Uitslagen Clubkampioenschappen AV'40

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Brandon Stolk AV `40 DNS DNS DNS DNS 5,00 371



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bas van Vliet AV `40 12,68 12,38



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Tas AV `40 10:37,41 ---
2 Gijs Clarenburg AV `40 12:10,97 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bas van Vliet AV `40 9,44 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bas van Vliet AV `40 1,70 1,80



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Rik van der Zwan AV `40 12,25 2:25,47 8,32 1,65 5,49 2275
2 Lars van der Salm AV `40 13,69 2:20,33 9,80 1,50 4,84 1896
3 Hugo van Es AV `40 12,59 2:19,28 7,59 1,40 4,81 1815
4 Luuk Kuijper AV `40 11,93 DNS DNS 1,65 5,82 1699
5 Stijn de Graaf AV `40 12,20 2:30,96 8,50 1,25 4,72 1645
6 Kimmo Taal AV `40 14,12 2:28,67 7,35 1,35 4,27 1238



Jongens Junior B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Merlijn va...ensbergen AV `40 12,34 2:23,69 10,96 1,40 5,16 3152
2 Valéry Va...der Vring AV `40 13,07 2:22,73 10,34 1,35 4,83 2916
3 Aion van der Lecq AV `40 13,15 2:39,02 9,93 1,50 4,48 2781
4 Luc Schrama AV `40 14,28 2:25,18 7,35 1,35 3,63 2335
5 Stan van der Salm AV `40 13,27 2:37,68 9,36 DNS 4,49 2127
6 Berend Van Oevelen AV `40 15,46 2:52,35 6,90 1,20 3,47 1802
7 Kasper de Vries AV `40 16,26 3:03,94 4,60 DNS 3,03 1021
8 Jelmer Stuijt AV `40 DNS DNS DNS 1,15 DNS 352



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sander van den Broek AV `40 13,85 -0.3 m/s---
Jordy Wingelaar AV `40 DNS ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sander van den Broek AV `40 2:36,96 ---



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jelmer Stuijt AV `40 10:53,22 ---
Aion van der Lecq AV `40 DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Gijs de Haan AV `40 11,43 3:06,11 7,31 1,40 4,37 2615
2 Enrique van Velzen AV `40 11,43 3:52,91 8,97 1,40 4,47 2425
3 Marien Sips AV `40 11,22 3:41,36 6,44 1,20 3,98 2131
4 Tijn Hoksbergen AV `40 11,85 3:25,31 5,52 1,20 3,82 2046
5 Siep van Drunen AV `40 11,46 DNS 7,42 1,25 3,78 1735
6 Ricardo de Jong AV `40 12,17 4:08,53 4,93 1,15 3,87 1699
7 Nino Van Halderen AV `40 13,07 3:54,68 5,71 1,15 3,50 1631
8 Jarn van der Salm AV `40 12,59 4:03,64 6,03 1,15 3,19 1604
9 Jasper Kremer AV `40 15,94 5:03,17 5,94 1,00 2,25 743



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
Leon van der Waal AV `40 DNS ---



Jongens Junior D - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Leon van der Waal AV `40 DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Leon van der Waal AV `40 4,66 ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Luuk Doodeman AV `40 10,07 4:03,19 6,10 3,61 1719
2 Daniël Lechner AV `40 10,90 3:57,46 3,74 2,80 1305



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Timo Vesters AV `40 9,60 3:44,82 4,53 3,62 1785
2 Barend Kleiborn AV `40 9,65 4:05,57 3,75 3,25 1541
3 Yanniek van Cooten AV `40 10,38 4:06,86 5,96 2,70 1466
4 Léon K Gex-Collet AV `40 11,22 3:44,05 4,19 3,17 1444
5 Andres Gi...z Sanchez AV `40 10,36 4:12,82 5,07 2,90 1425
6 Kevin Jaspers AV `40 10,62 4:48,79 4,93 2,69 1200
7 Julian Codrington AV `40 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Milan van Holsteijn AV `40 7,36 3:35,99 5,58 3,39 1794
2 Zeb van Elk AV `40 7,29 3:55,11 5,40 3,29 1673
3 Luca de Kok AV `40 7,09 4:27,19 3,06 3,30 1400
4 Sybrand Adema AV `40 7,33 3:44,79 4,00 DNS 1244
5 Valentijn Engelhart AV `40 7,64 3:57,16 2,81 2,41 1222
6 Olivier Mans AV `40 7,82 4:32,44 3,04 3,03 1182



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Guus Doodeman AV `40 7,27 2:17,20 25,40 2,98 1555
2 Andre Dias Scarano AV `40 7,54 2:18,49 22,00 2,78 1406
3 Menno van der Waal AV `40 7,73 2:26,56 16,32 2,92 1253
4 Lars de Block AV `40 8,84 2:36,90 17,04 2,47 926
5 Floris Meewisse AV `40 8,48 2:45,13 13,11 2,14 797
6 Merijn Stuijt AV `40 DNS 2:40,13 15,40 DNS 438



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Stijn Heitkamp AV `40 7,47 2:18,95 17,38 2,92 1378
2 Robin van Holsteijn AV `40 8,57 2:25,02 19,47 2,45 1081
3 Viggo van Holsteijn AV `40 8,42 2:29,18 18,17 2,49 1061
4 Julian Kappel AV `40 8,18 2:59,25 14,57 2,56 876
5 Lars Duijnisveld AV `40 8,15 2:45,69 8,91 2,66 870
6 Loek Eijck AV `40 8,61 2:54,96 10,98 2,50 757
7 Rune Stoel AV `40 9,25 2:57,73 14,87 2,38 700
8 Niels Benedictus AV `40 8,84 2:56,21 6,86 2,08 546
9 Pepijn Leisink AV `40 8,91 3:09,19 10,60 2,03 543



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Stephan van Geest AV `40 16,03 1:16,72 5,45 1,05 3,64 2389
2 Raoul Oti Bonsu AV `40 15,81 1:24,19 6,12 1,00 3,47 2195
3 Jim van Haaften AV `40 18,66 1:48,60 6,31 1,00 2,87 1423



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Laurens van Vliet AV `40 13,29 2:43,29 8,58 1,40 4,41 1406
2 Arnold van der Kraan AV `40 14,11 2:45,20 8,04 1,30 4,37 1102
3 Minne de Vries AV `40 15,24 2:47,21 8,21 1,35 4,18 946



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
Fulvio Scarano AV `40 DNS 13,00



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
Fulvio Scarano AV `40 DNF 2:13,89



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Henri Havinga AV `40 10:20,21 ---
2 Jack Favre AV `40 10:50,68 ---
3 Ad Straub AV `40 11:49,05 ---
4 Jan Willem Sips AV `40 11:56,36 ---
Jeroen Meewisse AV `40 DNS ---



Masters mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Linda van Berkel AV `40 14,99 3:27,39 6,22 1,40 4,11 1948
2 Jacqueline Leemkuil AV `40 17,34 3:30,89 6,21 1,00 3,24 849
3 Melanie van der Lecq AV `40 17,66 4:04,47 6,53 1,05 2,88 648
4 Ingrid Stuijt AV `40 23,26 4:08,64 4,39 0,95 2,31 149



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
Beate Heb...eru Utomo AV `40 DNS ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nora Sloot AV `40 13,82 -0.3 m/s---
2 Rosa Hart AV `40 14,36 -0.3 m/s---
3 Céline Smit AV `40 14,61 -0.3 m/s14,37
Lisa Meijndert AV `40 DNS ---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rosa Hart AV `40 2:58,67 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nora Sloot AV `40 8,82 ---
2 Céline Smit AV `40 8,24 9,86
3 Rosa Hart AV `40 6,71 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rosa Hart AV `40 3,58 ---
Nora Sloot AV `40 DNS ---



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Larissa Smit AV `40 13,52 2:44,25 8,37 1,25 4,31 2511



Meisjes Junior B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Merel Loman AV `40 4,32 ---



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Fee Rijnders AV `40 10,95 2:00,38 8,14 1,35 4,54 2503
2 Luca van Loon AV `40 11,05 1:59,65 7,16 1,40 4,31 2435
3 Marianne Jol AV `40 11,71 1:54,22 7,92 1,25 3,95 2253
4 Saana Taal AV `40 12,13 2:09,79 7,54 1,30 4,12 2075
5 Kim Van Leest AV `40 11,15 DNS 7,31 1,50 4,20 2058



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Martha Chapple AV `40 11,54 -0.4 m/s---
2 Amber Kroon AV `40 11,68 -0.4 m/s---
Zena van Westrenen AV `40 DNS ---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Martha Chapple AV `40 1:51,14 ---
2 Amber Kroon AV `40 1:56,51 ---
3 Zena van Westrenen AV `40 2:03,37 ---



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martha Chapple AV `40 8,68 ---
2 Vita Primatesta AV `40 6,94 ---
3 Zena van Westrenen AV `40 5,53 ---
4 Amber Kroon AV `40 5,06 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Vita Primatesta AV `40 1,25 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Amber Kroon AV `40 3,66 ---
2 Vita Primatesta AV `40 3,58 ---
3 Zena van Westrenen AV `40 2,90 ---



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Amber de Roo AV `40 8,71 1:53,86 5,62 1,25 3,83 2196
2 Madelon Van der Kuur AV `40 9,41 2:03,31 8,09 1,15 3,80 2020
3 Daphne van der Loo AV `40 9,66 2:04,82 5,35 0,80 3,21 1427
4 Nynke Ypenburg AV `40 11,02 2:14,22 4,58 1,00 2,59 1110
9 Femke van ...Nouweland AV `40 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Roos Loman AV `40 9,13 +0.4 m/s---
2 Elke Bordes AV `40 9,68 +0.4 m/s---
3 Giulia Lampe AV `40 9,79 +0.4 m/s---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Nadya Hoedemakers AV `40 2:11,21 ---



Meisjes Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Giulia Lampe AV `40 6,83 ---
2 Elke Bordes AV `40 5,94 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Roos Loman AV `40 1,40 ---
2 Nadya Hoedemakers AV `40 1,25 ---
3 Giulia Lampe AV `40 1,15 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Roos Loman AV `40 3,96 ---
2 Elke Bordes AV `40 3,51 ---
3 Giulia Lampe AV `40 3,25 ---
4 Nadya Hoedemakers AV `40 3,21 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Marieke de Wit AV `40 9,52 4:19,66 4,02 3,35 1541
2 Sara Hamoumi AV `40 10,15 4:16,38 5,26 3,31 1535
3 Robine Dunnebier AV `40 10,52 4:26,05 5,17 3,30 1435
4 Stella Benca AV `40 11,09 4:02,18 3,80 2,70 1243
5 Ilana Stadman AV `40 12,09 5:01,34 3,63 2,50 851
6 Suzanne va...Nouweland AV `40 DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Hebe Chadwick AV `40 9,53 3:33,30 6,58 3,89 2050
2 Terra Primatesta AV `40 9,82 3:54,30 5,92 3,67 1802
3 Yvette van Strien AV `40 9,70 4:21,54 6,56 3,61 1726
4 Rachel van...Nouweland AV `40 9,81 4:27,75 5,87 3,46 1611
5 Ilse Meeuwissen AV `40 10,22 4:05,16 5,22 3,34 1578
6 Niovi Georgadakis AV `40 10,69 4:21,12 5,66 3,37 1477
7 Lotte Favre AV `40 10,43 4:12,27 5,35 2,99 1455
8 Noah de Kok AV `40 10,15 4:31,01 4,83 3,06 1398
9 Mette Bordes AV `40 10,92 4:30,75 5,38 3,16 1349
10 Amber Schellenbach AV `40 10,32 4:35,70 4,78 2,95 1329
11 Lies Meeuwissen AV `40 10,60 4:23,08 4,10 2,92 1284
12 Kesia Oostdam AV `40 11,98 4:52,42 3,60 2,74 936
13 Floor Pasman AV `40 11,93 5:42,04 3,61 2,44 745



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Tess Homan AV `40 7,42 3:52,56 5,02 3,09 1595
2 Pippa Chadwick AV `40 7,25 3:57,39 3,48 2,97 1466
3 Liese van der Meer AV `40 7,31 4:15,43 4,45 2,98 1448
4 Anne Favre AV `40 7,46 4:46,27 3,87 2,98 1258
5 Liza Jaspers AV `40 8,00 4:51,51 3,10 2,76 1036
6 Rosa Straub AV `40 8,29 4:51,09 4,11 2,47 1012
7 Indy Lammers AV `40 8,16 4:52,64 2,84 2,44 918
8 Claudia G...z Vazquez AV `40 8,11 5:28,43 2,07 2,20 700



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Julie Klop AV `40 7,31 2:26,56 19,25 2,98 1390
2 Selena de Jong AV `40 7,82 2:19,78 12,20 2,90 1217
3 Wieke Joon AV `40 7,67 2:38,82 13,01 2,77 1095
4 Emma Kerckhoffs AV `40 8,11 2:34,08 8,96 2,94 1006
5 Mette Quist AV `40 7,97 2:30,69 8,16 2,57 962
6 Nova van der Lecq AV `40 8,26 2:42,16 10,45 2,40 852
7 Mette Stoel AV `40 8,71 3:02,90 12,03 2,43 708
8 Anouk Spee AV `40 8,37 2:45,31 4,73 2,49 701
9 Roos van Drunen AV `40 --- 2:37,64 10,68 2,82 654
10 Lucie Daran AV `40 DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Fleur Favre AV `40 7,27 2:22,22 14,15 3,12 1380
2 Livvy Lammers AV `40 7,78 2:36,81 12,66 2,39 1005
3 Evy Eising AV `40 8,62 2:51,59 11,03 2,54 781
4 Laure Castillo AV `40 8,47 3:04,19 11,35 2,26 690
5 Jasmijn Meewisse AV `40 8,67 3:01,21 9,57 2,48 685



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Bas Kroon AV `40 12,59 2:32,90 9,40 1,70 5,49 2258
2 Tim van der Zwan AV `40 12,36 2:28,12 7,49 1,65 5,45 2145



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Jeucken AV `40 11,98 -0.3 m/s11,68
2 Nick de Knegt AV `40 12,80 -0.3 m/s---
3 Sven van Adrichem AV `40 13,09 -0.3 m/s13,44



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
Daan Jeucken AV `40 DNS 2:16,90



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tim van der Zwan AV `40 10:36,51 8:44,00
2 Richard Holstege AV `40 10:38,55 10:26,43



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sven van Adrichem AV `40 4,96 5,09
Daan Jeucken AV `40 DNS 5,32



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Cheryl Tevreden AV `40 13,51 2:51,60 8,27 1,50 4,83 2880
2 Andrea Snijders AV `40 13,88 3:04,30 10,30 1,35 4,57 2623
3 Margot Den Breejen AV `40 14,75 3:01,71 5,19 1,25 3,58 1714



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda van der Meer AV `40 19,47 +0.1 m/s---



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Reinet van der Wal AV `40 12:25,25 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jolanda van der Meer AV `40 4,13 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jolanda van der Meer AV `40 3,00 ---