Uitslagen Triple IT Indoor Gala

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Mark Roosien AV Hylas 7,94
7,77
2 Sten van der Moer Castricum 8,37 ---
Calvin Hoogland Castricum DNS 7,29



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Thomas Albers SPWS 2:12,46
2:04,00
2 Sander Dijkstra SPWS 2:43,37
2:41,07



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Thomas Albers SPWS 4:59,51
4:54,68
2 Sander Dijkstra SPWS 5:36,31
5:38,59



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Sten van der Moer Castricum 11,45 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Sten van der Moer Castricum 7,15 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jelmer van Diepen AV Lycurgus 1,80 ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 Max van Rhijn BAV 7,83 q
7,90
1 Jarin van der Kooi AV Impala 7,83 q---
3 Koen Roskamp BAV 7,93 q
7,81
3 Jasper de Vries SPWS 7,93 q
7,86
5 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,96 q
7,86
6 Jurre van Tiel AV Trias 8,01 q---
7 Mark Dekker AV Hylas 8,06 ----
8 Julian Van Meggelen De Spartaan 8,17 -
8,20
9 Wout Koop...n 't Jagt SPWS 8,20 -
8,21
10 Ruben Kurvers Tempo AV 8,23 ----
11 Joe Tielen SPWS 8,44 -
8,09
12 Karel Out Tempo AV 8,49 ----
13 Rutger Vincken Tempo AV 8,66 ----
Thomas Arensman NEAV DNS -8,19



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Jarin van der Kooi AV Impala 7,72
7,83
2 Max van Rhijn BAV 7,77
7,83
3 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,97
7,96
4 Jasper de Vries SPWS 7,98
7,93
5 Koen Roskamp BAV 7,99
7,93
6 Jurre van Tiel AV Trias 8,03
8,01



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Max van Rhijn BAV 2:24,09
2:15,43
2 Luuk Veldman AV Hylas 2:28,95 ---
3 Wessel Terpstra BAV 2:36,57
2:21,88
Bas Meester Hollandia DNS 2:07,43



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Max Polak PAC 4:33,45
4:05,00
2 Ralph Iliohan WRNG 4:58,73 ---
3 Jarin van der Kooi AV Impala 5:00,03 ---
4 Jasper de Vries SPWS 5:05,91
5:30,00



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam 60mHQOBP
1 Koen Roskamp BAV 9,30 q
9,10
2 Bas Meeuwenoord De Spartaan 10,00 q
9,42
3 Mark Dekker AV Hylas 10,10 q---
4 Julian Van Meggelen De Spartaan 10,57 q---
5 Ruben Kurvers Tempo AV 10,61 q---
6 Hanke Pijlman Castricum 10,80 q---
7 Rutger Vincken Tempo AV 11,57 ----
8 Wout Koop...n 't Jagt SPWS 11,59 -
12,00
Bas Meester Hollandia DNS -9,00



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Koen Roskamp BAV 9,42
9,30
2 Mark Dekker AV Hylas 9,79
10,10
3 Julian Van Meggelen De Spartaan 10,03
10,57
4 Bas Meeuwenoord De Spartaan 10,23
10,00
5 Hanke Pijlman Castricum 10,25
10,80
6 Ruben Kurvers Tempo AV 10,32
10,61



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 12,85 ---
2 Wessel Terpstra BAV 10,29 ---
3 Joe Tielen SPWS 9,54 ---
4 David Cairo Phanos 9,36 ---
5 Karel Out Tempo AV 8,95 ---
6 Rutger Vincken Tempo AV 8,76 ---
7 Hanke Pijlman Castricum 8,34
7,21
8 Wout Koop...n 't Jagt SPWS 7,04 ---
Thomas Arensman NEAV DNS 8,11



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Hanke Pijlman Castricum 1,70
1,65
2 Jarin van der Kooi AV Impala 1,65 ---
3 David Cairo Phanos 1,60
1,65
3 Jeremy Pronk Leiden 1,60
1,70
3 Karel Out Tempo AV 1,60 ---



Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 Amar Wong AV Feniks 8,41 q---
2 Gijs Jansen De Spartaan 8,65 q
8,63
3 Ole van Tiel AV Trias 8,66 q---
4 Bjorn Hulsebos VAV 9,06 q---
5 Tom van Buuren Olympus `70 9,09 q---
6 Tim Weber Almere `81 9,10 q---
7 Ruben Meijer Pijnenburg 9,18 ----
8 Jeroen Out AV Haarlem 9,21 ----
9 Piter Nijboer AV Impala 9,39 ----
10 Ronald Mulder Fivelstreek 9,41 ----
11 Imme van den End Tempo AV 9,55 ----
12 Jos Jongsma AV Impala 9,80 ----
Koen Grapendaal AV Hylas DNS ----



Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Amar Wong AV Feniks 8,41
8,41
2 Ole van Tiel AV Trias 8,56
8,66
3 Gijs Jansen De Spartaan 8,68
8,65
4 Bjorn Hulsebos VAV 8,91
9,06
5 Tom van Buuren Olympus `70 9,00
9,09
6 Tim Weber Almere `81 9,18
9,10



Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Tim de Wild HLLS 2:29,12 ---
2 Tim Weber Almere `81 2:30,50 ---
3 Florian Va...er Dussen AV Impala 2:31,43
2:25,00
4 Bjorn Hulsebos VAV 2:33,31
2:20,88
5 Amar Wong AV Feniks 2:39,76 ---
6 Gijs Jansen De Spartaan 2:39,78 ---
7 Imme van den End Tempo AV 2:41,94 ---
8 Tom van Buuren Olympus `70 2:47,23
2:34,00
Koen Grapendaal AV Hylas DNS ---
Ruben Meijer Pijnenburg DNS ---



Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Anton van Triest Clytoneus 5:25,09 ---
2 Ruben Meijer Pijnenburg 5:46,19 ---



Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm)

# Naam 60mHQOBP
1 Ole van Tiel AV Trias 10,35 q---
2 Twan van Rijn AAV `36 10,70 q---
3 Gijs Jansen De Spartaan 10,82 q---
4 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,45 q---
5 Ruben Meijer Pijnenburg 11,79 q---
6 Jos Jongsma AV Impala 11,97 q---
7 Bjorn Hulsebos VAV 12,18 ----



Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Twan van Rijn AAV `36 10,01
10,70
2 Ole van Tiel AV Trias 10,08
10,35
3 Gijs Jansen De Spartaan 10,71
10,82
4 Jos Jongsma AV Impala 11,89
11,97
5 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,90
11,45
Ruben Meijer Pijnenburg DNS 11,79



Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,71 ---
2 Ruben Meijer Pijnenburg 8,48 ---
3 Bjorn Hulsebos VAV 8,11
9,79
4 Erick Könst AV Haarlem 7,82 ---
5 Piter Nijboer AV Impala 7,37 ---
6 Amar Wong AV Feniks 7,28 ---
7 Jeroen Out AV Haarlem 7,21 ---
8 Gijs Jansen De Spartaan 7,16
8,06
9 Tim Weber Almere `81 6,33 ---
10 Jos Jongsma AV Impala 5,71 ---
11 Anton van Triest Clytoneus 5,62 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Amar Wong AV Feniks 1,55 ---
2 Luc de Bruin Tempo AV 1,50
1,54
3 Gijs Jansen De Spartaan 1,45
1,45
4 Twan van Rijn AAV `36 1,40
1,40
4 Bjorn Hulsebos VAV 1,40
1,45
4 Florian Va...er Dussen AV Impala 1,40 ---
7 Erick Könst AV Haarlem 1,35 ---
7 Ruben Meijer Pijnenburg 1,35 ---
7 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,35 ---
10 Anton van Triest Clytoneus 1,30 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 D'Sean Holaman SPWS 7,81 q
7,69
2 Lex van Honschoten KAV Holland 8,16 q---
3 Harm Janssens AV Lycurgus 8,22 q---
4 Angelo Visser NEAV 8,26 q
8,51
5 Jelle Schaap DEM 8,37 q---
6 Sven Hazenoot De Spartaan 8,48 q
8,28
7 Wessel Steenvoorden De Spartaan 9,32 ----
8 Niels van Beek De Spartaan 9,37 ----
Jens Oosterink AV Trias DNS -8,72



Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 D'Sean Holaman SPWS 7,81
7,81
2 Lex van Honschoten KAV Holland 8,14
8,16
3 Angelo Visser NEAV 8,21
8,26
4 Harm Janssens AV Lycurgus 8,36
8,22
5 Jelle Schaap DEM 8,39
8,37
6 Sven Hazenoot De Spartaan 8,53
8,48



Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Lex van Honschoten KAV Holland 2:15,42
2:12,21
2 Casper Peterse AV Trias 2:18,20
2:16,97
3 Jochem van Stijn De Spartaan 2:22,31
2:15,73
4 Frank Seppenwoolde ATNY 2:28,45
2:25,00
5 Sven Hazenoot De Spartaan 2:40,35
2:41,68
6 Wessel Steenvoorden De Spartaan 2:48,51 ---



Jongens Junior C2 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Angelo Visser NEAV 4:59,29
4:41,53
2 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 5:00,50
4:59,41
3 Luco van Bergen Startbaan 5:03,73
4:47,59
4 Piet van Vuuren DEM 5:06,82
4:46,35
5 Thijmen van Es AV Hylas 5:18,24 ---
6 Olav Mulder AV Hylas 5:26,90 ---



Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm)

# Naam 60mHQOBP
1 D'Sean Holaman SPWS 9,25 q
9,08
2 Jelle Schaap DEM 9,89 q---
3 Timme Koster AV Trias 9,95 q
9,56
4 Sven Hazenoot De Spartaan 10,74 q
10,17
5 Karsten de Roo AV Hylas 11,50 q---
6 Wessel Steenvoorden De Spartaan 12,54 q---
7 Niels van Beek De Spartaan 12,69 ----
Jens Oosterink AV Trias DNS ----
Jochem van Stijn De Spartaan DNS -10,11
Thom van der Wouden BAV DNF -12,26



Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 D'Sean Holaman SPWS 9,15
9,25
2 Timme Koster AV Trias 9,61
9,95
3 Jelle Schaap DEM 9,79
9,89
4 Sven Hazenoot De Spartaan 10,42
10,74
5 Karsten de Roo AV Hylas 11,99
11,50
6 Wessel Steenvoorden De Spartaan 12,56
12,54



Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Sven Hazenoot De Spartaan 10,46
10,86
2 Frank Seppenwoolde ATNY 9,81
11,05
3 Casper Peterse AV Trias 9,77 ---
4 D'Sean Holaman SPWS 9,01
10,94
5 Jochem van Stijn De Spartaan 8,88
8,62
6 Angelo Visser NEAV 8,10
8,24
7 Harm Janssens AV Lycurgus 7,92
7,88
8 Jacco Bolders SV Diomedon 6,55 ---
9 Wessel Steenvoorden De Spartaan 5,53
5,89



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jeroen van het Hof AV Edam 1,60
1,55
2 Jelle Schaap DEM 1,55 ---
3 Frank Seppenwoolde ATNY 1,55
1,55
4 Jochem van Stijn De Spartaan 1,45
1,51
5 Lex van Honschoten KAV Holland 1,35 ---
5 Karsten de Roo AV Hylas 1,35
1,40
5 Wessel Steenvoorden De Spartaan 1,35
1,42
5 Niels van Beek De Spartaan 1,35 ---
9 Thijmen van Es AV Hylas 1,25 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 Joey Veen NEAV 9,24 q---
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,34 q---
3 Zack Rot AV Lycurgus 9,52 q
9,14
4 Maik van Diepen Hollandia 9,54 q---
5 Menno Willems De Spartaan 9,55 q---
6 Symen Grimbergen De Spartaan 9,56 q---
7 Jilke Oswald HRRR 9,60 q---
8 Yarno Dijkman NEAV 9,61 q---
9 Vincent Franken De Spartaan 9,63 q---
10 Gijs van der Kolk AV Trias 9,65 q
9,30
11 Tjeerd de Vries MPM 9,68 q
9,60
12 Ingmar Visser WRNG 9,72 q---
13 Julius Meijer AV Zuidwal 9,73 q
9,43
14 Max Sprenkels Almere `81 9,84 q---
15 Diede van Bergen Startbaan 9,86 q
9,55
16 Mike Wennekes De Liemers 10,02 q
9,39
17 Stijn Lustenhouwer Startbaan 10,15 q---
18 Wu Ping Kuiper Groningen 10,22 q
10,00
19 Thijs ten ...uggencate AV Hera 10,30 ----
20 Jelle Hessing Hollandia 10,38 ----
21 Ymme van Komen WRNG 10,39 ----
22 Rik Grapendaal AV Hylas 10,56 ----
23 Michalis Analytis De Spartaan 10,59 ----
24 Rick van der Linden SV Diomedon 10,73 ----
25 Quinn Marrenga SV Noordkop 10,80 ----
26 Jelte De By AV Hylas 11,30 ----
27 Tygo Hulsebos VAV 11,66 -
10,64
28 Thijmen Gijsbers WRNG 12,27 ----
Malick Dahlberg Phanos DNS ----



Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQQm
1 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,25 q
9,34
2 Joey Veen NEAV 9,39 q
9,24
3 Menno Willems De Spartaan 9,43 q
9,55
4 Zack Rot AV Lycurgus 9,51 q
9,52
5 Vincent Franken De Spartaan 9,52 q
9,63
6 Maik van Diepen Hollandia 9,53 q
9,54
7 Yarno Dijkman NEAV 9,59 -
9,61
8 Jilke Oswald HRRR 9,61 -
9,60
9 Ingmar Visser WRNG 9,66 -
9,72
10 Julius Meijer AV Zuidwal 9,70 -
9,73
10 Symen Grimbergen De Spartaan 9,70 -
9,56
12 Diede van Bergen Startbaan 9,75 -
9,86
13 Tjeerd de Vries MPM 9,80 -
9,68
14 Gijs van der Kolk AV Trias 9,82 -
9,65
15 Max Sprenkels Almere `81 9,83 -
9,84
16 Mike Wennekes De Liemers 10,12 -
10,02
17 Wu Ping Kuiper Groningen 10,27 -
10,22
18 Stijn Lustenhouwer Startbaan 10,63 -
10,15



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,21
9,25
2 Joey Veen NEAV 9,28
9,39
3 Zack Rot AV Lycurgus 9,43
9,51
3 Menno Willems De Spartaan 9,43
9,43
5 Maik van Diepen Hollandia 9,48
9,53
6 Vincent Franken De Spartaan 9,49
9,52



Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Gijs van der Kolk AV Trias 3:22,24
3:18,99
2 Diede van Bergen Startbaan 3:23,41
3:28,61
3 Wu Ping Kuiper Groningen 3:31,40
3:23,61
4 Mike Wennekes De Liemers 3:37,06
3:30,27
5 Quincy Koeten AV Hera 3:44,42
3:32,48
6 Ymme van Komen WRNG 3:45,74 ---
7 Vincent Franken De Spartaan 3:46,43 ---
8 Tjeerd de Vries MPM 3:49,04
3:44,27
9 Maik van Diepen Hollandia 3:52,03 ---
10 Thijs ten ...uggencate AV Hera 3:52,59 ---
11 Jelle Hessing Hollandia 3:56,04 ---
12 Stephan va...den Bosch AV `40 3:57,13
3:29,00
13 Rick van der Linden SV Diomedon 3:58,94 ---
14 Michalis Analytis De Spartaan 4:05,92 ---
15 Tygo Hulsebos VAV 4:22,05
3:51,84
16 Jelte De By AV Hylas 4:27,22 ---
17 Thijmen Gijsbers WRNG 4:35,58 ---
18 Ingmar Visser WRNG 4:39,53 ---
Malick Dahlberg Phanos DNS ---
Nick Duinkerken De Spartaan DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

# Naam 60mHQOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 11,71 q---
2 Quincy Koeten AV Hera 12,04 q
10,58
3 Vincent Franken De Spartaan 12,63 q---
4 Symen Grimbergen De Spartaan 12,74 q---
5 Menno Willems De Spartaan 12,76 q---
6 Jelle Hessing Hollandia 12,95 q---
7 Max Sprenkels Almere `81 12,96 ----
8 Michalis Analytis De Spartaan 13,26 ----
9 Stephan va...den Bosch AV `40 13,31 ----
10 Mike Wennekes De Liemers 13,37 ----
11 Wu Ping Kuiper Groningen 13,67 ----
12 Tygo Hulsebos VAV 15,09 -
13,10
Nick Duinkerken De Spartaan DNS ----



Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Vincent Franken De Spartaan 12,62
12,63
2 Jelle Hessing Hollandia 12,66
12,95
3 Lennart Boogaard AV Hera 12,68
11,71
3 Menno Willems De Spartaan 12,68
12,76
5 Symen Grimbergen De Spartaan 12,84
12,74
6 Quincy Koeten AV Hera 13,69
12,04



Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 8,25 ---
2 Julius Meijer AV Zuidwal 7,39 ---
3 Vincent Franken De Spartaan 7,07 ---
4 Mike Wennekes De Liemers 6,79
7,91
5 Stef Alders DEM 6,53 ---
6 Rik Grapendaal AV Hylas 6,27 ---
7 Symen Grimbergen De Spartaan 6,26 ---
8 Thijmen Gijsbers WRNG 6,19 ---
8 Michalis Analytis De Spartaan 6,19 ---
10 Zack Rot AV Lycurgus 6,14
8,26
11 Yarno Dijkman NEAV 5,85 ---
12 Stephan va...den Bosch AV `40 5,82 ---
13 Ymme van Komen WRNG 5,79 ---
14 Mitchel Wiersma HRRR 5,26 ---
15 Ingmar Visser WRNG 5,23 ---
16 Justin Middelbos AV Zuidwal 5,18 ---
16 Tygo Hulsebos VAV 5,18
6,62
18 Rick van der Linden SV Diomedon 5,01 ---
19 Quinn Marrenga SV Noordkop 4,79 ---
20 Jelle Hessing Hollandia 4,27 ---
Stijn Lustenhouwer Startbaan DNS ---
Nick Duinkerken De Spartaan DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Julius Meijer AV Zuidwal 1,45
1,45
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,30 ---
3 Quincy Koeten AV Hera 1,30
1,30
4 Lennart Boogaard AV Hera 1,25 ---
4 Mike Wennekes De Liemers 1,25
1,30
6 Ingmar Visser WRNG 1,20 ---
6 Vincent Franken De Spartaan 1,20 ---
6 Jilke Oswald HRRR 1,20 ---
9 Zack Rot AV Lycurgus 1,15
1,25
9 Yarno Dijkman NEAV 1,15 ---
9 Michalis Analytis De Spartaan 1,15 ---
9 Rick van der Linden SV Diomedon 1,15 ---
9 Tjeerd de Vries MPM 1,15
1,20
14 Maik van Diepen Hollandia 1,10 ---
14 Max Sprenkels Almere `81 1,10 ---
14 Ymme van Komen WRNG 1,10 ---
14 Menno Willems De Spartaan 1,10 ---
14 Symen Grimbergen De Spartaan 1,10 ---
14 Tygo Hulsebos VAV 1,10
1,15
20 Stephan va...den Bosch AV `40 1,05 ---
20 Stef Alders DEM 1,05 ---
22 Jelle Hessing Hollandia 1,00 ---
Quinn Marrenga SV Noordkop NM ---
Jelte De By AV Hylas NM ---
Thijmen Gijsbers WRNG NM ---
Nick Duinkerken De Spartaan DNS ---



Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 8,39 q
8,35
2 Jesse Elmers Startbaan 9,07 q---
3 Jelte van Es AV Hylas 9,34 q---
4 Thijs Jorritsma HRRR 9,37 q---
5 Marnix Hettema De Spartaan 9,43 q
9,60
6 Leandro Ouwehand AV Edam 9,45 q---
7 Tijn Kauffman De Spartaan 9,45 -
9,11
8 Kim Alofsen Startbaan 9,47 -
9,96
9 Pepijn Klinkert Startbaan 9,54 ----
10 Rens Altorf De Spartaan 9,55 ----
11 Pjotr ter Doest AV Impala 9,58 ----
12 Finn Damhoff AV Haarlem 9,66 ----
13 Quintin Janse Tempo AV 9,78 -
9,93
14 Merlyn de Zinger AV Trias 9,89 ----
15 Jorrit Broersma AV Impala 9,92 ----
Jamie Sesay Almere `81 DNS -8,75
Abel Stoker Tempo AV DNS ----
Binne Brok Tempo AV DNS -9,62
Tobias Janssens DEM DNS -9,47



Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Justin Labrijn Almere `81 8,41
8,39
2 Jesse Elmers Startbaan 8,92
9,07
3 Marnix Hettema De Spartaan 9,36
9,43
4 Jelte van Es AV Hylas 9,45
9,34
5 Thijs Jorritsma HRRR 9,62
9,37
6 Leandro Ouwehand AV Edam 9,78
9,45



Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Niek Kollé SV Noordkop 3:27,28
3:23,00
2 Rens Altorf De Spartaan 3:28,50 ---
3 Wouter Seppenwoolde ATNY 3:30,45
3:12,00
4 Marijn Piek AV Impala 3:38,18 ---
5 Ties Arensman NEAV 3:44,60
3:28,45
6 Quintin Janse Tempo AV 3:46,10
3:29,20
7 Jesse Elmers Startbaan 4:00,06 ---
8 Leandro Ouwehand AV Edam 4:03,85
3:45,02
Tobias Boekeloo Tempo AV DNS 3:31,30
Jarique Hazel De Spartaan DNS 3:35,75
Toon van Vuuren DEM DNS 3:38,31
Jorrit Broersma AV Impala DNF ---



Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

# Naam 60mHQOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 10,28 q
10,24
2 Binne Brok Tempo AV 10,70 q
11,67
3 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 10,85 q
11,42
4 Tobias Janssens DEM 11,05 q
11,03
5 Abel Stoker Tempo AV 11,45 q---
6 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 11,75 q
11,70
7 Pepijn Klinkert Startbaan 12,23 ----
8 Quintin Janse Tempo AV 12,35 -
12,78
9 Merlyn de Zinger AV Trias 12,36 ----
10 Marijn Piek AV Impala 12,44 ----
11 Pjotr ter Doest AV Impala 12,49 ----
12 Leandro Ouwehand AV Edam 13,82 -
13,74
Jamie Sesay Almere `81 DNS -11,85
Beau Suvaal ARV Ilion DNS ----
Dennis Schaap DEM DNS ----



Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm
1 Justin Labrijn Almere `81 10,06
10,28
2 Binne Brok Tempo AV 10,67
10,70
3 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 10,72
10,85
4 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 11,35
11,75
5 Tobias Janssens DEM 11,41
11,05
6 Abel Stoker Tempo AV 12,17
11,45



Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 9,07
8,48
2 Abel Stoker Tempo AV 8,82
8,50
3 Finn Damhoff AV Haarlem 8,79 ---
4 Binne Brok Tempo AV 8,15
7,52
5 Tijn Kauffman De Spartaan 7,99
7,95
6 Merlyn de Zinger AV Trias 7,94 ---
6 Quintin Janse Tempo AV 7,94
7,95
8 Marnix Hettema De Spartaan 7,90
7,30
9 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,89
8,36
10 Wouter Seppenwoolde ATNY 7,44
8,70
11 Pjotr ter Doest AV Impala 7,37 ---
12 Kim Alofsen Startbaan 7,13
6,04
13 Ties Arensman NEAV 6,19
6,77
Tobias Boekeloo Tempo AV DNS ---
Dennis Schaap DEM DNS ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jesse Elmers Startbaan 1,40 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 1,40
1,35
3 Binne Brok Tempo AV 1,40
1,43
4 Jamie Sesay Almere `81 1,35
1,50
4 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,35
1,40
4 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 1,35
1,35
7 Merlyn de Zinger AV Trias 1,30 ---
7 Jelte van Es AV Hylas 1,30 ---
7 Tijn Kauffman De Spartaan 1,30
1,25
7 Marnix Hettema De Spartaan 1,30
1,31
7 Pjotr ter Doest AV Impala 1,30 ---
7 Marijn Piek AV Impala 1,30 ---
13 Pepijn Klinkert Startbaan 1,15 ---
14 Jorrit Broersma AV Impala 1,10 ---
Dennis Schaap DEM DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 10,12 6,82 1,35 1514
2 Marne van der Kooi AV Impala 9,69 6,25 1,25 1474
3 Sepp Schulte Castricum 10,36 6,95 1,25 1414
4 Kian Sanches AV Hera 9,82 6,03 1,20 1403
5 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,52 5,44 1,15 1377
6 Hidde Hoekstra AV Trias 10,08 5,98 1,20 1360
7 Ruben Bleeker SAV 9,94 5,90 1,15 1339
8 Ties Oosting AV Trias 10,22 7,23 1,00 1266
9 Senna Gerrits Startbaan 9,69 5,78 1,00 1261
10 Sennen Has AV Hylas 10,48 5,51 1,15 1235
11 Joeri Appelo SAV 10,12 6,42 0,95 1198
12 Quinten Burgmeijer AV Trias 10,31 5,35 1,05 1176
13 Jessy Struijs SAV 11,37 7,34 1,05 1157
14 Jelle Bosma Startbaan 10,90 6,14 1,05 1145
15 Levi Ravelli KAV Holland 10,46 5,65 1,00 1136
16 William van Triest Clytoneus 10,53 4,48 1,10 1122
17 Yvo van den IJssel De Liemers 10,14 5,06 0,95 1108
18 Brent Jongenelen SV Diomedon 10,04 4,30 1,00 1106
19 Bo de Buisonje Startbaan 10,71 6,20 0,95 1100
20 Ivan Deugd AV Trias 10,15 5,52 0,90 1100
21 Zeb van Elk AV `40 10,73 5,59 1,00 1095
22 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 10,93 5,28 1,00 1049
23 Kyan van der Wiele AV Hera 10,77 4,91 1,00 1045
24 Rowan de Wit NEAV 10,86 4,49 1,05 1041
25 Eric Juckers SAV 10,07 4,96 0,85 1037
26 Thijmen Dijkman NEAV 10,54 4,10 1,00 1018
27 Niels van Bergen Startbaan 10,48 4,45 0,95 1017
28 Lars Dekkers AV Lycurgus 10,74 4,38 1,00 1012
29 Daniel Myles Startbaan 10,68 5,07 0,90 995
30 Cas Battem AV Hera 11,11 4,73 0,95 953
31 Thimo Linders SV Diomedon 10,99 4,46 0,95 949
32 Jiri Heppener HRRR 10,74 4,49 0,90 947
33 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 11,15 4,18 1,00 945
34 Ruben Bakker Startbaan 11,55 3,85 1,05 909
35 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 10,68 3,85 0,90 907
36 Thijmen van der Burg AV Hera 11,38 5,07 0,90 907
37 Lano van Steen AV Hylas 11,17 4,69 0,90 906
38 Teun van Westen SAV 11,04 5,32 0,80 892
39 Bas Appelman AV Trias 11,22 3,96 0,95 883
40 Otis Notenboom AV Zuidwal 11,66 4,55 0,90 838
41 Nathan van...er Meulen AV Hera 11,18 3,75 0,90 835
42 Mats Kruijer AV Hylas 10,98 3,89 0,85 834
43 Skip Blok AV Trias 11,28 3,01 0,95 799
44 Juri Botic Startbaan 12,36 4,32 0,90 747
45 Luc Hekkens DEM 12,65 4,21 0,90 710
46 Ivan Nillesen NEAV 11,97 2,78 0,85 625
47 Christoph Carper AV Trias 13,14 3,79 0,75 523
48 Wouter Betjes DEM DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 William van Triest Clytoneus 3:33,87 ---
2 Yvo van den IJssel De Liemers 3:42,25
3:33,63
3 Ties Oosting AV Trias 3:46,03 ---
4 Eric Juckers SAV 3:47,51
3:44,65
5 Niels van Bergen Startbaan 3:48,31
3:41,20
6 Hidde Hoekstra AV Trias 3:49,02 ---
7 Jiri Heppener HRRR 3:51,82
4:00,00
8 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3:54,81
3:45,61
9 Sepp Schulte Castricum 3:55,00
3:34,75
10 Joeri Appelo SAV 3:56,63
3:55,53
11 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 3:57,72
3:57,27
12 Zeb van Elk AV `40 4:00,04 ---
13 Rowan de Wit NEAV 4:02,33 ---
14 Ruben Bleeker SAV 4:02,57
4:09,84
15 Marne van der Kooi AV Impala 4:04,82 ---
16 Teun van Westen SAV 4:05,33 ---
17 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 4:06,17 ---
18 Lars Dekkers AV Lycurgus 4:09,32
3:50,80
19 Sennen Has AV Hylas 4:11,91 ---
20 Brent Jongenelen SV Diomedon 4:14,26 ---
21 Skip Blok AV Trias 4:16,56 ---
22 Thijmen van der Burg AV Hera 4:18,03 ---
23 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 4:20,60
4:17,00
24 Cas Battem AV Hera 4:22,92 ---
25 Ivan Deugd AV Trias 4:25,34 ---
26 Daniel Myles Startbaan 4:25,90
4:20,50
27 Otis Notenboom AV Zuidwal 4:26,83 ---
28 Kian Sanches AV Hera 4:27,11
3:59,78
29 Nathan van...er Meulen AV Hera 4:28,46 ---
30 Bo de Buisonje Startbaan 4:28,55
4:20,32
31 Christoph Carper AV Trias 4:29,05 ---
32 Thijmen Dijkman NEAV 4:29,35 ---
33 Quinten Burgmeijer AV Trias 4:31,03 ---
34 Bas Appelman AV Trias 4:31,09 ---
35 Ivan Nillesen NEAV 4:34,80 ---
36 Mats Kruijer AV Hylas 4:44,35
4:39,80
37 Ruben Bakker Startbaan 4:45,83
4:13,50
38 Jessy Struijs SAV 4:51,36
4:32,47
39 Thimo Linders SV Diomedon 4:57,88 ---
40 Jelle Bosma Startbaan 5:17,58
5:03,62
41 Juri Botic Startbaan 5:29,25
4:50,83
42 Senna Gerrits Startbaan 5:39,00
4:58,12
Kyan van der Wiele AV Hera DNS ---
Luc Hekkens DEM DNS 4:43,01
Wouter Betjes DEM DNS ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 9,72 7,96 1,40 1682
2 Ryan Heeren AV Spiridon 9,95 8,67 1,30 1604
3 Sam van der Aar DEM 10,23 8,22 1,25 1502
4 Ryan Bootsma De Spartaan 9,85 6,39 1,30 1493
5 Rogier Groeneweg Altis 9,43 6,59 1,15 1465
6 Sam de Wild HLLS 9,53 6,88 1,15 1465
7 Luca Dooper Tempo AV 9,60 6,14 1,20 1446
8 Finn Leukel De Spartaan 10,07 7,31 1,20 1439
9 Jordi Klanker AV Hylas 9,76 6,01 1,20 1412
10 Arun van Hassel AV Hylas 9,59 6,42 1,10 1392
11 Eelco Korstjens Startbaan 10,04 6,63 1,15 1368
12 Wesley Boers Fivelstreek 9,79 6,55 1,10 1366
13 Ivo Alofsen Startbaan 9,96 6,75 1,10 1351
14 Jay Kriek Tempo AV 9,78 6,21 1,10 1348
15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,23 5,71 1,20 1320
16 Daniël Balder AV Trias 10,24 6,68 1,10 1305
17 Youri Feijt De Spartaan 10,15 6,44 1,10 1304
18 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,98 8,14 1,10 1286
19 Julian Nijssen SV Diomedon 10,31 5,61 1,15 1265
20 Ronan Molenaar DEM 10,35 6,78 1,05 1258
21 Vasco Mosselman SAV 10,31 5,31 1,15 1246
22 Mike Schiipper AV Hera 9,64 6,36 0,90 1232
23 Jan Meester AV Trias 10,96 6,43 1,15 1227
24 Andy Gielen SV Noordkop 10,40 4,58 1,20 1220
25 Juray Sandel AV Hylas 9,71 5,08 0,95 1177
26 Jarne van de Poll Altis 10,63 5,45 1,10 1174
27 Ruben Piek AV Impala 10,37 5,30 1,05 1163
28 Mauro Rodrigus NEAV 11,04 6,73 1,05 1162
29 Stan Bakker AV Trias 10,19 4,82 1,05 1157
30 Pim Nuijen SV Noordkop 10,47 4,46 1,10 1128
31 Rociano Sno Startbaan 10,30 6,26 0,90 1124
32 Ruben Kok AV Hera 10,01 4,98 0,95 1122
33 Sven Rijnten Startbaan 10,44 4,96 1,00 1093
34 Tom Jansen SV Noordkop 10,68 4,88 1,00 1055
35 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 10,79 4,62 0,90 950
36 Kyan Geluk AV Hylas 11,08 3,25 0,95 844
37 Aris Remmerde AAC `61 DNS DNS DNS 0
37 Jibbe Boonacker DEM DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Florian Vriezen GACH 3:28,52
3:14,18
2 Vasco Mosselman SAV 3:31,61
3:16,88
3 Sam de Wild HLLS 3:35,38 ---
4 Luca Dooper Tempo AV 3:40,01 ---
5 Rogier Groeneweg Altis 3:41,12
3:31,32
6 Ryan Heeren AV Spiridon 3:45,11
3:32,00
7 Daniël Balder AV Trias 3:48,46 ---
8 Jan Meester AV Trias 3:50,52 ---
9 Sam van der Aar DEM 3:51,44
3:50,86
10 Youri Feijt De Spartaan 3:55,04
3:50,00
11 Ruben Kok AV Hera 3:57,62 ---
12 Juray Sandel AV Hylas 4:06,64 ---
13 Jay Kriek Tempo AV 4:08,51 ---
14 Tom Jansen SV Noordkop 4:08,92
4:40,00
15 Eelco Korstjens Startbaan 4:13,49
4:02,91
16 Stan Bakker AV Trias 4:16,48 ---
17 Julian Nijssen SV Diomedon 4:18,84 ---
18 Ryan Bootsma De Spartaan 4:21,09 ---
19 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 4:23,98 ---
20 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 4:26,22
4:13,43
21 Pim Nuijen SV Noordkop 4:27,49
4:13,90
22 Tyrone Lak AV Lycurgus 4:29,53 ---
23 Kyan Geluk AV Hylas 4:30,62 ---
24 Andy Gielen SV Noordkop 4:43,12
4:15,20
25 Rociano Sno Startbaan 4:46,54
4:16,32
26 Sven Rijnten Startbaan 5:10,36
4:11,47
Mauro Rodrigus NEAV DNS ---
Wesley Boers Fivelstreek DNS 3:45,25
Arun van Hassel AV Hylas DNS ---
Jibbe Boonacker DEM DNS 4:04,57
Aris Remmerde AAC `61 DNS ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,01 5,71 1,10 1353
2 Sam van Ooijen DEM 7,40 5,86 1,15 1317
3 Kealan Steba GACH 7,18 5,72 1,00 1242
4 Youri van der Linden GACH 7,13 4,33 1,10 1233
5 Jay van Wanrooij NEAV 6,96 5,83 0,90 1224
6 Obi George AV Hera 7,10 4,84 1,00 1201
7 Joris Mantel AV 1923 6,91 3,90 1,00 1175
8 Joris Petersen AV Hera 7,28 4,58 1,00 1146
9 Jairo Hopman AV Hera 7,59 5,13 1,00 1123
10 Noah Minamimoto Startbaan 7,31 4,62 0,95 1107
11 Finn Spaans AV Hera 7,45 3,97 1,00 1067
12 Sven Mulder AV Hylas 7,66 4,38 0,95 1022
13 Florian Meijer AV Trias 7,53 3,48 0,90 940
14 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,88 3,97 0,85 877
15 Hugo Kuil DEM 7,53 4,04 0,75 873
16 Oscar den Hengst AV Hylas 7,98 3,91 0,85 856
17 Tycho de Vries Tempo AV 7,96 3,95 0,80 827
18 Luca David Eli Has AV Hylas 7,96 3,74 0,80 810
19 Kimi Smid DEM 7,82 3,76 0,75 799
20 Jaron de Weert SV Noordkop 8,43 3,89 0,80 746
21 Friso Wijnia AV Trias 8,17 2,95 0,80 710
22 Thijs Overtoom AV Hera 8,60 2,61 0,85 648
23 Merijn Oosterwal DEM 8,92 3,36 0,75 596
24 Ties Overtoom AV Hera DNS DNS DNS 0
24 Jens Elsensohn AV Trias DNS DNS DNS 0
24 John Michael Paulo Leiden DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:45,78
4:03,53
2 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:49,39
4:03,59
3 Kas Commandeur DEM 3:53,92
4:12,10
4 Kealan Steba GACH 3:55,77 ---
5 Florian Meijer AV Trias 3:59,73 ---
6 Kimi Smid DEM 4:00,25 ---
7 Finn Spaans AV Hera 4:00,33 ---
8 Youri van der Linden GACH 4:12,83
4:28,40
9 Noah Minamimoto Startbaan 4:14,97
4:10,00
10 Jairo Hopman AV Hera 4:17,40 ---
11 Friso Wijnia AV Trias 4:19,86 ---
12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:20,62 ---
13 Joris Petersen AV Hera 4:20,82 ---
14 Hugo Kuil DEM 4:22,90
4:34,00
15 Obi George AV Hera 4:27,51 ---
16 Jay van Wanrooij NEAV 4:41,31 ---
17 Tycho de Vries Tempo AV 4:41,32 ---
18 Jaron de Weert SV Noordkop 4:45,98
4:40,00
19 Oscar den Hengst AV Hylas 4:48,75 ---
20 Merijn Oosterwal DEM 4:59,44
5:32,20
21 Luca David Eli Has AV Hylas 5:05,31 ---
Jens Elsensohn AV Trias DNS ---
John Michael Paulo Leiden DNS 5:20,00
Thijs Overtoom AV Hera DNS ---
Sam van Ooijen DEM DNS 4:15,00



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 7,10 8,21 1,00 1403
2 Iskander Stapel Nijmegen 7,49 8,12 0,95 1283
3 Stef Rosendaal DEM 7,60 7,11 1,05 1280
4 Boris Klaver ARV Ilion 7,50 6,88 0,95 1213
5 Luuk Boutkan Olympus `70 7,39 5,41 0,95 1144
6 Zeb Tesselaar AV Hera 7,41 5,51 0,90 1110
7 Xinian Vermond Leiden 7,33 5,78 0,80 1070
8 Sven de Haas SAV 7,97 5,86 0,90 1029
9 Koen Zonneveld DEM 7,43 4,07 0,90 1006
10 Jarit Kershof Startbaan 7,93 5,29 0,90 1000
11 Mike de Jong DEM 8,03 5,59 0,85 965
12 Jitte Kooij AV Hylas 8,29 4,68 0,80 825
13 Thijs Koopman DEM 7,73 3,41 0,80 824
14 Rafael Bunink AV Hylas 7,79 4,03 0,70 788
15 Sjors Eveleens Hollandia 8,06 2,91 0,85 760
16 Guus Appelman AV Trias 8,44 3,24 0,75 655
17 Finn Zoutzeling SV Noordkop 8,47 3,90 0,65 631
18 Stan Darphorn SV Noordkop 8,49 2,93 0,75 621
19 Chris van Meerwijk Startbaan 8,31 3,40 0,65 615
20 Thomas van Beek AV Trias 8,35 2,43 0,75 595
21 Timo Arts SV Noordkop 9,05 2,85 0,75 535
22 Sven Visser Startbaan 8,86 3,44 0,55 463
23 Vince van Straaten AV Hera DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Zeb Tesselaar AV Hera 2:09,64
2:05,26
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 2:10,00
2:09,63
3 Luuk Boutkan Olympus `70 2:12,96
2:10,00
4 Sven de Haas SAV 2:20,87
2:17,98
5 Iskander Stapel Nijmegen 2:21,40
2:35,02
6 Jarit Kershof Startbaan 2:24,59
2:28,10
7 Finn Zoutzeling SV Noordkop 2:31,66
2:32,50
8 Xinian Vermond Leiden 2:33,40
2:25,81
9 Mike de Jong DEM 2:36,23
2:30,09
10 Jitte Kooij AV Hylas 2:37,25 ---
11 Sjors Eveleens Hollandia 2:40,88 ---
12 Rafael Bunink AV Hylas 2:41,99 ---
13 Stan Darphorn SV Noordkop 2:44,56 ---
14 Thomas van Beek AV Trias 2:45,64 ---
15 Thijs Koopman DEM 2:46,87
2:31,20
16 Guus Appelman AV Trias 2:49,00 ---
17 Sven Visser Startbaan 3:08,11 ---
Chris van Meerwijk Startbaan DNS 3:08,90
Boris Klaver ARV Ilion DNS 2:19,00
Vince van Straaten AV Hera DNS ---
Stef Rosendaal DEM DNS 2:15,38



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Dante Cronie AV Trias 7,97 4,01 0,85 865
2 Koen Petersen AV Hera 8,26 3,47 0,80 739
3 Stan Happe AV Hera 8,69 3,73 0,80 695
4 Joris van der Gragt AV Hylas 8,83 2,46 0,70 490
5 Tijn Molenaar AV Lycurgus 8,47 2,62 0,60 486
6 Paul Hekkens DEM 8,71 3,27 0,55 470
7 Finn Sanders AV Hera 9,56 3,30 0,60 400
8 Sepp Spaans AV Hera 8,86 1,67 0,65 367
9 Christian Caddeo DEM 9,77 2,47 0,60 300
10 Waldemar Baumann Startbaan 9,87 1,80 0,65 256
11 Mees van der Loo AV Hera DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Jari Heppener HRRR 2:19,05
2:30,00
2 Stan Happe AV Hera 2:38,23 ---
3 Tijn Molenaar AV Lycurgus 2:39,75 ---
4 Dante Cronie AV Trias 2:42,98 ---
5 Koen Petersen AV Hera 2:54,65
3:02,00
6 Paul Hekkens DEM 3:02,05
3:10,80
7 Waldemar Baumann Startbaan 3:07,03
3:09,20
8 Sepp Spaans AV Hera 3:07,06 ---
9 Joris van der Gragt AV Hylas 3:09,63 ---
10 Finn Sanders AV Hera 3:10,09 ---
11 Christian Caddeo DEM 3:17,96
3:20,80



Masters Mannen - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 John Romkes AV Gouda 8,51
8,51
2 Frank Stam Castricum 8,76
8,51
Joost Prins GACH DNS 9,12



Masters Mannen - 800 meter

# Naam 800mOBP
Ton Bosgoed SAV DNS 2:24,50



Masters Mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Kik van Swol AV Hylas 12,08
12,07
2 Erwin Bökenkamp AV Edam 11,57 ---
3 Peter Oor AV Edam 10,01 ---
4 Joost Prins GACH 9,38
9,98
5 Gerrit Tigchelaar DEM 7,13 ---
6 Jaco de Harder AV Zuidwal 5,53
5,99



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Debora Peter AV Lionitas 9,37
9,44
2 Annette IJzer Castricum 10,35 ---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Debora Peter AV Lionitas 2:54,24
2:49,74
2 Marlou Klaver Nijmegen 2:55,41
2:50,54
3 Denise van...en-Morris GACH 3:15,18 ---
4 Monique Admiraal AV 1923 3:15,29
3:03,00
5 Annette IJzer Castricum 3:33,32 ---



Masters Vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Mirjam Aberkrom AV Edam 10,62 ---
2 Florien Deken AV Hylas 8,01 ---
3 Annette IJzer Castricum 6,99 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Annette IJzer Castricum 1,30 ---
2 Florien Deken AV Hylas 1,20 ---



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Lisa Withagen SPWS 8,84
8,55



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Laura Leijen DKEV 12,41 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Laura Leijen DKEV 9,79
8,90
2 Robin Post WRNG 8,64 ---
3 Lisa Withagen SPWS 8,11 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Laura Leijen DKEV 1,45
1,40



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 Xiorèse Romero AV Trias 8,48 q---
2 Femke van den Bos Tempo AV 8,60 q---
3 Leonie Lake Tempo AV 8,75 q---
4 Funke Houdegie SPWS 8,86 q
8,76
5 Shauna van Dongeren SAV 8,87 q---
6 Nyka Muijs Hollandia 9,17 q---
7 Aleid Frissel Tempo AV 9,17 ----
8 Lotte de Graaf NEAV 9,26 ----
8 Alisia Bruin WRNG 9,26 ----
10 Beyoncé Pina NEAV 9,29 -
9,63
11 Lieke Blommestein Tempo AV 9,44 ----
12 Yildiz Turan Tempo AV 9,57 ----
13 Jolijn Wenker SPWS 9,77 -
8,00
14 Nova Scheelings Castricum 9,89 ----
15 Bloeme de Boer WRNG 10,70 ----
16 Samantha Hiemstra WRNG 10,96 ----
Sheralda Bottse NEAV DNS ----
Marith Sluijter Tempo AV DNS ----
Jaimy Meyer WRNG DNS ----



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Xiorèse Romero AV Trias 8,45
8,48
2 Leonie Lake Tempo AV 8,60
8,75
3 Femke van den Bos Tempo AV 8,63
8,60
4 Funke Houdegie SPWS 8,76
8,86
5 Shauna van Dongeren SAV 8,98
8,87
6 Nyka Muijs Hollandia 9,14
9,17



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Beyoncé Pina NEAV 2:44,29
2:42,54
2 Sietske Wiemer Tempo AV 3:15,83 ---
Sheralda Bottse NEAV DNS ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
Jaimy Meyer WRNG DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam 60mHQOBP
1 Lieke Blommestein Tempo AV 10,42 q
10,88
2 Femke van den Bos Tempo AV 10,97 q---
3 Yildiz Turan Tempo AV 11,07 q---
4 Aleid Frissel Tempo AV 11,45 q---
5 Shauna van Dongeren SAV 11,82 q---
6 Lieke Rots SPWS 13,20 q
15,00
7 Nova Scheelings Castricum 14,08 ----



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Femke van den Bos Tempo AV 9,98
10,97
2 Lieke Blommestein Tempo AV 10,58
10,42
3 Yildiz Turan Tempo AV 11,03
11,07
4 Aleid Frissel Tempo AV 11,10
11,45
5 Shauna van Dongeren SAV 11,74
11,82
6 Lieke Rots SPWS 12,91
13,20



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Femke van den Bos Tempo AV 10,05 ---
2 Marloes Abbink Almere `81 9,88 ---
3 Yildiz Turan Tempo AV 9,07 ---
4 Nyka Muijs Hollandia 8,84 ---
5 Alisia Bruin WRNG 8,33 ---
6 Aleid Frissel Tempo AV 8,22 ---
7 Sietske Wiemer Tempo AV 8,14 ---
8 Lieke Blommestein Tempo AV 8,04 ---
9 Funke Houdegie SPWS 6,92 ---
10 Jolijn Wenker SPWS 6,83 ---
11 Samantha Hiemstra WRNG 6,57 ---
12 Nova Scheelings Castricum 6,31 ---
13 Bloeme de Boer WRNG 5,96 ---
Shauna van Dongeren SAV DNS ---
Marith Sluijter Tempo AV DNS ---
Jaimy Meyer WRNG DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lotte de Graaf NEAV 1,45 ---
1 Sietske Wiemer Tempo AV 1,45 ---
1 Alisia Bruin WRNG 1,45 ---
4 Marloes Abbink Almere `81 1,35 ---
5 Lieke Rots SPWS 1,30 ---
6 Samantha Hiemstra WRNG 1,15 ---
7 Bloeme de Boer WRNG 1,10 ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,74 q
8,35
2 Laura Wilde NEAV 8,77 q
8,51
2 Wies Rosenberg Tempo AV 8,77 q---
4 Nimah Lommerse De Spartaan 8,97 q
8,48
5 Marit Bout NEAV 8,98 q
8,82
6 Roxy Ramars De Spartaan 9,01 q
8,70
7 Ella Mosselman SAV 9,02 -
8,83
8 Jessamy Roubos AV Zaanland 9,09 -
8,71
9 Ciara van Dongeren SAV 9,35 ----
10 Kim Lutgendorp Almere `81 9,40 -
8,80
11 Emma Meulblok SV Diomedon 9,43 ----
12 Veronique Bruin WRNG 9,55 ----
13 Danique Visser DEM 9,64 -
9,10
14 Elisa Babucci NEAV 10,04 ----
15 Suzanna Troost WRNG 10,22 ----
Suzet Doornheim GACH DNS ----
Nikita Ooms WRNG DNS ----



Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,69
8,74
2 Laura Wilde NEAV 8,77
8,77
3 Wies Rosenberg Tempo AV 8,84
8,77
4 Marit Bout NEAV 8,97
8,98
5 Nimah Lommerse De Spartaan 8,99
8,97
6 Roxy Ramars De Spartaan 9,07
9,01



Meisjes Junior C1 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Ciara van Dongeren SAV 2:45,20 ---
2 Tessa Beugelink AAC 2:48,83
2:33,22
3 Suzet Doornheim GACH 2:49,92 ---
4 Elisa Babucci NEAV 3:01,26 ---
5 Ffion van Gulik Tempo AV 3:05,18 ---



Meisjes Junior C1 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Eline Mast NEAV 5:16,46
5:19,68
2 Fee Mok SAV 5:16,58
5:02,73
3 Ella Mosselman SAV 5:22,90
5:06,97
4 Tessa Beugelink AAC 5:46,17
5:57,79
5 Mandy Duinkerken De Spartaan 6:03,16 ---
6 Milou Jongeneel NEAV 6:13,65
6:38,00
Sara Schouten AV Atverni DNS 5:03,76
Sanne Schouten AV Atverni DNS ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

# Naam 60mHQOBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 10,36 q
9,86
2 Wies Rosenberg Tempo AV 10,80 q---
3 Roxy Ramars De Spartaan 10,83 q
10,40
4 Laura Wilde NEAV 11,01 q
10,70
5 Julia Jongejeugd NEAV 11,09 q
11,40
6 Fiona de Vries AV Impala 11,34 q---
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,42 ----
8 Ciara van Dongeren SAV 11,45 ----
9 Emma Meulblok SV Diomedon 11,54 ----
10 Phebe Goedhart De Spartaan 11,71 -
11,77
11 Danique Visser DEM 11,76 -
12,14
12 Kim Lutgendorp Almere `81 11,90 -
11,17
13 Marit Bout NEAV 12,02 -
11,99
14 Luca Klumpenhouwer SAV 12,19 ----
15 Mandy Duinkerken De Spartaan 12,22 ----
16 Veronique Bruin WRNG 12,24 ----



Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam 60mH_fQm