Uitslagen Pinkstermeerkamp

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Jasper de Hon AAC 11,94 6,20 9,40 1,74 53,92 17,19 25,07 3,35 32,04 5:23,99 5137



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Sil Negenman KAV Holland 11,28 6,29 11,67 1,69 52,31 14,79 28,51 3,55 37,58 5:11,81 5989
2 Rick van de Noort AAV `36 11,76 5,57 11,78 1,94 55,95 15,26 30,03 3,55 42,41 5:06,73 5876
3 Mattias Nab AAV `36 11,82 5,60 11,44 1,74 52,77 15,37 27,90 3,65 30,99 4:42,33 5758
4 Youri Fransen GACH 12,15 5,65 10,97 1,74 55,04 16,74 34,38 3,25 38,50 4:59,07 5458
5 Mika Taag KAV Holland 12,04 5,63 10,15 1,74 53,57 15,49 28,76 3,05 30,23 4:56,14 5364
6 Jitse van Esch AAV `36 12,49 5,83 12,31 1,64 57,19 17,78 26,48 3,25 46,96 4:46,45 5286
7 Jesse Pupping AV Lycurgus 12,52 5,48 11,11 1,69 57,43 17,04 35,61 3,45 39,63 5:16,10 5196
8 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,95 5,93 9,79 1,69 57,00 16,20 33,39 2,65 39,27 5:16,40 5180
9 Daan van der Lee AAV `36 12,63 5,07 9,85 1,49 56,29 17,39 28,29 2,75 43,52 5:15,26 4615
10 Maarten Quaars KAV Holland 12,57 5,24 10,65 1,54 56,92 17,45 27,74 2,75 36,26 5:20,09 4574
11 Tijn Pronk KAV Holland 12,23 5,68 8,52 1,54 56,06 17,72 23,80 2,50 27,37 4:47,49 4531
12 Hanke Pijlman Castricum 12,90 5,60 7,91 1,69 59,97 17,30 24,98 2,20 28,70 5:01,77 4268
13 Joost van Deudekom AV Lycurgus 12,12 5,14 11,18 1,49 56,46 17,81 28,42 NM 28,29 5:19,89 4218
14 Maxim Scholma AAV `36 11,90 5,91 9,80 1,54 56,09 17,38 22,31 2,05 20,48 DNF 3905
15 Dennis Van Tilburg AAV `36 13,14 4,94 7,80 1,59 1:03,52 18,00 22,80 2,50 24,28 5:32,99 3623
16 Niels de Groot AAV `36 12,56 5,64 11,69 NM 59,12 DNF 30,89 3,45 DNS DNS 3038



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Yoram Vriezen GACH 12,39 5,33 11,58 1,69 14,70 25,37 39,12 3:00,50 5293
2 Jeff Tesselaar AV Hera 12,99 5,42 11,33 1,49 16,01 31,56 33,59 2:53,07 5014
3 Dave Boamah AV Feniks 12,67 5,23 9,28 1,54 16,46 29,51 31,90 2:57,86 4831
4 Gijs Jansen De Spartaan 12,38 5,38 7,86 1,64 16,48 23,88 24,41 3:15,35 4558
5 Rutger Hoekstra Heerenveen 13,02 4,81 8,77 1,54 16,35 30,12 32,85 3:17,94 4545
6 Bram van Alebeek Nijmegen 13,40 4,90 8,75 1,54 18,44 27,54 33,92 3:25,18 4284
7 Tim de Wild HLLS 13,68 4,63 8,87 1,44 17,03 21,26 22,88 3:00,77 4115
8 Seb Wals AV Lycurgus 13,92 4,35 7,31 1,39 17,73 19,73 28,18 3:04,99 3876
9 Tim Weber Almere `81 13,73 4,68 7,64 1,49 17,42 20,99 18,46 3:14,60 3868
10 Lucius Bout Phanos 14,08 4,31 7,37 1,44 17,91 20,84 25,12 3:15,02 3774
11 Joshua Bisseker Phanos 12,54 5,40 9,55 1,49 DNS DNS 2552
12 Bjorn Hulsebos VAV 13,29 4,52 8,95 1,54 DNS DNS 2276
13 Ruben Meijer Pijnenburg 13,56 4,14 9,60 1,49 DNS DNS DNS DNS 2155



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Marnix Kolkman AV Edam 11,65 5,96 12,49 1,84 13,74 30,54 40,76 3:04,85 5858
2 Kosheen Miran Groningen 11,63 6,10 12,71 1,54 14,96 36,58 36,46 2:55,26 5650
3 Koen Hoedjes AV Hera 11,54 5,16 15,04 1,64 16,88 50,99 34,41 2:56,69 5637
4 Felix Zwolle AV Feniks 13,11 4,99 11,89 1,69 15,98 43,94 37,88 3:03,44 5238
5 Casper Peterse AV Trias 12,60 5,25 11,09 1,64 16,03 35,31 33,45 2:54,79 5180
6 Benjamin van Altena Phanos 12,05 5,29 11,54 1,54 15,00 28,34 28,47 2:57,58 5109
7 Thijmen Hakenkruger GACH 12,77 5,22 10,59 1,54 15,24 28,49 31,63 3:07,75 4881
8 Ton van Mameren Triathlon 13,00 5,42 9,12 1,59 15,88 24,61 34,09 3:07,99 4768
9 Sven Hazenoot De Spartaan 12,80 5,30 11,53 1,59 15,97 25,03 26,90 3:18,31 4701
10 Jochem van Stijn De Spartaan 12,85 5,35 9,24 1,54 15,97 20,94 21,56 2:51,06 4614
11 Geordy Witmond Almere `81 12,61 5,45 9,84 1,49 16,44 26,93 35,60 3:36,97 4606
12 Boas Okken Groningen 12,83 5,35 10,80 1,59 16,33 26,41 25,48 3:25,35 4593
13 Jeroen van het Hof AV Edam 13,83 4,78 9,28 1,49 17,11 29,83 37,56 3:13,54 4450
14 Yoeri Verburg HLLM 12,93 4,62 10,12 1,49 16,76 26,32 26,35 3:36,47 4232
15 Tom Fontani GACH 13,55 4,70 7,96 1,44 18,40 24,87 24,71 3:28,15 3895
16 Wessel Steenvoorden De Spartaan 14,07 4,60 6,32 1,44 18,92 22,32 25,20 3:33,95 3611
17 Nathan Diependaal De Spartaan 15,25 3,49 6,60 1,22 21,12 19,88 22,77 3:26,58 2939
18 Luc Blank GACH 12,43 5,02 11,44 1,59 DNS DNS DNS 2664
19 Benjamin v... den Berg Startbaan 14,52 3,83 6,63 1,29 DNF 14,20 18,04 3:37,50 2564



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Yannick Rolvink Olympus `70 11,91 3:36,56 14,65 9,39 33,69 1,44 4,35 3456
2 Simon Mol Almere `81 11,49 3:27,44 15,22 6,99 21,01 1,34 4,02 3043
3 Tim Tempelman SPLS 11,19 3:27,75 17,32 6,72 22,09 1,39 4,18 3020
4 Mike Wennekes De Liemers 12,02 3:26,61 16,94 7,64 23,30 1,29 4,08 2904
5 Julius Meijer AV Zuidwal 11,73 3:52,13 16,64 6,80 18,18 1,49 4,23 2865
6 Max Jongenburger Phanos 11,48 3:36,61 16,59 7,20 22,42 1,34 3,70 2864
7 Finn Rademaker AV Aalsmeer 11,77 3:16,80 17,24 6,97 23,78 1,19 3,95 2860
8 Jari Langelaan De Spartaan 11,34 3:30,63 15,97 7,94 13,59 1,34 3,81 2848
9 Bruno Bangu De Spartaan 11,78 3:33,75 16,53 7,05 20,21 1,34 3,95 2841
10 Justin Middelbos AV Zuidwal 11,55 3:50,53 16,46 6,87 14,23 1,44 4,23 2790
11 Quincy Koeten AV Hera 11,59 3:34,66 17,84 6,96 19,25 1,44 3,59 2770
12 Vincent Franken De Spartaan 11,61 3:33,69 17,60 6,89 20,59 1,34 3,70 2747
13 Nick Duinkerken De Spartaan 13,07 3:21,37 17,31 7,09 24,67 1,34 3,54 2706
14 Casper van Tuijl Almere `81 12,52 3:48,82 17,63 6,77 22,95 1,34 3,61 2554
15 Tijn Berendsen De Liemers 11,75 3:52,91 16,91 5,54 21,97 1,24 3,72 2536
16 Thijs Huigen AV Sparta 11,31 3:13,94 17,41 6,39 NM 1,19 3,63 2449
17 Joris Cotterink AV Lycurgus 12,46 3:44,29 18,79 6,72 20,27 1,19 3,84 2406
18 Ben Verhoeven AV 1923 12,28 3:50,76 16,82 5,33 12,01 1,24 3,65 2243
19 Thijs ten ...uggencate AV Hera 12,71 3:42,43 17,94 5,53 11,73 1,12 3,69 2093
20 Diede van Bergen Startbaan 12,32 3:19,20 17,49 5,49 16,30 NM 3,60 2067
21 Rijk van den Berg Startbaan 12,98 4:31,53 18,05 6,02 14,49 1,19 2,94 1827



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Justin Labrijn Almere `81 10,05 3:24,55 12,54 10,13 28,88 1,59 5,19 4303
2 Justin van Dooren AV Sparta 10,39 3:03,80 12,87 11,23 29,36 1,44 4,59 4170
3 Yohannes Hiensch Phanos 10,55 3:02,49 13,21 8,76 24,22 1,44 4,98 3992
4 Milo de Langen AV Feniks 10,65 3:24,30 13,42 12,14 27,67 1,44 4,85 3981
5 Jamie Sesay Almere `81 10,83 3:21,44 13,26 9,75 23,32 1,64 4,90 3972
6 Eyoel Hiensch Phanos 10,65 3:16,80 13,37 8,01 22,85 1,44 4,67 3721
7 Mark Scholten AV Impala 10,76 3:41,03 12,72 6,97 20,33 1,44 4,98 3576
8 Jared Broers AV Hera 10,96 3:33,21 13,58 9,14 19,35 1,39 4,41 3437
9 Anders Haringsma AV 1923 11,15 3:18,01 13,96 8,05 21,36 1,29 4,44 3379
10 Jelle Müller AV Lycurgus 11,93 3:58,64 14,60 8,05 32,15 1,44 4,52 3282
11 Quintin Janse Tempo AV 11,69 3:20,81 14,81 8,97 27,06 1,24 4,15 3255
12 Kim Alofsen Startbaan 11,92 3:38,45 15,00 8,06 35,31 1,34 3,94 3206
13 Thomas Fructus AV 1923 11,65 3:26,79 14,62 5,81 18,80 1,29 3,98 2914
14 Olivier Risseeuw AV 1923 11,70 3:23,86 15,52 6,62 18,03 1,17 3,34 2672
15 Abbe Engers AV 1923 12,37 3:36,52 16,21 6,26 17,18 1,29 3,88 2609
16 Mick Baldew Phanos 12,44 DNS 17,23 10,61 21,70 NM 3,96 1971
17 Martijn Pos HLLS 11,32 DNS 14,86 DNS 17,41 DNS 4,82 1838
18 Jeen Hammink Phanos 11,21 DNS DNS DNS 23,56 DNS 4,84 1563
19 Binne Brok Tempo AV 11,41 DNS DNS 30,64 DNS 4,11 1498
20 Sem Jongenburger Phanos DNF DNS DNF 7,35 20,60 1,10 2,13 1080



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Nelson Moude Foko HLLS 8,94 2:01,35 1171
2 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,38 1:57,50 1134
3 Florian Hasse Startbaan 9,49 2:00,90 1076
4 Niels van Bergen Startbaan 9,96 2:01,33 995
5 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 10,12 2:03,16 951
6 Mikai Snoek AV Suomi 9,69 2:11,92 932
7 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 10,12 2:11,13 872
8 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 10,50 2:05,81 869
9 Daniël Westerweel GACH 10,09 2:12,00 868
10 Floris van Tuijl Almere `81 10,67 2:11,79 788
11 Daniel Myles Startbaan 10,48 2:15,16 783
12 Ruben Bakker Startbaan 11,03 2:22,70 648



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Sam de Wild HLLS 9,05 1:47,67 1318
2 Maikel Potkamp De Gemzen 8,93 1:52,64 1275
3 Floris van der Vijgh HLLS 9,06 1:51,96 1258
4 Florian Vriezen GACH 9,16 1:51,46 1247
5 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,96 1:55,94 1228
6 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 10,10 1:58,46 1006
7 Willem Hammink Phanos 9,73 2:04,07 1003
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 9,99 2:11,33 890



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Riley Groenbast AV Feniks 9,67 2:01,19 1042
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 9,71 2:03,81 1008
3 Tijn Zwerver Startbaan 9,98 2:06,52 937
4 Noah Minamimoto Startbaan 10,06 2:08,79 903
5 Floris Kamer HLLS 10,65 2:09,79 809



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 9,77 2:00,21 1037
2 Boris Klaver ARV Ilion 9,96 2:16,36 849
3 Florian van Wijchen GACH 10,84 2:08,65 794
4 Thijmen van Wijchen GACH 11,03 2:08,91 768
5 Ramon Ruiz MPM 9,92 2:28,35 760
6 Jarit Kershof Startbaan 10,70 2:19,96 712
7 Sven de Haas SAV 11,39 2:18,89 634
8 Silvan Oud AV Aalsmeer 11,17 2:27,18 595
9 Leon den Ouden Startbaan 11,50 2:24,31 578
10 Victor van der Vijgh HLLS 11,75 2:28,69 516
11 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 12,66 2:41,41 337
12 Alexander Cook Startbaan 13,06 2:36,54 331
13 Bruce Levenswaard AV Fortuna 13,10 2:56,41 212
14 Christopher Cook Startbaan 14,06 2:43,16 206
15 Jonathan Cook Startbaan 13,73 2:47,98 204
16 Waldemar Baumann Startbaan 14,13 2:52,33 148
17 Niels van Ginkel Startbaan 14,84 3:23,40 0
17 Taygel Bolsman Phanos DNS DNS 0
17 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks DNS DNS 0



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 15,03 1,59 10,55 25,95 5,31 33,99 2:44,08 4654
2 Merel Wevers AV34 15,51 1,49 9,91 26,20 5,19 33,78 2:30,02 4542
3 Marjolein Bolten HLLM 15,49 1,64 11,67 27,48 5,15 32,28 2:57,91 4378
4 Iva Klein Baltink DVTR 17,14 1,49 8,55 29,98 4,48 22,38 3:19,73 3069
5 Milou van der Schaaf MPM 19,48 1,37 8,50 29,29 4,67 22,05 3:01,38 2944



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Eveline de Jong De Spartaan 15,09 1,64 10,29 26,85 5,23 27,07 2:32,13 4595
2 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 15,36 1,49 8,97 26,70 4,98 25,84 2:26,49 4294
3 Nynke van den Heuvel AAC 15,75 1,49 11,20 26,50 5,04 29,73 2:44,18 4284
4 Jokèh Engelhart AAV `36 16,56 1,59 9,96 27,16 4,65 29,77 2:30,90 4217
5 Sanne van Drunen Almere `81 15,00 1,54 8,34 27,57 4,97 23,65 2:43,82 4032
6 Hieke Böhm De Spartaan 15,44 1,32 10,25 28,02 4,42 32,33 2:43,56 3850
7 Simone Winter AV Lycurgus 17,51 1,54 9,21 27,59 4,63 25,18 2:34,22 3836
8 Tessa de Ruiter AV 1923 17,89 1,39 10,67 28,82 4,06 29,82 2:50,51 3396
9 Meike Hartog AV Zaanland 18,91 1,39 7,65 29,65 4,15 23,98 2:52,00 2934
10 Mila Kuller NEAV 20,14 1,32 7,20 31,01 3,99 17,53 2:57,59 2419
11 Karin van den Berg De Gemzen 17,64 1,54 9,69 29,62 NM 2210
12 Annerice Bakker Phanos 16,37 1,44 10,15 DNF DNS --- DNS 1764



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Nimah Lommerse De Spartaan 20,05 1:57,47 12,44 9,10 21,01 1,49 4,63 3700
2 Sarah van Tuijl Almere `81 20,31 1:45,97 13,04 8,09 20,28 1,39 5,06 3695
3 Sabrina Cruden HRRR 21,18 1:56,17 12,94 9,10 24,95 1,49 4,58 3621
4 Simone Schouws Phanos 21,28 1:55,38 14,15 8,76 25,12 1,49 4,08 3388
5 Isis Hordijk HLLS 20,43 1:56,37 13,33 7,81 17,65 1,39 4,65 3371
6 Linde van Dijken VAV 20,61 1:54,80 14,35 9,29 20,86 1,34 4,58 3362
7 Milou Kaestner HLLM 21,27 1:49,95 15,27 9,31 22,23 1,44 4,22 3328
8 Joyce Menick HLLM 21,48 1:47,31 13,53 6,86 14,91 1,49 4,36 3293
9 Femke Jonker AV Hera 21,48 1:52,46 14,73 6,47 14,87 1,44 4,78 3136
10 Phebe Goedhart De Spartaan 21,60 1:45,68 14,51 6,41 20,40 1,29 4,07 3083
11 Lois Steenbeek Leiden 21,90 1:55,50 15,87 9,24 22,73 1,29 4,03 3013
12 Charlotte Emanuel AV Feniks 21,03 2:21,51 15,50 10,47 25,22 1,24 3,99 2911
13 Mandy Duinkerken De Spartaan 22,37 1:51,73 15,54 7,71 20,84 1,24 3,95 2881
14 Myrthe Steenbeek Leiden 22,23 2:05,68 15,57 6,76 19,03 1,39 4,13 2791
15 Demelsia Venetiaan AV Feniks 21,34 2:01,16 15,44 6,61 13,80 1,29 3,62 2619
16 Kim Brouwer HLLS 20,75 DNF 13,97 7,01 16,11 1,29 4,13 2555
17 Fenna Heijbroek Phanos 22,85 1:47,45 16,24 5,60 12,27 1,24 3,95 2550
18 Sylke Start Startbaan 22,64 2:05,06 18,34 7,12 20,64 NM 3,70 2025
19 Julia Jongejeugd NEAV 22,54 DNS 14,29 8,57 DNS 1,49 DNS 1942
20 Rebecca Spiering Trackstars 24,87 2:22,87 19,78 5,58 11,46 1,10 2,84 1503
21 Ymke Evovo Trackstars 26,01 2:38,42 DNF 7,21 13,30 1,17 3,08 1461
22 Jill Cooman AV Feniks DNS DNS 16,03 DNS DNS 1,29 DNS 779



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Robina Negenman KAV Holland 19,69 1:43,03 12,23 11,35 36,17 1,59 4,94 4444
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 19,43 1:42,57 13,58 9,43 24,64 1,59 4,71 4013
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 19,51 1:52,81 11,79 10,80 20,99 1,49 4,71 3985
4 Amina Maatoug Leiden 20,64 1:40,89 13,48 7,76 28,24 1,44 4,54 3755
5 Nikki Taag KAV Holland 20,55 1:45,70 12,98 7,81 19,26 1,39 5,13 3664
6 Amy Walraven Altis 20,44 1:49,63 13,26 9,18 12,81 1,39 4,53 3402
7 Kiki Banning De Spartaan 21,02 2:08,89 14,04 9,12 24,03 1,44 4,33 3281
8 Babet Tabak GACH 21,76 1:54,82 14,05 9,57 20,95 1,49 3,81 3279
9 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 21,92 1:59,61 13,64 8,19 19,89 1,49 4,32 3261
10 Machteld Hammink Phanos 21,47 1:52,89 13,86 7,60 18,47 1,29 4,31 3133
11 Ilse Hengeveld GACH 22,46 1:54,19 15,41 8,22 19,38 1,39 4,01 2979
12 Femke Daan De Spartaan 22,31 1:52,50 17,07 7,44 19,55 1,39 3,82 2819
13 Shana van Vuuren De Spartaan 23,91 2:00,52 18,83 10,53 29,66 1,39 3,66 2817
14 Charon Lak AV Lycurgus 21,50 DNS 16,28 9,59 NM 1,34 4,56 2325



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Shantell Kwofie Almere `81 1:47,96 11,10 9,09 25,66 1,43 4,20 2972
2 Bente Tuil Hollandia 2:11,38 11,79 8,30 20,56 1,53 4,12 2567
3 Alyshia Kavehercy NEAV 1:58,60 12,68 10,05 16,79 1,23 4,43 2453
4 Ashley Boldewijn AV Feniks 1:50,30 11,85 8,39 16,27 1,23 3,87 2427
5 Lianne Wuring GACH 1:51,49 12,65 7,21 22,20 1,18 3,46 2269
6 Noëlle Vos AV Aalsmeer 2:00,29 11,98 7,73 13,64 1,06 4,11 2122
7 Fleur Dirks Almere `81 1:59,64 12,32 7,72 14,70 1,18 3,66 2118
8 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 1:52,25 13,15 7,69 14,39 1,13 3,73 2104
9 Nikki Docter AV Sparta 2:02,81 11,37 5,42 14,09 1,23 3,42 2019
10 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 1:55,69 13,57 5,84 16,82 1,06 3,81 1937
11 Jasmijn Bakker AV Sparta 2:03,53 13,16 5,95 16,67 1,18 3,51 1914
12 Iris Turksema SPLS 2:00,52 13,98 6,49 16,62 1,18 3,43 1900
13 Ella de Bruijne AV Zuidwal 1:55,13 14,64 7,51 13,40 1,18 3,27 1872
14 Marit Snoek AV Suomi 2:12,90 13,85 7,05 14,50 1,28 3,38 1835
15 Anouk van der Meer De Spartaan DNF 12,88 9,04 15,46 1,28 3,73 1814
16 Cassandra Koopman De Spartaan 2:04,95 14,52 5,22 11,96 1,18 3,51 1645
17 Marith Scherpenberg Almere `81 2:18,92 15,05 7,68 14,57 1,06 3,39 1579
18 Laura Hasse Startbaan DNF 13,73 6,01 13,10 1,23 3,39 1420
19 Esmee Weber Almere `81 DNF 16,37 8,34 18,78 1,06 3,04 1313
20 Tessa Heijbroek Phanos DNF 14,96 5,30 11,75 NM 2,94 756
21 Lotte Favre AV `40 2:15,89 27,63 5,53 NM NM 2,87 737
22 Raisa Ellensburg Almere `81 DNF DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Fenna Achterberg VAV 1:54,85 9,61 10,87 23,87 1,56 4,72 3343
2 Lara Smits SV Noordkop 2:00,36 10,23 10,91 25,12 1,56 4,28 3124
3 Antonia Benevento Phanos 1:54,21 10,61 8,58 18,21 1,26 4,52 2718
4 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 1:48,05 11,92 7,90 20,81 1,31 3,96 2591
5 Lianka Wit Hollandia 2:04,12 11,21 9,56 21,73 1,26 4,21 2588
6 Tiba Miran Groningen 1:45,34 11,20 8,71 17,78 1,09 3,90 2514
7 Esther Klok Phanos 1:56,48 DNF 10,15 23,33 1,41 4,60 2470
8 Nikki van Tienderen HLLM 2:04,49 11,93 8,59 19,09 1,36 3,98 2438
9 Renee de Hon AAC 2:05,54 11,18 8,28 19,25 1,31 3,86 2433
10 Zoe Terneu SV Noordkop 2:03,15 12,03 8,95 17,79 1,31 3,86 2375
11 Jelka Böhm De Spartaan 2:15,87 11,65 7,51 19,24 1,41 4,05 2359
12 Romee van Dam Startbaan DNF 11,02 8,86 17,96 1,46 4,56 2350
13 Femke Leguit Almere `81 2:00,50 12,45 7,57 18,49 1,31 3,97 2328
14 Fleur Smeets De Spartaan 2:15,20 12,56 9,21 29,69 1,16 3,76 2302
15 Babs Koeman AV Haarlem DNF 23,42 9,60 30,66 1,36 4,67 2069
16 Tessa de Wit De Spartaan DNF 13,13 10,33 21,27 1,16 3,74 1886
17 Emma Kamer HLLS 2:20,83 13,61 8,60 17,62 1,21 3,37 1882
18 Danique Schram DEM DNF 12,80 9,20 15,14 1,26 3,86 1833
19 Daphne Legerstee Trackstars 2:12,73 13,88 5,87 11,08 1,26 3,41 1673
20 Lisa Kraan AV Aalsmeer DNF 14,22 7,14 12,37 1,02 3,37 1276
21 Samantha Westerweel GACH 13,29 DNS DNS 261



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Evie de Roos Fit 9,72 1:59,03 1058
2 Elisha Kwofie Almere `81 9,80 2:08,77 943
3 Rosara Cooman AV Feniks 9,81 2:13,17 901
4 Jackie Vissers HLLS 10,27 2:07,86 881
5 Kiira van Dijk Rijnsoever 10,65 2:10,28 804
6 Anne Favre AV `40 10,35 2:34,02 656
7 Naomi Labrijn Almere `81 10,47 2:50,84 536
8 Sacha Oostenbrug Startbaan 10,95 2:40,95 530



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 8,92 1:57,17 1222
2 Jinte Braas SAV 9,09 1:54,55 1221
3 Evi Falkena Flevo Delta 9,58 1:51,11 1177
4 Noelle Veraart AV Lycurgus 9,77 2:06,44 971
5 Maud Van Bentem AV NOP 10,00 2:05,35 946
6 Sophie Le Blansch Hollandia 9,81 2:09,88 932
7 Nikita Vissers HLLS 9,83 2:16,00 873
8 Isa Schram DEM 10,42 2:09,12 847
9 Fanny den Uyl Startbaan 10,40 2:11,17 831



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 9,38 2:07,09 1031
2 Maartje Tuil Hollandia 9,97 2:22,84 795
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,72 2:14,74 754
4 Nora den Ouden Startbaan 10,88 2:20,38 685
5 Mayla Veraart AV Lycurgus 11,03 2:28,88 601
6 Emma Berendsen De Liemers 11,09 2:29,73 587
7 Lisa de Vries AV Aalsmeer 11,42 2:32,13 530
8 Nine Berendsen De Liemers 11,71 2:37,67 460
9 Simone Schenginga Startbaan 12,86 2:49,96 268
10 Larissa Havik Startbaan 12,52 2:59,33 252
11 Lisanne Schenginga Startbaan 12,90 3:00,98 208



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 60m600mPunten totaal
1 Fleur Favre AV `40 10,02 2:14,02 861
2 Lauren Timucin Startbaan 10,00 2:21,79 798
3 Emma Le Blansch Hollandia 10,15 2:19,76 791
4 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 11,54 2:34,97 497
5 Kathelijne...er Huurne U-Track 11,44 2:40,69 472
6 Merel de Vries AV Aalsmeer 12,12 2:49,75 342
7 Jasmine De Haas SAV 14,54 3:03,00 65
8 Caitlin Wismeijer Startbaan DNS DNS 0
8 Sophia Myles Startbaan DNS DNS 0



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Rody de Wolff HRRR 11,51 6,91 14,72 1,79 51,86 15,54 46,03 4,35 50,00 5:05,21 7072
2 Harald Bust HLLS 11,37 6,72 12,59 1,89 54,03 15,17 40,51 4,35 51,22 5:05,22 6870
3 Gijs Langkamp HLLS 11,93 6,27 12,54 1,74 53,27 18,31 30,80 3,45 42,18 4:45,01 5764
4 Ronald Kuin DVTR 12,16 6,00 9,52 1,84 51,92 16,98 25,18 3,35 39,17 4:21,75 5724
5 Tim Hoogenboom Olympus `70 12,24 6,08 9,20 1,89 53,39 16,98 25,28 3,35 38,65 4:38,63 5571
6 Kevin Philipsen Olympus `70 11,74 6,06 11,18 1,69 54,28 17,62 29,49 2,60 51,70 4:56,65 5496
7 Ruben Harmsen Tempo AV 12,06 5,42 9,50 1,69 57,88 16,85 26,43 2,95 49,26 5:11,83 5036
8 Steff van de Poel AV Sprint 12,07 6,02 10,70 1,79 56,47 20,39 19,74 3,25 37,65 5:21,35 4771
9 Bart Steehouwer Almere `81 12,53 5,73 11,36 1,59 DNF DNF 34,42 3,65 41,96 DNF 3650
10 Ivar de Kok Olympus `70 12,87 5,08 8,54 1,54 1:02,18 21,24 21,66 2,45 36,33 5:43,25 3564
11 Ivo Kerklaan Olympus `70 12,52 5,15 9,37 1,64 1:03,34 DNF 22,52 3,45 37,08 DNF 3403
12 Sander van Tuijl Almere `81 13,15 4,77 8,65 1,54 1:03,60 23,53 19,68 2,45 28,30 5:44,22 3133



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Zyna van de Poel De Spartaan 15,69 1,59 12,13 27,69 5,14 33,68 3:06,80 4251
2 Hanna Knotnerus Feniks 16,36 1,59 8,28 27,52 5,01 23,97 2:36,38 4021
3 Mathilde Bakker AV 1923 18,65 1,64 8,36 27,71 4,97 22,29 2:35,23 3796
4 Eline Albers AV Phoenix 18,10 1,44 7,37 29,73 4,67 17,12 3:14,18 2846
5 Linda van Berkel AV `40 18,52 1,37 7,20 31,07 4,24 19,22 3:11,00 2583