Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam 200m OBP
1 Sven Jansons Altis 22,88 +0.5 m/s22,70
2 Henrik Kok AV Atverni 23,02 +0.5 m/s23,03
3 Freek Weijman Pallas `67 23,87 +0.5 m/s24,64
4 Twan Duvigneau AL73 24,37 +0.5 m/s23,59
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 24,86 +0.5 m/s24,20
6 Thimo Shillcock Nijmegen 25,05 +0.2 m/s---
7 Roy Boelen SPWS 25,16 +0.6 m/s25,50
8 Erik Schipper Climax 25,42 +0.6 m/s25,26
9 Lars van Vught Altis 25,60 +0.5 m/s24,80
10 Pelle Topper U-Track 26,66 +0.3 m/s27,20
11 Thom den Boer AV Statina 29,80 +0.9 m/s29,98

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam 400mOBP
1 Jochem van Dijk DKEV 54,33 53,50
2 Kjell Venderbosch AV Argo 54,93 53,20
3 Thimo Shillcock Nijmegen 56,53 1:02,00
4 Pim Weghorst MPM 57,34 55,22

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam 800mOBP
1 Siraj Awal Aman AV Argo 1:58,16 1:58,00
2 Jelle de Roon Atledo 2:00,80 1:56,30
3 Mats Heine Castricum 2:03,98 2:03,20
4 Luuk Wiebenga Heerenveen 2:07,11 2:03,00
5 Raphaël ...bbelstein PH 2:08,16 2:04,15
6 Thijs Veenstra Groningen 2:08,86 2:07,46
7 Mirto Canters AV Cifla 2:09,19 2:05,51
8 Hakim Riadi AAV SISU 2:09,33 2:07,64
9 Teun ter Haar Nijmegen 2:10,15 2:06,00
10 Gert Tijhuis ATNY 2:10,82 2:09,00
11 Thijs Zoon Flevo Delta 2:11,60 2:05,00
12 William Webster GVAC 2:13,60 2:09,00
13 Erik Stok PAC 2:14,22 2:13,00
14 Olivier Gijbels VRT 2:14,77 2:14,00
15 Niels Peeters VRT 2:18,34 2:13,00
16 Pjotr Dolfsma VRT 2:21,47 2:15,00
17 Diede Wit Pallas `67 2:21,48 2:20,00
18 Lars Schellekens AV Attila 2:25,20 2:19,99
19 Rob Nijssen AV Hylas 2:26,70 2:35,00
20 Nils Reefman Pallas `67 2:27,90 2:33,43
21 Francesco ...chi Manes HLLS 2:47,44 2:55,00
Tim van Enk AV Phoenix DNS 2:05,47
Jack Abernethy Eindhoven DNS 2:03,00
Laurens te Booij PH DNS 2:16,00
Sieb Mostert Pallas `67 DNS 2:00,00

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam 1500mOBP
1 Rick Van Riel AV Attila 4:03,93 4:02,00
2 Aimane Benchellal ARV Ilion 4:07,32 4:00,31
3 Job IJtsma HAC `63 4:10,93 4:05,00
4 Koen Grandiek Castricum 4:11,30 4:00,00
5 Noah Baltus SAV 4:12,86 4:00,00
6 Benjamin Schurink AV Cifla 4:13,96 4:03,00
7 Ibrahim Abdi ali Hanzesport 4:15,22 3:59,95
8 Abdirahman Mohamed AV Cifla 4:15,49 4:03,00
9 Jort Benz CAV Energie 4:15,59 4:04,00
10 Allard van Belois Ciko `66 4:16,14 4:03,00
11 Ilias el Khattabi Rotterdam 4:20,19 4:14,00
12 Tijmen Hoedjes Castricum 4:20,75 4:15,00
13 Jaimy Voogt CAV Energie 4:21,78 4:15,00
14 Wybe Sesink AV Wijchen 4:22,81 4:07,00
15 Viggo Parol Triathlon 4:23,23 4:14,80
16 Luuk Verbaandert Eindhoven 4:24,90 4:21,00
17 Kjell de Groot Flevo Delta 4:26,63 4:24,00
18 Joep Vermeulen AV Cifla 4:27,19 4:15,00
19 Luco van Bergen Phanos 4:29,39 4:22,79
20 Max Muller AV Wijchen 4:33,17 4:20,00
21 Yvar Schoolemmer MPM 4:35,38 4:15,00
22 Björn Rossel AVA `70 4:37,56 4:35,00
23 Merlijn va...er Velden Eindhoven 4:39,59 4:32,00
24 Jing Oldhoff AV Lionitas 4:49,20 4:45,00
25 Ewoud Boer CAV Energie 4:58,38 5:07,57
26 Ian de Juncker AV Attila 4:58,94 4:55,49
27 Lars Thode Castricum 4:59,97 4:54,96
28 Parker Consten Ciko `66 5:04,95 5:04,92
29 Bram Voors SPWS 5:22,09 ---
30 Ivor Feunekes SPWS 5:43,72 5:10,00
Lars Schellekens AV Attila DNS 4:50,00

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior B

# Naam 5000mOBP
1 Marlon van Zijl CAV Energie 16:26,80 16:30,00
2 Pim Bakker AV Rijssen 16:27,89 16:19,00
3 Jan Bouwknegt HAC `63 16:29,89 15:40,00
4 Jan Oldhoff AV Lionitas 16:33,58 16:20,00
5 Ruben Koppelman ACO 17:20,09 17:53,00
6 Boudewijn Welkzijn Phanos 17:29,59 17:00,00

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

# Naam DiscusOBP
1 Jeroen Wijnhoven Nijmegen 31,65 31,50
2 Lars Rennings Nijmegen 26,00 ---
3 Marco Janssen Climax 18,27 ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam KogelOBP
1 Kristian van Keulen VAV 9,19 11,05
Marco Janssen Climax DNS ---
Jeroen Wijnhoven Nijmegen DNS 10,50
Lars Rennings Nijmegen DNS ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam SpeerOBP
1 Mees Prinsen AVA `70 44,40 44,13
2 Kristian van Keulen VAV 41,08 45,87
3 Marco Janssen Climax 36,39 ---
4 Mats van de Blaak Climax 35,63 36,31
5 Lars Rennings Nijmegen 25,25 ---
6 Jeroen Wijnhoven Nijmegen 23,54 31,00

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam HoogOBP
1 Pieter Bulte Pallas `67 1,45 1,45
2 Nils Reefman Pallas `67 1,40 1,50

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten