• Meerkamp
  • 60m
  • Kogel
  • Hoog
  • 1000m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Yara de Boer HRRR 9,95 7,21 1,40 1605
    2 Lana Broers AV Hylas 9,40 6,56 1,15 1468
    3 Daphne Stoop AV Hylas 9,91 6,70 1,20 1429
    4 Martje ter Doest AV Impala 9,99 6,14 1,20 1384
    5 Lisanne Noman AV Zuidwal 10,04 6,20 1,15 1342
    6 Nynke Rijpma HRRR 10,03 5,96 1,15 1328
    7 Laila Yahyaoui Almere `81 9,61 6,01 1,05 1326
    8 Jana Nagtegaal AAV `36 10,25 6,36 1,15 1321
    9 Floortje de Jonge Startbaan 9,48 5,32 1,05 1304
    10 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,10 6,21 1,00 1224
    11 Jinte Braas SAV 9,88 5,48 1,00 1212
    12 Luna Pedemonte Olympus `70 10,45 5,91 1,05 1191
    13 Mayke Ruige AV Lionitas 10,19 5,72 1,00 1179
    14 India Plomp Hollandia 9,81 4,29 1,05 1178
    15 Sophie le Blansch SAV 10,49 5,68 1,05 1171
    16 Meike Rozemeijer AV Hera 10,42 4,31 1,15 1161
    17 Mila de Bruin AV Lycurgus 10,67 5,29 1,10 1159
    18 Manon Hoedjes AV Hera 10,77 5,42 1,10 1153
    19 Emma Vreijling AAV `36 10,18 5,20 1,00 1148
    20 Saskia Otten Olympus `70 10,99 5,66 1,10 1141
    21 Aurelia Broersma AV Impala 10,72 5,09 1,10 1138
    22 Elise Bolech Startbaan 10,60 4,72 1,10 1129
    23 Sophie Roos Hollandia 9,94 3,84 1,05 1123
    24 Emma Kraakman AV Hylas 10,09 4,08 1,05 1119
    25 Isa Schram DEM 10,80 4,96 1,10 1118
    26 Kaitlyn van Dongeren SAV 10,72 5,59 1,00 1097
    27 Noelle Veraart AV Lycurgus 10,58 4,65 1,05 1090
    28 Nikki de Smit Hollandia 10,00 4,43 0,95 1085
    29 Fanny den Uyl Startbaan 10,58 4,86 1,00 1068
    30 Jamie Harderwijk AV Hera 10,55 4,17 1,05 1059
    31 Catelijne Jansen AV Hylas 10,57 3,63 1,10 1052
    32 Helene di ...cchianico Tempo AV 10,64 5,78 0,90 1047
    33 Nienke Mast NEAV 10,99 4,15 1,10 1037
    34 Eline Zwagemaker SAV 11,81 5,70 1,00 972
    35 Lente van Dijk AV Lycurgus 11,08 4,15 1,00 951
    36 Quenetisha Walden AV Hera 10,92 4,70 0,90 938
    37 Chiméne Ooms WRNG 12,12 4,96 1,05 926
    38 Irmak Dillier DEM 11,13 4,76 0,90 916
    39 Soraya de Boer AV Trias 10,27 3,70 0,85 916
    40 Tara de Greeuw Hollandia 10,99 3,94 0,90 874
    41 Sofie Riewers SV Noordkop 11,15 3,78 0,90 842
    42 Laura Babucci NEAV 11,40 4,06 0,90 832
    43 Erzsi Diehl AV Lycurgus 11,14 3,01 0,90 779
    44 Megan Voogd WRNG 12,12 3,91 0,95 778
    45 Carmen Zimmerman SV Noordkop 12,29 3,16 0,85 626
    46 Aïsha Buskens AV Hera 13,61 3,74 0,75 478
    47 Marit Brand AV Hylas 10,24 DNS DNS 442
    48 Karlijn de Gans NEAV DNS DNS DNS 0
    48 Marjolein Montsma WRNG DNS DNS DNS 0
    48 Dominique Beentjes DEM DNS DNS DNS 0
    48 Nienke van de Hoef Tempo AV DNS DNS DNS 0
    48 Rosalie Schouten Tempo AV DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam 60mOBPPunten totaal
    1 Lana Broers AV Hylas 9,40 --- 576
    2 Floortje de Jonge Startbaan 9,48
    9,59
    562
    3 Laila Yahyaoui Almere `81 9,61
    9,39
    540
    4 India Plomp Hollandia 9,81 --- 508
    5 Jinte Braas SAV 9,88
    9,50
    497
    6 Daphne Stoop AV Hylas 9,91 --- 492
    7 Sophie Roos Hollandia 9,94
    10,01
    487
    8 Yara de Boer HRRR 9,95 --- 486
    9 Martje ter Doest AV Impala 9,99
    10,00
    480
    10 Nikki de Smit Hollandia 10,00 --- 478
    11 Nynke Rijpma HRRR 10,03 --- 473
    12 Lisanne Noman AV Zuidwal 10,04 --- 472
    13 Emma Kraakman AV Hylas 10,09 --- 464
    14 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,10
    9,20
    463
    15 Emma Vreijling AAV `36 10,18 --- 451
    16 Mayke Ruige AV Lionitas 10,19
    9,80
    449
    17 Marit Brand AV Hylas 10,24 --- 442
    18 Jana Nagtegaal AAV `36 10,25 --- 441
    19 Soraya de Boer AV Trias 10,27 --- 438
    20 Meike Rozemeijer AV Hera 10,42 --- 416
    21 Luna Pedemonte Olympus `70 10,45 --- 412
    22 Sophie le Blansch SAV 10,49
    10,14
    406
    23 Jamie Harderwijk AV Hera 10,55 --- 398
    24 Catelijne Jansen AV Hylas 10,57 --- 395
    25 Fanny den Uyl Startbaan 10,58
    10,38
    394
    25 Noelle Veraart AV Lycurgus 10,58
    9,80
    394
    27 Elise Bolech Startbaan 10,60
    10,27
    391
    28 Helene di ...cchianico Tempo AV 10,64 --- 386
    29 Mila de Bruin AV Lycurgus 10,67
    9,90
    382
    30 Kaitlyn van Dongeren SAV 10,72 --- 375
    30 Aurelia Broersma AV Impala 10,72
    10,20
    375
    32 Manon Hoedjes AV Hera 10,77
    10,83
    368
    33 Isa Schram DEM 10,80
    9,80
    364
    34 Quenetisha Walden AV Hera 10,92 --- 349
    35 Tara de Greeuw Hollandia 10,99
    11,70
    340
    35 Nienke Mast NEAV 10,99 --- 340
    35 Saskia Otten Olympus `70 10,99 --- 340
    38 Lente van Dijk AV Lycurgus 11,08
    10,88
    328
    39 Irmak Dillier DEM 11,13 --- 322
    40 Erzsi Diehl AV Lycurgus 11,14
    10,36
    321
    41 Sofie Riewers SV Noordkop 11,15 --- 320
    42 Laura Babucci NEAV 11,40 --- 289
    43 Eline Zwagemaker SAV 11,81
    10,92
    243
    44 Chiméne Ooms WRNG 12,12 --- 209
    44 Megan Voogd WRNG 12,12 --- 209
    46 Carmen Zimmerman SV Noordkop 12,29 --- 192
    47 Aïsha Buskens AV Hera 13,61 --- 70
    Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
    Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
    Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
    Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
    Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A2

    # Naam KogelOBPPunten totaal
    1 Yara de Boer HRRR 7,21 --- 478
    2 Daphne Stoop AV Hylas 6,70 --- 448
    3 Lana Broers AV Hylas 6,56 --- 440
    4 Jana Nagtegaal AAV `36 6,36 --- 428
    5 Alyssa Bulthuis AV Impala 6,21
    5,90
    419
    6 Lisanne Noman AV Zuidwal 6,20 --- 418
    7 Martje ter Doest AV Impala 6,14
    5,50
    415
    8 Laila Yahyaoui Almere `81 6,01 --- 407
    9 Nynke Rijpma HRRR 5,96 --- 403
    10 Luna Pedemonte Olympus `70 5,91 --- 400
    11 Helene di ...cchianico Tempo AV 5,78 --- 392
    12 Mayke Ruige AV Lionitas 5,72
    5,62
    388
    13 Eline Zwagemaker SAV 5,70
    5,45
    387
    14 Sophie le Blansch SAV 5,68
    6,09
    386
    15 Saskia Otten Olympus `70 5,66 --- 385
    16 Kaitlyn van Dongeren SAV 5,59 --- 380
    17 Jinte Braas SAV 5,48
    5,46
    373
    18 Manon Hoedjes AV Hera 5,42
    5,73
    369
    19 Floortje de Jonge Startbaan 5,32
    4,88
    363
    20 Mila de Bruin AV Lycurgus 5,29
    15,82
    361
    21 Emma Vreijling AAV `36 5,20 --- 355
    22 Aurelia Broersma AV Impala 5,09
    4,47
    347
    23 Chiméne Ooms WRNG 4,96 --- 338
    23 Isa Schram DEM 4,96
    5,46
    338
    25 Fanny den Uyl Startbaan 4,86
    5,41
    332
    26 Irmak Dillier DEM 4,76 --- 325
    27 Elise Bolech Startbaan 4,72
    4,58
    322
    28 Quenetisha Walden AV Hera 4,70 --- 320
    29 Noelle Veraart AV Lycurgus 4,65
    5,66
    317
    30 Nikki de Smit Hollandia 4,43 --- 301
    31 Meike Rozemeijer AV Hera 4,31 --- 293
    32 India Plomp Hollandia 4,29 --- 291
    33 Jamie Harderwijk AV Hera 4,17 --- 282
    34 Lente van Dijk AV Lycurgus 4,15 --- 281
    34 Nienke Mast NEAV 4,15 --- 281
    36 Emma Kraakman AV Hylas 4,08 --- 276
    37 Laura Babucci NEAV 4,06 --- 274
    38 Tara de Greeuw Hollandia 3,94
    3,50
    265
    39 Megan Voogd WRNG 3,91 --- 263
    40 Sophie Roos Hollandia 3,84 --- 257
    41 Sofie Riewers SV Noordkop 3,78 --- 253
    42 Aïsha Buskens AV Hera 3,74 --- 249
    43 Soraya de Boer AV Trias 3,70 --- 246
    44 Catelijne Jansen AV Hylas 3,63 --- 241
    45 Carmen Zimmerman SV Noordkop 3,16 --- 202
    46 Erzsi Diehl AV Lycurgus 3,01
    3,60
    189
    Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
    Marit Brand AV Hylas DNS --- 0
    Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
    Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
    Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
    Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam HoogOBPPunten totaal
    1 Yara de Boer HRRR 1,40 --- 641
    2 Daphne Stoop AV Hylas 1,20 --- 489
    2 Martje ter Doest AV Impala 1,20
    1,15
    489
    4 Jana Nagtegaal AAV `36 1,15 --- 452
    4 Meike Rozemeijer AV Hera 1,15 --- 452
    4 Lana Broers AV Hylas 1,15 --- 452
    4 Lisanne Noman AV Zuidwal 1,15 --- 452
    4 Nynke Rijpma HRRR 1,15 --- 452
    9 Elise Bolech Startbaan 1,10
    1,10
    416
    9 Mila de Bruin AV Lycurgus 1,10
    1,10
    416
    9 Nienke Mast NEAV 1,10 --- 416
    9 Manon Hoedjes AV Hera 1,10
    1,05
    416
    9 Catelijne Jansen AV Hylas 1,10 --- 416
    9 Saskia Otten Olympus `70 1,10 --- 416
    9 Isa Schram DEM 1,10
    1,15
    416
    9 Aurelia Broersma AV Impala 1,10
    1,05
    416
    17 Floortje de Jonge Startbaan 1,05
    1,10
    379
    17 Noelle Veraart AV Lycurgus 1,05
    1,15
    379
    17 Sophie Roos Hollandia 1,05
    1,05
    379
    17 India Plomp Hollandia 1,05 --- 379
    17 Laila Yahyaoui Almere `81 1,05 --- 379
    17 Sophie le Blansch SAV 1,05
    1,00
    379
    17 Jamie Harderwijk AV Hera 1,05 --- 379
    17 Emma Kraakman AV Hylas 1,05 --- 379
    17 Luna Pedemonte Olympus `70 1,05 --- 379
    17 Chiméne Ooms WRNG 1,05 --- 379
    27 Fanny den Uyl Startbaan 1,00
    1,05
    342
    27 Lente van Dijk AV Lycurgus 1,00 --- 342
    27 Emma Vreijling AAV `36 1,00 --- 342
    27 Eline Zwagemaker SAV 1,00
    1,10
    342
    27 Jinte Braas SAV 1,00
    1,05
    342
    27 Kaitlyn van Dongeren SAV 1,00 --- 342
    27 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,00
    1,10
    342
    27 Mayke Ruige AV Lionitas 1,00
    1,00
    342
    35 Nikki de Smit Hollandia 0,95 --- 306
    35 Megan Voogd WRNG 0,95 --- 306
    37 Erzsi Diehl AV Lycurgus 0,90
    0,90
    269
    37 Sofie Riewers SV Noordkop 0,90 --- 269
    37 Tara de Greeuw Hollandia 0,90
    0,95
    269
    37 Laura Babucci NEAV 0,90 --- 269
    37 Quenetisha Walden AV Hera 0,90 --- 269
    37 Helene di ...cchianico Tempo AV 0,90 --- 269
    37 Irmak Dillier DEM 0,90 --- 269
    44 Carmen Zimmerman SV Noordkop 0,85 --- 232
    44 Soraya de Boer AV Trias 0,85 --- 232
    46 Aïsha Buskens AV Hera 0,75 --- 159
    Karlijn de Gans NEAV DNS --- 0
    Marit Brand AV Hylas DNS --- 0
    Nienke van de Hoef Tempo AV DNS --- 0
    Rosalie Schouten Tempo AV DNS --- 0
    Marjolein Montsma WRNG DNS --- 0
    Dominique Beentjes DEM DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam 1000mOBP
    1 Laila Yahyaoui Almere `81 3:36,69 ---
    2 Jinte Braas SAV 3:39,68
    3:30,93
    3 India Plomp Hollandia 3:47,92 ---
    4 Jana Nagtegaal AAV `36 3:49,38 ---
    5 Sophie Roos Hollandia 3:54,41
    3:45,00
    6 Yara de Boer HRRR 3:56,92 ---
    7 Isa Schram DEM 3:58,26
    3:47,06
    8 Lisanne Noman AV Zuidwal 3:59,14 ---
    9 Emma Kraakman AV Hylas 4:00,45 ---
    10 Meike Rozemeijer AV Hera 4:02,40 ---
    11 Kaitlyn van Dongeren SAV 4:02,41 ---
    12 Helene di ...cchianico Tempo AV 4:04,17 ---
    13 Nienke Mast NEAV 4:07,41 ---
    14 Sophie le Blansch SAV 4:07,56
    3:56,52
    15 Martje ter Doest AV Impala 4:08,02
    4:05,00
    16 Fanny den Uyl Startbaan 4:08,42
    4:00,56
    17 Laura Babucci NEAV 4:10,79 ---
    18 Marit Brand AV Hylas 4:11,20 ---
    19 Tara de Greeuw Hollandia 4:11,65
    4:07,00
    20 Luna Pedemonte Olympus `70 4:13,48 ---
    21 Emma Vreijling AAV `36 4:13,59 ---
    22 Elise Bolech Startbaan 4:16,47
    3:57,25
    23 Noelle Veraart AV Lycurgus 4:18,04
    3:52,45
    24 Floortje de Jonge Startbaan 4:18,09
    3:58,28
    25 Nikki de Smit Hollandia 4:23,81
    4:00,00
    26 Aurelia Broersma AV Impala 4:24,39 ---
    27 Chiméne Ooms WRNG 4:32,67 ---
    28 Mila de Bruin AV Lycurgus 4:36,31 ---
    29 Daphne Stoop AV Hylas 4:38,26 ---
    30 Erzsi Diehl AV Lycurgus 4:44,62
    4:27,31
    31 Saskia Otten Olympus `70 4:46,48 ---
    32 Mayke Ruige AV Lionitas 4:46,52
    4:20,90
    33 Sofie Riewers SV Noordkop 4:47,47
    4:42,00
    34 Soraya de Boer AV Trias 4:50,20 ---
    35 Megan Voogd WRNG 5:17,72 ---
    36 Aïsha Buskens AV Hera 6:01,75 ---
    Carmen Zimmerman SV Noordkop DNS 4:40,10
    Karlijn de Gans NEAV DNS ---
    Catelijne Jansen AV Hylas DNS ---
    Nienke van de Hoef Tempo AV DNS ---
    Rosalie Schouten Tempo AV DNS ---
    Marjolein Montsma WRNG DNS ---
    Dominique Beentjes DEM DNS 4:31,48