Uitslagen Clubkampioenschappen 2016 AV Wijchen

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
1 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 12,47 2:22,31 34,22 11,17 1,60 5,58 3022
2 Bas Bernts AV Wijchen 11,95 2:25,64 25,42 9,61 1,55 5,61 2730
3 Luuk Verploegen AV Wijchen 12,15 2:14,17 21,95 7,61 1,55 5,20 2493
4 Bjorn van de Lest AV Wijchen 12,35 2:19,47 14,34 6,41 1,30 4,62 1655
5 Jeroen de Jong AV Wijchen 13,99 2:43,96 13,85 7,43 1,30 4,38 1119



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Reijnen AV Wijchen 18:36,94 19:13,00



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
1 Bart Mulder AV Wijchen 12,36 2:15,68 31,35 9,83 1,65 5,72 3052
2 Jaap Miessen AV Wijchen 12,32 2:35,45 32,41 11,00 1,60 5,40 2811
3 Roy Berris AV Wijchen 12,88 2:50,82 25,05 9,68 1,55 5,11 2178
4 Loek de Kleijn AV Wijchen 13,39 2:36,06 23,46 8,42 1,60 5,09 2135
5 Jens Gerrits AV Wijchen 13,37 2:11,24 16,24 6,60 1,35 4,02 1556
6 Rinus Berntsen AV Wijchen 13,74 2:42,46 21,11 7,97 1,45 4,07 1508
7 Bart Fransen AV Wijchen 13,89 2:45,20 17,02 7,09 1,50 4,51 1434
8 Teun van Beuningen AV Wijchen 13,17 2:42,91 14,38 6,84 1,55 4,15 1422
9 Robin Klaassen AV Wijchen 14,54 2:30,31 16,03 6,58 1,30 4,21 1128
10 Jelte de Jager AV Wijchen 13,51 DNS DNS DNS 1,55 DNS 749
11 Siem Toenders AV Wijchen 15,35 2:45,40 13,63 5,41 1,30 3,74 552
12 Tren Gerritsen AV Wijchen 16,12 2:51,96 14,19 5,56 1,35 3,77 547



Jongens Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 100m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Lars Van Huijkelom AV Wijchen 12,96 3:15,52 7,79 28,33 1,55 2793
2 Bram Dozeman AV Wijchen 13,71 3:46,76 9,49 19,18 1,45 2341
3 Joris de Baat AV Wijchen 14,77 3:24,16 7,33 22,92 1,40 2263
4 Koen Verploegen AV Wijchen 14,31 3:15,99 7,26 18,17 1,30 2200
5 Robbert Ottenbros AV Wijchen 13,40 3:57,22 6,96 19,15 1,35 2110
6 Tom Stuth AV Wijchen 13,53 3:41,27 6,46 12,17 1,30 1959
7 Tijn Kromwijk AV Wijchen 14,82 3:26,52 4,71 19,75 1,30 1941
8 Karsten Holl AV Wijchen 14,08 4:30,15 5,87 18,33 1,40 1841
9 Jasper Huinink AV Wijchen 15,32 3:50,19 5,28 8,79 1,25 1500



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 100m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Joris Abelen AV Wijchen 12,60 3:15,00 10,86 35,33 1,50 3070
2 Koen van Veen AV Wijchen 12,87 3:26,53 10,66 34,53 1,55 2969
3 Max Muller AV Wijchen 13,75 2:58,70 8,74 23,69 1,50 2751
4 Wybe Sesink AV Wijchen 13,34 2:58,62 7,42 DNS 1,70 2499
5 Dennis van de Weem AV Wijchen 13,05 3:19,73 8,23 18,58 1,35 2436
6 Niels van den Berg AV Wijchen 12,71 3:34,91 7,58 21,77 1,35 2415
7 Kelvin Toonen AV Wijchen 13,44 3:47,90 8,37 23,75 1,45 2398
8 Joey Janssen AV Wijchen 13,46 3:30,44 8,32 23,11 1,25 2326
9 Rik van Megen AV Wijchen 15,01 3:41,42 5,61 18,37 1,20 1790



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Rowan Spuesens AV Wijchen 11,63 3:50,85 7,29 17,44 4,16 1987
2 Jelle Grisèl AV Wijchen 12,72 3:46,80 5,51 13,96 3,30 1508
3 Niels Hofstede AV Wijchen 13,42 3:51,85 5,05 12,90 3,40 1364
4 Bram Verstegen AV Wijchen 13,43 3:58,10 4,61 11,67 2,72 1135
5 Tijs Vonk AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Michael Botman AV Wijchen 11,42 3:36,00 8,05 17,75 4,56 2230
2 Tom Berris AV Wijchen 12,08 3:55,54 8,15 26,58 3,95 2071
3 Jaan Van Wijk AV Wijchen 13,84 3:59,79 5,55 16,48 3,12 1337
4 Yous Sokhona AV Wijchen 13,47 4:00,54 4,31 12,43 2,76 1124
5 Okke Jonkers AV Wijchen 13,47 4:23,29 6,05 15,18 DNS 1034
6 Arjen Achten AV Wijchen 14,45 4:17,16 4,66 9,31 3,00 942



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Justin Wijnen AV Wijchen 10,87 2:21,65 4,11 1,00 3,04 1622
2 Miel Kromwijk AV Wijchen 10,74 2:39,78 5,66 1,00 2,85 1579
3 Tijn van Wijk AV Wijchen 11,74 2:32,81 4,47 0,95 2,82 1380
4 Niek van Gemert AV Wijchen 10,50 2:20,28 4,26 DNS 2,91 1326
5 Kayden Chang AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Yannick Adam AV Wijchen 10,17 2:15,99 7,06 1,20 3,41 2178
2 Willem Glaudemans AV Wijchen 10,49 2:19,49 5,60 1,05 3,24 1871
3 Bart Verstraaten AV Wijchen 10,61 2:31,99 6,60 1,10 2,86 1782
4 Imme Lange AV Wijchen 10,64 2:34,62 4,63 1,00 2,90 1568
5 Ferdinand Sanders AV Wijchen 11,22 2:38,41 4,61 1,05 2,66 1455
6 Stijn Hormes AV Wijchen 11,64 2:39,19 5,65 1,00 2,42 1386
7 Wiebe Jonkers AV Wijchen 13,23 3:18,68 4,04 0,95 2,40 879
8 Olivier Rosmalen AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
1 Siebe Broekstra AV Wijchen 7,41 1:26,64 27,48 0,95 2,74 1657
2 Julien Adam AV Wijchen 7,38 1:29,65 23,33 1,00 2,91 1638
3 Bas Berning AV Wijchen 7,56 1:34,69 21,52 0,95 3,38 1571
4 Olivier Korsten AV Wijchen 7,64 1:40,60 20,46 0,85 2,77 1276
5 Mats Roepman AV Wijchen 7,82 1:37,09 16,90 0,90 2,49 1212
6 Bart van Wees AV Wijchen 7,73 1:31,03 8,50 0,85 2,29 1076
7 Brent Hormes AV Wijchen 8,11 1:37,78 10,47 0,90 2,52 1050
8 Kevin van Ling AV Wijchen 8,11 1:41,12 11,87 0,90 2,48 1030
9 Loek Derks AV Wijchen 8,49 1:45,32 9,22 0,70 2,01 659
10 Vigo Nijenhuis AV Wijchen DNS DNS 11,85 DNS 2,13 332
11 Armin Belderok AV Wijchen DNS DNS 11,68 DNS 2,08 319



Jongens Pupil B - Hurkhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
1 Jordy Botman AV Wijchen 7,19 1:26,65 21,63 0,90 2,98 1637
2 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen 7,41 1:26,95 19,52 0,75 2,82 1418
3 Tom Hermsen AV Wijchen 7,39 1:34,05 11,13 0,75 2,70 1164
4 Sander van Eldijk AV Wijchen 8,00 1:35,25 20,27 0,65 2,92 1155
5 Bas Schreuders AV Wijchen 8,13 1:46,56 13,78 0,70 2,34 866
6 David van Heijden AV Wijchen 8,37 1:44,32 10,33 0,80 2,27 825
7 Tijn Maassen AV Wijchen 8,47 1:49,01 10,08 0,80 2,31 813



Jongens Pupil C - Hurkhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
1 Daan Schaaps AV Wijchen 7,70 1:28,89 17,69 0,75 2,60 1264
2 Job Arbeider AV Wijchen 8,28 1:49,84 14,63 0,75 2,68 961
3 Wesley Wijnen AV Wijchen 8,27 1:35,32 11,13 0,80 2,18 925
4 Bram Brewel AV Wijchen 8,38 1:38,44 10,13 0,70 2,43 827
5 Arwin Bayat AV Wijchen 8,62 1:57,55 11,73 0,65 2,19 688
6 Gijs van den Heuij AV Wijchen 8,67 1:50,33 10,81 0,65 1,93 611
7 Thijs Arts AV Wijchen 8,87 1:48,32 11,43 0,65 1,72 553
8 Yuri Belderok AV Wijchen 9,43 1:59,77 11,37 0,60 1,84 466
9 Loc-Lin Mclonnel AV Wijchen 9,20 1:48,92 4,63 0,70 2,07 460
10 Teun Jonkheer AV Wijchen 9,45 1:57,67 7,60 0,60 1,78 374
11 Tim Alders AV Wijchen 10,41 DNS 5,69 0,45 2,09 235
12 Emil Tudorovskiy AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0
12 Simme Janssen AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Hurkhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelKogelKogelSpeerSpeerSpeerVerPunten totaal
1 Stefan Molenaar M40 - AV Wijchen 12,86 2:37,58 --- --- 11,12 --- --- 35,05 5,78 2599
2 Ron de Kraker M40 - AV Wijchen 12,59 2:49,40 --- --- 6,81 --- --- 23,96 4,69 1706
3 Ruud Löbel M45 - AV Wijchen 14,50 2:29,96 --- --- 6,21 --- --- 20,14 3,54 1307
4 Bert De Koning M55 - AV Wijchen 15,82 3:01,49 --- 7,12 --- --- 19,98 --- 3,46 1194
5 Dick Berris M50 - AV Wijchen 15,12 3:21,77 --- 7,16 --- --- 21,48 --- 3,66 1023
6 Edwin Boschman M45 - AV Wijchen 15,36 3:29,14 --- --- 7,39 --- --- 21,28 2,95 749



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Liefrink M40 - AV Wijchen 19:39,39 ---
2 Bob Boelens M50 - AV Wijchen 19:39,86 ---
3 Frank Cornelissen M55 - AV Wijchen 20:59,56 ---
4 Peter Van Gils M60 - AV Wijchen 21:01,76 ---
5 Marc Peters M45 - AV Wijchen 21:14,15 ---
6 Gertjan Baams M45 - AV Wijchen 21:31,91 ---
7 Hans van Wijk M65 - AV Wijchen 21:49,37 ---
8 Paul Jansen M55 - AV Wijchen 24:07,50 ---
9 Wil Jansen M55 - AV Wijchen 24:48,57 ---
10 Gerard Peters M60 - AV Wijchen 25:00,22 ---
Nico Peeters Weem M60 - AV Wijchen DQ ---
André Driessen M50 - AV Wijchen DNF ---



Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelKogelSpeerSpeerVerPunten totaal
1 Arja van der Valk V40 - AV Wijchen 15,06 3:00,73 --- 8,74 --- 26,06 4,09 2637
2 Ilse Gerrits V45 - AV Wijchen 15,16 2:49,51 --- 6,83 --- 23,64 3,63 2589
3 Mieke Klinkhamer V60 - AV Wijchen 20,54 3:42,35 6,90 --- 15,62 --- 2,69 1741
4 Hester Gerritsen V40 - AV Wijchen 17,19 3:03,44 --- DNS --- DNS 3,23 929
5 Truus De Koning V55 - AV Wijchen DNS DNS 6,17 --- 13,61 --- DNS 766
6 Bea Schouten V50 - AV Wijchen DNS DNS 5,03 --- DNS --- DNS 277



Masters Vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
1 Judi Willems AV Wijchen 14,42 3:07,72 18,05 8,03 1,35 4,32 2558
2 Nienke de Jager AV Wijchen 14,45 2:55,09 19,36 7,74 1,20 4,14 2412
3 Teri Rossen AV Wijchen 14,45 2:56,74 16,22 5,89 1,30 4,46 2382



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
1 Diede Gerdsen AV Wijchen 13,29 2:41,51 18,30 7,45 1,25 4,36 2793
2 Fleur van de Loop AV Wijchen 14,25 2:57,22 16,32 7,59 1,30 4,20 2483
3 Vera Trieling AV Wijchen 15,34 2:45,12 16,78 7,31 1,20 4,18 2282
4 Marlieke Slebus AV Wijchen 15,38 3:25,67 18,97 7,34 1,20 3,86 1957
5 Famke Verstraaten AV Wijchen 16,37 3:18,50 17,68 8,56 1,20 3,66 1883
6 Eline Willems AV Wijchen 15,25 DNS 18,69 6,91 DNS 3,87 1360
7 Amber de Bruin AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
1 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 12,01 3:13,00 6,38 14,33 1,25 2024
2 Hilde Walraven AV Wijchen 11,53 3:58,77 6,47 14,70 1,30 1868
3 Diana Top AV Wijchen 11,74 4:39,38 7,66 15,55 1,40 1834
4 Imke Verstraaten AV Wijchen 12,48 4:11,87 6,36 15,71 1,25 1655
5 Roos Sengers AV Wijchen 15,36 5:25,87 5,83 16,71 1,15 1021



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Eveline Schaaps AV Wijchen 9,71 4:12,77 8,61 12,20 3,33 1575
2 Kim Patotzka AV Wijchen 9,73 3:49,17 7,46 7,93 3,40 1522
3 Robin Slutter AV Wijchen 10,19 3:54,40 6,38 8,93 3,35 1379
4 Lara Toonen AV Wijchen 10,25 4:04,63 6,40 9,54 3,01 1272
5 Ichelle Bos AV Wijchen 10,34 4:16,51 6,30 11,58 3,03 1258
6 Karlijn Adriaansen AV Wijchen 10,89 3:53,79 6,98 9,78 2,72 1218
7 Liz Jacobs AV Wijchen 10,66 4:41,72 6,55 10,51 3,14 1126
8 Merle Verschut AV Wijchen 11,10 4:17,79 4,77 4,76 2,48 800



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Terra van der Horst AV Wijchen 9,27 3:40,97 8,93 18,77 4,01 2103
2 Sacha van Swam AV Wijchen 9,03 4:04,34 6,09 8,28 3,57 1533
3 Tamara van Kessel AV Wijchen 10,40 4:07,48 6,21 10,15 3,07 1255
4 Lara Buijs AV Wijchen 11,58 4:38,48 4,46 10,44 2,33 723



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Jenice Isibor AV Wijchen 9,96 2:35,96 5,79 0,95 3,36 1790
2 Minke Keltjens AV Wijchen 10,39 2:22,25 4,49 0,95 3,10 1686
3 Sofie Dam AV Wijchen 10,30 2:40,99 5,31 1,00 3,13 1666
4 Isa Demmers AV Wijchen 10,57 2:30,44 4,17 1,05 2,84 1597
5 Mila Hendriks AV Wijchen 10,63 2:31,08 3,93 0,95 2,76 1477
6 Iris Huisman AV Wijchen 11,52 2:37,53 4,21 1,05 2,53 1370
7 Ruby Steenhuis AV Wijchen 11,26 2:39,15 4,58 DNS 2,57 1046
8 Erin Boschman AV Wijchen 12,61 2:48,49 4,37 0,80 2,35 982
9 Iris Martens AV Wijchen 11,58 2:35,33 4,39 DNS DNS 787
10 Anne Moolenaar AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0
10 Kim van Wezel AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0
10 Loreen Eggink AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0
10 Maren van Dort AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Iris de Vries AV Wijchen 9,76 2:16,88 7,04 1,05 3,35 2111
2 Tippi Visser AV Wijchen 10,21 2:09,19 6,33 1,00 3,35 2032
3 Paula Spoelman AV Wijchen 9,76 2:19,27 6,40 1,00 3,25 1996
4 Sarah Botman AV Wijchen 10,49 2:19,85 6,39 1,10 3,21 1948
5 Mariken Sanders AV Wijchen 10,65 2:22,60 5,65 1,10 3,01 1817
6 Robin Arts AV Wijchen 10,12 2:27,13 5,39 0,95 3,11 1752
7 Inge van Heumen AV Wijchen 11,12 2:13,98 5,55 1,05 2,83 1750
8 Laura Smink AV Wijchen 10,74 2:36,85 5,95 1,05 3,17 1717
9 Mila Spelbrink AV Wijchen 10,56 2:33,85 4,83 1,05 2,74 1603
10 Eline Schapendonk AV Wijchen 11,07 2:50,95 6,10 0,90 2,91 1437
11 Laura Wiegers AV Wijchen 10,65 2:46,49 4,20 0,85 2,87 1344
12 Silke Derks AV Wijchen 10,96 2:42,96 4,89 0,75 2,88 1303
13 Amber Buijs AV Wijchen 11,68 2:52,63 4,54 0,80 2,31 1060
14 Floor Poos AV Wijchen DNS 2:47,38 DNS 1,05 2,60 764
15 Naomi Neven AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
1 Femke Veldkamp AV Wijchen 7,16 1:26,21 15,90 0,85 3,27 1588
2 Julia Schaaps AV Wijchen 7,44 1:34,88 10,73 1,00 3,16 1411
3 Minke Reurings AV Wijchen 8,10 1:48,89 14,62 0,90 3,09 1182
4 Isa van Swam AV Wijchen 7,72 1:36,67 13,79 0,85 2,11 1072
5 Noa Jutte AV Wijchen 8,22 1:40,53 9,89 0,85 2,61 970
6 Sophie Rosbender AV Wijchen 8,33 1:48,58 13,13 0,90 2,22 946
7 Maud Poos AV Wijchen 8,11 1:39,17 11,18 DNS 2,31 736
8 Mirthe Pouwels AV Wijchen 9,22 1:57,35 12,18 0,75 2,23 696
9 Lisa Dam AV Wijchen 8,51 1:56,47 8,63 0,70 2,25 691
10 Lotte Rosmalen AV Wijchen DNS 1:52,24 10,71 0,70 2,22 450
11 Roos Buijs AV Wijchen 9,82 2:00,13 8,13 0,60 2,05 397
12 Lot Toonen AV Wijchen 8,43 DNS DNS DNS DNS 289



Meisjes Pupil B - Hurkhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
1 Evy Wall AV Wijchen 7,80 1:31,90 14,43 0,85 2,70 1246
2 Norah de Kraker AV Wijchen 7,67 1:34,23 15,11 0,80 2,70 1215
3 Elise Aertssen AV Wijchen 7,83 1:58,07 16,35 0,80 2,56 1076
4 Jonne Lange AV Wijchen 8,08 1:34,20 9,98 0,85 2,33 1013
5 Bindy van Kreij AV Wijchen 7,79 1:45,47 9,05 0,80 2,76 993
6 Eva Kusters AV Wijchen 7,60 DNS 13,69 DNS 2,65 897
7 Maartje Keltjens AV Wijchen 7,91 1:38,46 12,76 0,65 2,15 861
8 Marit Huisman AV Wijchen 8,25 1:46,47 8,75 0,85 2,33 860
9 Nienke Graven AV Wijchen 8,40 1:51,14 12,33 0,80 2,24 851
10 Lisa Habraken AV Wijchen 9,14 1:52,78 9,26 0,80 2,03 646
11 Eva Muskens AV Wijchen 8,89 2:05,87 8,05 0,80 1,91 629
12 Anouk Theunissen AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0
12 Marrit Hofman AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0
12 Tess Balster AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Hurkhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
1 Emily de Groot AV Wijchen 7,63 1:34,89 10,74 1,00 2,58 1258
2 Matilda de Groot AV Wijchen 7,93 1:37,36 9,48 0,85 2,45 1014
3 Rosali van Hooijdonk AV Wijchen 8,30 1:44,09 9,68 0,80 2,27 823
4 Lisa Rosbender AV Wijchen 8,85 1:44,53 5,95 0,75 2,25 616
5 Amelie Adam AV Wijchen 8,93 1:56,84 6,15 0,60 2,03 456
6 Lieke Wall AV Wijchen 9,31 1:50,04 3,99 0,65 2,03 383
7 Nina Doorschot AV Wijchen 9,55 2:04,39 3,24 0,70 1,95 368
8 Lily van Kreij AV Wijchen 9,52 2:09,12 4,54 0,50 1,93 268
9 Bregje AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Hurkhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
1 Robin Scholten AV Wijchen 11,94 2:11,43 27,57 10,65 1,70 5,97 3270
2 Thijs Moesman AV Wijchen 11,61 2:17,28 25,55 9,26 1,70 5,56 3016
3 Koen Willems AV Wijchen 12,63 2:06,74 29,09 9,21 1,55 5,53 2891
4 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 11,93 2:17,29 26,91 9,77 1,55 5,55 2873
5 Koen de Jong AV Wijchen 12,43 2:38,42 23,45 8,02 1,65 5,95 2497
6 Sander van Gelderen AV Wijchen 12,70 2:31,76 25,57 8,19 1,45 5,43 2267
7 Daan van de Weem AV Wijchen 12,45 3:21,00 24,73 9,70 1,60 5,27 2206
8 Rutger van Breugel AV Wijchen 13,16 2:46,70 27,72 10,23 1,55 4,82 2199
9 Peter Versantvoort AV Wijchen 11,37 DNS DNS 9,66 1,60 5,35 2100
10 Zoran Steinmann AV Wijchen 12,70 2:24,37 20,05 7,60 1,50 4,97 2099
11 Rense Pranger AV Wijchen 12,47 2:35,92 17,55 7,10 1,50 5,42 2006
12 Jelle van Lohuizen AV Wijchen 13,71 2:42,94 25,37 9,21 1,55 3,78 1736
13 Jos De Koning AV Wijchen 13,70 DNS 27,76 9,73 1,45 4,38 1696
14 Tijmen Stuurman AV Wijchen 13,27 2:37,17 19,25 7,24 1,40 4,48 1581
15 Jordi van Horssen AV Wijchen 11,90 2:16,58 DNS DNS DNS 5,40 1564
16 Johan de Koning AV Wijchen 13,46 2:33,51 19,29 7,58 1,45 4,07 1558
17 Jeroen Driessen AV Wijchen 13,09 2:12,11 11,93 6,29 1,30 4,29 1470
18 Renier - Looijen AV Wijchen 14,16 2:46,03 17,71 7,68 1,30 3,59 1002
19 Rick Verweij AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
19 Tim Klinkhamer AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Almir Fetahovic AV Wijchen 17:21,34 ---
2 Marc Johnston AV Wijchen 18:08,06 ---
3 Martien Peters AV Wijchen 18:15,77 ---
4 Patric Poos AV Wijchen 19:29,24 ---
5 Johan de Koning AV Wijchen 20:00,21 ---
6 Geert Caniels AV Wijchen 20:24,15 21:16,00
7 Jelle van Lohuizen AV Wijchen 21:01,20 ---
8 Erwin Verheijen AV Wijchen 22:15,35 ---
9 Geert Derks AV Wijchen 23:40,50 ---
Wouter Kegge AV Wijchen DNS 16:35,00
Antonin de Waard AV Wijchen DNF ---



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
1 Merel Kramer AV Wijchen 13,93 3:21,45 30,21 9,21 1,50 4,59 3156
2 Teske Voerman AV Wijchen 14,16 3:06,74 20,65 6,46 1,35 4,29 2538
3 Eline Janssen AV Wijchen 15,38 2:59,50 19,10 7,18 1,35 4,12 2394
4 Esther Jansen AV Wijchen 14,51 2:42,84 15,84 7,38 1,20 4,00 2350
5 Sasja Willems AV Wijchen 14,60 DNS 15,78 6,52 1,35 3,80 1870
6 Cindy Jansen AV Wijchen 15,49 3:10,28 13,72 5,79 1,20 3,44 1645
7 Sanne Jansen AV Wijchen DNS 3:10,34 24,25 7,72 DNS DNS 1168
8 Tessa Hendriks AV Wijchen 16,94 4:02,01 15,20 6,05 DNS 3,32 881
9 Dewi Sanders AV Wijchen 17,12 DNS 19,01 6,92 DNS 2,86 853
10 Sophie Drolenga AV Wijchen DNS DNS 20,92 7,06 DNS DNS 713



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ryanda Cornelissen AV Wijchen 20:14,44 ---
2 Wendy van Deelen AV Wijchen 20:25,19 ---
3 Angelique Hirdes AV Wijchen 21:35,62 ---