Uitslagen Club kampioenschappen 2016

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m1000mKogelVerPunten totaal
1 Jeroen Miltenburg AV Atverni 13,28 3:27,35 12,48 4,30 2238
2 Tycho van Velden AV Atverni 13,79 3:16,03 10,11 4,54 2190
3 Vincent Bosman AV Atverni 13,50 4:04,89 9,65 3,88 1791
4 Wouter Benschop AV Atverni 13,89 4:02,13 7,26 4,45 1741
5 Yanniek Asschert AV Atverni 13,81 3:59,88 5,97 4,11 1617
6 Tristan de Bree AV Atverni 14,65 3:42,48 6,31 4,01 1607
7 Jochem van Gennip AV Atverni 16,83 4:07,07 5,18 3,04 1001



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelVerPunten totaal
1 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,82 3:37,10 7,96 4,35 1993
2 Rhomen Romeo AV Atverni 11,14 3:52,42 6,74 4,20 1757
3 Roy van Meurs AV Atverni 12,02 3:46,89 6,81 3,60 1539
4 Thomas Schols AV Atverni 11,59 3:34,75 4,90 3,49 1526
5 Naoa Yeo AV Atverni 12,56 3:58,26 5,85 3,89 1410
6 Gosin Meerens AV Atverni 12,26 4:13,96 5,02 3,87 1318
7 Sam Relyveld AV Atverni 13,28 3:55,23 6,02 3,48 1266
8 Luc Nederpel AV Atverni 13,31 3:37,20 5,58 3,12 1261
9 Jimmy Kap AV Atverni 13,26 3:55,68 5,63 3,34 1215
10 Hidde Woldendorp AV Atverni 13,48 3:28,41 4,39 3,10 1211
11 Kjeld van Schelt AV Atverni 13,05 4:02,39 5,05 3,51 1202
12 Coen Van schelt AV Atverni 13,21 4:03,13 5,72 3,39 1199
13 Bjorn Boss AV Atverni 12,86 3:58,82 4,78 3,33 1188
14 Pablo Zegwaart AV Atverni 13,62 3:43,49 5,31 3,04 1158
15 Jeroen Visser AV Atverni 12,96 4:31,83 5,44 3,59 1131
16 Koen van Loo AV Atverni 13,35 4:28,45 5,89 3,27 1064
17 Teagan Hessels AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Joseph Adepeju AV Atverni 9,24 3:34,86 34,66 4,28 2224
2 Koen van Zandwijk AV Atverni 9,85 4:04,86 31,13 3,74 1816
3 Jasper Huijbregtse AV Atverni 9,79 3:53,16 23,14 3,55 1748
4 Benaiah Bergwijn AV Atverni 9,75 3:36,25 16,49 3,45 1733
5 Daan van Rooijen AV Atverni 10,23 3:54,18 28,21 3,39 1705
6 Kariim Hammadi AV Atverni 9,97 3:43,80 14,80 3,39 1616
7 Mike van Doorn AV Atverni 10,10 4:14,68 20,64 3,15 1485
8 Thomas Happe AV Atverni 10,57 4:20,46 20,35 3,31 1421
9 Boris Hermsen AV Atverni 10,79 4:23,44 22,71 2,91 1332
10 Finn Hol AV Atverni 10,55 4:33,50 15,60 3,41 1323
11 Kaj Konings AV Atverni 10,15 4:29,19 16,35 2,97 1320
12 Milan Emo AV Atverni 11,17 4:15,06 17,15 3,06 1270
13 Jonah Pronk AV Atverni 11,20 4:36,29 14,18 3,22 1166
14 Levi Relyveld AV Atverni 11,37 4:18,41 13,48 2,90 1141
15 Niels Sterk AV Atverni 11,08 4:41,10 14,86 2,98 1128
16 Hidde Boerema AV Atverni 11,61 4:24,99 13,28 3,07 1116
17 Matthijs Verrips AV Atverni 10,35 DNF 20,34 2,66 998
18 Ralph Vangangel AV Atverni 11,63 DNS 14,12 2,95 798



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Bram Goossens AV Atverni 7,23 2:19,00 16,18 3,30 2394
2 Rico Meijer AV Atverni 7,79 2:39,73 12,64 2,68 1845
3 Mads Hol AV Atverni 7,77 2:35,66 10,32 2,48 1811
4 Diogo van den Berg AV Atverni 8,21 2:36,21 6,66 2,50 1654
5 Ruben Kragten AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Zyon Kolf AV Atverni 7,82 2:12,98 14,22 2,97 1325
2 Faraay Kolf AV Atverni 7,19 2:28,62 13,81 2,88 1294
3 Sami Benali AV Atverni 7,84 2:17,10 16,39 2,80 1286
4 Noah Adepeju AV Atverni 7,60 2:35,04 14,41 2,83 1168
5 Lars Langbroek AV Atverni 7,81 2:32,05 12,62 2,71 1097
6 Ot Glas AV Atverni 8,33 2:25,36 14,20 2,44 1031
7 Floris van Baar AV Atverni 8,20 2:45,85 10,60 2,42 847



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Tigo de Kruijf AV Atverni 7,63 2:28,37 16,51 3,12 1301
2 Niels Dusoswa AV Atverni 7,72 2:22,96 9,59 2,79 1138
3 Jasper van Eck AV Atverni 8,13 2:29,31 10,75 2,59 1002
4 Thomas Eykhout AV Atverni 8,44 2:33,04 7,17 2,34 801
5 Thomas Pronk AV Atverni 8,37 2:38,94 8,75 2,29 799
6 Merijn Cohlst AV Atverni 8,60 2:43,29 7,72 1,90 636
7 Stan Vahl AV Atverni 9,30 2:54,68 10,79 2,20 601
8 Thijmen Lamers AV Atverni 9,02 3:07,48 8,27 2,12 507
9 Boris Gerrits AV Atverni 9,89 3:10,30 8,45 2,35 438
10 Finn Spiekstra AV Atverni 9,99 2:49,93 6,27 2,05 418
11 Pieter van Kommer AV Atverni 9,66 3:01,88 5,82 1,99 369
12 Niael Deel AV Atverni 9,28 3:32,59 5,40 1,75 286
13 Luke Brown AV Atverni 9,98 3:22,17 6,51 1,97 276
14 Milan Valkenburg AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
1 Ramon Soesbergen AV Atverni 12,86 3:07,57 32,66 4,86 1535
2 Boudewijn Happé AV Atverni 14,26 3:08,30 25,31 4,22 1008
6 Peter Willems AV Atverni 19,55 5:33,64 16,75 3,01 67



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Robert de Smet AV Atverni 20:47,72 ---
2 Jos ter Brake AV Atverni 21:45,29 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Cor Nijhoff AV Atverni 34,86 33,91
2 Wim Fokker AV Atverni 26,95 ---
3 Wim Vendrig AV Atverni 15,53 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Wim Fokker AV Atverni 11,71 ---
2 Cor Nijhoff AV Atverni 11,64 11,00
3 Wim Vendrig AV Atverni 8,36 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Wim Fokker AV Atverni 28,60 ---
2 Cor Nijhoff AV Atverni 26,48 25,00
3 Wim Vendrig AV Atverni 17,73 ---



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Peter Willems AV Atverni 2,00 ---



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
1 Leone Kruiswijk AV Atverni 17,08 4:47,41 12,30 2,90 560



Masters vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
1 Ivanka Heijstee AV Atverni 13,47 DNS 13,77 4,76 1462



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
1 Dorine Huisman AV Atverni 14,01 4:06,37 17,32 4,14 1633



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelVerPunten totaal
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 10,99 3:55,73 8,10 4,98 1999
2 Romy Dannenburg AV Atverni 11,44 3:32,38 6,38 4,87 1938
3 Eva van Loo AV Atverni 12,13 3:44,49 7,02 4,05 1640
4 Jessy Enkelaar AV Atverni 11,85 3:56,58 6,44 4,18 1607
5 Charlotte Pluta AV Atverni 12,47 3:43,90 5,79 3,77 1468



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Luna Zimnik AV Atverni 9,37 3:35,55 6,51 3,87 1656
2 Rianne Tersteeg AV Atverni 9,34 4:42,01 8,60 3,55 1411
3 Lieke Westra AV Atverni 9,87 4:17,85 6,00 3,47 1251
4 Dianne Vendrig AV Atverni 9,78 4:26,74 6,52 3,34 1236
5 Janaica Wessels AV Atverni 9,89 4:21,74 6,58 3,18 1209
6 Merel Kuper AV Atverni 10,20 3:40,22 7,40 2,13 1198
7 Sterre van Eck AV Atverni 11,36 DNS 6,28 2,68 671
8 Elena Emanuel AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Karin de Wit AV Atverni 9,59 4:06,18 24,69 3,57 1742
2 Valerie Soesbergen AV Atverni 9,58 4:00,22 14,73 3,63 1641
3 Janni Broersma AV Atverni 9,74 4:15,75 18,06 3,36 1542
4 Dagmar Wielinga AV Atverni 10,08 4:02,71 16,99 3,30 1519
5 Bente Booij AV Atverni 10,44 4:04,44 12,62 3,25 1377
6 Nikki Bruin AV Atverni 11,02 4:05,83 13,52 3,10 1278
7 Agatha Nijman AV Atverni 10,95 4:14,10 12,87 3,12 1244
8 Celina de Kogel AV Atverni 10,46 4:34,04 15,77 2,81 1215
9 Cécile Fifis AV Atverni 10,58 4:16,63 8,07 3,24 1212
10 Dana Goris AV Atverni 10,74 4:17,44 15,93 2,60 1204
11 Yara Delfgou AV Atverni 10,50 4:17,31 10,84 2,76 1181
12 Revecca Tillema AV Atverni 11,38 4:17,14 11,76 2,87 1108
13 Maureen de Wit AV Atverni 11,13 4:46,38 12,95 3,00 1075
14 Fenne van Leuveren AV Atverni 11,52 4:26,08 9,55 2,82 1002
15 Naomi van Zeben AV Atverni 14,57 6:37,29 8,94 1,71 191
16 Fatima Zara Abarkan AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 8,32 5:00,44 21,18 2,98 1137



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Lynn Van Mil AV Atverni 8,10 2:33,30 10,89 2,83 1030
2 Inge Kleijs AV Atverni 8,34 2:34,50 12,26 2,22 887
3 Fleur Emo AV Atverni 8,60 2:55,56 9,40 2,41 705
4 Elise van Doorn AV Atverni 9,14 2:51,74 9,78 2,31 640
5 Lana Konings AV Atverni 13,22 2:47,13 7,29 2,27 414



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Maryse Coffie AV Atverni 8,46 2:38,24 7,02 2,57 806
2 Evi Langbroek AV Atverni 8,77 2:38,85 5,31 2,39 677
3 Ninthe van Leuveren AV Atverni 8,92 2:58,80 8,66 2,21 589
4 Lieve Nie...enhuijsen AV Atverni 9,56 4:04,25 7,04 2,36 415
5 Isa Driessen AV Atverni 12,35 2:48,10 5,91 2,23 367
6 Aurora Somers AV Atverni 9,56 3:50,16 6,49 1,75 280
7 Tess Fillekers AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0
7 Julia Pronk AV Atverni 11,23 3:26,78 2,97 1,20 0



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m1500mSpeerVerPunten totaal
1 Khalil Toumi AV Atverni 11,92 5:27,12 30,85 5,74 1761
2 Michael Aarts AV Atverni 12,42 5:35,83 38,49 5,61 1715
3 Niels de Graaf AV Atverni 11,94 5:28,48 26,49 5,57 1633
4 Léjon van Vliet AV Atverni 11,60 5:53,47 23,65 5,26 1473
5 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni 11,93 5:47,88 15,47 5,17 1227



Senioren mannen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
Steven Gunneweg AV Atverni DNS ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Steven Gunneweg AV Atverni 3,00 3,10
2 Niels de Graaf AV Atverni 2,40 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Linda Hansen AV Atverni DNS ---