Uitslagen 200 meter finale Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Pierre Lommen AV Cifla 24,79 ---
2 Martien de Haas AV34 25,25 ---
3 Andre van Wort NEAV 25,45 ---
4 Ben Bakker AV Lycurgus 26,09 ---
5 Hans Vlak AAV `36 26,54 ---
6 Dolf Smid AAV `36 26,60 ---

Uitslagen 400 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 58,84Q 56,55
2 Ben Bakker AV Lycurgus 58,95q 59,53
3 Marijn Michels Altis 59,11q 57,97
4 Bert van Lith PH 1:00,10Q 58,16
5 Hans Vlak AAV `36 1:00,11q 58,23
6 Bart van Rookhuizen DEM 1:00,32q 56,24
7 Frank Stam Castricum 1:00,40 1:00,44
8 Eric de Jonge AV Phoenix 1:01,36 1:01,36
9 Berthram Mak De Gemzen 1:02,24 1:01,21

Uitslagen 400 meter finale Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 57,30 ---
2 Ben Bakker AV Lycurgus 58,72 ---
3 Hans Vlak AAV `36 58,87 ---
4 Bart van Rookhuizen DEM 59,24 ---
5 Marijn Michels Altis 59,90 ---
6 Bert van Lith PH 1:00,58 ---

Uitslagen 800 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Peter Poppe Rotterdam 2:06,84 ---
2 Marijn Michels Altis 2:13,66 2:08,23
3 Falco Rademaker Eindhoven 2:14,85 2:12,51
4 John Romkes AV Gouda 2:18,43 2:17,72
5 Peter Mijsberg Eindhoven 2:19,52 2:23,64
6 Ton Bosgoed SAV 2:20,54 2:24,50
7 Rob van de Graaf HAC `63 2:21,15 2:25,43

Uitslagen 1500 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Tonnie Stouten AV Veluwe 4:34,91 4:23,49
2 Rachid Mohammadi AV Atos 4:35,76 ---
3 Lamko Hulzebos HAC `63 4:36,49 ---
4 Peter Mijsberg Eindhoven 4:40,65 4:41,15
5 Ton Bosgoed SAV 4:46,24 4:49,31
6 Rob van de Graaf HAC `63 4:52,07 4:49,47
7 Henri Havinga AV `40 4:58,82 4:35,88

Uitslagen 3000 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Tonnie Stouten AV Veluwe 9:34,07 9:36,66
2 Rachid Mohammadi AV Atos 9:36,25 ---
3 Lamko Hulzebos HAC `63 9:46,56 ---
4 Peter Mijsberg Eindhoven 9:50,45 9:55,36
5 Erik Klooster AV Passaat 10:13,92 9:57,19
6 Rob van de Graaf HAC `63 10:16,95 10:15,14

Uitslagen 60 meter horden Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Wan Bakx AC TION 8,98 8,91
2 Andre van Wort NEAV 9,05 ---*
3 Bart van Rookhuizen DEM 10,63 ---*
4 Berthram Mak De Gemzen 10,67 11,53

Uitslagen 3000m Snelwandelen Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 14:11,20 ---
2 Paul Koks Haag 22:20,02 20:05,90

Uitslagen Kogelstoten Mannen 50

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Corné Jacobs Scopias 11,71 X 11,55 11,69 12,27 11,93 12,27 11,74
2 Ton Dreuning Flevo Delta 10,73 11,36 X 10,34 10,52 10,72 11,36 12,35

Uitslagen Hoogspringen Mannen 50

# Naam 1.511.541.571.601.631.661.69ResOBP
1 Rik Verharen PH O O O O XXO XXX 1,66 1,65
2 Michiel Boonstra AV Statina O O XXO O XXO XXX 1,63 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen 50

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marcus Treep HLLM X 10,50 10,89 11,00 11,27 X 11,27 11,17
2 Ronald Rasenberg Delta Sport 9,03 8,84 9,31 9,08 9,19 9,22 9,31 9,52

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen 50

# Naam 2.362.462.562.662.763.263.463.563.663.864.06ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam O XO O XXX 3,86 4,03
2 Jos Warmerdam U-Track O O - XXX 3,46 3,56
3 Jeroen Oosterwegel DVTR O O O XO XXX 2,66 ---

Uitslagen Verspringen Mannen 50

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wan Bakx AC TION 5,70 5,73 X 5,51 - 5,61 5,73 5,88
2 Jan Plat AV PEC 1910 5,30 5,29 5,45 5,25 5,31 5,55 5,55 5,42
3 Marcus Treep HLLM 5,51 5,50 X 5,52 5,34 5,30 5,52 5,58
4 Eric de Jonge AV Phoenix 5,22 X 5,44 5,06 X 5,03 5,44 5,12
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 4,09 4,11 4,41 4,09 3,87 4,17 4,41 4,44
Andre van Wort NEAV NM 5,11