Uitslagen Wageningen Track Meeting - 3

IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Lauren Sluiter PH 8,19 8,06 8,57 9,23 8,17 9,23 ---



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Lauren Sluiter PH DNS ---



IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Lauren Sluiter PH 6,50 6,38 X 6,50 ---



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,61 -0.1 m/s11,29
2 Tom Egbers Ciko `66 11,78 -0.5 m/s11,79
3 Jarno de Groot Flevo Delta 12,19 -0.5 m/s11,84
4 Mathijs Kromhout PH 12,40 -0.5 m/s12,01
5 Lovell Lynch Nijmegen 12,41 -0.5 m/s11,99
6 Lars Huibers Climax 12,46 -0.5 m/s12,30
7 Bram Hupkens Ciko `66 13,04 -0.5 m/s12,96



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Stijn van Weegberg Leiden 23,47 +0.5 m/s22,73
2 Jarno de Groot Flevo Delta 24,52 +0.6 m/s24,87
3 Lars Huibers Climax 24,84 +0.6 m/s25,40
4 Lovell Lynch Nijmegen 25,01 +0.5 m/s24,69
5 Mathijs Kromhout PH 25,62 +0.3 m/s25,62
6 Bram Hupkens Ciko `66 27,03 +0.3 m/s26,84



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Luuk Nusselder AV Argo 54,23 53,75
2 Lovell Lynch Nijmegen 56,27 53,92
3 Casper van der Luijt Leiden 57,22 56,50
4 Lars Huibers Climax 57,93 56,30
Stijn van Weegberg Leiden DNS 50,58
Milo Zech...allebroek Leiden DNS 51,00



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mudesir Awal Aman AV Argo 1:55,58 1:55,00
2 Reinder Prince Triathlon 1:57,82 1:56,00
3 Tim Verbeek AV Cifla 1:58,39 1:56,27
4 Bob te Lindert AV Argo 2:01,16 1:58,50
5 Peter-Jan de Jong HRRR 2:03,33 1:58,00
6 Troy de Juncker AV Attila 2:04,69 2:00,47
7 Eric Stuiver Start `78 2:04,82 2:00,00
8 Pieter Vierdag Ciko `66 2:06,16 2:04,00
9 Klaas Douwe Yska HRRR 2:07,14 2:03,00
10 Roy van Os ATNY 2:11,58 2:08,29
Jorg Schellekens AV Attila DNS 2:00,99



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:02,31 4:00,12
2 Jelte Van Atten Leiden 4:03,78 4:03,17
3 Abdi Hassan AV Cifla 4:03,88 4:00,00
4 Meseret M...om Tsegay Phanos 4:19,48 4:12,00
5 Ruben Garretsen AV Argo 4:20,46 4:15,00
6 Ids Biemans AV Atverni 4:28,38 4:30,00
7 Alexander Brons PAC 4:30,57 4:18,00
8 Tonnie de Benis AVGM 4:36,30 4:28,00
Sareje Bulale Phanos DNS 4:30,00
Jorg Schellekens AV Attila DNS 4:24,00



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Cremers Ciko `66 15:25,65 15:22,00
2 Lars van der Knaap Ciko `66 15:59,03 15:50,00
3 Rens Simons VRT 16:16,06 15:58,00
4 Rob Maas Ciko `66 16:38,18 16:20,00
5 Ephrem Been HAC `63 17:24,03 15:50,00
6 Stijn van den Bosch Nijmegen 17:27,07 16:30,00
7 Milan Verheugen Ciko `66 17:31,09 17:30,00
Youri Driessen VRT DNS 16:30,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Cas Maass...den Brink Nijmegen 26,54 X 23,96 26,77 25,86 26,77 30,00



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Cas Maass...den Brink Nijmegen DNS 9,00



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Wim Vonk Altis 43,43 38,83 38,09 41,94 43,43 46,25
2 Michiel Siers Ciko `66 39,84 40,32 35,76 X 38,09 40,32 42,79
3 Cas Maass...den Brink Nijmegen 29,22 30,67 X 31,54 32,10 32,10 36,00



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Michiel Siers Ciko `66 X 5,54 5,32 5,35 3,25 5,51 5,54 +0.1 m/s5,95



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Henrik Kok AV Atverni 11,63 -0.1 m/s11,54
2 Freek Weijman Pallas `67 11,93 -0.5 m/s12,03
3 Twan Duvigneau AL73 12,20 -0.5 m/s11,78
4 Roy Boelen SPWS 12,39 +0.1 m/s12,43
5 Pim Weghorst MPM 12,45 +0.1 m/s12,32
6 Thimo Shillcock Nijmegen 12,49 +0.1 m/s12,50
7 Leroy Molenaar AV Gelre 12,52 -0.5 m/s13,00
8 Erik Schipper Climax 12,59 -0.5 m/s12,18
9 Damian van Loo Pallas `67 12,60 +0.1 m/s12,60
10 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 12,63 -0.5 m/s12,00
11 Pieter Bulte Pallas `67 14,32 +0.3 m/s14,64
12 Boaz Jacobs AV Gelre 14,35 +1.1 m/s---
13 Thom den Boer AV Statina 14,56 +0.3 m/s14,46
14 Francesco ...chi Manes HLLS 14,90 +1.1 m/s15,18



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Altis 22,88 +0.5 m/s22,70
2 Henrik Kok AV Atverni 23,02 +0.5 m/s23,03
3 Freek Weijman Pallas `67 23,87 +0.5 m/s24,64
4 Twan Duvigneau AL73 24,37 +0.5 m/s23,59
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 24,86 +0.5 m/s24,20
6 Thimo Shillcock Nijmegen 25,05 +0.2 m/s---
7 Roy Boelen SPWS 25,16 +0.6 m/s25,50
8 Erik Schipper Climax 25,42 +0.6 m/s25,26
9 Lars van Vught Altis 25,60 +0.5 m/s24,80
10 Pelle Topper U-Track 26,66 +0.3 m/s27,20
11 Thom den Boer AV Statina 29,80 +0.9 m/s29,98



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jochem van Dijk DKEV 54,33 53,50
2 Kjell Venderbosch AV Argo 54,93 53,20
3 Thimo Shillcock Nijmegen 56,53 1:02,00
4 Pim Weghorst MPM 57,34 55,22



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Siraj Awal Aman AV Argo 1:58,16 1:58,00
2 Jelle de Roon Atledo 2:00,80 1:56,30
3 Mats Heine Castricum 2:03,98 2:03,20
4 Luuk Wiebenga Heerenveen 2:07,11 2:03,00
5 Raphaël ...bbelstein PH 2:08,16 2:04,15
6 Thijs Veenstra Groningen 2:08,86 2:07,46
7 Mirto Canters AV Cifla 2:09,19 2:05,51
8 Hakim Riadi AAV SISU 2:09,33 2:07,64
9 Teun ter Haar Nijmegen 2:10,15 2:06,00
10 Gert Tijhuis ATNY 2:10,82 2:09,00
11 Thijs Zoon Flevo Delta 2:11,60 2:05,00
12 William Webster GVAC 2:13,60 2:09,00
13 Erik Stok PAC 2:14,22 2:13,00
14 Olivier Gijbels VRT 2:14,77 2:14,00
15 Niels Peeters VRT 2:18,34 2:13,00
16 Pjotr Dolfsma VRT 2:21,47 2:15,00
17 Diede Wit Pallas `67 2:21,48 2:20,00
18 Lars Schellekens AV Attila 2:25,20 2:19,99
19 Rob Nijssen AV Hylas 2:26,70 2:35,00
20 Nils Reefman Pallas `67 2:27,90 2:33,43
21 Francesco ...chi Manes HLLS 2:47,44 2:55,00
Tim van Enk AV Phoenix DNS 2:05,47
Jack Abernethy Eindhoven DNS 2:03,00
Laurens te Booij PH DNS 2:16,00
Sieb Mostert Pallas `67 DNS 2:00,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rick Van Riel AV Attila 4:03,93 4:02,00
2 Aimane Benchellal ARV Ilion 4:07,32 4:00,31
3 Job IJtsma HAC `63 4:10,93 4:05,00
4 Koen Grandiek Castricum 4:11,30 4:00,00
5 Noah Baltus SAV 4:12,86 4:00,00
6 Benjamin Schurink AV Cifla 4:13,96 4:03,00
7 Ibrahim Abdi ali Hanzesport 4:15,22 3:59,95
8 Abdirahman Mohamed AV Cifla 4:15,49 4:03,00
9 Jort Benz CAV Energie 4:15,59 4:04,00
10 Allard van Belois Ciko `66 4:16,14 4:03,00
11 Ilias el Khattabi Rotterdam 4:20,19 4:14,00
12 Tijmen Hoedjes Castricum 4:20,75 4:15,00
13 Jaimy Voogt CAV Energie 4:21,78 4:15,00
14 Wybe Sesink AV Wijchen 4:22,81 4:07,00
15 Viggo Parol Triathlon 4:23,23 4:14,80
16 Luuk Verbaandert Eindhoven 4:24,90 4:21,00
17 Kjell de Groot Flevo Delta 4:26,63 4:24,00
18 Joep Vermeulen AV Cifla 4:27,19 4:15,00
19 Luco van Bergen Phanos 4:29,39 4:22,79
20 Max Muller AV Wijchen 4:33,17 4:20,00
21 Yvar Schoolemmer MPM 4:35,38 4:15,00
22 Björn Rossel AVA `70 4:37,56 4:35,00
23 Merlijn va...er Velden Eindhoven 4:39,59 4:32,00
24 Jing Oldhoff AV Lionitas 4:49,20 4:45,00
25 Ewoud Boer CAV Energie 4:58,38 5:07,57
26 Ian de Juncker AV Attila 4:58,94 4:55,49
27 Lars Thode Castricum 4:59,97 4:54,96
28 Parker Consten Ciko `66 5:04,95 5:04,92
29 Bram Voors SPWS 5:22,09 ---
30 Ivor Feunekes SPWS 5:43,72 5:10,00
Lars Schellekens AV Attila DNS 4:50,00



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Marlon van Zijl CAV Energie 16:26,80 16:30,00
2 Pim Bakker AV Rijssen 16:27,89 16:19,00
3 Jan Bouwknegt HAC `63 16:29,89 15:40,00
4 Jan Oldhoff AV Lionitas 16:33,58 16:20,00
5 Ruben Koppelman ACO 17:20,09 17:53,00
6 Boudewijn Welkzijn Phanos 17:29,59 17:00,00



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Jeroen Wijnhoven Nijmegen 28,88 X 31,19 31,65 X 31,65 31,50
2 Lars Rennings Nijmegen 24,00 26,00 22,98 22,03 X 26,00 ---
3 Marco Janssen Climax 18,27 14,99 15,99 18,27 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kristian van Keulen VAV 9,19 - - - - - 9,19 11,05
Marco Janssen Climax - DNS ---
Jeroen Wijnhoven Nijmegen - DNS 10,50
Lars Rennings Nijmegen - DNS ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mees Prinsen AVA `70 43,54 43,54 44,40 39,64 41,60 44,40 44,13
2 Kristian van Keulen VAV 31,43 41,08 37,73 32,62 37,98 41,08 45,87
3 Marco Janssen Climax 4,40 36,39 34,98 34,93 36,39 ---
4 Mats van de Blaak Climax 34,29 31,39 35,63 28,55 35,63 36,31
5 Lars Rennings Nijmegen X 25,25 X X X 25,25 ---
6 Jeroen Wijnhoven Nijmegen 23,54 22,51 22,83 23,38 X 23,54 31,00



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.301.351.401.451.50ResOBP
1 Pieter Bulte Pallas `67 O XXO O XO XXX 1,45 1,45
2 Nils Reefman Pallas `67 O O XO XXX 1,40 1,50



Jongens Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Suurmond Arena 13,61 -0.5 m/s13,10
2 Ron Eijkenboom AV34 13,65 -0.5 m/s13,33
3 Bert van Lith PH 13,80 -0.5 m/s13,11



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Bert van Lith PH 27,87 +0.3 m/s26,50
2 Ron Eijkenboom AV34 28,08 +0.3 m/s27,13
3 Ton Duits Triathlon 53,46 1:40,00



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Fulvio Scarano AV `40 56,08 55,33
2 Dolf Smid AAV `36 57,68 56,89
3 Bert Boer DVTR 59,34 ---
4 Frans Looijer GACH 1:19,87 1:35,00
5 Jan Buddingh GACH 1:32,04 1:35,00
6 Ton Duits Triathlon 1:54,11 3:45,00



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ronald Weevers PH 2:09,31 2:05,48
2 Hans Marsman AV Veluwe 2:31,94 2:24,00
3 Jeroen Suurmond Arena 2:32,03 2:40,00
4 Jos Bergervoet Eindhoven 2:38,17 2:29,00
5 Frans Looijer GACH 3:20,28 3:30,00
6 Jan Buddingh GACH 3:20,75 3:30,00
Stan Spangenberg Phanos DNS 2:15,00



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Arie Owen Ciko `66 4:25,47 4:23,29
2 Tycho Schol Pallas `67 4:28,72 4:30,00
3 Jan Zijderlaan Avantri 4:41,27 4:35,00
4 Gerards Smit AV Statina 5:10,07 5:00,00
5 Ruud Löbel AV Wijchen 5:22,88 5:17,50
6 Jos Bergervoet Eindhoven 5:29,13 5:20,00
7 Jan Buddingh GACH 6:50,33 7:30,00
8 Frans Looijer GACH 6:50,45 7:30,00
Ronald de Bruin Hanzesport DNS 5:00,00



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 15:35,37 15:21,70
2 Edwin Wissema De Liemers 15:49,97 15:36,55
3 Imo Muller AAC 16:11,39 15:50,00
4 Marco Ramaekers AV Phoenix 18:02,70 17:10,00
5 John Loke AV Gelre 18:03,52 17:45,00
6 Wim Ritsema AV Gelre 18:09,03 17:54,00
7 Paul Swart AU 19:03,69 19:35,00
8 Janko van Arken De Gemzen 19:18,72 18:41,90
9 Edwin Davelaar VAV 19:46,06 21:30,00
10 Erik van d...ikkenberg VAV 20:26,64 21:24,00
11 Jeroen Oudenhoven Pallas `67 20:29,95 20:38,61
12 Hans Wilmink Pallas `67 20:36,28 ---
Wouter Ribbink AU DNS 19:02,00



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius X 37,67 38,23 38,38 38,24 38,38 40,89
2 Jasper Rood Nijmegen 32,81 X 35,03 X X 35,03 39,85
3 Robert De Keijser Nijmegen 24,06 23,53 22,64 24,37 X 24,37 26,59
4 Onno Waalewijn Phanos X 22,54 X 23,66 21,77 23,66 26,80



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jasper Rood Nijmegen X 11,64 11,09 X 10,81 X 11,64 12,11
2 Onno Waalewijn Phanos 8,21 8,36 7,92 8,41 8,06 8,18 8,41 9,45
3 Robert De Keijser Nijmegen 8,10 6,82 7,91 7,71 8,14 7,86 8,14 8,56
Ruben van Ameijden Fortius - DNS 13,46



Masters mannen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen AV34 2:59,48 2:58,00



Masters vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Patricia Schreurs HLLS 18:59,54 18:50,00



Masters vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Yasmin Liverpool Leiden 12,42 -0.5 m/s12,04
2 Marijke Esselink AVA `70 12,96 +0.1 m/s12,43
3 Natalie Puper AV Atverni 13,25 -0.5 m/s12,84



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Yasmin Liverpool Leiden 24,83 +0.6 m/s24,92
2 Marijke Esselink AVA `70 26,20 +0.6 m/s25,34



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 2:14,87 2:10,48
2 Maaike Bakker Castricum 2:31,68 2:26,67
Sophie Dielissen VRT DNS 2:15,00



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ellen Van der Kolk AC TION 4:55,67 4:40,00



Meisjes Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Mooldijk Rotterdam 18:04,04 18:20,00
2 Sandra Luijten AVGM 23:31,42 25:00,00



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Inge de Willigen De Spartaan 29,26 23,84 29,23 31,94 28,34 31,94 35,00
2 Imogen Beard Clytoneus X X 28,68 29,00 X 29,00 31,33
3 Stéphanie Kok AV Argo 22,48 21,90 20,62 21,52 20,56 22,48 26,03



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marijke Esselink AVA `70 10,89 10,18 10,92 10,83 X X 10,92 ---
Inge de Willigen De Spartaan - DNS 10,71



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Inge de Willigen De Spartaan 25,71 27,60 23,12 26,03 27,60 30,00
2 Stéphanie Kok AV Argo 25,38 23,39 25,38 30,78
Imogen Beard Clytoneus - - - - - DNS 45,35



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
Natalie Puper AV Atverni NM 5,92



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sacha van Swam AV Wijchen 13,64 +0.2 m/s13,80
2 Sanne Cornelissen AL73 13,83 -0.5 m/s13,60
3 Zoë Wagter AV Gelre 14,73 +1.1 m/s---
4 Gemma Vermande AV Gelre 14,96 +0.3 m/s14,80
5 Roeline Yska HRRR 15,05 +1.1 m/s15,01
6 Sophia van Vendeloo AV Gelre 15,39 +0.1 m/s---
7 Madelief Eijsackers AV Gelre 15,71 +0.1 m/s---
8 Nebiat Keijzer AV Gelre 15,96 +1.1 m/s15,62
Lauren Kersten AV Gelre DNS 13,78



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sophia Mulder AV34 27,61 +0.2 m/s27,51
2 Lotte Poelman Castricum 28,89 +0.2 m/s29,20
3 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 29,20 +0.2 m/s---
4 Britt Kwakernaak Pallas `67 29,41 +0.2 m/s28,79
5 Eva Nieuwstad Pallas `67 29,76 +0.9 m/s33,00
6 Joanne Abbing Pallas `67 30,78 +0.9 m/s30,50
7 Zoë Wagter AV Gelre 30,97 +0.2 m/s---
8 Roeline Yska HRRR 31,52 +0.9 m/s31,57
9 Sophia van Vendeloo AV Gelre 33,07 +0.2 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Yasmine Abbes Nijmegen 1:00,72 57,99
2 Ilse Kamphuis Castricum 1:00,83 58,00
3 Sanne Cornelissen AL73 1:03,96 1:03,00
4 Lotte Poelman Castricum 1:07,61 1:12,09
5 Terra Van der Horst AV Wijchen 1:07,70 1:06,00
Femke Been Castricum DNS 58,00



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jonne Walstra AV Atos 2:16,20 2:12,00
2 Manjorie Janssen AV Cifla 2:17,36 2:15,00
3 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:22,72 2:12,00
4 Tess van Randtwijk AV34 2:25,69 2:23,97
5 Cinder Vis PH 2:26,16 2:20,00
6 Celine van...erikhuize Climax 2:29,95 2:25,00
7 Femke Brouwer AV Phoenix 2:30,86 2:28,00
8 Myrthe Kouwenberg PH 2:32,38 2:20,00
9 Noor Stapel Nijmegen 2:46,75 2:50,00
10 Sophie de Ruijter Castricum 2:51,97 2:35,00
Lotte Geelen Pallas `67 DNS 2:24,00
Terra Muntjewerff Ciko `66 DNS 2:25,00



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Anna Hightower Ciko `66 4:30,87 4:30,90
2 Sarah Peerik Hanzesport 4:34,75 4:32,00
3 Sara Schouten AV Atverni 4:44,42 4:39,00
4 Yara Schoenmakers Eindhoven 4:44,97 4:39,00
5 Britt Roos HAC `63 4:45,14 4:34,00
6 Anna Eikendal AV Atverni 4:49,39 4:33,99
7 Ynte Biemans AV Atverni 4:55,71 4:40,00
8 Sanne Schouten AV Atverni 5:02,37 5:02,00
9 Esra Zijderlaan AV Atverni 5:06,37 4:59,00
10 Elke Wijkmans AV Astylos 5:24,16 5:27,00
11 Melissa U...jk Winkel SPWS 5:44,37 ---
Fenna Heijbroek Phanos DNS 5:11,17
Jenda de Boer HRRR DNS 4:40,00



Meisjes Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
Smith Kayla Belgie DNS ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Lotte Smink HLLS X 35,68 34,42 34,91 X 35,68 ---
2 Hilde Walraven AV Wijchen 15,59 X 16,66 17,95 X 17,95 ---
3 Imke Verstraaten AV Wijchen X 16,47 X 16,43 16,47 18,02



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Noor Stapel Nijmegen 10,38 X 9,38 10,29 10,49 10,36 10,49 11,60
2 Imke Verstraaten AV Wijchen 6,70 6,70 7,26
Marloes Abbink Almere `81 - DNS 10,00



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Marloes Abbink Almere `81 X 21,48 25,77 24,01 25,77 27,00
2 Imke Verstraaten AV Wijchen 16,78 16,05 16,29 X X 16,78 19,69



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
1 Sophia Mulder AV34 XO O XO XXX 1,50 1,60
2 Marloes Abbink Almere `81 O O XO XXX 1,35 1,35



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Terra Van der Horst AV Wijchen 4,05 3,65 4,36 4,35 4,18 4,29 4,36 -0.6 m/s4,49
2 Eva Nieuwstad Pallas `67 3,73 4,01 4,04 X 4,24 X 4,24 -0.2 m/s---
3 Hilde Walraven AV Wijchen 4,03 3,89 4,10 4,10 4,18 4,20 4,20 +0.1 m/s---
4 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 3,70 3,80 3,69 3,76 3,68 3,13 3,80 +0.3 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jamiro Elabeidi Leiden 11,13 -0.1 m/s10,67
2 Badou Diagne Rotterdam 11,86 -0.1 m/s11,57
3 Alexander Siteur Altis 11,99 -0.5 m/s11,85
4 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 12,14 -0.1 m/s11,53
5 Freek Diets Altis 12,72 +0.1 m/s12,38
6 Lars Diets Altis 13,90 -0.5 m/s13,35
Shaquille Brahm AV Atverni DNS 11,01
Dylan Steffl Duitsland DNS 12,01



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Yanick Monk Leiden 23,35 +0.5 m/s22,85
2 Badou Diagne Rotterdam 23,43 +0.5 m/s23,50
3 Alexander Siteur Altis 23,93 +0.5 m/s24,00
4 Freek Diets Altis 26,43 +0.3 m/s26,16
5 Lars Diets Altis 28,33 +0.2 m/s28,25
Shaquille Brahm AV Atverni DNS 21,65



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Lennart de Looze Startbaan 51,23 50,78
2 Jamiro Elabeidi Leiden 53,08 51,00
3 Badou Diagne Rotterdam 53,65 52,51
4 Jelle ten Harkel TRTL 54,60 55,29
5 Marijn Hulsegge Climax 56,14 53,00
6 Daan Pistorius TRTL 56,63 55,00
7 Jordy Luijten Nijmegen 58,48 56,00



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Ruijter PH 1:53,87 1:53,04
2 Kai Schmidt Duitsland 1:57,36 1:54,22
3 Jeroen Engels PH 2:00,18 1:59,27
4 Jurre Kok AV 1923 2:01,98 2:01,00
5 Jorick Nijenhuis VTLS 2:02,14 1:59,18
6 Mervin van der Horst Triathlon 2:02,33 2:00,16
7 Remco Bos DVTR 2:02,70 1:59,00
8 Laurens den Ouden AV Atverni 2:03,22 1:53,67
9 Jurriën ...n 't holt Phanos 2:04,05 2:01,00
10 Arjen Hart AAC 2:05,87 2:01,00
11 Tim Ernest ACHL 2:06,44 2:01,00
12 Jeroen Driessen AV Wijchen 2:10,72 2:06,00
13 Bob van Pelt AV Atverni 2:23,76 2:22,71
Thijmen van der Loop VTLS DNS 2:02,99



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter Ploeger AAC `61 3:46,25 3:42,00
2 Vincent Hazeleger Phanos 3:50,46 3:40,49
3 Seppe van t Westende Leiden 4:00,13 3:57,29
4 Nick Marsman ACO 4:00,17 3:55,00
5 Lasse Wiggemans DVTR 4:01,96 4:01,00
6 Daniel de Looze Phanos 4:03,64 4:02,13
7 Eduard Grob GACH 4:14,58 3:58,63
8 Casper van Leeningen Rotterdam 4:16,70 4:14,16
9 Mitchell v...denaarden TLVL 4:28,83 4:29,00
10 Roel Kwaaitaal AV Phoenix 4:30,02 4:26,31
11 Daan Van Hoof AVGM 4:32,14 4:30,00
Yunis abu Stitan Haag DNS 3:58,63
Messaoud Dardouri U-Track DNS 3:53,00
Wouter Stokkermans Atledo DNS 4:20,00
Kevin Viezee AAC DNF 3:40,49



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Danny Koppelman ACO 14:55,04 14:58,00
2 Håvard Øgland Noorwegen 15:01,70 14:52,00
3 Arjen van der Logt AV Phoenix 15:02,43 14:56,83
4 Erik Leusink HAC `63 15:16,30 14:58,31
5 Fabian ten Kate VTLS 15:23,48 14:55,39
6 Bart Spruijt Belgie 15:24,63 15:35,07
7 Jasper Boot Leiden 15:27,39 15:23,00
8 Rob Vijver AV Lionitas 15:41,59 15:39,00
9 Wouter Visser Rotterdam 16:04,97 15:44,38
10 Michel Riemersma Triathlon 16:05,29 15:45,00
11 Dirk van Sijpveld VAV 16:10,27 15:32,02
12 Robert Hogerwerf AV Phoenix 16:22,44 16:12,00
13 Tewelde Kflom AVGM 17:18,26 17:30,00
14 Thijmen van der Loop VTLS 17:18,78 17:26,00
15 Marijn Hulsegge Climax 17:31,21 17:30,00
16 Martijn van der Vis TRTL 19:22,44 20:00,00
17 Julien van Dijk TRTL 19:43,02 18:45,87
Yunis abu Stitan Haag DNS 15:40,08
Remy Ravenhorst VAV DNS 19:00,00
Joep Staps TLVL DNS 16:40,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Lars van der Pluijm MPM 37,54 34,11 X X 34,91 37,54 ---
2 Koen van Ligten Ciko `66 28,06 31,85 X 31,85 32,15
3 Kick Hofman Nijmegen 26,52 21,88 25,68 26,72 X 26,72 30,00
4 Martin Platenkamp MPM 17,17 16,69 X 17,99 X 17,99 21,32



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Platenkamp MPM 7,39 7,25 7,87 7,64 7,90 8,14 8,14 8,24
Kick Hofman Nijmegen - DNS 10,00



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars van der Pluijm MPM 47,97 46,08 47,97 ---
2 Peter Siers Ciko `66 45,17 46,33 X X 40,77 46,33 48,81
3 Koen van Ligten Ciko `66 44,62 45,61 43,62 45,61 48,12
4 Kick Hofman Nijmegen 19,51 18,38 X 18,88 20,12 20,12 30,00



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam 1.851.901.95ResOBP
1 Peter Siers Ciko `66 O O XXX 1,90 2,00



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Roel Teeling De Spartaan 5,84 X 5,80 X 5,84 +0.0 m/s---
2 Peter Siers Ciko `66 X 4,76 5,35 X 5,11 X 5,35 -0.3 m/s5,78



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jimmerly Pinas Ciko `66 13,40 -0.5 m/s12,84
2 Samyre Wieles Typhoon 13,44 -0.5 m/s13,24
3 Madelon Kamp Altis 13,69 +0.2 m/s13,61
4 Bo Welgraaf AV34 13,81 -0.5 m/s13,50
5 Lesley Buur AC TION 14,38 +0.2 m/s14,12
6 Marleni va...venzwaaij Ciko `66 14,50 +0.2 m/s14,18
7 Francesca Marcato TRTL 14,67 +0.1 m/s---
8 Claudia Reuvers Ciko `66 14,73 +0.1 m/s---
9 Susan van Sark MPM 14,78 +0.3 m/s14,39
10 Rebecca Baan Ciko `66 14,82 +0.3 m/s14,90
Nikita Nijhuis Triathlon DNS ---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Evelien Hooijman GACH 28,36 +0.2 m/s28,01
2 Lesley Buur AC TION 29,57 +0.9 m/s30,13
3 Francesca Marcato TRTL 29,82 +0.2 m/s---
Sanne de Boer AV Atos DNS 27,60



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Evelien Hooijman GACH 1:01,02 59,99
2 Dorien Konig TRTL 1:05,97 1:06,00



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marleen Stoel AC TION 2:30,79 2:30,00
2 Joanne Drost VAV 3:33,16 3:40,00



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Irene van ...r Reijken Rotterdam 4:30,25 4:30,00
2 Marjon van...er Wansem TLVL 4:39,17 4:42,00



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Julia van Velthoven AV Cifla 16:27,52 16:40,00
2 Lisanne G...-Meuleman LAAC Twente 17:56,04 17:41,00
3 Kerstin van Embden Duitsland 18:52,73 19:01,00



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Bibi Lotte...der Horst AAC 40,54 41,24 40,65 41,41 36,70 41,41 45,00
2 Samyre Wieles Typhoon 29,73 X X X 29,73 ---
3 Ryan Heesbeen Nijmegen 24,16 26,65 24,11 22,56 22,73 26,65 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ryan Heesbeen Nijmegen 22,46 22,36 22,11 22,46 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
1 Katja Slangewal Altis O O XXO XXX 1,60 1,74
2 Susan van Sark MPM XO O O XO XXX 1,40 1,40



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Susan van Sark MPM 3,84 3,78 3,42 3,66 X 3,64 3,84 -0.1 m/s4,73