Uitslagen Duinloper Meeting

Jongens Junioren A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sten van der Moer Castricum 12,88 +2.0 m/s12,81



Jongens Junioren A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 23,95 +4.2 m/s23,70



Jongens Junioren A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Pormes AV Zaanland 52,34 50,45
2 Hugo Roelofsen Castricum 53,49 52,99
3 Jeremy Wevers Castricum 54,65 52,50



Jongens Junioren A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Sten van der Moer Castricum DNS ---



Jongens Junioren A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jelle De Jong AV Lycurgus 43,57 ---
2 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 41,36 47,09



Jongens Junioren A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Sten van der Moer Castricum DNS ---



Jongens Junioren A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jelle De Jong AV Lycurgus 6,36 ---



Jongens Junioren B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tristan Duin Castricum 12,90 +2.0 m/s---
2 Martijn Borst Castricum 14,33 +0.8 m/s---



Jongens Junioren B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Rens Groot Startbaan 24,60 +2.0 m/s24,00
2 Thomas Arensman NEAV 25,09 +2.9 m/s---
3 Rik Nobel ClusiusC 25,80 +2.0 m/s25,50
4 Lucas Schram Castricum 25,91 +2.9 m/s---
5 Tristan Duin Castricum 26,75 +1.1 m/s---



Jongens Junioren B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mats Heine Castricum 55,51 54,50
2 Sjors van der Schot Duivendrecht 56,21 ---
3 Jordi Ouwehand AV Edam 56,50 55,19
4 Hidde Zeestraten Castricum 56,80 54,80
5 Joep Welsch ClusiusC 57,54 56,00
6 Rik Nobel ClusiusC 59,46 56,00
7 Ids Fopma ClusiusC 1:00,12 56,00



Jongens Junioren B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Stegink Castricum 2:03,52 1:58,00
2 Koen Grandiek Castricum 2:08,24 2:03,89
3 Kick Castricum Uitgeest 2:15,13 2:10,47
4 Casper Aarnts Castricum 2:15,94 2:09,00
5 Jelle Gozeling ClusiusC 2:19,67 2:18,00
6 Lars Thodé Castricum 2:25,78 2:17,00



Jongens Junioren B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Pepijn Smilda AV Hera 9:22,14 9:24,00
2 Tijmen Hoedjes Castricum 9:50,37 10:02,01



Jongens Junioren B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Olle Bosma AV Lycurgus 45,18 44,43
2 Hanke Pijlman Castricum 31,02 25,51
3 Martijn Borst Castricum 28,88 ---
4 Twan Bosschaart AV Trias 28,79 ---
5 Zipp Pauzenga Castricum 25,46 ---



Jongens Junioren B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Hanke Pijlman Castricum 1,70 ---
2 Twan Bosschaart AV Trias 1,60 1,65
3 Lucas Schram Castricum 1,50 ---
4 Zipp Pauzenga Castricum 1,45 ---
5 Tristan Duin Castricum 1,40 ---



Jongens Junioren B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Koen Kroep AV Suomi 4,85 ---
2 Twan Bosschaart AV Trias 4,66 ---
3 Martijn Borst Castricum 4,43 ---
4 Zipp Pauzenga Castricum 4,19 ---



Jongens Junioren C - 100 meter

# Naam Res OBP
Joost van Vliet Castricum DNS ---
Arne Lubbers Castricum DNS ---



Jongens Junioren C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Alex Bakker ClusiusC 26,48 +1.4 m/s26,50
2 Milan Biesheuvel Aalsmeer 26,63 +1.4 m/s27,00
3 Pavo Frakstein ClusiusC 27,09 +1.4 m/s28,00
4 Rick Pekel ClusiusC 27,32 +1.4 m/s28,00
5 Chiem van Veen Castricum 30,84 +4.1 m/s---
6 Joost van Vliet Castricum 31,23 +4.1 m/s---
Dirk van Egmond van Castricum DNS ---
Arne Lubbers Castricum DNS ---



Jongens Junioren C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Noah Baltus SAV 53,58 52,80
2 Milan Biesheuvel Aalsmeer 58,95 59,00
3 Pavo Frakstein ClusiusC 1:02,37 1:00,00
4 Niels Braun ClusiusC 1:02,56 1:00,00
5 Alex Bakker ClusiusC 1:02,83 59,00
6 Stijn de V...akel Buys ClusiusC 1:05,93 1:00,00
7 Rick Pekel ClusiusC 1:07,63 1:05,00
8 Joost van Wijk ClusiusC 1:07,79 1:05,00



Jongens Junioren C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Deumer ClusiusC 2:19,83 2:12,00
2 Wessel Been ClusiusC 2:22,99 2:24,00
3 Arend Plomp ClusiusC 2:29,31 2:26,00
4 Joris Vromans ClusiusC 2:33,90 2:30,00
5 Ian Nieswaag ClusiusC 2:34,07 2:24,00
6 Jelmer Hooning ClusiusC 2:35,76 2:30,00
7 Steff Leeflang ClusiusC 2:41,08 2:30,00
8 Joost van Wijk ClusiusC 2:46,91 2:30,00
9 Bo van Diepen ClusiusC 2:55,91 2:55,00
Niels Braun ClusiusC DNS 2:19,00



Jongens Junioren C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jelmer van der Kamp ClusiusC 10:47,84 10:30,00



Jongens Junioren C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 14,31 ---
2 Erick Könst AV Haarlem 9,18 ---



Jongens Junioren C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem 34,99 ---
2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 33,10 ---
3 Dirk van Egmond van Castricum 11,35 ---
Chiem van Veen Castricum DNS ---



Jongens Junioren C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem 1,50 ---



Jongens Junioren C - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lars Boeschoten Castricum 13,54 +1.3 m/s---
Ruben van Amersfoort Castricum DNS ---
Sem Verkaart Castricum DNS ---
Art Antipin Castricum DNS ---



Jongens Junioren D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jur Bakker AV Edam 28,48 +1.4 m/s28,44
2 Lars Boeschoten Castricum 28,71 +0.9 m/s---
3 Sem Verkaart Castricum 30,25 +4.1 m/s---
4 Ties Arensman NEAV 31,87 +4.1 m/s---



Jongens Junioren D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Karol Schopping Alkmaar 1:20,63 ---
Kai Deumers Castricum DNS ---



Jongens Junioren D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hessel de Vries Castricum 2:47,17 ---
Edgar Donkersloot Castricum DNS ---



Jongens Junioren D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben van Amersfoort Castricum 6,86 ---
2 Karol Schopping Alkmaar 5,39 ---
3 Jurre Fonck AV Suomi 4,44 ---
Jasper de Groot Castricum DNS ---



Jongens Junioren D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Danny Kruidenberg Castricum 25,13 ---
2 Koen de Jong AV Suomi 21,30 ---
3 Jurre Fonck AV Suomi 17,85 ---
Jasper de Groot Castricum DNS ---
Kai Deumers Castricum DNS ---
Thomas Bruins Castricum DNS ---
Edgar Donkersloot Castricum DNS ---



Jongens Junioren D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Art Antipin Castricum 1,45 ---
2 Hessel de Vries Castricum 1,25 ---
3 Koen de Jong AV Suomi 1,20 ---



Jongens Junioren D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lars Boeschoten Castricum 4,88 ---
2 Jur Bakker AV Edam 4,88 4,88
3 Art Antipin Castricum 4,54 ---
4 Sem Verkaart Castricum 4,32 ---
5 Hessel de Vries Castricum 4,01 ---
6 Fedor van Vuuren Castricum 3,84 ---
7 Ruben van Amersfoort Castricum 3,81 ---
8 Karol Schopping Alkmaar 3,70 ---
9 Jurre Fonck AV Suomi 3,13 ---



Masters mannen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Frank Stam Castricum 26,81 +0.6 m/s26,89



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Alex Schermer Castricum 59,05 ---
2 Albert Kavsek Castricum 1:00,70 59,99



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kramer AV Zaanland 2:09,13 ---
2 Albert Kavsek Castricum 2:27,45 2:20,00
3 Richard Dijkhuizen Castricum 2:37,91 ---



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ambroise Uwiragije Castricum 9:10,78 9,05
2 Christian de Lie Castricum 9:45,17 9,24
3 Erik Stam Castricum 10:51,90 11,00
4 Remco de Boer AV Hera 11:26,35 11,30
5 Wim van der Poel AV Zaanland 14:05,81 14:05,00
Kees Vrolijk Castricum DNS ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jack Dekker DEM 9,89 11,00
2 René Van...uwelingen AV Suomi 9,06 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Pascal Geursen AV Suomi 38,52 ---
2 Ruud Dekker AV Trias 38,27 44,43
3 René Van...uwelingen AV Suomi 21,77 ---
Jack Dekker DEM DNS 40,00



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marleen Heemels AV Zaanland 2:51,55 2:40,00
2 Annelies ...ar-Peters Castricum 3:28,63 ---
3 Janine Kalverla Castricum 3:43,36 ---



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Inge de Jong AV Trias 10:04,76 10,00



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Annette IJzer Castricum 7,22 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Hanny Bar...-Jongejan AV Trias 29,95 ---
2 Ilona Zeilmaker AV Suomi 29,35 35,21



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annette IJzer Castricum 1,30 ---



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Annette IJzer Castricum 3,90 ---
2 Maria Sofan Castricum 3,32 ---



Meisjes Junioren A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Celeste Menso AV Suomi 13,72 +0.8 m/s---



Meisjes Junioren A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Zoe de Jong AV Trias 26,57 +2.0 m/s26,50
2 Maud Feenstra AV Hera 29,22 +1.1 m/s29,01



Meisjes Junioren A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nikki Kraaijeveld AAC 1:03,97 59,10
2 Mariska Poel DEM 1:05,04 1:02,94



Meisjes Junioren A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Celeste Menso AV Suomi 4,81 ---



Meisjes Junioren B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sarah Dekker AV Trias 13,02 +2.0 m/s13,10
2 Sienna Klous AV Lycurgus 13,52 +0.8 m/s---
3 Leonie Keppel AV Hera 13,97 +2.5 m/s14,00
Dora van Kruistum Castricum DNS ---



Meisjes Junioren B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sarah Dekker AV Trias 26,83 +0.6 m/s26,60
2 Anouk Schoute AV Lycurgus 27,00 +0.6 m/s27,30
3 Leonie Keppel AV Hera 28,81 +1.1 m/s28,95
4 Febora Ridder Castricum 29,62 +2.0 m/s---
5 Sophie de Ruijter Castricum 30,94 +2.9 m/s---
Sienna Klous AV Lycurgus DNS ---
Dora van Kruistum Castricum DNS ---



Meisjes Junioren B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Been Castricum 1:01,52 1:01,00
2 Ilse Kamphuis Castricum 1:01,75 1:01,00
3 Febora Ridder Castricum 1:06,40 1:03,00
4 Esmee de Jong AV Trias 1:06,55 1:04,00
5 Sophie de Ruijter Castricum 1:12,28 1:07,20
Anouk Hellingh AV Lycurgus DNS ---



Meisjes Junioren B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Noa Hoondert AV 1923 2:27,86 2:24,91
2 Isa Raadgers SV Noordkop 2:41,78 2:22,00
3 Vere Tavenier AV Hera 2:45,65 2:36,00



Meisjes Junioren B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Dora van Kruistum Castricum DNS ---



Meisjes Junioren B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sienna Klous AV Lycurgus 5,12 ---



Meisjes Junioren C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mette Drenth AV Suomi 14,46 +0.1 m/s---
2 Britt Munting Castricum 15,93 +1.4 m/s---



Meisjes Junioren C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Nikola Razic ClusiusC 26,70 +1.4 m/s28,00
2 Jenna Zaagsma AV Suomi 30,12 +0.9 m/s---
3 Lili de Pagter ClusiusC 30,45 +2.0 m/s30,00
4 Nomi Nieuwenhuizen ClusiusC 30,89 +2.0 m/s32,00
5 Rosanne Broek ClusiusC 31,43 +2.0 m/s32,00
6 Desi Verboom ClusiusC 32,06 +0.9 m/s32,00
7 Minouche Steur ClusiusC 32,54 +0.9 m/s33,00
8 Britt Munting Castricum 32,86 +4.1 m/s---
9 Lotte Poelman ClusiusC 33,36 +2.0 m/s32,00
10 Richelle Kanis ClusiusC 33,72 +2.0 m/s32,00



Meisjes Junioren C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nikola Razic ClusiusC 1:02,38 1:00,00
2 Willemijn Smit ClusiusC 1:08,19 1:06,00
3 Nomi Nieuwenhuizen ClusiusC 1:11,48 1:16,00
4 Lili de Pagter ClusiusC 1:12,04 1:06,00
5 Madelon Bouwman AV Suomi 1:13,88 ---
6 Richelle Kanis ClusiusC 1:15,22 1:13,00
7 Lotte Poelman ClusiusC 1:15,55 1:20,00
8 Lisa Kippersluis ClusiusC 1:16,88 1:18,00
9 Desi Verboom ClusiusC 1:18,00 1:13,00
10 Minouche Steur ClusiusC 1:20,07 1:20,00
Rosanne Broek ClusiusC DNS 1:15,00
Isa Kiebert ClusiusC DNS 1:18,00
Chimenne Sondij ClusiusC DNS 1:18,00



Meisjes Junioren C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Gwen Feenstra AV Hera 2:26,24 2:18,07
2 Mellani Goezinnen NEAV 2:39,07 2:30,00
3 Femke Drijfhout AV Lycurgus 2:41,49 2:27,79
4 Willemijn Smit ClusiusC 2:42,27 2:40,00
5 Sofie Peters ClusiusC 2:43,75 2:40,00
6 Sarah Dümpelmann ClusiusC 2:48,49 2:12,00
7 Isa Kiebert ClusiusC 2:51,69 2:55,00
8 Lotte Gesink ClusiusC 2:54,96 2:55,00
9 Lisa Kippersluis ClusiusC 2:55,44 2:52,00
10 Chimenne Sondij ClusiusC 3:01,10 2:55,00
Nienke van Gennip ClusiusC DNS 2:55,00



Meisjes Junioren C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jenna Zaagsma AV Suomi 13:10,92 ---



Meisjes Junioren C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren C - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mette Drenth AV Suomi 1,25 ---



Meisjes Junioren C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Britt Munting Castricum 3,48 ---



Meisjes Junioren D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bernou van Dam Castricum 14,83 +1.3 m/s---
2 Kyara Nijman Castricum 15,30 +1.3 m/s---
3 Pipp Pauzenga Castricum 15,35 +1.4 m/s---
4 Loes Drillenburg Castricum 17,21 +1.3 m/s---
5 Arwen Tieman AV Suomi 17,40 +0.1 m/s---
Lynn Schutz Castricum DNS ---



Meisjes Junioren D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Franka Holland Castricum 30,02 +4.1 m/s---
2 Djoeke de Ridder Castricum 31,99 +4.1 m/s---
3 Kyara Nijman Castricum 32,76 +2.0 m/s---
4 Cynthia H...n 't Veld Castricum 34,71 +0.9 m/s---
5 Lisa Arts Castricum 37,22 +4.1 m/s---



Meisjes Junioren D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mathilda Way Castricum 1:12,17 ---
2 Loes Drillenburg Castricum 1:28,88 ---



Meisjes Junioren D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Pipp Pauzenga Castricum 2:51,83 ---
2 Cynthia H...n 't Veld Castricum 3:06,38 ---
3 Lisa Arts Castricum 3:17,37 ---



Meisjes Junioren D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Pipp Pauzenga Castricum 9,47 ---
2 Mathilda Way Castricum 9,02 ---
3 Bernou van Dam Castricum 8,25 ---
4 Djoeke de Ridder Castricum 7,42 ---
5 Franka Holland Castricum 6,23 ---



Meisjes Junioren D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Floor Sannes Castricum 15,15 ---



Meisjes Junioren D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mathilda Way Castricum 1,47 ---
2 Marit Snoek AV Suomi 1,25 1,28
3 Loes Drillenburg Castricum 1,20 ---
4 Leonie Bouwman AV Suomi 1,15 ---



Meisjes Junioren D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bernou van Dam Castricum 4,06 ---
2 Marit Snoek AV Suomi 4,01 3,54
3 Franka Holland Castricum 3,74 ---
4 Arwen Tieman AV Suomi 2,95 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kaj Emanuel Phanos 11,42 +2.5 m/s11,20
2 Dennis de Groot Utrecht 11,46 +2.5 m/s11,58
3 Mattheus Campbell Phanos 11,59 +2.5 m/s11,30
4 Igor Smits Castricum 11,71 +0.8 m/s---
5 Timo Stam Amsterdam 11,79 +2.5 m/s11,70
6 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 11,88 +2.5 m/s11,90



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Kaj Emanuel Phanos 23,50 +4.2 m/s22,50
2 Dennis de Groot Utrecht 23,58 +4.2 m/s23,49
3 Mattheus Campbell Phanos 23,70 +4.2 m/s22,50
4 Timo Stam Amsterdam 23,75 +4.2 m/s23,50
5 Lennart de Looze Startbaan 23,81 +4.2 m/s23,50
6 Steven Feenstra Castricum 24,16 +2.0 m/s24,00
Guus Burger Castricum DNS 26,30



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 David Vonk Amsterdam 54,16 53,40



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 1:58,39 1:52,00
2 Daan Notenboom Castricum 2:04,65 2:02,50
3 Jesper Verbruggen Castricum 2:05,52 2:02,69
Twan Pormes AV Zaanland DNF 1:52,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Yennick Wolthuizen Castricum 9:25,38 9,20
2 Marijn Buijtendorp AV Zaanland 10:19,77 9,50
3 Andre Diemeer AV Lycurgus 10:41,80 10:00,00



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dennis Barnhoorn AV Trias 13,29 ---
2 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus 13,04 ---
3 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 10,57 ---
4 Owen Westerhout AV Trias 8,41 ---
5 Igor Mooij AV Suomi 7,89 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas van Ophem AV Hera 80,70 73,12



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Igor Mooij AV Suomi 5,22 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maaike Eken Phanos 13,00 +2.0 m/s13,17
2 Margy van der Veen Castricum 16,02 +2.0 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Maaike Eken Phanos 27,49 +0.6 m/s27,19
2 Maaike Schoute AV Lycurgus 27,67 +0.6 m/s27,15
3 Diana Spaargaren Castricum 29,91 +2.9 m/s---
4 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 30,31 +1.1 m/s30,54



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Annabelle Kraanen Pijnenburg 1:09,00 1:03,00
Maaike Schoute AV Lycurgus DQ 1:01,57



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Camille Roiron AV Hylas 2:19,78 2:13,80
2 Eline Langeveld AV Zaanland 2:21,98 2:22,65
3 Lauren Price Castricum 2:22,47 2:22,00
4 Ella Teunisse AV Zaanland 2:42,46 2:40,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Carolyne Jepkosgei Castricum 9:47,69 9,25
2 Eileen Groenland Castricum 11:45,75 11:22,00



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Margy van der Veen Castricum 5,59 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Charlotte Hopman AV Lycurgus 31,99 43,22



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Margy van der Veen Castricum 3,99 ---