Uitslagen AVH Clubkampioenschappen junioren/senioren/masters

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Noah Verboom HLLM 11,97 2:37,73 12,42 46,82 1,70 2644
2 Timo Brandehof HLLM 11,69 2:29,83 10,50 36,48 1,70 2501
3 Bryan van Ingen HLLM 12,68 2:50,48 11,75 38,21 1,55 2073
4 Stefan van Langen HLLM 12,48 2:23,55 7,94 22,16 1,55 1823



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Nick van Santen HLLM 12,31 2:52,45 10,02 40,24 1,80 2273
2 Douwe Koldijk HLLM 12,56 2:11,74 9,66 35,32 1,40 2181
3 Joost Koldijk HLLM 12,37 2:40,97 8,61 25,05 1,65 1862
4 Hugo Stuart HLLM 13,14 DNS 7,80 28,31 1,60 1448
5 Remco van de Flier HLLM 13,26 DNS 7,06 21,73 1,55 1193



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Ezra Verboom HLLM 11,95 3:00,12 11,80 31,71 1,60 2980
2 Thomas Weijers HLLM 12,55 2:25,50 8,88 25,49 1,35 2728
3 Wesley van...as de Bie HLLM 13,14 3:00,12 9,09 34,82 1,55 2674
4 Willem Gr...es Maduro HLLM 13,32 3:00,12 10,46 30,87 1,45 2576
5 Yoeri Verburg HLLM 12,80 3:00,12 8,55 30,98 1,45 2558
6 Thijmen Katerberg HLLM 13,64 3:00,12 10,46 25,37 1,55 2525
7 Justin Ravensbergen HLLM 12,86 2:59,37 8,08 26,55 1,30 2339
8 Polle Höngens HLLM 14,22 2:36,35 6,51 21,45 1,40 2236



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Jesse Terpstra HLLM 12,14 3:26,24 6,95 19,23 1,30 2086
2 Timo van Ruiten HLLM 12,32 4:02,33 7,30 16,85 1,25 1798
3 Swen Kraakman HLLM 13,04 3:30,65 5,55 18,71 1,15 1740
4 Bas Vroemen HLLM 11,92 4:03,41 5,53 21,27 1,10 1718
5 Maas Gijzen HLLM 11,69 4:00,89 4,86 16,59 1,20 1700
6 Cas den Braber HLLM 13,53 3:48,90 5,89 15,34 1,10 1495
7 Matthijs Schipper HLLM 12,56 4:04,06 5,33 11,03 1,20 1470
8 Raf Höngens HLLM 15,13 5:16,61 4,59 8,89 1,05 722
9 Siem Bosch HLLM DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Racerunners Junioren - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Anies Souissi HLLM 18,52 ---
2 Mick van der Brink HLLM 56,99 ---
Bas Keessen HLLM DNS ---



Jongens Racerunners Junioren - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Anies Souissi HLLM 2:10,11 ---
2 Mick van der Brink HLLM 5:07,26 ---
Bas Keessen HLLM DNS ---



Jongens Specials Junioren - Meerkamp

# Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
1 Joshua de Koning HLLM 14,65 1:14,04 7,81 4,42 30
1 Mathijs Gompelman HLLM 13,74 1:16,54 7,69 4,80 30
3 Jeffrey Hees HLLM 17,13 1:37,54 5,44 3,67 23
4 Juan Bouw HLLM 17,89 1:45,97 5,70 3,42 20
5 Coen Berger HLLM 18,18 1:39,26 4,81 3,06 17
6 Jörn Bijlsma HLLM DNS DNS DNS DNS 0
6 Kolja Hooijdonk HLLM DNS DNS DNS DNS 0
6 Onno Meijerhof HLLM DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Specials Pupillen - Meerkamp

# Naam 60m400mKogelVerPunten totaal
1 Bram Berger HLLM 13,80 1:57,95 3,01 1,82 0
1 Marco Horstman HLLM 18,47 DNS DNS 1,80 0
1 Quint de Graaf HLLM 11,13 1:37,83 3,84 2,92 0
1 Tygo Steinmetz HLLM 10,74 1:34,61 5,92 3,36 0
1 Tom Aarts HLLM DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Specials Senioren - Meerkamp

# Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
1 Ruben Hussaarts HLLM 15,21 1:18,68 8,68 4,00 4



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Freek Nijbacker M35 - HLLM 12,72 DNS 7,03 20,00 1,30 1081



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Marjolein Bolten HLLM 14,27 3:04,40 9,96 29,03 1,65 2882
2 Aimee Goudsmit HLLM DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Anouk van Uxem HLLM 11,55 4:05,74 7,55 23,66 1,35 2107
2 Anna Schipper HLLM 12,22 4:11,60 5,62 18,79 1,35 1782
3 Josephine Bockstael HLLM 12,16 4:21,64 6,71 14,21 1,25 1644
4 Mila Brandehof HLLM 12,32 4:20,05 6,64 10,68 NM 1114
5 Eva Buitendijk HLLM 13,68 4:08,24 6,17 11,98 NM 1009



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Milou Kaestner HLLM 9,02 3:46,35 10,95 19,02 1,30 2263
2 Joyce Menick HLLM 8,93 3:38,32 8,10 17,49 1,40 2233
3 Ilse Hogeveen HLLM 8,66 4:04,15 8,26 19,26 1,25 2082
4 Nikki van Tienderen HLLM 9,63 3:50,01 7,36 13,78 1,40 1924
5 Loïs Lessing HLLM 9,20 3:28,01 6,14 11,26 1,20 1842
6 Aniek van Schie HLLM 10,03 4:26,87 7,63 19,56 1,40 1830
7 Iris Bolhuis HLLM 9,88 3:30,21 5,96 12,65 1,15 1698
8 Noëlle Visser HLLM 9,60 3:40,98 5,53 10,52 1,20 1636
9 Faja Lalleman HLLM 10,25 4:19,37 5,11 13,55 1,15 1360
10 Shevandy Tjon Akon HLLM DNS DNF DNS DNS DNS 0



Meisjes Racerunners Junioren - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Amy van de Meel HLLM 16,95 ---
2 Nienke He...e Makreel HLLM 20,01 ---



Meisjes Racerunners Junioren - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Amy van de Meel HLLM 1:55,21 ---
2 Nienke He...e Makreel HLLM 3:15,52 ---



Meisjes Specials Pupillen - Meerkamp

# Naam 60m400mKogelVerPunten totaal
1 Mila van Groenigen HLLM DNS DNS DNS DNS 0



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Daniël Treep HLLM 11,94 2:18,19 11,01 42,15 1,65 2663
2 Mebratom Tsegay HLLM 12,18 2:10,56 8,54 37,08 1,40 2212
3 Marcus Treep HLLM 12,95 2:27,25 8,55 40,29 1,65 2149
4 Matthijs Kuyken HLLM 12,20 2:26,16 7,38 30,70 1,70 2100
5 Casper Dekker HLLM 12,23 2:40,83 8,99 28,86 1,45 1794
6 Shen Van Diest HLLM 12,99 2:29,58 8,66 30,00 1,35 1661
7 David de Vries HLLM 12,55 2:35,50 7,05 24,41 1,50 1596
8 Lars Spitteler HLLM 13,38 2:27,81 7,47 25,34 1,50 1587
9 Manuel Le...ebrikidan HLLM 13,39 2:12,02 5,51 19,86 1,35 1344
10 John Berkeljon HLLM DNS DNS 7,37 31,72 DNS 612
11 Pepijn de Groot HLLM 12,87 DNS DNS DNS DNS 414