Uitslagen 60 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Bowien Jansen HLLM 7,82Q 7,43
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV 7,82Q 7,72
1 Gwen Reuver Almere `81 7,82Q 7,72
4 Janke Strijp AV 1923 7,95Q 8,01
5 Manon Schoop AV NOP 7,96Q 7,92
6 Marijke Esselink AV Archeus 8,02Q 7,83
6 Kyara Bijker Ciko `66 8,02Q 8,05
8 Beau Winnubst AAC 8,04Q 7,99
9 Eva Vonk AV Sprint 8,05Q 7,95
10 Rianne Beuling AV NOP 8,09q 8,22
10 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,09Q 8,11
12 Iris Bastmeijer AV Attila 8,10Q 7,92
13 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 8,11Q 8,30
14 Anna Postema PH 8,12q 8,06
15 Dewi Lafontaine Haag 8,13q 8,32
16 Daphne Linnekamp HLLS 8,22q 8,19
17 Judith Endstra KAV Holland 8,28 8,23
17 Merel Wevers AV34 8,28 8,27
19 Robin Hassing AV Fortuna 8,31 8,32
20 Kirsten Kuntz AV Passaat 8,32 8,21
21 Eva Mollema VTLS 8,34 8,25
22 Ivanka Heijstee AV Atverni 8,37 8,31
23 Nienke Heida Clytoneus 8,38 8,48
24 Sabienne Asare Haag 8,40 8,33
25 Danielle Spek AV34 8,56 8,34
26 Dorine Huisman AV Atverni 8,82 8,75
27 Desirée van Beest AV Atverni 8,84 8,80
28 Inge Hendrix Leudal 9,13 9,05

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Bowien Jansen HLLM 7,52 ---*
2 Gwen Reuver Almere `81 7,85 ---*
3 Janke Strijp AV 1923 7,89 ---*
4 Manon Schoop AV NOP 7,99 ---*
5 Marijke Esselink AV Archeus 7,99 ---*
6 Beau Winnubst AAC 8,04 ---*
7 Eva Vonk AV Sprint 8,06 ---*
Maayke Tjin A-Lim NEAV DNS ---*

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Bowien Jansen HLLM 24,08 ---
2 Gwen Reuver Almere `81 25,22 ---
3 Merel Wevers AV34 25,73 ---
4 Eva Mollema VTLS 26,48 ---
5 Judith Endstra KAV Holland 27,25 ---
6 Kirsten Kuntz AV Passaat 27,33 ---

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Roos van Zwam Ciko `66 57,00 ---
2 Nida Huijben HLLS 57,39 ---
3 Thelma Solleveld Olympus `70 57,55 ---
4 Owi Boon Castricum 57,65 ---
5 Rebecca Hulshof De Spartaan 59,68 ---
6 Kim Traas AAC 59,96 ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Jetske van Kampen AV Hylas 2:12,02 2:12,32
2 Ashley Melcherts CAV Energie 2:12,08 2:10,58
3 Anouk Prop Spado 2:13,60 2:15,55
4 Fleur Kuijpers AV Cifla 2:21,06 2:18,23
5 Nina Baltus Hollandia 2:21,46 2:28,92
6 Yosta de Stigter CAV Energie 2:25,77 2:22,74
7 Lois Stokkers CAV Energie 2:29,35 2:31,66
8 Linde Derksen Eindhoven 2:38,10 2:33,55

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Diane van Es PAC 4:36,29 4:29,01
2 Linda Alza...e Ramirez ARV Ilion 4:47,50 4:52,94
3 Sanne van Gils Spado 4:48,00 4:47,51
4 Maaike Telkamp Almere `81 4:50,31 4:44,43
5 Irene Bijman Isala `96 5:02,67 5:00,46
6 Patou Vellekoop Haag 5:16,63 5:25,76
7 Maria Onassis HLLS 5:17,32 5:14,39

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 9:52,90 9:49,77
2 Lisan Duijvestijn Olympus `70 9:55,85 9:59,68
3 Sophie Dielissen VRT 10:06,63 10:06,04
4 Ellen van der Kolk AC TION 10:10,49 10:23,50
5 Emmie Weekers AV Weert 10:35,44 10:38,65
6 Mariska Poel DEM 10:54,02 10:35,71
7 Ilse Rooks Invictus 11:11,74 10:56,75
8 Pamela Alz...e Ramirez ARV Ilion 11:54,41 10:55,62

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Benthe Konig Ciko `66 14,60 15,05 14,89 15,08 15,28 15,28 15,28 15,17
2 Jessica Schilder AV Hera 14,32 14,72 14,21 X 14,70 X 14,72 15,42
3 Jacqueline Muts Phanos 13,27 12,11 12,81 12,50 12,74 13,32 13,32 12,87
4 Enid Duut PAC 10,24 12,40 12,85 12,82 13,09 X 13,09 13,23
5 Emma Oosterwegel DVTR X 11,46 11,47 10,53 12,36 10,96 12,36 12,29
6 Anneloes Wonink Groningen 11,34 10,09 11,54 11,35 11,49 11,39 11,54 11,94
7 Marjolein Bolten HLLM 10,51 11,03 9,73 11,13 11,32 11,48 11,48 9,96
8 Mariska Hoogkamer De Spartaan 9,85 10,67 10,37 10,79 10,69 11,14 11,14 11,97
9 Robin Hassing AV Fortuna 10,09 10,65 10,12 10,65 9,64
10 Racquelle Biezen AV 1923 10,26 10,41 10,35 10,41 11,51
11 Lena Kater AV PEC 1910 9,92 10,30 9,97 10,30 11,06
12 Sophie van Veen AV Gouda 9,55 9,79 9,38 9,79 10,79
13 Zyra van Oers AV Unitas 9,68 9,75 X 9,75 10,28
14 Laura Leijen DKEV 8,18 9,64 9,43 9,64 10,14
15 Liza Jonkergouw AV Spiridon 8,85 9,22 8,73 9,22 10,00
16 Larissa Jonker Startbaan 7,85 8,25 7,22 8,25 7,92

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.451.501.551.601.651.681.711.74ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP O O O O XO XXX 1,71 1,70
2 Esmay Meinders AV NOP O O XXO O XXX 1,68 1,70
2 Ilse Kuijf ARV Ilion O XXO O XXX 1,68 1,74
4 Amber Hurkmans AV NOVA O XO XXX 1,65 1,71
4 Emma Oosterwegel DVTR O O XO XXX 1,65 1,72
6 Nicole Schellekens AV Phoenix XO O XO XXX 1,65 1,65
6 Wouke van t Klooster Pijnenburg O XO XO XXX 1,65 1,70
8 Marjolein Bolten HLLM O O XXO XXX 1,65 1,68
8 Dhanique v... Kruisweg AV34 O O XXO XXX 1,65 1,65
10 Marijke Esselink AV Archeus O O XXX 1,60 1,73
11 Silke Peeters Eindhoven O O XO XXX 1,60 1,63
12 Iva Klein Baltink DVTR O XO XXO XXX 1,60 1,55
13 Racquelle Biezen AV 1923 O O XXX 1,55 1,55
13 Inga Steggink SC Antilope O XXX 1,55 1,68
15 Bo Westrik AV Zaanland O XXX 1,45 1,62

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Britta De Haan ARV Ilion 11,60 - - - 12,07 12,07 12,08
2 Judeska Sheppard Rotterdam 11,43 11,47 11,57 11,54 11,55 11,69 11,69 11,09
3 Danielle Spek AV34 10,69 11,33 11,11 10,71 11,26 X 11,33 10,57
4 Jinke van der Sluis AV Phoenix 11,22 11,01 10,62 11,10 X X 11,22 11,23
5 Lucinde Wiersema Leiden 10,19 10,94 10,95 10,96 X 11,12 11,12 11,18
6 Natalie Puper AV Atverni 10,94 10,94 9,68 11,11 11,01 10,95 11,11 10,97
7 Naseya Weinchard AV 1923 10,30 10,20 10,30 10,71 10,04 X 10,71 10,94
8 Shaya van Houdt PAC X 9,73 10,22 10,21 10,28 X 10,28 10,12

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.453.653.703.753.904.05ResOBP
1 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion O - O XXX 3,90 4,05
2 Tinka Broekman AV Unitas O O XO - XXX 3,65 3,60
3 Mirte Kok PAC O - O XXX 3,20 3,43
4 Shaya van Houdt PAC O O XXO O XXX 3,00 3,01
5 Marijke Langendijk AV Hera XO O XO XXX 3,00 3,15
5 Hilde den Engelsen HRCL O - O XO XO XXX 3,00 2,90
7 Anna Doodeman AV Hera O O XO XO XXX 2,80 2,77
8 Anja Bekema GACH XXO XO XXX 2,70 2,90
Sterre de Booy ARV Ilion XXX NM 3,60

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,65 X 5,61 5,28 5,72 5,56 5,72 5,64
2 Emma Oosterwegel DVTR 5,43 5,29 5,50 5,58 5,42 5,66 5,66 5,82
3 Britta De Haan ARV Ilion 5,11 X 5,64 5,37 5,47 5,51 5,64 5,65
4 Beau Winnubst AAC 5,49 5,03 5,36 5,37 5,37 X 5,49 5,58
5 Dhanique v... Kruisweg AV34 X 5,49 5,32 5,30 X X 5,49 5,62
6 Lena Kater AV PEC 1910 5,17 5,22 5,26 4,99 5,22 5,42 5,42 5,55
7 Natalie Puper AV Atverni X 5,12 5,39 X X X 5,39 5,40
8 Daphne Linnekamp HLLS 5,29 4,99 X X X X 5,29 5,21
9 Feline Molenaar Avantri 4,90 5,23 4,99 5,23 5,30
10 Roos van Zwam Ciko `66 5,20 5,08 X 5,20 5,44
11 Eveline de Jong De Spartaan 4,99 4,17 5,13 5,13 5,04
12 Marjolein Bolten HLLM 4,90 4,91 5,07 5,07 5,28
13 Livia Tromp Haag 4,77 5,01 4,80 5,01 5,01
14 Justine Zwier AV 1923 4,94 4,64 4,77 4,94 4,92
15 Britt de Reus AV Passaat 4,75 4,44 4,06 4,75 5,00