• 100m
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 3000m
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junioren B

    # Naam Res OBP
    1 Tristan Duin Castricum 12,90 +2.0 m/s---
    2 Martijn Borst Castricum 14,33 +0.8 m/s---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junioren B

    # Naam Res OBP
    1 Rens Groot Startbaan 24,60 +2.0 m/s24,00
    2 Thomas Arensman NEAV 25,09 +2.9 m/s---
    3 Rik Nobel ClusiusC 25,80 +2.0 m/s25,50
    4 Lucas Schram Castricum 25,91 +2.9 m/s---
    5 Tristan Duin Castricum 26,75 +1.1 m/s---

    Uitslagen 400 meter Jongens Junioren B

    # Naam ResOBP
    1 Mats Heine Castricum 55,51 54,50
    2 Sjors van der Schot Duivendrecht 56,21 ---
    3 Jordi Ouwehand AV Edam 56,50 55,19
    4 Hidde Zeestraten Castricum 56,80 54,80
    5 Joep Welsch ClusiusC 57,54 56,00
    6 Rik Nobel ClusiusC 59,46 56,00
    7 Ids Fopma ClusiusC 1:00,12 56,00

    Uitslagen 800 meter Jongens Junioren B

    # Naam ResOBP
    1 Timo Stegink Castricum 2:03,52 1:58,00
    2 Koen Grandiek Castricum 2:08,24 2:03,89
    3 Kick Castricum Uitgeest 2:15,13 2:10,47
    4 Casper Aarnts Castricum 2:15,94 2:09,00
    5 Jelle Gozeling ClusiusC 2:19,67 2:18,00
    6 Lars Thodé Castricum 2:25,78 2:17,00

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junioren B

    # Naam ResOBP
    1 Pepijn Smilda AV Hera 9:22,14 9:24,00
    2 Tijmen Hoedjes Castricum 9:50,37 10:02,01

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junioren B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junioren B

    # Naam ResOBP
    1 Olle Bosma AV Lycurgus 45,18 44,43
    2 Hanke Pijlman Castricum 31,02 25,51
    3 Martijn Borst Castricum 28,88 ---
    4 Twan Bosschaart AV Trias 28,79 ---
    5 Zipp Pauzenga Castricum 25,46 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junioren B

    # Naam ResOBP
    1 Hanke Pijlman Castricum 1,70 ---
    2 Twan Bosschaart AV Trias 1,60 1,65
    3 Lucas Schram Castricum 1,50 ---
    4 Zipp Pauzenga Castricum 1,45 ---
    5 Tristan Duin Castricum 1,40 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junioren B

    # Naam Res OBP
    1 Koen Kroep AV Suomi 4,85 ---
    2 Twan Bosschaart AV Trias 4,66 ---
    3 Martijn Borst Castricum 4,43 ---
    4 Zipp Pauzenga Castricum 4,19 ---