Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,01 5,71 1,10 1353
2 Sam van Ooijen DEM 7,40 5,86 1,15 1317
3 Kealan Steba GACH 7,18 5,72 1,00 1242
4 Youri van der Linden GACH 7,13 4,33 1,10 1233
5 Jay van Wanrooij NEAV 6,96 5,83 0,90 1224
6 Obi George AV Hera 7,10 4,84 1,00 1201
7 Joris Mantel AV 1923 6,91 3,90 1,00 1175
8 Joris Petersen AV Hera 7,28 4,58 1,00 1146
9 Jairo Hopman AV Hera 7,59 5,13 1,00 1123
10 Noah Minamimoto Startbaan 7,31 4,62 0,95 1107
11 Finn Spaans AV Hera 7,45 3,97 1,00 1067
12 Sven Mulder AV Hylas 7,66 4,38 0,95 1022
13 Florian Meijer AV Trias 7,53 3,48 0,90 940
14 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,88 3,97 0,85 877
15 Hugo Kuil DEM 7,53 4,04 0,75 873
16 Oscar den Hengst AV Hylas 7,98 3,91 0,85 856
17 Tycho de Vries Tempo AV 7,96 3,95 0,80 827
18 Luca David Eli Has AV Hylas 7,96 3,74 0,80 810
19 Kimi Smid DEM 7,82 3,76 0,75 799
20 Jaron de Weert SV Noordkop 8,43 3,89 0,80 746
21 Friso Wijnia AV Trias 8,17 2,95 0,80 710
22 Thijs Overtoom AV Hera 8,60 2,61 0,85 648
23 Merijn Oosterwal DEM 8,92 3,36 0,75 596
24 Ties Overtoom AV Hera DNS DNS DNS 0
24 Jens Elsensohn AV Trias DNS DNS DNS 0
24 John Michael Paulo Leiden DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Joris Mantel AV 1923 6,91 6,70 571
2 Jay van Wanrooij NEAV 6,96 --- 560
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,01 7,12 549
4 Obi George AV Hera 7,10 --- 529
5 Youri van der Linden GACH 7,13 6,88 523
6 Kealan Steba GACH 7,18 --- 512
7 Joris Petersen AV Hera 7,28 7,77 492
8 Noah Minamimoto Startbaan 7,31 7,12 486
9 Sam van Ooijen DEM 7,40 7,25 468
10 Finn Spaans AV Hera 7,45 --- 458
11 Florian Meijer AV Trias 7,53 --- 442
11 Hugo Kuil DEM 7,53 --- 442
13 Jairo Hopman AV Hera 7,59 --- 431
14 Sven Mulder AV Hylas 7,66 7,70 418
15 Kimi Smid DEM 7,82 7,50 389
16 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,88 --- 378
17 Luca David Eli Has AV Hylas 7,96 --- 365
17 Tycho de Vries Tempo AV 7,96 --- 365
19 Oscar den Hengst AV Hylas 7,98 --- 361
20 Friso Wijnia AV Trias 8,17 --- 330
21 Jaron de Weert SV Noordkop 8,43 --- 289
22 Thijs Overtoom AV Hera 8,60 --- 263
23 Merijn Oosterwal DEM 8,92 --- 218
Jens Elsensohn AV Trias DNS --- 0
John Michael Paulo Leiden DNS 7,99 0
Ties Overtoom AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil B

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Sam van Ooijen DEM 5,86 5,51 397
2 Jay van Wanrooij NEAV 5,83 --- 395
3 Kealan Steba GACH 5,72 --- 388
4 Diede Schotsman AV Zuidwal 5,71 --- 388
5 Jairo Hopman AV Hera 5,13 --- 350
6 Obi George AV Hera 4,84 --- 330
7 Noah Minamimoto Startbaan 4,62 --- 315
8 Joris Petersen AV Hera 4,58 --- 312
9 Sven Mulder AV Hylas 4,38 6,00 298
10 Youri van der Linden GACH 4,33 3,96 294
11 Hugo Kuil DEM 4,04 --- 272
12 Finn Spaans AV Hera 3,97 --- 267
12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 3,97 --- 267
14 Tycho de Vries Tempo AV 3,95 --- 266
15 Oscar den Hengst AV Hylas 3,91 --- 263
16 Joris Mantel AV 1923 3,90 --- 262
17 Jaron de Weert SV Noordkop 3,89 --- 261
18 Kimi Smid DEM 3,76 --- 251
19 Luca David Eli Has AV Hylas 3,74 --- 249
20 Florian Meijer AV Trias 3,48 --- 229
21 Merijn Oosterwal DEM 3,36 --- 219
22 Friso Wijnia AV Trias 2,95 --- 184
23 Thijs Overtoom AV Hera 2,61 --- 153
Jens Elsensohn AV Trias DNS --- 0
John Michael Paulo Leiden DNS --- 0
Ties Overtoom AV Hera DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil B

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Sam van Ooijen DEM 1,15 1,15 452
2 Youri van der Linden GACH 1,10 1,10 416
2 Diede Schotsman AV Zuidwal 1,10 1,10 416
4 Joris Mantel AV 1923 1,00 --- 342
4 Kealan Steba GACH 1,00 --- 342
4 Joris Petersen AV Hera 1,00 --- 342
4 Obi George AV Hera 1,00 --- 342
4 Finn Spaans AV Hera 1,00 --- 342
4 Jairo Hopman AV Hera 1,00 --- 342
10 Noah Minamimoto Startbaan 0,95 --- 306
10 Sven Mulder AV Hylas 0,95 90,00 306
12 Florian Meijer AV Trias 0,90 --- 269
12 Jay van Wanrooij NEAV 0,90 --- 269
14 Thijs Overtoom AV Hera 0,85 --- 232
14 Oscar den Hengst AV Hylas 0,85 --- 232
14 Simon Grimbergen AV Zuidwal 0,85 --- 232
17 Jaron de Weert SV Noordkop 0,80 --- 196
17 Friso Wijnia AV Trias 0,80 --- 196
17 Luca David Eli Has AV Hylas 0,80 --- 196
17 Tycho de Vries Tempo AV 0,80 --- 196
21 Hugo Kuil DEM 0,75 --- 159
21 Kimi Smid DEM 0,75 0,85 159
21 Merijn Oosterwal DEM 0,75 --- 159
Jens Elsensohn AV Trias DNS --- 0
John Michael Paulo Leiden DNS --- 0
Ties Overtoom AV Hera DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil B

# Naam 1000mOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:45,78 4:03,53
2 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:49,39 4:03,59
3 Kas Commandeur DEM 3:53,92 4:12,10
4 Kealan Steba GACH 3:55,77 ---
5 Florian Meijer AV Trias 3:59,73 ---
6 Kimi Smid DEM 4:00,25 ---
7 Finn Spaans AV Hera 4:00,33 ---
8 Youri van der Linden GACH 4:12,83 4:28,40
9 Noah Minamimoto Startbaan 4:14,97 4:10,00
10 Jairo Hopman AV Hera 4:17,40 ---
11 Friso Wijnia AV Trias 4:19,86 ---
12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:20,62 ---
13 Joris Petersen AV Hera 4:20,82 ---
14 Hugo Kuil DEM 4:22,90 4:34,00
15 Obi George AV Hera 4:27,51 ---
16 Jay van Wanrooij NEAV 4:41,31 ---
17 Tycho de Vries Tempo AV 4:41,32 ---
18 Jaron de Weert SV Noordkop 4:45,98 4:40,00
19 Oscar den Hengst AV Hylas 4:48,75 ---
20 Merijn Oosterwal DEM 4:59,44 5:32,20
21 Luca David Eli Has AV Hylas 5:05,31 ---
Jens Elsensohn AV Trias DNS ---
John Michael Paulo Leiden DNS 5:20,00
Thijs Overtoom AV Hera DNS ---
Sam van Ooijen DEM DNS 4:15,00