Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

# Naam 60mOBP
1 Levi Hazes AV 1923 7,16 7,18
2 Onyema Adigida Phanos 7,23 7,24
3 Noah Chokri Rotterdam 7,31 7,41
4 Jordan Knops Voorne 7,35 7,21
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,35 7,37
6 Koen Hoedjes AV Hera 7,36 7,32
7 Sil Negenman KAV Holland 7,37 7,36
8 Mischa Lips ARV Ilion 7,39 7,34
9 Shaquille ...manuelson PAC 7,40 7,35
10 Isiah Emanuelson PAC 7,41 7,21
11 Nsikak Ekpo Haag 7,42 7,41
11 Ole van der Horst Eindhoven 7,42 7,48
11 Tygo van de Weijer HAC 7,42 7,42
14 Joshua Jan Bekman Rotterdam 7,43 7,37
15 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 7,44 7,42
16 Julian Jansen AV NOP 7,47 7,42
17 Lars Adriaanse Haag 7,49 7,54
17 Tijn Vaessen Swift 7,49 7,45
19 Robin Spoor AV Sparta 7,50 7,47
20 Pim van Bakel PH 7,51 7,48
21 Stephan van der Jagt AV `47 7,52 7,57
22 Quinten van Ommen ATOP 7,53 7,45
23 Benjamin Coolen Haag 7,55 7,56
24 Scott Boesten AV Unitas 7,56 7,62
25 Synnargio Ignatia DEM 7,59 7,57
26 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,60 7,61
26 Sharif Omoyele Rotterdam 7,60 7,66
26 Ruben Heijnen Zeeland 7,60 7,50
29 Steven Oosterkamp De Spartaan 7,62 7,65
30 Léon Mak De Gemzen 7,63 7,49
31 Danilo Ogunseri Nijmegen 7,64 7,66
32 Mark van der Linden Haag 7,65 7,59
33 Martijn Geerts AV Sparta 7,66 7,66
33 Indy Wekker U-Track 7,66 7,61
33 Daan Schuurman AV `47 7,66 7,67
36 Rogier Derksen PAC 7,67 7,64
37 Twan Duvigneau AL73 7,68 7,60
38 Dario Podda Haag 7,69 7,45
39 Guus Nijkamp Spado 7,72 7,70
Alberto Biswane Olympus `70 DQ 7,45

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam 60m_hfQm
1 Levi Hazes AV 1923 7,10 ---
2 Onyema Adigida Phanos 7,23 ---
2 Noah Chokri Rotterdam 7,23 ---
4 Joshua Jan Bekman Rotterdam 7,27 ---
5 Jordan Knops Voorne 7,29 ---
6 Mischa Lips ARV Ilion 7,34 ---
7 Koen Hoedjes AV Hera 7,36 ---
7 Shaquille ...manuelson PAC 7,36 ---
9 Isiah Emanuelson PAC 7,37 ---
10 Sil Negenman KAV Holland 7,40 ---
11 Ole van der Horst Eindhoven 7,41 ---
12 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,42 ---
13 Nsikak Ekpo Haag 7,43 ---
14 Robin Spoor AV Sparta 7,49 ---
14 Pim van Bakel PH 7,49 ---
16 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 7,50 ---
16 Tygo van de Weijer HAC 7,50 ---
18 Julian Jansen AV NOP 7,51 ---
18 Stephan van der Jagt AV `47 7,51 ---
20 Quinten van Ommen ATOP 7,52 ---
21 Benjamin Coolen Haag 7,54 ---
22 Lars Adriaanse Haag 7,61 ---
23 Scott Boesten AV Unitas 7,71 ---
Tijn Vaessen Swift DNS ---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam 200mOBP
1 Onyema Adigida Phanos 22,64 22,28
2 Sil Negenman KAV Holland 22,88 23,12
3 Lars Adriaanse Haag 23,02 23,72
4 Isiah Emanuelson PAC 23,15 23,25
5 Tijn Vaessen Swift 23,19 23,65
6 Mischa Lips ARV Ilion 23,21 23,25
7 Quinten van Ommen ATOP 23,47 23,97
8 Alberto Biswane Olympus `70 23,75 23,35
9 Twan Duvigneau AL73 23,81 24,27
10 Daniël Versteeg Clytoneus 23,88 24,54
11 Mark van der Linden Haag 24,32 24,90
12 Tino Claessens Haag 24,33 23,84
13 Stephan van der Jagt AV `47 24,44 24,56
14 Mirko de Pagter Hanzesport 24,46 25,11
15 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,48 24,64
16 Robin Spoor AV Sparta 24,49 23,42
17 Luismiguel Randt SAV 24,52 23,08
18 Dre Pinas DEM 24,60 25,11
19 Jonathan Pronk Haag 24,72 24,79
20 Freek Weijman Pallas `67 24,74 24,90
21 Ingmar Bouwman ACO 24,94 25,90
22 Joris Abelen AV Wijchen 25,24 26,51
23 Batha Sedoc Phanos 25,33 25,29
24 Devin van den Berg Flevo Delta 25,72 25,66

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam 200m_fQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,76 ---
2 Sil Negenman KAV Holland 22,68 ---
3 Isiah Emanuelson PAC 23,13 ---
4 Lars Adriaanse Haag 23,16 ---
5 Tijn Vaessen Swift 23,55 ---
6 Mischa Lips ARV Ilion 23,87 ---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam 400mOBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 51,67 52,29
2 Sven Roosen Eindhoven 52,02 53,23
3 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 52,18 52,37
4 Daniël Versteeg Clytoneus 52,48 54,76
5 Hans Harting AV `47 52,86 53,22
6 Hidde Leenders AV Oss `78 53,24 52,44
7 Ishan Baidjoe PAC 53,34 54,33
8 Milan Le Bruin PAC 53,38 51,86
9 Tijmen Schouws Phanos 53,60 54,63
10 Mika Taag KAV Holland 54,11 54,00
11 Luc Giele Voorne 54,51 57,41
12 Kosheen Miran Groningen 54,53 56,82
13 Bart Mulder AV Wijchen 54,78 55,86
14 Bas Meeuwenoord De Spartaan 54,83 53,95
15 Kjell Venderbosch AV Argo 54,88 55,33
16 Stephan van der Jagt AV `47 55,21 55,14
17 Rens Hoogendorp GVAC 55,68 56,98
18 Batha Sedoc Phanos 55,74 56,24
19 Dylan Langeveld DEM 56,11 57,55
20 Joris Abelen AV Wijchen 56,74 59,23
21 Thomas Weijers HLLM 57,12 57,57
22 Jordi Ouwehand AV Edam 58,26 59,26
23 Jaap Miessen AV Wijchen 59,01 56,83
Henrik Kok AV Atverni DQ 52,94

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior B

# Naam 400m_fQm
1 Sven Roosen Eindhoven 51,37 ---
2 Milan Le Bruin PAC 52,24 ---
3 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 52,74 ---
4 Daniël Versteeg Clytoneus 53,77 ---
5 Hans Harting AV `47 53,86 ---
Pierre ten Holder AV PEC 1910 DQ ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam 800mOBP
1 Jens Peeters Eindhoven 1:59,65 1:58,31
2 Djoao Lobles SV Noordkop 1:59,83 2:00,32
3 Najib Hassan PAC 2:02,18 1:54,54
4 Thomas Kwint Groningen 2:02,35 2:01,69
5 Timo Stegink Castricum 2:02,39 2:01,40
6 Milan Scheepers AV Unitas 2:02,93 2:02,98
7 Noah Baltus Hollandia 2:03,00 2:02,43
8 Tibo Visser Parthenon 2:03,07 2:01,08
9 Jelle de Roon Atledo 2:04,03 1:58,45
10 Yvar Schoorlemmer MPM 2:04,63 2:03,63
11 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:06,60 2:03,04
12 Manolito Musters AAC `61 2:06,87 2:09,48
13 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:06,99 2:05,15
14 Indigo Tjan AV Gouda 2:07,83 2:07,43
15 Abdirahman Mohamed AV Cifla 2:08,69 2:06,38
16 Raphael Dobbelstein PH 2:09,55 2:08,01
17 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:09,89 2:03,00
18 Tijn Pronk KAV Holland 2:10,73 2:12,38
19 Tim van Enk AV Phoenix 2:10,83 2:07,29
20 Erik Stok PAC 2:11,19 2:11,47
21 Mohamed Diallo AV Lionitas 2:12,38 2:07,24
22 Paavo de Leng Zeeland 2:12,51 2:08,70
23 Jochem van Dijk DKEV 2:13,59 2:10,84
24 Marnix Vos Haag 2:14,32 2:04,72

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior B

# Naam 800m_fQm
1 Najib Hassan PAC 1:57,48 ---
2 Jens Peeters Eindhoven 1:58,01 ---
3 Djoao Lobles SV Noordkop 1:59,43 ---
4 Timo Stegink Castricum 2:00,58 ---
5 Thomas Kwint Groningen 2:03,00 ---
6 Milan Scheepers AV Unitas 2:07,66 ---

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam 1500mOBP
1 Aimane Benchellal ARV Ilion 4:20,04 4:17,11
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:20,36 4:14,59
3 Thijs Houbiers Leiden 4:21,05 4:15,98
4 Jesse Fokkenrood AV Atverni 4:22,27 4:18,54
5 Viggo Parol AV Atverni 4:26,28 4:23,39
6 Kelvin Baartwijk Almere `81 4:27,84 4:19,69
7 Joep Vermeulen AV Cifla 4:27,91 4:25,13
8 Koen Grandiek Castricum 4:28,55 4:17,91
9 Stan Schipperen Scorpio 4:29,08 4:09,85
10 Ruben Talstra AV Impala 4:29,18 4:30,53
11 Daan van der Velden Eindhoven 4:29,27 4:19,33
12 Mojalefa Kloprogge U-Track 4:30,73 4:19,77
13 Tijmen Hoedjes Castricum 4:31,72 4:27,83
14 Wybe Sesink AV Wijchen 4:32,06 5:10,58
15 Friso Lyppens Haag 4:34,85 4:35,47
16 Pim Bakker AV Rijssen 4:35,73 4:33,12
17 Pepijn Bartels AV Cifla 4:35,81 4:30,98
18 Kick Castricum Castricum 4:43,81 4:44,87
19 Cas van Kaauwen AV Cifla 4:45,07 4:41,02
20 Jip Janissen VRT 4:47,46 4:55,24

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior B

# Naam 60mHOBP
1 Jay Beelen AV Trias 8,21 8,34
2 Sven Jansons Triathlon 8,28 8,49
3 Sil Negenman KAV Holland 8,30 8,34
4 Guus Nijkamp Spado 8,31 8,44
5 Philip van de Beek Phanos 8,33 8,35
6 Daan Spiljard PAC 8,34 8,36
7 Léon Mak De Gemzen 8,38 8,45
8 Julian Jansen AV NOP 8,40 8,42
9 Rick van de Noort AAV `36 8,43 8,43
10 Robin Boersma AV NOP 8,47 8,60
11 Mika Taag KAV Holland 8,58 8,70
12 Koen van Perse HLLS 8,67 8,69
12 Sharif Omoyele Rotterdam 8,67 8,62
14 Benjamin Coolen Haag 8,69 9,07
15 Valbor-Jaro Gorré PAC 8,75 8,83
16 Bjorn Sloot AL73 8,79 8,92
17 Sytze Bram de Witte HRRR 8,92 9,16
18 Ezra Verboom HLLM 8,94 8,73
19 Bart Mulder AV Wijchen 9,03 8,77
20 Marijn Kriegsman Triathlon 9,05 9,00
21 Ferrie Hamer Haag 9,15 8,81
21 Phill Pols Atledo 9,15 9,28
23 Robin Spoor AV Sparta 9,17 8,61
24 Rogier Derksen PAC 10,04 9,03

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior B

# Naam 60mH_fQm
1 Sil Negenman KAV Holland 8,18 ---
2 Léon Mak De Gemzen 8,22 ---
3 Sven Jansons Triathlon 8,25 ---
4 Jay Beelen AV Trias 8,31 ---
5 Julian Jansen AV NOP 8,34 ---
6 Philip van de Beek Phanos 8,35 ---
7 Guus Nijkamp Spado 8,52 ---
8 Daan Spiljard PAC 8,60 ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam KogelOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 18,03 18,04
2 Mattijs Mols AV Attila 16,20 16,57
3 Ruud Louter Zeeland 15,82 15,48
4 Toine van den Bos Delta Sport 15,41 13,69
5 Léon Mak De Gemzen 14,14 14,67
6 Joris Pals AV Feniks 14,10 12,88
7 Noah Lauwers Zeeland 13,64 13,39
8 Sytze Bram de Witte HRRR 13,64 13,51
9 Thijs Meershoek AV Sparta 13,14 13,26
10 Finn Garritsen AV Argo 13,08 12,88
11 Phill Pols Atledo 12,95 13,31
12 Pim Groen Voorne 12,94 13,80
13 Lars Adriaanse Haag 12,01 13,06
14 Devi Robbemond AV Fortuna 11,71 11,39
15 Taro Swart AV Spiridon 11,43 11,72
16 Tim de Greef Altis 11,40 11,78
17 Dylan Langeveld DEM 10,90 11,62
Dario Podda Haag NM 12,65

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam HoogOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,96 1,90
2 Jeroen Poiesz PAC 1,96 1,88
3 Léon Mak De Gemzen 1,96 1,87
4 Antonn Ediagbonya Ciko `66 1,96 1,90
5 Robin Beks Eindhoven 1,84 1,75
6 Finn Garritsen AV Argo 1,84 1,85
7 Scott Boesten AV Unitas 1,81 1,80
8 Jelle Schijfsma Startbaan 1,76 1,85
8 Tijmen van Hal PH 1,76 1,78
10 Maarten Debeij Eindhoven 1,76 1,88
10 Joost Sinke Spado 1,76 1,80
12 Siem ter Braake GACH 1,76 1,85
13 Niels Boonstra AV Statina 1,71 1,81
14 Devin van den Berg Flevo Delta 1,71 1,75
15 Fabian Biondina Spado 1,71 1,75

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam HSSOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,78 13,54
2 Joshua Wegman Leiden 12,99 13,64
3 Brett Duff AV Sparta 12,75 12,44
4 Martijn Geerts AV Sparta 12,61 12,93
5 Koen Prud...van Reine Leiden 12,32 12,23
6 Ferrie Hamer Haag 12,19 12,25
7 Benjamin Coolen Haag 11,71 12,23

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam PolshoogOBP
1 Siem ter Braake GACH 4,50 4,40
2 Daan Spiljard PAC 4,30 4,30
3 Marnix Kolkman AV Edam 4,25 4,11
4 Léon Mak De Gemzen 4,20 4,47
5 Jakob Putz ATV Venray 4,10 4,30
6 Benjamin Coolen Haag 4,10 3,93
7 Philip van de Beek Phanos 4,00 4,45
8 Bjorn Sloot AL73 4,00 3,90
9 Duane van Dijkhuizen Fortius 3,80 4,00
10 Jeroen Poiesz PAC 3,70 3,70
11 Hans Harting AV `47 3,60 3,71
Maurits van der Ziel VAV NM 3,80

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam VerOBP
1 Noah Chokri Rotterdam 6,82 6,54
2 Sven Jansons Triathlon 6,77 6,47
3 Sven Roosen Eindhoven 6,38 6,21
4 Daan Hoomoedt PAC 6,37 6,35
5 Antonn Ediagbonya Ciko `66 6,27 6,18
6 Robin Boersma AV NOP 6,21 5,98
7 Joshua Wegman Leiden 6,13 6,21
8 Julian Jansen AV NOP 6,12 6,32
9 Finnian va...teenhoven PAC 6,04 6,06
10 Indy Wekker U-Track 5,93 6,04
11 Marijn Kriegsman Triathlon 5,90 5,98
12 Lars Adriaanse Haag 5,89 6,11
13 Martijn Geerts AV Sparta 5,53 5,98
14 Mika Taag KAV Holland 5,44 5,86
15 Brian Kortekaas AAV `36 5,41 5,95