Uitslagen 3e Athletics Champs regio 13 [2015]

Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:00 Poule A Team-est Uitslagen
10:00 Poule B Team-est Uitslagen
10:00 Poule C Team-est Uitslagen
10:05 Poule D Team-est Uitslagen
10:05 Poule E Team-est Uitslagen
10:05 Poule F Team-est Uitslagen
10:15 Team 01 - mpup A - Sprint Hoog Uitslagen
10:15 Team 02 - pup A - ACW'66 Hoog Uitslagen
10:15 Team 03 - pup A - Scorpio Kogel Uitslagen
10:15 Team 04 - jpup A - Sprint Kogel Uitslagen
10:15 Team 05 - pup A - Taxandria Vortex Uitslagen
10:15 Team 06 Vortex Loopt uit
10:15 Team 07 - mpup A - Sprint Vortex Uitslagen
10:15 Team 08 - mpup A - Sprint Vortex Uitslagen
10:15 Team 09 - Atledo / DAK / Thor 60mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 10 - jpup A - Sprint 60mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 11 - pup A - Scorpio 60mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 12 60mH Loopt uit
10:15 Team 13 - B/C/mini - Taxandria Vortex Uitslagen
10:15 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups Vortex Uitslagen
10:15 Team 15 - pup B - Scorpio Vortex Uitslagen
10:15 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups Vortex Uitslagen
10:15 Team 17 - Scorpio / Atledo Hurk Uitslagen
10:15 Team 18 - Thor / ACW'66 Hurk Uitslagen
10:15 Team 19 - C/mini - Sprint Hurk Uitslagen
10:15 Team 20 Hurk Loopt uit
10:15 Team 21 - C/mini - Sprint 40m
2 series
Uitslagen
10:15 Team 22 - pup C/mini - Scorpio 40m
2 series
Uitslagen
10:15 Team 23 - C/mini - DAK 40m
2 series
Uitslagen
10:15 Team 24 40m Loopt uit
10:40 Team 01 - mpup A - Sprint Kogel Uitslagen
10:40 Team 02 - pup A - ACW'66 Kogel Uitslagen
10:40 Team 03 - pup A - Scorpio Hoog Uitslagen
10:40 Team 04 - jpup A - Sprint Hoog Uitslagen
10:40 Team 05 - pup A - Taxandria 60mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 06 60mH Loopt uit
10:40 Team 07 - mpup A - Sprint 60mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 08 - mpup A - Sprint 60mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 09 - Atledo / DAK / Thor Vortex Uitslagen
10:40 Team 10 - jpup A - Sprint Vortex Uitslagen
10:40 Team 11 - pup A - Scorpio Vortex Uitslagen
10:40 Team 12 Vortex Loopt uit
10:40 Team 13 - B/C/mini - Taxandria Hurk Uitslagen
10:40 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups Hurk Uitslagen
10:40 Team 15 - pup B - Scorpio Hurk Uitslagen
10:40 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups Hurk Uitslagen
10:40 Team 17 - Scorpio / Atledo 40m
2 series
Uitslagen
10:40 Team 18 - Thor / ACW'66 40m
2 series
Uitslagen
10:40 Team 19 - C/mini - Sprint 40m
2 series
Uitslagen
10:40 Team 20 40m Loopt uit
10:40 Team 21 - C/mini - Sprint Vortex Uitslagen
10:40 Team 22 - pup C/mini - Scorpio Vortex Uitslagen
10:40 Team 23 - C/mini - DAK Vortex Uitslagen
10:40 Team 24 Vortex Loopt uit
11:05 Team 01 - mpup A - Sprint 60mH
2 series
Uitslagen
11:05 Team 02 - pup A - ACW'66 60mH
2 series
Uitslagen
11:05 Team 03 - pup A - Scorpio 60mH
2 series
Uitslagen
11:05 Team 04 - jpup A - Sprint 60mH
2 series
Uitslagen
11:05 Team 05 - pup A - Taxandria Hoog Uitslagen
11:05 Team 06 Hoog Loopt uit
11:05 Team 07 - mpup A - Sprint Kogel Uitslagen
11:05 Team 08 - mpup A - Sprint Kogel Uitslagen
11:05 Team 13 - B/C/mini - Taxandria Sling Uitslagen
11:05 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups Sling Uitslagen
11:05 Team 15 - pup B - Scorpio Sling Uitslagen
11:05 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups Sling Uitslagen
11:05 Team 21 - C/mini - Sprint Hurk Uitslagen
11:05 Team 22 - pup C/mini - Scorpio Hurk Uitslagen
11:05 Team 23 - C/mini - DAK Hurk Uitslagen
11:05 Team 24 Hurk Loopt uit
11:30 Team 05 - pup A - Taxandria Kogel Uitslagen
11:30 Team 06 Kogel Loopt uit
11:30 Team 07 - mpup A - Sprint Hoog Uitslagen
11:30 Team 08 - mpup A - Sprint Hoog Uitslagen
11:30 Team 09 - Atledo / DAK / Thor Polsver Uitslagen
11:30 Team 10 - jpup A - Sprint Polsver Uitslagen
11:30 Team 11 - pup A - Scorpio Polsver Uitslagen
11:30 Team 12 Polsver Loopt uit
11:30 Team 13 - B/C/mini - Taxandria 40mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 40mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 15 - pup B - Scorpio 40mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 40mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 17 - Scorpio / Atledo Sling Uitslagen
11:30 Team 18 - Thor / ACW'66 Sling Uitslagen
11:30 Team 19 - C/mini - Sprint Sling Uitslagen
11:30 Team 20 Sling Loopt uit
11:55 Team 01 - mpup A - Sprint Polsver Uitslagen
11:55 Team 02 - pup A - ACW'66 Polsver Uitslagen
11:55 Team 03 - pup A - Scorpio Polsver Uitslagen
11:55 Team 04 - jpup A - Sprint Polsver Uitslagen
11:55 Team 09 - Atledo / DAK / Thor Hoog Uitslagen
11:55 Team 10 - jpup A - Sprint Hoog Uitslagen
11:55 Team 11 - pup A - Scorpio Kogel Uitslagen
11:55 Team 12 Kogel Loopt uit
11:55 Team 17 - Scorpio / Atledo 40mH
2 series
Uitslagen
11:55 Team 18 - Thor / ACW'66 40mH
2 series
Uitslagen
11:55 Team 19 - C/mini - Sprint 40mH
2 series
Uitslagen
11:55 Team 20 40mH Loopt uit
11:55 Team 21 - C/mini - Sprint Sling Uitslagen
11:55 Team 22 - pup C/mini - Scorpio Sling Uitslagen
11:55 Team 23 - C/mini - DAK Sling Uitslagen
11:55 Team 24 Sling Loopt uit
12:20 Team 01 - mpup A - Sprint Vortex Uitslagen
12:20 Team 02 - pup A - ACW'66 Vortex Uitslagen
12:20 Team 03 - pup A - Scorpio Vortex Uitslagen
12:20 Team 04 - jpup A - Sprint Vortex Uitslagen
12:20 Team 05 - pup A - Taxandria Polsver Uitslagen
12:20 Team 06 Polsver Loopt uit
12:20 Team 07 - mpup A - Sprint Polsver Uitslagen
12:20 Team 08 - mpup A - Sprint Polsver Uitslagen
12:20 Team 09 - Atledo / DAK / Thor Kogel Uitslagen
12:20 Team 10 - jpup A - Sprint Kogel Uitslagen
12:20 Team 11 - pup A - Scorpio Hoog Uitslagen
12:20 Team 12 Hoog Loopt uit
12:20 Team 13 - B/C/mini - Taxandria 40m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 40m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 15 - pup B - Scorpio 40m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 40m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 17 - Scorpio / Atledo Vortex Uitslagen
12:20 Team 18 - Thor / ACW'66 Vortex Uitslagen
12:20 Team 19 - C/mini - Sprint Vortex Uitslagen
12:20 Team 20 Vortex Loopt uit
12:20 Team 21 - C/mini - Sprint 40mH
2 series
Uitslagen
12:20 Team 22 - pup C/mini - Scorpio 40mH
2 series
Uitslagen
12:20 Team 23 - C/mini - DAK 40mH
2 series
Uitslagen
12:20 Team 24 40mH Loopt uit
12:45 Team 01 - mpup A - Sprint Duur Uitslagen
12:45 Team 02 - pup A - ACW'66 Duur Uitslagen
12:45 Team 03 - pup A - Scorpio Duur Uitslagen
12:45 Team 04 - jpup A - Sprint Duur Uitslagen
12:45 Team 05 - pup A - Taxandria Duur Uitslagen
12:45 Team 06 Duur Loopt uit
12:45 Team 07 - mpup A - Sprint Duur Uitslagen
12:45 Team 08 - mpup A - Sprint Duur Uitslagen
12:45 Team 09 - Atledo / DAK / Thor Duur Uitslagen
12:45 Team 10 - jpup A - Sprint Duur Uitslagen
12:45 Team 11 - pup A - Scorpio Duur Uitslagen
12:45 Team 12 Duur Loopt uit
12:55 Team 13 - B/C/mini - Taxandria Duur Uitslagen
12:55 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups Duur Uitslagen
12:55 Team 15 - pup B - Scorpio Duur Uitslagen
12:55 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups Duur Uitslagen
12:55 Team 17 - Scorpio / Atledo Duur Uitslagen
12:55 Team 18 - Thor / ACW'66 Duur Uitslagen
12:55 Team 19 - C/mini - Sprint Duur Uitslagen
12:55 Team 20 Duur Loopt uit
12:55 Team 21 - C/mini - Sprint Duur Uitslagen
12:55 Team 22 - pup C/mini - Scorpio Duur Uitslagen
12:55 Team 23 - C/mini - DAK Duur Uitslagen
12:55 Team 24 Duur Loopt uit