Uitslagen Indoor Junioren CD ARV Ilion

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 7,64q 7,65
2 Damian Felter PAC 7,79q 7,74
3 Jonathan Pronk Haag 7,82q 7,90
4 Errolson Windster Leiden 8,16q ---
5 Amar Wong AV Feniks 8,22q ---
6 Marijn van Duijn ARV Ilion 8,26q 8,35
7 Bart Veltman AV Gouda 8,27 ---
8 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,39 8,44
9 Gijs Jansen De Spartaan 8,50 8,63
10 Alexander ...derikhoff Altis 8,55 8,45
11 Daan Kneppers ARV Ilion 8,66 ---
12 Liam van den Heuvel Haag 8,67 8,50
13 Favour Abu AV Sparta 8,71 ---
14 Sidate Seck AV Feniks 8,89 ---
15 Dex Rosenbrand AV Sparta 8,96 ---
16 Quinten Wormer Haag 8,97 8,50
17 Stijn Hooijman De Spartaan 9,08 ---
18 Oliver van der Velde Haag 9,12 8,25
19 Frank Rüegg AV Gouda 9,24 ---
20 Micha Groenenboom AV Gouda 9,29 ---
21 Justin Lagadeau Altis 9,43 9,00
22 Sjoerd Peeters AV Gouda 9,47 ---
23 Tijmen van der Wees ARV Ilion 9,64 ---
24 Gwen Hanekamp Haag 9,97 8,75
24 Hugo Habraken AV Gouda 9,97 ---
26 Aron Boersma AV Gouda 10,53 ---
Gaby Emmanuel AV Sparta DNF ---



Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 7,59 ---
2 Damian Felter PAC 7,69 ---
3 Jonathan Pronk Haag 7,82 ---
4 Errolson Windster Leiden 8,09 ---
5 Amar Wong AV Feniks 8,22 ---
6 Marijn van Duijn ARV Ilion 8,28 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Veltman AV Gouda 1,50 ---
2 Daan Kneppers ARV Ilion 1,50 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,50 ---
4 Gijs Jansen De Spartaan 1,45 1,45
5 Olaf Moons SC Antilope 1,45 ---
6 Favour Abu AV Sparta 1,40 ---
6 Jonathan Pronk Haag 1,40 ---
8 Stijn Hooijman De Spartaan 1,35 1,33
8 Gwen Hanekamp Haag 1,35 ---
8 Quinten Wormer Haag 1,35 ---
8 Sjoerd Peeters AV Gouda 1,35 ---
12 Liam van den Heuvel Haag 1,30 ---
13 Frank Rüegg AV Gouda 1,25 ---
14 Micha Groenenboom AV Gouda 1,25 ---
15 Hugo Habraken AV Gouda 1,25 ---
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---
Mark van der Linden Haag DNS ---
Oliver van der Velde Haag DNS ---



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Damian Felter PAC 5,83 5,95
2 Mark van der Linden Haag 5,57 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,33 5,40
4 Jonathan Pronk Haag 5,24 ---
5 Amar Wong AV Feniks 4,90 ---
6 Bart Veltman AV Gouda 4,85 ---
7 Liam van den Heuvel Haag 4,64 ---
8 Gijs Jansen De Spartaan 4,52 4,82
9 Errolson Windster Leiden 4,39 ---
10 Bart van Zandwijk AV Atverni 4,34 4,63
11 Favour Abu AV Sparta 4,33 ---
12 Daan Kneppers ARV Ilion 4,23 ---
13 Sidate Seck AV Feniks 4,20 ---
14 Quinten Wormer Haag 4,10 ---
15 Sjoerd Peeters AV Gouda 3,98 ---
16 Stijn Hooijman De Spartaan 3,95 4,18
17 Frank Rüegg AV Gouda 3,93 ---
18 Oliver van der Velde Haag 3,74 ---
19 Micha Groenenboom AV Gouda 3,60 ---
20 Hugo Habraken AV Gouda 3,58 ---
21 Tijmen van der Wees ARV Ilion 3,55 ---
22 Gwen Hanekamp Haag 3,51 ---
23 Aron Boersma AV Gouda 2,99 ---
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---



Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Marnix van der Burg Leiden 7,64q 7,81
2 Maarten Debeij JSPR 7,77q 7,84
3 Xavi Mo-Ajok Spark 7,87q 8,29
4 Tobias Steevensz AV Passaat 7,88q 8,12
5 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,91q ---
6 Lex van Honschoten KAV Holland 7,96q ---
7 Thomas van der Voort ARV Ilion 8,10 ---
8 Jules Frankenmolen Haag 8,62 8,50
9 Martijn Naus AV Gouda 8,67 ---
10 Ruben Rolvink Olympus `70 8,68 9,12
11 Lars van der Valk ARV Ilion 8,71 ---
12 Bent Braker AV Gouda 8,72 ---
13 Jonas Schutte ARV Ilion 8,82 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Marnix van der Burg Leiden 7,61 ---
2 Maarten Debeij JSPR 7,75 ---
3 Xavi Mo-Ajok Spark 7,77 ---
4 Tobias Steevensz AV Passaat 7,82 ---
5 Lex van Honschoten KAV Holland 7,92 ---
6 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,96 ---



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maarten Debeij JSPR 1,82 1,80
2 Ruben Rolvink Olympus `70 1,60 1,45
3 Marnix van der Burg Leiden 1,55 1,60
4 Jules Frankenmolen Haag 1,55 ---
5 Xavi Mo-Ajok Spark 1,55 1,60
6 Lars van der Valk ARV Ilion 1,50 ---
7 Bent Braker AV Gouda 1,50 ---
8 Thomas van der Voort ARV Ilion 1,45 ---
9 Jonas Schutte ARV Ilion 1,40 ---
10 Martijn Naus AV Gouda 1,35 ---



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Maarten Debeij JSPR 5,41 5,24
2 Xavi Mo-Ajok Spark 5,12 4,75
3 Lex van Honschoten KAV Holland 5,10 5,33
4 Marnix van der Burg Leiden 5,10 5,15
5 Tobias Steevensz AV Passaat 4,98 4,85
6 Bent Braker AV Gouda 4,85 ---
7 Lars van der Valk ARV Ilion 4,60 ---
8 Ruben Rolvink Olympus `70 4,57 4,59
9 Jules Frankenmolen Haag 4,12 ---
10 Jonas Schutte ARV Ilion 4,00 ---
11 Martijn Naus AV Gouda 3,95 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 8,50q ---
2 Carl Martens ARV Ilion 8,65q 8,80
3 Malick dah... Dahlberg Phanos 8,87q ---
4 Faith Abu AV Sparta 8,95q 8,93
5 David Pronk AV Sparta 9,07q 8,93
6 Ryan Andela GACH 9,17q ---
7 Zack Rot AV Lycurgus 9,27 9,22
7 Stan Reedijk SC Reeuwijk 9,27 ---
9 Daniël va...Brummelen GACH 9,29 9,43
10 Guido Vogels ARV Ilion 9,39 ---
11 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,44 9,18
12 Mich Sweep GACH 9,60 ---
13 Thijn Dorrestein GACH 9,63 ---
14 Luuk den Toom ARV Ilion 9,73 9,53
15 Thom de Weger AV Gouda 9,74 ---
16 Rick Jansen ARV Ilion 9,79 ---
17 Indy Kromokario ARV Ilion 9,83 ---
18 Kai Groen ARV Ilion 9,84 ---
19 Naut Carol AV Gouda 9,86 ---
20 Alex Meershoek ARV Ilion 9,87 ---
21 Stephan va...den Bosch AV `40 9,89 ---
22 Mats Groen ARV Ilion 9,90 ---
23 Mees Stoetzer Haag 9,95 ---
24 Jorn Eerland AV Gouda 10,22 ---
25 Arjuno Orsini AV Gouda 10,35 ---
26 Julian van der Wees ARV Ilion 10,36 ---
27 Béla Federer KAV Holland 11,28 ---
Luka de Wilde Leiden DNF ---
Fons Borninkhof GACH DNF ---



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 8,40 ---
2 Carl Martens ARV Ilion 8,64 ---
3 Malick dah... Dahlberg Phanos 8,80 ---
4 Faith Abu AV Sparta 9,02 ---
5 David Pronk AV Sparta 9,20 ---
6 Ryan Andela GACH 9,30 ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 9,45 ---
2 David Pronk AV Sparta 8,25 ---
3 Maurice Afognon ARV Ilion 8,02 ---
4 Rick Jansen ARV Ilion 7,72 ---
5 Mees Stoetzer Haag 7,68 ---
6 Carl Martens ARV Ilion 7,27 ---
7 Ryan Andela GACH 6,98 ---
8 Naut Carol AV Gouda 6,84 ---
9 Thijn Dorrestein GACH 6,68 ---
10 Daniël va...Brummelen GACH 6,64 8,03
11 Zack Rot AV Lycurgus 6,48 8,26
12 Arjuno Orsini AV Gouda 6,35 ---
13 Maurits va...cheijndel Olympus `70 6,24 ---
14 Luka de Wilde Leiden 6,21 ---
15 Mich Sweep GACH 6,17 ---
16 Faith Abu AV Sparta 6,10 6,93
17 Stephan va...den Bosch AV `40 6,04 ---
18 Luuk den Toom ARV Ilion 5,98 7,56
19 Soulaiman Atif Leiden 5,22 ---
20 Alex Meershoek ARV Ilion 5,18 ---
21 Indy Kromokario ARV Ilion 5,18 ---
22 Julian van der Wees ARV Ilion 5,10 ---
23 Jorn Eerland AV Gouda 5,01 ---
24 Guido Vogels ARV Ilion 4,99 ---
Fons Borninkhof GACH DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 1,40 ---
2 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,35 1,35
3 Stan Reedijk SC Reeuwijk 1,25 ---
4 Luuk den Toom ARV Ilion 1,25 1,25
5 Mich Sweep GACH 1,25 ---
6 Thijn Dorrestein GACH 1,20 ---
7 Arjuno Orsini AV Gouda 1,20 ---
8 Carl Martens ARV Ilion 1,15 ---
8 Faith Abu AV Sparta 1,15 1,20
10 Ryan Andela GACH 1,15 ---
10 David Pronk AV Sparta 1,15 ---
12 Jorn Eerland AV Gouda 1,15 ---
13 Alex Meershoek ARV Ilion 1,15 ---
14 Stephan va...den Bosch AV `40 1,10 ---
14 Naut Carol AV Gouda 1,10 ---
14 Thom de Weger AV Gouda 1,10 ---
17 Guido Vogels ARV Ilion 1,10 ---



Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Milo de Langen AV Feniks 8,70q ---
2 Lucas Man GACH 8,72q 9,16
3 Ewan ter Hennepe AV Gouda 8,98q ---
4 Max Birdja Haag 9,03q ---
5 Finn Damhoff AV Haarlem 9,14q ---
6 Beau Suvaal ARV Ilion 9,36q ---
7 Ivar van Ruijven Olympus `70 9,43 9,49
8 Alex van der Voort ARV Ilion 9,54 ---
9 Jurre van Oosten AV Gouda 9,59 ---
10 Bart Adriaanse Voorne 9,62 ---
11 Bjorn Odijk AV Gouda 9,79 ---
12 Leon van Krieken Haag 10,18 ---
13 Remo Kruse ARV Ilion 10,69 ---
Youssef Laouhaichi ARV Ilion DNS ---
Justin Van Dooren AV Sparta DNS ---
Mike Paauw Haag DNS ---
Joep van Keulen Haag DNS ---



Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Lucas Man GACH 8,69 ---
2 Milo de Langen AV Feniks 8,71 ---
3 Max Birdja Haag 8,88 ---
4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 8,95 ---
5 Finn Damhoff AV Haarlem 8,99 ---
6 Beau Suvaal ARV Ilion 9,41 ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Milo de Langen AV Feniks 10,70 ---
2 Finn Damhoff AV Haarlem 9,18 ---
3 Alex van der Voort ARV Ilion 8,88 ---
4 Max Birdja Haag 8,40 ---
5 Ewan ter Hennepe AV Gouda 8,02 ---
6 Jurre van Oosten AV Gouda 7,95 ---
7 Bart Adriaanse Voorne 7,79 ---
8 Etienne Verwaal PAC 7,62 ---
9 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 7,46 ---
10 Youssef Laouhaichi ARV Ilion 6,29 ---
11 Leon van Krieken Haag 4,97 ---
12 Remo Kruse ARV Ilion 4,71 ---
Justin Van Dooren AV Sparta DNS ---
Joep van Keulen Haag DNS ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Max Birdja Haag 1,47 ---
2 Milo de Langen AV Feniks 1,35 ---
3 Ivar van Ruijven Olympus `70 1,30 ---
3 Ewan ter Hennepe AV Gouda 1,30 ---
5 Youssef Laouhaichi ARV Ilion 1,30 1,35
6 Alex van der Voort ARV Ilion 1,25 ---
7 Finn Damhoff AV Haarlem 1,25 ---
8 Bart Adriaanse Voorne 1,20 ---
9 Bjorn Odijk AV Gouda 1,20 ---
10 Jurre van Oosten AV Gouda 1,20 ---
11 Remo Kruse ARV Ilion 1,15 ---
12 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 1,10 ---
Justin Van Dooren AV Sparta DNS ---
Mike Paauw Haag DNS ---
Leon van Krieken Haag DNS ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Denise Arisa ARV Ilion 8,52q ---
2 Thyra Terweij NEAV 8,59q 8,55
3 Felicia Vogeland Haag 8,80q 8,88
4 Valerie Afognon ARV Ilion 8,82q ---
5 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,93q 8,69
6 Denise de Does Haag 8,95q 8,50
6 Kim Brouwer HLLS 8,95 8,72
8 Julia Valkenburg VAV 8,96 ---
9 Morgann de Jong AV Sparta 9,03 ---
10 Myrthe Steenbeek Leiden 9,12 9,09
10 Loïs Steenbeek Leiden 9,12 9,12
12 Simone Schouws Phanos 9,15 9,40
13 Floor Alessie AV Attila 9,20 8,80
14 Kim Lutgendorp Almere `81 9,21 8,80
15 Elanor van Kleef Leiden 9,22 ---
16 Anika Smits AV Gouda 9,23 ---
17 Suzet Doornheim GACH 9,30 9,52
18 Franka Pouwels ARV Ilion 9,35 ---
19 Dieuwertje Janssen AV Gouda 9,39 ---
20 Isabel van Steenwijk AV Gouda 9,49 ---
21 Pien van Berk AV Gouda 9,51 ---
22 Annyka Wanders ARV Ilion 9,54 ---
23 Esmee van der Hulst ARV Ilion 9,56 9,51
24 Sandy de Does Haag 9,58 9,00
25 Nora van der Winden AV Sparta 9,70 ---
26 Madelief de Jong SC Reeuwijk 9,82 9,80
27 Helen Verkade AV Sparta 10,10 ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Denise Arisa ARV Ilion 8,47 ---
2 Thyra Terweij NEAV 8,60 ---
3 Felicia Vogeland Haag 8,75 ---
4 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,76 ---
5 Denise de Does Haag 8,97 ---
6 Valerie Afognon ARV Ilion 8,99 ---



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Floor Alessie AV Attila 1,50 1,53
2 Kim Lutgendorp Almere `81 1,50 1,55
3 Simone Schouws Phanos 1,45 1,45
3 Denise de Does Haag 1,45 ---
5 Julia Jongejeugd NEAV 1,40 1,50
6 Myrthe Steenbeek Leiden 1,40 1,37
7 Madelief de Jong SC Reeuwijk 1,35 1,45
7 Sandy de Does Haag 1,35 ---
9 Dieuwertje Janssen AV Gouda 1,35 ---
10 Pien van Berk AV Gouda 1,35 ---
11 Isabel van Steenwijk AV Gouda 1,30 ---
12 Helen Verkade AV Sparta 1,30 ---
13 Kim Brouwer HLLS 1,25 1,30
14 Morgann de Jong AV Sparta 1,25 ---
15 Nora van der Winden AV Sparta 1,25 ---
16 Annyka Wanders ARV Ilion 1,20 ---



Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Thyra Terweij NEAV 4,73 4,55
2 Denise de Does Haag 4,31 ---
3 Denise Arisa ARV Ilion 4,20 ---
4 Sandy de Does Haag 4,15 ---
5 Myrthe Steenbeek Leiden 4,13 4,03
6 Morgann de Jong AV Sparta 4,08 ---
6 Julia Valkenburg VAV 4,08 ---
8 Franka Pouwels ARV Ilion 3,93 ---
9 Anika Smits AV Gouda 3,88 ---
10 Loïs Steenbeek Leiden 3,84 4,24
11 Julia Jongejeugd NEAV 3,79 4,33
12 Pien van Berk AV Gouda 3,76 ---
13 Kim Brouwer HLLS 3,69 4,27
14 Dieuwertje Janssen AV Gouda 3,60 ---
14 Isabel van Steenwijk AV Gouda 3,60 ---
16 Valerie Afognon ARV Ilion 3,58 ---
17 Helen Verkade AV Sparta 3,48 ---
18 Esmee van der Hulst ARV Ilion 3,46 3,77
19 Felicia Vogeland Haag 3,28 5,02
20 Nora van der Winden AV Sparta 3,16 ---
Madelief de Jong SC Reeuwijk DNS 3,59



Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,19q 8,04
2 Lara Weghorst Leiden 8,30q 8,46
3 Puck Harms GACH 8,43q ---
4 Rosalie Breems KAV Holland 8,44q 8,65
5 Emma Spiekman AV Sprint 8,57q ---
6 Mila Wacht AAV `36 8,59q 8,65
7 Claudia De...o Delgado Leiden 8,71 8,52
8 Danielle Wooning Avantri 8,80 8,56
8 Amy Walraven Altis 8,80 8,68
10 Sterre de Rooij ARV Ilion 8,84 ---
11 Anne de Jong Leiden 8,95 8,85
12 Jutte Vijverberg Leiden 9,04 ---
13 Maud Hoogeveen Leiden 9,12 ---
14 Estela Kazatzidis Leiden 9,14 ---
15 Babet Tabak GACH 9,18 9,08
16 Tess Veefkind Leiden 9,41 ---
16 Arja Pouwels ARV Ilion 9,41 ---
18 Mayra Smith18 ARV Ilion 9,75 ---
19 Melissa Clark Leiden 9,80 ---
20 Vicky van der Werf Leiden 10,67 ---
Quinty Verdoodt Leiden DNF ---
Sterre Bal Haag DNF 9,00



Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,11 ---
2 Lara Weghorst Leiden 8,31 ---
3 Rosalie Breems KAV Holland 8,40 ---
4 Puck Harms GACH 8,43 ---
5 Mila Wacht AAV `36 8,62 ---
6 Emma Spiekman AV Sprint 8,76 ---



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Puck Harms GACH 1,60 1,65
2 Babet Tabak GACH 1,45 1,50
3 Anne de Jong Leiden 1,40 1,45
3 Lara Weghorst Leiden 1,40 1,47
5 Sterre de Rooij ARV Ilion 1,40 1,35
6 Sterre Bal Haag 1,40 ---
7 Amy Walraven Altis 1,35 1,40
8 Jutte Vijverberg Leiden 1,35 ---
9 Quinty Verdoodt Leiden 1,30 ---
9 Arja Pouwels ARV Ilion 1,30 1,35
11 Estela Kazatzidis Leiden 1,30 ---
12 Maud Hoogeveen Leiden 1,25 ---
12 Tess Veefkind Leiden 1,25 ---
12 Melissa Clark Leiden 1,25 ---
15 Vicky van der Werf Leiden 1,15 ---
Mayra Smith18 ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Lara Weghorst Leiden 5,07 4,92
2 Rosalie Breems KAV Holland 4,89 5,11
3 Puck Harms GACH 4,79 4,98
4 Danielle Wooning Avantri 4,47 4,85
5 Amy Walraven Altis 4,40 4,64
6 Sterre de Rooij ARV Ilion 4,30 4,45
7 Anne de Jong Leiden 4,28 4,96
8 Quinty Verdoodt Leiden 4,27 ---
9 Estela Kazatzidis Leiden 4,05 ---
10 Jutte Vijverberg Leiden 3,94 ---
10 Tess Veefkind Leiden 3,94 ---
12 Sterre Bal Haag 3,84 ---
13 Arja Pouwels ARV Ilion 3,68 ---
14 Maud Hoogeveen Leiden 3,45 ---
15 Vicky van der Werf Leiden 3,15 ---
16 Melissa Clark Leiden 2,95 ---
Babet Tabak GACH NM 4,45
Claudia De...o Delgado Leiden DNS 4,35
Mayra Smith18 ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isis Ferrier Haag 8,74q ---
2 Alyshia Kavehercy NEAV 9,05q 8,63
3 Franziska Burchett AV Sparta 9,21q 9,39
4 Lois Doornheim GACH 9,22q 9,39
5 Minou De Wit Leiden 9,27q ---
6 Charity Saddal AV Sparta 9,42q 9,81
7 Rosalie van Wouwen Haag 9,45 ---
8 Noga Piepenbroek ARV Ilion 9,51 ---
9 Rosa ten Berg Haag 9,52 ---
10 Lyris Igbinosa AV Sparta 9,68 9,84
11 Lauren van Beuningen Pijnenburg 9,69 10,12
11 Suzanne Moons AV Gouda 9,69 ---
11 Nicky Post AV Gouda 9,69 ---
14 Lianne Wuring GACH 9,79 9,98
15 Esther van Grol AV Sparta 9,83 9,90
16 Sharon London ARV Ilion 10,13 ---
17 Noah de Kok AV `40 10,21 10,10
18 Nikki Docter AV Sparta 10,24 9,80
19 Senna Nicolai Leiden 10,34 ---
20 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,35 10,11
20 Esmee de Nennie AV Sparta 10,35 10,38
22 Lotte Favre AV `40 10,37 ---
22 Rozemarijne Bot PAC 10,37 ---
24 Roshwita Holstein AV Sparta 10,56 10,31
25 Dané Goosen AV Sparta 10,63 10,52
26 Joyce Zegwaart Haag 11,19 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Isis Ferrier Haag 8,68 ---
2 Alyshia Kavehercy NEAV 8,92 ---
3 Franziska Burchett AV Sparta 9,13 ---
4 Minou De Wit Leiden 9,23 ---
5 Lois Doornheim GACH 9,27 ---
6 Charity Saddal AV Sparta 9,28 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 8,68 9,40
2 Rosalie van Wouwen Haag 8,39 ---
3 Rosa ten Berg Haag 8,17 ---
4 Suzanne Moons AV Gouda 8,15 ---
5 Noga Piepenbroek ARV Ilion 7,98 ---
6 Isis Ferrier Haag 7,80 ---
7 Minou De Wit Leiden 7,73 ---
8 Lianne Wuring GACH 6,69 6,93
9 Lyris Igbinosa AV Sparta 6,57 6,97
10 Franziska Burchett AV Sparta 6,37 6,51
11 Esther van Grol AV Sparta 6,25 6,85
12 Senna Nicolai Leiden 6,15 ---
13 Sharon London ARV Ilion 6,12 ---
14 Roshwita Holstein AV Sparta 6,05 5,79
15 Lotte Favre AV `40 6,03 ---
16 Jasmijn Bakker AV Sparta 5,96 6,00
17 Nikki Docter AV Sparta 5,70 5,97
18 Charity Saddal AV Sparta 5,41 5,30
19 Esmee de Nennie AV Sparta 4,87 4,72
20 Nicky Post AV Gouda 4,48 ---
21 Dané Goosen AV Sparta 3,81 4,30
Julia Poter Haag DNS ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noga Piepenbroek ARV Ilion 1,30 ---
2 Suzanne Moons AV Gouda 1,25 ---
3 Minou De Wit Leiden 1,25 ---
4 Lianne Wuring GACH 1,20 1,25
4 Lauren van Beuningen Pijnenburg 1,20 1,20
6 Lyris Igbinosa AV Sparta 1,20 1,05
7 Alyshia Kavehercy NEAV 1,15 ---
8 Sharon London ARV Ilion 1,15 ---
8 Charity Saddal AV Sparta 1,15 1,05
10 Franziska Burchett AV Sparta 1,15 1,15
11 Jasmijn Bakker AV Sparta 1,15 1,15
11 Nicky Post AV Gouda 1,15 ---
13 Nikki Docter AV Sparta 1,10 1,25
14 Roshwita Holstein AV Sparta 1,10 1,05
15 Esther van Grol AV Sparta 1,10 1,10
16 Esmee de Nennie AV Sparta 0,95 1,00
Dané Goosen AV Sparta DNS 1,00



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Brecht van der Vliet AV Impala 8,62q 8,64
2 Amber de Roo AV `40 8,63q 8,47
3 Isa Kolle SV Noordkop 8,73q 8,73
4 Romee van Dam Startbaan 8,84q ---
5 Sacha Goedhart AV Gouda 8,89q ---
6 Irena Zapata ARV Ilion 8,97q ---
7 Babs Koeman AV Haarlem 9,01 ---
8 Ilse Stok CAV Energie 9,04 9,40
9 Isairis C...llo Feliz AV Feniks 9,16 ---
10 Steffie Seher CAV Energie 9,18 9,30
11 Laura Varona Perez Leiden 9,19 ---
12 Sanne de Lange Leiden 9,31 ---
13 Senna Tuur ARV Ilion 9,33 ---
14 Maaike van Rijswijk CAV Energie 9,36 9,34
15 Emma Beekman AV34 9,38 ---
16 Jade Groen ARV Ilion 9,42 ---
17 Alia Atif Leiden 9,46 ---
18 Rosa Candido Leiden 9,63 ---
19 Julia de Graaf ARV Ilion 9,91 ---
20 Karin Vlasblom AV Impala 10,05 9,91
21 Anne de Graaf ARV Ilion 10,17 ---
22 Nora Varona Perez Leiden 10,20 ---
23 Eline Verschueren CAV Energie 10,27 ---
Stephanie Auer AV Sparta DNS 10,39
Lizelotte Bouvy Haag DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Amber de Roo AV `40 8,41 ---
2 Brecht van der Vliet AV Impala 8,58 ---
3 Isa Kolle SV Noordkop 8,68 ---
4 Romee van Dam Startbaan 8,74 ---
5 Sacha Goedhart AV Gouda 8,86 ---
6 Irena Zapata ARV Ilion 8,89 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle SV Noordkop 11,39 11,33
2 Rosa Candido Leiden 9,83 ---
3 Sacha Goedhart AV Gouda 9,40 ---
4 Brecht van der Vliet AV Impala 9,19 8,69
5 Laura Varona Perez Leiden 9,09 ---
6 Romee van Dam Startbaan 8,47 ---
7 Senna Tuur ARV Ilion 8,27 ---
8 Tessa Molenaar Olympus `70 8,23 ---
9 Emma Beekman AV34 8,20 ---
10 Isairis C...llo Feliz AV Feniks 7,97 ---
11 Eline Verschueren CAV Energie 7,72 ---
12 Karin Vlasblom AV Impala 7,70 ---
13 Irena Zapata ARV Ilion 7,45 ---
14 Daniëlle Wiersema Leiden 7,29 ---
15 Nora Varona Perez Leiden 7,10 ---
16 Alia Atif Leiden 6,90 ---
17 Anne de Graaf ARV Ilion 6,61 ---
Babs Koeman AV Haarlem DNS ---
Stephanie Auer AV Sparta DNS 4,66
Lizelotte Bouvy Haag DNS ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Steffie Seher CAV Energie 1,35 1,40
2 Eline Verschueren CAV Energie 1,35 ---
3 Rosa Candido Leiden 1,35 ---
4 Sacha Goedhart AV Gouda 1,30 ---
5 Romee van Dam Startbaan 1,30 ---
6 Laura Varona Perez Leiden 1,30 ---
7 Babs Koeman AV Haarlem 1,25 ---
8 Maaike van Rijswijk CAV Energie 1,25 1,20
8 Emma Beekman AV34 1,25 ---
10 Ilse Stok CAV Energie 1,25 1,15
11 Irena Zapata ARV Ilion 1,20 ---
11 Karin Vlasblom AV Impala 1,20 ---
13 Julia de Graaf ARV Ilion 1,20 ---
14 Brecht van der Vliet AV Impala 1,15 1,35
Stephanie Auer AV Sparta DNS 1,15