Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 9,72 7,96 1,40 1682
2 Ryan Heeren AV Spiridon 9,95 8,67 1,30 1604
3 Sam van der Aar DEM 10,23 8,22 1,25 1502
4 Ryan Bootsma De Spartaan 9,85 6,39 1,30 1493
5 Rogier Groeneweg Altis 9,43 6,59 1,15 1465
6 Sam de Wild HLLS 9,53 6,88 1,15 1465
7 Luca Dooper Tempo AV 9,60 6,14 1,20 1446
8 Finn Leukel De Spartaan 10,07 7,31 1,20 1439
9 Jordi Klanker AV Hylas 9,76 6,01 1,20 1412
10 Arun van Hassel AV Hylas 9,59 6,42 1,10 1392
11 Eelco Korstjens Startbaan 10,04 6,63 1,15 1368
12 Wesley Boers Fivelstreek 9,79 6,55 1,10 1366
13 Ivo Alofsen Startbaan 9,96 6,75 1,10 1351
14 Jay Kriek Tempo AV 9,78 6,21 1,10 1348
15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,23 5,71 1,20 1320
16 Daniël Balder AV Trias 10,24 6,68 1,10 1305
17 Youri Feijt De Spartaan 10,15 6,44 1,10 1304
18 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,98 8,14 1,10 1286
19 Julian Nijssen SV Diomedon 10,31 5,61 1,15 1265
20 Ronan Molenaar DEM 10,35 6,78 1,05 1258
21 Vasco Mosselman SAV 10,31 5,31 1,15 1246
22 Mike Schiipper AV Hera 9,64 6,36 0,90 1232
23 Jan Meester AV Trias 10,96 6,43 1,15 1227
24 Andy Gielen SV Noordkop 10,40 4,58 1,20 1220
25 Juray Sandel AV Hylas 9,71 5,08 0,95 1177
26 Jarne van de Poll Altis 10,63 5,45 1,10 1174
27 Ruben Piek AV Impala 10,37 5,30 1,05 1163
28 Mauro Rodrigus NEAV 11,04 6,73 1,05 1162
29 Stan Bakker AV Trias 10,19 4,82 1,05 1157
30 Pim Nuijen SV Noordkop 10,47 4,46 1,10 1128
31 Rociano Sno Startbaan 10,30 6,26 0,90 1124
32 Ruben Kok AV Hera 10,01 4,98 0,95 1122
33 Sven Rijnten Startbaan 10,44 4,96 1,00 1093
34 Tom Jansen SV Noordkop 10,68 4,88 1,00 1055
35 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 10,79 4,62 0,90 950
36 Kyan Geluk AV Hylas 11,08 3,25 0,95 844
37 Aris Remmerde AAC `61 DNS DNS DNS 0
37 Jibbe Boonacker DEM DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Rogier Groeneweg Altis 9,43 8,39 571
2 Sam de Wild HLLS 9,53 --- 554
3 Arun van Hassel AV Hylas 9,59 --- 544
4 Luca Dooper Tempo AV 9,60 --- 542
5 Mike Schiipper AV Hera 9,64 --- 535
6 Juray Sandel AV Hylas 9,71 --- 524
7 Florian Vriezen GACH 9,72 9,48 522
8 Jordi Klanker AV Hylas 9,76 --- 516
9 Jay Kriek Tempo AV 9,78 --- 513
10 Wesley Boers Fivelstreek 9,79 9,65 511
11 Ryan Bootsma De Spartaan 9,85 --- 501
12 Ryan Heeren AV Spiridon 9,95 9,60 486
13 Ivo Alofsen Startbaan 9,96 9,97 484
14 Ruben Kok AV Hera 10,01 10,82 476
15 Eelco Korstjens Startbaan 10,04 10,11 472
16 Finn Leukel De Spartaan 10,07 --- 467
17 Youri Feijt De Spartaan 10,15 8,30 455
18 Stan Bakker AV Trias 10,19 --- 449
19 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,23 10,18 443
19 Sam van der Aar DEM 10,23 --- 443
21 Daniël Balder AV Trias 10,24 --- 442
22 Rociano Sno Startbaan 10,30 10,15 433
23 Vasco Mosselman SAV 10,31 9,94 432
23 Julian Nijssen SV Diomedon 10,31 --- 432
25 Ronan Molenaar DEM 10,35 --- 426
26 Ruben Piek AV Impala 10,37 --- 423
27 Andy Gielen SV Noordkop 10,40 --- 419
28 Sven Rijnten Startbaan 10,44 10,36 413
29 Pim Nuijen SV Noordkop 10,47 --- 409
30 Jarne van de Poll Altis 10,63 --- 387
31 Tom Jansen SV Noordkop 10,68 --- 380
32 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 10,79 --- 366
33 Jan Meester AV Trias 10,96 --- 343
34 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,98 --- 341
35 Mauro Rodrigus NEAV 11,04 --- 333
36 Kyan Geluk AV Hylas 11,08 --- 328
Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A2

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Ryan Heeren AV Spiridon 8,67 8,85 556
2 Sam van der Aar DEM 8,22 --- 533
3 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,14 --- 529
4 Florian Vriezen GACH 7,96 8,44 519
5 Finn Leukel De Spartaan 7,31 --- 483
6 Sam de Wild HLLS 6,88 --- 459
7 Ronan Molenaar DEM 6,78 --- 453
8 Ivo Alofsen Startbaan 6,75 7,01 451
9 Mauro Rodrigus NEAV 6,73 --- 450
10 Daniël Balder AV Trias 6,68 --- 447
11 Eelco Korstjens Startbaan 6,63 7,19 444
12 Rogier Groeneweg Altis 6,59 5,54 442
13 Wesley Boers Fivelstreek 6,55 7,64 439
14 Youri Feijt De Spartaan 6,44 6,42 433
15 Jan Meester AV Trias 6,43 --- 432
16 Arun van Hassel AV Hylas 6,42 --- 432
17 Ryan Bootsma De Spartaan 6,39 --- 430
18 Mike Schiipper AV Hera 6,36 --- 428
19 Rociano Sno Startbaan 6,26 6,25 422
20 Jay Kriek Tempo AV 6,21 --- 419
21 Luca Dooper Tempo AV 6,14 --- 415
22 Jordi Klanker AV Hylas 6,01 --- 407
23 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,71 6,00 388
24 Julian Nijssen SV Diomedon 5,61 --- 381
25 Jarne van de Poll Altis 5,45 --- 371
26 Vasco Mosselman SAV 5,31 6,36 362
27 Ruben Piek AV Impala 5,30 --- 361
28 Juray Sandel AV Hylas 5,08 --- 347
29 Ruben Kok AV Hera 4,98 --- 340
30 Sven Rijnten Startbaan 4,96 4,88 338
31 Tom Jansen SV Noordkop 4,88 --- 333
32 Stan Bakker AV Trias 4,82 --- 329
33 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 4,62 --- 315
34 Andy Gielen SV Noordkop 4,58 --- 312
35 Pim Nuijen SV Noordkop 4,46 --- 303
36 Kyan Geluk AV Hylas 3,25 --- 210
Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 1,40 1,37 641
2 Ryan Bootsma De Spartaan 1,30 --- 562
2 Ryan Heeren AV Spiridon 1,30 1,35 562
4 Sam van der Aar DEM 1,25 --- 526
5 Andy Gielen SV Noordkop 1,20 --- 489
5 Jordi Klanker AV Hylas 1,20 --- 489
5 Luca Dooper Tempo AV 1,20 --- 489
5 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,20 1,15 489
5 Finn Leukel De Spartaan 1,20 --- 489
10 Eelco Korstjens Startbaan 1,15 1,25 452
10 Jan Meester AV Trias 1,15 --- 452
10 Vasco Mosselman SAV 1,15 1,15 452
10 Rogier Groeneweg Altis 1,15 1,25 452
10 Sam de Wild HLLS 1,15 --- 452
10 Julian Nijssen SV Diomedon 1,15 --- 452
16 Ivo Alofsen Startbaan 1,10 1,20 416
16 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,10 --- 416
16 Pim Nuijen SV Noordkop 1,10 --- 416
16 Daniël Balder AV Trias 1,10 --- 416
16 Wesley Boers Fivelstreek 1,10 1,23 416
16 Jarne van de Poll Altis 1,10 --- 416
16 Arun van Hassel AV Hylas 1,10 --- 416
16 Jay Kriek Tempo AV 1,10 --- 416
16 Youri Feijt De Spartaan 1,10 1,20 416
25 Stan Bakker AV Trias 1,05 --- 379
25 Mauro Rodrigus NEAV 1,05 --- 379
25 Ronan Molenaar DEM 1,05 --- 379
25 Ruben Piek AV Impala 1,05 --- 379
29 Sven Rijnten Startbaan 1,00 1,05 342
29 Tom Jansen SV Noordkop 1,00 --- 342
31 Ruben Kok AV Hera 0,95 --- 306
31 Kyan Geluk AV Hylas 0,95 --- 306
31 Juray Sandel AV Hylas 0,95 --- 306
34 Rociano Sno Startbaan 0,90 1,00 269
34 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 0,90 --- 269
34 Mike Schiipper AV Hera 0,90 --- 269
Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A2

# Naam 1000mOBP
1 Florian Vriezen GACH 3:28,52 3:14,18
2 Vasco Mosselman SAV 3:31,61 3:16,88
3 Sam de Wild HLLS 3:35,38 ---
4 Luca Dooper Tempo AV 3:40,01 ---
5 Rogier Groeneweg Altis 3:41,12 3:31,32
6 Ryan Heeren AV Spiridon 3:45,11 3:32,00
7 Daniël Balder AV Trias 3:48,46 ---
8 Jan Meester AV Trias 3:50,52 ---
9 Sam van der Aar DEM 3:51,44 3:50,86
10 Youri Feijt De Spartaan 3:55,04 3:50,00
11 Ruben Kok AV Hera 3:57,62 ---
12 Juray Sandel AV Hylas 4:06,64 ---
13 Jay Kriek Tempo AV 4:08,51 ---
14 Tom Jansen SV Noordkop 4:08,92 4:40,00
15 Eelco Korstjens Startbaan 4:13,49 4:02,91
16 Stan Bakker AV Trias 4:16,48 ---
17 Julian Nijssen SV Diomedon 4:18,84 ---
18 Ryan Bootsma De Spartaan 4:21,09 ---
19 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 4:23,98 ---
20 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 4:26,22 4:13,43
21 Pim Nuijen SV Noordkop 4:27,49 4:13,90
22 Tyrone Lak AV Lycurgus 4:29,53 ---
23 Kyan Geluk AV Hylas 4:30,62 ---
24 Andy Gielen SV Noordkop 4:43,12 4:15,20
25 Rociano Sno Startbaan 4:46,54 4:16,32
26 Sven Rijnten Startbaan 5:10,36 4:11,47
Mauro Rodrigus NEAV DNS ---
Wesley Boers Fivelstreek DNS 3:45,25
Arun van Hassel AV Hylas DNS ---
Jibbe Boonacker DEM DNS 4:04,57
Aris Remmerde AAC `61 DNS ---