Uitslagen Zuid-Limburgs baancircuit AVON Heerlen

Jongens Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sybout Jonkman AVON 2:02,01 2:01,86
2 Rick Paffen Maastricht 2:07,79 ---
3 Kenneth Visseren AV Caesar 2:13,42 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tijn Vaessen Swift 11,98 +0.0 m/s11,96
2 Pie Meuwissen Swift 12,65 +0.0 m/s12,36
3 Connor Raemaekers STB 13,01 +0.0 m/s---
4 Daniel Giffel AVON 13,29 +0.0 m/s---
5 Yonis Al Tammar AV Unitas 13,54 +0.0 m/s---
6 Sergio Bellinzis AV Unitas 13,59 +0.0 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tijn Vaessen Swift 24,32 +0.0 m/s24,55
2 Daan Lutgens AVON 26,08 +0.0 m/s25,88
3 Daniel Giffel AVON 26,75 +0.0 m/s---
4 Connor Raemaekers STB 27,14 +0.0 m/s---
Pie Meuwissen Swift DNS 25,10



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rens Simons VRT 2:10,94 2:16,99
2 Giel van Asten Maastricht 2:14,45 ---
3 Mohamed Ilyaas VRT 2:16,47 ---
4 Nick Wanten Swift 2:26,59 2:29,14
5 Daniel Giffel AVON 2:34,90 ---
Rick Nuij AVON DNS ---



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Nick Godschalk AV Unitas 41,88 38,30
2 Olav van Vessem Scopias 38,52 ---
3 Rik Goessens AV Unitas 36,35 ---
4 Lars Vorstermans Maastricht 26,33 29,40
5 Jip Kuijpers AV Caesar 24,84 ---
Connor Raemaekers STB DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Olav van Vessem Scopias 13,37 ---
2 Lars Vorstermans Maastricht 11,17 10,38
3 Rik Goessens AV Unitas 11,08 ---
4 Jip Kuijpers AV Caesar 9,74 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sergio Bellinzis AV Unitas 1,55 ---
2 Connor Raemaekers STB 1,30 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tijn Vaessen Swift 5,48 +0.0 m/s5,78
2 Daniel Giffel AVON 5,07 +0.0 m/s---
3 Sergio Bellinzis AV Unitas 4,86 +0.0 m/s---
4 Connor Raemaekers STB 4,35 +0.0 m/s---
5 Yonis Al Tammar AV Unitas 3,97 +0.0 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jelle Schurer ATOP 13,19 +0.0 m/s---
2 Remie Geurts AV Unitas 13,42 +0.0 m/s---
Luca Crott STB DNS ---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jesper Vervoort VRT 3:01,64 ---
2 Niels Hendriks VRT 3:08,96 ---
3 Laurens Verhage AVON 3:40,18 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Remie Geurts AV Unitas 25,23 ---
2 Thies Coenen Swift 25,02 29,00
Luca Crott STB DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Thies Coenen Swift 10,35 11,07 10,10 9,70 9,44 9,68 11,07 11,24
2 Remie Geurts AV Unitas 8,87 7,95 DQ DQ DQ DQ 8,87 ---
3 Niels Donners AVON 7,47 7,00 7,04 6,89 DQ DQ 7,47 ---
Luca Crott STB - - - - - - DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Laurens Handels Swift 1,70 ---
2 Niels Donners AVON 1,45 ---
Luca Crott STB DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Remie Geurts AV Unitas 4,93 +0.0 m/s---
2 Jelle Schurer ATOP 4,86 +0.0 m/s---
3 Niels Donners AVON 4,27 +0.0 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Sylvio Mulders ATOP 11,30 +0.0 m/s---
2 Thijs Hoogendoorn AV Unitas 11,79 +0.0 m/s---
3 Jeroen Hoogendoorn AV Unitas 12,29 +0.0 m/s---
4 Raf Baerveldt AVON 12,33 +0.0 m/s---
5 Goos Meuwissen Swift 12,56 +0.0 m/s---
6 Pim Visser AV Unitas 12,73 +0.0 m/s---
7 Finn Friesen AV Unitas 13,21 +0.0 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jip Janissen VRT 3:17,77 ---
2 Jesper St...n van der AV Caesar 3:19,77 ---
3 Sylvio Mulders ATOP 3:28,23 ---
4 Thijs Hoogendoorn AV Unitas 3:31,67 ---
5 Mischa Hermans AV Unitas 3:33,87 ---
6 Raf Baerveldt AVON 3:47,31 ---
7 Danièl Castro AV Unitas 3:48,73 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Matthijs v...er Meulen ATOP 25,01 26,84
2 Matyas Kerekgyarto Swift 24,36 ---
3 Jeroen Hoogendoorn AV Unitas 13,70 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 9,22 8,74 8,40 8,37 8,48 9,00 9,22 ---
2 Milo Hanssen AV Unitas 7,22 7,01 7,09 6,93 DQ DQ 7,22 ---
3 Raf Baerveldt AVON 6,70 6,29 6,59 6,49 6,59 6,24 6,70 ---
4 Saimen Giffel AVON 6,52 5,69 5,72 5,38 DQ DQ 6,52 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Milo Hanssen AV Unitas 1,30 ---
1 Saimen Giffel AVON 1,30 ---
3 Mischa Hermans AV Unitas 1,10 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Raf Baerveldt AVON 3,77 +0.0 m/s---
2 Mischa Hermans AV Unitas 3,74 +0.0 m/s---
3 Milo Hanssen AV Unitas 3,69 +0.0 m/s---
4 Saimen Giffel AVON 3,55 +0.0 m/s---
5 Pim Visser AV Unitas 3,53 +0.0 m/s3,99
6 Goos Meuwissen Swift 3,51 +0.0 m/s3,73
7 Finn Friesen AV Unitas 3,43 +0.0 m/s---



Masters Vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Angelique ...lk-Senden V45 - AVON 21,03 22,40



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Angelique ...lk-Senden V45 - AVON 6,42 7,46



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Christel van Rooy Maastricht 13,38 +0.0 m/s13,10
2 Daphne Beumers AV Unitas 13,88 +0.0 m/s13,74



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Christel van Rooy Maastricht 27,11 +0.0 m/s26,96
2 Kim Frijns AV Unitas 28,68 +0.0 m/s28,11
Daphne Beumers AV Unitas DNF 28,61



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Kim Habets AV Unitas 37,45 ---
2 Lisanne Bolk AVON 22,17 23,25



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
Lisanne Bolk AVON DNS 8,20



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Renilde Zwartkruis AV Unitas 1,55 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Nagelkerke Maastricht 12,87 +0.0 m/s---
2 Lisanne Baetsen Swift 14,20 +0.0 m/s---
3 Lisa Oldenburger AVON 14,22 +0.0 m/s14,02
4 Anne Huirne STB 14,39 +0.0 m/s---
5 Mara de Wolff AVON 14,43 +0.0 m/s---
6 Fleur Visser AV Unitas 14,48 +0.0 m/s14,27
7 Vivian Kurvers Swift 15,87 +0.0 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Hannah Cranen Leudal 28,11 +0.0 m/s28,55
2 Isabel Andriessen ATOP 28,20 +0.0 m/s---
3 Arianna Severin AVON 28,42 +0.0 m/s---
4 Julie van de Wal Swift 28,71 +0.0 m/s---
5 Lisa Oldenburger AVON 28,95 +0.0 m/s28,55
6 Myrthe Hamers ATOP 29,18 +0.0 m/s---
7 Maud Waajen Swift 29,25 +0.0 m/s---
8 Imme Wagemans STB 29,30 +0.0 m/s---
9 Melissa Uranka ATOP 29,49 +0.0 m/s---
10 Anne Huirne STB 30,28 +0.0 m/s---
10 Lisanne Baetsen Swift 30,28 +0.0 m/s---
Eva Nagelkerke Maastricht DNS ---
Mara de Wolff AVON DNS ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Berbel Boymans AV Caesar 2:34,31 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Fleur Visser AV Unitas 36,14 31,00
2 Veerle van...er Meulen ATOP 35,60 38,48
3 Maxime Brandts AV Caesar 33,57 ---
4 Zyra van Oers AV Unitas 30,19 ---
5 Famke Paulussen AV Caesar 27,98 30,37
6 Ankie Habets AV Caesar 27,11 ---
7 Laura Wood Maastricht 22,06 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Zyra van Oers AV Unitas 11,11 ---
2 Laura Wood Maastricht 8,63 ---
3 Vivian Kurvers Swift 8,12 ---
4 Sara Rey Swift 7,19 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annemiek Zwartkruis AV Unitas 1,50 ---
2 Kyra Gidding STB 1,40 ---
Famke Paulussen AV Caesar DNS 1,45



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eva Nagelkerke Maastricht 5,43 +0.0 m/s---
Famke Paulussen AV Caesar DNS 4,66
Fleur Visser AV Unitas DNS 4,30
Lisa Oldenburger AVON DNS ---
Anne Huirne STB DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Hannah Cranen Leudal 11,21 +0.0 m/s10,76
2 Julie van de Wal Swift 11,26 +0.0 m/s---
3 Laurien Theunissen AV Unitas 11,33 +0.0 m/s---
4 Maud Waajen Swift 11,36 +0.0 m/s11,13
5 Laura Vluggen AV Caesar 11,37 +0.0 m/s---
6 Sara Rey Swift 11,49 +0.0 m/s10,99
7 Danique Henkens AV Unitas 11,59 +0.0 m/s---
8 Lily Wigglesworth ATOP 11,76 +0.0 m/s---
9 Fleur Demandt STB 11,92 +0.0 m/s---
10 Merel Visser AV Unitas 12,06 +0.0 m/s---
11 Lieke Vervuren STB 12,35 +0.0 m/s---
12 Dahnee Villerius AV Caesar 12,51 +0.0 m/s---
13 Eline Demandt AV Caesar 12,87 +0.0 m/s---
14 Fleur Kramer STB 13,13 +0.0 m/s---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fenne Janssen VRT 3:20,79 ---
Manon Lutt AV Caesar DNS ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Veerle van...er Meulen ATOP 35,57 ---
2 Manon Lutt AV Caesar 23,93 ---
3 Dahnee Villerius AV Caesar 20,41 ---
4 Renee Koenigs AV Caesar 19,73 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Manon Lutt AV Caesar 8,34 7,66 8,98 8,89 8,82 8,89 8,98 ---
2 Lieke Vervuren STB 6,19 6,33 6,58 6,99 6,51 6,90 6,99 ---
3 Laura Vluggen AV Caesar 5,70 5,92 6,74 6,77 6,33 6,25 6,77 ---
4 Eline Demandt AV Caesar 5,93 6,27 6,35 5,93 5,69 5,69 6,35 ---
5 Fleur Kramer STB 5,54 5,52 5,68 5,56 5,33 5,26 5,68 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Steffie Bosboom Swift 1,50 1,55
1 Marlou Knijnenbug Swift 1,50 1,50
3 Fleur Demandt STB 1,45 ---
4 Amy Brendel AV Unitas 1,35 1,45
5 Merel Visser AV Unitas 1,30 1,40
6 Renee Koenigs AV Caesar 1,25 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Laurien Theunissen AV Unitas 4,65 +0.0 m/s---
2 Liesje Knelissen Swift 4,58 +0.0 m/s---
3 Lily Wigglesworth ATOP 4,41 +0.0 m/s---
4 Hannah Cranen Leudal 4,31 +0.0 m/s4,49
5 Fleur Demandt STB 4,23 +0.0 m/s---
6 Lieke Vervuren STB 4,16 +0.0 m/s---
7 Merel Visser AV Unitas 4,15 +0.0 m/s4,40
8 Laura Vluggen AV Caesar 3,98 +0.0 m/s---
9 Eline Demandt AV Caesar 3,61 +0.0 m/s---
10 Fleur Kramer STB 3,04 +0.0 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lisa Moulen ATOP 8,78 +0.0 m/s---
2 Sica Verwasch STB 9,07 +0.0 m/s---
3 Michelle Weyers AV Unitas 9,08 +0.0 m/s---
4 Madelief Vaessen AV Weert 9,24 +0.0 m/s9,32
4 Floor Vervuren STB 9,24 +0.0 m/s---
6 Jill Wanten Swift 9,46 +0.0 m/s9,30
7 Jane Wanten Swift 9,60 +0.0 m/s9,33
8 Isabelle Bastiaens STB 9,62 +0.0 m/s---
9 Evy Römkens STB 9,78 +0.0 m/s---
10 Iris Hagedoren AV Unitas 9,84 +0.0 m/s---
11 Imke Erens STB 9,88 +0.0 m/s---
12 Sien Keiren AV Unitas 10,09 +0.0 m/s---
13 Kim Dörenberg STB 10,19 +0.0 m/s---
14 Emer Zuijlen AV Unitas 10,25 +0.0 m/s---
15 Denise Engel STB 10,44 +0.0 m/s---
15 Janne Smeets STB 10,44 +0.0 m/s---
Fati Kone AVON DNS ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fleur Hamers ATOP 3:32,73 ---
2 Jill Wanten Swift 3:34,70 3:35,26
3 Floor Vervuren STB 3:37,40 ---
4 Kirsten Maes AV Unitas 3:42,91 ---
5 Jane Wanten Swift 3:43,01 4:05,68
6 JMK van der Sluis AV Unitas 3:53,85 4:11,90
7 Isabelle Bastiaens STB 4:06,34 ---
8 Iris Hagedoren AV Unitas 4:15,50 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jikke Kuijpers AV Caesar 24,17 ---
2 Ella Meuwissen Swift 23,23 24,99
3 Merel Voncken AV Caesar 20,05 ---
4 Michelle Weyers AV Unitas 18,67 ---
5 Fati Kone AVON 15,82 ---
6 Lonneke Koenigs AV Caesar 13,47 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ella Meuwissen Swift 9,20 8,60 9,11 9,54 DQ 9,16 9,54 10,58
2 Kim Dörenberg STB 6,45 7,01 8,00 8,35 8,56 7,60 8,56 ---
3 Floor Vervuren STB DQ 7,57 7,53 6,69 7,94 7,05 7,94 ---
4 Anke Mols ATOP 6,93 7,27 6,23 7,03 7,24 DQ 7,27 ---
5 Sica Verwasch STB DQ 6,00 5,53 6,69 6,58 6,10 6,69 ---
6 Evy Römkens STB 5,30 DQ 5,92 DQ DQ DQ 5,92 ---
7 Sien Keiren AV Unitas 5,73 5,75 5,33 5,50 5,56 5,70 5,75 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anke Mols ATOP 1,35 ---
2 Eva Huirne STB 1,30 ---
3 Madelief Vaessen AV Weert 1,25 1,30
4 Lonneke Koenigs AV Caesar 1,15 ---
Nina Borger AV Unitas DNS ---
Floor Vervuren STB DNS ---
Fati Kone AVON DQ ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Michelle Weyers AV Unitas 4,25 +0.0 m/s---
2 Nina Borger AV Unitas 4,23 +0.0 m/s---
3 Sica Verwasch STB 4,17 +0.0 m/s---
4 Lisa Moulen ATOP 4,04 +0.0 m/s---
5 Madelief Vaessen AV Weert 4,01 +0.0 m/s3,79
6 Kirsten Maes AV Unitas 3,93 +0.0 m/s---
7 Eva Huirne STB 3,84 +0.0 m/s---
8 Isabelle Bastiaens STB 3,65 +0.0 m/s---
9 Floor Vervuren STB 3,63 +0.0 m/s---
10 Imke Erens STB 3,25 +0.0 m/s---
11 Janne Smeets STB 3,19 +0.0 m/s---
12 Sien Keiren AV Unitas 3,14 +0.0 m/s---
Fati Kone AVON DNS ---
Denise Engel STB DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joas Leinders AV Unitas 11,60 +0.0 m/s11,57
2 Lars Joosten AV Unitas 11,69 +0.0 m/s11,70
3 Cyriel Verberne AV Unitas 12,08 +0.0 m/s11,70
4 Maico Veltrop AVON 12,16 +0.0 m/s---
4 Fabian Buijzen Swift 12,16 +0.0 m/s12,01
6 René Vaessen Swift 12,64 +0.0 m/s12,40
7 Hendrik-Jan Hool AVON 15,79 +0.0 m/s---
Geert Emkow Maastricht DNS 12,14



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lars Joosten AV Unitas 23,61 +0.0 m/s23,50
Geert Emkow Maastricht DNS 24,79



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sam Timmermans AV Unitas 2:00,75 ---
2 Mike Frijns AVON 2:04,24 1:59,78
3 Lukas van der Storm AV Statina 2:40,90 ---



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Etiènne Orbons AV Unitas 48,57 ---
2 Cyriel Verberne AV Unitas 35,41 36,00
3 Wim Hellebrekers AV Weert 33,24 ---
4 Herman Visser AV Unitas 30,85 33,00
Jarno Bolk AVON DNS ---



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Wim Hellebrekers AV Weert 10,25 ---
Glenn Boessen AV Unitas DNS ---
Jarno Bolk AVON DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ramon Rollinger Maastricht 1,85 ---
2 Maico Veltrop AVON 1,80 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joas Leinders AV Unitas 6,48 +0.0 m/s6,53
2 Maico Veltrop AVON 5,74 +0.0 m/s---
Cyriel Verberne AV Unitas DNS 6,08



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sheila Janssen AVON 13,55 +0.0 m/s13,88
2 Anke Janssen AVON 15,70 +0.0 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Shelley van der Ven AVON 28,56 +0.0 m/s29,55
2 Anke Janssen AVON 33,51 +0.0 m/s---
Sheila Janssen AVON DNS 27,86



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Shelley van der Ven AVON 2:30,15 2:27,87



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas 1,45 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arlette Stevens AV Unitas 4,68 +0.0 m/s5,08
2 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas 4,15 +0.0 m/s---