Uitslagen NK Indoor Masters 2017

Mannen 35 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Vince Cairo SV Veendam 7,78Q 7,82
2 Richard Achterberg VAV 7,79Q 7,61
3 Dennis Molenkamp Voorne 7,80Q 7,91
4 Ewout Pieters Haag 7,82Q 11,86*
5 Daniël Gouw Isala `96 7,91q 11,90*
6 Philippe Scheepers AV Attila 7,97q 7,80
7 Rodney O' Driscoll Voorne 7,97q 7,87
8 Rob Kraneveld DAK 8,06q 8,08
9 Stijn te Hennepe Leiden 8,15 8,13
10 Freek Nijbacker HLLM 8,26 8,01



Mannen 35 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ewout Pieters Haag 7,57 ---*
2 Richard Achterberg VAV 7,60 ---*
3 Daniël Gouw Isala `96 7,68 ---*
4 Vince Cairo SV Veendam 7,71 ---*
5 Dennis Molenkamp Voorne 7,72 ---*
6 Rodney O' Driscoll Voorne 7,81 ---*
7 Philippe Scheepers AV Attila 7,92 ---*
8 Rob Kraneveld DAK 8,04 ---*



Mannen 35 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Achterberg VAV 24,27Q 23,94
2 Ricardo Rivers Ciko `66 24,31Q 23,35
3 Ezra Hendriks Ciko `66 24,34q 24,12
4 Daniël Gouw Isala `96 24,67q 24,36
5 Tim van der Monde ACO 24,78q 24,78
6 Dennis Molenkamp Voorne 24,83q 25,25
7 Rodney O' Driscoll Voorne 24,91 24,98
8 Rob Kraneveld DAK 25,48 26,18
9 Stijn te Hennepe Leiden 25,87 26,64
10 Vince Cairo SV Veendam 25,93 24,99
11 Freek Nijbacker HLLM 26,02 25,44
12 Valerio Zeno AAV `36 31,21 ---



Mannen 35 - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 23,74 ---
2 Ezra Hendriks Ciko `66 24,01 ---
3 Richard Achterberg VAV 24,35 ---
4 Dennis Molenkamp Voorne 24,69 ---
5 Daniël Gouw Isala `96 24,72 ---
6 Tim van der Monde ACO 24,74 ---



Mannen 35 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 54,93Q 51,54
2 Niels Helgers Eindhoven 55,13q ---
3 Tim van der Monde ACO 55,33q 55,70
4 Bart van der Zanden Eindhoven 55,75Q 52,49
5 Rodney O' Driscoll Voorne 56,39q 55,59
6 Matthijs de Groot AV NOVA 56,59q 56,66
7 Wing Tong PAC 58,35 55,31
8 Jeen Nauta Start `78 59,18 57,65



Mannen 35 - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 52,76 ---
2 Bart van der Zanden Eindhoven 54,44 ---
3 Tim van der Monde ACO 54,85 ---
4 Niels Helgers Eindhoven 55,42 ---
5 Rodney O' Driscoll Voorne 55,81 ---
6 Matthijs de Groot AV NOVA 57,70 ---



Mannen 35 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Job Dusch Helden 2:02,91 1:59,22
2 Justin Meerenburgh De Liemers 2:03,52 2:03,26
3 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:07,86 2:05,95
4 Chris de Smit RK HAV 2:13,40 2:12,57



Mannen 35 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Meerenburgh De Liemers 4:13,94 4:03,62
2 Hilco Huisjes ACO 4:15,01 4:14,58



Mannen 35 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Harm-Jan Martens HAC `63 9:29,73 9:29,41
2 Rik Wolswinkel Altis 9:51,44 9:40,25



Mannen 35 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Arnout Smit AV34 9,05 9,08
2 Bart van der Zanden Eindhoven 9,11 8,90
3 Matthijs de Groot AV NOVA 9,55 ---*



Mannen 35 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Rick Liesting OLAT 13:13,36 13:07,04



Mannen 35 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius 12,42 12,51 12,73 X X 12,63 12,73 ---
2 Vince Cairo SV Veendam 11,47 10,51 10,96 11,62 10,85 X 11,62 13,15
3 Robert Florusse Fortius 10,97 11,35 X 10,71 10,92 10,88 11,35 12,10



Mannen 35 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Arnout Smit AV34 11,42 X 11,79 11,92 X 11,99 11,99 12,12



Mannen 35 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Arnout Smit AV34 X 5,97 5,72 5,58 - 5,81 5,97 6,14
2 Richard Achterberg VAV 5,23 5,24 5,11 4,81 4,71 4,92 5,24 5,55



Mannen 40 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Quinten Stern AC TION 7,49Q 7,41
2 Elliot Oti PH 7,63Q 7,57
3 Jeremy Robbemond AV Athlos 7,70q 7,60
4 Michel Engelbertink HLLS 7,72q 7,79
5 Richard van Delft GACH 7,85q 7,78
6 Ron de Kraker AV Wijchen 7,93q 12,42*
7 Erwin van Heiningen AV34 8,11 12,72*
8 Chishala Wijmans GACH 8,31 8,46



Mannen 40 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Quinten Stern AC TION 24,33Q 23,79
2 Elliot Oti PH 24,43q 24,99
3 Richard van Delft GACH 25,46Q 24,52
4 Erwin van Heiningen AV34 25,63q 25,39
5 Jacques Wang GVAC 25,99q 26,34
6 Chishala Wijmans GACH 26,76q 27,22
7 Harry van den Band Voorne 26,83 26,40
Klaas Dijkstra Groningen DNS 24,45



Mannen 40 - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Quinten Stern AC TION 23,55 ---
2 Elliot Oti PH 24,37 ---
3 Richard van Delft GACH 24,94 ---
4 Erwin van Heiningen AV34 25,57 ---
5 Jacques Wang GVAC 26,07 ---
6 Chishala Wijmans GACH 26,86 ---



Mannen 40 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Richard van Delft GACH 54,97 54,71
2 Sander van Gelderen AV Wijchen 56,32 54,48
3 Harry van den Band Voorne 56,93 ---
4 Rene Tijl Voorne 57,20 57,01
5 Erwin van Heiningen AV34 58,41 ---
Erik Kuijpers AV Sprint DQ 55,88



Mannen 40 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Löschner Triathlon 1:57,74 1:57,75
2 Marijn van...er Putten HLLM 2:01,81 1:58,63
3 Edwin van Laar LGPK 2:08,27 2:07,47
4 Harry van den Band Voorne 2:11,24 ---
5 Robert Hofman Avantri 2:14,05 2:14,79
6 Rene Tijl Voorne 2:14,61 2:10,11
7 Henk-Jan Dorgelo Isala `96 2:16,90 ---



Mannen 40 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marijn van...er Putten HLLM 4:14,34 4:13,60
2 Martijn Jorritsma AV NOVA 4:26,14 4:21,97
3 Sjoerd Veenma Altis 4:26,67 4:19,50
4 Rene Tijl Voorne 4:54,87 4:51,00



Mannen 40 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Veenma Altis 9:38,52 9:27,06
2 Dolf van de Voort PAC 10:38,11 10:13,43



Mannen 40 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 9,26 8,94
2 Sander van Gelderen AV Wijchen 9,35 9,06
3 Leo Van der Aa AV Fortuna 10,00 ---*



Mannen 40 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 40 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jan de Wit AV Impala 13,53 13,76 14,10 13,91 13,51 13,75 14,10 14,45
2 Brian Lesterhuis Eindhoven 13,42 13,48 X X X 13,41 13,48 13,92
3 Frank Koopmans AV PEC 1910 X 11,87 X X X X 11,87 12,66
4 Dennis Endeman Isala `96 10,30 10,82 10,85 11,24 11,01 X 11,24 11,68
5 Ruud Dekker AV Trias 10,55 X X 10,55 10,54 10,59 10,59 ---



Mannen 40 - Hoogspringen

# Naam 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78ResOBP
1 Stefan Molenaar AV Wijchen O O - O O O O O XXO XXX 1,75 ---
2 Gerwin Struijs SAV O O O XO XO O XXX 1,69 1,60
3 Jeremy Robbemond AV Athlos O - O XO XXX 1,69 1,74



Mannen 40 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Christian Huijsman PAC 10,80 11,05 11,22 X 10,66 11,02 11,22 11,62
2 Sander van Gelderen AV Wijchen X X 11,06 11,20 11,14 10,97 11,20 ---



Mannen 40 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 40 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 45 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 7,72 7,98
2 Gerard Faaij Avantri 7,98 7,86
3 Gerard van Dijk Fortius 8,04 7,96
4 Patrick Ikink AVA `70 8,17 8,19
5 Pel van den Kerkhoff AV `47 8,24 8,24
6 Manfred Mooijer AV Edam 8,68 8,60



Mannen 45 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 25,61Q 25,30
2 Patrick Ikink AVA `70 26,27Q 26,43
3 Robin van de Mast Altis 26,70q 26,61
4 Jeroen Vels AV NOP 27,16q 25,86
5 Rens van der Elst Fortius 27,35q 27,03
6 Owen Thomas Voorne 27,36q ---
7 Bert Koster HAC `63 27,58 ---



Mannen 45 - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,18 ---
2 Patrick Ikink AVA `70 26,48 ---
3 Robin van de Mast Altis 26,76 ---
4 Jeroen Vels AV NOP 27,24 ---
5 Owen Thomas Voorne 27,56 ---
6 Rens van der Elst Fortius 27,84 ---



Mannen 45 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Janssens AV Lycurgus 59,38Q 53,59
2 Frank Fokkens Startbaan 1:00,16q 58,31
3 Toine van Beckhoven AV Attila 1:00,22Q 54,30
4 Owen Thomas Voorne 1:00,32q ---
5 Bert Boer DVTR 1:00,70q ---
6 Ronald van Rijswijk AV34 1:04,37q 57,77
7 Zeger Knipmeijer Altis 1:09,88 ---



Mannen 45 - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 53,50 ---
2 Richard Janssens AV Lycurgus 53,91 ---
3 Frank Fokkens Startbaan 59,05 ---
4 Bert Boer DVTR 59,36 ---
5 Owen Thomas Voorne 1:00,42 ---



Mannen 45 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Robin van de Mast Altis 2:12,49 2:12,98
2 Jeroen Vels AV NOP 2:16,36 2:13,91
3 Bert Koster HAC `63 2:37,36 ---



Mannen 45 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 4:17,77 ---
2 Marc Van Gils Eindhoven 4:27,94 4:30,46



Mannen 45 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 9:09,96 8:59,62
2 Patrick Kwist Rotterdam 9:12,19 ---
3 Marc Van Gils Eindhoven 9:52,14 10:00,62
4 Paco Lama...d vrolijk Haag 10:36,12 ---



Mannen 45 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Gerard Faaij Avantri 9,69 8,93
2 Zeger Knipmeijer Altis 12,13 12,67



Mannen 45 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 45 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia X 12,47 X X 13,06 X 13,06 13,29
2 Marc Elsbeek Eindhoven 12,40 X X X 12,56 X 12,56 12,43
3 Kik van Swol AV Hylas 10,93 12,10 X 12,46 X X 12,46 12,53
4 Erwin Bökenkamp AV Edam 11,54 X 11,54 11,80 10,70 X 11,80 12,03
5 Cor Troost SPOB 10,45 X 10,93 11,36 11,07 11,05 11,36 ---
6 Rob Zwijnenburg Avantri 10,54 10,81 10,94 10,39 X 10,87 10,94 ---
7 Richard Bot SAV 9,51 10,74 10,42 10,05 X X 10,74 10,47
8 Ed Martens Hollandia 9,87 10,01 9,90 9,98 X 10,03 10,03 10,47



Mannen 45 - Hoogspringen

# Naam 1.571.631.661.691.72ResOBP
1 Eric van Daalen AV De Keien O XO O O XXX 1,69 1,71
2 Gerard Faaij Avantri O XO XXX 1,63 1,72



Mannen 45 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frank Bossers Spado 11,24 11,14 10,93 11,03 11,02 10,96 11,24 11,10



Mannen 45 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.563.663.864.06ResOBP
1 Remco Mallens AV Sprint O O XXX 3,86 ---
Bart Steehouwer Almere `81 XXX NM 3,76



Mannen 45 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Gerard Faaij Avantri 5,26 X X 5,21 4,39 5,08 5,26 5,45
2 Pel van den Kerkhoff AV `47 5,01 5,15 5,16 4,98 4,78 5,12 5,16 5,48
3 Frank Bossers Spado 2,12 4,78 5,05 2,96 4,75 5,03 5,05 5,19



Mannen 50 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 7,55Q 7,52
2 Peter Adams AV Sprint 7,74Q ---*
3 Pierre Lommen AV Cifla 7,87Q 7,78
4 Martien de Haas AV34 7,88Q 7,88
5 Andre van Wort NEAV 7,92q 7,89
6 Jan Plat AV PEC 1910 8,03q ---*
7 Toni Palacio Serrat SPOB 8,16q ---*
8 Marcus Treep HLLM 8,17q 8,11
9 Ron van der Veer AAV `36 8,56 8,51
10 Ronald Rasenberg Delta Sport 8,67 8,62
11 Berthram Mak De Gemzen 8,93 8,79
Roland Groen Voorne DNS 9,17



Mannen 50 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 7,46 ---*
2 Pierre Lommen AV Cifla 7,81 ---*
3 Andre van Wort NEAV 7,88 ---*
4 Martien de Haas AV34 7,89 ---*
5 Jan Plat AV PEC 1910 8,00 ---*
6 Marcus Treep HLLM 8,10 ---*
7 Toni Palacio Serrat SPOB 8,14 ---*



Mannen 50 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Martien de Haas AV34 25,35Q 25,65
2 Pierre Lommen AV Cifla 25,75Q 24,70
3 Andre van Wort NEAV 25,83Q 25,37
4 Ben Bakker AV Lycurgus 26,04q 26,15
5 Hans Vlak AAV `36 26,28q 26,23
6 Dolf Smid AAV `36 26,41q 26,15
7 Pieter Jacobs Fortius 26,75 26,78
8 Bert van Lith PH 26,80 26,73
9 Toni Palacio Serrat SPOB 27,00 ---
10 Marijn Michels Altis 27,24 27,05
11 Frank Stam Castricum 27,27 27,04
12 John Romkes AV Gouda 27,34 27,59
13 Berthram Mak De Gemzen 28,09 27,60



Mannen 50 - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Pierre Lommen AV Cifla 24,79 ---
2 Martien de Haas AV34 25,25 ---
3 Andre van Wort NEAV 25,45 ---
4 Ben Bakker AV Lycurgus 26,09 ---
5 Hans Vlak AAV `36 26,54 ---
6 Dolf Smid AAV `36 26,60 ---



Mannen 50 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 58,84Q 56,55
2 Ben Bakker AV Lycurgus 58,95q 59,53
3 Marijn Michels Altis 59,11q 57,97
4 Bert van Lith PH 1:00,10Q 58,16
5 Hans Vlak AAV `36 1:00,11q 58,23
6 Bart van Rookhuizen DEM 1:00,32q 56,24
7 Frank Stam Castricum 1:00,40 1:00,44
8 Eric de Jonge AV Phoenix 1:01,36 1:01,36
9 Berthram Mak De Gemzen 1:02,24 1:01,21



Mannen 50 - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 57,30 ---
2 Ben Bakker AV Lycurgus 58,72 ---
3 Hans Vlak AAV `36 58,87 ---
4 Bart van Rookhuizen DEM 59,24 ---
5 Marijn Michels Altis 59,90 ---
6 Bert van Lith PH 1:00,58 ---



Mannen 50 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Poppe Rotterdam 2:06,84 ---
2 Marijn Michels Altis 2:13,66 2:08,23
3 Falco Rademaker Eindhoven 2:14,85 2:12,51
4 John Romkes AV Gouda 2:18,43 2:17,72
5 Peter Mijsberg Eindhoven 2:19,52 2:23,64
6 Ton Bosgoed SAV 2:20,54 2:24,50
7 Rob van de Graaf HAC `63 2:21,15 2:25,43



Mannen 50 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tonnie Stouten AV Veluwe 4:34,91 4:23,49
2 Rachid Mohammadi AV Atos 4:35,76 ---
3 Lamko Hulzebos HAC `63 4:36,49 ---
4 Peter Mijsberg Eindhoven 4:40,65 4:41,15
5 Ton Bosgoed SAV 4:46,24 4:49,31
6 Rob van de Graaf HAC `63 4:52,07 4:49,47
7 Henri Havinga AV `40 4:58,82 4:35,88



Mannen 50 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tonnie Stouten AV Veluwe 9:34,07 9:36,66
2 Rachid Mohammadi AV Atos 9:36,25 ---
3 Lamko Hulzebos HAC `63 9:46,56 ---
4 Peter Mijsberg Eindhoven 9:50,45 9:55,36
5 Erik Klooster AV Passaat 10:13,92 9:57,19
6 Rob van de Graaf HAC `63 10:16,95 10:15,14



Mannen 50 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Wan Bakx AC TION 8,98 8,91
2 Andre van Wort NEAV 9,05 ---*
3 Bart van Rookhuizen DEM 10,63 ---*
4 Berthram Mak De Gemzen 10,67 11,53



Mannen 50 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 14:11,20 ---
2 Paul Koks Haag 22:20,02 20:05,90



Mannen 50 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Corné Jacobs Scopias 11,71 X 11,55 11,69 12,27 11,93 12,27 11,74
2 Ton Dreuning Flevo Delta 10,73 11,36 X 10,34 10,52 10,72 11,36 12,35



Mannen 50 - Hoogspringen

# Naam 1.511.541.571.601.631.661.69ResOBP
1 Rik Verharen PH O O O O XXO XXX 1,66 1,65
2 Michiel Boonstra AV Statina O O XXO O XXO XXX 1,63 1,60



Mannen 50 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marcus Treep HLLM X 10,50 10,89 11,00 11,27 X 11,27 11,17
2 Ronald Rasenberg Delta Sport 9,03 8,84 9,31 9,08 9,19 9,22 9,31 9,52



Mannen 50 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.362.462.562.662.763.263.463.563.663.864.06ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam O XO O XXX 3,86 4,03
2 Jos Warmerdam U-Track O O - XXX 3,46 3,56
3 Jeroen Oosterwegel DVTR O O O XO XXX 2,66 ---



Mannen 50 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wan Bakx AC TION 5,70 5,73 X 5,51 - 5,61 5,73 5,88
2 Jan Plat AV PEC 1910 5,30 5,29 5,45 5,25 5,31 5,55 5,55 5,42
3 Marcus Treep HLLM 5,51 5,50 X 5,52 5,34 5,30 5,52 5,58
4 Eric de Jonge AV Phoenix 5,22 X 5,44 5,06 X 5,03 5,44 5,12
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 4,09 4,11 4,41 4,09 3,87 4,17 4,41 4,44
Andre van Wort NEAV NM 5,11



Mannen 55 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 8,09Q 8,04
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 8,49Q 8,41
3 Ron Eijkenboom AV34 8,55Q ---*
4 Uli Flücht NEAV 8,59q 8,36
5 Justus van Nierop DAK 8,59q 8,36
6 Albert van der Mee AV Sprint 8,62Q 8,23
7 Peter Pesch AV Zuidwal 8,95q 8,20
8 Twan Bongers AV De Keien 9,35q ---*
9 Marten Bolt BB lopers 10,29 ---*



Mannen 55 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 8,11 ---*
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 8,15 ---*
3 Peter Pesch AV Zuidwal 8,29 ---*
4 Justus van Nierop DAK 8,32 ---*
5 Ron Eijkenboom AV34 8,56 ---*
6 Uli Flücht NEAV 8,71 ---*
7 Albert van der Mee AV Sprint 9,08 ---*
8 Twan Bongers AV De Keien 9,15 ---*



Mannen 55 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 27,87Q 26,77
2 Jacques Zaman SCSP 27,89q 31,22
3 Ron Eijkenboom AV34 28,06Q ---
4 Justus van Nierop DAK 28,18q 27,45
5 Peter Vos DVTR 28,40q ---
6 Peter Pesch AV Zuidwal 28,54q 27,61
7 Wim Smit ATOP 29,23 ---
8 Twan Bongers AV De Keien 30,42 ---



Mannen 55 - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Justus van Nierop DAK 27,01 ---
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 27,14 ---
3 Jacques Zaman SCSP 27,74 ---
4 Peter Pesch AV Zuidwal 28,17 ---
5 Peter Vos DVTR 28,48 ---
6 Ron Eijkenboom AV34 28,64 ---



Mannen 55 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jacques Zaman SCSP 1:00,59 58,85
2 Justus van Nierop DAK 1:01,15 1:00,91
Frits van der Velden Atledo DNF 1:10,90
Corné Haast Spado DNF 1:00,54



Mannen 55 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Spangenberg Phanos 2:18,52 2:17,50
2 Alex Stienstra LAAC Twente 2:23,76 ---
3 Jacques Zaman SCSP 2:27,60 2:23,66
4 Marten Bolt BB lopers 2:30,95 2:34,50
5 Chris van der Neut Startbaan 2:50,36 ---



Mannen 55 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Alex Stienstra LAAC Twente 4:37,82 ---
2 Corné Haast Spado 4:40,15 4:35,08
3 Willem De Ruijter Altis 4:54,24 4:41,02
4 Frans Deenen ATV Venray 5:04,38 ---
5 Marten Bolt BB lopers 5:17,49 5:20,16
6 Chris van der Neut Startbaan 5:39,74 ---



Mannen 55 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Alex Stienstra LAAC Twente 9:53,09 ---
2 Corné Haast Spado 10:22,37 10:19,50
3 Wim Voermans AV `40 10:23,00 ---
4 Frans Deenen ATV Venray 10:36,22 ---
5 Ruud Woord THOR 10:44,53 10:23,69
6 Willem De Ruijter Altis 10:52,14 10:10,95
7 Ron van Megen Altis 11:13,90 ---
8 Rob van Heerden avVN 12:00,82 ---
9 Albert de Vries Climax 12:05,55 12:01,14
10 Chris van der Neut Startbaan 12:28,92 ---



Mannen 55 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Uli Flücht NEAV 10,82 11,05



Mannen 55 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Hub Kaenen RWV 16:22,31 15:30,37



Mannen 55 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kees Aerts SV Noordkop 12,99 11,84 12,58 12,95 9,79 12,18 12,99 12,99
2 Peter Holthuijsen Swift 12,24 12,66 X X X X 12,66 13,22
3 Cees van Blerck Scorpio 10,70 10,54 10,72 10,32 10,58 10,66 10,72 ---
4 Wim Smit ATOP 8,20 X 8,33 X 7,95 7,60 8,33 ---



Mannen 55 - Hoogspringen

# Naam 1.511.541.571.60ResOBP
1 Jan Miltenburg Maastricht O O XO XXX 1,57 1,60



Mannen 55 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Frits van der Velden Atledo X 8,06 7,99 8,39 8,39 7,98



Mannen 55 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.162.662.762.86ResOBP
1 Ruud Jacobs Groene Ster O XXO XXX 2,76 2,73
Twan Bongers AV De Keien XXX NM ---



Mannen 55 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Peter Vos DVTR 4,65 4,82 4,94 5,03 5,15 4,93 5,15 5,00
Uli Flücht NEAV NM 4,86



Mannen 60 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Wieles Typhoon 8,05 8,06
2 Marcel Scholten Altis 8,49 8,63
3 Tjerk Vos SV Noordkop 8,53 8,57
4 Kees Justus Vogel AAV `36 9,05 8,68



Mannen 60 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Scholten Altis 27,56 27,32
2 Tjerk Vos SV Noordkop 27,75 28,32
3 Gerard Kitslaar PH 28,82 ---



Mannen 60 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Gerard Kitslaar PH 1:03,95 1:02,05
Marcel Scholten Altis DQ 58,96



Mannen 60 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Scholten Altis 2:25,52 2:18,58
2 Nico Alberts PAC 2:31,58 2:31,76
3 Cees Meijer SAV 2:34,56 2:30,57
4 Dirk Wigmans De Gemzen 2:51,01 ---



Mannen 60 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Scholten Altis 5:13,54 5:13,65
2 Cees Meijer SAV 5:18,46 5:17,26
3 Cees Kraaijeveld AV34 5:22,54 5:20,21



Mannen 60 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Hans van Dijk Altis 11:11,07 10:40,00
2 Theo van der Veer Climax 11:25,54 11:15,55



Mannen 60 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Giskes AV NOVA 12,08 11,87



Mannen 60 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Boetje Huliselan OLAT 16:59,71 16:44,67



Mannen 60 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 10,98 12,21 X X 12,21 12,50
2 Henk van Bakel Swift 10,56 10,52 X X X 10,30 10,56 10,99



Mannen 60 - Hoogspringen

# Naam 1.331.361.391.421.451.481.511.541.57ResOBP
1 Wim Threels GACH O O O XO XO XXO XO XXX 1,54 1,54
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA O O XO XXX 1,39 1,45
Kees Justus Vogel AAV `36 XXX DNS 1,48



Mannen 60 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kees Justus Vogel AAV `36 8,98 9,11 8,65 8,68 - 8,78 9,11 9,50
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA X 8,09 X 7,75 8,21 8,46 8,46 9,04



Mannen 60 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.762.963.163.36ResOBP
1 Willem Langeland AL73 O XXX 3,16 3,23
2 Marc van Vliet Castricum O XXX 2,76 3,30



Mannen 60 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Threels GACH 4,37 4,52 4,48 4,19 4,48 4,28 4,52 4,54
2 Tjerk Vos SV Noordkop 3,98 4,18 4,07 3,77 3,94 4,43 4,43 4,31
3 Kees Justus Vogel AAV `36 3,95 3,77 3,86 3,96 3,99 3,97 3,99 4,44



Mannen 65 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ko Florusse Fortius 8,42 8,29
2 Jan Ties Groningen 8,57 8,49
3 Hans Grapendaal DEM 9,37 ---*



Mannen 65 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Paul Boer AC TION 30,09 28,94
2 Glenn Gentle ATOP 30,17 30,00
Paul Streep PAC DQ ---



Mannen 65 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Paul Boer AC TION 1:07,88 1:05,85



Mannen 65 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Cees Stolwijk Altis 2:26,83 2:21,23
2 Martien van de Ven Oirschot 2:44,86 2:43,09
3 Peter Nuyens AV Edam 2:49,43 2:40,28
4 Paul Boer AC TION 2:56,98 2:38,80



Mannen 65 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Martien van de Ven Oirschot 5:30,96 5:39,19
2 Peter Nuyens AV Edam 5:41,86 5:33,63



Mannen 65 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Cees Stolwijk Altis 10:35,07 10:12,18
2 Martien van de Ven Oirschot 11:58,97 12:02,76



Mannen 65 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 65 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Theo Koenis De Lat 17:50,11 16,45
2 Aad van Leeuwen AV NOP 20:17,39 19:58,23



Mannen 65 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Glenn Gentle ATOP 10,61 11,35 10,67 X - - 11,35 10,50
2 Jack Dekker DEM X 10,54 10,59 11,25 11,22 11,27 11,27 12,88
3 Martin albert Regtop AC TION 10,46 X X X 10,83 10,71 10,83 13,08
4 Ruud van de Ven Eindhoven 10,04 10,16 X X 10,09 X 10,16 11,29



Mannen 65 - Hoogspringen

# Naam 1.331.361.391.421.45ResOBP
1 Paul Boer AC TION O XXO XXO XXO XXX 1,42 1,39
2 René Hondelink AV34 O O XXX 1,36 1,40



Mannen 65 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul Boer AC TION 8,62 8,37 7,38 8,43 - - 8,62 8,86



Mannen 65 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.662.86ResOBP
1 Michel van Osch Haag XO XXX 2,66 2,80



Mannen 65 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul Boer AC TION 3,61 3,78 3,99 3,91 3,90 X 3,99 4,27



Mannen 70 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Hans Schouten AV Trias 8,95 8,92
2 Roelf Akkerman DEM 9,25 9,36
3 Onno Waalewijn Phanos 9,87 9,92
4 Roel Gaasbeek avVN 9,87 16,38*
5 Kees Jägers GACH 11,55 17,43*



Mannen 70 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Jelle van der Schaaf AV Hylas 30,31 30,14
2 Roelf Akkerman DEM 31,57 31,21
3 Onno Waalewijn Phanos 33,48 32,47
4 Roel Gaasbeek avVN 35,34 35,23



Mannen 70 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Roel Gaasbeek avVN 1:21,45 54,23



Mannen 70 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 70 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Oosterom LGPK 6:36,07 6:45,44
2 Roel Gaasbeek avVN 6:49,07 6:52,35



Mannen 70 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Robert de Smet AV Atverni 12:00,92 11:47,00



Mannen 70 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos 12,05 14,72
2 Kees Jägers GACH 12,92 12,38
3 Chris Mettrop Spark 14,25 14,67
Frans van Boven THOR DNS 11,59



Mannen 70 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 70 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans De Laat Swift 13,50 13,16 X X 13,20 13,34 13,50 13,85
2 Cor Nijhoff AV Atverni 11,27 11,06 X 11,14 11,78 10,95 11,78 11,04
Roel Gaasbeek avVN NM 9,17



Mannen 70 - Hoogspringen

# Naam 1.181.211.241.271.301.33ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos XO O XXO XXX 1,30 1,30
2 Kees Jägers GACH O O XO XXX 1,24 1,30
Frans van Boven THOR DNS 1,27



Mannen 70 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos 7,76 7,91 X X 8,17 X 8,17 8,88
Frans van Boven THOR NM 7,09



Mannen 70 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.162.262.36ResOBP
1 Kees Jägers GACH XO O XXX 2,26 2,30



Mannen 70 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Roel Gaasbeek avVN X 3,17 3,09 3,13 3,17 2,88
Onno Waalewijn Phanos NM 4,86



Mannen 75 - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Gillis Bosman THOR 6:51,40 6:54,88



Mannen 75 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Peter Blom AV Jahn II 13,42 12,15



Mannen 75 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Hoogspringen

# Naam 1.151.181.211.241.27ResOBP
1 Peter Blom AV Jahn II O O O XXO XXX 1,24 1,21



Mannen 75 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Bauke te Nijenhuis RWV 21:14,43 20:36,36



Mannen 80 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Fokker AV Atverni 11,25 11,09 10,90 11,16 11,17 11,44 11,44 10,72
2 Nico Ridder SV Noordkop 7,55 6,81 7,73 7,57 7,67 7,43 7,73 8,23



Mannen 80 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Elleke Steenbergen DVTR 8,24 8,29
2 Wendy Visser Phanos 8,37 ---*
3 Monique Busnach AV Athlos 8,83 ---*
4 Ellen de Wever Groningen 9,25 9,10



Vrouwen 35 - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 2:27,48 2:26,46



Vrouwen 35 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 10:48,07 10:40,66



Vrouwen 35 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Debby Jutte Phanos 9,41 9,52
2 Wendy Visser Phanos 9,45 16,77*



Vrouwen 35 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Monique Heijns AV34 10,20 10,20 10,33 9,69 10,62 10,80 10,80 10,79
2 Ciska Bosma SV Noordkop 9,38 10,10 9,93 10,05 10,30 10,56 10,56 10,90
3 Monique Busnach AV Athlos 10,18 X 10,29 10,30 X 10,44 10,44 ---
4 Simone Veth AV Passaat 9,78 X 10,11 10,01 10,12 X 10,12 10,60
5 Ilona Zeilmaker AV Suomi 9,74 9,44 9,58 8,90 8,98 8,68 9,74 9,97



Vrouwen 35 - Hoogspringen

# Naam 1.391.421.451.481.51ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus O XO XO O XXX 1,48 1,56
2 Edith Aalbersberg AV Statina XXO XO XO XXX 1,45 1,51



Vrouwen 35 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wendy Visser Phanos X 10,99 10,90 11,25 11,06 11,34 11,34 11,34
2 Tanja van der Plas AV Lycurgus 10,27 X 10,33 X 10,24 10,31 10,33 10,00
3 Ellen de Wever Groningen 9,06 8,83 9,07 9,12 8,79 9,03 9,12 9,16



Vrouwen 35 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.662.762.862.963.163.26ResOBP
1 Annemieke Dunnink AV Phoenix O XXX 3,16 3,55
2 Sigrid Florusse Fortius O O XO XXX 2,86 3,15



Vrouwen 35 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wendy Visser Phanos 5,17 5,24 5,21 X 5,19 5,22 5,24 5,14
2 Elleke Steenbergen DVTR 4,85 4,80 X 5,15 4,99 4,80 5,15 5,00
3 Tanja van der Plas AV Lycurgus 4,95 4,92 4,81 4,94 5,07 5,11 5,11 5,10
4 Debby Jutte Phanos 4,71 4,64 4,77 - 4,60 3,13 4,77 4,64
5 Ellen de Wever Groningen X 4,20 4,28 4,27 4,56 4,22 4,56 4,55
6 Monique Busnach AV Athlos 4,21 X 4,34 X 4,55 4,34 4,55 ---



Vrouwen 40 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik HAC 8,36 8,27
2 Pascale Schure AV Phoenix 8,53 8,48
3 Esther van Rooij NEAV 9,31 9,29



Vrouwen 40 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik HAC 26,92 27,29
2 Pascale Schure AV Phoenix 28,03 28,68
3 Rebekka Bersee Ciko `66 28,19 28,50
4 Esther van Rooij NEAV 31,63 32,39



Vrouwen 40 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik HAC 1:04,86 1:01,80
2 Linda de Vos PAC 1:05,92 1:05,75
3 Nathalie Demkes AVA `70 1:08,68 1:11,43



Vrouwen 40 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rachel de Weerd AV Veluwe 2:36,74 2:39,85



Vrouwen 40 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rachel de Weerd AV Veluwe 5:17,26 5:30,03



Vrouwen 40 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Rachel de Weerd AV Veluwe 11:35,98 11:46,03



Vrouwen 40 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik HAC 9,53 9,29
2 Marjolijn Jongens Start `78 10,45 ---*
3 Rebekka Bersee Ciko `66 16,51 10,22



Vrouwen 40 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Linda van Vliet PAC 6,77 8,71 8,52 8,81 8,48 8,29 8,81 8,98



Vrouwen 40 - Hoogspringen

# Naam 1.331.361.391.421.45ResOBP
1 Marjolijn Jongens Start `78 O O O XO XXX 1,42 1,50



Vrouwen 40 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik HAC 4,49 4,49 - X 4,37 4,68 4,68 4,53
2 Rebekka Bersee Ciko `66 4,14 X 4,36 4,27 4,36 4,25



Vrouwen 45 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 8,67 8,37
2 Cindy van ...Bolleboom ARV Ilion 8,88 8,72
3 Marlou Klaver Nijmegen 9,27 9,26
4 Yildiz Kurt Startbaan 9,66 ---*



Vrouwen 45 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Ingrid Smit Ciko `66 28,70 27,82
2 Denise van...en-Morris GACH 29,65 29,72
3 Marlou Klaver Nijmegen 29,69 29,91
4 Cindy van ...Bolleboom ARV Ilion 29,87 29,61
5 Linda van Berkel AV `40 31,19 30,49
6 Ilonka Hesseling AV `40 35,19 ---



Vrouwen 45 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ingrid Smit Ciko `66 1:08,78 1:08,76
2 Yildiz Kurt Startbaan 1:11,57 1:15,05
3 Ilonka Hesseling AV `40 1:18,70 ---



Vrouwen 45 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hilde Keuning AV `40 2:39,06 2:46,00
2 Yildiz Kurt Startbaan 2:47,43 2:47,65



Vrouwen 45 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Maria de P...a Almeida PAC 5:06,23 4:54,78



Vrouwen 45 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 11,37 14,86*
Aafke van Daalen AV `47 DQ 9,35
Angelique ...-Maasdijk Ciko `66 DQ 14,56*



Vrouwen 45 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hanneke Vasse Groningen X 10,27 10,17 X 10,74 10,34 10,74 10,96
2 Evelien va...wanenburg Fortius 10,09 X 9,61 9,89 X 9,93 10,09 10,27
3 Sandy vd Heydt Fortius 9,01 9,65 9,13 9,31 9,22 9,55 9,65 9,61



Vrouwen 45 - Hoogspringen

# Naam 1.331.361.391.421.451.48ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 O O XO XXO XXX 1,45 1,50
2 Angelique ...-Maasdijk Ciko `66 O O O XO XXX 1,42 1,47



Vrouwen 45 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 8,85 8,65 9,05 8,89 9,05 9,26



Vrouwen 45 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Cindy van ...Bolleboom ARV Ilion 4,45 4,38 4,31 4,18 4,29 4,32 4,45 4,34
2 Marlou Klaver Nijmegen 4,26 4,02 4,06 3,93 - - 4,26 4,19
3 Linda van Berkel AV `40 4,10 4,15 3,95 3,96 4,09 3,95 4,15 4,41
4 Denise van...en-Morris GACH 4,04 3,92 4,07 3,81 3,95 3,91 4,07 4,16



Vrouwen 50 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Valérie ...ostermann PAC 8,64 8,35
2 Annet den Hartog Startbaan 8,87 8,77
3 Erica Jesterhoudt AV Atos 9,43 9,49
Wilma Linders DAK DNS 9,82



Vrouwen 50 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Simone Geel DEM 27,63 27,70
2 Valérie ...ostermann PAC 27,82 27,53
3 Erica Jesterhoudt AV Atos 31,39 30,21



Vrouwen 50 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Simone Geel DEM 1:03,91 1:02,92
2 Erica Jesterhoudt AV Atos 1:13,73 1:14,15



Vrouwen 50 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mirjam de Boer SAV 5:33,91 5:39,01
2 Florence v...ijsbergen THOR 5:45,60 ---



Vrouwen 50 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Margot van der Ven Groene Ster 12:42,13 12:51,60



Vrouwen 50 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Annet den Hartog Startbaan 10,55 ---*
2 Karen Zwerver Startbaan 11,15 10,98



Vrouwen 50 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Freya Muller Hollandia 11,65 11,70 11,44 X X 11,47 11,70 12,13
2 Mirjam Ab...-de Groot AV Edam 10,77 10,63 10,58 11,25 X X 11,25 11,75
3 Annet den Hartog Startbaan 9,13 10,02 10,30 10,37 9,59 9,92 10,37 10,56
4 Madeleine Peeters Rotterdam 7,74 8,73 9,40 9,09