Uitslagen Indoorwedstrijd Olympus'70

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben de Vries Rotterdam 7,50Q 7,49
2 Tijmen Melgers AV Sparta 7,67Q 7,71
3 Tiago Smithuis ARV Ilion 7,71q 7,69



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
Tiago Smithuis ARV Ilion DNS ---
Tijmen Melgers AV Sparta DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Dave Wesselink AV Trias 8,03 8,13
2 Tiago Smithuis ARV Ilion 8,80 8,57



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Onyema Adigida Phanos 7,30Q 7,24
2 Mischa Lips ARV Ilion 7,37Q 7,36
3 Dario Podda Haag 7,56q 7,45
4 Tino Claessens Haag 7,78Q 7,77
5 Ozzy Blansjaar Voorne 7,81q 7,74
6 Nour Al-B...De Ridder Haag 7,84q 7,82
7 Brett Duff AV Sparta 7,89Q ---
8 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,92q 7,58
9 Sam de Paauw Haag 8,06Q ---
10 Tarik Hochlaf AV Sparta 8,32Q ---
11 Tim Stoetzer Haag 8,36q 8,50
12 Jacco Aalbregt Olympus `70 8,98Q 8,96
Quinten de Brabander Olympus `70 DQq 7,89
Enrico Jellema Haag DQq 8,50
Henrique Verhulst AV Sparta DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Onyema Adigida Phanos 7,29 ---
2 Mischa Lips ARV Ilion 7,32 ---
3 Quinten de Brabander Olympus `70 7,66 ---
4 Tino Claessens Haag 7,80 ---
5 Ozzy Blansjaar Voorne 7,90 ---
6 Brett Duff AV Sparta 7,98 ---
7 Sam de Paauw Haag 7,99 ---
8 Bas Meeuwenoord De Spartaan 8,01 ---
9 Tim Stoetzer Haag 8,35 ---
10 Jacco Aalbregt Olympus `70 8,96 ---
Tarik Hochlaf AV Sparta DNS ---
Dario Podda Haag DNS ---
Enrico Jellema Haag DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Philip van de Beek Phanos 8,35 8,35
2 Jermo Harper ARV Ilion 9,14 9,48
3 Nour Al-B...De Ridder Haag 9,43 9,75
4 Tim Stoetzer Haag 10,69 9,50
5 Enrico Jellema Haag 11,31 10,50
Sam de Paauw Haag DQ ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dario Podda Haag 14,77 16,26
2 Jermo Harper ARV Ilion 11,75 11,58
3 Tarik Hochlaf AV Sparta 11,11 ---
4 Enrico Jellema Haag 11,05 ---
5 Sam de Paauw Haag 10,17 ---
6 Brett Duff AV Sparta 10,12 ---
7 Jacco Aalbregt Olympus `70 7,11 ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,50Q 7,37
2 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,64Q 7,61
3 Daan de Jong Olympus `70 8,14Q 8,68
4 Yoram Vriezen GACH 8,27q 8,22
5 Jeff Tesselaar AV Hera 8,36Q ---
6 Ruben Rolvink Olympus `70 8,52q 8,61
7 Favour Abu AV Sparta 8,66Q ---
8 Bjorn Hulsebos VAV 8,68Q 8,91
9 Tom van Buuren Olympus `70 8,80Q 8,72



Jongens Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,40 ---
2 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,67 ---
3 Daan de Jong Olympus `70 8,23 ---
4 Jeff Tesselaar AV Hera 8,32 ---
5 Yoram Vriezen GACH 8,38 ---
6 Ruben Rolvink Olympus `70 8,41 ---
7 Favour Abu AV Sparta 8,69 ---
8 Bjorn Hulsebos VAV 8,72 ---
9 Tom van Buuren Olympus `70 8,84 ---



Jongens Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,05 8,89
2 Yoram Vriezen GACH 9,25 9,20
3 Jeff Tesselaar AV Hera 9,75 ---
4 Favour Abu AV Sparta 11,35 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 15,27 14,83
2 Ruben Rolvink Olympus `70 13,25 ---
3 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 13,05 14,38
4 Jeff Tesselaar AV Hera 10,21 ---
5 Yoram Vriezen GACH 9,74 9,71
6 Bjorn Hulsebos VAV 8,90 8,55
7 Tom van Buuren Olympus `70 6,52 ---
8 Favour Abu AV Sparta 5,76 ---



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 8,24Q ---
2 Justin van Dooren AV Sparta 8,41q 8,13
3 Bryan Duff AV Sparta 8,42Q 8,49
4 Carl Martens ARV Ilion 8,53Q ---
5 Chameiro Stelk AV Sparta 8,59Q 8,69
6 Joas van Hellemondt Leiden 8,72q 8,58
7 Frank Borgmeijer AV Fortuna 8,94q ---
7 Thomas Leenders AV Fortuna 8,94Q ---
9 Faith Abu AV Sparta 8,95q 8,84
10 David Pronk AV Sparta 8,96q 8,88
11 Kevin Breumelhof ARV Ilion 9,25Q 9,20
12 Joris Tammes AV Fortuna 9,33q 9,13
13 Fabian du Mortier AV Fortuna 9,37q ---
14 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,44q 9,18
15 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,53q 9,40
16 Ridzerd Punt PAC 9,63q 9,41
17 Stef Kortekaas Olympus `70 9,69q 9,20
Jelle van Kuik AV Fortuna DNS ---



Jongens Junior D - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 8,23 ---
2 Justin van Dooren AV Sparta 8,30 ---
3 Bryan Duff AV Sparta 8,44 ---
4 Carl Martens ARV Ilion 8,57 ---
5 Chameiro Stelk AV Sparta 8,84 ---
6 Faith Abu AV Sparta 8,94 ---
7 Joas van Hellemondt Leiden 8,97 ---
8 David Pronk AV Sparta 9,08 ---
9 Thomas Leenders AV Fortuna 9,10 ---
10 Frank Borgmeijer AV Fortuna 9,13 ---
11 Kevin Breumelhof ARV Ilion 9,35 ---
12 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,49 ---
13 Stef Kortekaas Olympus `70 9,60 ---
14 Tygo Heemskerk Olympus `70 10,28 ---
Thomas Kleijweg Olympus `70 DNS ---
Ridzerd Punt PAC DNS ---



Jongens Junior D - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Joas van Hellemondt Leiden 9,82 9,62
2 Maurice Afognon ARV Ilion 10,50 ---
3 Justin van Dooren AV Sparta 10,55 11,87
4 Chameiro Stelk AV Sparta 10,74 11,97
5 David Pronk AV Sparta 11,10 11,12
6 Thomas Leenders AV Fortuna 11,61 ---
7 Faith Abu AV Sparta 11,66 11,57
8 Yannick Rolvink Olympus `70 11,71 12,39
9 Carl Martens ARV Ilion 11,73 ---
10 Ridzerd Punt PAC 11,96 11,24
11 Frank Borgmeijer AV Fortuna 12,41 ---
12 Joris Tammes AV Fortuna 12,56 ---
13 Tygo Heemskerk Olympus `70 13,37 ---
Stephan va...den Bosch AV `40 DNS ---
Jelle van Kuik AV Fortuna DNS ---
Kevin Breumelhof ARV Ilion DNF 12,05



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 9,71 ---
2 Justin van Dooren AV Sparta 9,01 10,53
3 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,99 ---
4 David Pronk AV Sparta 8,63 8,56
5 Joris Tammes AV Fortuna 8,01 ---
6 Bryan Duff AV Sparta 7,88 ---
7 Carl Martens ARV Ilion 7,69 ---
8 Maurice Afognon ARV Ilion 7,49 ---
9 Thomas Leenders AV Fortuna 7,33 ---
10 Frank Borgmeijer AV Fortuna 7,28 ---
11 Chameiro Stelk AV Sparta 7,20 ---
12 Fabian du Mortier AV Fortuna 7,18 ---
13 Stef Kortekaas Olympus `70 6,77 ---
14 Ridzerd Punt PAC 6,47 6,61
15 Kevin Breumelhof ARV Ilion 6,44 6,85
16 Faith Abu AV Sparta 6,05 6,10
17 Tygo Heemskerk Olympus `70 6,00 ---
18 Maurits va...cheijndel Olympus `70 5,83 ---
Stephan va...den Bosch AV `40 DNS ---
Jelle van Kuik AV Fortuna DNS ---



Masters mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Noordermeer Voorne 7,98Q ---
Naresh Kuwas Haag DNS 6,95



Masters mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Sven Noordermeer Voorne 8,09 ---



Masters mannen - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marco Bronswijk Olympus `70 10,50 ---
2 André van der Pijl Olympus `70 6,44 ---



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jasmijn van Iersel PAC 8,47q 8,54
2 Hannah Schwartz Phanos 8,94q ---
3 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 9,37q 9,50



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jasmijn van Iersel PAC 8,50 ---
Hannah Schwartz Phanos DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Hannah Schwartz Phanos 12,16 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Hannah Schwartz Phanos 8,12 ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Zoë Meyer AV Sprint 8,26Q ---
2 Jaleesa Seedorf Rotterdam 8,29 7,96
3 Gabriëlle Opmeer PAC 8,33q ---
4 Annerice Bakker Phanos 8,67Q ---
5 Pien Kuiper Haag 8,69Q ---
6 Janna van Burik Haag 9,03q ---
7 Ella Pijn...r Hordijk Haag 9,24Q ---
7 Jelke Scholte Haag 9,24q ---
9 Noor Kuiper Haag 9,27q ---
10 Kim Roeling Olympus `70 9,30 10,00
11 Anne-Fleur Blok Olympus `70 9,32q 9,51
Lunet van den Brand Haag DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Zoë Meyer AV Sprint 8,11 ---
2 Anne-Fleur Blok Olympus `70 9,04 ---
3 Janna van Burik Haag 9,11 ---
Gabriëlle Opmeer PAC DQ ---
Annerice Bakker Phanos DNS ---
Pien Kuiper Haag DNS ---
Ella Pijn...r Hordijk Haag DNS ---
Noor Kuiper Haag DNS ---
Jelke Scholte Haag DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Pien Kuiper Haag 9,43 ---
2 Gabriëlle Opmeer PAC 9,46 ---
3 Annerice Bakker Phanos 9,57 ---
4 Janna van Burik Haag 10,41 10,50
5 Jelke Scholte Haag 11,37 ---
6 Ella Pijn...r Hordijk Haag 11,52 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Annerice Bakker Phanos 10,04 ---
2 Pien Kuiper Haag 9,81 ---
3 Ella Pijn...r Hordijk Haag 9,65 ---
4 Jelke Scholte Haag 9,22 ---
5 Noor Kuiper Haag 8,43 ---



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,16Q 8,00
2 Noa Wingbermuhle PAC 8,75Q ---
3 Valerie Afognon ARV Ilion 8,82Q ---
4 Rosa Kuin AV Hera 8,92Q 8,81
4 Keïta Wielzen Olympus `70 8,92Q 8,98
6 Loïs Steenbeek Leiden 9,17q 8,99
7 Jasmijn van den Bos Olympus `70 9,24Q 9,25
8 Chimene Van velden AV `40 9,39Q ---
9 Myrthe Steenbeek Leiden 9,64q 8,93
10 Sacha van Heijningen Olympus `70 9,90q 10,00
11 Tamara Zimmerman Olympus `70 10,16q 10,52
Felicia Vogeland Haag DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,12 ---
2 Valerie Afognon ARV Ilion 8,86 ---
3 Loïs Steenbeek Leiden 8,98 ---
4 Keïta Wielzen Olympus `70 9,07 ---
5 Jasmijn van den Bos Olympus `70 9,36 ---
6 Chimene Van velden AV `40 9,52 ---
Myrthe Steenbeek Leiden DNS ---
Sacha van Heijningen Olympus `70 DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Noa Wingbermuhle PAC 10,90 ---
2 Valerie Afognon ARV Ilion 11,34 ---
3 Chimene Van velden AV `40 11,64 ---
4 Jasmijn van den Bos Olympus `70 11,84 12,18
Felicia Vogeland Haag DNS ---
Sheenai Muntslag AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Loïs Steenbeek Leiden 9,25 9,18
2 Sacha van Heijningen Olympus `70 8,23 ---
3 Myrthe Steenbeek Leiden 7,56 ---
4 Chimene Van velden AV `40 7,31 ---
5 Jasmijn van den Bos Olympus `70 7,08 ---
6 Tamara Zimmerman Olympus `70 5,77 ---
Aylina van Rooij AAV `36 DNS ---
Felicia Vogeland Haag DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Britt de Blaauw PAC 8,40Q 8,37
2 Rosella van Keulen VAV 8,60q 8,34
3 Esther Klok Phanos 8,80Q ---
4 Isis Tinneveld Olympus `70 8,93q 8,87
5 Antonia Benevento Phanos 8,98Q 9,04
6 Isis Ferrier Haag 9,00q 8,68
7 Franziska Burchett AV Sparta 9,04q 8,92
8 Charity Saddal AV Sparta 9,15Q 9,10
9 Ellemijn Blok Olympus `70 9,27Q 9,20
10 Nikki Docter AV Sparta 9,42Q 9,60
11 Noga Piepenbroek ARV Ilion 9,43Q 9,41
12 Rosalie van Wouwen Haag 9,46q ---
13 Anna Lusthof Olympus `70 9,51Q 9,35
14 Shalomy Karreman Rotterdam 9,65q 9,57
15 Donna Aalbregt Olympus `70 9,67Q 10,01
16 Mandy van der Meer AV Fortuna 9,74q ---
17 Tessa Molenaar Olympus `70 9,86Q 9,96
18 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,00q 10,01
18 Sanne van der Pijl Olympus `70 10,00q 9,74
20 Roshwita Holstein AV Sparta 10,06q 10,10



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Britt de Blaauw PAC 8,41 ---
2 Rosella van Keulen VAV 8,65 ---
3 Isis Ferrier Haag 8,93 ---
4 Isis Tinneveld Olympus `70 8,95 ---
5 Franziska Burchett AV Sparta 8,98 ---
6 Antonia Benevento Phanos 9,04 ---
7 Esther Klok Phanos 9,12 ---
8 Ellemijn Blok Olympus `70 9,30 ---
9 Charity Saddal AV Sparta 9,31 ---
10 Donna Aalbregt Olympus `70 9,55 ---
11 Anna Lusthof Olympus `70 9,59 ---
12 Noga Piepenbroek ARV Ilion 9,65 ---
13 Rosalie van Wouwen Haag 9,72 ---
14 Mandy van der Meer AV Fortuna 9,85 ---
15 Nikki Docter AV Sparta 9,91 ---
16 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,03 ---
17 Sanne van der Pijl Olympus `70 10,07 ---
18 Roshwita Holstein AV Sparta 10,11 ---
19 Tessa Molenaar Olympus `70 10,12 ---
Shalomy Karreman Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Britt de Blaauw PAC 10,29 10,20
2 Frederiek Dekker Olympus `70 10,76 10,79
3 Esther Klok Phanos 11,07 ---
4 Rosella van Keulen VAV 11,37 11,45
5 Noga Piepenbroek ARV Ilion 11,42 11,22
6 Rosalie van Wouwen Haag 11,75 ---
7 Nikki Docter AV Sparta 11,85 11,98
8 Isis Tinneveld Olympus `70 12,08 12,08
9 Ellemijn Blok Olympus `70 12,24 12,30
10 Isis Ferrier Haag 12,31 11,33
11 Charity Saddal AV Sparta 12,32 ---
12 Franziska Burchett AV Sparta 12,40 ---
13 Shalomy Karreman Rotterdam 12,44 ---
14 Anna Lusthof Olympus `70 12,46 11,95
15 Antonia Benevento Phanos 12,63 11,20
16 Jasmijn Bakker AV Sparta 12,88 12,68
17 Jade Wormer Haag 13,03 ---
18 Roshwita Holstein AV Sparta 13,26 12,98
19 Sanne van der Pijl Olympus `70 13,33 13,47



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bibienne d...Brabander Olympus `70 10,35 ---
2 Tessa Molenaar Olympus `70 10,01 ---
3 Esther Klok Phanos 9,02 ---
4 Isis Tinneveld Olympus `70 8,37 ---
5 Antonia Benevento Phanos 8,23 8,11
6 Isis Ferrier Haag 8,07 7,80
7 Noga Piepenbroek ARV Ilion 8,03 7,79
8 Rosalie van Wouwen Haag 8,01 ---
9 Ellemijn Blok Olympus `70 7,85 ---
10 Anna Lusthof Olympus `70 7,41 ---
11 Mandy van der Meer AV Fortuna 7,39 ---
12 Jasmijn Bakker AV Sparta 6,70 6,00
13 Franziska Burchett AV Sparta 6,58 6,51
14 Sophie Westdijk AV Fortuna 6,57 ---
15 Nikki Docter AV Sparta 6,52 6,15
16 Roshwita Holstein AV Sparta 5,99 6,05
17 Charity Saddal AV Sparta 5,76 5,41
18 Sanne van der Pijl Olympus `70 5,72 ---
19 Donna Aalbregt Olympus `70 5,02 ---



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jamiro Elabeidi Leiden 6,96Q 7,07
2 Dimitri Juliet Rotterdam 6,99Q 6,87
3 Dudly Boeldak Rotterdam 7,20Q 10,84
4 Mattheus Campbell Phanos 7,32Q 7,29
5 Wouter Vr...wenvelder Haag 7,35Q 7,41
6 Sylvester Tanoh AV 1923 7,46q 7,43
7 Rachid el Jerari AV Atverni 7,60Q 7,59
7 Kevin Philipsen Olympus `70 7,60Q 7,80
9 Badou Diagne Rotterdam 7,62Q 7,70
10 Raymon Toussaint Olympus `70 7,68q 7,50
11 José Per...do Freire Rotterdam 7,71q 7,40
Ronaldo Eustatia ARV Ilion DQq ---
Gennaro Biswane Phanos DNS 7,06
Adam Youssef Rotterdam DNS 7,27



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jamiro Elabeidi Leiden 6,92 ---
2 Wouter Vr...wenvelder Haag 7,34 ---
3 Ronaldo Eustatia ARV Ilion 7,44 ---
4 Kevin Philipsen Olympus `70 7,60 ---
5 Rachid el Jerari AV Atverni 7,62 ---
6 Raymon Toussaint Olympus `70 7,68 ---
Niko Zuidema Olympus `70 DQ ---
Mattheus Campbell Phanos DNS ---
Sylvester Tanoh AV 1923 DNS ---
Badou Diagne Rotterdam DNS ---
José Per...do Freire Rotterdam DNS ---
Dudly Boeldak Rotterdam DNS ---
Dimitri Juliet Rotterdam DNS ---



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Niko Zuidema Olympus `70 DQ 8,54



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Kevin Philipsen Olympus `70 11,50 ---
2 Michael Ketting AV Fortuna 9,09 ---



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Esther Dankwah Haag 7,67Q 12,03
2 Chimene F...o Azoungo Leiden 8,02Q ---
3 Maruska Eduarda Rotterdam 8,21Q ---
4 Ilse Knijnenburg Haag 8,35Q 8,23
5 Yvonne de Jong Olympus `70 8,36Q 8,30
6 Babette Zwaard Phanos 8,51Q 8,64
7 Elena Lui...k-Egorova AV Fortuna 8,70q ---
8 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 8,93Q 8,89
9 Marissa van Vliet Olympus `70 9,44q 9,46



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Esther Dankwah Haag 7,69 ---
2 Chimene F...o Azoungo Leiden 7,97 ---
3 Ilse Knijnenburg Haag 8,27 ---
4 Yvonne de Jong Olympus `70 8,38 ---
5 Babette Zwaard Phanos 8,48 ---
6 Elena Lui...k-Egorova AV Fortuna 8,83 ---
7 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 8,85 ---
8 Marissa van Vliet Olympus `70 9,56 ---
Maruska Eduarda Rotterdam DNS ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maruska Eduarda Rotterdam 9,42 ---
Franka Blok Leiden DNS 9,00



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten