Uitslagen 2e Athletics Champs regio 13 [2015]

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 9,9 1500,00 10,5 19,50 37,00 4,00 460 460
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 9,4 1500,00 10,0 20,50 29,00 3,75 450 450
3 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 9,9 1475,00 10,5 17,50 30,50 3,30 404 404
4 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 9,6 1375,00 10,1 19,50 22,50 3,45 393 393
5 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 10,0 1350,00 11,3 14,50 19,50 3,35 372 372
6 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 9,9 1450,00 11,3 13,50 16,00 3,30 368 334
7 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 10,6 1300,00 11,8 15,00 22,00 3,35 355 247
8 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 1400,00 11,5 18,50 18,50 3,40 350 350
9 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 1450,00 11,8 14,50 24,50 3,25 349 349
10 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 DNS DNS 9,8 21,00 35,00 4,05 342 342
11 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 9,5 1425,00 12,1 14,00 24,50 3,10 339 339
12 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 11,7 1475,00 12,4 15,00 23,00 2,95 335 335
12 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 9,5 1400,00 12,4 16,50 22,00 3,10 335 335
14 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 10,5 1400,00 11,5 12,50 15,50 3,10 330 136
15 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 10,2 1300,00 11,9 18,00 22,50 3,25 328 328
16 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 10,3 1425,00 11,7 14,50 11,50 2,95 324 306
17 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 10,5 1300,00 12,6 20,50 22,50 3,15 321 273
18 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 10,9 DNS 11,1 21,50 25,50 3,55 318 318
18 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 9,6 1300,00 11,8 14,00 20,00 3,25 318 318
20 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 10,7 1325,00 12,2 13,00 17,50 3,10 313 140
20 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 9,6 1475,00 11,2 12,00 19,50 2,50 313 283
22 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 10,4 1250,00 11,6 16,00 22,50 3,12 311 273
23 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 10,3 DNS 11,8 17,50 18,00 3,25 308 239
24 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 9,8 1450,00 11,5 12,50 14,00 3,10 302 302
25 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 9,2 1275,00 11,4 10,50 9,00 2,55 301 256
26 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 10,1 1325,00 13,1 16,50 21,50 2,85 293 252
27 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 10,4 1325,00 12,2 9,00 12,50 3,25 287 175
28 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 11,3 1325,00 12,9 16,50 26,50 2,65 283 283
29 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 10,1 1275,00 11,8 11,00 10,50 2,70 281 72
30 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 10,0 1400,00 12,4 12,50 15,50 2,80 276 276
31 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 1375,00 13,3 12,00 23,00 2,80 273 234
32 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 10,5 1250,00 13,0 14,00 12,00 2,70 268 248
33 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 10,9 1250,00 12,6 9,50 16,00 3,05 267 34
34 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 10,7 1325,00 12,9 14,00 19,50 2,80 264 264
35 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 11,0 1300,00 13,3 15,00 19,50 2,90 258 258
36 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 11,0 1300,00 12,5 10,50 12,00 2,85 257 222
37 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 10,8 1450,00 12,9 13,00 17,50 2,50 256 138
38 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 10,3 1175,00 12,4 12,50 17,50 2,90 255 109
39 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 11,6 1100,00 12,0 14,50 12,00 2,85 252 186
40 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 1275,00 12,1 13,00 14,00 2,70 250 186
41 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 11,2 1300,00 13,6 11,50 13,50 2,75 243 203
42 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 10,9 1225,00 13,2 11,50 14,00 2,45 240 200
43 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 12,3 1125,00 13,5 15,00 24,00 2,90 231 231
44 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 DNS DNS 12,0 17,00 27,00 3,10 229 229
45 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 11,2 300,00 12,5 14,50 21,00 2,85 223 183
46 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 11,5 1075,00 13,3 11,50 12,50 2,45 207 107
47 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 11,3 1275,00 14,1 9,50 13,50 2,15 204 0
48 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 11,0 1225,00 13,3 11,00 14,50 2,35 203 35
49 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 11,4 DNS 13,0 13,00 10,50 2,90 202 187
50 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 12,0 1125,00 13,3 9,50 12,50 2,35 189 98
51 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 DNS DNS 11,5 11,50 13,00 2,95 187 74
51 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 11,8 1050,00 14,0 13,50 11,50 2,20 187 50
53 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 12,1 1250,00 15,0 12,00 10,50 2,45 186 186
54 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 11,6 1300,00 14,7 10,50 15,50 2,40 185 71
55 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 11,3 1100,00 14,0 11,50 8,00 2,30 183 84
56 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 10,6 DNS 13,9 10,50 11,00 2,50 182 94
57 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 11,5 1175,00 13,9 9,00 9,50 2,15 176 0
58 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 12,3 1125,00 14,0 10,50 8,50 2,55 171 171
59 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 11,3 1150,00 14,5 10,00 13,00 2,30 165 0
60 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 12,1 1175,00 14,9 10,00 8,00 2,45 161 35
61 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 12,4 DNS 14,5 13,50 13,00 2,40 158 158
62 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 12,8 DNS 13,9 13,00 17,00 2,50 151 0
63 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 12,5 1200,00 15,5 9,00 9,50 2,40 150 60
64 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 12,8 975,00 15,0 11,50 10,50 2,30 142 102
65 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,7 975,00 16,8 12,00 12,50 2,25 137 137
66 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 12,9 1200,00 15,3 8,50 10,50 2,10 120 0
67 Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 11,9 DNS 14,0 10,00 DNS 2,55 118 0
68 David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 10,9 DNS DNS DNS 17,00 2,00 96 0
69 Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 DNS DNS DNS 13,50 20,50 DNS 89 89
70 Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
70 Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
70 Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0



Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 1125,00 5,50 29,00 1,10 3,20 398 398
2 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 1050,00 6,40 24,00 1,05 3,05 360 360
3 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 1075,00 4,80 18,00 1,00 2,70 359 359
4 Elien Smits DAK Team 18 MPC 1025,00 4,50 12,50 0,90 2,80 355 355
5 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 900,00 4,60 13,00 0,85 2,10 330 291
5 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 1125,00 4,30 20,50 1,05 3,00 330 330
7 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 950,00 4,80 16,00 0,90 3,25 329 329
8 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 1025,00 4,20 17,00 0,90 2,80 322 322
9 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 1150,00 3,60 11,00 0,90 2,70 309 309
10 Jim Putter DJA Team 15 JPC 1025,00 3,90 12,00 0,90 3,10 303 303
10 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 1050,00 3,80 8,00 0,80 2,70 303 279
12 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 900,00 5,80 22,00 0,90 3,05 297 193
13 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 1075,00 2,60 9,50 0,80 2,70 296 177
14 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 825,00 3,50 12,00 0,85 2,40 295 295
14 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 950,00 4,60 24,50 0,90 2,90 295 250
16 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 1000,00 5,50 17,00 1,00 2,75 291 291
17 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 800,00 3,30 9,50 0,80 2,35 290 290
17 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 925,00 3,40 13,00 0,85 2,50 290 290
19 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 850,00 4,50 11,00 0,85 2,55 284 183
20 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 950,00 4,40 15,50 0,85 2,55 283 225
21 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 875,00 5,20 21,00 0,95 2,80 278 278
22 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 900,00 4,10 16,50 0,80 2,75 274 162
22 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 825,00 3,10 12,00 0,80 2,30 274 274
24 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 950,00 3,80 14,00 0,90 2,55 273 121
24 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 950,00 5,60 16,50 1,00 2,50 273 273
24 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 925,00 4,40 9,50 1,05 3,10 273 248
27 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 5,40 15,00 0,95 2,65 267 224
27 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 975,00 3,80 11,00 0,90 2,65 267 141
29 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 975,00 3,10 8,00 0,70 2,20 265 170
30 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 825,00 4,40 9,50 0,85 2,45 263 128
30 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 775,00 4,70 12,50 0,75 2,50 263 167
32 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 1050,00 4,80 10,00 0,90 2,95 256 129
33 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 950,00 4,30 11,50 0,90 2,80 254 220
34 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 975,00 4,10 13,50 0,90 3,00 250 196
35 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 825,00 2,40 7,00 0,70 2,50 248 124
36 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 925,00 1,80 6,00 0,75 2,05 242 166
37 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 875,00 3,00 10,00 0,80 2,40 241 112
37 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 825,00 2,90 9,50 0,90 2,40 241 108
37 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 825,00 2,70 5,00 0,80 2,15 241 194
40 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 975,00 3,40 12,00 0,80 2,25 237 76
41 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 875,00 3,60 9,00 0,85 2,75 230 111
41 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 850,00 3,50 11,50 0,90 2,95 230 115
43 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 900,00 4,70 10,50 0,85 2,40 227 51
44 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 950,00 4,20 10,50 0,85 2,90 223 27
44 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 875,00 3,70 13,00 0,90 2,35 223 172
46 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 900,00 3,80 10,00 0,75 2,50 222 42
46 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 950,00 4,30 14,50 0,85 2,30 222 103
48 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 750,00 4,20 8,00 0,75 2,45 221 105
49 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 825,00 3,50 9,50 0,95 2,80 218 159
50 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 875,00 4,70 16,00 0,75 2,50 216 97
51 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 900,00 3,50 11,00 0,75 2,30 214 96
52 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 825,00 3,40 7,00 0,80 2,25 213 114
53 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 800,00 4,70 13,50 0,85 2,65 211 128
54 Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 5,30 16,00 DNS 2,80 209 166
55 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 875,00 3,40 8,50 0,85 2,25 207 0
55 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 850,00 4,40 16,00 0,80 2,25 207 50
57 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 850,00 2,60 10,00 0,80 2,65 204 0
58 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 675,00 3,70 9,00 0,75 2,20 193 76
58 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 875,00 4,00 13,00 0,80 2,30 193 37
60 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 3,40 10,50 0,90 2,10 191 0
60 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 875,00 2,30 6,00 0,80 2,00 191 60
62 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 900,00 3,50 6,56 0,75 2,10 186 141
63 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 775,00 3,00 9,50 0,85 2,45 178 0
64 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 750,00 3,00 7,00 0,75 2,05 176 0
65 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 825,00 1,90 4,50 0,70 1,55 173 128
66 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 875,00 1,90 11,50 0,65 2,10 168 38
67 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 800,00 2,30 6,00 0,65 1,75 164 0
67 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 850,00 3,10 13,00 0,65 2,40 164 0
69 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 875,00 3,50 9,50 0,75 2,05 160 23
69 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 500,00 3,70 5,50 0,75 1,80 160 114
69 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 400,00 3,10 11,00 0,75 2,00 160 41
72 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 750,00 2,10 5,00 0,75 1,70 158 105
73 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 775,00 2,10 5,00 0,75 2,05 154 52
74 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 775,00 1,70 4,00 0,70 1,45 149 115
75 Anne Smits DAK Team 18 MPB DNS 2,80 8,50 0,90 DNS 104 0
76 Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC DNS 2,50 DNS 0,65 2,25 103 0
77 Melanie van Meel DAK Team 18 MPB DNS 2,20 9,50 0,90 DNS 99 0
78 Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB DNS DNS 8,00 0,85 DNS 65 0
79 Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
79 Babette van de Sande DAK MPC --- --- --- --- --- 0



Pupil B/C/mini - Hindernis pendelestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0