Uitslagen Indoor Junioren CD ARV Ilion

Jongens Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,18q ---
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,46q ---
3 Jonathan Pronk Haag 9,63q 9,50
4 Marijn van Duijn ARV Ilion 9,64q 9,83
5 Jeff Tesselaar AV Hera 10,08q 10,53
6 Jaïr Muller ARV Ilion 10,09 ---
7 Bart Veltman AV Gouda 10,18 ---
8 Daan Kneppers ARV Ilion 10,51 ---
9 Quinten Wormer Haag 10,69 10,00
10 Favour Abu AV Sparta 11,18 ---
11 Micha Groenenboom AV Gouda 12,10 ---
12 Frank Rüegg AV Gouda 12,16 ---
13 Sjoerd Peeters AV Gouda 12,70 ---
14 Hugo Habraken AV Gouda 12,80 ---
Gwen Hanekamp Haag DNS 10,00
Liam van den Heuvel Haag DNS 11,50



Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,19 ---
2 Jonathan Pronk Haag 9,39 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 9,74 ---
4 Jeff Tesselaar AV Hera 10,02 ---
Isaya Klein Ikkink Rotterdam DNF ---



Jongens Junior C1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jonathan Pronk Haag 13,53 ---
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 11,98 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 10,26 11,24
4 Jeff Tesselaar AV Hera 9,99 ---
5 Bart Veltman AV Gouda 8,42 ---
6 Quinten Wormer Haag 7,06 ---
7 Sjoerd Peeters AV Gouda 6,86 ---
8 Frank Rüegg AV Gouda 6,36 ---
9 Hugo Habraken AV Gouda 5,95 ---
10 Micha Groenenboom AV Gouda 5,71 ---
11 Favour Abu AV Sparta 5,34 7,11
Gwen Hanekamp Haag DNS ---
Liam van den Heuvel Haag DNS ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Veltman AV Gouda 1,60 ---
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,60 1,60
3 Jeff Tesselaar AV Hera 1,50 1,57
4 Daan Kneppers ARV Ilion 1,45 ---
4 Olaf Moons SC Antilope 1,45 ---
6 Favour Abu AV Sparta 1,40 1,40
6 Jonathan Pronk Haag 1,40 ---
8 Quinten Wormer Haag 1,35 ---
9 Frank Rüegg AV Gouda 1,30 ---
10 Micha Groenenboom AV Gouda 1,25 ---
10 Sjoerd Peeters AV Gouda 1,25 ---
10 Hugo Habraken AV Gouda 1,25 ---
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---
Gwen Hanekamp Haag DNS ---
Liam van den Heuvel Haag DNS ---



Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 8,58q 8,69
2 Luc Blank GACH 9,12q ---
3 Marnix van der Burg Leiden 9,32q ---
4 Tobias van Ee GACH 9,48q ---
5 Xavi Mo-Ajok Spark 9,74q ---
6 Thijmen Hakenkruger GACH 9,77 12,41
7 Jules Frankenmolen Haag 10,15 10,00
8 Pepijn van Gils AV Sprint 10,20 ---
9 Maurits Dekker Leiden 10,23 ---
10 Lars van der Valk ARV Ilion 10,98 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 8,52 ---
2 Luc Blank GACH 9,21 ---
3 Marnix van der Burg Leiden 9,35 ---
4 Xavi Mo-Ajok Spark 9,53 ---
5 Tobias van Ee GACH 9,65 ---



Jongens Junior C2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 14,46 14,74
2 Mark Heiden PAC 13,35 12,79
3 Ruben Rolvink Olympus `70 12,88 12,80
4 Mathieu van Opstal SPOB 12,56 10,45
5 Thomas van der Voort ARV Ilion 11,46 ---
6 Jules Frankenmolen Haag 10,57 ---
7 Luc Blank GACH 10,04 9,73
8 Tobias van Ee GACH 9,32 ---
9 Thijmen Hakenkruger GACH 9,14 8,39
10 Pepijn van Gils AV Sprint 8,93 ---
11 Lars van der Valk ARV Ilion 7,97 ---



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 1,68 ---
2 Bent Braker AV Gouda 1,60 ---
3 Ruben Rolvink Olympus `70 1,55 1,60
4 Luc Blank GACH 1,55 1,61
4 Jules Frankenmolen Haag 1,55 ---
4 Xavi Mo-Ajok Spark 1,55 ---
7 Lars van der Valk ARV Ilion 1,50 ---
7 Thomas van der Voort ARV Ilion 1,50 ---
7 Thijmen Hakenkruger GACH 1,50 1,40
7 Pepijn van Gils AV Sprint 1,50 ---
11 Tobias van Ee GACH 1,45 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 11,02q ---
2 Quincy Koeten AV Hera 11,23q 10,58
3 Stan Reedijk SC Reeuwijk 11,37q ---
4 Carl Martens ARV Ilion 11,40q ---
5 Faith Abu AV Sparta 11,75q ---
6 David Pronk AV Sparta 11,77 ---
7 Guido Vogels ARV Ilion 12,05 ---
8 Naut Carol AV Gouda 12,13 ---
9 Kevin Breumelhof ARV Ilion 12,37 ---
10 Luuk den Toom ARV Ilion 12,62 ---
11 Alex Meershoek ARV Ilion 12,72 ---
12 Maurits va...cheijndel Olympus `70 12,78 12,93
13 Stephan va...den Bosch AV `40 12,85 ---
14 Indy Kromokario ARV Ilion 13,04 ---
15 Maksim Chen Haag 13,05 ---
16 Milo Gemert Haag 13,41 ---
17 Menno Bloembergen ARV Ilion 13,94 ---
18 Nathan Nijdam AV Sparta 14,47 ---
Soulaiman Atif Leiden DNS ---
Luca Menken AV Gouda DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 11,01 ---
2 Stan Reedijk SC Reeuwijk 11,21 ---
3 Carl Martens ARV Ilion 11,39 ---
4 Faith Abu AV Sparta 11,57 ---
5 Quincy Koeten AV Hera 11,68 ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,45 ---
2 Yannick Rolvink Olympus `70 1,35 ---
3 Quincy Koeten AV Hera 1,30 ---
4 Luuk den Toom ARV Ilion 1,30 ---
5 Stan Reedijk SC Reeuwijk 1,25 ---
5 Arjuno Orsini AV Gouda 1,25 ---
7 Guido Vogels ARV Ilion 1,20 ---
7 Milo Gemert Haag 1,20 ---
9 Stephan va...den Bosch AV `40 1,15 ---
9 Indy Kromokario ARV Ilion 1,15 ---
9 Carl Martens ARV Ilion 1,15 ---
9 Alex Meershoek ARV Ilion 1,15 1,20
9 Faith Abu AV Sparta 1,15 ---
9 David Pronk AV Sparta 1,15 ---
9 Maksim Chen Haag 1,15 ---
16 Menno Bloembergen ARV Ilion 1,10 ---
17 Naut Carol AV Gouda 1,05 ---
17 Mats van Husen AV Gouda 1,05 ---
19 Nathan Nijdam AV Sparta 0,95 ---
Luca Menken AV Gouda DNS ---



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 4,35 ---
2 Aiden Bareman Voorne 4,31 ---
3 Kevin Breumelhof ARV Ilion 4,21 ---
4 Yannick Rolvink Olympus `70 4,19 ---
5 Carl Martens ARV Ilion 4,05 ---
6 Faith Abu AV Sparta 3,91 3,98
7 Quincy Koeten AV Hera 3,86 4,10
8 Stan Reedijk SC Reeuwijk 3,80 ---
9 Naut Carol AV Gouda 3,73 ---
10 Guido Vogels ARV Ilion 3,65 ---
11 David Pronk AV Sparta 3,62 4,01
12 Milo Gemert Haag 3,60 ---
13 Thom de Weger AV Gouda 3,47 ---
14 Menno Bloembergen ARV Ilion 3,46 ---
15 Alex Meershoek ARV Ilion 3,45 3,35
16 Maurits va...cheijndel Olympus `70 3,44 ---
17 Luuk den Toom ARV Ilion 3,42 ---
17 Nick van der Voort Haag 3,42 ---
19 Indy Kromokario ARV Ilion 3,41 ---
20 Arjuno Orsini AV Gouda 3,39 ---
21 Stephan va...den Bosch AV `40 3,38 ---
22 Nathan Nijdam AV Sparta 2,69 2,70
23 Mats van Husen AV Gouda 2,52 ---
Soulaiman Atif Leiden DNS ---
Luca Menken AV Gouda DNS ---



Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Joas van Hellemondt Leiden 9,88q 9,62
2 Max Birdja Haag 10,34q ---
3 Ewan ter Hennepe AV Gouda 10,42q ---
4 Valentijn Keijzer AV Fortuna 10,46q ---
5 Rick Stolp Spado 10,79q ---
6 Sem Fabistas ARV Ilion 11,77 ---
7 Chameiro Stelk AV Sparta 11,97 ---
8 Mike de Paauw Haag 11,98 ---
9 Kariem Kishk Olympus `70 12,22 ---
10 Alex van der Voort ARV Ilion 12,29 ---
11 Beau Suvaal ARV Ilion 12,30 ---
12 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,37 ---
13 Gene Timmers Haag 12,61 ---
14 Bjorn Odijk AV Gouda 12,68 ---
15 Tibbe Nijgh De Spartaan 12,79 ---
16 Jurre van Oosten AV Gouda 12,84 ---
Justin van Dooren AV Sparta DNS ---
Leon van Krieken Haag DNS ---
Tibbe Teunissen AV Sprint DNS ---
Tim Klein DJA DNS 9,40



Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Joas van Hellemondt Leiden 9,71 ---
2 Valentijn Keijzer AV Fortuna 10,24 ---
3 Max Birdja Haag 10,32 ---
4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 10,50 ---
5 Rick Stolp Spado 10,72 ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Justin van Dooren AV Sparta 1,50 1,50
1 Max Birdja Haag 1,50 ---
3 Valentijn Keijzer AV Fortuna 1,40 ---
4 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 1,35 ---
5 Chameiro Stelk AV Sparta 1,30 1,25
6 Alex van der Voort ARV Ilion 1,25 ---
6 Ewan ter Hennepe AV Gouda 1,25 ---
8 Bjorn Odijk AV Gouda 1,20 ---
9 Jurre van Oosten AV Gouda 1,15 ---
10 Remo Kruse ARV Ilion 1,05 ---
Kariem Kishk Olympus `70 NM ---
Tim Klein DJA DNS 1,75



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Max Birdja Haag 4,64 ---
2 Justin van Dooren AV Sparta 4,54 4,33
3 Mike de Paauw Haag 4,41 ---
4 Youssef Laouhaichi ARV Ilion 4,34 ---
5 Chameiro Stelk AV Sparta 4,30 3,73
6 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,29 ---
7 Valentijn Keijzer AV Fortuna 4,23 ---
8 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 4,09 ---
9 Sem Fabistas ARV Ilion 3,88 ---
10 Alex van der Voort ARV Ilion 3,82 ---
11 Kariem Kishk Olympus `70 3,78 ---
12 Bjorn Odijk AV Gouda 3,72 ---
13 Beau Suvaal ARV Ilion 3,68 ---
14 Gene Timmers Haag 3,43 ---
15 Jurre van Oosten AV Gouda 3,37 ---
16 Remo Kruse ARV Ilion 3,23 ---
Leon van Krieken Haag DNS ---
Tim Klein DJA DNS 5,34



Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 9,26q ---
2 Alysée Lester ARV Ilion 9,66q ---
3 Denise Arisa ARV Ilion 9,75q ---
4 Floor Alessie AV Attila 10,21q ---
5 Denise de Does Haag 10,59q 11,50
6 Morgann de Jong AV Sparta 11,27 11,89
7 Jildou Guest Haag 11,31 ---
8 Franka Pouwels ARV Ilion 11,62 ---
9 Isabel van Steenwijk AV Gouda 11,64 ---
10 Amber van ... Klundert Spado 11,68 ---
11 Valerie Afognon ARV Ilion 11,97 ---
12 Lucija Verzaal AV Sparta 12,17 ---
13 Mieke van de Pasch AV Gouda 12,57 ---
14 Felicia Vogeland Haag 12,65 11,00
15 Pien van Berk AV Gouda 12,81 ---
16 Helen Verkade AV Sparta 13,52 14,23
17 Ilja Du Clou ARV Ilion 13,72 ---
18 Isa Bloembergen ARV Ilion 18,79 ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,27 ---
2 Ruth Vogels Rotterdam 9,35 ---
3 Denise Arisa ARV Ilion 9,87 ---
4 Floor Alessie AV Attila 10,27 ---
5 Denise de Does Haag 10,47 ---



Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 11,38 ---
2 Meike Kroon PAC 9,36 ---
2 Floor Alessie AV Attila 9,36 ---
4 Ruth Vogels Rotterdam 9,07 10,29
5 Mieke van de Pasch AV Gouda 8,70 ---
6 Sandy de Does Haag 8,39 ---
7 Felicia Vogeland Haag 7,84 ---
8 Denise de Does Haag 7,82 ---
9 Emma Verhoeff Voorne 7,60 ---
10 Isabel van Steenwijk AV Gouda 7,50 ---
11 Pien van Berk AV Gouda 7,31 ---
12 Esmee van der Hulst ARV Ilion 7,07 ---
13 Valerie Afognon ARV Ilion 6,99 ---
14 Silvie Mol Haag 6,97 ---
15 Nora van der Winden AV Sparta 6,57 8,26
16 Alyssa Folles AV Gouda 6,50 ---
17 Jildou Guest Haag 6,08 ---
18 Amber van ... Klundert Spado 5,87 ---
19 Helen Verkade AV Sparta 5,63 6,92
20 Franka Pouwels ARV Ilion 5,06 ---
21 Lucija Verzaal AV Sparta 4,49 ---
22 Isa Bloembergen ARV Ilion 4,33 ---



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Floor Alessie AV Attila 1,50 ---
2 Franka Pouwels ARV Ilion 1,45 ---
3 Denise de Does Haag 1,40 ---
4 Denise Arisa ARV Ilion 1,40 ---
5 Helen Verkade AV Sparta 1,35 1,35
5 Sandy de Does Haag 1,35 ---
5 Silvie Mol Haag 1,35 ---
5 Alyssa Folles AV Gouda 1,35 ---
9 Nora van der Winden AV Sparta 1,30 1,30
9 Pien van Berk AV Gouda 1,30 ---
11 Mieke van de Pasch AV Gouda 1,25 ---
11 Isabel van Steenwijk AV Gouda 1,25 ---
13 Morgann de Jong AV Sparta 1,20 1,25
13 Lucija Verzaal AV Sparta 1,20 ---
Felicia Vogeland Haag DNS ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rosalie Breems KAV Holland 9,24q ---
2 Nienke Madderom AV Trias 9,44q 9,53
3 Puck Harms GACH 9,46q 9,95
4 Robina Negenman KAV Holland 9,49q 9,65
5 Sterre Buijs VAV 9,95q 9,65
6 Milou Mijnhout GACH 10,20 ---
7 Nikki Taag KAV Holland 10,48 ---
8 Jule Roelings AV Attila 10,53 ---
9 Anique van Klinken Delta Sport 10,55 ---
10 Amber Fritse AV Passaat 10,62 10,28
11 Elise Dees SC Antilope 11,27 ---
12 Arja Pouwels ARV Ilion 11,63 12,86
13 Pien Scheer GACH 12,24 11,00
14 Ilse Hengeveld GACH 12,29 ---
Sterre de Rooij ARV Ilion DNS ---
Sterre Bal Haag DNS 11,50
Sheenai Muntslag AV Sprint DNS ---
Emma Spiekman AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Rosalie Breems KAV Holland 9,10 ---
2 Nienke Madderom AV Trias 9,31 ---
3 Puck Harms GACH 9,70 ---
4 Sterre Buijs VAV 9,74 ---
5 Milou Mijnhout GACH 10,17 ---



Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lilian Tabak GACH 10,51 9,15
2 Puck Harms GACH 10,30 10,00
3 Anniek Bloemers AV Sprint 9,84 ---
4 Amber Fritse AV Passaat 9,09 9,35
5 Arja Pouwels ARV Ilion 8,84 9,51
6 Quincy Heemskerk AAV `36 8,80 ---
7 Aylina van Rooij AAV `36 8,30 ---
8 Sterre Buijs VAV 8,16 ---
9 Babet Tabak GACH 7,90 8,34
9 Mella Scheffer GACH 7,90 ---
11 Ilse Hengeveld GACH 7,50 ---
12 Sterre de Rooij ARV Ilion 7,45 7,23
13 Milou Mijnhout GACH 7,14 7,57
14 Elise Dees SC Antilope 6,92 ---
15 Pien Scheer GACH 5,53 5,94
Sterre Bal Haag DNS ---



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Puck Harms GACH 1,65 1,65
2 Babet Tabak GACH 1,50 1,50
3 Jule Roelings AV Attila 1,45 ---
4 Sterre Buijs VAV 1,40 ---
5 Quincy Heemskerk AAV `36 1,35 ---
5 Arja Pouwels ARV Ilion 1,35 1,35
5 Ilse Hengeveld GACH 1,35 ---
5 Lilian Tabak GACH 1,35 1,30
5 Judith Haarsma PAC 1,35 1,42
10 Aylina van Rooij AAV `36 1,30 ---
10 Sterre de Rooij ARV Ilion 1,30 1,35
10 Anniek Bloemers AV Sprint 1,30 ---
13 Pien Scheer GACH 1,25 1,35
14 Elise Dees SC Antilope 1,20 ---
Robina Negenman KAV Holland DNS 1,50
Sterre Bal Haag DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Luna Meijer NEAV 11,20q ---
2 Noga Piepenbroek ARV Ilion 11,22q ---
3 Isis Ferrier Haag 11,35q ---
4 Rosa ten Berg Haag 11,85q ---
5 Jasmijn Raes Phanos 12,13q ---
6 Silke Ketting AV Rijssen 12,18 ---
7 Suzanne Moons AV Gouda 12,21 ---
8 Yazz Mo-Ajok Spark 12,34 ---
9 Maite Mandaat Phanos 12,42 ---
10 Esther van Grol AV Sparta 12,83 ---
11 Jade Wormer Haag 12,84 ---
12 Roshwita Holstein AV Sparta 12,98 ---
13 Djalisha Hamel Phanos 13,22 ---
14 Jasmijn Bakker AV Sparta 13,41 ---
15 Hoying Yip AV Sparta 13,53 ---
16 Lyris Igbinosa AV Sparta 13,57 ---
17 Marije Kneijber Olympus `70 14,64 ---
18 Joyce Zegwaart Haag 14,93 ---
Isabel van den Berg Phanos DNS ---
Lois Gemert Haag DNS ---
Noah de Kok AV `40 DNF ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Luna Meijer NEAV 11,06 ---
2 Noga Piepenbroek ARV Ilion 11,18 ---
3 Isis Ferrier Haag 11,33 ---
4 Rosa ten Berg Haag 11,70 ---
5 Jasmijn Raes Phanos 12,00 ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Silke Ketting AV Rijssen 1,35 1,40
2 Noga Piepenbroek ARV Ilion 1,30 ---
3 Isis Ferrier Haag 1,30 ---
4 Jasmijn Raes Phanos 1,25 ---
4 Rosa ten Berg Haag 1,25 ---
4 Suzanne Moons AV Gouda 1,25 ---
7 Lyris Igbinosa AV Sparta 1,20 1,20
7 Marije Kneijber Olympus `70 1,20 ---
9 Djalisha Hamel Phanos 1,15 ---
9 Jasmijn Bakker AV Sparta 1,15 1,15
11 Charity Saddal AV Sparta 1,10 1,15
11 Jade Wormer Haag 1,10 ---
13 Noah de Kok AV `40 1,05 ---
13 Esther van Grol AV Sparta 1,05 1,10
15 Roshwita Holstein AV Sparta 1,00 1,10
Lois Gemert Haag DNS ---



Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Isis Ferrier Haag 4,50 ---
2 Luna Meijer NEAV 4,25 ---
3 Yazz Mo-Ajok Spark 3,95 3,82
4 Silke Ketting AV Rijssen 3,90 3,99
5 Noga Piepenbroek ARV Ilion 3,85 ---
6 Lyris Igbinosa AV Sparta 3,77 3,67
7 Charity Saddal AV Sparta 3,65 3,42
8 Rosa ten Berg Haag 3,61 ---
9 Hoying Yip AV Sparta 3,49 ---
10 Maite Mandaat Phanos 3,46 ---
11 Suzanne Moons AV Gouda 3,22 ---
12 Esther van Grol AV Sparta 3,21 3,62
13 Jasmijn Raes Phanos 3,17 ---
14 Julia Poter Haag 3,10 ---
15 Jade Wormer Haag 3,08 ---
16 Djalisha Hamel Phanos 3,04 ---
17 Joyce Zegwaart Haag 3,01 ---
18 Jasmijn Bakker AV Sparta 2,98 3,48
19 Noah de Kok AV `40 2,97 3,18
20 Roshwita Holstein AV Sparta 2,78 3,33
20 Marije Kneijber Olympus `70 2,78 ---
Isabel van den Berg Phanos DNS ---
Lois Gemert Haag DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 9,86q 10,33
2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,97q 10,04
3 Miro Vlasman Phanos 9,99q 10,11
4 Fenna Achterberg VAV 10,18q 9,93
5 Babs Koeman AV Haarlem 10,59q ---
6 Ava Meijerink Haag 11,07 ---
7 Antonia Benevento Phanos 11,20 ---
8 Lizelotte Bouvy Haag 11,34 ---
9 Romee van Dam Startbaan 11,50 ---
10 Maria Kuipers Phanos 11,51 12,20
11 Loïs Lessing HLLM 11,93 ---
11 Sacha Goedhart AV Gouda 11,93 ---
13 Nikki van Tienderen HLLM 11,94 ---
14 Anna Lusthof Olympus `70 12,11 11,99
Julia de Graaf ARV Ilion DNS ---
Samantha Westerweel GACH DNS 12,60



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV 9,84 ---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,85 ---
3 Miro Vlasman Phanos 9,87 ---
4 Hanna van Baast AV Attila 9,93 ---
5 Babs Koeman AV Haarlem 10,73 ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV 1,55 1,55
2 Hanna van Baast AV Attila 1,50 1,50
3 Ava Meijerink Haag 1,40 ---
4 Maria Kuipers Phanos 1,35 1,30
4 Romee van Dam Startbaan 1,35 ---
4 Sacha Goedhart AV Gouda 1,35 ---
7 Nikki van Tienderen HLLM 1,30 ---
8 Felicity Bareman Voorne 1,25 ---
9 Antonia Benevento Phanos 1,20 1,15
10 Loïs Lessing HLLM 1,15 ---
10 Babs Koeman AV Haarlem 1,15 ---
10 Irena Zapata ARV Ilion 1,15 ---
10 Stephanie Auer AV Sparta 1,15 1,15
Julia de Graaf ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV 4,70 4,74
2 Babs Koeman AV Haarlem 4,67 ---
3 Trijntje v... Elzakker Spado 4,45 4,47
4 Anna Lusthof Olympus `70 4,21 ---
5 Ava Meijerink Haag 4,15 ---
6 Romee van Dam Startbaan 4,10 ---
7 Sacha Goedhart AV Gouda 4,08 ---
8 Antonia Benevento Phanos 3,99 4,48
9 Irena Zapata ARV Ilion 3,96 ---
10 Lizelotte Bouvy Haag 3,92 ---
11 Nikki van Tienderen HLLM 3,84 ---
12 Loïs Lessing HLLM 3,58 ---
13 Stephanie Auer AV Sparta 3,16 3,10
Julia de Graaf ARV Ilion DNS ---
Samantha Westerweel GACH DNS 4,19