Uitslagen Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Nsikak Ekpo Haag 7,67Q 7,75
2 Damian Felter PAC 7,69Q 7,68
3 Jonathan Pronk Haag 7,82Q 7,74
4 Rens de Graauw PH 8,04Q 8,18
5 Amar Wong AV Feniks 8,06Q 8,10
6 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,12Q 8,27
6 Dave Boamah AV Feniks 8,12Q 8,14
8 Yidne Hulleman AV34 8,15Q 8,55
9 Robin van Kooij PAC 8,17Q 8,00
10 Jasper Oele PAC 8,18Q 8,39
11 Jonas Phijffers ATNY 8,19Q 8,31
12 Enrique van Velzen AV `40 8,32Q 8,70
13 Carildo Linger AV Feniks 8,33q 8,65
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,34Q 8,45
14 Bart Veltman AV Gouda 8,34Q 8,27
16 Joeri Konincks DAK 8,39Q 8,49
17 Gianni Brunken AV Sprint 8,43q 8,82
18 Florian Va...er Dussen AV Impala 8,44Q 8,33
19 Kaj de Jong AV Statina 8,46Q 8,42
20 Rhomen Romeo AV Atverni 8,53q 8,71
21 Stan Atsma HLLS 8,55Q 8,35
22 Stan Buddingh' Typhoon 8,61q ---
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,63q 8,86
24 Dennis van Veen Olympus `70 8,65q 8,79
25 Marc Dullemond AAV `36 8,68 8,94
26 Tom van Buuren Olympus `70 8,72 8,72
27 Favour Abu AV Sparta 8,73 8,71
27 Bram van Alebeek Nijmegen 8,73 9,07
29 Quinten Wormer Haag 8,78 8,83
29 Bayo Abisoye Ciko `66 8,78 8,97
31 Steven Zollinger Nijmegen 8,82 8,78
32 Thijs van ...wershaven DVTR 8,92 9,15
33 Tijn Pouwels ATV Venray 9,00 8,94
34 Pieter Bulte Pallas `67 9,01 8,98
35 Ronin van der Holst PAC 9,02 8,83
36 Mark Hollestelle Triathlon 9,03 9,01
37 Ronald Mulder Fivelstreek 9,04 9,42
38 Thijmen Poels ATV Venray 9,06 9,38
39 Julian Vries Heerenveen 9,08 9,17
39 Laszlo Doelwijt AV34 9,08 9,00
41 Oliver van der Velde Haag 9,09 9,11
42 Frank Rüegg AV Gouda 9,16 9,18
43 David Punt PAC 9,23 9,00
44 Samuel Schotborg ATV Venray 9,44 9,06
45 Hugo Habraken AV Gouda 9,80 10,30
46 Tycho Vink Altis 9,84 10,69
47 Leon van der Waal PAC 15,78 8,53
Sidate Seck AV Feniks DNS 8,79



Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Nsikak Ekpo Haag 7,44Q ---
2 Jonathan Pronk Haag 7,71Q ---
2 Damian Felter PAC 7,71Q ---
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,04Q ---
5 Jasper Oele PAC 8,11Q ---
6 Amar Wong AV Feniks 8,13Q ---
7 Robin van Kooij PAC 8,14q ---
8 Rens de Graauw PH 8,16q ---
9 Dave Boamah AV Feniks 8,23 ---
10 Yidne Hulleman AV34 8,26 ---
11 Jonas Phijffers ATNY 8,33 ---
12 Carildo Linger AV Feniks 8,38 ---
13 Enrique van Velzen AV `40 8,40 ---
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,50 ---
14 Joeri Konincks DAK 8,50 ---
16 Gianni Brunken AV Sprint 8,53 ---
17 Kaj de Jong AV Statina 8,55 ---
18 Bart Veltman AV Gouda 8,59 ---
19 Stan Atsma HLLS 8,62 ---
20 Rhomen Romeo AV Atverni 8,75 ---
20 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,75 ---
22 Stan Buddingh' Typhoon 8,78 ---
23 Florian Va...er Dussen AV Impala 8,86 ---
24 Dennis van Veen Olympus `70 8,89 ---



Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Nsikak Ekpo Haag 7,41 ---
2 Damian Felter PAC 7,62 ---
3 Jonathan Pronk Haag 7,75 ---
4 Amar Wong AV Feniks 8,09 ---
5 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,13 ---
6 Robin van Kooij PAC 8,15 ---
7 Jasper Oele PAC 8,27 ---
8 Rens de Graauw PH 8,31 ---



Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 2:12,51 2:06,97
2 Luca van Diepen AV Hylas 2:13,05 2:14,37
3 Daan Roosenschoon GVAC 2:16,26 2:12,83
4 Jeff Tesselaar AV Hera 2:17,10 2:16,64
5 Gijs de Haan PAC 2:18,91 2:20,04
6 Nelson Johnson Haag 2:20,57 2:18,18
7 Seb Wals AV Lycurgus 2:24,28 2:25,89
8 Tim de Wild HLLS 2:24,60 2:29,12
9 Elijah Kaijser PAC 2:25,02 2:24,93
10 Joey Daselaar Pijnenburg 2:27,11 2:24,74
11 Bjorn Hulsebos VAV 2:28,20 2:33,31
12 Lucas Jansen AV Oss `78 2:29,85 2:26,86
13 Gijs Houtman PH 2:30,02 ---
14 Dave Boamah AV Feniks 2:31,24 2:35,78
15 Mark Hollestelle Triathlon 2:31,63 2:30,26
16 Marc Dullemond AAV `36 2:32,55 2:36,34
17 Lasse Deems Start `78 2:33,70 ---
18 Steven Zollinger Nijmegen 2:36,49 ---
19 Florian Va...er Dussen AV Impala 2:39,91 2:31,43
20 Sjoerd Peeters AV Gouda 2:40,26 2:40,39
21 Julian Vries Heerenveen 2:43,27 ---
22 Thijs van ...wershaven DVTR 2:43,38 ---
23 Tijn Pouwels ATV Venray 2:48,20 2:38,05
24 Frank Rüegg AV Gouda 2:56,27 ---
Thijmen Poels ATV Venray DQ 2:36,56



Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Teun ter Haar Nijmegen 4:30,35 4:34,90
2 Ids van Korven Eindhoven 4:30,39 4:36,33
3 William Webster GVAC 4:37,49 4:49,48
4 Merlijn va...er Velden Eindhoven 4:39,89 4:46,06
5 Jip Janissen VRT 4:57,50 4:55,24
6 Bas Stam Rotterdam 5:05,65 4:56,43
7 Tjebbe Hemler PAC 5:08,47 5:10,21
8 Bjorn Hulsebos VAV 5:15,96 5:14,00
9 Robin van ...Boogaardt Haag 5:17,50 5:07,91
10 Ewoud Boer CAV Energie 5:21,91 5:06,36
11 Bram Voors SPWS 5:24,66 5:08,31
12 Sjoerd Peeters AV Gouda 5:25,04 ---
13 Stefan Beukers Pallas `67 5:27,72 5:35,05
14 Sam Overeem AV34 5:28,47 5:09,47
15 Tycho Vink Altis 5:33,06 5:20,66



Jongens Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 9,26Q 9,73
2 Mark van der Linden Haag 9,36Q 8,80
3 Yoram Vriezen GACH 9,43Q 9,51
4 Jonathan Pronk Haag 9,49Q 9,39
5 Sam Steffens Ciko `66 9,55Q 9,98
6 Twan van Rijn AAV `36 9,70Q 10,01
7 Aaron Hoogenboom AV Atverni 9,73Q 10,13
8 Thijs de Wild Typhoon 9,75Q ---
9 Bart Veltman AV Gouda 9,78Q 9,58
10 Carildo Linger AV Feniks 9,80Q 10,28
11 Julian Mejame Ejong PAC 9,82Q 9,73
11 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,82Q 9,46
13 Taron Punt PAC 9,90Q 9,96
14 Stan Atsma HLLS 10,13Q 9,97
15 Jesse Lamberst AAV `36 10,15Q ---
16 Brend Baak Flevo Delta 10,22Q 10,30
17 Casper Haagh Scorpio 10,48Q 10,51
18 Quinten Wormer Haag 10,55Q 10,69
19 Lucius Bout Phanos 10,65Q ---
20 Max Halling Avantri 10,66q 10,77
21 Joeri Konincks DAK 10,68q 12,78
22 Favour Abu AV Sparta 10,79q 11,18
23 Laurens Jordense GACH 10,82q ---
24 Bram van Alebeek Nijmegen 10,95Q 11,52
25 Pieter Bulte Pallas `67 11,01 10,83
26 Chuck Pols Scorpio 11,09 11,40
27 Stefan Beukers Pallas `67 11,26 11,08
28 Gwen Hanekamp Haag 11,92 11,57
29 Frank Rüegg AV Gouda 12,10 12,16
30 Laszlo Doelwijt AV34 12,14 11,50
31 Oliver van der Velde Haag 12,20 11,93
32 Hugo Habraken AV Gouda 12,31 11,28
33 Rutger Hoekstra AV Impala 12,74 10,63
Ronin van der Holst PAC DNS 10,74



Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 9,24Q ---
2 Rens de Graauw PH 9,31Q ---
3 Yoram Vriezen GACH 9,34Q ---
4 Jonathan Pronk Haag 9,46Q ---
5 Thijs de Wild Typhoon 9,47Q ---
6 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,48q ---
7 Bart Veltman AV Gouda 9,51q ---
8 Sam Steffens Ciko `66 9,55 ---
9 Aaron Hoogenboom AV Atverni 9,59Q ---
10 Julian Mejame Ejong PAC 9,64 ---
11 Twan van Rijn AAV `36 9,85 ---
12 Carildo Linger AV Feniks 9,94 ---
13 Stan Atsma HLLS 9,96 ---
14 Jesse Lamberst AAV `36 10,41 ---
15 Casper Haagh Scorpio 10,50 ---
16 Max Halling Avantri 10,59 ---
17 Laurens Jordense GACH 10,60 ---
18 Lucius Bout Phanos 10,70 ---
19 Quinten Wormer Haag 10,71 ---
20 Brend Baak Flevo Delta 10,79 ---
21 Joeri Konincks DAK 10,93 ---
22 Bram van Alebeek Nijmegen 10,99 ---
23 Favour Abu AV Sparta 11,25 ---
Taron Punt PAC DNS ---



Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 8,80 ---
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,24 ---
3 Rens de Graauw PH 9,32 ---
4 Yoram Vriezen GACH 9,46 ---
5 Jonathan Pronk Haag 9,65 ---
6 Bart Veltman AV Gouda 9,70 ---
7 Aaron Hoogenboom AV Atverni 9,76 ---
8 Thijs de Wild Typhoon 10,04 ---



Jongens Junior C1 - 4 x 50m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Feniks AV Feniks - JJC1 4 26,67 4
2 AVGouda 1 AV Gouda - JJC1 4 27,02 3
3 Altis JJC1 Altis - JJC1 4 29,61 2
4 AV Atverni JC1 AV Atverni - JJC1 4 DNS 0



Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 13,94 - - 13,94q 13,63
2 Jonathan Pronk Haag 13,14 - - 13,14q 13,53
3 Julian Mejame Ejong PAC 12,91 - - 12,91q 13,20
4 Mark van der Linden Haag 11,59 - - 11,59q 13,49
5 Matyas Kerekgyarto Swift 9,21 11,01 - 11,01q 10,97
6 Marijn van Duijn ARV Ilion 10,71 - - 10,71q 11,24
7 Robin van Kooij PAC 10,29 10,01 9,38 10,29q 10,98
8 Rens de Graauw PH 10,08 9,96 9,71 10,08q 10,73
9 Chuck Pols Scorpio 8,49 9,67 9,99 9,99q 9,17
10 Thijs van Dijke AV Spiridon 8,71 8,92 9,69 9,69q 11,61
11 Johan de Vries Heerenveen 9,36 9,42 9,08 9,42q ---
12 Enrique van Velzen AV `40 7,79 8,39 7,30 8,39q 8,52
13 Rick Mallens AV Sprint 7,82 8,38 8,23 8,38 10,06
14 Sam Overeem AV34 7,79 6,88 7,68 7,79 ---
15 Stan Buddingh' Typhoon 7,08 7,17 6,95 7,17 ---
16 Tijn Pouwels ATV Venray 6,27 6,17 5,97 6,27 7,17



Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 13,66 13,27 13,34 13,68 12,56 14,38 14,38 ---
2 Jonathan Pronk Haag 12,18 12,75 X 13,17 14,37 14,00 14,37 ---
3 Mark van der Linden Haag 12,43 13,22 12,37 12,45 12,56 12,49 13,22 ---
4 Julian Mejame Ejong PAC 12,16 12,87 X 12,90 11,46 12,18 12,90 ---
5 Marijn van Duijn ARV Ilion 10,11 10,45 10,45 X 11,73 9,51 11,73 ---
6 Matyas Kerekgyarto Swift 11,35 10,48 10,94 10,53 10,66 10,76 11,35 ---
7 Robin van Kooij PAC 10,07 10,10 9,52 10,11 10,21 10,74 10,74 ---
8 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,44 8,74 10,35 8,37 9,46 9,51 10,35 ---
9 Chuck Pols Scorpio 9,88 9,20 X 9,88 ---
10 Johan de Vries Heerenveen 8,15 8,20 8,79 8,79 ---
11 Enrique van Velzen AV `40 7,83 7,93 7,85 7,93 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.72ResOBP
1 Finn de Graaf AV Attila O XO O XO XXX 1,70 1,65
2 Jonas Phijffers ATNY O O O O O XXO XO XXX 1,65 1,60
3 Twan van Rijn AAV `36 O O O O O XXX 1,60 1,56
4 Thijs de Wild Typhoon O O O XXO XXX 1,60 1,60
4 Casper Haagh Scorpio O O O O XXO XXX 1,60 1,55
6 Brend Baak Flevo Delta O O XO O XXX 1,55 1,55
6 Rutger Hoekstra AV Impala XO O XXX 1,55 1,60
8 Amar Wong AV Feniks O O O O XO XXX 1,50 1,55
8 Kaj de Jong AV Statina O O O XO XXX 1,50 1,65
10 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus O XO XO XXX 1,45 1,50
10 Luc de Bruin Tempo AV O O XO XXX 1,45 1,50
10 Taron Punt PAC O XXX 1,45 1,60
10 Joeri Konincks DAK O XO O XXX 1,45 1,45
10 Pieter Bulte Pallas `67 O O O O O XXX 1,45 1,45
15 Florian Va...er Dussen AV Impala O XXX 1,40 1,45
Gianni Brunken AV Sprint XXX NM 1,45



Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.902.002.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.903.003.103.203.303.40ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH O - O - O O O O O XO XXX 3,30 3,08
2 Jasper Oele PAC XO O O - XXO O XXX 2,75 2,65
3 Wouter Konijn AV Lycurgus O O O O O O O O XXX 2,70 2,40
4 Mark van der Linden Haag O XO XXO O O - XXX 2,65 2,55
4 Joep Bovee Spado O - O - O O XXO XO XXX 2,65 2,46
6 Lucius Bout Phanos O O XO XO XO O XXX 2,50 2,26
7 Chuck Pols Scorpio XXO XXO XO XXX 2,20 2,15
Gwen Hanekamp Haag XXX --- 1,85



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Damian Felter PAC 4,53 5,43 5,43q 5,95
2 Finn de Graaf AV Attila 5,30 5,30q 5,42
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,28 5,28q 5,33
4 Bart Veltman AV Gouda X 5,18 5,18q 5,22
5 Jeff Tesselaar AV Hera 5,18 5,18q 5,55
6 Anton Sarnatskiy Groningen 3,53 4,89 5,02 5,02q 4,77
7 Daan Roosenschoon GVAC 5,00 5,00q 5,34
8 Casper Haagh Scorpio 4,82 4,95 4,79 4,95q 4,97
9 Amar Wong AV Feniks 4,86 4,93 X 4,93q 4,90
10 Sam Steffens Ciko `66 4,81 4,82 4,89 4,89q 5,00
11 Enrique van Velzen AV `40 4,63 4,58 4,79 4,79q 4,47
12 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,50 4,74 4,58 4,74q 4,83
13 Brend Baak Flevo Delta 4,69 4,59 4,49 4,69 4,65
14 Bjorn Hulsebos VAV 4,45 X 4,59 4,59 4,52
15 Leon van der Waal PAC 4,58 X X 4,58 4,99
16 Laurens Jordense GACH 4,34 4,35 4,22 4,35 ---
17 Johan de Vries Heerenveen X 4,33 X 4,33 ---
18 Sjoerd Peeters AV Gouda X 4,22 3,97 4,22 3,98
19 Yidne Hulleman AV34 4,19 4,11 3,91 4,19 4,57
20 Ronald Mulder Fivelstreek 4,15 X 4,15 4,15 ---
21 Stefan Beukers Pallas `67 3,84 4,01 3,99 4,01 4,21
22 Oliver van der Velde Haag 3,97 X X 3,97 3,77
23 Quinten Wormer Haag 3,87 2,99 3,85 3,87 4,10
24 Thijmen Poels ATV Venray 3,84 3,39 X 3,84 4,24
25 David Punt PAC X 3,66 3,79 3,79 3,89
26 Samuel Schotborg ATV Venray 3,61 3,37 3,38 3,61 ---
27 Hugo Habraken AV Gouda 3,32 3,55 3,21 3,55 3,42
Sidate Seck AV Feniks - DNS 4,25



Jongens Junior C1 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Damian Felter PAC 3,25 5,84 5,55 5,62 5,98 5,84 5,98 ---
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,50 5,38 5,37 5,18 5,37 5,54 5,54 ---
3 Jeff Tesselaar AV Hera 5,29 5,24 5,17 5,37 5,03 5,12 5,37 ---
4 Anton Sarnatskiy Groningen 5,20 5,17 4,81 X 5,07 X 5,20 ---
5 Sam Steffens Ciko `66 4,90 5,07 X 4,91 4,93 5,01 5,07 ---
6 Daan Roosenschoon GVAC 4,83 X 4,91 4,91 5,04 5,01 5,04 ---
7 Finn de Graaf AV Attila 5,04 4,95 4,94 4,91 4,86 5,00 5,04 ---
8 Bart Veltman AV Gouda 5,04 4,97 4,68 X 4,69 5,04 ---
9 Casper Haagh Scorpio X 4,87 4,81 4,87 ---
10 Amar Wong AV Feniks 4,66 4,85 4,72 4,85 ---
11 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,58 4,74 4,70 4,74 ---
12 Enrique van Velzen AV `40 4,67 1,34 4,12 4,67 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 7,32Q 7,44
2 Quinten van Ommen ATOP 7,51Q 7,73
3 Marnix van der Burg Leiden 7,52Q 7,59
4 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,54Q 7,72
5 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,55Q 7,51
5 Koen Hoedjes AV Hera 7,55Q 7,37
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,61Q 7,80
7 Marcus Melenhorst Altis 7,61Q 7,94
9 Mats Merkelbach PH 7,65Q 7,69
10 Joris van den Hoven Triathlon 7,73Q 7,75
11 Chevano Ogunseri Nijmegen 7,75Q 8,30
12 Timi van Schalkwijk Nijmegen 7,76Q 7,85
13 Romello Christiaan AV Hera 7,81Q 7,73
14 Sylvio Mulders ATOP 7,84Q 7,90
14 Juno Schuwer Eindhoven 7,84q 8,02
16 Timo den Hollander GVAC 7,86Q 7,89
17 Freek Weijman Pallas `67 7,89Q 7,83
18 Tobias Steevensz AV Passaat 7,92q 7,82
19 Patrick Meskes Triathlon 7,93Q 7,98
20 Julius Geertsma PH 7,95Q 7,84
21 Marvin Lamers THOR 7,96q 8,02
22 Jesse van Heijningen AV34 7,99q 8,10
23 Quinten van der Elst Parthenon 8,02q 8,31
23 Boas Okken Groningen 8,02q 8,55
25 Teun de Koning AV Lycurgus 8,06 8,37
25 Willem Veldpaus HLLS 8,06 8,29
27 Thom Schipperen Scorpio 8,11 8,25
28 Yannick de Burbure Parthenon 8,12 8,22
29 Luc Blank GACH 8,21 8,54
30 Daan de Jong Olympus `70 8,23 8,68
31 Alexander Schrage PAC 8,24 8,44
31 Robin Chong PAC 8,24 8,43
33 Angelo Visser NEAV 8,28 8,21
34 Jort van Driel PAC 8,29 8,34
34 Bas Verbraak Hanzesport 8,29 ---
36 Freek Moll AV Jahn II 8,30 8,32
37 Lucas Burgers PAC 8,31 8,31
38 Björn Simonse Altis 8,32 8,32
39 Sander Ni...wenhuijse PAC 8,38 8,49
40 Koen van der Aa PAC 8,40 8,53
41 Sil de Jong Heerenveen 8,41 8,41
41 Hugo Schouten Hanzesport 8,41 8,68
43 Ivar De Koning Parthenon 8,43 ---
44 Ruben Rolvink Olympus `70 8,57 8,54
45 Wouter Haitsma Triathlon 8,68 8,70
46 Thomas Gonggrijp AL73 8,79 8,75
47 Stef Kapteijn AV `56 9,07 9,40



Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 7,35Q ---
2 Koen Hoedjes AV Hera 7,36Q ---
3 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,45Q ---
3 Quinten van Ommen ATOP 7,45Q ---
5 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,50Q ---
6 Marnix van der Burg Leiden 7,52Q ---
7 Mats Merkelbach PH 7,60q ---
8 Marcus Melenhorst Altis 7,66q ---
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,74 ---
10 Joris van den Hoven Triathlon 7,78 ---
11 Romello Christiaan AV Hera 7,79 ---
11 Chevano Ogunseri Nijmegen 7,79 ---
13 Timo den Hollander GVAC 7,82 ---
14 Timi van Schalkwijk Nijmegen 7,84 ---
15 Sylvio Mulders ATOP 7,85 ---
16 Juno Schuwer Eindhoven 7,87 ---
16 Freek Weijman Pallas `67 7,87 ---
18 Julius Geertsma PH 7,92 ---
19 Marvin Lamers THOR 7,93 ---
20 Jesse van Heijningen AV34 7,96 ---
21 Boas Okken Groningen 8,02 ---
22 Patrick Meskes Triathlon 8,05 ---
23 Quinten van der Elst Parthenon 8,06 ---
24 Tobias Steevensz AV Passaat 9,02 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 7,21 ---
2 Koen Hoedjes AV Hera 7,32 ---
3 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,44 ---
4 Quinten van Ommen ATOP 7,48 ---
5 Marnix van der Burg Leiden 7,51 ---
6 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,60 ---
7 Mats Merkelbach PH 7,63 ---
8 Marcus Melenhorst Altis 7,79 ---



Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rick Van Riel AV Attila 2:06,30 2:02,12
2 Brik Van Dusseldorp Typhoon 2:10,55 2:03,00
3 Jochem van Dijk DKEV 2:10,84 2:11,31
4 Joris van den Hoven Triathlon 2:11,39 2:10,52
5 Lars Philipsen AV Hera 2:11,79 2:13,55
6 Jack Abernethy Eindhoven 2:12,08 2:11,21
7 Florian Kramer Pallas `67 2:12,49 2:11,99
8 Casper Peterse AV Trias 2:13,82 2:16,97
9 Pieter van Wissen Isala `96 2:13,96 2:14,72
10 Friso Lyppens Haag 2:14,08 2:13,00
11 Bram Vijzelaar Castricum 2:14,89 2:14,44
12 Hakim Riadi AAV SISU 2:15,00 2:17,91
13 Niels Bosma Taxandria 2:15,36 2:15,15
14 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:16,07 2:18,18
15 Niels Dennekamp AV Rijssen 2:19,04 2:18,09
16 Jochem van Stijn De Spartaan 2:21,97 2:14,34
17 Kai van Tilburg PH 2:26,13 2:32,93
18 Quinten van der Elst Parthenon 2:26,35 2:24,34
19 Sil de Jong Heerenveen 2:26,64 2:24,70
20 Thijmen van Leeuwen SAV 2:27,80 2:17,71
21 Hugo Schouten Hanzesport 2:29,12 2:29,60
22 Luc Verwaal PAC 2:30,24 2:27,26
23 Imre Atmodimedjo AV34 2:32,30 2:29,20
24 Ties Strijbosch De Liemers 2:33,77 ---
25 Björn Simonse Altis 2:37,53 2:29,15
Yassine Bouaziz AV34 DQ 2:17,00
Job Visscher Spado DNF 2:07,01
Thijs Zoon Flevo Delta DNF 2:11,01



Jongens Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni 4:24,93 4:18,54
2 Viggo Parol AV Atverni 4:27,60 4:23,39
3 Lars Laros Scorpio 4:31,02 4:23,71
4 Jasper van Zaanen AV34 4:33,28 4:42,30
5 Robert de Graaf AV `56 4:36,50 4:35,33
6 Mirto Canters AV Cifla 4:38,45 4:35,12
7 Angelo Visser NEAV 4:38,60 4:41,53
8 Luco van Bergen Startbaan 4:39,23 4:47,59
9 Kjell de Groot Flevo Delta 4:40,86 4:42,44
10 Wouter Schets AV `56 4:50,09 4:53,20
11 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 4:50,56 4:47,00
12 Lex van Honschoten KAV Holland 4:51,99 4:31,06
13 Stijn van Essen Altis 5:00,73 4:45,74
14 Jamie Verhagen Groningen 5:05,29 5:06,63
15 Thomas Gonggrijp AL73 5:10,76 5:12,00
16 Matthijs Roos AV `56 5:14,66 5:10,52



Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 8,50Q 8,52
2 Mees Kappert AV Salland 8,58Q 8,50
3 Marnix Kolkman AV Edam 8,66Q 9,16
4 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,80Q 9,04
5 Peter de Kruyff HLLS 8,84Q 9,02
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,14Q 9,37
7 Timme Koster AV Trias 9,22Q 9,54
8 Luc Blank GACH 9,25Q 9,12
9 Marcus Melenhorst Altis 9,47Q 10,15
10 Jip Haest Spado 9,48q 9,50
11 Teade Zijlstra HRRR 9,68Q 9,73
12 Thom Schipperen Scorpio 9,74q 9,83
13 Jasper van Zaanen AV34 9,75Q 9,60
14 Diede Mieras AV 1923 9,76q ---
15 Koen van der Aa PAC 9,80Q 9,97
16 Ivar De Koning Parthenon 9,82q ---
17 Noud van de Mast AV34 9,83 10,83
18 Tijmen Hermse PAC 9,89 10,09
19 Ruben Claus PAC 9,94 11,03
20 Robin Chong PAC 10,04 11,33
21 Niels Dennekamp AV Rijssen 10,09 11,44
22 Karma van Riel AV34 10,19 ---
23 Jochem Nieuwenhuis ASV 10,29 11,14
24 Ton van Mameren Triathlon 10,48 9,70
25 Tim van der Leeden Arena 10,59 10,99
26 Robin van der Stege Flevo Delta 11,28 11,83



Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 8,44Q ---
2 Mees Kappert AV Salland 8,51Q ---
3 Marnix Kolkman AV Edam 8,65Q ---
4 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,80Q ---
5 Peter de Kruyff HLLS 8,82Q ---
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,96Q ---
7 Timme Koster AV Trias 9,08q ---
7 Luc Blank GACH 9,08q ---
9 Jip Haest Spado 9,39 ---
10 Diede Mieras AV 1923 9,70 ---
11 Ivar De Koning Parthenon 9,80 ---
12 Jasper van Zaanen AV34 9,86 ---
13 Marcus Melenhorst Altis 9,92 ---
14 Koen van der Aa PAC 9,95 ---
15 Thom Schipperen Scorpio 9,99 ---
15 Teade Zijlstra HRRR 9,99 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 8,36 ---
2 Mees Kappert AV Salland 8,36 ---
3 Marnix Kolkman AV Edam 8,57 ---
4 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,75 ---
5 Peter de Kruyff HLLS 8,88 ---
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,89 ---
7 Luc Blank GACH 9,22 ---
8 Timme Koster AV Trias 9,26 ---



Jongens Junior C2 - 4 x 50m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Fortius AV Parthenon - JJC2 4 25,34 6
2 AV Triathlon JJC2 AV Triathlon - JJC2 4 25,77 5
3 Altis JJC2 Altis - JJC2 4 26,23 4
4 AV'56 AV `56 - JJC2 4 29,11 3
5 ATV Venray JC ATV Venray - JJC2 4 DNS 0
5 Westland Boys AV Olympus `70 - JJC2 4 DNS 0



Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Teun de Koning AV Lycurgus 12,32 - - 12,32q 12,40
2 Marten Prince Triathlon 10,64 11,48 12,22 12,22q 11,75
3 Ruben Rolvink Olympus `70 12,16 - - 12,16q 12,88
4 Mathieu van Opstal SPOB 12,11 - - 12,11q 12,77
5 Mark Heiden PAC 11,95 - - 11,95q 13,35
6 Koen Hoedjes AV Hera 11,84 - - 11,84q 14,83
7 Mats Merkelbach PH 11,82 - - 11,82q 12,08
8 Tomas Gerssen AV Astylos 11,75 - - 11,75q 12,09
9 Kosheen Miran Groningen 10,66 11,55 - 11,55q 12,07
10 Patrick Meskes Triathlon 10,61 11,11 10,95 11,11q 11,69
11 Thomas Knoop Typhoon 10,60 10,46 11,01 11,01q 10,58
12 Teade Zijlstra HRRR 10,24 10,58 10,43 10,58q 10,95
13 Jasper Meijerink AV34 10,44 - 9,93 10,44 9,58
14 Jules Frankenmolen Haag 10,42 10,22 10,25 10,42 10,57
15 Sven Hazenoot De Spartaan 10,22 9,64 10,29 10,29 10,86
16 Lars Bosman Isala `96 10,22 9,07 10,16 10,22 10,82
17 Timo den Hollander GVAC 10,21 9,64 8,87 10,21 10,19
18 Timo Mols Altis 9,86 8,08 9,49 9,86 10,18
19 Bent Braker AV Gouda 9,78 9,22 8,84 9,78 9,60
20 Robin van der Stege Flevo Delta 9,42 8,90 8,99 9,42 9,10
21 Yassine Bouaziz AV34 9,39 9,35 9,23 9,39 10,18
22 Willem Veldpaus HLLS 9,25 8,94 9,11 9,25 9,58
23 Rick Jansonius AV34 7,89 7,83 8,02 8,02 7,28
24 Jorg van Sabben AV `56 7,71 7,24 7,07 7,71 6,88



Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 12,86 14,07 13,82 13,71 13,45 14,33 14,33 ---
2 Ruben Rolvink Olympus `70 12,96 11,59 13,00 12,45 13,30 13,03 13,30 ---
3 Tomas Gerssen AV Astylos 12,27 12,02 12,08 12,22 13,08 13,14 13,14 ---
4 Mark Heiden PAC 12,62 12,31 12,76 12,95 13,04 X 13,04 ---
5 Mathieu van Opstal SPOB 12,40 11,21 11,92 11,95 12,87 12,92 12,92 ---
6 Mats Merkelbach PH 10,17 11,33 11,39 10,28 12,47 12,36 12,47 ---
7 Kosheen Miran Groningen 11,95 11,72 11,76 11,18 10,16 10,44 11,95 ---
8 Marten Prince Triathlon 11,87 11,43 11,69 11,53 11,89 11,29 11,89 ---
9 Teun de Koning AV Lycurgus 11,15 11,22 11,07 11,22 ---
10 Thomas Knoop Typhoon 10,48 10,69 10,19 10,69 ---
11 Patrick Meskes Triathlon 10,21 10,61 10,51 10,61 ---
12 Teade Zijlstra HRRR 9,50 10,04 10,60 10,60 ---



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.861.881.90ResOBP
1 Maarten Debeij Eindhoven O O O XO XO XO XXX 1,88 1,82
2 Peter de Kruyff HLLS O O O XXO XO XXX 1,75 1,70
3 Joram van ... Bospoort Climax O O XO XXO XXX 1,75 1,75
4 Casper Peterse AV Trias O O O O O O XXX 1,70 1,65
4 Floris Nolet PH O O O O XXX 1,70 1,73
6 Ruben Rolvink Olympus `70 O O O O XXX 1,60 1,60
6 Yannick de Burbure Parthenon O XO XXO XXX 1,60 1,62
6 Hugo Schouten Hanzesport O O XO O XXX 1,60 1,55
6 Boas Okken Groningen O O O XXX 1,60 1,55
10 Tim van der Leeden Arena O O XO XXX 1,55 1,55
10 Thomas Gonggrijp AL73 O O XXX 1,55 1,60
10 Lars Bosman Isala `96 O O O XXX 1,55 1,60
13 Jules Frankenmolen Haag O O O XXX 1,50 1,55
13 Freek Moll AV Jahn II XXO O X- 1,50 1,55
15 Wouter Benschop AV Atverni XO O XXX 1,45 ---
16 Imre Atmodimedjo AV34 O XXX 1,40 1,45



Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.302.402.502.602.652.702.752.802.852.902.953.003.103.303.503.603.703.803.853.903.954.004.054.12ResOBP
1 Duane van Dijkhuizen Parthenon O - O - O - XO O - XXX 4,00 3,73
2 Marnix Kolkman AV Edam XXO - O - O - XO XXX 4,00 4,11
3 Jip Haest Spado O - - - - O XXX 3,10 3,33
4 Luc Blank GACH XO - O - O - O - XXX 2,90 2,81
5 Thijmen Hakenkruger GACH - XO - O - XO XXO - XXX 2,85 2,98
6 Ruben Claus PAC O XO XO XXO O XXO O XXX 2,75 2,55
7 Tijmen Hermse PAC O O O - O - XXX 2,70 2,85



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Quinten van Ommen ATOP 5,87 - - 5,87q 5,80
2 Peter de Kruyff HLLS 5,77 - - 5,77q 5,64
3 Kosheen Miran Groningen X 5,48 5,52 5,52q 5,58
4 Joram van ... Bospoort Climax 5,27 5,48 5,41 5,48q 5,37
5 Floris Nolet PH X X 5,48 5,48q 6,01
6 Harm Janssens AV Lycurgus X 5,40 5,47 5,47q 5,33
7 Marvin Lamers THOR 5,37 4,38 5,45 5,45q 5,67
8 Max Botschuijver Climax 5,39 5,38 4,87 5,39q ---
9 Maarten Debeij Eindhoven 5,24 5,31 X 5,31q 5,41
10 Gino van Wijk AV Lycurgus 4,81 5,23 5,19 5,23q 5,29
11 Tobias Steevensz AV Passaat 5,03 5,10 5,19 5,19q 4,98
12 Jochem van Stijn De Spartaan 5,11 4,98 5,04 5,11q 4,98
13 Sven Hazenoot De Spartaan 4,74 4,40 5,11 5,11 4,91
14 Jasper Meijerink AV34 4,86 5,06 4,99 5,06 4,71
15 Job Geerds AV 1923 5,03 5,03 4,84 5,03 5,33
16 Björn Simonse Altis 4,64 5,01 4,79 5,01 ---
17 Bent Braker AV Gouda 4,87 4,95 4,88 4,95 5,01
18 Noud van de Mast AV34 X 4,92 X 4,92 4,86
19 Marten Prince Triathlon 4,87 4,72 4,55 4,87 5,22
20 Niels Dennekamp AV Rijssen 4,84 4,72 2,40 4,84 5,11
21 Alexander Schrage PAC 4,84 4,41 4,68 4,84 4,95
22 Robin Chong PAC 4,55 4,51 4,80 4,80 4,50
23 Jules Frankenmolen Haag 4,78 4,61 4,66 4,78 4,57
24 Mathieu van Opstal SPOB 4,72 4,54 4,77 4,77 5,21
25 Freek Moll AV Jahn II X 4,72 4,48 4,72 4,89
26 Ton van Mameren Triathlon X 4,72 4,72 5,58
27 Timo Mols Altis 4,67 4,52 4,69 4,69 4,96
28 Matthijs Roos AV `56 4,61 4,56 4,58 4,61 4,57
29 Wouter Haitsma Triathlon X 4,58 4,58 4,58 4,79
30 Lucas Burgers PAC 4,55 X 4,30 4,55 4,49
31 Wouter Benschop AV Atverni 4,48 2,29 4,51 4,51 ---
32 Bas Verbraak Hanzesport 4,51 4,42 4,46 4,51 ---
33 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,44 4,29 4,29 4,44 4,65
34 Jort van Driel PAC 4,32 4,00 3,38 4,32 4,63
35 Twan Van Rinsum AV Argo X X 3,17 3,17 5,02
Julian Roman AV Zuidwal X X X NM ---
Julius Geertsma PH X X X NM 5,30



Jongens Junior C2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Quinten van Ommen ATOP X 5,54 6,05 - 5,98 6,14 6,14 ---
2 Peter de Kruyff HLLS X 5,94 X 5,95 X 5,81 5,95 ---
3 Kosheen Miran Groningen 5,76 5,33 5,82 5,72 5,80 5,63 5,82 ---
4 Floris Nolet PH X 5,69 X X 5,74 5,71 5,74 ---
5 Marvin Lamers THOR 5,50 5,32 5,39 5,53 5,65 X 5,65 ---
6 Joram van ... Bospoort Climax 5,45 5,41 5,55 5,46 5,44 5,31 5,55 ---
7 Harm Janssens AV Lycurgus 5,49 5,43 5,12 4,86 5,21 X 5,49 ---
8 Maarten Debeij Eindhoven 5,35 3,36 4,95 4,95 4,99 4,96 5,35 ---
9 Tobias Steevensz AV Passaat 5,13 4,76 5,24 5,24 ---
10 Max Botschuijver Climax 5,23 5,20 X 5,23 ---
11 Gino van Wijk AV Lycurgus 4,64 4,70 4,86 4,86 ---
12 Jochem van Stijn De Spartaan 4,79 4,71 4,80 4,80 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 8,33Q 8,40
2 Isaac Mensah AV Feniks 8,49Q 8,59
3 Carl Martens ARV Ilion 8,76Q 8,59
4 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 8,81Q 8,88
5 Koen Diepen PH 8,84Q 8,95
6 Kenan Van der Kooij Altis 8,85Q ---
7 Viggo Tijbosch VOLO 8,87Q 9,00
7 Jory Davids Haaksbergen 8,87Q 8,73
9 Jael Blanker AV Feniks 8,88