• 60m
  • 60m_hf
  • 60m_f
  • 1000m
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

    # Naam 60mOBP
    1 Shantell Egbon Almere `81 8,86 8,89
    2 Alyshia Kavehercy NEAV 9,12 8,63
    3 Debora van Langen SAV 9,17 9,01
    3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 9,17 9,00
    5 Luna Meijer NEAV 9,23 ---
    6 Iris Kramer AV Trias 9,32 9,29
    7 Damanja Reus SAV 9,41 9,25
    8 Nikki Ravelli KAV Holland 9,52 ---
    9 Bente Tuil Hollandia 9,55 9,40
    10 Nena Schuijt DEM 9,60 9,37
    11 Tess Jaarsma HRRR 9,63 ---
    12 Febe Bakker BAV 9,74 9,65
    13 Noortje Sieperda HRRR 9,79 ---
    14 Anne Taats...alenstijn DEM 9,85 ---
    15 Maud Visscher Fivelstreek 9,92 9,10
    16 Brechtje Hilarides Startbaan 9,95 9,68
    17 Amber Aertssen SV Diomedon 10,01 ---
    18 Danielle Grijpink Tempo AV 10,03 ---
    19 Angelique Vermaat WRNG 10,21 ---
    20 Marit Schoemaker ARO `88 10,39 ---
    21 Avalon Volkstedt Startbaan 10,40 10,13
    22 Amy de Haan AV Hylas 10,41 ---
    23 Roshwita Holstein AV Sparta 10,69 10,31
    24 Daisy Goos AV Hylas 10,79 ---
    25 Lotte Bierman AV Hylas 10,81 ---
    26 Tessa Westland AV Zuidwal 11,10 ---
    27 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,22 ---
    Lois Doornheim GACH DNS 9,39
    Renske Drenten AV Lionitas DNS 9,80

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

    # Naam 60m_fQm
    1 Shantell Egbon Almere `81 9,10 ---
    2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 9,12 ---
    3 Alyshia Kavehercy NEAV 9,17 ---
    4 Luna Meijer NEAV 9,28 ---
    5 Debora van Langen SAV 9,33 ---
    6 Iris Kramer AV Trias 9,34 ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D1

    # Naam 60mH_fQm
    1 Luna Meijer NEAV 11,57 ---
    2 Annamarijn... Ginneken HRRR 11,98 ---
    3 Iris Kramer AV Trias 12,00 ---
    4 Maud Visscher Fivelstreek 12,84 ---
    5 Cato Velstra BAV 12,91 ---
    6 Danielle Grijpink Tempo AV 13,01 ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

    # Naam KogelOBP
    1 Damanja Reus SAV 9,26 8,39
    2 Debora van Langen SAV 9,15 9,30
    3 Shantell Egbon Almere `81 8,68 8,83
    4 Maud Visscher Fivelstreek 8,48 ---
    5 Iris Kramer AV Trias 8,35 8,18
    6 Alyshia Kavehercy NEAV 7,98 9,40
    7 Bente Tuil Hollandia 7,72 7,90
    8 Marit Schoemaker ARO `88 7,71 ---
    9 Esmee Weber Almere `81 7,49 ---
    10 Lieke Bos SV Diomedon 7,31 ---
    11 Amber Aertssen SV Diomedon 7,12 ---
    12 Nikki Ravelli KAV Holland 7,11 ---
    13 Daisy Goos AV Hylas 6,93 ---
    14 Angelique Vermaat WRNG 6,87 ---
    15 Cato Velstra BAV 6,63 ---
    16 Luna Vermeiren Tempo AV 6,37 ---
    17 Avalon Volkstedt Startbaan 6,26 6,13
    18 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 5,89 ---
    19 Nena Schuijt DEM 5,61 ---
    20 Roshwita Holstein AV Sparta 5,59 5,79
    21 Amy de Haan AV Hylas 4,23 ---
    22 Jente Leeuwangh AV Lionitas 4,15 5,75
    Lois Doornheim GACH DNS 6,82
    Renske Drenten AV Lionitas DNS 6,67

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

    # Naam HoogOBP
    1 Bente Tuil Hollandia 1,40 1,40
    2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 1,35 1,30
    3 Nika Kloosterman AV Trias 1,35 1,35
    4 Maud Visscher Fivelstreek 1,35 ---
    5 Tess Jaarsma HRRR 1,25 ---
    6 Iris Kramer AV Trias 1,20 1,37
    6 Luna Meijer NEAV 1,20 ---
    6 Damanja Reus SAV 1,20 1,30
    6 Danielle Grijpink Tempo AV 1,20 ---
    10 Annamarijn... Ginneken HRRR 1,15 ---
    11 Esmee Weber Almere `81 1,10 ---
    11 Angelique Vermaat WRNG 1,10 ---
    11 Cato Velstra BAV 1,10 ---
    11 Amber Aertssen SV Diomedon 1,10 ---
    11 Lieke Bos SV Diomedon 1,10 ---
    16 Brechtje Hilarides Startbaan 1,05 1,15
    16 Amy de Haan AV Hylas 1,05 ---
    16 Tessa Westland AV Zuidwal 1,05 ---
    16 Jet Commandeur DEM 1,05 ---
    20 Daisy Goos AV Hylas 1,00 ---
    20 Luna Vermeiren Tempo AV 1,00 ---
    Marit Schoemaker ARO `88 NM ---
    Lotte Bierman AV Hylas DNS ---
    Renske Drenten AV Lionitas DNS 1,25