• 100m
  • 200m
  • 800m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Eva Nagelkerke Maastricht 12,87 +0.0 m/s---
    2 Lisanne Baetsen Swift 14,20 +0.0 m/s---
    3 Lisa Oldenburger AVON 14,22 +0.0 m/s14,02
    4 Anne Huirne STB 14,39 +0.0 m/s---
    5 Mara de Wolff AVON 14,43 +0.0 m/s---
    6 Fleur Visser AV Unitas 14,48 +0.0 m/s14,27
    7 Vivian Kurvers Swift 15,87 +0.0 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Hannah Cranen Leudal 28,11 +0.0 m/s28,55
    2 Isabel Andriessen ATOP 28,20 +0.0 m/s---
    3 Arianna Severin AVON 28,42 +0.0 m/s---
    4 Julie van de Wal Swift 28,71 +0.0 m/s---
    5 Lisa Oldenburger AVON 28,95 +0.0 m/s28,55
    6 Myrthe Hamers ATOP 29,18 +0.0 m/s---
    7 Maud Waajen Swift 29,25 +0.0 m/s---
    8 Imme Wagemans STB 29,30 +0.0 m/s---
    9 Melissa Uranka ATOP 29,49 +0.0 m/s---
    10 Anne Huirne STB 30,28 +0.0 m/s---
    10 Lisanne Baetsen Swift 30,28 +0.0 m/s---
    Eva Nagelkerke Maastricht DNS ---
    Mara de Wolff AVON DNS ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Berbel Boymans AV Caesar 2:34,31 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Visser AV Unitas 36,14 31,00
    2 Veerle van...er Meulen ATOP 35,60 38,48
    3 Maxime Brandts AV Caesar 33,57 ---
    4 Zyra van Oers AV Unitas 30,19 ---
    5 Famke Paulussen AV Caesar 27,98 30,37
    6 Ankie Habets AV Caesar 27,11 ---
    7 Laura Wood Maastricht 22,06 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Zyra van Oers AV Unitas 11,11 ---
    2 Laura Wood Maastricht 8,63 ---
    3 Vivian Kurvers Swift 8,12 ---
    4 Sara Rey Swift 7,19 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Annemiek Zwartkruis AV Unitas 1,50 ---
    2 Kyra Gidding STB 1,40 ---
    Famke Paulussen AV Caesar DNS 1,45

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Eva Nagelkerke Maastricht 5,43 +0.0 m/s---
    Famke Paulussen AV Caesar DNS 4,66
    Fleur Visser AV Unitas DNS 4,30
    Lisa Oldenburger AVON DNS ---
    Anne Huirne STB DNS ---