• Meerkamp
  • 60m
  • Kogel
  • Hoog
  • 1000m
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Florian Vriezen GACH 9,72 7,96 1,40 1682
    2 Ryan Heeren AV Spiridon 9,95 8,67 1,30 1604
    3 Sam van der Aar DEM 10,23 8,22 1,25 1502
    4 Ryan Bootsma De Spartaan 9,85 6,39 1,30 1493
    5 Rogier Groeneweg Altis 9,43 6,59 1,15 1465
    6 Sam de Wild HLLS 9,53 6,88 1,15 1465
    7 Luca Dooper Tempo AV 9,60 6,14 1,20 1446
    8 Finn Leukel De Spartaan 10,07 7,31 1,20 1439
    9 Jordi Klanker AV Hylas 9,76 6,01 1,20 1412
    10 Arun van Hassel AV Hylas 9,59 6,42 1,10 1392
    11 Eelco Korstjens Startbaan 10,04 6,63 1,15 1368
    12 Wesley Boers Fivelstreek 9,79 6,55 1,10 1366
    13 Ivo Alofsen Startbaan 9,96 6,75 1,10 1351
    14 Jay Kriek Tempo AV 9,78 6,21 1,10 1348
    15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,23 5,71 1,20 1320
    16 Daniël Balder AV Trias 10,24 6,68 1,10 1305
    17 Youri Feijt De Spartaan 10,15 6,44 1,10 1304
    18 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,98 8,14 1,10 1286
    19 Julian Nijssen SV Diomedon 10,31 5,61 1,15 1265
    20 Ronan Molenaar DEM 10,35 6,78 1,05 1258
    21 Vasco Mosselman SAV 10,31 5,31 1,15 1246
    22 Mike Schiipper AV Hera 9,64 6,36 0,90 1232
    23 Jan Meester AV Trias 10,96 6,43 1,15 1227
    24 Andy Gielen SV Noordkop 10,40 4,58 1,20 1220
    25 Juray Sandel AV Hylas 9,71 5,08 0,95 1177
    26 Jarne van de Poll Altis 10,63 5,45 1,10 1174
    27 Ruben Piek AV Impala 10,37 5,30 1,05 1163
    28 Mauro Rodrigus NEAV 11,04 6,73 1,05 1162
    29 Stan Bakker AV Trias 10,19 4,82 1,05 1157
    30 Pim Nuijen SV Noordkop 10,47 4,46 1,10 1128
    31 Rociano Sno Startbaan 10,30 6,26 0,90 1124
    32 Ruben Kok AV Hera 10,01 4,98 0,95 1122
    33 Sven Rijnten Startbaan 10,44 4,96 1,00 1093
    34 Tom Jansen SV Noordkop 10,68 4,88 1,00 1055
    35 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 10,79 4,62 0,90 950
    36 Kyan Geluk AV Hylas 11,08 3,25 0,95 844
    37 Aris Remmerde AAC `61 DNS DNS DNS 0
    37 Jibbe Boonacker DEM DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

    # Naam 60mOBPPunten totaal
    1 Rogier Groeneweg Altis 9,43
    8,39
    571
    2 Sam de Wild HLLS 9,53 --- 554
    3 Arun van Hassel AV Hylas 9,59 --- 544
    4 Luca Dooper Tempo AV 9,60 --- 542
    5 Mike Schiipper AV Hera 9,64 --- 535
    6 Juray Sandel AV Hylas 9,71 --- 524
    7 Florian Vriezen GACH 9,72
    9,48
    522
    8 Jordi Klanker AV Hylas 9,76 --- 516
    9 Jay Kriek Tempo AV 9,78 --- 513
    10 Wesley Boers Fivelstreek 9,79
    9,65
    511
    11 Ryan Bootsma De Spartaan 9,85 --- 501
    12 Ryan Heeren AV Spiridon 9,95
    9,60
    486
    13 Ivo Alofsen Startbaan 9,96
    9,97
    484
    14 Ruben Kok AV Hera 10,01
    10,82
    476
    15 Eelco Korstjens Startbaan 10,04
    10,11
    472
    16 Finn Leukel De Spartaan 10,07 --- 467
    17 Youri Feijt De Spartaan 10,15
    8,30
    455
    18 Stan Bakker AV Trias 10,19 --- 449
    19 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,23
    10,18
    443
    19 Sam van der Aar DEM 10,23 --- 443
    21 Daniël Balder AV Trias 10,24 --- 442
    22 Rociano Sno Startbaan 10,30
    10,15
    433
    23 Vasco Mosselman SAV 10,31
    9,94
    432
    23 Julian Nijssen SV Diomedon 10,31 --- 432
    25 Ronan Molenaar DEM 10,35 --- 426
    26 Ruben Piek AV Impala 10,37 --- 423
    27 Andy Gielen SV Noordkop 10,40 --- 419
    28 Sven Rijnten Startbaan 10,44
    10,36
    413
    29 Pim Nuijen SV Noordkop 10,47 --- 409
    30 Jarne van de Poll Altis 10,63 --- 387
    31 Tom Jansen SV Noordkop 10,68 --- 380
    32 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 10,79 --- 366
    33 Jan Meester AV Trias 10,96 --- 343
    34 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,98 --- 341
    35 Mauro Rodrigus NEAV 11,04 --- 333
    36 Kyan Geluk AV Hylas 11,08 --- 328
    Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
    Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A2

    # Naam KogelOBPPunten totaal
    1 Ryan Heeren AV Spiridon 8,67
    8,85
    556
    2 Sam van der Aar DEM 8,22 --- 533
    3 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,14 --- 529
    4 Florian Vriezen GACH 7,96
    8,44
    519
    5 Finn Leukel De Spartaan 7,31 --- 483
    6 Sam de Wild HLLS 6,88 --- 459
    7 Ronan Molenaar DEM 6,78 --- 453
    8 Ivo Alofsen Startbaan 6,75
    7,01
    451
    9 Mauro Rodrigus NEAV 6,73 --- 450
    10 Daniël Balder AV Trias 6,68 --- 447
    11 Eelco Korstjens Startbaan 6,63
    7,19
    444
    12 Rogier Groeneweg Altis 6,59
    5,54
    442
    13 Wesley Boers Fivelstreek 6,55
    7,64
    439
    14 Youri Feijt De Spartaan 6,44
    6,42
    433
    15 Jan Meester AV Trias 6,43 --- 432
    16 Arun van Hassel AV Hylas 6,42 --- 432
    17 Ryan Bootsma De Spartaan 6,39 --- 430
    18 Mike Schiipper AV Hera 6,36 --- 428
    19 Rociano Sno Startbaan 6,26
    6,25
    422
    20 Jay Kriek Tempo AV 6,21 --- 419
    21 Luca Dooper Tempo AV 6,14 --- 415
    22 Jordi Klanker AV Hylas 6,01 --- 407
    23 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,71
    6,00
    388
    24 Julian Nijssen SV Diomedon 5,61 --- 381
    25 Jarne van de Poll Altis 5,45 --- 371
    26 Vasco Mosselman SAV 5,31
    6,36
    362
    27 Ruben Piek AV Impala 5,30 --- 361
    28 Juray Sandel AV Hylas 5,08 --- 347
    29 Ruben Kok AV Hera 4,98 --- 340
    30 Sven Rijnten Startbaan 4,96
    4,88
    338
    31 Tom Jansen SV Noordkop 4,88 --- 333
    32 Stan Bakker AV Trias 4,82 --- 329
    33 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 4,62 --- 315
    34 Andy Gielen SV Noordkop 4,58 --- 312
    35 Pim Nuijen SV Noordkop 4,46 --- 303
    36 Kyan Geluk AV Hylas 3,25 --- 210
    Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
    Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

    # Naam HoogOBPPunten totaal
    1 Florian Vriezen GACH 1,40
    1,37
    641
    2 Ryan Bootsma De Spartaan 1,30 --- 562
    2 Ryan Heeren AV Spiridon 1,30
    1,35
    562
    4 Sam van der Aar DEM 1,25 --- 526
    5 Andy Gielen SV Noordkop 1,20 --- 489
    5 Jordi Klanker AV Hylas 1,20 --- 489
    5 Luca Dooper Tempo AV 1,20 --- 489
    5 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,20
    1,15
    489
    5 Finn Leukel De Spartaan 1,20 --- 489
    10 Eelco Korstjens Startbaan 1,15
    1,25
    452
    10 Jan Meester AV Trias 1,15 --- 452
    10 Vasco Mosselman SAV 1,15
    1,15
    452
    10 Rogier Groeneweg Altis 1,15
    1,25
    452
    10 Sam de Wild HLLS 1,15 --- 452
    10 Julian Nijssen SV Diomedon 1,15 --- 452
    16 Ivo Alofsen Startbaan 1,10
    1,20
    416
    16 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,10 --- 416
    16 Pim Nuijen SV Noordkop 1,10 --- 416
    16 Daniël Balder AV Trias 1,10 --- 416
    16 Wesley Boers Fivelstreek 1,10
    1,23
    416
    16 Jarne van de Poll Altis 1,10 --- 416
    16 Arun van Hassel AV Hylas 1,10 --- 416
    16 Jay Kriek Tempo AV 1,10 --- 416
    16 Youri Feijt De Spartaan 1,10
    1,20
    416
    25 Stan Bakker AV Trias 1,05 --- 379
    25 Mauro Rodrigus NEAV 1,05 --- 379
    25 Ronan Molenaar DEM 1,05 --- 379
    25 Ruben Piek AV Impala 1,05 --- 379
    29 Sven Rijnten Startbaan 1,00
    1,05
    342
    29 Tom Jansen SV Noordkop 1,00 --- 342
    31 Ruben Kok AV Hera 0,95 --- 306
    31 Kyan Geluk AV Hylas 0,95 --- 306
    31 Juray Sandel AV Hylas 0,95 --- 306
    34 Rociano Sno Startbaan 0,90
    1,00
    269
    34 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 0,90 --- 269
    34 Mike Schiipper AV Hera 0,90 --- 269
    Jibbe Boonacker DEM DNS --- 0
    Aris Remmerde AAC `61 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A2

    # Naam 1000mOBP
    1 Florian Vriezen GACH 3:28,52
    3:14,18
    2 Vasco Mosselman SAV 3:31,61
    3:16,88
    3 Sam de Wild HLLS 3:35,38 ---
    4 Luca Dooper Tempo AV 3:40,01 ---
    5 Rogier Groeneweg Altis 3:41,12
    3:31,32
    6 Ryan Heeren AV Spiridon 3:45,11
    3:32,00
    7 Daniël Balder AV Trias 3:48,46 ---
    8 Jan Meester AV Trias 3:50,52 ---
    9 Sam van der Aar DEM 3:51,44
    3:50,86
    10 Youri Feijt De Spartaan 3:55,04
    3:50,00
    11 Ruben Kok AV Hera 3:57,62 ---
    12 Juray Sandel AV Hylas 4:06,64 ---
    13 Jay Kriek Tempo AV 4:08,51 ---
    14 Tom Jansen SV Noordkop 4:08,92
    4:40,00
    15 Eelco Korstjens Startbaan 4:13,49
    4:02,91
    16 Stan Bakker AV Trias 4:16,48 ---
    17 Julian Nijssen SV Diomedon 4:18,84 ---
    18 Ryan Bootsma De Spartaan 4:21,09 ---
    19 Thijs Dubbeldam AV Haarlem 4:23,98 ---
    20 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 4:26,22
    4:13,43
    21 Pim Nuijen SV Noordkop 4:27,49
    4:13,90
    22 Tyrone Lak AV Lycurgus 4:29,53 ---
    23 Kyan Geluk AV Hylas 4:30,62 ---
    24 Andy Gielen SV Noordkop 4:43,12
    4:15,20
    25 Rociano Sno Startbaan 4:46,54
    4:16,32
    26 Sven Rijnten Startbaan 5:10,36
    4:11,47
    Mauro Rodrigus NEAV DNS ---
    Wesley Boers Fivelstreek DNS 3:45,25
    Arun van Hassel AV Hylas DNS ---
    Jibbe Boonacker DEM DNS 4:04,57
    Aris Remmerde AAC `61 DNS ---