Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 1125,00 5,50 29,00 1,10 3,20 398 398
2 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 1050,00 6,40 24,00 1,05 3,05 360 360
3 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 1075,00 4,80 18,00 1,00 2,70 359 359
4 Elien Smits DAK Team 18 MPC 1025,00 4,50 12,50 0,90 2,80 355 355
5 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 900,00 4,60 13,00 0,85 2,10 330 291
5 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 1125,00 4,30 20,50 1,05 3,00 330 330
7 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 950,00 4,80 16,00 0,90 3,25 329 329
8 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 1025,00 4,20 17,00 0,90 2,80 322 322
9 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 1150,00 3,60 11,00 0,90 2,70 309 309
10 Jim Putter DJA Team 15 JPC 1025,00 3,90 12,00 0,90 3,10 303 303
10 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 1050,00 3,80 8,00 0,80 2,70 303 279
12 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 900,00 5,80 22,00 0,90 3,05 297 193
13 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 1075,00 2,60 9,50 0,80 2,70 296 177
14 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 825,00 3,50 12,00 0,85 2,40 295 295
14 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 950,00 4,60 24,50 0,90 2,90 295 250
16 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 1000,00 5,50 17,00 1,00 2,75 291 291
17 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 800,00 3,30 9,50 0,80 2,35 290 290
17 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 925,00 3,40 13,00 0,85 2,50 290 290
19 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 850,00 4,50 11,00 0,85 2,55 284 183
20 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 950,00 4,40 15,50 0,85 2,55 283 225
21 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 875,00 5,20 21,00 0,95 2,80 278 278
22 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 900,00 4,10 16,50 0,80 2,75 274 162
22 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 825,00 3,10 12,00 0,80 2,30 274 274
24 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 950,00 3,80 14,00 0,90 2,55 273 121
24 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 950,00 5,60 16,50 1,00 2,50 273 273
24 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 925,00 4,40 9,50 1,05 3,10 273 248
27 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 5,40 15,00 0,95 2,65 267 224
27 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 975,00 3,80 11,00 0,90 2,65 267 141
29 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 975,00 3,10 8,00 0,70 2,20 265 170
30 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 825,00 4,40 9,50 0,85 2,45 263 128
30 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 775,00 4,70 12,50 0,75 2,50 263 167
32 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 1050,00 4,80 10,00 0,90 2,95 256 129
33 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 950,00 4,30 11,50 0,90 2,80 254 220
34 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 975,00 4,10 13,50 0,90 3,00 250 196
35 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 825,00 2,40 7,00 0,70 2,50 248 124
36 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 925,00 1,80 6,00 0,75 2,05 242 166
37 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 875,00 3,00 10,00 0,80 2,40 241 112
37 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 825,00 2,90 9,50 0,90 2,40 241 108
37 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 825,00 2,70 5,00 0,80 2,15 241 194
40 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 975,00 3,40 12,00 0,80 2,25 237 76
41 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 875,00 3,60 9,00 0,85 2,75 230 111
41 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 850,00 3,50 11,50 0,90 2,95 230 115
43 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 900,00 4,70 10,50 0,85 2,40 227 51
44 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 950,00 4,20 10,50 0,85 2,90 223 27
44 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 875,00 3,70 13,00 0,90 2,35 223 172
46 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 900,00 3,80 10,00 0,75 2,50 222 42
46 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 950,00 4,30 14,50 0,85 2,30 222 103
48 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 750,00 4,20 8,00 0,75 2,45 221 105
49 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 825,00 3,50 9,50 0,95 2,80 218 159
50 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 875,00 4,70 16,00 0,75 2,50 216 97
51 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 900,00 3,50 11,00 0,75 2,30 214 96
52 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 825,00 3,40 7,00 0,80 2,25 213 114
53 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 800,00 4,70 13,50 0,85 2,65 211 128
54 Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 5,30 16,00 DNS 2,80 209 166
55 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 875,00 3,40 8,50 0,85 2,25 207 0
55 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 850,00 4,40 16,00 0,80 2,25 207 50
57 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 850,00 2,60 10,00 0,80 2,65 204 0
58 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 675,00 3,70 9,00 0,75 2,20 193 76
58 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 875,00 4,00 13,00 0,80 2,30 193 37
60 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 3,40 10,50 0,90 2,10 191 0
60 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 875,00 2,30 6,00 0,80 2,00 191 60
62 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 900,00 3,50 6,56 0,75 2,10 186 141
63 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 775,00 3,00 9,50 0,85 2,45 178 0
64 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 750,00 3,00 7,00 0,75 2,05 176 0
65 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 825,00 1,90 4,50 0,70 1,55 173 128
66 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 875,00 1,90 11,50 0,65 2,10 168 38
67 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 800,00 2,30 6,00 0,65 1,75 164 0
67 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 850,00 3,10 13,00 0,65 2,40 164 0
69 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 875,00 3,50 9,50 0,75 2,05 160 23
69 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 500,00 3,70 5,50 0,75 1,80 160 114
69 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 400,00 3,10 11,00 0,75 2,00 160 41
72 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 750,00 2,10 5,00 0,75 1,70 158 105
73 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 775,00 2,10 5,00 0,75 2,05 154 52
74 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 775,00 1,70 4,00 0,70 1,45 149 115
75 Anne Smits DAK Team 18 MPB DNS 2,80 8,50 0,90 DNS 104 0
76 Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC DNS 2,50 DNS 0,65 2,25 103 0
77 Melanie van Meel DAK Team 18 MPB DNS 2,20 9,50 0,90 DNS 99 0
78 Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB DNS DNS 8,00 0,85 DNS 65 0
79 Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
79 Babette van de Sande DAK MPC --- --- --- --- --- 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
1 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 1150,00 --- 120
2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 1125,00 --- 94
2 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 1125,00 --- 94
4 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 1075,00 --- 117
4 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 1075,00 --- 100
6 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 1050,00 --- 110
6 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 1050,00 --- 78
6 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 1050,00 --- 78
9 Elien Smits DAK Team 18 MPC 1025,00 --- 103
9 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 1025,00 --- 88
9 Jim Putter DJA Team 15 JPC 1025,00 --- 88
12 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 1000,00 --- 68
13 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 975,00 --- 102
13 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 975,00 --- 76
13 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 975,00 --- 76
13 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 975,00 --- 64
17 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 950,00 --- 71
17 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 950,00 --- 71
17 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 950,00 --- 71
17 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 950,00 --- 65
17 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 950,00 --- 59
17 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 950,00 --- 59
17 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 950,00 --- 59
17 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 950,00 --- 59
25 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 925,00 --- 99
25 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 925,00 --- 77
25 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 925,00 --- 60
28 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 900,00 --- 81
28 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 900,00 --- 61
28 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 900,00 --- 61
28 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 900,00 --- 61
28 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 900,00 --- 61
28 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 900,00 --- 56
28 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 900,00 --- 50
35 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 875,00 --- 65
35 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 875,00 --- 65
35 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 875,00 --- 56
35 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 875,00 --- 56
35 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 875,00 --- 56
35 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 875,00 --- 51
35 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 875,00 --- 46
35 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 875,00 --- 46
35 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 875,00 --- 46
35 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 875,00 --- 46
45 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 850,00 --- 60
45 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 850,00 --- 51
45 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 850,00 --- 47
45 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 850,00 --- 42
45 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 850,00 --- 42
50 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 825,00 --- 70
50 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 825,00 --- 70
50 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 825,00 --- 70
50 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 825,00 --- 62
50 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 825,00 --- 62
50 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 825,00 --- 54
50 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 825,00 --- 54
50 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 825,00 --- 54
50 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 825,00 --- 43
50 Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 --- 43
50 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 --- 43
50 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 --- 43
62 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 800,00 --- 63
62 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 800,00 --- 56
62 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 800,00 --- 35
65 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 775,00 --- 57
65 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 775,00 --- 44
65 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 775,00 --- 44
65 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 775,00 --- 35
69 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 750,00 --- 45
69 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 750,00 --- 40
69 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 750,00 --- 40
72 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 675,00 --- 27
73 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 500,00 --- 7
74 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 400,00 --- 0
Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS --- 0
Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB DNS --- 0
Anne Smits DAK Team 18 MPB DNS --- 0
Melanie van Meel DAK Team 18 MPB DNS --- 0
Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC DNS --- 0
Babette van de Sande DAK MPC --- ---

Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie M-balOBPPunten totaal
1 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 6,40 --- 70
2 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 5,80 --- 62
3 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 5,60 --- 59
4 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 5,50 --- 58
4 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 5,50 --- 58
6 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 5,40 --- 62
7 Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB 5,30 --- 61
8 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 5,20 --- 54
9 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 4,80 --- 58
9 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 4,80 --- 58
9 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 4,80 --- 48
12 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 4,70 --- 66
12 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 4,70 --- 51
12 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 4,70 --- 47
12 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 4,70 --- 47
16 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 4,60 --- 73
16 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 4,60 --- 45
18 Elien Smits DAK Team 18 MPC 4,50 --- 62
18 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 4,50 --- 62
20 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 4,40 --- 60
20 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 4,40 --- 51
20 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 4,40 --- 47
20 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 4,40 --- 43
24 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 4,30 --- 46
24 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 4,30 --- 41
24 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 4,30 --- 41
27 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 4,20 --- 56
27 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 4,20 --- 48
27 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 4,20 --- 40
30 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 4,10 --- 46
30 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 4,10 --- 39
32 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 4,00 --- 37
33 Jim Putter DJA Team 15 JPC 3,90 --- 43
34 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 3,80 --- 49
34 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 3,80 --- 42
34 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 3,80 --- 42
34 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 3,80 --- 42
38 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 3,70 --- 54
38 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 3,70 --- 47
38 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 3,70 --- 37
41 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 3,60 --- 38
41 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 3,60 --- 38
43 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 3,50 --- 49
43 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 3,50 --- 37
43 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 3,50 --- 37
43 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 3,50 --- 34
43 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 3,50 --- 34
43 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 3,50 --- 31
49 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 3,40 --- 41
49 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 3,40 --- 41
49 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 3,40 --- 35
49 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 3,40 --- 35
49 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 3,40 --- 32
54 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 3,30 --- 51
55 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 3,10 --- 41
55 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 3,10 --- 41
55 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 3,10 --- 36
55 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 3,10 --- 25
59 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 3,00 --- 34
59 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 3,00 --- 34
59 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 3,00 --- 27
62 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 2,90 --- 32
63 Anne Smits DAK Team 18 MPB 2,80 --- 24
64 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 2,70 --- 37
65 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 2,60 --- 27
65 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 2,60 --- 23
67 Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC 2,50 --- 25
68 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 2,40 --- 30
69 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 2,30 --- 25
69 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 2,30 --- 22
71 Melanie van Meel DAK Team 18 MPB 2,20 --- 15
72 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 2,10 --- 21
72 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 2,10 --- 18
74 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 1,90 --- 19
74 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 1,90 --- 13
76 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 1,80 --- 17
77 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 1,70 --- 15
Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS --- 0
Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB DNS --- 0
Babette van de Sande DAK MPC --- ---

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 29,00 --- 109
2 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 24,50 --- 88
3 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 24,00 --- 86
4 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 22,00 --- 77
5 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 21,00 --- 72
6 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 20,50 --- 70
7 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 18,00 --- 71
8 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 17,00 --- 66
8 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 17,00 --- 55
10 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 16,50 --- 63
10 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 16,50 --- 53
12 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 16,00 --- 61
12 Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB 16,00 --- 55
12 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 16,00 --- 50
12 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 16,00 --- 50
16 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 15,50 --- 58
17 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 15,00 --- 51
18 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 14,50 --- 44
19 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 14,00 --- 50
20 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 13,50 --- 40
20 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 13,50 --- 40
22 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 13,00 --- 60
22 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 13,00 --- 53
22 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 13,00 --- 41
22 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 13,00 --- 37
22 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 13,00 --- 37
27 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 12,50 --- 50
27 Elien Smits DAK Team 18 MPC 12,50 --- 50
29 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 12,00 --- 54
29 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 12,00 --- 54
29 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 12,00 --- 40
29 Jim Putter DJA Team 15 JPC 12,00 --- 40
33 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 11,50 --- 38
33 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 11,50 --- 34
33 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 11,50 --- 34
36 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 11,00 --- 41
36 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 11,00 --- 41
36 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 11,00 --- 35
36 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 11,00 --- 35
36 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 11,00 --- 35
41 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 10,50 --- 30
41 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 10,50 --- 30
41 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 10,50 --- 27
44 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 10,00 --- 35
44 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 10,00 --- 30
44 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 10,00 --- 30
44 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 10,00 --- 25
48 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 9,50 --- 42
48 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 9,50 --- 32
48 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 9,50 --- 32
48 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 9,50 --- 32
48 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 9,50 --- 25
48 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 9,50 --- 25
48 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 9,50 --- 25
48 Melanie van Meel DAK Team 18 MPB 9,50 --- 25
48 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 9,50 --- 23
57 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 9,00 --- 29
57 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 9,00 --- 25
59 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 8,50 --- 23
59 Anne Smits DAK Team 18 MPB 8,50 --- 21
61 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 8,00 --- 27
61 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 8,00 --- 24
61 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 8,00 --- 24
61 Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB 8,00 --- 17
65 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 7,00 --- 24
65 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 7,00 --- 18
65 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 7,00 --- 18
68 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 6,56 --- 14
69 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 6,00 --- 17
69 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 6,00 --- 15
69 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 6,00 --- 13
72 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 5,50 --- 12
73 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 5,00 --- 10
73 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 5,00 --- 9
73 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 5,00 --- 8
76 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 4,50 --- 7
77 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 4,00 --- 4
Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS --- 0
Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC DNS --- 0
Babette van de Sande DAK MPC --- ---

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 1,10 --- 78
2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 1,05 --- 79
2 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 1,05 --- 72
2 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 1,05 --- 72
5 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 1,00 --- 79
5 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 1,00 --- 66
5 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 1,00 --- 66
8 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 0,95 --- 66
8 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 0,95 --- 66
8 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 0,95 --- 60
11 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 0,90 --- 76
11 Elien Smits DAK Team 18 MPC 0,90 --- 76
11 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 0,90 --- 65
11 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 0,90 --- 65
11 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 0,90 --- 65
11 Jim Putter DJA Team 15 JPC 0,90 --- 65
11 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 0,90 --- 65
11 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 0,90 --- 65
11 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 0,90 --- 59
11 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 0,90 --- 59
11 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 0,90 --- 59
11 Anne Smits DAK Team 18 MPB 0,90 --- 59
11 Melanie van Meel DAK Team 18 MPB 0,90 --- 59
11 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 0,90 --- 59
11 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 0,90 --- 54
11 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 0,90 --- 54
11 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 0,90 --- 54
11 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 0,90 --- 54
29 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 0,85 --- 77
29 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 0,85 --- 77
29 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 0,85 --- 68
29 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 0,85 --- 68
29 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 0,85 --- 68
29 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 0,85 --- 58
29 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 0,85 --- 58
29 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 0,85 --- 58
29 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 0,85 --- 53
29 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 0,85 --- 53
29 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 0,85 --- 48
29 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 0,85 --- 48
29 Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB 0,85 --- 48
29 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 0,85 --- 48
43 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 0,80 --- 77
43 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 0,80 --- 77
43 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 0,80 --- 68
43 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 0,80 --- 60
43 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 0,80 --- 60
43 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 0,80 --- 60
43 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 0,80 --- 60
43 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 0,80 --- 60
43 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 0,80 --- 51
43 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 0,80 --- 51
43 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 0,80 --- 51
43 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 0,80 --- 43
43 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 0,80 --- 43
56 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 0,75 --- 67
56 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 0,75 --- 60
56 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 0,75 --- 60
56 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 0,75 --- 52
56 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 0,75 --- 52
56 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 0,75 --- 52
56 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 0,75 --- 52
56 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 0,75 --- 52
56 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 0,75 --- 52
56 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 0,75 --- 45
56 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 0,75 --- 45
56 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 0,75 --- 45
56 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 0,75 --- 37
56 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 0,75 --- 37
70 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 0,70 --- 58
70 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 0,70 --- 58
70 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 0,70 --- 58
70 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 0,70 --- 51
74 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 0,65 --- 43
74 Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC 0,65 --- 38
74 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 0,65 --- 32
74 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 0,65 --- 27
Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS --- 0
Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB DNS --- 0
Babette van de Sande DAK MPC --- ---

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
1 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 3,25 +0.0 m/s--- 74
2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 3,20 +0.0 m/s--- 59
3 Jim Putter DJA Team 15 JPC 3,10 +0.0 m/s--- 67
3 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 3,10 +0.0 m/s--- 62
5 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 3,05 +0.0 m/s--- 54
5 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 3,05 +0.0 m/s--- 54
7 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 3,00 +0.0 m/s--- 53
7 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 3,00 +0.0 m/s--- 53
9 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 2,95 +0.0 m/s--- 56
9 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 2,95 +0.0 m/s--- 51
11 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 2,90 +0.0 m/s--- 49
11 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 2,90 +0.0 m/s--- 49
13 Elien Smits DAK Team 18 MPC 2,80 +0.0 m/s--- 64
13 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 2,80 +0.0 m/s--- 55
13 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 2,80 +0.0 m/s--- 50
13 Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB 2,80 +0.0 m/s--- 50
13 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 2,80 +0.0 m/s--- 50
13 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 2,80 +0.0 m/s--- 46
19 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 2,75 +0.0 m/s--- 53
19 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 2,75 +0.0 m/s--- 53
19 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 2,75 +0.0 m/s--- 44
22 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 2,70 +0.0 m/s--- 60
22 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 2,70 +0.0 m/s--- 60
22 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 2,70 +0.0 m/s--- 51
22 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 2,70 +0.0 m/s--- 51
26 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 2,65 +0.0 m/s--- 49
26 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 2,65 +0.0 m/s--- 49
26 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 2,65 +0.0 m/s--- 45
26 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 2,65 +0.0 m/s--- 41
30 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 2,55 +0.0 m/s--- 53
30 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 2,55 +0.0 m/s--- 45
30 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 2,55 +0.0 m/s--- 45
33 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 2,50 +0.0 m/s--- 66
33 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 2,50 +0.0 m/s--- 51
33 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 2,50 +0.0 m/s--- 51
33 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 2,50 +0.0 m/s--- 44
33 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 2,50 +0.0 m/s--- 36
33 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 2,50 +0.0 m/s--- 36
39 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 2,45 +0.0 m/s--- 49
39 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 2,45 +0.0 m/s--- 49
39 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 2,45 +0.0 m/s--- 38
42 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 2,40 +0.0 m/s--- 53
42 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 2,40 +0.0 m/s--- 47
42 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 2,40 +0.0 m/s--- 47
42 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 2,40 +0.0 m/s--- 37
42 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 2,40 +0.0 m/s--- 33
47 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 2,35 +0.0 m/s--- 57
47 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 2,35 +0.0 m/s--- 35
49 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 2,30 +0.0 m/s--- 49
49 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 2,30 +0.0 m/s--- 36
49 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 2,30 +0.0 m/s--- 30
49 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 2,30 +0.0 m/s--- 30
53 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 2,25 +0.0 m/s--- 40
53 Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC 2,25 +0.0 m/s--- 40
53 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 2,25 +0.0 m/s--- 35
53 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 2,25 +0.0 m/s--- 35
53 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 2,25 +0.0 m/s--- 29
58 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 2,20 +0.0 m/s--- 44
58 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 2,20 +0.0 m/s--- 38
60 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 2,15 +0.0 m/s--- 47
61 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 2,10 +0.0 m/s--- 39
61 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 2,10 +0.0 m/s--- 29
61 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 2,10 +0.0 m/s--- 29
61 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 2,10 +0.0 m/s--- 27
65 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 2,05 +0.0 m/s--- 42
65 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 2,05 +0.0 m/s--- 32
65 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 2,05 +0.0 m/s--- 32
65 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 2,05 +0.0 m/s--- 23
69 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 2,00 +0.0 m/s--- 31
69 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 2,00 +0.0 m/s--- 31
71 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 1,80 +0.0 m/s--- 27
72 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 1,75 +0.0 m/s--- 25
73 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 1,70 +0.0 m/s--- 23
74 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 1,55 +0.0 m/s--- 19
75 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 1,45 +0.0 m/s--- 15
Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS --- 0
Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB DNS --- 0
Anne Smits DAK Team 18 MPB DNS --- 0
Melanie van Meel DAK Team 18 MPB DNS --- 0
Babette van de Sande DAK MPC --- ---

Uitslagen Hindernis pendelestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0

Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0