Uitslagen Indoorwedstrijd voor Senioren en A/B/C/D-junioren

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Glenn Pols Atledo 7,66q ---
2 Michel van der Put Maastricht 7,74q ---
3 Jeffrey van Eijck ATH 8,05q ---
Diego Secci Belgie DNS 8,71



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Glenn Pols Atledo 7,71 ---
2 Jeffrey van Eijck ATH 8,05 ---
Michel van der Put Maastricht DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter horden (99cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Glenn Pols Atledo 12,26 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas 12,18 ---
3 Rik Goessens AV Unitas 10,12 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Glenn Pols Atledo 5,36 ---
2 Jeffrey van Eijck ATH 4,72 ---
Diego Secci Belgie DNS 4,90



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tygo van de Weijer HAC 7,42q ---
2 Rogier Derksen PAC 7,64q ---
3 Scott Boesten AV Unitas 7,75q 7,63
4 Sam Smit HAC 7,89q ---
5 David van der Lugt GVAC 7,94q 12,64
6 Rens Hoogendorp GVAC 8,02 8,17
Timo Hulst AV Caesar DNS ---
Raoel Hahnraths AV Unitas DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Tygo van de Weijer HAC 7,46 ---
2 Scott Boesten AV Unitas 7,62 ---
3 Rogier Derksen PAC 7,72 ---
4 David van der Lugt GVAC 8,08 ---
Sam Smit HAC DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden (91cm)

# Naam ResOBP
1 Sven Roosen Eindhoven 8,65 ---
2 Tygo van de Weijer HAC 9,14 ---
3 Phill Pols Atledo 9,28 ---
4 Bjorn Schats GVAC 9,34 ---
5 Scott Boesten AV Unitas 9,52 9,75
6 Sam Smit HAC 10,27 ---
Timo Hulst AV Caesar DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Phill Pols Atledo 12,67 ---
2 Thies Coenen Swift 11,27 11,91
3 Rogier Derksen PAC 11,01 ---
4 Sven Roosen Eindhoven 10,28 11,20
5 Tom Willems ATH 9,87 ---
6 David van der Lugt GVAC 8,49 ---
Sam Smit HAC DNS ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Scott Boesten AV Unitas 5,72 5,68
2 Sven Roosen Eindhoven 5,58 6,21
3 David van der Lugt GVAC 5,54 5,55
4 Tygo van de Weijer HAC 5,41 ---
5 Rens Hoogendorp GVAC 5,22 5,11
6 Sam Smit HAC 5,11 ---
7 Tom Willems ATH 5,08 ---
Raoel Hahnraths AV Unitas DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mats Merkelbach PH 7,69q ---
2 Julius Geertsma PH 7,84q ---
3 Maarten Debeij JSPR 7,88q 12,20
3 Floris Nolet PH 7,88q 8,36
5 Sylvio Mulders ATOP 7,90q ---
6 Rens de Graauw PH 8,18 8,65
7 Max van Velzen PH 8,22 8,31
8 Ruben der Weduwen HAC 8,32 ---
9 Lars van Velzen PH 8,47 8,57
10 Danièl Castro AV Unitas 8,49 ---
10 Sam Steffens Ciko `66 8,49 8,54
12 Niels de Haas HAC 8,52 ---
13 Daniël Bisschops AV Unitas 8,66 ---
14 Luc van Veldhoven AV Weert 8,70 ---
15 Mike van Wouwe ATH 8,72 ---
16 Chuck Pols Scorpio 9,08 ---
Chiel Hulshof PH DNS 9,70



Jongens Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Maarten Debeij JSPR 7,77 ---
2 Julius Geertsma PH 7,92 ---
3 Floris Nolet PH 7,93 ---
4 Sylvio Mulders ATOP 7,95 ---
5 Rens de Graauw PH 8,21 ---
Mats Merkelbach PH --- ---



Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 9,73 10,48
2 Sam Steffens Ciko `66 10,25 9,98
3 Ruben der Weduwen HAC 10,42 ---
4 Mike van Wouwe ATH 11,14 ---
5 Chuck Pols Scorpio 11,40 ---
6 Cedric Smits AV Unitas 11,82 ---
7 Finn Bonekamp AV Unitas 12,30 ---
Chiel Hulshof PH DNS 10,88
Milo Hanssen AV Unitas DNF ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Floris Nolet PH 12,42 11,29
2 Mats Merkelbach PH 12,08 ---
3 Matyas Kerekgyarto Swift 10,97 ---
4 Maarten Debeij JSPR 10,49 11,23
5 Julius Geertsma PH 10,28 ---
6 Rens de Graauw PH 10,03 ---
7 Max van Velzen PH 9,85 9,37
8 Chuck Pols Scorpio 9,17 ---
9 Milo Hanssen AV Unitas 9,05 ---
10 Ruben der Weduwen HAC 7,49 7,40
11 Luc van Veldhoven AV Weert 7,16 ---
12 Mike van Wouwe ATH 6,00 ---
13 Stijn Vootz AV Unitas 5,80 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Floris Nolet PH 6,01 5,70
2 Julius Geertsma PH 5,30 ---
3 Max van Velzen PH 5,17 5,04
4 Milo Hanssen AV Unitas 5,12 ---
5 Maarten Debeij JSPR 5,11 5,41
6 Sam Steffens Ciko `66 4,89 5,00
7 Rens de Graauw PH 4,69 4,83
8 Ruben der Weduwen HAC 4,66 4,49
9 Cedric Smits AV Unitas 4,57 ---
10 Niels de Haas HAC 4,49 ---
11 Luc van Veldhoven AV Weert 4,39 ---
12 Mike van Wouwe ATH 4,35 ---
13 Finn Bonekamp AV Unitas 4,22 ---
14 Chuck Pols Scorpio 4,20 ---
Chiel Hulshof PH DNS 4,40



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Joost van Mierlo HAC 8,71q ---
2 Menne Gras AV Unitas 8,75q ---
3 Wouter van Gorcom HLLS 8,83q 8,78
4 Koen Diepen PH 8,96q 8,90
5 Dieter Stolzenbach PH 9,08q 9,68
6 Merijn Bremers AV Unitas 9,11 ---
7 Lans Timmermans PH 9,20 ---
8 Martijn Pos HLLS 9,21 ---
9 Riks Pollen Scopias 9,31 ---
10 Ruben Hermans Maastricht 9,36 ---
11 Yannick Fredrix AV Unitas 9,54 ---
12 Mees van Haeff Scopias 9,73 ---
13 Rick Faassen Scopias 9,92 ---
14 Ivan Steinbusch AV Unitas 9,93 ---
15 Daniel van de Schoor AV Unitas 10,02 ---
16 Darius Keulers AV Unitas 10,12 ---
17 Collin Krauweel AV Unitas 10,74 ---
18 Xander Kuijpers AV Weert 11,26 ---
Guus van Riel Helden DNS ---
Freek Regtop ATOP DNS ---



Jongens Junior D - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Joost van Mierlo HAC 8,66 ---
2 Wouter van Gorcom HLLS 8,78 ---
3 Menne Gras AV Unitas 8,84 ---
4 Koen Diepen PH 8,95 ---
5 Dieter Stolzenbach PH 9,27 ---



Jongens Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Wouter van Gorcom HLLS 10,34 10,68
2 Menne Gras AV Unitas 11,17 ---
3 Lans Timmermans PH 11,48 ---
4 Dieter Stolzenbach PH 12,26 9,00
5 Robin Bisschops AV Unitas 12,29 ---
6 Koen Diepen PH 12,35 10,00
7 Jip Keiren AV Unitas 12,69 ---
8 Rick Faassen Scopias 12,70 ---
9 Mees van Haeff Scopias 12,89 ---
10 Teun Verbruggen Scopias 13,62 ---
Martijn Pos HLLS DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Wouter van Gorcom HLLS 8,46 7,67
2 Martijn Pos HLLS 8,13 ---
3 Koen Diepen PH 7,85 ---
4 Thomas Keulers AV Unitas 7,80 ---
5 Rick Faassen Scopias 7,56 ---
6 Dieter Stolzenbach PH 6,60 6,80
7 Yannick Fredrix AV Unitas 6,23 ---
8 Lans Timmermans PH 5,39 ---
9 Teun Verbruggen Scopias 5,15 ---
10 Xander Kuijpers AV Weert 4,78 ---
11 Mees van Haeff Scopias 3,72 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Wouter van Gorcom HLLS 4,52 4,63
2 Martijn Pos HLLS 4,31 ---
3 Menne Gras AV Unitas 4,29 ---
4 Robin Bisschops AV Unitas 4,18 3,80
5 Dieter Stolzenbach PH 4,02 4,15
6 Lans Timmermans PH 3,95 ---
7 Rick Faassen Scopias 3,80 ---
8 Ruben Hermans Maastricht 3,78 ---
9 Riks Pollen Scopias 3,72 ---
10 Yannick Fredrix AV Unitas 3,63 ---
11 Koen Diepen PH 3,48 3,95
12 Darius Keulers AV Unitas 3,31 ---
13 Mees van Haeff Scopias 3,27 ---
14 Freek Regtop ATOP 3,08 ---
15 Collin Krauweel AV Unitas 2,85 ---
16 Xander Kuijpers AV Weert 2,84 ---
Guus van Riel Helden DNS ---



Masters Mannen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Henk Knapen DES 7,62 8,72



Masters Vrouwen - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 9,66 9,35



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Iris Bastmeijer AV Attila 8,33q ---
2 Judith Verlaek Helden 8,94q ---
3 Kaija Berendschot Maastricht 9,23q ---
4 Inge Hendrix Leudal 9,24q ---



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Iris Bastmeijer AV Attila 8,27 ---
2 Inge Hendrix Leudal 9,33 ---
Judith Verlaek Helden DNS ---
Kaija Berendschot Maastricht DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Zyra van Oers AV Unitas 10,28 ---
2 Judith Verlaek Helden 8,13 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Inge Hendrix Leudal 4,25 ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Janna Doumpas Eindhoven 8,13q 8,14
2 Hannah Cranen Leudal 8,37q ---
3 Sarah Kortland Typhoon 8,39q 8,40
4 Isa Stommels HAC 8,51q ---
4 Denice Jacobs Scopias 8,51q 8,60
6 Melissa Claessens AV Unitas 9,06 ---
7 Nynke Janssen AV Weert 9,25 ---



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Janna Doumpas Eindhoven 8,07 ---
2 Hannah Cranen Leudal 8,40 ---
3 Isa Stommels HAC 8,49 ---
4 Sarah Kortland Typhoon 8,59 ---
5 Denice Jacobs Scopias 8,63 ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Sarah Kortland Typhoon 9,25 9,40
2 Veerle van...er Meulen ATOP 9,73 ---
3 Isa Stommels HAC 9,93 10,50
4 Denice Jacobs Scopias 9,97 10,18
5 Melissa Claessens AV Unitas 10,66 ---
6 Nynke Janssen AV Weert 11,27 ---
Hannah Cranen Leudal DNS ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Veerle van...er Meulen ATOP 12,46 ---
2 Isa Stommels HAC 9,60 11,67
3 Denice Jacobs Scopias 9,27 9,03
4 Nynke Janssen AV Weert 8,09 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Hannah Cranen Leudal 4,73 ---
2 Sarah Kortland Typhoon 4,72 4,84
3 Denice Jacobs Scopias 4,70 4,77
4 Isa Stommels HAC 4,68 4,82
5 Laurien Theunissen AV Unitas 4,66 ---
6 Nynke Janssen AV Weert 4,37 ---



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bregje Naus AV Weert 8,39q ---
2 Milou Dirks PH 8,52q 8,79
3 Nienke Meubermans PH 8,56q 8,68
3 Isabel van Bokhoven PH 8,56q ---
5 Sica Verwasch STB 8,59q ---
6 Loren Djolo Swift 8,65 9,09
7 Hanna van der Zalm PH 8,66 8,87
8 Julia Van Dijk JSPR 8,71 ---
8 Laura Büker HAC 8,71 ---
10 Sterre van Bragt PH 8,80 9,46
11 Isa Verberne Swift 8,90 8,82
12 Veerle van Son Scorpio 8,91 8,88
13 Daantje de Vet PH 8,92 ---
14 Naoki Hermans Swift 8,98 ---
15 Lara Willems ATH 9,02 ---
16 Annemiek van Iersel PH 9,03 9,01
17 Noor Stapel Nijmegen 9,13 ---
18 Manon van Rooij Leudal 9,16 9,10
18 Lotte Weevers PH 9,16 9,33
20 Kika Teerink PH 9,18 ---
21 Michelle Weyers AV Unitas 9,21 ---
22 Floor Vervuren STB 9,30 ---
23 Floor Anne Schram PH 9,33 ---
24 Karlijn Hoogendorp GVAC 9,43 ---
25 Veerle Behnke Scopias 9,52 ---
26 Roos Weidema Maastricht 9,56 ---
27 Maud Prickaerts Maastricht 9,92 ---
28 Meike Vermeulen JSPR 10,10 ---
29 Evy Grassi STB 10,16 ---
30 Daphne Kuijpers AV Weert 10,40 ---
Julia Valkenburg VAV DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Bregje Naus AV Weert 8,44 ---
2 Milou Dirks PH 8,55 ---
3 Nienke Meubermans PH 8,62 ---
3 Sica Verwasch STB 8,62 ---
5 Isabel van Bokhoven PH 8,74 ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Milou Dirks PH 9,95 10,65
2 Sterre van Bragt PH 10,06 10,45
3 Bregje Naus AV Weert 10,16 ---
4 Noor Stapel Nijmegen 10,63 ---
5 Julia Van Dijk JSPR 10,64 ---
6 Annemiek van Iersel PH 10,80 10,61
7 Lizzy Arts HAC 10,85 10,03
8 Veerle van Son Scorpio 10,93 ---
9 Lara Willems ATH 11,47 ---
10 Violet Willems ATOP 11,55 ---
11 Anke Mols ATOP 12,10 ---
12 Laura Büker HAC 12,14 ---
13 Meike Vermeulen JSPR 12,54 ---
14 Evy Grassi STB 12,74 ---
15 Simone Pape JSPR 13,40 ---
16 Daphne Kuijpers AV Weert 13,41 ---
Julia Valkenburg VAV DNS ---
Sien Keiren AV Unitas DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Noor Stapel Nijmegen 10,24 10,62
2 Anke Mols ATOP 8,49 ---
3 Karlijn Hoogendorp GVAC 8,13 ---
4 Floor Vervuren STB 7,82 ---
5 Julia Van Dijk JSPR 7,71 ---
6 Bregje Naus AV Weert 7,54 ---
7 Sterre van Bragt PH 7,12 8,33
8 Maud Prickaerts Maastricht 7,04 ---
9 Meike Vermeulen JSPR 7,03 ---
9 Lara Willems ATH 7,03 ---
11 Annemiek van Iersel PH 6,59 8,20
12 Daphne Kuijpers AV Weert 6,53 ---
13 Veerle Behnke Scopias 5,63 ---
Julia Valkenburg VAV DNS ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Milou Dirks PH 4,73 4,25
2 Manon van Rooij Leudal 4,62 4,50
2 Hanna van der Zalm PH 4,62 4,77
4 Bregje Naus AV Weert 4,59 ---
4 Sterre van Bragt PH 4,59 4,41
6 Naoki Hermans Swift 4,48 ---
7 Loren Djolo Swift 4,44 ---
7 Isa Verberne Swift 4,44 4,53
9 Julia Van Dijk JSPR 4,42 ---
10 Sica Verwasch STB 4,40 ---
11 Annemiek van Iersel PH 4,37 4,51
12 Anke Mols ATOP 4,25 ---
13 Daantje de Vet PH 4,24 4,25
14 Kika Teerink PH 4,14 4,37
15 Michelle Weyers AV Unitas 4,09 ---
16 Lara Willems ATH 3,86 ---
17 Roos Weidema Maastricht 3,81 ---
18 Veerle Behnke Scopias 3,80 ---
19 Floor Anne Schram PH 3,62 ---
20 Simone Pape JSPR 3,53 ---
21 Daphne Kuijpers AV Weert 3,20 ---
Julia Valkenburg VAV DNS ---
Karlijn Hoogendorp GVAC DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Fleur Blezer ATOP 8,65q 8,82
2 Jaybre Wau Maastricht 8,68q ---
3 Lina Vercoulen Scopias 8,75q ---
4 Lynn Behnke Scopias 8,85q ---
5 Marit Bremers AV Unitas 8,86q ---
6 Jessica Sluiter PH 8,88 8,90
7 Marijn van Dooren AV Weert 8,92 ---
8 Marit Joris Leudal 9,13 ---
9 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas 9,15 ---
10 Audrey Jacobs Scopias 9,17 9,02
11 Kiki Kooijman AV Weert 9,20 ---
12 Fenne Cantelberg Swift 9,22 ---
13 Grietje Willems ATH 9,25 ---
14 Carlijn Mols ATOP 9,29 ---
15 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,30 ---
16 Merle Büker HAC 9,37 ---
17 Marle Leushuis Maastricht 9,41 ---
18 Sophie Cantelberg Swift 9,44 ---
19 Lisanne de Vreede Swift 9,47 ---
20 Joanne Schaap PH 9,55 ---
21 Eline Prickaerts Maastricht 9,58 ---
21 Saar Stijnen Leudal 9,58 ---
23 Trijn Litjens AV Weert 9,63 ---
24 Isis Levels Scopias 9,65 ---
25 Meike de Graauw PH 9,71 ---
26 Lisa Roumen Leudal 9,79 ---
27 Merlijne Billekens AV Weert 9,87 ---
28 Lidwien Hoogendorp GVAC 9,88 ---
29 Simone Gijzen Maastricht 9,91 ---
30 Lynn Diederen Leudal 9,92 ---
31 Marloes Oomen PH 9,95 ---
32 Meike Janssen AV Weert 9,99 ---
33 Tara van Mil AV Unitas 10,09 ---
34 Lise Kappen PH 10,18 ---
35 Margreet de Vilder Maastricht 10,20 ---
36 Valerie Chu AV Weert 10,22 ---
37 Maureen Mols ATOP 10,30 ---
38 Vera Cox PH 10,40 ---
39 Aleid Jacobs Swift 10,56 ---
40 Kim van der Heijden Maastricht 10,72 ---
41 Lobke Pollen Scopias 10,89 ---
Robin Scheenen Helden DNS ---
Mirre Vissers Helden DNS ---
Xindi Hu Helden DNS ---
Laura Claessen ATH DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 8,63 ---
2 Fleur Blezer ATOP 8,72 ---
3 Marit Bremers AV Unitas 8,77 ---
4 Lynn Behnke Scopias 8,84 ---
5 Lina Vercoulen Scopias 8,95 ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 10,53 ---
2 Carlijn Mols ATOP 10,92 ---
3 Fleur Blezer ATOP 11,09 11,62
4 Lina Vercoulen Scopias 11,20 ---
5 Joanne Schaap PH 11,65 ---
6 Merle Büker HAC 11,71 ---
7 Boglarka ...rekgyarto Swift 12,04 ---
8 Marijn van Dooren AV Weert 12,06 11,55
9 Jessica Sluiter PH 12,07 ---
10 Grietje Willems ATH 12,23 ---
11 Kiki Kooijman AV Weert 12,52 ---
12 Trijn Litjens AV Weert 12,65 ---
13 Marloes Oomen PH 12,71 ---
14 Marit Joris Leudal 12,87 ---
15 Lisanne de Vreede Swift 12,88 ---
16 Lisa Roumen Leudal 12,96 ---
17 Meike de Graauw PH 13,32 ---
18 Lynn Diederen Leudal 13,61 ---
19 Maureen Mols ATOP 14,18 ---
20 Aleid Jacobs Swift 14,53 ---
Simone Gijzen Maastricht DNS ---
Lise Kappen PH DNS ---
Fenne Cantelberg Swift DNS ---
Valerie Chu AV Weert DNF ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 10,39 ---
2 Audrey Jacobs Scopias 10,10 9,88
3 Lina Vercoulen Scopias 8,79 ---
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,77 ---
5 Carlijn Mols ATOP 8,61 ---
6 Fenne Cantelberg Swift 8,46 ---
7 Joanne Schaap PH 8,20 9,26
8 Kiki Kooijman AV Weert 8,14 ---
9 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas 7,62 ---
10 Grietje Willems ATH 7,55 ---
11 Marit Joris Leudal 7,48 ---
12 Valerie Chu AV Weert 7,26 ---
13 Lisa Roumen Leudal 7,23 ---
14 Meike de Graauw PH 7,22 ---
15 Lynn Behnke Scopias 6,95 ---
16 Marle Leushuis Maastricht 6,65 ---
17 Jessica Sluiter PH 6,30 ---
18 Lynn Diederen Leudal 6,06 ---
19 Margreet de Vilder Maastricht 5,98 ---
20 Lise Kappen PH 5,88 ---
21 Kim van der Heijden Maastricht 5,86 ---
22 Marloes Oomen PH 5,53 ---
23 Isis Levels Scopias 5,50 ---
23 Sophie Cantelberg Swift 5,50 ---
25 Meike Janssen AV Weert 4,46 ---
26 Lobke Pollen Scopias 4,35 ---
Livana Peeters Scopias DNS ---
Kaela Peeters Scopias DNS ---
Laura Claessen ATH DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Lina Vercoulen Scopias 4,40 ---
2 Joanne Schaap PH 4,12 3,98
3 Carlijn Mols ATOP 4,08 ---
4 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas 4,04 ---
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,04 ---
6 Marijn van Dooren AV Weert 4,03 4,22
7 Kiki Kooijman AV Weert 3,87 ---
8 Lynn Behnke Scopias 3,84 ---
9 Audrey Jacobs Scopias 3,72 3,80
9 Isis Levels Scopias 3,72 ---
11 Marit Joris Leudal 3,71 4,19
11 Marloes Oomen PH 3,71 ---
13 Meike de Graauw PH 3,69 ---
14 Jessica Sluiter PH 3,65 ---
15 Marle Leushuis Maastricht 3,58 ---
16 Lisa Roumen Leudal 3,49 ---
17 Lidwien Hoogendorp GVAC 3,46 ---
18 Eline Prickaerts Maastricht 3,45 ---
19 Merlijne Billekens AV Weert 3,39 ---
20 Meike Janssen AV Weert 3,26 ---
21 Hanne Frees AV Unitas 3,24 ---
22 Margreet de Vilder Maastricht 3,16 ---
23 Lise Kappen PH 3,12 ---
24 Maureen Mols ATOP 3,09 ---
25 Lisa Blokzijl AV Unitas 3,06 ---
26 Vera Cox PH 3,04 ---
27 Kim van der Heijden Maastricht 2,94 ---
Saar Stijnen Leudal DNS ---
Livana Peeters Scopias DNS ---
Kaela Peeters Scopias DNS ---



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Rob van Genderen AV Caesar 7,27q ---
2 Milan Betz Scorpio 7,29q ---
3 Robin Scholten AV Wijchen 7,61q 7,50
4 Ton Winkelmolen Leudal 7,98q ---
5 Jason van Pol Leudal 8,24q ---
6 Rik Heijnen Helden 8,51 ---
7 Roel Carati Maastricht 8,65 ---
8 Wim Smit ATOP 9,07 ---
Peter Versantvoort AV Wijchen DNS 7,30



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Milan Betz Scorpio 7,30 ---
2 Ton Winkelmolen Leudal 8,03 ---
3 Jason van Pol Leudal 8,34 ---
Robin Scholten AV Wijchen DQ ---
Rik Heijnen Helden DNS ---
Rob van Genderen AV Caesar --- ---



Senioren mannen - 60 meter horden (107cm)

# Naam ResOBP
1 Ton Winkelmolen Leudal 10,53 ---



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Robin Scholten AV Wijchen 10,38 10,65
2 Johan van den Heuvel GVAC 8,03 8,28
3 Ton Winkelmolen Leudal 7,43 ---
Rik Heijnen Helden DNS ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Evan Boessen AV Unitas 6,67 ---
2 Robin Scholten AV Wijchen 5,85 6,30
3 Ton Winkelmolen Leudal 5,46 ---
4 Rik Heijnen Helden 4,71 ---
5 Roel Carati Maastricht 4,64 ---
6 Wim Smit ATOP 4,35 ---
7 Jason van Pol Leudal 4,24 ---



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kaylee van de Par AV Spiridon 8,11q ---
2 Bonnita Leisberger Maastricht 8,21q ---
3 Mariann Smolski Maastricht 8,42q ---
4 Marlou Klaver Nijmegen 9,40q 15,07



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Kaylee van de Par AV Spiridon 8,16 ---
Mariann Smolski Maastricht DNS ---
Bonnita Leisberger Maastricht DNS ---
Marlou Klaver Nijmegen DNS ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Lisanne van der Zwet De Spartaan 10,10 ---
2 Merel Kramer AV Wijchen 10,16 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Merel Kramer AV Wijchen 9,27 10,16



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Lisanne van der Zwet De Spartaan 4,89 ---
2 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas 4,36 ---
2 Merel Kramer AV Wijchen 4,36 4,98