Uitslagen AA Drink NK Indoor Senioren 2017

Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Devron Jepma PAC 6,77Q 6,77
2 Giovanni Codrington Groningen 6,79Q 6,70
3 Solomon Bockarie ARV Ilion 6,82Q 10,13*
4 Rik Jansen AV Unitas 6,93Q 10,80*
5 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 6,96Q 6,95
5 Dimitri Juliet Rotterdam 6,96Q 10,57*
7 Elvis Afrifa AV 1923 6,99Q 10,62*
8 Roelf Bouwmeester SV Veendam 7,00Q 6,95
9 Jamiro Elabeidi Leiden 7,01Q 6,99
10 Jeroen Piek Heerenveen 7,09Q 7,12
10 Rodney Hoogterp AV Impala 7,09Q 7,01
12 Filip van den Hoven AV Lycurgus 7,10Q 7,08
13 Daan Lubberdink Ciko `66 7,11Q 10,92*
14 Dominique Zwiep Rotterdam 7,13Q 7,08
15 Levi Hazes AV 1923 7,14q 11,11*
16 Gennaro Biswane Phanos 7,15Q 7,06
17 Thomas Reijnders Altis 7,18q 7,27
18 Wicher Nijkamp Spado 7,21Q 7,02
19 Rob van Genderen AV Caesar 7,22Q 7,27
20 Calvin Hoogland Castricum 7,23q 11,20*
21 Rutger Bien AV 1923 7,27q 11,15*
21 Enrico van Luijk Rotterdam 7,27Q 11,08*
21 Jordan Knops Voorne 7,27q 7,25
24 Niels Beks AV Attila 7,28q 7,31
25 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,28 11,29*
26 Noah Heijnen Delta Sport 7,28 7,24
27 Rivelino ...der Vloot AAC 7,29 7,15
27 Jordy Visscher AV PEC 1910 7,29 7,30
29 Rutger Postma AV Atverni 7,30 7,32
29 Wouter Vr...wenvelder Haag 7,30 7,41
31 Teun Wilde VS97 7,31 11,08*
31 Jeroen Witteveen HLLS 7,31 7,21
33 Jamaal Awad DEM 7,32 7,23
33 Dani Nivillac Nijmegen 7,32 7,27
35 Wislet de Hair Spado 7,33 11,20*
36 Leon ten Klooster AV NOP 7,38 11,44*
37 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,39 7,39
38 Rogier Janssen AV34 7,40 10,97*
39 Willart de Haas ASTX 7,41 11,28*
40 Luke Linders DAK 7,42 11,40*
41 Jordy Kluft DEM 7,51 7,28
41 Fred Lommers AC TION 7,51 11,47*
43 Niels Fiers AVV 7,52 7,39
44 Domingos Muanza AV Attila 7,54 7,36
Joris van Gool AV Spiridon DQ 6,80



Senioren mannen - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Solomon Bockarie ARV Ilion 6,73Q ---*
2 Devron Jepma PAC 6,77Q ---*
3 Giovanni Codrington Groningen 6,79Q ---*
4 Roelf Bouwmeester SV Veendam 6,87Q ---*
5 Elvis Afrifa AV 1923 6,89Q ---*
6 Jamiro Elabeidi Leiden 6,89Q ---*
7 Dimitri Juliet Rotterdam 6,91q ---*
8 Rik Jansen AV Unitas 6,94q ---*
9 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 7,01 ---*
10 Dominique Zwiep Rotterdam 7,10 ---*
11 Jeroen Piek Heerenveen 7,11 ---*
12 Filip van den Hoven AV Lycurgus 7,13 ---*
13 Calvin Hoogland Castricum 7,14 ---*
14 Wicher Nijkamp Spado 7,19 ---*
15 Gennaro Biswane Phanos 7,20 ---*
16 Levi Hazes AV 1923 7,22 ---*
16 Rutger Bien AV 1923 7,22 ---*
18 Niels Beks AV Attila 7,25 ---*
18 Daan Lubberdink Ciko `66 7,25 ---*
20 Enrico van Luijk Rotterdam 7,27 ---*
21 Rob van Genderen AV Caesar 7,32 ---*
22 Jordan Knops Voorne 7,36 ---*
23 Thomas Reijnders Altis 7,38 ---*
Rodney Hoogterp AV Impala DQ ---*



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Solomon Bockarie ARV Ilion 6,68 ---*
2 Devron Jepma PAC 6,71 ---*
3 Giovanni Codrington Groningen 6,72 ---*
4 Dimitri Juliet Rotterdam 6,91 ---*
5 Elvis Afrifa AV 1923 6,94 ---*
5 Jamiro Elabeidi Leiden 6,94 ---*
7 Rik Jansen AV Unitas 6,95 ---*
7 Roelf Bouwmeester SV Veendam 6,95 ---*



Senioren mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 21,76Q 22,11
2 Chidel Cecilia AV Atverni 21,83Q 21,88
3 Elvis Afrifa AV 1923 22,10q 21,66
4 Rodrigo Willy Broer DVTR 22,18Q 21,81
5 Sander Pupella Haag 22,30q 21,94
6 Rik Jansen AV Unitas 22,32Q 21,78
7 Sawa Bezelev AV Athlos 22,37 21,93
8 Nick van Schagen Leiden 23,05 22,76
9 Enrico van Luijk Rotterdam 23,09 21,79
10 Thijs Koers HLLS 23,12 23,13
11 Teun Wilde VS97 23,28 22,65
12 Leon ten Klooster AV NOP 23,34 23,21
13 Mattheus Campbell Phanos 23,70 23,23
14 Thomas Reijnders Altis 23,80 23,06
15 Bas Jubels AV Phoenix 24,00 23,49
16 Thijs van t Land Castricum 24,01 23,22
17 Timon Eekel HLLS 24,13 23,24
18 Luke Linders DAK 24,16 23,06
Calvin Hoogland Castricum DQ 22,49
Rutger Bien AV 1923 DQ 22,67
Kevin Damstra Heerenveen DQ 22,52
Rogier Janssen AV34 DQ 22,30
Jordy Visscher AV PEC 1910 DQ 22,63



Senioren mannen - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Chidel Cecilia AV Atverni 21,67 ---
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,76 ---
3 Rik Jansen AV Unitas 22,22 ---
4 Sander Pupella Haag 22,22 ---
5 Rodrigo Willy Broer DVTR 22,28 ---
6 Elvis Afrifa AV 1923 22,82 ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 47,19Q 46,66
2 Terrence Agard Haag 47,39Q 46,94
3 Tony van Diepen AV Lycurgus 47,39Q 47,18
4 Bjorn Blauwhof Phanos 47,53Q 47,08
5 Maarten Stuivenberg VAV 47,60q 47,92
6 Jon Schouwenaar AV 1923 47,78q 48,71
7 Dennis Spillekom AV Lycurgus 47,86 49,86
8 Olaf van den Bergh PH 47,95 47,99
9 Obed Martis Rotterdam 48,45 47,30
10 Nick Smidt AAC `61 48,79 49,15
11 Ramsey Angela PAC 48,82 49,18
12 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 49,48 48,63
13 Peter Wolters Phanos 49,53 49,18
14 Kevin Damstra Heerenveen 49,70 49,56
15 Roel Huijsmans AV Atverni 49,71 49,05
16 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 49,97 49,58
17 Ryan Clarke Castricum 50,02 49,33
18 Royce Zaadnoordijk Leiden 50,28 49,81
19 Guido de Bruijn CAV Energie 50,54 49,40
19 Joost de Jong Rotterdam 50,54 49,04
21 Johan Polman AV Lycurgus 50,55 48,59
Stef van der Schaaf VAV DQ 49,86



Senioren mannen - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 46,82 ---
2 Tony van Diepen AV Lycurgus 46,87 ---
3 Terrence Agard Haag 46,94 ---
4 Maarten Stuivenberg VAV 47,69 ---
5 Jon Schouwenaar AV 1923 48,37 ---
Bjorn Blauwhof Phanos DNF ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen Kupers Groningen 1:48,33Q 1:46,21
2 Bram Buigel Groningen 1:53,04Q 1:50,85
3 Wessel Van Veenen AAC `61 1:53,40q 1:51,25
4 Jelmer Lenstra MPM 1:53,41Q 1:51,65
5 Wilfred van Holst Groningen 1:53,47q 1:48,01
6 Paul van der Sluijs Haag 1:53,96 1:50,92
7 Vincent Hazeleger AAC 1:54,08Q 1:50,76
8 Najib Hassan PAC 1:54,19 1:54,54
9 Thomas van Laar AV PEC 1910 1:54,29 1:51,39
10 Brian Versluis AV Atverni 1:54,35 1:55,67
10 Robin Ruijter PH 1:54,35 1:53,74
12 Kevin Viezee AAC 1:54,50 1:53,80
13 Joeri Slagter TAS `82 1:54,56 1:53,30
14 Nick Marsman ACO 1:55,71 1:54,27
15 Yunis abu Stitan Haag 1:56,10 1:52,40
16 Maxim Moinat Phanos 1:56,47 1:53,35
17 Edwin van Gurp AV Sprint 1:56,88 1:56,72
18 Laurens den Ouden AV Atverni 1:57,08 1:55,10
19 Tom de Leeuw Almere `81 1:57,82 1:53,99
20 Pieter Mijnhout GACH 1:58,56 1:57,15
21 David Vonk GACH 1:59,14 1:56,25
22 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 2:05,49 1:54,50
Daniël de Looze Phanos DQ 1:54,00



Senioren mannen - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Thijmen Kupers Groningen 1:49,21 ---
2 Vincent Hazeleger AAC 1:50,81 ---
3 Wilfred van Holst Groningen 1:51,81 ---
4 Jelmer Lenstra MPM 1:52,12 ---
5 Wessel Van Veenen AAC `61 1:52,30 ---
6 Bram Buigel Groningen 1:58,36 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Luuk Wagenaar Phanos 3:58,91Q 3:51,64
2 Bram Anderiessen AKU 3:59,07Q 3:50,37
3 Tom de Gelder Olympus `70 3:59,31Q 3:54,57
4 Seppe van t Westende Leiden 3:59,33q 3:58,66
5 Thijs Doornwaard De Gemzen 3:59,34q 3:56,56
6 Arjen van der Logt AV Phoenix 4:00,22q 3:54,50
7 Jelmer Van...er Linden AV Statina 4:03,80Q 3:52,67
8 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 4:04,72Q 3:53,07
9 Michiel Löschner Triathlon 4:04,75Q 4:03,22
10 Bram Kielman Heerenveen 4:04,91 3:57,93
11 Maarten Hindriks AAC `61 4:05,07 3:56,69
12 Martin Flipsen AV Weert 4:08,67 3:58,78
13 Jeroen Engels PH 4:13,49 4:06,70
14 Robbin Pieterman Leiden 4:19,73 4:04,03



Senioren mannen - 1500 meter finale

# Naam ResOBP
1 Bram Anderiessen AKU 3:58,34 ---
2 Luuk Wagenaar Phanos 3:58,65 ---
3 Jelmer Van...er Linden AV Statina 3:59,11 ---
4 Tom de Gelder Olympus `70 4:01,27 ---
5 Arjen van der Logt AV Phoenix 4:01,69 ---
6 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 4:02,51 ---
7 Seppe van t Westende Leiden 4:04,37 ---
8 Thijs Doornwaard De Gemzen 4:05,86 ---
9 Michiel Löschner Triathlon 4:12,02 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Bas Van Hooren Maastricht 8:26,14 8:22,61
2 Alwin Roovers ACHL 8:27,55 8:21,76
3 Flores Weverling Leiden 8:29,09 8:19,52
4 Casper van...er Putten Eindhoven 8:41,45 8:22,44
5 Luuk Hendrikx AV Phoenix 8:54,56 8:41,97
6 Joep Emmen BB lopers 8:59,18 8:55,82
7 Freek Lier VTLS 9:08,92 8:46,22
Yorben Ruiter PAC DNF 8:27,30
Fabian ten Kate VTLS DNF 8:33,31



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Koen Smet Phanos 7,94Q 7,67
2 Jules de Bont Phanos 8,10Q 7,84
3 Stefan Nieuwland Climax 8,16Q 8,08
4 Paul Groen GACH 8,17Q 7,97
5 Job Beintema AV Trias 8,24Q 13,86*
6 Kees Janssen PH 8,57q 15,12*
7 Bram Elevelt HAAS 8,58Q 15,02*
8 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,59q 15,55*
9 Niko Zuidema Olympus `70 8,69 8,54
10 Maarten Nabbe PH 8,76 15,04*
11 Floris Heil AV34 8,90 9,21
12 Jeroen Eerden AV Atverni 9,05 9,07
13 Thierry Belt Triathlon 9,18 9,15
14 Joran Hoek SV Veendam 9,31 9,75
Mathijs Dirks Leiden DQ 8,70



Senioren mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Koen Smet Phanos 7,83 ---*
2 Job Beintema AV Trias 7,97 ---*
3 Paul Groen GACH 8,11 ---*
4 Stefan Nieuwland Climax 8,13 ---*
5 Jules de Bont Phanos 8,32 ---*
6 Kees Janssen PH 8,58 ---*
7 Bram Elevelt HAAS 8,60 ---*
8 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,66 ---*



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Cronie Phanos 19,22 18,80 19,24 X X X 19,24 19,08
2 Erik Cadée PH 17,82 X 18,82 17,44 X X 18,82 16,96
3 Remco Goetheer PAC 17,72 18,11 18,15 18,11 X X 18,15 18,04
4 Wout Zijlstra HRRR 16,88 X 16,95 17,24 17,67 X 17,67 16,63
5 Mathijs Damsteegt Haag 16,55 X 16,86 X 16,49 X 16,86 17,89
6 Tom Corstjens AV Unitas X X 15,14 16,20 X X 16,20 17,59
7 Paul Olofsen SAV 15,91 X X 15,51 15,24 X 15,91 15,66
8 Marijn van den Born PAC 15,31 14,76 15,15 X 14,96 14,94 15,31 15,28
9 Shaquille Bleecke Almere `81 14,96 X X 14,96 15,11
10 Pieter Braun AV Sprint 13,54 14,44 X 14,44 14,75
11 Emiel Rigter Almere `81 11,87 X 12,21 12,21 14,45
Sven Poelmann Phanos X X X NM 15,63



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam 1.861.911.962.012.062.092.122.14ResOBP
1 Sven van Merode Spado O O O O XXO XXX 2,12 2,16
2 Jan Peter Larsen ARV Ilion O O XO XXX 2,09 2,17
3 Marius Wouters Triathlon O XO XXO XXX 2,06 2,11
4 Dave Brandhoff AV Lycurgus O XXX 2,01 2,14
4 Dion van Kessel Typhoon O O XXX 2,01 2,14
6 Tymon de Jonge ARV Ilion O O XO XXX 2,01 2,01
6 Niels Hanegraaf DJA O XO XXX 2,01 2,08
8 Harald Bust HLLS O XO XO XXX 2,01 1,95
9 Hidde ter Woord DVTR O XXO XXX 1,96 2,02
10 Erwin de Vor VAV XO XXO XXX 1,96 2,01
11 Sander Smits AVGM O O XXX 1,91 2,00
12 Daniël Leyba Haag XO XXX 1,91 2,02
13 Leon Rikkers Groningen XO XXO XXX 1,91 2,00



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sander Hage AV Attila 15,24 X 15,24 X - 13,46 15,24 15,33
2 Tarik Tahiri Rotterdam 14,53 14,56 14,81 14,66 14,71 14,40 14,81 15,02
3 Scott Boon Flevo Delta 14,49 14,18 14,20 14,41 14,59 14,59 13,90
4 Joshua Record AV 1923 14,35 14,05 14,00 14,03 13,93 14,09 14,35 14,70
5 Johnny van...hooneveld AV 1923 X 14,04 13,35 X 13,23 X 14,04 14,01
6 Glenn van Hamond AV Attila X X 13,95 X X X 13,95 13,92
7 Lennart Teunissen Altis 13,90 13,90 13,93 X 13,93 14,58
8 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 13,20 12,53 13,13 13,18 13,13 X 13,20 13,52
9 Hent van Schoten AV Oss `78 12,87 12,96 13,10 13,10 13,71
Fabian Florant Haag X X X NM 16,92



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam 4.234.434.534.634.734.834.935.035.135.185.235.285.335.385.435.535.635.73ResOBP
1 Rutger Koppelaar ARV Ilion XO - - O O O XXX 5,63 5,65
2 Menno Vloon AV Lycurgus O - - O XXO XXX 5,63 5,58
3 Nils Mulder Haag O - XO - O - XXX 5,28 5,40
4 Koen van der Wijst AV Unitas O - O XXO - XXO - XXX 5,23 5,35
5 Timo de Water ARV Ilion XO - XXX 4,93 5,15
6 Sam Kranse PAC XO - XO - XXO XXX 4,83 4,80
7 Koen Koenders PH O - O O XX- 4,73 4,77
8 Alex Van Zutphen AAV `36 O - O - XXX 4,63 4,80
9 Christian ...berdorfer GACH XO O XXX 4,43 4,50
10 Steven Eleonora ARV Ilion O XXO XXX 4,43 4,60
11 Sander de Rijke Fit XO XXX 4,23 4,50
11 Kevin van Zundert AV Sprint XO XXX 4,23 4,51



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Steven Nuytinck PH 7,20 7,15 X 7,37 7,44 7,53 7,53 7,31
2 Joeri van der Hooft AAC 7,07 7,10 7,16 6,87 7,16 7,33 7,33 7,17
3 Dudly Boeldak Rotterdam 6,95 6,60 6,94 6,81 7,25 7,04 7,25 7,10
4 Pim Jehee PH X 6,97 7,08 - - 7,14 7,14 7,40
5 Harald Bust HLLS 6,88 6,92 6,83 7,01 6,93 7,12 7,12 7,03
6 Filip van den Hoven AV Lycurgus 6,95 6,75 6,84 X 6,91 6,96 6,96 6,93
7 Ingmar Vos PAC 6,81 X 6,86 - 6,87 - 6,87 7,23
8 Alexander Soethout DEM X 6,61 6,85 X 6,75 6,82 6,85 7,10
9 Glenn van Hamond AV Attila 6,61 6,41 6,18 6,61 6,80
10 Thierry Belt Triathlon 6,39 6,43 6,45 6,45 6,81
11 Erwin de Vor VAV 6,07 6,21 X 6,21 6,82



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Madiea Ghafoor Phanos 7,28Q 11,60*
2 Naomi Sedney ARV Ilion 7,39Q 7,30
3 Bowien Jansen HLLM 7,46Q 7,50
4 Lieke Klaver SAV 7,54Q 7,54
5 Eefje Boons DVTR 7,56Q 11,65*
6 Kadene Pet... Vassell Phanos 7,64Q 11,96*
7 Marijke Boogerd AAV `36 7,65Q 7,55
8 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,67Q 7,60
9 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,68Q 7,72
10 Nargelis Statia Rotterdam 7,69Q 7,79
11 Esther Dankwah Haag 7,72Q 12,03*
12 Nora Ritzen AV Unitas 7,74Q 7,68
13 Judith Bosker Eindhoven 7,76Q 7,76
14 Patricia Krolis Rotterdam 7,84Q 7,89
15 Franka Hoogeboom AV Hylas 7,85Q 7,84
16 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,88Q 7,87
17 Mariska Bun AV Phoenix 7,92Q 7,82
18 Kika van B...enegouwen U-Track 7,94q 8,06
19 Carlijn ter Laak AC TION 7,96q 7,98
20 Kaylee van de Par AV Spiridon 7,97Q 12,45*
20 Janna Doumpas Eindhoven 7,97q 7,97
22 Sharon Hendriks AV34 7,98q 7,84
23 Charlie Van Gorkum Spado 7,99q 8,04
24 Moniek Riemersma HAAS 8,00q 12,57*
25 Miquella Lobo ARV Ilion 8,00 8,01
26 Evelien Bos Phanos 8,00 8,00
27 Hannelore Smilde PAC 8,02 8,06
27 Lieke van den Brink DVTR 8,02 8,00
27 Jimmerly Pinas Ciko `66 8,02 8,02
30 Kim de Vos PAC 8,03 8,11
30 Anniek Nijhof VTLS 8,03 8,05
32 Beau Winnubst AAC 8,04 8,04
32 Suzanne Van Eijck Spado 8,04 8,04
34 Anouk Oosterhuis AV Lycurgus 8,07 7,95
35 Lieke Bakker Isala `96 8,09 7,87
36 Noa van Ginneken PH 8,10 8,09
37 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,14 12,62*
37 Lotte Hendriksen Ciko `66 8,14 8,07
39 Pricilla Huisman AV Passaat 8,15 8,02
39 Laura van Haaften Spado 8,15 8,20
41 Stevie Eekman PAC 8,16 12,55*
42 Sandy Lundgren AV Hera 8,17 8,13
42 Daphne Linnekamp HLLS 8,17 8,20
44 Eva Mollema VTLS 8,21 8,33
45 Megan de Ruiter Phanos 8,27 8,32
46 Mabel Korporaal AAC 8,45 8,42
47 Marrit Stierman Eindhoven 8,52 8,41
48 Nienke Westen Hollandia 8,57 8,26



Senioren vrouwen - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Naomi Sedney ARV Ilion 7,31Q ---*
2 Madiea Ghafoor Phanos 7,33Q ---*
3 Bowien Jansen HLLM 7,40Q ---*
4 Lieke Klaver SAV 7,52Q ---*
5 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,53q ---*
6 Kadene Pet... Vassell Phanos 7,54Q ---*
7 Eefje Boons DVTR 7,54Q ---*
8 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,62q ---*
9 Judith Bosker Eindhoven 7,67 ---*
10 Esther Dankwah Haag 7,68 ---*
11 Patricia Krolis Rotterdam 7,73 ---*
11 Nargelis Statia Rotterdam 7,73 ---*
13 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,84 ---*
14 Franka Hoogeboom AV Hylas 7,90 ---*
15 Kika van B...enegouwen U-Track 7,94 ---*
16 Kaylee van de Par AV Spiridon 7,96 ---*
17 Carlijn ter Laak AC TION 7,98 ---*
18 Janna Doumpas Eindhoven 7,99 ---*
19 Mariska Bun AV Phoenix 8,01 ---*
20 Charlie Van Gorkum Spado 8,02 ---*
21 Sharon Hendriks AV34 8,03 ---*
22 Moniek Riemersma HAAS 8,05 ---*
Marijke Boogerd AAV `36 DQ ---*



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Naomi Sedney ARV Ilion 7,28 ---*
2 Madiea Ghafoor Phanos 7,32 ---*
3 Bowien Jansen HLLM 7,41 ---*
4 Lieke Klaver SAV 7,48 ---*
5 Eefje Boons DVTR 7,55 ---*
6 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,56 ---*
7 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,64 ---*



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Lieke Klaver SAV 24,57Q 24,13
2 Myke van de Wiel AV Sprint 24,62Q 25,03
3 Leonie Van Vliet AAV `36 24,82Q 25,05
4 Anne van de Wiel AV Sprint 24,91q 25,63
5 Joyce Puts Eindhoven 25,23q 24,26
6 Joanny Loeffen ARV Ilion 25,39 25,25
7 Rebecca Rijken Phanos 25,48 25,20
8 Gabriella ...der Wijck Phanos 25,62 25,34
9 Tamara Bos PH 25,82Q 25,44
9 Dominique Veninga SV Veendam 25,82 26,15
11 Pricilla Huisman AV Passaat 25,86 25,29
12 Nida Huijben HLLS 25,94 26,42
13 Suzanne Van Eijck Spado 26,00 26,23
14 Evelien Bos Phanos 26,03 26,38
15 Mariska Bun AV Phoenix 26,04 25,94
16 Kaylee van de Par AV Spiridon 26,06 26,55
17 Franka Hoogeboom AV Hylas 26,15 25,64
18 Moniek Riemersma HAAS 26,43 26,55
19 Lotte Hendriksen Ciko `66 26,46 25,96
20 Kim de Vos PAC 26,51 25,99
Sanne de Boer AV Atos DQ 26,19



Senioren vrouwen - 200 meter finale

# Naam ResOBP
1 Lieke Klaver SAV 23,82 ---
2 Myke van de Wiel AV Sprint 24,68 ---
3 Leonie Van Vliet AAV `36 25,02 ---
4 Anne van de Wiel AV Sprint 25,45 ---
5 Joyce Puts Eindhoven 25,52 ---
6 Tamara Bos PH 26,01 ---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marit Dopheide AV Sprint 54,05Q 54,05
2 Madiea Ghafoor Phanos 54,07Q 52,79
3 Eva Hovenkamp Climax 54,24q 53,64
4 Lisanne de Witte AV Trias 55,01Q 52,49
5 Femke Bol Altis 55,31Q 54,95
6 Laura De Witte AV Trias 55,38q 52,70
7 Jorieke Korenromp DVTR 55,46 56,44
8 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 56,77 54,78
9 Rebecca Rijken Phanos 57,06 57,79
10 Dominique Veninga SV Veendam 57,80 57,66
11 Suzanne Libbers Groningen 58,32 58,37
12 Floortje van Kampen AV Hylas 58,40 57,68
13 Isis de la Paz Nijmegen 58,58 55,34
14 Owi Boon Castricum 58,67 58,05
15 Leonie Van Vliet AAV `36 58,68 58,71
16 Marije Wever Phanos 58,79 55,73
17 Anke Zonderland AV Impala 59,01 59,87
18 Demi van de Sande Rotterdam 59,17 56,38
19 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:00,04 59,15
20 Bo Welgraaf AV34 1:00,28 1:00,18
21 Debra Akkermans ARV Ilion 1:00,54 59,99
22 Samantha Lernout RK HAV 1:01,21 1:00,13
23 Tamar Nijhof AV Phoenix 1:02,35 1:01,34



Senioren vrouwen - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Madiea Ghafoor Phanos 52,88 ---
2 Lisanne de Witte AV Trias 52,95 ---
3 Marit Dopheide AV Sprint 53,38 ---
4 Laura De Witte AV Trias 53,76 ---
5 Eva Hovenkamp Climax 54,10 ---
6 Femke Bol Altis 54,47 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Verstegen Rotterdam 2:08,93Q 1:59,29
2 Laura Boekel AV NOVA 2:09,87q 2:10,17
3 Dagmar Smid AAV `36 2:09,98q 2:12,59
4 Danaïd Prinsen AV Lycurgus 2:10,55Q 2:06,39
5 Ashley Melcherts CAV Energie 2:12,25q 2:10,58
6 Suzanne Voorrips Groningen 2:12,54Q 2:04,04
7 Marije Wever Phanos 2:13,11 2:10,33
8 Nisrine Masrhalmi CAV Energie 2:13,22 2:11,06
9 Jetske van Kampen AV Hylas 2:13,65 2:16,48
10 Karlijn van Es PAC 2:14,60 2:10,70
11 Carlijn Wagenaar Groningen 2:14,97 2:13,32
12 Aniek Aper Rotterdam 2:16,31 2:17,04
13 Thelma Solleveld Olympus `70 2:16,38 2:14,67
14 Corinde van Es PAC 2:16,87 2:10,02
15 Anouk Prop Spado 2:17,58 2:15,55
16 Cato Bontekoe AV Impala 2:21,36 2:23,07



Senioren vrouwen - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Sanne Verstegen Rotterdam 2:01,83 ---
2 Suzanne Voorrips Groningen 2:06,14 ---
3 Danaïd Prinsen AV Lycurgus 2:07,17 ---
4 Dagmar Smid AAV `36 2:10,26 ---
5 Ashley Melcherts CAV Energie 2:10,33 ---
6 Laura Boekel AV NOVA 2:17,56 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 4:39,91 4:26,91
2 Nicole We...ng-Dissel AAC 4:44,35 4:34,75
3 Anouk van Gils Spado 4:44,65 4:54,04
4 Jolien de Waard Groningen 4:45,32 4:43,16
5 Ellen Jansen VTLS 4:46,08 4:44,72
6 Marije Hijman PAC 4:49,43 4:36,91
7 Famke Heinst De Liemers 4:49,86 4:37,27
8 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 4:53,07 4:55,41
9 Annemiek Keijser De Liemers 4:53,36 4:52,13
10 Daniëlle van Dorth AV Hylas 5:02,59 5:00,99
11 Jacolien Ruizendaal AV NOP 5:02,77 4:59,12



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Maureen Koster AAV `36 9:19,17 8:49,18
2 Veerle Bakker Leiden 9:44,71 9:37,48
3 Marijke de Visser Dolichos 9:46,01 9:20,88
4 Elisa de Jong Groningen 10:00,81 9:49,26
5 Ynte Biemans AV Atverni 10:15,84 10:11,57
6 Lieke Marijnen Rotterdam 10:26,52 10:06,90



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sharona Bakker AV Lycurgus 8,21Q 13,28*
2 Nadine Visser SAV 8,25Q 8,18
3 Anouk Vetter AV Sprint 8,32Q 13,29*
4 Eefje Boons DVTR 8,36Q 13,07*
5 Maayke Tjin A-Lim NEAV 8,56Q 8,56
6 Anneloes de Roo Isala `96 8,81Q 8,83
7 Chante Samuel Phanos 8,83Q 8,64
8 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,91Q 9,05
9 Anne van de Wiel AV Sprint 8,92Q 8,97
10 Rianne Beuling AV NOP 9,00Q 8,99
11 Franka Blok Leiden 9,07Q 14,51*
12 Devrah Leerdam U-Track 9,08q 8,97
13 Janke Strijp AV 1923 9,09q 8,96
13 Nele van den Broek AV Sprint 9,09Q 8,95
15 Joyce Schumacher Flevo Delta 9,12q 14,58*
16 Michelle Oud SAV 9,16q 9,13
17 Eva Tetteroo Olympus `70 9,20 14,65*
18 Joanny Loeffen ARV Ilion 9,23 14,75*
19 Lieke van den Brink DVTR 9,24 9,17
20 Noa van Ginneken PH 9,25 9,04
21 Tamara Bos PH 9,32 14,01*
22 Kim de Vos PAC 9,40 9,29
23 Maruska Eduarda Rotterdam 9,46 14,72*
24 Manon Schoop AV NOP 10,45 9,17
Josephine Kandeh Phanos DNS 9,25



Senioren vrouwen - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
1 Nadine Visser SAV 8,13Q ---*
2 Sharona Bakker AV Lycurgus 8,17Q ---*
3 Eefje Boons DVTR 8,29Q ---*
4 Anouk Vetter AV Sprint 8,35Q ---*
5 Maayke Tjin A-Lim NEAV 8,53Q ---*
6 Chante Samuel Phanos 8,68Q ---*
7 Anneloes de Roo Isala `96 8,77Q ---*
8 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,89Q ---*
9 Nele van den Broek AV Sprint 8,91 ---*
10 Anne van de Wiel AV Sprint 9,04 ---*
11 Janke Strijp AV 1923 9,06 ---*
12 Rianne Beuling AV NOP 9,09 ---*
13 Devrah Leerdam U-Track 9,15 ---*
14 Joyce Schumacher Flevo Delta 9,19 ---*
15 Michelle Oud SAV 9,27 ---*
16 Franka Blok Leiden 9,41 ---*



Senioren vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Nadine Visser SAV 7,98 ---*
2 Sharona Bakker AV Lycurgus 8,10 ---*
3 Eefje Boons DVTR 8,22 ---*
4 Anouk Vetter AV Sprint 8,27 ---*
5 Maayke Tjin A-Lim NEAV 8,51 ---*
6 Anneloes de Roo Isala `96 8,77 ---*
7 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,92 ---*
8 Chante Samuel Phanos 9,05 ---*



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Melissa Boekelman PH 16,99 16,90 17,32 X X 17,54 17,54 18,36
2 Jorinde van Klinken Groningen 13,62 X 16,25 15,05 16,13 15,12 16,25 16,08
3 Benthe Konig Ciko `66 15,12 15,10 X 15,74 14,90 15,09 15,74 15,17
4 Lieke Muller Groningen 13,30 15,10 X 15,16 15,12 15,64 15,64 14,77
5 Jessica Schilder AV Hera 13,61 14,18 14,57 13,51 14,80 14,88 14,88 15,42
6 Charlene Okken Groningen X 14,24 14,57 14,08 X 14,23 14,57 14,85
7 Eva Reinders Groningen X 12,65 12,65 13,39 X 13,87 13,87 13,18
8 Keeley Heijdeman AAC 13,16 13,07 13,35 X X 13,43 13,43 13,28
9 Jacqueline Muts Phanos 12,51 12,17 12,46 12,51 12,87
10 Lianne Bruins GACH X 11,39 11,93 11,93 12,90
11 Michelle Oud SAV 11,36 11,08 X 11,36 12,49



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam 1.581.631.681.731.761.79ResOBP
1 Marlies van Haaren Phanos O O O O XXX 1,76 1,76
2 Nadine Broersen AV Sprint O O XO XXX 1,76 1,82
3 Melissa de Haan AV34 O O O XXO XXX 1,76 1,72
4 Claudia Aernaudts HLLS O O O XO XXX 1,73 1,71
5 Linda Hurkmans AV NOVA XO O XXO XXX 1,73 1,78
6 Diede van der Meer Flevo Delta O O XO XXX 1,68 1,70
7 Ilse Kuijf ARV Ilion O XO XO XXX 1,68 1,74
8 Annabelle Emmen AV Spiridon O XXO XXO XXX 1,68 1,70
9 Esmay Meinders AV NOP O O XXX 1,63 1,70
9 Katja Slangewal Altis O O XXX 1,63 1,72
9 Nele van den Broek AV Sprint O O XXX 1,63 1,70
12 Amber Hurkmans AV NOVA XO O XXX 1,63 1,71
13 Eva Tetteroo Olympus `70 O XXO XXX 1,63 1,72



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Meruska Eduarda Rotterdam X 11,74 11,95 11,83 11,97 12,32 12,32 11,76
2 Patricia Krolis Rotterdam 11,88 12,28 12,22 12,25 X 12,28 12,28 12,33
3 Maureen Herremans AVGM 12,04 X 12,25 12,24 12,14 12,17 12,25 12,31
4 Louise Taatgen AV Impala X X 11,91 X X 12,09 12,09 12,31
5 Chante Samuel Phanos 11,87 X 11,71 11,41 X 11,32 11,87 12,25
6 Liset Olijve PH 11,54 X 11,16 X X 11,21 11,54 11,79
7 Nikki Boon Flevo Delta 10,85 11,04 X 10,46 10,90 11,33 11,33 11,27
8 Sophie Jebose AAC 10,22 10,83 X 10,82 10,86 10,59 10,86 11,35



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.303.503.703.803.904.004.104.154.25ResOBP
1 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion O - XO XXO O XXX 4,10 4,05
2 Femke Pluim AAV `36 XXO - XXX 4,10 4,50
3 Killiana Heymans PAC O O O XXX 4,00 4,10
4 Rianna Galiart AV Lycurgus XO - XXX 4,00 4,40
5 Anita Karregat PH O - O XXO XXX 4,00 4,10
6 Jitske Spijker AV Lycurgus O O XXX 3,50 3,71
6 Isabel Janssen PAC O O XXX 3,50 3,80
8 Jonne Dommerholt Eindhoven XO O XXX 3,50 3,75
9 Tinka Broekman AV Unitas O XO XXX 3,50 3,60
10 Sterre De Booy ARV Ilion XO XXO XXX 3,50 3,60
Eva Jaarsma AV Lycurgus DNS 3,72
Dominique Esselaar AV Unitas XXX DNS 3,80



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tara Yoro AV 1923 5,66 X 5,78 5,95 5,76 5,85 5,95 5,83
2 Lianne van Krieken PH 5,79 5,78 X X 5,77 5,78 5,79 5,96
3 Carlijn ter Laak AC TION 5,49 5,66 5,70 5,78 5,32 X 5,78 5,75
4 Chante Samuel Phanos 5,54 5,49 5,70 5,57 5,72 5,61 5,72 5,83
5 Myke van de Wiel AV Sprint 5,50 5,44 X 5,50 5,49 5,71 5,71 5,87
6 Lieke van den Brink DVTR 5,30 5,57 5,51 5,51 X 5,69 5,69 5,71
7 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,59 X 5,61 5,58 5,27 5,37 5,61 5,64
8 Meruska Eduarda Rotterdam 5,43 5,39 5,35 5,47 5,40 5,37 5,47 5,52
9 Lieke Bakker Isala `96 X X 5,29 5,29 5,83