Uitslagen Sprint/horde indoor

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jurian van Lohuizen AV34 7,22 ---
2 Rafael Raap PAC 7,34 ---
3 Yaran Wienneke GACH 7,35 ---
4 Martijn Hoogewerf Onbekend 7,40 ---
5 Kristian Mos Onbekend 7,45 ---
6 Wim Vonk Triathlon 7,51 ---
7 Kristof va...amperdijk GACH 7,65 ---
7 Skip Renders GACH 7,65 ---
9 Wesley van der Holst PAC 7,66 ---
10 Mark Roosien AV Hylas 7,68 ---
11 Tijmen Melgers AV Sparta 7,71 ---
12 Nathan Verboom Onbekend 7,73 ---
13 Arthur van Essen Triathlon 7,74 ---
14 Jasper de Hon AAC 7,88 ---
14 Jelle Rigter GACH 7,88 ---
16 Jasper Rou VAV 7,89 ---
17 Gerwin de Haan Heerenveen 7,90 ---
18 Jari Kouwen ACO 8,02 ---
19 Noah Verboom Onbekend 8,19 ---
20 Bram van de Velde Phanos 8,39 ---
Glenn Kunst Haag DNS ---
Yslain Verwaal PAC DNS ---
Ruben de Vries Rotterdam DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jurian van Lohuizen AV34 7,22 ---
2 Yaran Wienneke GACH 7,37 ---
2 Rafael Raap PAC 7,37 ---
4 Martijn Hoogewerf Onbekend 7,45 ---
5 Kristian Mos Onbekend 7,49 ---
6 Wim Vonk Triathlon 7,51 ---
7 Kristof va...amperdijk GACH 7,62 ---
8 Mark Roosien AV Hylas 7,65 ---
9 Noah Verboom Onbekend 7,69 ---
10 Skip Renders GACH 7,71 ---
11 Tijmen Melgers AV Sparta 7,74 ---
12 Arthur van Essen Triathlon 7,77 ---
13 Jelle Rigter GACH 7,83 ---
13 Jasper Rou VAV 7,83 ---
15 Jasper de Hon AAC 7,99 ---
16 Jari Kouwen ACO 8,06 ---
17 Nathan Verboom Onbekend 8,19 ---
Bram van de Velde Phanos DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Yslain Verwaal PAC 8,36 ---
2 Martijn Hoogewerf Onbekend 8,46 ---
3 Noah Verboom Onbekend 8,87 ---
4 Hugo van den Berg AV NOP 9,05 ---
5 Gerwin de Haan Heerenveen 9,14 ---
6 Arthur van Essen Triathlon 9,33 ---
7 Glenn Kunst Haag 9,34 ---
8 Jari Kouwen ACO 9,46 ---
9 Wesley van der Holst PAC 9,50 ---
10 Jasper de Hon AAC 10,07 ---
11 Bram van de Velde Phanos 11,53 ---
Maurik de Groot Haag DNS ---
Luuk Peters AV PEC 1910 DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Yslain Verwaal PAC 8,39 ---
2 Gerwin de Haan Heerenveen 9,21 ---
3 Wesley van der Holst PAC 9,29 ---
4 Glenn Kunst Haag 9,30 ---
5 Jari Kouwen ACO 9,44 ---
6 Arthur van Essen Triathlon 9,50 ---
7 Jasper de Hon AAC 9,89 ---
Bram van de Velde Phanos DNS ---
Luuk Peters AV PEC 1910 --- ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,35 ---
2 Sil Negenman Onbekend 7,36 ---
3 Mischa Lips ARV Ilion 7,41 ---
4 Julian Jansen Onbekend 7,47 ---
5 Robin Spoor AV Sparta 7,51 ---
6 Lars Adriaanse Haag 7,55 ---
7 Dario Podda Haag 7,58 ---
8 Ezra Verboom Onbekend 7,69 ---
9 Jos Hoogewerf Onbekend 7,75 ---
10 Raoul van de Laar NEAV 7,78 ---
11 Marvens Je... Bruinsma Heerenveen 7,81 ---
12 Nour Al-B...De Ridder Haag 7,82 ---
13 Thimo Henraat Feniks 7,84 ---
14 Casper van den Top AV Lycurgus 7,85 ---
15 Yoeri Wagemans AV Lycurgus 7,87 ---
16 Thomas Arensman NEAV 7,90 ---
17 Sytze Bram de Witte HRRR 7,91 ---
18 Bas van Dijk AV Lycurgus 7,92 ---
19 Thijs van Noorloos AV Lycurgus 7,95 ---
19 Bram van der Laan GACH 7,95 ---
21 Michael Bouma Onbekend 7,98 ---
22 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,99 ---
23 Marijn Kriegsman Triathlon 8,06 ---
24 Mika Taag KAV Holland 8,11 ---
25 David Cairo Phanos 8,13 ---
25 Sam de Paauw Haag 8,13 ---
25 Jannis Fischer Haag 8,13 ---
28 Martijn Beekhuis KAV Holland 8,34 ---
29 Hoang Nguyen AV PEC 1910 8,43 ---
30 Tim de Greef Altis 8,45 ---
31 Tim Stoetzer Haag 8,52 ---
32 Youp Brouwer Flevo Delta 8,54 ---
33 Tijn Pronk KAV Holland 2:42,60 ---
Joep de Wit Almere `81 DNS ---
Youri Fransen GACH DNS ---
Eric Wolfrat GACH DNS ---
Benjamin Coolen Haag DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Mischa Lips ARV Ilion 7,37 ---
2 Gabriël ...rnelissen GACH 7,41 ---
3 Sil Negenman Onbekend 7,42 ---
4 Robin Spoor AV Sparta 7,47 ---
5 Lars Adriaanse Haag 7,54 ---
6 Dario Podda Haag 7,56 ---
7 Casper van den Top AV Lycurgus 7,78 ---
8 Yoeri Wagemans AV Lycurgus 7,80 ---
8 Marvens Je... Bruinsma Heerenveen 7,80 ---
8 Jos Hoogewerf Onbekend 7,80 ---
11 Raoul van de Laar NEAV 7,81 ---
12 Thimo Henraat Feniks 7,84 ---
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,90 ---
13 Mika Taag KAV Holland 7,90 ---
15 Sytze Bram de Witte HRRR 7,94 ---
16 Bas van Dijk AV Lycurgus 7,95 ---
17 Thomas Arensman NEAV 7,97 ---
18 Tijn Pronk KAV Holland 8,00 ---
19 Marijn Kriegsman Triathlon 8,02 ---
20 Thijs van Noorloos AV Lycurgus 8,03 ---
20 Bram van der Laan GACH 8,03 ---
22 David Cairo Phanos 8,04 ---
23 Sam de Paauw Haag 8,06 ---
24 Michael Bouma Onbekend 8,10 ---
25 Hoang Nguyen AV PEC 1910 8,22 ---
26 Martijn Beekhuis KAV Holland 8,29 ---
Tim Stoetzer Haag DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sil Negenman Onbekend 8,38 ---
2 Julian Jansen Onbekend 8,47 ---
3 Jos Hoogewerf Onbekend 8,49 ---
4 Robin Boersma AV NOP 8,60 ---
5 Mika Taag KAV Holland 8,70 ---
6 Ezra Verboom Onbekend 8,74 ---
7 Joep de Wit Almere `81 8,85 ---
8 Robin Spoor AV Sparta 8,96 ---
9 Marijn Kriegsman Triathlon 9,00 ---
10 Jannis Fischer Haag 9,04 ---
11 David Cairo Phanos 9,54 ---
12 Sam de Paauw Haag 9,58 ---
13 Lars Adriaanse Haag 9,62 ---
14 Boris Hoogervorst KAV Holland 9,72 ---
15 Youp Brouwer Flevo Delta 9,82 ---
16 Raoul van de Laar NEAV 9,85 ---
17 Youri Fransen GACH 9,87 ---
18 Tijn Pronk KAV Holland 10,00 ---
19 Nour Al-B...De Ridder Haag 10,09 ---
20 Martijn Beekhuis KAV Holland 10,17 ---
21 Tim de Greef Altis 10,49 ---
22 Tim Stoetzer Haag 11,25 ---
23 Eric Wolfrat GACH 11,64 ---
Bas Meester Hollandia DQ ---
Benjamin Coolen Haag DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Sil Negenman Onbekend 8,34 ---
2 Julian Jansen Onbekend 8,42 ---
3 Jos Hoogewerf Onbekend 8,60 ---
4 Robin Spoor AV Sparta 8,61 ---
5 Robin Boersma AV NOP 8,66 ---
6 Ezra Verboom Onbekend 8,73 ---
7 Mika Taag KAV Holland 8,83 ---
8 Jannis Fischer Haag 9,02 ---
9 Marijn Kriegsman Triathlon 9,15 ---
10 Bas Meester Hollandia 9,42 ---
11 Martijn Beekhuis KAV Holland 9,52 ---
12 Raoul van de Laar NEAV 9,59 ---
13 David Cairo Phanos 9,62 ---
14 Youri Fransen GACH 9,84 ---
15 Tijn Pronk KAV Holland 9,92 ---
16 Boris Hoogervorst KAV Holland 10,40 ---
17 Youp Brouwer Flevo Delta 10,56 ---
18 Tim Stoetzer Haag 10,65 ---
19 Tim de Greef Altis 11,41 ---
Sam de Paauw Haag DQ ---
Joep de Wit Almere `81 DNS ---
Eric Wolfrat GACH DNS ---
Nour Al-B...De Ridder Haag DNS ---
Lars Adriaanse Haag DNF ---



Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Stef van den Berg HRRR 9,30 ---



Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Stef van den Berg HRRR 9,29 ---



Jongens Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Stef van den Berg HRRR 9,12 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,38 ---
2 Romello Christiaan AV Hera 7,73 ---
3 Jarno Zwart HRRR 8,40 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,41 ---
2 Romello Christiaan AV Hera 7,89 ---
3 Jarno Zwart HRRR 8,37 ---



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV 7,99 ---
1 Gwen Reuver Almere `81 7,99 ---
3 Manon Schoop AV NOP 8,01 ---
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,15 ---
5 Beau Winnubst AAC 8,19 ---
6 Rianne Beuling AV NOP 8,22 ---
7 Nikki Kraaijeveld AAC 8,31 ---
7 Tjeerdtje van Gastel Altis 8,31 ---
9 Sabienne Asare Haag 8,33 ---
10 Variel Monni AV 1923 8,42 ---
11 Naseya Weinchard AV 1923 8,56 ---
12 Marjolein Bolten HLLM 8,63 ---
13 Racquelle Biezen AV 1923 8,72 ---
14 Anja Bekema GACH 8,76 ---



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Gwen Reuver Almere `81 7,91 ---
2 Manon Schoop AV NOP 8,07 ---
3 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,15 ---
4 Beau Winnubst AAC 8,19 ---
5 Nikki Kraaijeveld AAC 8,21 ---
6 Variel Monni AV 1923 8,27 ---
7 Sabienne Asare Haag 8,41 ---
8 Naseya Weinchard AV 1923 8,61 ---
8 Racquelle Biezen AV 1923 8,61 ---
10 Anja Bekema GACH 8,88 ---
Tjeerdtje van Gastel Altis DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV 8,87 ---
2 Rianne Beuling AV NOP 9,05 ---
3 Manon Schoop AV NOP 9,35 ---
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,37 ---
5 Feline Molenaar Avantri 9,51 ---
6 Marjolein Bolten HLLM 9,65 ---
7 Lena Kater AV PEC 1910 9,85 ---
8 Nikki Kraaijeveld AAC 10,80 ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV 8,81 ---
2 Rianne Beuling AV NOP 8,99 ---
3 Manon Schoop AV NOP 9,21 ---
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,38 ---
5 Feline Molenaar Avantri 9,53 ---
6 Marjolein Bolten HLLM 9,68 ---
7 Lena Kater AV PEC 1910 9,79 ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink GACH 8,07 ---
2 Sanne Haagsma HRRR 8,17 ---
3 Pip Doesburg AV Lycurgus 8,18 ---
4 Cicely Sille AV Lionitas 8,22 ---
5 Jaleesa Seedorf Rotterdam 8,32 ---
6 Anne-Karijn Mos Onbekend 8,35 ---
7 Maartje Blanken Avantri 8,36 ---
7 Lara Owobowale De Spartaan 8,36 ---
9 Frederique Post AV Gouda 8,37 ---
10 Anouk Hellingh AV Lycurgus 8,42 ---
11 Sophie Jebose AAC 8,50 ---
12 Tamara Graat Almere `81 8,51 ---
13 Shanna Mol AV Lycurgus 8,56 ---
14 Anouk Haverkort AV Lycurgus 8,69 ---
14 Vera Derksema Groningen 8,69 ---
16 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 8,72 ---
17 Femke Janssen AV Lycurgus 8,75 ---
18 Pien Kuiper Haag 8,76 ---
19 Renske Zwolle Heerenveen 8,79 ---
20 Evelyn Imafidon Feniks 8,80 ---
21 Justine Fleming GACH 8,84 ---
22 Wendy van Nes AV Atos 8,90 ---
23 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,93 ---
23 Sandra Haitsma Triathlon 8,93 ---
25 Terri Talan Heerenveen 8,96 ---
26 Kyra Fennis AV Lycurgus 9,05 ---
27 Linde Buruma GACH 9,07 ---
28 Linda van der Klei Onbekend 9,11 ---
29 Maaike Ui...nboogaard NEAV 9,21 ---
29 Jelke Scholte Haag 9,21 ---
31 Kira Landman Altis 9,24 ---
31 Janna van Burik Haag 9,24 ---
31 Amber van der Klei Onbekend 9,24 ---
Ella Pijn...r Hordijk Haag DQ ---
Joyce van Kan KAV Holland DNS ---
Merit Schuurman AAC DNS ---
Luna Scheffer GACH DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink GACH 8,10 ---
2 Sanne Haagsma HRRR 8,12 ---
3 Pip Doesburg AV Lycurgus 8,20 ---
4 Frederique Post AV Gouda 8,24 ---
4 Cicely Sille AV Lionitas 8,24 ---
6 Jaleesa Seedorf Rotterdam 8,38 ---
7 Anne-Karijn Mos Onbekend 8,39 ---
8 Lara Owobowale De Spartaan 8,40 ---
9 Anouk Hellingh AV Lycurgus 8,44 ---
10 Tamara Graat Almere `81 8,50 ---
11 Shanna Mol AV Lycurgus 8,58 ---
12 Vera Derksema Groningen 8,67 ---
13 Anouk Haverkort AV Lycurgus 8,71 ---
14 Femke Janssen AV Lycurgus 8,72 ---
15 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,75 ---
16 Justine Fleming GACH 8,77 ---
17 Sandra Haitsma Triathlon 8,84 ---
18 Wendy van Nes AV Atos 8,87 ---
19 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 8,93 ---
20 Kyra Fennis AV Lycurgus 9,05 ---
21 Linde Buruma GACH 9,09 ---
22 Linda van der Klei Onbekend 9,10 ---
23 Ella Pijn...r Hordijk Haag 9,15 ---
24 Maaike Ui...nboogaard NEAV 9,23 ---
25 Jelke Scholte Haag 9,26 ---
25 Amber van der Klei Onbekend 9,26 ---
27 Kira Landman Altis 9,29 ---
27 Janna van Burik Haag 9,29 ---
Renske Zwolle Heerenveen DNS ---
Terri Talan Heerenveen DNS ---
Pien Kuiper Haag DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lara Owobowale De Spartaan 9,25 ---
2 Maartje Blanken Avantri 9,42 ---
3 Vera Derksema Groningen 9,59 ---
4 Shanna Mol AV Lycurgus 9,68 ---
4 Renske Zwolle Heerenveen 9,68 ---
6 Sophie Jebose AAC 9,72 ---
7 Pien Kuiper Haag 9,93 ---
8 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 10,14 ---
9 Jelke Scholte Haag 10,76 ---
10 Janna van Burik Haag 10,91 ---
11 Kira Landman Altis 11,30 ---
12 Ella Pijn...r Hordijk Haag 11,49 ---
13 Mila Kuller NEAV 11,50 ---
14 Linda van der Klei Onbekend 11,63 ---
15 Amber van der Klei Onbekend 11,67 ---
16 Maaike Ui...nboogaard NEAV 11,89 ---
Joyce van Kan KAV Holland DNS ---
Terri Talan Heerenveen DNF ---
Anne-Karijn Mos Onbekend DNF ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Lara Owobowale De Spartaan 9,39 ---
2 Maartje Blanken Avantri 9,45 ---
3 Vera Derksema Groningen 9,49 ---
4 Renske Zwolle Heerenveen 9,52 ---
5 Anne-Karijn Mos Onbekend 9,53 ---
6 Shanna Mol AV Lycurgus 9,55 ---
7 Pien Kuiper Haag 9,73 ---
8 Terri Talan Heerenveen 9,85 ---
9 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 9,96 ---
10 Janna van Burik Haag 10,61 ---
11 Jelke Scholte Haag 10,69 ---
12 Ella Pijn...r Hordijk Haag 11,09 ---
13 Kira Landman Altis 11,31 ---
14 Linda van der Klei Onbekend 11,51 ---
15 Amber van der Klei Onbekend 11,53 ---
16 Maaike Ui...nboogaard NEAV 11,59 ---
17 Mila Kuller NEAV 11,66 ---
Sophie Jebose AAC DNS ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sabrina Cruden HRRR 9,29 ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Sabrina Cruden HRRR 9,00 ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sabrina Cruden HRRR 10,20 ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Sabrina Cruden HRRR 10,42 ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Anouk Schoop AV NOP 8,29 ---
2 Ilse Steigenga HRRR 8,37 ---
3 Robina Negenman Onbekend 8,40 ---
4 Marith Baas AV Zuidwal 8,62 ---
5 Silke van der Zwaag HRRR 8,69 ---
6 Sarah Beilen AV PEC 1910 8,78 ---
7 Nikki Taag KAV Holland 8,87 ---
8 Larissa Wubbolts HRRR 9,05 ---
9 Carmen de Wolff HRRR 9,36 ---
Noor Kuiper Haag DNS ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Anouk Schoop AV NOP 8,28 ---
2 Ilse Steigenga HRRR 8,39 ---
3 Robina Negenman Onbekend 8,46 ---
4 Marith Baas AV Zuidwal 8,66 ---
5 Silke van der Zwaag HRRR 8,72 ---
6 Nikki Taag KAV Holland 8,87 ---
7 Sarah Beilen AV PEC 1910 8,88 ---
8 Larissa Wubbolts HRRR 8,95 ---
9 Carmen de Wolff HRRR 9,51 ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Anouk Schoop AV NOP 9,20 ---
2 Nina Franke AV Oss `78 9,28 ---
3 Robina Negenman Onbekend 9,34 ---
4 Sarah Beilen AV PEC 1910 9,62 ---
5 Rosalie Breems KAV Holland 9,71 ---
6 Silke van der Zwaag HRRR 9,87 ---
7 Noor Kuiper Haag 10,58 ---
8 Ilse Steigenga HRRR 11,98 ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Anouk Schoop AV NOP 9,00 ---
2 Nina Franke AV Oss `78 9,27 ---
3 Rosalie Breems KAV Holland 9,50 ---
4 Sarah Beilen AV PEC 1910 9,58 ---
5 Silke van der Zwaag HRRR 10,16 ---
6 Noor Kuiper Haag 10,50 ---
7 Ilse Steigenga HRRR 10,68 ---



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Rivelino v...der Vloot AAC 7,15 ---
2 Rodney Hoogterp AV Impala 7,18 ---
3 Jeroen Piek Heerenveen 7,20 ---
4 Thomas Reijnders Altis 7,27 ---
5 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 7,45 ---
6 Markus Meekma AV Impala 7,47 ---
7 Frank Hilberts AV Hylas 7,52 ---
8 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 7,62 ---
9 Leroy Timmer AV Lycurgus 7,83 ---
10 Ben Bakker AV Lycurgus 8,13 ---
11 Ton de Best avVN 8,59 ---
12 Onno Waalewijn Onbekend 9,92 ---
Uli Flücht NEAV DNS ---
Rutger Bien AV 1923 DNS ---
Thierry Belt Triathlon DNS ---



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Rivelino v...der Vloot AAC 7,15 ---
1 Rodney Hoogterp AV Impala 7,15 ---
3 Thomas Reijnders Altis 7,29 ---
4 Frank Hilberts AV Hylas 7,48 ---
5 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 7,52 ---
5 Markus Meekma AV Impala 7,52 ---
7 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 7,64 ---
8 Leroy Timmer AV Lycurgus 7,74 ---
9 Ben Bakker AV Lycurgus 8,31 ---
10 Ton de Best avVN 8,50 ---
11 Onno Waalewijn Onbekend 10,10 ---
12 Jeroen Piek Heerenveen 14,09 ---



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Paul Groen GACH 8,30 ---
2 Bas Jansen Onbekend 8,89 ---
3 Mathijs Dirks Leiden 8,92 ---
Thierry Belt Triathlon DNS ---
Markus Meekma AV Impala DNF ---



Senioren mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Paul Groen GACH 8,22 ---
2 Mathijs Dirks Leiden 8,85 ---
3 Markus Meekma AV Impala 9,07 ---



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Franka Hoogeboom AV Hylas 7,97 ---
2 Frances van der Eijk Phanos 7,99 ---
3 Jessy van Ee Altis 8,17 ---
3 Elaine den Exter Rotterdam 8,17 ---
5 Eva Tetteroo Olympus `70 8,40 ---
6 Esther van Milligen Phanos 9,63 ---
Tessa van der mark GACH DNS ---



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Franka Hoogeboom AV Hylas 7,89 ---
2 Frances van der Eijk Phanos 7,96 ---
3 Jessy van Ee Altis 8,17 ---
4 Elaine den Exter Rotterdam 8,22 ---
5 Esther van Milligen Phanos 9,57 ---
Eva Tetteroo Olympus `70 DNS ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jessy van Ee Altis 9,07 ---
2 Eva Tetteroo Olympus `70 9,10 ---
3 Anneloes de Roo Isala `96 9,13 ---
4 Michelle Oud SAV 9,34 ---
5 Gejanne Lussenburg Isala `96 9,47 ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Jessy van Ee Altis 9,01 ---
2 Anneloes de Roo Isala `96 9,14 ---
3 Eva Tetteroo Olympus `70 9,21 ---
4 Michelle Oud SAV 9,28 ---
5 Gejanne Lussenburg Isala `96 9,67 ---