• 80m
  • 400m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Thom Kortenoever Typhoon 10,76 -1.9 m/s10,81
    2 Timo Spiering PAC 10,90 -1.9 m/s11,14
    3 Stijn Hendriks Scorpio 10,94 -1.9 m/s10,71
    4 Niels van Weesep PAC 11,33 -0.7 m/s11,67
    5 Wouter van Gorcom HLLS 11,39 -0.7 m/s11,41
    6 Micha Hendriks Rotterdam 11,42 -1.9 m/s11,35
    7 Marnix Hettema De Spartaan 11,52 -1.9 m/s11,28
    8 Max Birdja Haag 11,63 -1.9 m/s11,36
    9 Kariem Kishk Olympus `70 11,74 -0.7 m/s12,12
    10 Finn Hage PAC 11,90 -1.2 m/s---
    11 Lucas Duy...van Twist PAC 11,93 -1.9 m/s11,37
    12 Joris Tammes AV Fortuna 11,95 -1.2 m/s---
    13 Michiel Zunderman Rotterdam 11,96 -0.7 m/s11,38
    14 Rais Semedo Moreira PAC 12,02 -1.2 m/s---
    15 Menno Willems De Spartaan 12,03 -0.7 m/s11,63
    16 Symen Grimbergen De Spartaan 12,12 -0.7 m/s11,79
    17 Maurits va...cheijndel Olympus `70 12,14 +0.0 m/s12,42
    18 Ridzerd Punt PAC 12,40 +0.0 m/s12,33
    19 Daan Schuit SCSP 12,43 -1.2 m/s---
    20 Manish Gerse Haag 12,52 -1.2 m/s---
    21 Bart Adriaanse Voorne 12,53 +0.0 m/s12,26
    22 Revelinio Denswil PAC 12,61 -0.7 m/s12,17
    23 Finn Keasberry Typhoon 12,68 -1.2 m/s---
    24 Milo van Gemert Haag 12,78 +0.0 m/s12,85
    25 Dion Vos Spark 12,95 -1.2 m/s---
    26 Mees Stoetzer Haag 13,01 +0.0 m/s12,73
    27 Joshua Adriaanse Olympus `70 13,03 +0.0 m/s13,21
    David de Wit Voorne DNS 12,37

    Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Stijn Hendriks Scorpio 12,53 -1.0 m/s12,43
    2 Niels van Weesep PAC 14,04 -1.0 m/s14,52
    3 Max Birdja Haag 14,15 -1.0 m/s14,01
    4 Wouter van Gorcom HLLS 14,35 -1.0 m/s13,99
    5 Marnix Hettema De Spartaan 14,58 -1.0 m/s14,35
    6 Thom Kortenoever Typhoon 14,98 -1.4 m/s14,74
    6 Aiden Bareman Voorne 14,98 -1.0 m/s14,59
    8 Ridzerd Punt PAC 15,37 -1.4 m/s14,63
    9 Thijs Bakhuizen Spark 15,72 -0.3 m/s---
    10 Revelinio Denswil PAC 15,80 -1.4 m/s16,47
    10 Micha Hendriks Rotterdam 15,80 -1.0 m/s17,46
    12 Symen Grimbergen De Spartaan 16,16 -1.4 m/s16,14
    13 Daan Schuit SCSP 16,39 -0.3 m/s---
    14 Finn Hage PAC 16,52 -0.3 m/s---
    15 Kariem Kishk Olympus `70 16,66 -1.4 m/s16,85
    16 Joris Tammes AV Fortuna 16,67 -0.3 m/s---
    17 Michiel Zunderman Rotterdam 17,19 -0.3 m/s---
    18 Miguel De la Fuente PAC 17,39 -0.3 m/s---
    19 Menno Willems De Spartaan 17,52 -1.0 m/s17,60
    20 Nick Duinkerken De Spartaan 17,66 -1.0 m/s17,47
    21 Michalis Analytis De Spartaan 18,06 -1.0 m/s18,47
    22 Kai Amas Spark 18,31 -1.0 m/s17,73
    23 Pavan Jhabboe Spark 18,35 -1.0 m/s---
    24 Vincent Franken De Spartaan 22,26 -1.4 m/s16,43

    Uitslagen 4 x 80m Jongens Junior D

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spartaan JD AV De Spartaan - JJD 4 46,17 2
    2 Olympus jongens D AV Olympus `70 - JJD 4 48,03 1

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Yannick Rolvink Olympus `70 30,76 ---
    2 Stijn Hendriks Scorpio 30,36 28,73
    3 Joris Tammes AV Fortuna 29,15 ---
    4 Max Birdja Haag 25,33 ---
    5 Finn Hage PAC 23,68 ---
    6 Frank van den Enden Olympus `70 23,46 ---
    7 Nick Duinkerken De Spartaan 22,84 ---
    8 Luuk den Toom ARV Ilion 22,54 ---
    9 Marnix Hettema De Spartaan 22,20 31,62
    10 Symen Grimbergen De Spartaan 21,72 ---
    11 Michalis Analytis De Spartaan 21,24 20,90
    12 Vincent Franken De Spartaan 19,72 19,39
    13 Bart Adriaanse Voorne 19,56 ---
    14 Milo van Gemert Haag 18,98 ---
    15 Maurits va...cheijndel Olympus `70 18,79 ---
    16 Luuk Pieterse De Spartaan 18,24 ---
    17 Menno Bloembergen ARV Ilion 16,54 ---
    18 Lucas Duy...van Twist PAC 13,26 ---
    19 Kariem Kishk Olympus `70 9,81 ---
    20 Alex Meershoek ARV Ilion 9,60 ---
    David de Wit Voorne DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Stijn Hendriks Scorpio 5,03 5,18
    2 Thijs Bakhuizen Spark 4,43 4,47
    3 Wouter van Gorcom HLLS 4,39 ---
    4 Symen Grimbergen De Spartaan 4,26 ---
    5 Daan Schuit SCSP 4,17 ---
    6 Revelinio Denswil PAC 4,02 ---
    7 Lucas Duy...van Twist PAC 3,98 4,37
    8 Luuk den Toom ARV Ilion 3,92 ---
    9 Nick Duinkerken De Spartaan 3,84 ---
    10 Menno Willems De Spartaan 3,74 3,52
    11 Milo van Gemert Haag 3,65 ---
    12 Vincent Franken De Spartaan 3,64 4,00
    13 Menno Bloembergen ARV Ilion 3,63 ---
    14 Kariem Kishk Olympus `70 3,62 ---
    15 Joshua Adriaanse Olympus `70 3,55 ---
    16 Ridzerd Punt PAC 3,53 3,92
    17 Kai Amas Spark 3,48 ---
    18 Manish Gerse Haag 3,43 ---
    19 Dion Vos Spark 3,18 ---
    20 Pavan Jhabboe Spark 3,16 ---
    Joris Tammes AV Fortuna DNS 4,06
    Max Birdja Haag DNS ---
    Michiel Zunderman Rotterdam DNS ---
    Micha Hendriks Rotterdam DNS 4,34
    Aiden Bareman Voorne DNS ---