Uitslagen Athletic Champs 4de wedstrijd regio 13

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Aimee Rynart MPA2 - Team 07 10,4 --- 12,0 15,50 18,00 2,95 274 225
Anna van Langevelde MPA1 - Team 03 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Anne van Kempen MPA1 - Team 11 11,0 --- 12,5 14,00 13,00 2,95 226 180
Aurelia Davis MPA2 - Team 06 9,8 --- 10,8 16,50 20,50 3,65 350 350
Ayaan Omer Ige MPA2 - Team 05 11,9 --- 13,3 9,00 1,05 2,75 140 41
Bente Meijer MPA1 - Team 08 10,6 --- 13,3 10,50 12,00 2,85 199 142
Britt de Leeuw MPA2 - Team 06 10,2 --- 11,4 14,50 26,50 3,40 333 144
Daan Verschoor JPA2 - Team 05 11,3 --- 14,2 14,00 30,50 3,05 234 174
Daan van der Made JPA1 - Team 01 10,1 --- 11,2 16,50 30,50 3,80 330 330
Daantje Janssens MPA1 - Team 03 9,7 --- 10,8 15,50 18,00 3,45 330 330
Danique Bergman MPA2 - Team 08 10,6 --- 11,5 13,50 25,50 2,95 297 297
David Geurts JPA2 - Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Dorris Versteijnen MPA1 - Team 08 10,6 --- 12,1 13,50 13,00 2,90 238 238
Edwin Van...r Heijden JPA1 - Team 01 11,4 --- 13,1 13,50 15,50 3,00 189 0
Emma Ardon MPA1 - Team 08 10,9 --- 12,1 13,50 12,50 2,70 222 109
Enzo Eijsermans JPA2 - Team 10 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Eva Flier MPA2 - Team 07 DNS --- DNS DNS DNS 3,10 54 54
Eva Koning MPA2 - Team 07 10,8 --- 12,1 14,00 13,00 3,40 253 253
Femke Gijzen MPA2 - Team 06 10,5 --- 11,2 13,50 17,50 3,20 281 73
Fenna Dudok MPA2 - Team 01 11,5 --- 12,8 13,00 14,00 3,05 214 48
Floor Verhoeven MPA1 - Team 11 10,7 --- 12,2 12,00 11,00 3,00 222 203
Giel Fitters JPA2 - Team 11 10,2 --- 11,8 14,50 18,50 3,20 250 250
Giel Huijsmans JPA1 - Team 09 10,4 --- 13,2 12,50 19,50 2,85 212 212
Gijs Schoenmakers JPA1 - Team 05 9,8 --- 11,9 14,50 21,00 3,50 275 275
Hugo van Keulen JPA2 - Team 04 12,8 --- 14,2 16,00 9,00 2,75 140 55
Ifelunwa Igwala MPA1 - Team 11 10,4 --- 11,6 15,00 24,00 3,20 310 310
Inge Kribbe MPA1 - Team 08 12,3 --- 14,5 10,50 14,00 2,75 156 30
Iris Mackenbach MPA2 - Team 07 10,1 --- 12,2 18,00 26,00 3,05 328 328
Isis van Gils MPA2 - Team 07 11,2 --- 13,7 18,00 19,50 3,10 256 256
Jasper van de Ven JPA1 - Team 08 10,9 --- 12,4 11,00 14,50 2,75 186 75
Jesse Boomaars JPA1 - Team 09 9,8 --- 12,3 15,00 35,50 3,05 309 309
Jhiti de Rooij MPA1 - Team 11 11,2 --- 13,4 11,00 11,50 2,85 185 0
Jonas Vos JPA1 - Team 01 10,4 --- 11,6 13,50 23,00 3,50 269 225
Joss Ruedisueli MPA2 - Team 06 10,0 --- 11,4 15,00 22,00 3,45 325 185
Juul de Reijdt MPA1 - Team 06 9,9 --- 10,8 14,50 17,00 3,40 313 217
Kamiel Watzeels JPA2 - Team 10 9,7 --- 11,2 14,50 15,00 3,40 265 217
Kwinten Rotte JPA2 - Team 04 10,1 --- 10,5 21,00 28,00 3,40 340 340
Lieve Schoof MPA2 - Team 10 10,9 --- 12,7 11,00 12,00 2,50 193 0
Linde Joosen MPA1 - Team 11 11,3 --- 13,7 11,50 15,00 2,50 184 74
Linne van ...epstraten MPA1 - Team 03 10,1 --- 11,6 15,00 15,50 3,10 281 245
Lizzy Corsten MPA1 - Team 11 11,0 --- 13,0 9,00 15,00 2,80 197 79
Loïs Drent MPA2 - Team 06 9,9 --- 11,2 18,00 24,50 3,80 369 369
Lotte van Ham MPA2 - Team 06 9,7 --- 11,6 14,00 16,50 3,25 295 78
Luka Harahap MPA2 - Team 10 11,0 --- 13,4 13,00 22,50 3,05 250 111
Luna Faas MPA2 - Team 06 9,4 --- 11,0 18,50 17,50 3,40 347 239
Luuk de Winter JPA1 - Team 11 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Madelief Ruijters MPA1 - Team 11 11,0 --- 14,5 10,00 12,00 2,70 169 46
Marije Huijbregtse MPA2 - Team 07 10,5 --- 13,3 12,00 8,50 3,05 203 151
Marit Schapendonk MPA1 - Team 08 10,6 --- 13,7 13,00 10,00 3,60 226 175
Mathijs van Os JPA1 - Team 10 10,1 --- 11,3 20,00 22,00 3,55 307 307
Melanie van Meel MPA1 - Team 01 11,6 --- 12,9 10,50 19,50 3,00 217 0
Merel Joosen MPA2 - Team 10 10,5 --- 12,0 14,50 18,50 3,30 280 280
Merlijn Verbaan JPA1 - Team 08 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Nienke Blom MPA2 - Team 06 10,0 --- 11,4 16,50 27,50 2,95 338 149
Nina Groffen MPA1 - Team 03 10,1 --- 11,1 12,00 18,50 3,05 285 242
Noah Peeters JPA1 - Team 05 11,1 --- 15,2 18,00 29,00 2,95 239 179
Noralie Dieleman MPA2 - Team 10 11,1 --- 12,6 12,00 11,00 2,80 200 0
Nuno van Berkom JPA2 - Team 01 9,6 --- 10,9 17,00 38,00 3,70 371 371
Renée Lebbink MPA1 - Team 05 10,2 --- 12,0 12,50 10,50 3,15 242 242
Roos van der Gracht MPA1 - Team 07 11,2 --- 14,3 12,50 8,00 2,80 167 0
Rutger van...er Lichte JPA1 - Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Ryan Jansen JPA2 - Team 01 10,0 --- 10,9 18,50 35,00 4,00 368 368
Sam Molenaar JPA2 - Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Sam Janssens JPA2 - Team 04 10,2 --- 11,4 17,00 27,50 3,40 304 304
Sam de Vaan MPA2 - Team 05 9,2 --- 11,0 15,00 18,00 3,80 351 351
Sarah Buijs MPA1 - Team 03 DNS --- 12,3 18,00 18,00 3,05 227 172
Sem van Boxtel JPA1 - Team 08 10,7 --- 12,9 12,50 15,50 3,00 200 70
Sjoerd Schets JPA2 - Team 01 9,9 --- 10,9 18,00 35,50 3,85 365 365
Sjoerd van de Corput JPA1 - Team 09 9,8 --- 12,9 12,50 18,00 3,00 228 228
Stef van Nunen JPA2 - Team 04 10,2 --- 12,1 16,00 16,00 3,35 250 217
Stella Stroober MPA1 - Team 03 11,6 --- 11,9 13,50 27,00 2,80 270 226
Suzy Willems MPA1 - Team 05 10,9 --- 12,3 8,50 10,00 2,90 191 151
Sverre Handor JPA2 - Team 09 9,6 --- 11,4 17,00 30,00 3,65 335 335
Tessa de Jong MPA1 - Team 08 10,5 --- 13,7 9,50 8,00 2,95 180 106
Thijs Picokrie JPA1 - Team 08 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Tijl Rijnbout JPA1 - Team 11 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Tijl van Kasteren JPA1 - Team 04 10,6 --- 11,8 14,00 21,50 3,30 252 252
Tim Versteijnen JPA1 - Team 11 10,3 --- DNS 12,05 12,50 3,05 158 100
Tobias de Prieëlle JPA2 - Team 09 9,6 --- 10,7 23,50 29,00 3,50 367 367
Tom van Es JPA1 - Team 04 12,1 --- 12,6 10,50 21,50 2,75 183 153
Tom van Breda JPA1 - Team 04 12,2 --- 14,0 12,50 23,00 2,45 172 56
Tristen Strooper JPA1 - Team 10 9,5 --- 10,8 20,50 42,00 3,85 411 411
Wiesje Keij MPA2 - Team 07 DNS --- DNS 16,50 20,50 DNS 121 121
Yair Herz JPA1 - Team 04 12,4 --- 14,5 11,50 12,50 2,35 123 0
Ylva den Heijer MPA1 - Team 03 10,4 --- 11,5 15,00 20,00 3,25 297 297
Yvette Hendriksen MPA2 - Team 10 10,0 --- 11,5 14,00 12,00 3,25 272 250



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 2:44,5 391
2 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:52,8 262
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 8 2:53,2 258
4 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA1 7 2:54,0 289
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 2:54,0 289
7 Team 11 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:55,0 243
8 Team 10 (Team-est) AV Attila - JPA2 9 2:58,0 217
9 Team 08 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 3:06,1 156
10 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 DNF 0



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB - Team 24 --- 6,00 19,50 0,90 2,40 238 201
Amir Al-Badie JPB - Team 23 --- 4,80 12,50 0,75 1,95 137 0
Aniek de Man MPB - Team 22 --- 4,10 7,50 0,80 2,75 152 0
Anne Heijnen MPC - Team 19 --- 4,90 11,00 1,00 3,10 282 237
Annelinde van Elsen MPC - Team 20 --- 3,40 6,00 0,80 2,30 151 0
Anouk Rutjes MPMini - Team 16 --- 3,30 10,50 0,80 2,30 228 177
Bas van der Made JPC - Team 13 --- 5,60 21,50 1,05 3,05 312 312
Benthe Leermakers MPC - Team 20 --- 4,30 9,00 0,90 2,50 212 179
Caries Land MPB - Team 23 --- 5,00 14,50 0,95 2,50 209 169
Casper van den Akker JPC - Team 20 --- 4,60 12,50 0,80 2,45 188 101
Daniek An...on Ortega MPMini - Team 20 --- 2,30 7,00 0,80 2,15 171 68
Dario Ehrismann JPB - Team 17 --- 5,30 16,50 0,95 3,15 224 114
Darko Kuijs JPC - Team 24 --- 5,90 21,00 0,80 2,75 264 219
Demi de Vaan MPC - Team 20 --- 3,90 10,00 0,90 3,00 234 234
Dirk Lorkeers JPB - Team 14 --- 9,10 36,00 1,25 3,60 424 424
Djurre Zwerver JPC - Team 22 --- 4,50 12,00 0,80 2,80 196 96
Elien Smits MPB - Team 15 --- 6,10 19,50 1,10 2,90 286 286
Eline van Kempen MPB - Team 22 --- 5,20 13,00 0,95 3,25 232 232
Elizabeth van Gils MPB - Team 17 --- 4,20 11,50 0,80 2,35 157 0
Elyse Schoonen MPC - Team 23 --- 3,80 8,00 0,80 2,30 170 0
Emma Gitz MPB - Team 24 --- 4,80 11,00 0,95 3,00 208 120
Emma van der Pas MPB - Team 18 --- 4,80 16,00 0,85 2,95 215 114
Emma Krijnen MPMini - Team 21 --- 2,10 8,00 0,70 2,10 149 0
Esther van Os MPC - Team 23 --- 4,60 12,50 1,00 2,55 258 258
Eva Maessen MPB - Team 18 --- 5,90 13,00 0,95 2,95 232 70
Eva den Boer MPC - Team 16 --- 4,20 12,00 1,00 2,50 246 246
Eva van der Krabben MPC - Team 23 --- 4,90 12,00 0,85 2,50 233 233
Faylinn Jansen MPC - Team 13 --- 5,50 18,50 1,00 3,05 334 334
Femke Timmermans MPB - Team 23 --- 4,10 10,50 0,85 2,40 161 0
Fenn Oerlemans JPMini - Team 16 --- 5,00 9,00 0,85 2,50 248 210
Fenna Winkel MPB - Team 18 --- 5,10 17,00 1,05 2,80 248 198
Fenna Peschke MPB - Team 18 --- 4,30 13,00 0,90 2,95 201 56
Finn Ardon JPC - Team 22 --- 4,90 15,50 0,90 2,85 238 238
Floris Dieleman JPC - Team 24 --- 3,80 10,50 0,75 2,25 151 0
Floris de Zwart JPB - Team 17 --- 5,50 21,00 1,00 2,85 243 196
Froukje va...lkerwaard MPB - Team 24 --- 5,60 14,50 0,85 2,80 214 98
Gijs van Berkel JPC - Team 23 --- 4,20 11,00 0,80 2,15 162 0
Gijs van d... Heijkant JPMini - Team 20 --- 2,60 9,00 0,70 2,10 150 0
Huub Kuyvenhoven JPB - Team 14 --- 6,10 18,50 1,05 3,25 261 131
Isis van de Water MPB - Team 15 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Ivan Westendorp JPMini - Team 22 --- 4,60 17,00 0,85 2,80 309 309
Jade van de Rest MPC - Team 21 --- 3,00 8,50 0,80 3,00 190 74
Janna Kappen MPMini - Team 19 --- 3,90 4,50 0,85 2,30 208 143
Janne Smits MPMini - Team 21 --- 3,10 8,50 0,85 2,70 240 155
Jasper Buschman JPB - Team 17 --- 6,50 23,05 1,05 3,05 279 279
Jelske Schets MPB - Team 17 --- 5,50 16,00 0,90 3,05 237 182
Jens van Tetering JPMini - Team 13 --- 3,70 11,50 0,75 2,30 208 208
Jill Paulus MPB - Team 16 --- 5,50 11,50 0,90 3,05 216 124
Jip van Iersel JPC - Team 24 --- 4,70 21,00 0,80 2,35 229 135
Jip Dol JPC - Team 19 --- 3,60 9,00 0,75 2,20 137 0
Joosje van Gerwen MPB - Team 23 --- 3,20 9,00 0,80 2,30 129 0
Josje van Straalen MPB - Team 22 --- 4,60 10,00 1,00 3,05 209 129
Julian de Prieëlle JPB - Team 14 --- 6,90 24,00 1,00 3,05 283 283
Julie Kleppe MPC - Team 20 --- 4,10 13,00 0,85 2,70 231 170
Jurre Sjaardema JPC - Team 19 --- 4,50 12,50 0,85 2,35 189 46
Juul Jonas MPB - Team 22 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Kilan Goddijn JPB - Team 14 --- 8,00 23,50 1,15 3,50 333 333
Koen van Gestel JPMini - Team 15 --- 4,10 13,00 0,75 1,95 211 211
Lars Bloemers JPB - Team 14 --- 6,60 25,50 1,00 3,30 293 293
Laure van Nunen MPB - Team 18 --- 3,60 7,50 0,90 2,35 144 0
Lena Prachkovskiy MPB - Team 17 --- 5,00 15,50 0,90 2,90 221 110
Lieke van Berkel MPB - Team 22 --- 4,50 11,00 0,85 2,80 181 0
Lieve Stoffelsen MPC - Team 21 --- 3,80 13,00 0,70 2,50 193 56
Loek van der Burgt JPC - Team 22 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Lukas Kok JPB - Team 14 --- 4,80 11,50 0,90 2,80 178 0
Lukas Kegler JPMini - Team 21 --- 2,70 8,50 0,75 2,20 163 0
Luuk Steenbakkers JPC - Team 23 --- 5,50 17,00 0,75 2,80 231 193
Luuk Verbeek JPC - Team 19 --- 4,50 13,50 0,90 3,45 246 133
Lynn van Beers MPC - Team 22 --- 3,00 9,50 0,75 2,25 154 0
Marisa An...on Ortega MPC - Team 20 --- 2,90 12,00 0,85 2,75 206 174
Marit Peschke MPMini - Team 19 --- 2,60 6,50 0,65 2,35 154 0
Marlieke van Elderen MPC - Team 20 --- 3,70 9,00 0,75 2,25 164 0
Merlijn Pellis JPB - Team 14 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Mijrthe Luijten MPC - Team 16 --- 2,50 8,00 0,70 2,05 121 0
Mila Strooper MPB - Team 24 --- 6,50 20,50 1,10 3,10 305 305
Milan Kwetters JPB - Team 15 --- 6,20 21,50 1,05 2,95 266 266
Miles Harahap JPB - Team 23 --- 5,60 15,50 1,00 2,85 220 220
Milou van den Broek MPMini - Team 22 --- 3,70 13,50 0,75 2,70 271 271
Moniek van...Biggelaar MPB - Team 17 --- 5,60 14,50 1,05 3,15 257 206
Myrthe Belt MPC - Team 19 --- 2,90 5,50 0,75 2,20 127 0
Naimah de Wind MPB - Team 18 --- 4,70 14,00 1,00 2,90 223 118
Nieke Westerveen MPC - Team 16 --- 4,30 12,00 0,95 3,20 271 271
Niels Hermans JPC - Team 21 --- 4,80 15,50 0,90 3,10 246 246
Noah Paunussa JPC - Team 13 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Noah Joosen JPMini - Team 23 --- 3,70 10,50 0,70 2,50 202 58
Noor Faas MPC - Team 19 --- 4,10 6,50 0,85 2,70 194 121
Nore Stroober MPMini - Team 19 --- 4,20 11,00 0,80 2,75 278 278
Nynke Lankhaar MPB - Team 15 --- 6,00 11,00 0,90 2,55 203 203
Ot Jansen JPC - Team 21 --- 3,30 13,00 0,75 2,50 164 48
Pelle Slobbe JPB - Team 24 --- 6,40 19,50 0,85 2,90 230 70
Puck van Gils MPC - Team 21 --- 4,40 11,50 0,90 2,80 242 194
Renée Kramer MPB - Team 16 --- 4,10 12,50 0,85 2,40 170 0
Renske van de Corput MPC - Team 21 --- 4,00 11,50 0,85 2,60 216 113
Roan Stoot JPB - Team 14 --- 4,90 12,50 0,85 2,95 182 0
Rogier Gitz JPMini - Team 23 --- 2,60 7,50 0,85 2,10 168 70
Roza Felin... Willemen MPB - Team 18 --- 5,70 15,00 1,05 3,30 267 267
Ruben Cranenburg JPC - Team 22 --- 4,40 9,50 0,85 2,40 174 0
Sam Hofmans MPB - Team 18 --- 4,80 14,00 1,05 3,10 241 192
Sara Mauro MPC - Team 24 --- 4,00 9,50 0,75 2,60 187 55
Senne van de Rest JPMini - Team 21 --- 3,50 18,50 0,75 2,80 276 225
Shane van IJzendoorn JPC - Team 16 --- 4,60 12,50 0,85 2,30 189 46
Sigrid Willems MPC - Team 20 --- 3,20 8,00 0,70 2,40 149 0
Silke Israel MPB - Team 18 --- 6,30 17,00 1,05 3,15 280 280
Sjoerd Bastiaans JPB - Team 14 --- 6,60 27,50 0,90 3,00 279 176
Sofie Buijs MPMini - Team 19 --- 4,10 9,00 0,70 2,20 209 70
Stan van Gestel JPB - Team 15 --- 5,70 21,50 0,95 2,55 232 232
Sterre Dijkstra MPB - Team 17 --- 5,90 17,50 1,10 2,90 273 219
Ted Houtepen JPB - Team 14 --- 6,30 16,50 1,00 2,90 236 0
Tessa van Helderen MPB - Team 16 --- 6,10 13,50 0,90 2,75 224 175
Thijmen Kegler JPB - Team 14 --- 5,80 13,00 0,95 2,75 202 0
Thijs Rodenburg JPC - Team 24 --- 6,00 20,00 0,80 2,15 238 162
Thomas Klunder JPC - Team 19 --- 4,70 14,00 0,85 2,25 196 53
Tijmen Rotte JPC - Team 21 --- 4,70 16,50 0,90 2,80 237 182
Tijn Janssens JPC - Team 19 --- 6,70 15,50 0,95 2,95 279 279
Tirza Heutink MPMini - Team 13 --- 2,90 6,00 0,70 2,40 169 169
Tom Kula JPC - Team 13 --- 4,80 10,00 0,90 2,75 204 204
Tom Bastiaansen JPB - Team 24 --- 5,80 16,00 0,80 2,30 182 0
Vive van Wijk MPMini - Team 20 --- 4,30 9,50 0,80 2,55 257 257
Wouter Pels JPC - Team 24 --- 3,80 13,00 0,80 1,60 149 0
Yfke van Haeringen MPB - Team 20 --- DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil B/C/mini - Hindernis pendelestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:10,6 425
2 Team 17 (Pendel) Scorpio - JPB 8 1:16,4 338
3 Team 24 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:17,5 322
3 Team 18 (Pendel) AV Sprint - MPB 9 1:17,7 351
5 Team 15 (Pendel) DAK - JPB 6 1:21,4 270
5 Team 13 (Pendel) Scorpio - JPC 6 1:23,3 295
7 Team 22 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:23,4 245
7 Team 19 (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:25,0 270
9 Team 23 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:25,2 223
9 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:25,6 262
11 Team 16 (Pendel) Atledo - JPB 9 1:26,9 203
12 Team 20 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 12 1:27,3 198



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:53,6 404
2 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 2:55,0 392
3 Team 18 (Team-est) AV Sprint - MPB 9 3:01,9 373
4 Team 24 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:08,5 290
5 Team 22 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:09,0 287
5 Team 13 (Team-est) Scorpio - JPC 6 3:09,1 344
7 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:11,1 327
8 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 12 3:13,0 259
9 Team 16 (Team-est) Atledo - JPB 9 3:15,1 246
10 Team 23 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:20,8 210
10 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:21,4 247
12 Team 15 (Team-est) DAK - JPB 6 DNF 0