• 80m
  • 1000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Hannah Cranen Leudal 11,21 +0.0 m/s10,76
    2 Julie van de Wal Swift 11,26 +0.0 m/s---
    3 Laurien Theunissen AV Unitas 11,33 +0.0 m/s---
    4 Maud Waajen Swift 11,36 +0.0 m/s11,13
    5 Laura Vluggen AV Caesar 11,37 +0.0 m/s---
    6 Sara Rey Swift 11,49 +0.0 m/s10,99
    7 Danique Henkens AV Unitas 11,59 +0.0 m/s---
    8 Lily Wigglesworth ATOP 11,76 +0.0 m/s---
    9 Fleur Demandt STB 11,92 +0.0 m/s---
    10 Merel Visser AV Unitas 12,06 +0.0 m/s---
    11 Lieke Vervuren STB 12,35 +0.0 m/s---
    12 Dahnee Villerius AV Caesar 12,51 +0.0 m/s---
    13 Eline Demandt AV Caesar 12,87 +0.0 m/s---
    14 Fleur Kramer STB 13,13 +0.0 m/s---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Fenne Janssen VRT 3:20,79 ---
    Manon Lutt AV Caesar DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Veerle van...er Meulen ATOP 35,57 ---
    2 Manon Lutt AV Caesar 23,93 ---
    3 Dahnee Villerius AV Caesar 20,41 ---
    4 Renee Koenigs AV Caesar 19,73 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Manon Lutt AV Caesar 8,34 7,66 8,98 8,89 8,82 8,89 8,98 ---
    2 Lieke Vervuren STB 6,19 6,33 6,58 6,99 6,51 6,90 6,99 ---
    3 Laura Vluggen AV Caesar 5,70 5,92 6,74 6,77 6,33 6,25 6,77 ---
    4 Eline Demandt AV Caesar 5,93 6,27 6,35 5,93 5,69 5,69 6,35 ---
    5 Fleur Kramer STB 5,54 5,52 5,68 5,56 5,33 5,26 5,68 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Steffie Bosboom Swift 1,50 1,55
    1 Marlou Knijnenbug Swift 1,50 1,50
    3 Fleur Demandt STB 1,45 ---
    4 Amy Brendel AV Unitas 1,35 1,45
    5 Merel Visser AV Unitas 1,30 1,40
    6 Renee Koenigs AV Caesar 1,25 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Laurien Theunissen AV Unitas 4,65 +0.0 m/s---
    2 Liesje Knelissen Swift 4,58 +0.0 m/s---
    3 Lily Wigglesworth ATOP 4,41 +0.0 m/s---
    4 Hannah Cranen Leudal 4,31 +0.0 m/s4,49
    5 Fleur Demandt STB 4,23 +0.0 m/s---
    6 Lieke Vervuren STB 4,16 +0.0 m/s---
    7 Merel Visser AV Unitas 4,15 +0.0 m/s4,40
    8 Laura Vluggen AV Caesar 3,98 +0.0 m/s---
    9 Eline Demandt AV Caesar 3,61 +0.0 m/s---
    10 Fleur Kramer STB 3,04 +0.0 m/s---