11,88 DNS 358
15 Fleur van Zon ARV Ilion DNS DNS DNS DNS 0
15 Yade Balaban AV Fortuna DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Sophie Le Blansch Hollandia 10,15 3:58,49 23,90 3,76 1717
2 Florianne van Uden PAC 9,38 4:00,03 14,20 3,86 1714
3 Lente de Lange AV Fortuna 9,70 4:04,01 21,01 3,69 1710
4 Isa Janse AV Fortuna 9,99 3:54,95 15,47 3,48 1584
5 Luna Pedemonte Olympus `70 10,67 4:15,23 30,87 3,41 1582
6 Norah van den Berg AV Fortuna 9,89 4:05,27 15,17 3,65 1578
7 Natasja Meuldijk AV Fortuna 10,79 4:07,62 16,98 3,33 1402
8 Saskia Otten Olympus `70 11,01 4:38,98 20,77 3,32 1301
9 Eline Beeloo Olympus `70 11,21 4:30,72 18,19 3,08 1221
10 Lisa Gerritse Olympus `70 10,66 DNS DNS 2,80 661



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 6,83 3:52,23 19,74 3,73 1821
2 Gift Achigwe AV Fortuna 7,12 4:00,19 18,44 3,73 1698
3 Julie Klop AV `40 7,09 3:57,01 17,37 2,95 1548
4 Zoë Van Gils CAV Energie 7,43 3:57,10 13,22 3,38 1497
5 Maikka Kans PAC 8,05 4:42,86 13,41 2,76 1074
6 Noortje Delac AV Fortuna 8,19 4:51,49 9,85 2,87 978
7 Tara Timmers AV Fortuna 7,81 6:21,08 13,84 2,94 920



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 7,15 2:13,31 18,46 3,36 1596
2 Evy Eising AV `40 8,08 2:37,88 13,30 2,64 1009
3 Anne-Fee v... den Berg AV Fortuna 8,55 2:47,89 11,65 2,26 769
4 Sasha Kwadijk AV Fortuna 8,10 2:51,75 8,41 2,27 754
5 Dagmar Bovendeert AV Fortuna 8,39 2:48,32 8,41 2,36 746



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Reina Böhm De Spartaan 8,26 2:42,11 7,54 2,40 791
2 Ashley Levenswaard AV Fortuna 9,39 3:02,23 6,93 2,20 470
3 Floor Isendoorn AV Fortuna 8,67 3:00,79 6,13 1,75 463



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Adam Youssef Rotterdam 11,69 -1.5 m/s11,45
2 Robin Huber SPOB 11,70 -1.5 m/s11,23
3 Sten Stein AV Impala 12,11 -1.5 m/s11,78
4 Amin Boulakhras AV Fortuna 13,00 -1.5 m/s12,25
5 Dirk-Jan v... Klaveren Haag 13,23 ---
6 Gert-Jan Schep Rotterdam 14,13 -2.5 m/s13,27



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Huber SPOB 23,06 -1.7 m/s22,37
2 Adam Youssef Rotterdam 23,07 -1.7 m/s23,34
3 Amin Boulakhras AV Fortuna 26,50 +0.2 m/s25,71
4 Gert-Jan Schep Rotterdam 28,14 +0.2 m/s27,67
Sten Stein AV Impala DQ 23,40
Dirk-Jan v... Klaveren Haag DNS ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 49,03 ---
2 Gert-Jan Schep Rotterdam 1:02,41 1:00,77
Martijn Tiersma Olympus `70 DQ ---
Dinand Tukker Typhoon DNS 53,65



Senioren mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Mark Pedersen Spark 17,59 -2.3 m/s---
Dinand Tukker Typhoon DNS 16,73



Senioren mannen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marijn van den Born PAC 44,14 38,33
2 Mark Pedersen Spark 36,75 38,63
3 Martijn Spaan AV Phoenix 26,46 ---
Stephan Wapperom ACHL NM 47,80



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marijn van den Born PAC 14,53 15,48
2 Martijn Spaan AV Phoenix 9,44 ---
3 Dylan Tertoolen AV Fortuna 9,10 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Amin Boulakhras AV Fortuna 5,27 5,70



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 13,37 -2.4 m/s12,55
2 Elena Luijendijk AV Fortuna 14,51 -2.4 m/s---
Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna DNS ---
Julia Baur AV Fortuna DNS ---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 27,26 -2.9 m/s25,11
2 Sabine Monden DJA 28,78 -2.9 m/s27,88
3 Elena Luijendijk AV Fortuna 30,12 -1.3 m/s---
4 Anne Griffioen AV Fortuna 32,00 -1.3 m/s30,50
Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna DNS ---



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Tetteroo Olympus `70 2:33,99 2:27,50



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 16,83 ---
2 Sabine Monden DJA 17,33 16,43
3 Anne Griffioen AV Fortuna 20,60 18,60



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Passaat AV Passaat - Vsen 4 50,22 1



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna 18,07 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Sabine Monden DJA 9,45 ---
2 Lara Hubenet Spark 9,18 10,17
3 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna 8,53 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 5,13 ---
2 Anne Griffioen AV Fortuna 4,38 ---
Julia Baur AV Fortuna DNS ---