Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam 100m OBP
1 Sacha van Swam AV Wijchen 13,64 +0.2 m/s13,80
2 Sanne Cornelissen AL73 13,83 -0.5 m/s13,60
3 Zoë Wagter AV Gelre 14,73 +1.1 m/s---
4 Gemma Vermande AV Gelre 14,96 +0.3 m/s14,80
5 Roeline Yska HRRR 15,05 +1.1 m/s15,01
6 Sophia van Vendeloo AV Gelre 15,39 +0.1 m/s---
7 Madelief Eijsackers AV Gelre 15,71 +0.1 m/s---
8 Nebiat Keijzer AV Gelre 15,96 +1.1 m/s15,62
Lauren Kersten AV Gelre DNS 13,78

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam 200m OBP
1 Sophia Mulder AV34 27,61 +0.2 m/s27,51
2 Lotte Poelman Castricum 28,89 +0.2 m/s29,20
3 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 29,20 +0.2 m/s---
4 Britt Kwakernaak Pallas `67 29,41 +0.2 m/s28,79
5 Eva Nieuwstad Pallas `67 29,76 +0.9 m/s33,00
6 Joanne Abbing Pallas `67 30,78 +0.9 m/s30,50
7 Zoë Wagter AV Gelre 30,97 +0.2 m/s---
8 Roeline Yska HRRR 31,52 +0.9 m/s31,57
9 Sophia van Vendeloo AV Gelre 33,07 +0.2 m/s---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam 400mOBP
1 Yasmine Abbes Nijmegen 1:00,72 57,99
2 Ilse Kamphuis Castricum 1:00,83 58,00
3 Sanne Cornelissen AL73 1:03,96 1:03,00
4 Lotte Poelman Castricum 1:07,61 1:12,09
5 Terra Van der Horst AV Wijchen 1:07,70 1:06,00
Femke Been Castricum DNS 58,00

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior B

# Naam 5000mOBP
Smith Kayla Belgie DNS ---

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam DiscusOBP
1 Lotte Smink HLLS 35,68 ---
2 Hilde Walraven AV Wijchen 17,95 ---
3 Imke Verstraaten AV Wijchen 16,47 18,02

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam KogelOBP
1 Noor Stapel Nijmegen 10,49 11,60
2 Imke Verstraaten AV Wijchen 6,70 7,26
Marloes Abbink Almere `81 DNS 10,00

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam SpeerOBP
1 Marloes Abbink Almere `81 25,77 27,00
2 Imke Verstraaten AV Wijchen 16,78 19,69

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam HoogOBP
1 Sophia Mulder AV34 1,50 1,60
2 Marloes Abbink Almere `81 1,35 1,35

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Ver OBP
1 Terra Van der Horst AV Wijchen 4,36 -0.6 m/s4,49
2 Eva Nieuwstad Pallas `67 4,24 -0.2 m/s---
3 Hilde Walraven AV Wijchen 4,20 +0.1 m/s---
4 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 3,80 +0.3 m/s---