Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Micky Kraakman AV Hylas 7,00 4,93 1,00 1229
2 Maartje Tuil Hollandia 7,17 4,13 1,05 1173
3 Maud de Jong AV 1923 7,06 4,30 1,00 1172
4 Celeste Been SV Diomedon 7,52 4,38 1,05 1121
5 Naomi Zirschky SAV 7,43 3,52 1,05 1073
6 Anne Kuijer DEM 7,97 4,81 1,05 1070
7 Khyra van Schooten DEM 7,52 4,10 0,95 1027
8 Carmen Van Soest GACH 7,45 4,79 0,85 1017
9 Lucile Verburg GACH 7,70 3,45 1,00 979
10 Amber Olij SV Noordkop 7,77 5,08 0,85 977
11 Kate Nijs GACH 7,47 4,53 0,80 958
12 Isa de Groot AV Hylas 7,61 3,09 0,95 929
13 Lotte Westland AV Zuidwal 7,96 3,75 0,95 921
14 Jara Heppener HRRR 7,68 3,82 0,85 902
15 Evelien va...Vilsteren Startbaan 7,86 3,73 0,90 900
16 Kim Duin AV Hera 7,43 3,16 0,85 896
17 Epy Beerse Almere `81 7,63 4,09 0,80 895
18 Rozemarijn...chelfhout GACH 8,10 4,52 0,85 881
19 Jet Molkenboer GACH 7,64 3,79 0,80 871
20 Frederiek van Wetten Startbaan 7,67 3,09 0,85 844
21 Merel Schipper Startbaan 8,19 3,14 0,95 832
22 Mayla Veraart AV Lycurgus 7,96 3,95 0,80 827
23 Brechtje Hoekstra GACH 8,15 3,64 0,85 806
24 Maura Kes DEM 7,94 3,77 0,75 779
25 Nora Oosterling GACH 8,25 2,90 0,85 728
26 Floortje Brand AV Hylas 8,56 3,78 0,80 718
27 Sterre Ursem DEM 8,10 3,66 0,70 706
28 Kayleigh Jansen Startbaan 8,50 2,99 0,80 661
29 Fien Denneman AV Hylas 8,19 2,81 0,75 656
30 Susan Voo...n 't Holt NEAV 9,04 3,20 0,80 603
31 Judy Sjoers AV Hera 8,99 3,07 0,80 599
32 Jinthe Dijkman NEAV 8,18 3,56 0,55 575
33 Suraya Buskens AV Hera 8,99 2,80 0,75 538
34 Delilah Hilgerink AV Hera DNS DNS DNS 0
34 Sophie Roos Tempo AV DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Micky Kraakman AV Hylas 7,00 --- 551
2 Maud de Jong AV 1923 7,06 7,02 538
3 Maartje Tuil Hollandia 7,17 7,10 515
4 Naomi Zirschky SAV 7,43 7,41 462
4 Kim Duin AV Hera 7,43 --- 462
6 Carmen Van Soest GACH 7,45 7,00 458
7 Kate Nijs GACH 7,47 7,46 454
8 Khyra van Schooten DEM 7,52 --- 444
8 Celeste Been SV Diomedon 7,52 --- 444
10 Isa de Groot AV Hylas 7,61 7,56 427
11 Epy Beerse Almere `81 7,63 7,66 423
12 Jet Molkenboer GACH 7,64 7,63 422
13 Frederiek van Wetten Startbaan 7,67 7,69 416
14 Jara Heppener HRRR 7,68 --- 414
15 Lucile Verburg GACH 7,70 7,77 411
16 Amber Olij SV Noordkop 7,77 --- 398
17 Evelien va...Vilsteren Startbaan 7,86 7,74 382
18 Maura Kes DEM 7,94 --- 368
19 Mayla Veraart AV Lycurgus 7,96 7,95 365
19 Lotte Westland AV Zuidwal 7,96 --- 365
21 Anne Kuijer DEM 7,97 --- 363
22 Rozemarijn...chelfhout GACH 8,10 8,38 341
22 Sterre Ursem DEM 8,10 --- 341
24 Brechtje Hoekstra GACH 8,15 --- 333
25 Jinthe Dijkman NEAV 8,18 --- 328
26 Merel Schipper Startbaan 8,19 8,07 326
26 Fien Denneman AV Hylas 8,19 8,29 326
28 Nora Oosterling GACH 8,25 8,27 317
29 Kayleigh Jansen Startbaan 8,50 8,82 278
30 Floortje Brand AV Hylas 8,56 --- 269
31 Suraya Buskens AV Hera 8,99 --- 209
31 Judy Sjoers AV Hera 8,99 --- 209
33 Susan Voo...n 't Holt NEAV 9,04 --- 202
Delilah Hilgerink AV Hera DNS --- 0
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil B

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Amber Olij SV Noordkop 5,08 --- 347
2 Micky Kraakman AV Hylas 4,93 --- 336
3 Anne Kuijer DEM 4,81 --- 328
4 Carmen Van Soest GACH 4,79 --- 327
5 Kate Nijs GACH 4,53 --- 308
6 Rozemarijn...chelfhout GACH 4,52 --- 308
7 Celeste Been SV Diomedon 4,38 --- 298
8 Maud de Jong AV 1923 4,30 --- 292
9 Maartje Tuil Hollandia 4,13 3,75 279
10 Khyra van Schooten DEM 4,10 --- 277
11 Epy Beerse Almere `81 4,09 --- 276
12 Mayla Veraart AV Lycurgus 3,95 5,14 266
13 Jara Heppener HRRR 3,82 --- 256
14 Jet Molkenboer GACH 3,79 --- 253
15 Floortje Brand AV Hylas 3,78 --- 253
16 Maura Kes DEM 3,77 --- 252
17 Lotte Westland AV Zuidwal 3,75 --- 250
18 Evelien va...Vilsteren Startbaan 3,73 --- 249
19 Sterre Ursem DEM 3,66 --- 243
20 Brechtje Hoekstra GACH 3,64 --- 241
21 Jinthe Dijkman NEAV 3,56 --- 235
22 Naomi Zirschky SAV 3,52 --- 232
23 Lucile Verburg GACH 3,45 --- 226
24 Susan Voo...n 't Holt NEAV 3,20 --- 205
25 Kim Duin AV Hera 3,16 --- 202
26 Merel Schipper Startbaan 3,14 --- 200
27 Frederiek van Wetten Startbaan 3,09 --- 196
27 Isa de Groot AV Hylas 3,09 --- 196
29 Judy Sjoers AV Hera 3,07 --- 194
30 Kayleigh Jansen Startbaan 2,99 --- 187
31 Nora Oosterling GACH 2,90 --- 179
32 Fien Denneman AV Hylas 2,81 3,75 171
33 Suraya Buskens AV Hera 2,80 --- 170
Delilah Hilgerink AV Hera DNS --- 0
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil B

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Maartje Tuil Hollandia 1,05 1,05 379
1 Naomi Zirschky SAV 1,05 --- 379
1 Anne Kuijer DEM 1,05 --- 379
1 Celeste Been SV Diomedon 1,05 --- 379
5 Maud de Jong AV 1923 1,00 0,95 342
5 Lucile Verburg GACH 1,00 0,90 342
5 Micky Kraakman AV Hylas 1,00 --- 342
8 Merel Schipper Startbaan 0,95 0,95 306
8 Isa de Groot AV Hylas 0,95 --- 306
8 Lotte Westland AV Zuidwal 0,95 --- 306
8 Khyra van Schooten DEM 0,95 --- 306
12 Evelien va...Vilsteren Startbaan 0,90 --- 269
13 Frederiek van Wetten Startbaan 0,85 --- 232
13 Amber Olij SV Noordkop 0,85 --- 232
13 Carmen Van Soest GACH 0,85 --- 232
13 Brechtje Hoekstra GACH 0,85 --- 232
13 Rozemarijn...chelfhout GACH 0,85 0,85 232
13 Nora Oosterling GACH 0,85 0,80 232
13 Kim Duin AV Hera 0,85 --- 232
13 Jara Heppener HRRR 0,85 --- 232
21 Kayleigh Jansen Startbaan 0,80 --- 196
21 Mayla Veraart AV Lycurgus 0,80 0,85 196
21 Susan Voo...n 't Holt NEAV 0,80 --- 196
21 Epy Beerse Almere `81 0,80 --- 196
21 Jet Molkenboer GACH 0,80 0,85 196
21 Kate Nijs GACH 0,80 1,00 196
21 Judy Sjoers AV Hera 0,80 --- 196
21 Floortje Brand AV Hylas 0,80 --- 196
29 Suraya Buskens AV Hera 0,75 --- 159
29 Fien Denneman AV Hylas 0,75 0,80 159
29 Maura Kes DEM 0,75 --- 159
32 Sterre Ursem DEM 0,70 --- 122
33 Jinthe Dijkman NEAV 0,55 --- 12
Delilah Hilgerink AV Hera DNS --- 0
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil B

# Naam 1000mOBP
1 Maud de Jong AV 1923 4:01,62 4:05,00
2 Jara Heppener HRRR 4:14,23 4:40,00
3 Epy Beerse Almere `81 4:14,34 ---
4 Jet Molkenboer GACH 4:15,94 ---
5 Maartje Tuil Hollandia 4:19,66 4:10,00
6 Isa de Groot AV Hylas 4:21,68 2:27,00
7 Micky Kraakman AV Hylas 4:24,60 ---
8 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:25,08 4:20,00
9 Lucile Verburg GACH 4:27,13 ---
10 Frederiek van Wetten Startbaan 4:28,28 4:15,00
11 Carmen Van Soest GACH 4:30,23 4:40,00
12 Khyra van Schooten DEM 4:32,60 4:38,16
13 Anne Kuijer DEM 4:34,22 ---
14 Kate Nijs GACH 4:38,52 ---
15 Celeste Been SV Diomedon 4:39,97 ---
16 Amber Olij SV Noordkop 4:40,68 4:29,20
17 Nora Oosterling GACH 4:41,90 ---
18 Merel Schipper Startbaan 4:43,21 4:25,00
19 Maura Kes DEM 4:43,67 4:50,10
20 Kim Duin AV Hera 4:45,81 ---
21 Lotte Westland AV Zuidwal 4:54,74 ---
22 Mayla Veraart AV Lycurgus 4:56,01 4:32,80
23 Fien Denneman AV Hylas 4:59,55 5:48,00
24 Floortje Brand AV Hylas 5:07,45 ---
25 Jinthe Dijkman NEAV 5:15,08 ---
26 Rozemarijn...chelfhout GACH 5:21,27 ---
27 Brechtje Hoekstra GACH 5:26,29 ---
28 Suraya Buskens AV Hera 5:44,30 ---
29 Judy Sjoers AV Hera 5:47,06 ---
30 Susan Voo...n 't Holt NEAV 5:49,14 ---
Kayleigh Jansen Startbaan DNS 4:30,00
Delilah Hilgerink AV Hera DNS ---
Sophie Roos Tempo AV DNS ---
Sterre Ursem DEM DNS 2:48,50