Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

# Naam 60mOBP
1 Mischa Lips ARV Ilion 7,36 7,50
2 Gabriël ...rnelissen GACH 7,43 7,35
3 Tijn Vaessen Swift 7,47 7,45
4 Julian Jansen AV NOP 7,49 8,00
5 Pim van Bakel PH 7,51 ---
6 Léon Mak De Gemzen 7,53 7,64
7 Luismiguël Randt SAV 7,56 7,30
8 Daan Schuurman AV `47 7,68 ---
9 Valbor-Jaro Gorré PAC 7,73 7,74
10 Marvens Bruinsma Heerenveen 7,75 ---
11 Joep de Wit Almere `81 7,77 7,76
12 Martijn Geerts AV Sparta 7,79 7,84
12 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,79 7,73
14 Twan Duvigneau AL73 7,84 7,60
15 Bart Mulder AV Wijchen 7,86 8,09
16 Thimo Henraat AV Feniks 7,88 7,85
16 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 7,88 ---
18 Thomas Arensman NEAV 7,92 12,44
18 Niels Boonstra AV Statina 7,92 7,89
20 Joris Abelen AV Wijchen 7,93 ---
21 Jonathan van Dam Ciko `66 7,96 7,90
22 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,97 8,20
22 Dre Pinas DEM 7,97 7,84
24 Bram van der Laan GACH 7,99 ---
25 David van der Lugt GVAC 8,06 ---
26 Rens Hoogendorp GVAC 8,08 8,17
27 Michael Bouma De Spartaan 8,12 7,98
27 Kjelt Leeflang Climax 8,12 ---
29 Luca Janssen AV Wijchen 8,16 ---
30 Youri Fransen GACH 8,17 8,21
31 Steven Hanekamp De Gemzen 8,18 ---
32 Koen van Veen AV Wijchen 8,21 ---
33 Daan van der Lee AAV `36 8,27 8,39
34 Youp Brouwer Flevo Delta 8,69 ---
Bjorn Schats GVAC DNS 7,92
Roy Boelen SPWS DNS ---

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam 60m_hfQm
1 Mischa Lips ARV Ilion 7,37 ---
2 Gabriël ...rnelissen GACH 7,46 ---
3 Léon Mak De Gemzen 7,49 ---
4 Tijn Vaessen Swift 7,59 ---
5 Roy Boelen SPWS 8,05 ---
Luismiguël Randt SAV DNS ---

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam 1500mOBP
1 Thijs Houbiers Leiden 4:15,98 4:14,63
2 Max Polak PAC 4:19,91 4:10,51
3 Jaïr van Winkel Atledo 4:24,33 4:22,81
4 Jan-Dirk Harting AV `47 4:47,49 4:40,00
Ingmar Simonse Altis DNS 5:27,00

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior B

# Naam 60mH_fQm
1 Robin Boersma AV NOP 8,61 ---
2 Bart Mulder AV Wijchen 8,77 ---
3 Rogier Derksen PAC 9,03 ---
4 Bjorn Sloot AL73 9,06 ---
5 Daan Schuurman AV `47 9,72 ---
6 Valbor-Jaro Gorré PAC 23,18 ---
Hans Harting AV `47 DNS ---
Bjorn Schats GVAC DNS ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam KogelOBP
1 Léon Mak De Gemzen 13,71 13,47
2 Bram van der Laan GACH 12,34 ---
3 Jitse van Esch AV Gouda 11,88 11,87
4 Kristian van Keulen VAV 10,87 9,66
5 Rogier Derksen PAC 10,78 10,97
6 Steven Hanekamp De Gemzen 9,89 ---
7 Koen van Veen AV Wijchen 9,35 ---
8 Ben Besamusca AAV `36 8,50 10,00
9 Robin Boersma AV NOP 8,48 10,29
10 David van der Lugt GVAC 8,24 8,97
Julian Jansen AV NOP DNS 12,77

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam HoogOBP
1 Léon Mak De Gemzen 1,85 1,87
2 Niels Boonstra AV Statina 1,80 1,81
2 Joost Sinke Spado 1,80 1,76
4 Willem Olsthoorn De Spartaan 1,70 1,70
5 Lars Adriaanse Haag 1,60 1,70
5 Sven Kolk Spado 1,60 1,71
5 Devin van den Berg Flevo Delta 1,60 1,75
8 Sander Van Tuijl AV Passaat 1,55 1,66
8 Martijn Stok CAV Energie 1,55 1,60

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam PolshoogOBP
1 Jakob Putz ATV Venray 4,20 4,07
2 Siem ter Braake GACH 4,10 4,40
3 Bjorn Sloot AL73 3,90 3,77
4 Niels de Groot AAV `36 3,60 ---
4 Jitse van Esch AV Gouda 3,60 3,10
6 Youri Fransen GACH 3,10 3,02
6 Hidde Mollema VAV 3,10 ---
8 Tom de Pater VAV 3,00 ---
Maurits van der Ziel VAV NM 3,80

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam VerOBP
1 Julian Jansen AV NOP 6,13 6,32
2 Lars Adriaanse Haag 5,96 6,03
3 Robin Boersma AV NOP 5,93 5,65
4 Hristo Vermeer Typhoon 5,75 5,46
5 Marvens Bruinsma Heerenveen 5,73 ---
6 Luca Janssen AV Wijchen 5,64 ---
7 Martijn Geerts AV Sparta 5,63 5,90
8 Bart Mulder AV Wijchen 5,57 5,72
9 Hans Harting AV `47 5,53 5,50
10 Maurits van der Ziel VAV 5,48 5,71
11 Joost Dofferhoff De Spartaan 5,48 5,53
12 Bjorn Sloot AL73 5,42 5,91
13 Jaap Miessen AV Wijchen 5,40 5,60
14 Willem Olsthoorn De Spartaan 5,35 5,12
15 Martijn Stok CAV Energie 4,93 5,08
16 Tom de Pater VAV 4,83 ---
17 Ben Besamusca AAV `36 4,29 4,32