• Meerkamp
  • 80m
  • Ver
  • Speer
  • 80mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 1000m
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D2

    # Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
    1 Justin Labrijn Almere `81 10,05 5,19 28,88 12,54 1,59 10,13 3:24,55 4303
    2 Justin van Dooren AV Sparta 10,39 4,59 29,36 12,87 1,44 11,23 3:03,80 4170
    3 Yohannes Hiensch Phanos 10,55 4,98 24,22 13,21 1,44 8,76 3:02,49 3992
    4 Milo de Langen AV Feniks 10,65 4,85 27,67 13,42 1,44 12,14 3:24,30 3981
    5 Jamie Sesay Almere `81 10,83 4,90 23,32 13,26 1,64 9,75 3:21,44 3972
    6 Eyoel Hiensch Phanos 10,65 4,67 22,85 13,37 1,44 8,01 3:16,80 3721
    7 Mark Scholten AV Impala 10,76 4,98 20,33 12,72 1,44 6,97 3:41,03 3576
    8 Jared Broers AV Hera 10,96 4,41 19,35 13,58 1,39 9,14 3:33,21 3437
    9 Anders Haringsma AV 1923 11,15 4,44 21,36 13,96 1,29 8,05 3:18,01 3379
    10 Jelle Müller AV Lycurgus 11,93 4,52 32,15 14,60 1,44 8,05 3:58,64 3282
    11 Quintin Janse Tempo AV 11,69 4,15 27,06 14,81 1,24 8,97 3:20,81 3255
    12 Kim Alofsen Startbaan 11,92 3,94 35,31 15,00 1,34 8,06 3:38,45 3206
    13 Thomas Fructus AV 1923 11,65 3,98 18,80 14,62 1,29 5,81 3:26,79 2914
    14 Olivier Risseeuw AV 1923 11,70 3,34 18,03 15,52 1,17 6,62 3:23,86 2672
    15 Abbe Engers AV 1923 12,37 3,88 17,18 16,21 1,29 6,26 3:36,52 2609
    16 Mick Baldew Phanos 12,44 3,96 21,70 17,23 NM 10,61 DNS 1971
    17 Martijn Pos HLLS 11,32 4,82 17,41 14,86 DNS DNS DNS 1838
    18 Jeen Hammink Phanos 11,21 4,84 23,56 DNS DNS DNS DNS 1563
    19 Binne Brok Tempo AV 11,41 4,11 30,64 DNS DNS DNS 1498
    20 Sem Jongenburger Phanos DNF 2,13 20,60 DNF 1,10 7,35 DNS 1080

    Uitslagen Meerkamp 80 meter Jongens Junior D2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Justin Labrijn Almere `81 10,05 +0.0 m/s--- 790
    2 Justin van Dooren AV Sparta 10,39 +2.0 m/s10,57 725
    3 Yohannes Hiensch Phanos 10,55 +2.0 m/s11,37 696
    4 Eyoel Hiensch Phanos 10,65 +2.0 m/s10,68 678
    4 Milo de Langen AV Feniks 10,65 +1.0 m/s--- 678
    6 Mark Scholten AV Impala 10,76 +2.0 m/s11,19 659
    7 Jamie Sesay Almere `81 10,83 +0.0 m/s--- 647
    8 Jared Broers AV Hera 10,96 +2.0 m/s11,49 625
    9 Anders Haringsma AV 1923 11,15 +1.0 m/s--- 594
    10 Jeen Hammink Phanos 11,21 +2.0 m/s11,59 585
    11 Martijn Pos HLLS 11,32 +2.0 m/s11,57 567
    12 Binne Brok Tempo AV 11,41 +1.0 m/s11,80 553
    13 Thomas Fructus AV 1923 11,65 +1.0 m/s12,03 517
    14 Quintin Janse Tempo AV 11,69 +1.0 m/s12,40 512
    15 Olivier Risseeuw AV 1923 11,70 +1.0 m/s--- 510
    16 Kim Alofsen Startbaan 11,92 +0.0 m/s--- 479
    17 Jelle Müller AV Lycurgus 11,93 +1.0 m/s--- 477
    18 Abbe Engers AV 1923 12,37 +0.0 m/s--- 418
    19 Mick Baldew Phanos 12,44 +0.0 m/s--- 409
    Sem Jongenburger Phanos DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior D2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Justin Labrijn Almere `81 5,19 +3.0 m/s--- 658
    2 Yohannes Hiensch Phanos 4,98 +0.0 m/s4,71 617
    2 Mark Scholten AV Impala 4,98 +0.8 m/s4,84 617
    4 Jamie Sesay Almere `81 4,90 +1.4 m/s--- 601
    5 Milo de Langen AV Feniks 4,85 +3.7 m/s--- 591
    6 Jeen Hammink Phanos 4,84 +2.0 m/s4,85 589
    7 Martijn Pos HLLS 4,82 +1.4 m/s4,49 585
    8 Eyoel Hiensch Phanos 4,67 +2.8 m/s4,49 554
    9 Justin van Dooren AV Sparta 4,59 +1.7 m/s--- 537
    10 Jelle Müller AV Lycurgus 4,52 +2.9 m/s4,72 523
    11 Anders Haringsma AV 1923 4,44 -0.7 m/s--- 506
    12 Jared Broers AV Hera 4,41 +1.5 m/s4,33 500
    13 Quintin Janse Tempo AV 4,15 +2.1 m/s3,97 448
    14 Binne Brok Tempo AV 4,11 +4.0 m/s4,46 440
    15 Thomas Fructus AV 1923 3,98 +3.0 m/s4,05 414
    16 Mick Baldew Phanos 3,96 +2.5 m/s--- 410
    17 Kim Alofsen Startbaan 3,94 +1.3 m/s--- 406
    18 Abbe Engers AV 1923 3,88 +1.5 m/s--- 394
    19 Olivier Risseeuw AV 1923 3,34 +1.3 m/s--- 286
    20 Sem Jongenburger Phanos 2,13 +1.7 m/s--- 44

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Justin Labrijn Almere `81 12,54 +0.2 m/s--- 638
    2 Mark Scholten AV Impala 12,72 -0.8 m/s12,62 618
    3 Justin van Dooren AV Sparta 12,87 -0.8 m/s13,15 601
    4 Yohannes Hiensch Phanos 13,21 -0.8 m/s14,10 565
    5 Jamie Sesay Almere `81 13,26 +0.2 m/s--- 560
    6 Eyoel Hiensch Phanos 13,37 -0.8 m/s14,80 549
    7 Milo de Langen AV Feniks 13,42 +0.3 m/s--- 544
    8 Jared Broers AV Hera 13,58 -0.8 m/s14,84 528
    9 Anders Haringsma AV 1923 13,96 +0.3 m/s--- 492
    10 Jelle Müller AV Lycurgus 14,60 -0.8 m/s14,27 435
    11 Thomas Fructus AV 1923 14,62 +0.3 m/s15,11 433
    12 Quintin Janse Tempo AV 14,81 +0.3 m/s--- 417
    13 Martijn Pos HLLS 14,86 +0.3 m/s16,28 413
    14 Kim Alofsen Startbaan 15,00 +0.2 m/s--- 402
    15 Olivier Risseeuw AV 1923 15,52 +0.3 m/s--- 361
    16 Abbe Engers AV 1923 16,21 +0.2 m/s--- 312
    17 Mick Baldew Phanos 17,23 +0.2 m/s--- 245
    Sem Jongenburger Phanos DNF --- 0