Uitslagen Clubkampioenschappen Attila

G-team - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Robinson Stein JSS - AV Attila 14,03 2:05,39 6,85 21,83 4,28 43
2 Rob van den Heuvel JSS - AV Attila 14,40 2:02,88 5,85 19,00 4,25 38
3 Burak Kaymakar JSJ - AV Attila 16,43 2:37,77 8,81 19,95 3,14 32
4 Alrick Leeflang JSS - AV Attila 14,84 2:13,46 5,98 17,58 3,13 32
5 Dimitri Kruitwagen JSS - AV Attila 15,74 2:26,21 5,26 15,94 3,40 28
6 Ymke van Helfteren MSJ - AV Attila 16,71 2:16,64 4,70 9,47 2,75 21
7 David Joore JSS - AV Attila 20,24 2:58,32 4,85 9,47 2,24 16
8 Noortje Aerts MSS - AV Attila 24,44 4:14,60 3,70 6,88 1,45 10
9 Jos Rolsma JSJ - AV Attila DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Jaro Ijpelaar AV Attila 12,71 1:39,99 9,02 33,72 1,70 5,62 36
2 Mark Reinders AV Attila 12,36 1:47,53 10,14 29,78 1,65 5,34 35
3 Bob Bugter AV Attila 12,93 1:52,94 9,84 34,79 1,50 4,99 28
4 Elton Nahr AV Attila 12,28 1:50,47 9,34 25,85 1,55 4,70 27
5 Tijl van Hattum AV Attila 12,87 1:41,02 8,22 21,21 1,45 4,90 21
6 Judangelo Hooi AV Attila 13,14 1:55,67 7,97 22,66 1,45 4,89 13
7 Bob Blokland AV Attila 13,91 1:58,07 6,73 19,04 1,50 4,10 8



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Job Withaar AV Attila 13,22 1:54,18 8,26 1,35 4,40 27
2 Lars Schellekens AV Attila 13,67 1:54,02 5,58 1,35 4,36 22
3 Daan Verhoeven AV Attila 14,70 2:14,47 6,71 1,35 4,12 18
BM Gijs Brands (BM) AV Attila 14,63 1:40,13 5,35 1,25 3,75 17
4 Ian de Juncker AV Attila 15,01 1:46,36 6,00 1,10 3,95 16
5 Ruben van de Boel AV Attila DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Samuel de Hoog AV Attila 3,00 2,50



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Olivier Pessers AV Attila 11,56 1:59,82 6,53 1,30 4,35 52
2 Jaco Delissen AV Attila 11,29 2:04,01 7,36 1,35 3,82 50
3 Finn Hultermans AV Attila 11,99 2:01,91 7,59 1,25 3,63 45
4 Remko van den Hout AV Attila 11,85 1:56,94 5,38 1,20 3,97 42
5 Jaimy Kraus AV Attila 12,24 2:04,41 7,47 1,40 3,52 42
6 Rick Damen AV Attila 12,05 2:12,43 4,74 1,30 3,84 34
7 Jaïr Lubbers AV Attila 12,33 2:05,32 5,81 1,20 3,49 29
8 Milan Watzeels AV Attila 11,96 DNS 6,36 1,20 3,24 27
9 Jules Karremans AV Attila 12,30 2:06,57 5,43 1,20 3,53 27
BM Tijn van Aalst (BM) AV Attila 12,33 2:00,07 5,40 1,20 3,44 26
10 Matthijs Slangen AV Attila 14,97 2:23,58 4,08 DNS 2,65 9
11 Xander Wartenberg AV Attila DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mBalVerPunten totaal
1 Tristen Strooper AV Attila 9,96 2:09,81 43,34 3,63 28
2 Mathijs van Os AV Attila 10,69 2:14,49 22,65 3,52 20
3 Tim Versteijnen AV Attila 10,12 2:11,10 14,05 3,28 17
4 Lucas Otten AV Attila 13,37 2:21,09 28,30 3,37 15
5 Sem van Boxtel AV Attila 10,68 2:15,08 18,46 3,02 15
6 Kars Goossens AV Attila 11,15 2:40,24 19,80 2,95 9
7 Thijs Picokrie AV Attila 10,97 2:31,05 15,82 2,92 8



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mBalVerPunten totaal
1 Mathys Vermeulen AV Attila 9,16 2:04,06 26,88 3,90 15
2 Kamiel Watzeels AV Attila 9,59 2:03,74 13,41 3,79 11
3 Giel Fitters AV Attila 10,30 2:13,00 21,74 3,30 7
4 Sam van der Burgt AV Attila 9,89 2:22,87 18,11 3,44 7



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Miles Harahap AV Attila 7,44 2:18,31 15,22 3,22 14
2 Pelle Slobbe AV Attila 7,47 2:32,50 13,72 3,25 10
3 Carel Doszmann AV Attila 7,80 2:21,59 14,52 2,95 9
4 Tom Bastiaansen AV Attila 9,07 2:54,16 21,00 2,61 7



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Luuk Steenbakkers AV Attila 7,31 2:17,57 19,69 3,07 31
2 Darko KUIJS AV Attila 7,62 2:21,07 19,31 2,87 27
3 Savan Loilargosain AV Attila 8,00 3:17,41 17,12 3,12 21
4 Gijs van Berkel AV Attila 8,18 2:30,85 11,74 2,47 17
5 Jip van Iersel AV Attila 8,32 2:56,79 15,47 2,50 16
6 Loek van der Burgt AV Attila 8,56 2:43,09 14,38 2,45 14
7 Niels Doszmann AV Attila 8,61 2:37,16 12,12 2,22 11
8 Mads Schellekens AV Attila 9,22 2:55,20 7,23 2,36 7



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Tijn de Blaeij AV Attila 8,55 3:05,10 14,00 2,55 9
2 Rogier Gitz AV Attila 8,38 2:37,78 6,02 2,42 8
3 Noah Joosen AV Attila 8,66 3:19,27 11,33 2,57 7



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Jolien Stuijk AV Attila 14,21 2:09,60 7,50 15,74 1,45 4,50 25
2 Natasja van Beurden AV Attila 16,03 2:32,51 8,47 28,30 1,15 3,37 18
3 Lotte de Graauw AV Attila 14,51 2:02,20 6,87 16,71 DNS 3,46 18
4 Aukje Meeuwesen AV Attila 14,89 2:32,50 6,70 17,74 1,15 3,03 16
5 Lonneke Westermann AV Attila DNS DNS DNS DNS 1,35 4,26 8



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jolien Stuijk AV Attila 1,80 1,80



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m600mSpeerHoogVerPunten totaal
1 Pien Korstanje AV Attila 10,66 1:54,57 30,61 1,45 5,01 19
2 Jule Roelings AV Attila 11,37 2:03,28 16,01 1,50 4,21 14
3 Alida Pinas AV Attila 11,48 2:05,55 19,28 1,30 4,43 12
4 Marieke Verschure AV Attila 12,11 2:08,37 15,88 1,30 3,48 6



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m600mSpeerHoogVerPunten totaal
1 Floor Alessie AV Attila 8,80 2:00,56 28,84 1,50 4,63 48
2 Hanna van Baast AV Attila 8,64 2:01,67 25,62 1,45 4,41 46
3 Barbara Karremans AV Attila 8,74 2:07,96 11,20 DNS 4,06 31
4 Susan Korevaar AV Attila 9,59 2:13,02 10,72 1,25 3,64 29
5 Jahmylia Elmendorp AV Attila 9,07 2:09,82 7,85 1,15 3,57 28
6 Janna Bergink AV Attila 10,04 2:11,66 12,59 DNS 3,12 21
7 Noortje de Graauw AV Attila 9,29 2:10,56 10,67 DNS 3,12 19
8 Flora Kok AV Attila 10,35 2:21,62 9,08 1,00 3,22 18
BM Janne van Holland (BM) AV Attila 11,00 2:26,49 11,51 1,00 2,46 15
9 Annemarie Vergeer AV Attila 10,76 2:13,18 9,12 0,95 2,75 14



Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mBalVerPunten totaal
1 Ifelunwa Igwala AV Attila 10,10 2:14,37 21,54 3,48 40
2 Lizzy Corsten AV Attila 10,92 2:35,52 14,04 3,03 27
3 Madelief Ruijters AV Attila 10,55 2:25,52 10,16 3,02 26
4 Anne van Kempen AV Attila 10,88 2:27,96 9,01 3,27 25
5 Tessa de Jong AV Attila 10,82 2:32,48 10,17 2,84 23
6 Jhiti de Rooij AV Attila 11,18 2:36,55 12,13 3,08 22
7 Inge Kribbe AV Attila 11,59 2:38,93 12,39 2,75 15
8 Floor Verhoeven AV Attila 11,11 2:38,28 12,02 2,54 15
9 Linde Joosen AV Attila 11,49 3:03,82 15,77 2,48 14
10 Marit Schapendonk AV Attila 11,04 3:07,18 10,88 2,72 13



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mBalVerPunten totaal
1 Iris Verschure AV Attila 10,32 2:08,54 21,98 3,42 22
2 Danique Bergman AV Attila 10,10 2:38,15 22,02 3,27 19
3 Merel Joosen AV Attila 10,74 2:25,07 15,79 3,03 14
4 Noortje Hultermans AV Attila 10,53 2:29,91 12,35 3,26 13
5 Luka Harahap AV Attila 11,46 2:28,93 18,16 2,99 12
6 Lieve Schoof AV Attila DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Mila Strooper AV Attila 7,41 2:31,40 20,96 3,14 29
2 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 7,39 2:33,69 19,53 2,99 27
3 Emma Gitz AV Attila 7,60 2:33,74 13,60 3,20 22
4 Eline van Kempen AV Attila 7,52 2:42,15 14,11 2,97 20
5 Josje van Straalen AV Attila 7,70 2:30,17 10,85 2,90 19
6 Amber van Gurp AV Attila 8,17 2:49,76 18,14 2,66 14
7 Femke Timmermans AV Attila 8,28 2:55,44 10,68 2,68 9
8 Aniek de Man AV Attila 8,34 2:55,58 10,38 2,49 4



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Sara Mauro AV Attila 7,71 2:21,55 11,79 2,71 10
2 Esther van Os AV Attila 8,20 2:21,87 13,63 2,71 8
3 Jana Baetens AV Attila 8,77 DNS 14,68 DNS 4



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Milou van den Broek AV Attila 8,31 3:13,92 11,93 2,49 8
2 Terra Pronk AV Attila 9,34 3:30,98 7,44 1,76 4



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 André Faesen Msen - AV Attila 11,53 1:28,18 8,52 40,65 1,80 5,88 58
2 Toine van Beckhoven Msen - AV Attila 12,13 1:36,00 8,78 40,40 1,60 5,67 52
3 Vincent Staat JJA - AV Attila 11,69 1:57,86 8,66 DNS 1,85 6,20 47
4 Puk van Gool Msen - AV Attila 11,92 1:26,29 7,38 21,84 1,35 4,77 43
5 Mathijs Holtermans Msen - AV Attila 13,01 1:52,28 6,00 16,56 1,40 4,95 37
6 Koen van Veen Msen - AV Attila DNS DNS 11,66 55,74 DNS DNS 22
7 Rian Baas Msen - AV Attila 12,82 DNS DNS 23,03 DNS 5,44 19
8 Guus van Iersel JJA - AV Attila 13,80 DNS DNS 24,63 DNS DNS 11
9 Philippe Scheepers Msen - AV Attila DNS DNS DNS DNS DNS 5,85 9
10 Jack van Avendonk Msen - AV Attila --- DNS DNS 34,77 DNS DNS 8
11 Tom Verhoeven Msen - AV Attila 24,25 DNS DNS DNS DNS DNS 3



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 André Faesen Msen - AV Attila 3,80 4,20
2 Martijn Kok Msen - AV Attila 3,20 3,60
Guus van Iersel JJA - AV Attila NM 3,20
Alain Bettonviel Msen - AV Attila NM ---



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Rebecca Linsen Vsen - AV Attila --- DNS 5,55 --- 1,15 3,31 3



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rebecca Linsen Vsen - AV Attila 2,20 ---