Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 9,95 7,21 1,40 1605
2 Lana Broers AV Hylas 9,40 6,56 1,15 1468
3 Daphne Stoop AV Hylas 9,91 6,70 1,20 1429
4 Martje ter Doest AV Impala 9,99 6,14 1,20 1384
5 Lisanne Noman AV Zuidwal 10,04 6,20 1,15 1342
6 Nynke Rijpma HRRR 10,03 5,96 1,15 1328
7 Laila Yahyaoui Almere `81 9,61 6,01 1,05 1326
8 Jana Nagtegaal AAV `36 10,25 6,36 1,15 1321
9 Floortje de Jonge Startbaan 9,48 5,32 1,05 1304
10 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,10 6,21 1,00 1224
11 Jinte Braas SAV 9,88 5,48 1,00 1212
12 Luna Pedemonte Olympus `70 10,45 5,91 1,05 1191
13 Mayke Ruige AV Lionitas 10,19 5,72 1,00 1179
14 India Plomp Hollandia 9,81 4,29 1,05 1178
15 Sophie le Blansch SAV 10,49 5,68 1,05 1171
16 Meike Rozemeijer AV Hera 10,42 4,31 1,15 1161
17 Mila de Bruin AV Lycurgus 10,67 5,29 1,10 1159
18 Manon Hoedjes AV Hera 10,77 5,42 1,10 1153
19 Emma Vreijling AAV `36 10,18 5,20 1,00 1148
20 Saskia Otten Olympus `70 10,99 5,66 1,10 1141
21 Aurelia Broersma AV Impala 10,72 5,09 1,10 1138
22 Elise Bolech Startbaan 10,60 4,72 1,10 1129
23 Sophie Roos Hollandia 9,94 3,84 1,05 1123
24 Emma Kraakman AV Hylas 10,09 4,08 1,05 1119
25 Isa Schram DEM 10,80 4,96 1,10 1118
26 Kaitlyn van Dongeren SAV 10,72 5,59 1,00 1097
27 Noelle Veraart AV Lycurgus 10,58 4,65 1,05 1090
28 Nikki de Smit Hollandia 10,00 4,43 0,95 1085
29 Fanny den Uyl Startbaan 10,58 4,86 1,00 1068
30 Jamie Harderwijk AV Hera 10,55 4,17 1,05 1059
31 Catelijne Jansen AV Hylas 10,57 3,63 1,10 1052
32 Helene di ...cchianico Tempo AV 10,64 5,78 0,90 1047
33 Nienke Mast NEAV 10,99 4,15 1,10 1037
34 Eline Zwagemaker SAV 11,81 5,70 1,00 972
35 Lente van Dijk AV Lycurgus 11,08 4,15 1,00 951
36 Quenetisha Walden AV Hera 10,92 4,70 0,90 938
37 Chiméne Ooms WRNG 12,12 4,96 1,05 926
38 Irmak Dillier DEM 11,13 4,76 0,90 916
39 Soraya de Boer AV Trias 10,27 3,70 0,85 916
40 Tara de Greeuw Hollandia 10,99 3,94 0,90 874
41 Sofie Riewers SV Noordkop 11,15 3,78 0,90 842
42 Laura Babucci NEAV 11,40 4,06 0,90 832
43 Erzsi Diehl AV Lycurgus 11,14 3,01 0,90 779
44 Megan Voogd WRNG 12,12 3,91 0,95 778
45 Carmen Zimmerman SV Noordkop 12,29 3,16 0,85 626
46 Aïsha Buskens AV Hera 13,61 3,74 0,75 478
47 Marit Brand AV Hylas 10,24 DNS DNS 442
48 Karlijn de Gans NEAV DNS DNS DNS 0
48 Marjolein Montsma WRNG DNS DNS DNS 0
48 Dominique Beentjes DEM DNS DNS DNS 0
48 Nienke van de Hoef Tempo AV DNS DNS DNS 0
48 Rosalie Schouten Tempo AV DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 9,40 --- 576
2 Floortje de Jonge Startbaan 9,48 9,59 562
3 Laila Yahyaoui Almere `81 9,61 9,39 540
4 India Plomp Hollandia 9,81 --- 508
5 Jinte Braas SAV 9,88 9,50 497
6 Daphne Stoop AV Hylas 9,91 --- 492
7 Sophie Roos Hollandia 9,94 10,01 487
8 Yara de Boer HRRR 9,95 --- 486
9 Martje ter Doest AV Impala 9,99 10,00 480
10 Nikki de Smit Hollandia 10,00 --- 478
11 Nynke Rijpma HRRR 10,03 --- 473
12 Lisanne Noman AV Zuidwal 10,04 --- 472
13 Emma Kraakman AV Hylas 10,09 --- 464
14 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,10 9,20 463
15 Emma Vreijling AAV `36 10,18 --- 451
16 Mayke Ruige AV Lionitas 10,19 9,80 449
17 Marit Brand AV Hylas 10,24 --- 442
18 Jana Nagtegaal AAV `36 10,25 --- 441
19 Soraya de Boer AV Trias 10,27 --- 438
20 Meike Rozemeijer AV Hera 10,42 --- 416
21 Luna Pedemonte Olympus `70 10,45 --- 412
22 Sophie le Blansch SAV 10,49 10,14 406
23 Jamie Harderwijk AV Hera 10,55 --- 398
24 Catelijne Jansen AV Hylas 10,57 --- 395
25 Fanny den Uyl Startbaan 10,58 10,38 394
25 Noelle Veraart AV Lycurgus 10,58 9,80 394
27 Elise Bolech Startbaan 10,60 10,27 391
28 Helene di ...cchianico Tempo AV 10,64 --- 386
29 Mila de Bruin AV Lycurgus 10,67 9,90 382
30 Kaitlyn van Dongeren SAV 10,72 --- 375
30 Aurelia Broersma AV Impala 10,72 10,20 375
32 Manon Hoedjes AV Hera 10,77 10,83 368
33 Isa Schram DEM 10,80 9,80 364
34 Quenetisha Walden AV Hera 10,92 --- 349
35 Tara de Greeuw Hollandia 10,99 11,70 340
35 Nienke Mast NEAV 10,99 --- 340
35 Saskia Otten Olympus `70 10,99 --- 340
38 Lente van Dijk AV Lycurgus 11,08 10,88 328
39 Irmak Dillier DEM 11,13 --- 322
40 Erzsi Diehl AV Lycurgus 11,14 10,36 321
41 Sofie Riewers SV Noordkop 11,15 --- 320
42 Laura Babucci NEAV 11,40 --- 289
43 Eline Zwagemaker SAV 11,81 10,92 243
44 Chiméne Ooms WRNG 12,12 --- 209
44 Megan Voogd WRNG 12,12 --- 209
46 Carmen Zimmerman SV Noordkop 12,29 --- 192
47 Aïsha Buskens AV Hera 13,61 --- 70
Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A2

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 7,21 --- 478
2 Daphne Stoop AV Hylas 6,70 --- 448
3 Lana Broers AV Hylas 6,56 --- 440
4 Jana Nagtegaal AAV `36 6,36 --- 428
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 6,21 5,90 419
6 Lisanne Noman AV Zuidwal 6,20 --- 418
7 Martje ter Doest AV Impala 6,14 5,50 415
8 Laila Yahyaoui Almere `81 6,01 --- 407
9 Nynke Rijpma HRRR 5,96 --- 403
10 Luna Pedemonte Olympus `70 5,91 --- 400
11 Helene di ...cchianico Tempo AV 5,78 --- 392
12 Mayke Ruige AV Lionitas 5,72 5,62 388
13 Eline Zwagemaker SAV 5,70 5,45 387
14 Sophie le Blansch SAV 5,68 6,09 386
15 Saskia Otten Olympus `70 5,66 --- 385
16 Kaitlyn van Dongeren SAV 5,59 --- 380
17 Jinte Braas SAV 5,48 5,46 373
18 Manon Hoedjes AV Hera 5,42 5,73 369
19 Floortje de Jonge Startbaan 5,32 4,88 363
20 Mila de Bruin AV Lycurgus 5,29 15,82 361
21 Emma Vreijling AAV `36 5,20 --- 355
22 Aurelia Broersma AV Impala 5,09 4,47 347
23 Chiméne Ooms WRNG 4,96 --- 338
23 Isa Schram DEM 4,96 5,46 338
25 Fanny den Uyl Startbaan 4,86 5,41 332
26 Irmak Dillier DEM 4,76 --- 325
27 Elise Bolech Startbaan 4,72 4,58 322
28 Quenetisha Walden AV Hera 4,70 --- 320
29 Noelle Veraart AV Lycurgus 4,65 5,66 317
30 Nikki de Smit Hollandia 4,43 --- 301
31 Meike Rozemeijer AV Hera 4,31 --- 293
32 India Plomp Hollandia 4,29 --- 291
33 Jamie Harderwijk AV Hera 4,17 --- 282
34 Lente van Dijk AV Lycurgus 4,15 --- 281
34 Nienke Mast NEAV 4,15 --- 281
36 Emma Kraakman AV Hylas 4,08 --- 276
37 Laura Babucci NEAV 4,06 --- 274
38 Tara de Greeuw Hollandia 3,94 3,50 265
39 Megan Voogd WRNG 3,91 --- 263
40 Sophie Roos Hollandia 3,84 --- 257
41 Sofie Riewers SV Noordkop 3,78 --- 253
42 Aïsha Buskens AV Hera 3,74 --- 249
43 Soraya de Boer AV Trias 3,70 --- 246
44 Catelijne Jansen AV Hylas 3,63 --- 241
45 Carmen Zimmerman SV Noordkop 3,16 --- 202
46 Erzsi Diehl AV Lycurgus 3,01 3,60 189
Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
Marit Brand AV Hylas DNS --- 0
Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A2

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 1,40 --- 641
2 Daphne Stoop AV Hylas 1,20 --- 489
2 Martje ter Doest AV Impala 1,20 1,15 489
4 Jana Nagtegaal AAV `36 1,15 --- 452
4 Meike Rozemeijer AV Hera 1,15 --- 452
4 Lana Broers AV Hylas 1,15 --- 452
4 Lisanne Noman AV Zuidwal 1,15 --- 452
4 Nynke Rijpma HRRR 1,15 --- 452
9 Elise Bolech Startbaan 1,10 1,10 416
9 Mila de Bruin AV Lycurgus 1,10 1,10 416
9 Nienke Mast NEAV 1,10 --- 416
9 Manon Hoedjes AV Hera 1,10 1,05 416
9 Catelijne Jansen AV Hylas 1,10 --- 416
9 Saskia Otten Olympus `70 1,10 --- 416
9 Isa Schram DEM 1,10 1,15 416
9 Aurelia Broersma AV Impala 1,10 1,05 416
17 Floortje de Jonge Startbaan 1,05 1,10 379
17 Noelle Veraart AV Lycurgus 1,05 1,15 379
17 Sophie Roos Hollandia 1,05 1,05 379
17 India Plomp Hollandia 1,05 --- 379
17 Laila Yahyaoui Almere `81 1,05 --- 379
17 Sophie le Blansch SAV 1,05 1,00 379
17 Jamie Harderwijk AV Hera 1,05 --- 379
17 Emma Kraakman AV Hylas 1,05 --- 379
17 Luna Pedemonte Olympus `70 1,05 --- 379
17 Chiméne Ooms WRNG 1,05 --- 379
27 Fanny den Uyl Startbaan 1,00 1,05 342
27 Lente van Dijk AV Lycurgus 1,00 --- 342
27 Emma Vreijling AAV `36 1,00 --- 342
27 Eline Zwagemaker SAV 1,00 1,10 342
27 Jinte Braas SAV 1,00 1,05 342
27 Kaitlyn van Dongeren SAV 1,00 --- 342
27 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,00 1,10 342
27 Mayke Ruige AV Lionitas 1,00 1,00 342
35 Nikki de Smit Hollandia 0,95 --- 306
35 Megan Voogd WRNG 0,95 --- 306
37 Erzsi Diehl AV Lycurgus 0,90 0,90 269
37 Sofie Riewers SV Noordkop 0,90 --- 269
37 Tara de Greeuw Hollandia 0,90 0,95 269
37 Laura Babucci NEAV 0,90 --- 269
37 Quenetisha Walden AV Hera 0,90 --- 269
37 Helene di ...cchianico Tempo AV 0,90 --- 269
37 Irmak Dillier DEM 0,90 --- 269
44 Carmen Zimmerman SV Noordkop 0,85 --- 232
44 Soraya de Boer AV Trias 0,85 --- 232
46 Aïsha Buskens AV Hera 0,75 --- 159
Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
Marit Brand AV Hylas DNS --- 0
Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

# Naam 1000mOBP
1 Laila Yahyaoui Almere `81 3:36,69 ---
2 Jinte Braas SAV 3:39,68 3:30,93
3 India Plomp Hollandia 3:47,92 ---
4 Jana Nagtegaal AAV `36 3:49,38 ---
5 Sophie Roos Hollandia 3:54,41 3:45,00
6 Yara de Boer HRRR 3:56,92 ---
7 Isa Schram DEM 3:58,26 3:47,06
8 Lisanne Noman AV Zuidwal 3:59,14 ---
9 Emma Kraakman AV Hylas 4:00,45 ---
10 Meike Rozemeijer AV Hera 4:02,40 ---
11 Kaitlyn van Dongeren SAV 4:02,41 ---
12 Helene di ...cchianico Tempo AV 4:04,17 ---
13 Nienke Mast NEAV 4:07,41 ---
14 Sophie le Blansch SAV 4:07,56 3:56,52
15 Martje ter Doest AV Impala 4:08,02 4:05,00
16 Fanny den Uyl Startbaan 4:08,42 4:00,56
17 Laura Babucci NEAV 4:10,79 ---
18 Marit Brand AV Hylas 4:11,20 ---
19 Tara de Greeuw Hollandia 4:11,65 4:07,00
20 Luna Pedemonte Olympus `70 4:13,48 ---
21 Emma Vreijling AAV `36 4:13,59 ---
22 Elise Bolech Startbaan 4:16,47 3:57,25
23 Noelle Veraart AV Lycurgus 4:18,04 3:52,45
24 Floortje de Jonge Startbaan 4:18,09 3:58,28
25 Nikki de Smit Hollandia 4:23,81 4:00,00
26 Aurelia Broersma AV Impala 4:24,39 ---
27 Chiméne Ooms WRNG 4:32,67 ---
28 Mila de Bruin AV Lycurgus 4:36,31 ---
29 Daphne Stoop AV Hylas 4:38,26 ---
30 Erzsi Diehl AV Lycurgus 4:44,62 4:27,31
31 Saskia Otten Olympus `70 4:46,48 ---
32 Mayke Ruige AV Lionitas 4:46,52 4:20,90
33 Sofie Riewers SV Noordkop 4:47,47 4:42,00
34 Soraya de Boer AV Trias 4:50,20 ---
35 Megan Voogd WRNG 5:17,72 ---
36 Aïsha Buskens AV Hera 6:01,75 ---
Carmen Zimmerman SV Noordkop DNS 4:40,10
Karlijn de Gans NEAV DNS ---
Catelijne Jansen AV Hylas DNS ---
Nienke van de Hoef Tempo AV DNS ---
Rosalie Schouten Tempo AV DNS ---
Marjolein Montsma WRNG DNS ---
Dominique Beentjes DEM DNS 4:31,48