• 60m
  • 1000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Lisa Moulen ATOP 8,78 +0.0 m/s---
    2 Sica Verwasch STB 9,07 +0.0 m/s---
    3 Michelle Weyers AV Unitas 9,08 +0.0 m/s---
    4 Madelief Vaessen AV Weert 9,24 +0.0 m/s9,32
    4 Floor Vervuren STB 9,24 +0.0 m/s---
    6 Jill Wanten Swift 9,46 +0.0 m/s9,30
    7 Jane Wanten Swift 9,60 +0.0 m/s9,33
    8 Isabelle Bastiaens STB 9,62 +0.0 m/s---
    9 Evy Römkens STB 9,78 +0.0 m/s---
    10 Iris Hagedoren AV Unitas 9,84 +0.0 m/s---
    11 Imke Erens STB 9,88 +0.0 m/s---
    12 Sien Keiren AV Unitas 10,09 +0.0 m/s---
    13 Kim Dörenberg STB 10,19 +0.0 m/s---
    14 Emer Zuijlen AV Unitas 10,25 +0.0 m/s---
    15 Denise Engel STB 10,44 +0.0 m/s---
    15 Janne Smeets STB 10,44 +0.0 m/s---
    Fati Kone AVON DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Hamers ATOP 3:32,73 ---
    2 Jill Wanten Swift 3:34,70 3:35,26
    3 Floor Vervuren STB 3:37,40 ---
    4 Kirsten Maes AV Unitas 3:42,91 ---
    5 Jane Wanten Swift 3:43,01 4:05,68
    6 JMK van der Sluis AV Unitas 3:53,85 4:11,90
    7 Isabelle Bastiaens STB 4:06,34 ---
    8 Iris Hagedoren AV Unitas 4:15,50 ---

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jikke Kuijpers AV Caesar 24,17 ---
    2 Ella Meuwissen Swift 23,23 24,99
    3 Merel Voncken AV Caesar 20,05 ---
    4 Michelle Weyers AV Unitas 18,67 ---
    5 Fati Kone AVON 15,82 ---
    6 Lonneke Koenigs AV Caesar 13,47 ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Ella Meuwissen Swift 9,20 8,60 9,11 9,54 DQ 9,16 9,54 10,58
    2 Kim Dörenberg STB 6,45 7,01 8,00 8,35 8,56 7,60 8,56 ---
    3 Floor Vervuren STB DQ 7,57 7,53 6,69 7,94 7,05 7,94 ---
    4 Anke Mols ATOP 6,93 7,27 6,23 7,03 7,24 DQ 7,27 ---
    5 Sica Verwasch STB DQ 6,00 5,53 6,69 6,58 6,10 6,69 ---
    6 Evy Römkens STB 5,30 DQ 5,92 DQ DQ DQ 5,92 ---
    7 Sien Keiren AV Unitas 5,73 5,75 5,33 5,50 5,56 5,70 5,75 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Anke Mols ATOP 1,35 ---
    2 Eva Huirne STB 1,30 ---
    3 Madelief Vaessen AV Weert 1,25 1,30
    4 Lonneke Koenigs AV Caesar 1,15 ---
    Nina Borger AV Unitas DNS ---
    Floor Vervuren STB DNS ---
    Fati Kone AVON DQ ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Michelle Weyers AV Unitas 4,25 +0.0 m/s---
    2 Nina Borger AV Unitas 4,23 +0.0 m/s---
    3 Sica Verwasch STB 4,17 +0.0 m/s---
    4 Lisa Moulen ATOP 4,04 +0.0 m/s---
    5 Madelief Vaessen AV Weert 4,01 +0.0 m/s3,79
    6 Kirsten Maes AV Unitas 3,93 +0.0 m/s---
    7 Eva Huirne STB 3,84 +0.0 m/s---
    8 Isabelle Bastiaens STB 3,65 +0.0 m/s---
    9 Floor Vervuren STB 3,63 +0.0 m/s---
    10 Imke Erens STB 3,25 +0.0 m/s---
    11 Janne Smeets STB 3,19 +0.0 m/s---
    12 Sien Keiren AV Unitas 3,14 +0.0 m/s---
    Fati Kone AVON DNS ---
    Denise Engel STB DNS ---