Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 10,03 5,64 1,20 1345
2 Anthe Troost HRRR 9,95 5,99 1,15 1343
3 Iris Loonstra HLLS 10,06 5,27 1,15 1280
4 Britt Karel AV Trias 9,96 4,94 1,10 1237
5 Sienna Smit DEM 10,01 5,43 1,05 1225
6 Hannah den Breejen Startbaan 10,33 5,36 1,05 1173
7 Vita Meynen Startbaan 10,57 5,75 1,05 1164
8 Benita Beerse Almere `81 10,31 4,96 1,05 1149
9 Maud te Pas AV Zuidwal 10,55 4,75 1,10 1138
10 Jill Hoeve Hollandia 10,38 4,06 1,10 1112
11 Milou Sieperda HRRR 10,89 5,03 1,10 1111
12 Anneloes v... Erkelens Fit 10,39 5,10 1,00 1110
13 Maxime Zschuschen Startbaan 10,31 4,17 1,05 1093
14 Chelsea Striet SV Noordkop 10,54 5,15 1,00 1092
15 Emma Simon AV Hera 10,48 4,26 1,05 1076
16 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,79 4,79 1,05 1072
17 Elisha Egbon Almere `81 9,96 4,14 0,95 1070
18 Amber Adriaansen SV Noordkop 11,13 5,28 1,00 1024
19 Naomi Labrijn Almere `81 10,48 4,47 0,95 1018
20 Sarah van Exel AV Hylas 10,47 3,77 1,00 1003
21 Jonna Eising AV Hera 10,86 4,81 0,95 990
22 Floor van Gent AV Hera 10,87 4,81 0,90 952
23 Jasmien Van der Kolk AV Trias 11,11 3,68 1,05 948
24 Chavelle Sno Startbaan 10,55 4,12 0,90 946
25 Fiene Rosendaal DEM 9,91 DNS 1,15 944
26 Marieke Vermaat WRNG 11,24 4,27 1,00 940
27 Anouk Ronday SAV 11,00 3,64 1,00 921
28 Felien de Zinger AV Trias 11,13 4,14 0,95 908
29 Lotte Huisman AV Hylas 11,42 4,61 0,95 907
30 Luanna Vergeer SV Diomedon 11,14 4,04 0,95 899
31 Rosalie Franken Almere `81 10,84 3,98 0,90 896
32 Lisa Molenaar DEM 10,83 3,48 0,95 895
33 Lisa Kiekebos SV Noordkop 10,91 4,01 0,90 889
34 Floor van Minnen WRNG 11,50 4,32 0,95 877
35 Britt Miedema HRRR 10,79 3,62 0,90 875
36 Shannah Chalmers Startbaan 11,19 4,79 0,85 874
37 Dewina Holstein AV Sparta 11,38 4,21 0,90 846
38 Tara Darphorn SV Noordkop 11,28 4,15 0,85 817
39 Lynne Bijwaard AV Hylas 11,64 3,78 0,90 784
40 Eveline Kappar AV Hera 11,67 3,78 0,90 780
41 Linda de Vries AV Impala 11,64 3,89 0,85 755
42 Kira Bremer AV Hera 11,82 4,12 0,85 752
43 Fenna Visser AV Hera 11,82 3,15 0,95 748
44 Lucia Carper AV Trias 11,69 4,16 0,80 733
45 Kaitlyn Groot AV 1923 DNS 4,59 0,90 582
46 Kirsten Hartwijk NEAV DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Fiene Rosendaal DEM 9,91 --- 492
2 Anthe Troost HRRR 9,95 --- 486
3 Britt Karel AV Trias 9,96 --- 484
3 Elisha Egbon Almere `81 9,96 --- 484
5 Sienna Smit DEM 10,01 --- 476
6 Sanne Loomans AV Lycurgus 10,03 --- 473
7 Iris Loonstra HLLS 10,06 10,16 469
8 Maxime Zschuschen Startbaan 10,31 --- 432
8 Benita Beerse Almere `81 10,31 --- 432
10 Hannah den Breejen Startbaan 10,33 --- 429
11 Jill Hoeve Hollandia 10,38 --- 422
12 Anneloes v... Erkelens Fit 10,39 --- 420
13 Sarah van Exel AV Hylas 10,47 --- 409
14 Naomi Labrijn Almere `81 10,48 --- 408
14 Emma Simon AV Hera 10,48 --- 408
16 Chelsea Striet SV Noordkop 10,54 --- 399
17 Chavelle Sno Startbaan 10,55 --- 398
17 Maud te Pas AV Zuidwal 10,55 --- 398
19 Vita Meynen Startbaan 10,57 --- 395
20 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,79 --- 366
20 Britt Miedema HRRR 10,79 --- 366
22 Lisa Molenaar DEM 10,83 --- 360
23 Rosalie Franken Almere `81 10,84 --- 359
24 Jonna Eising AV Hera 10,86 --- 356
25 Floor van Gent AV Hera 10,87 --- 355
26 Milou Sieperda HRRR 10,89 --- 352
27 Lisa Kiekebos SV Noordkop 10,91 --- 350
28 Anouk Ronday SAV 11,00 --- 338
29 Jasmien Van der Kolk AV Trias 11,11 --- 324
30 Amber Adriaansen SV Noordkop 11,13 --- 322
30 Felien de Zinger AV Trias 11,13 --- 322
32 Luanna Vergeer SV Diomedon 11,14 --- 321
33 Shannah Chalmers Startbaan 11,19 11,38 315
34 Marieke Vermaat WRNG 11,24 --- 308
35 Tara Darphorn SV Noordkop 11,28 --- 304
36 Dewina Holstein AV Sparta 11,38 11,14 292
37 Lotte Huisman AV Hylas 11,42 10,00 287
38 Floor van Minnen WRNG 11,50 --- 278
39 Lynne Bijwaard AV Hylas 11,64 --- 262
39 Linda de Vries AV Impala 11,64 --- 262
41 Eveline Kappar AV Hera 11,67 --- 258
42 Lucia Carper AV Trias 11,69 --- 256
43 Fenna Visser AV Hera 11,82 --- 241
43 Kira Bremer AV Hera 11,82 --- 241
Kirsten Hartwijk NEAV DNS --- 0
Kaitlyn Groot AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A1

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Anthe Troost HRRR 5,99 --- 405
2 Vita Meynen Startbaan 5,75 5,37 390
3 Sanne Loomans AV Lycurgus 5,64 --- 383
4 Sienna Smit DEM 5,43 --- 370
5 Hannah den Breejen Startbaan 5,36 4,11 365
6 Amber Adriaansen SV Noordkop 5,28 --- 360
7 Iris Loonstra HLLS 5,27 5,76 359
8 Chelsea Striet SV Noordkop 5,15 --- 351
9 Anneloes v... Erkelens Fit 5,10 4,90 348
10 Milou Sieperda HRRR 5,03 --- 343
11 Benita Beerse Almere `81 4,96 4,63 338
12 Britt Karel AV Trias 4,94 --- 337
13 Jonna Eising AV Hera 4,81 --- 328
13 Floor van Gent AV Hera 4,81 --- 328
15 Shannah Chalmers Startbaan 4,79 3,85 327
15 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 4,79 --- 327
17 Maud te Pas AV Zuidwal 4,75 4,62 324
18 Lotte Huisman AV Hylas 4,61 5,00 314
19 Kaitlyn Groot AV 1923 4,59 --- 313
20 Naomi Labrijn Almere `81 4,47 4,26 304
21 Floor van Minnen WRNG 4,32 --- 293
22 Marieke Vermaat WRNG 4,27 --- 290
23 Emma Simon AV Hera 4,26 --- 289
24 Dewina Holstein AV Sparta 4,21 4,42 285
25 Maxime Zschuschen Startbaan 4,17 5,02 282
26 Lucia Carper AV Trias 4,16 --- 281
27 Tara Darphorn SV Noordkop 4,15 --- 281
28 Felien de Zinger AV Trias 4,14 --- 280
28 Elisha Egbon Almere `81 4,14 4,47 280
30 Chavelle Sno Startbaan 4,12 --- 279
30 Kira Bremer AV Hera 4,12 --- 279
32 Jill Hoeve Hollandia 4,06 --- 274
33 Luanna Vergeer SV Diomedon 4,04 --- 272
34 Lisa Kiekebos SV Noordkop 4,01 --- 270
35 Rosalie Franken Almere `81 3,98 4,16 268
36 Linda de Vries AV Impala 3,89 --- 261
37 Eveline Kappar AV Hera 3,78 --- 253
37 Lynne Bijwaard AV Hylas 3,78 --- 253
39 Sarah van Exel AV Hylas 3,77 --- 252
40 Jasmien Van der Kolk AV Trias 3,68 --- 245
41 Anouk Ronday SAV 3,64 --- 241
42 Britt Miedema HRRR 3,62 3,23 240
43 Lisa Molenaar DEM 3,48 --- 229
44 Fenna Visser AV Hera 3,15 --- 201
Kirsten Hartwijk NEAV DNS --- 0
Fiene Rosendaal DEM DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A1

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 1,20 --- 489
2 Fiene Rosendaal DEM 1,15 --- 452
2 Iris Loonstra HLLS 1,15 1,15 452
2 Anthe Troost HRRR 1,15 --- 452
5 Britt Karel AV Trias 1,10 --- 416
5 Jill Hoeve Hollandia 1,10 --- 416
5 Maud te Pas AV Zuidwal 1,10 1,10 416
5 Milou Sieperda HRRR 1,10 --- 416
9 Vita Meynen Startbaan 1,05 1,00 379
9 Hannah den Breejen Startbaan 1,05 1,05 379
9 Maxime Zschuschen Startbaan 1,05 1,00 379
9 Jasmien Van der Kolk AV Trias 1,05 --- 379
9 Benita Beerse Almere `81 1,05 0,95 379
9 Emma Simon AV Hera 1,05 --- 379
9 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 1,05 --- 379
9 Sienna Smit DEM 1,05 --- 379
17 Amber Adriaansen SV Noordkop 1,00 --- 342
17 Chelsea Striet SV Noordkop 1,00 --- 342
17 Anouk Ronday SAV 1,00 --- 342
17 Anneloes v... Erkelens Fit 1,00 1,10 342
17 Sarah van Exel AV Hylas 1,00 --- 342
17 Marieke Vermaat WRNG 1,00 --- 342
23 Felien de Zinger AV Trias 0,95 --- 306
23 Naomi Labrijn Almere `81 0,95 1,00 306
23 Elisha Egbon Almere `81 0,95 1,00 306
23 Fenna Visser AV Hera 0,95 --- 306
23 Jonna Eising AV Hera 0,95 --- 306
23 Lotte Huisman AV Hylas 0,95 1,05 306
23 Floor van Minnen WRNG 0,95 --- 306
23 Lisa Molenaar DEM 0,95 --- 306
23 Luanna Vergeer SV Diomedon 0,95 --- 306
32 Chavelle Sno Startbaan 0,90 --- 269
32 Lisa Kiekebos SV Noordkop 0,90 --- 269
32 Rosalie Franken Almere `81 0,90 1,00 269
32 Kaitlyn Groot AV 1923 0,90 --- 269
32 Dewina Holstein AV Sparta 0,90 1,00 269
32 Floor van Gent AV Hera 0,90 --- 269
32 Eveline Kappar AV Hera 0,90 --- 269
32 Lynne Bijwaard AV Hylas 0,90 --- 269
32 Britt Miedema HRRR 0,90 1,00 269
41 Shannah Chalmers Startbaan 0,85 0,95 232
41 Tara Darphorn SV Noordkop 0,85 --- 232
41 Kira Bremer AV Hera 0,85 --- 232
41 Linda de Vries AV Impala 0,85 --- 232
45 Lucia Carper AV Trias 0,80 --- 196
Kirsten Hartwijk NEAV DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A1

# Naam 1000mOBP
1 Jasmien Van der Kolk AV Trias 3:55,53 3:54,56
2 Anthe Troost HRRR 3:56,50 ---
3 Maud te Pas AV Zuidwal 3:57,74 3:47,33
4 Benita Beerse Almere `81 3:58,76 4:01,86
5 Maxime Zschuschen Startbaan 4:05,70 4:00,30
6 Luanna Vergeer SV Diomedon 4:08,62 ---
7 Jill Hoeve Hollandia 4:10,41 ---
8 Anneloes v... Erkelens Fit 4:12,00 ---
9 Vita Meynen Startbaan 4:12,23 3:56,60
10 Elisha Egbon Almere `81 4:12,73 4:11,00
11 Iris Loonstra HLLS 4:12,75 4:07,32
12 Chelsea Striet SV Noordkop 4:14,44 ---
13 Shannah Chalmers Startbaan 4:20,21 4:24,85
14 Lisa Kiekebos SV Noordkop 4:20,66 4:25,80
15 Rosalie Franken Almere `81 4:20,72 4:24,86
16 Lisa Molenaar DEM 4:21,41 4:16,59
17 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 4:22,09 4:26,81
18 Sarah van Exel AV Hylas 4:22,13 ---
19 Dewina Holstein AV Sparta 4:28,84 4:22,38
20 Amber Adriaansen SV Noordkop 4:31,10 4:28,60
21 Lotte Huisman AV Hylas 4:32,22 4:03,67
22 Marieke Vermaat WRNG 4:35,43 ---
23 Floor van Minnen WRNG 4:38,33 ---
24 Hannah den Breejen Startbaan 4:40,04 4:20,30
25 Tara Darphorn SV Noordkop 4:43,57 ---
26 Jonna Eising AV Hera 4:49,82 ---
27 Chavelle Sno Startbaan 4:53,87 4,15
28 Eveline Kappar AV Hera 4:54,95 ---
29 Lucia Carper AV Trias 4:55,37 ---
30 Felien de Zinger AV Trias 4:56,55 ---
31 Milou Sieperda HRRR 4:57,82 ---
32 Fenna Visser AV Hera 5:15,74 ---
33 Kira Bremer AV Hera 5:24,84 ---
Britt Karel AV Trias DNS ---
Kirsten Hartwijk NEAV DNS ---
Kaitlyn Groot AV 1923 DNS 4:01,49
Sienna Smit DEM DNS 4:15,73
Fiene Rosendaal DEM DNS 3:54,36