Uitslagen 60 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 7,85q 7,90
2 Charlie van Gorkum Spado 7,98q 8,10
3 Suzanne Van Eijck Spado 8,03q 8,04
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,06q 12,96
5 Janine Verhaar U-Track 8,09q 7,79
6 Janna Doumpas Eindhoven 8,10q 8,07
7 Emy Guikema Groningen 8,21q 8,09
8 Jaleesa Seedorf Rotterdam 8,25q 7,96
9 Djim Van den Berg PH 8,29 8,53
9 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,29 8,19
11 Lianne Huisjes Groningen 8,31 8,24
12 Lara Owobowale De Spartaan 8,34 8,36
13 Suzan Plat AV PEC 1910 8,36 8,36
14 Joyce van Kan KAV Holland 8,39 8,50
15 Edikan Ekpo Haag 8,41 8,39
16 Merit Schuurman AAC 8,43 8,48
16 Nynke van den Heuvel Almere `81 8,43 8,30
18 Anouk Schoute AV Lycurgus 8,45 8,25
19 Femke van den Bos Tempo AV 8,50 8,57
20 Anouk Hellingh AV Lycurgus 8,51 8,43
21 Eveline de Jong De Spartaan 8,72 8,85
22 Nina Jager AV PEC 1910 8,75 13,63
23 Femke Reitsema Isala `96 8,86 8,59
24 Pherenike Vroemen Rotterdam 8,99 8,20
25 Trijntje Tillema Rotterdam 9,23 8,20
Zoë Sedney ARV Ilion DNS 7,86
Kato Leusink GACH DNS 8,07
Demi van d...ildenberg Eindhoven DNS 7,91

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 8,54q 9,00
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 9,05q 9,18
3 Joyce Schumacher Flevo Delta 9,07q 8,99
4 Nienke Madderom AV Trias 9,10q 8,93
5 Danique de Haan AV34 9,16q 9,15
6 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 9,20q 9,17
7 Anouk Schoop AV NOP 9,20q 9,00
8 Lara Owobowale De Spartaan 9,22q 9,16
9 Pleun Hutten AV Sprint 9,24 9,41
10 Maartje Blanken Avantri 9,24 9,42
11 Silke Vonk AV Sprint 9,25 9,45
12 Anna Oosterwegel DVTR 9,26 10,18
13 Yara Linnekamp HLLS 9,33 9,37
14 Amy Hasselton THOR 9,35 9,67
15 Tessa Smits AV Sprint 9,36 9,59
16 Anouk Schoute AV Lycurgus 9,36 9,60
17 Terri Talan Heerenveen 9,48 9,73
18 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 9,56 9,53
19 Femke van den Bos Tempo AV 9,62 9,98
20 Pien Korstanje AV Attila 9,68 9,82
21 Eveline de Jong De Spartaan 9,70 9,83
22 Evi Verdonkschot Voorne 9,71 9,87
23 Joyce van Kan KAV Holland 9,73 9,80
24 Lynn van Zijl DVTR 9,78 9,63
25 Emy Guikema Groningen 9,86 9,43
26 Annerice Bakker Phanos 9,90 10,01
27 Emma Beekman DVTR 10,33 10,02
28 Jonne van ...r Giessen AAV `36 10,44 9,27
29 Margo Schippers AV Rijssen 10,47 10,51
30 Janna van Burik Haag 10,75 10,61
31 Lichelle Scholing MPM 11,00 10,85
32 Floor van den Brink AV Athlos 11,37 10,20
33 Amerins Ypma ACO 11,37 12,61
Sanne van Drunen SPLS DNS 9,79
Renske Zwolle Heerenveen DNF 9,52

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 3,50 3,31
2 Fleur van der Linden AV Sprint 3,20 3,30
3 Samar Ahmed HLLS 2,90 3,00