Uitslagen 3e Athletics Champs regio 13 [2015]

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 11,0 7,10 24,50 1,10 3,90 355 312
2 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 11,3 5,80 22,50 1,00 4,20 353 189
3 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1325,00 11,7 6,40 26,00 1,05 4,20 348 303
4 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 11,4 6,40 29,00 1,05 3,50 345 345
5 Diego Broere Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 11,4 6,10 24,00 1,00 3,80 337 337
6 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1400,00 10,7 4,80 22,00 1,00 3,75 321 77
7 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1400,00 11,2 5,70 24,50 1,05 3,15 318 282
8 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1325,00 11,9 5,70 24,00 1,10 3,50 311 311
8 Quinn van Hedel DAK Team 09 - ...AK / Thor 1300,00 10,9 5,40 21,00 1,10 3,50 311 311
10 Daan van der Made Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1400,00 12,0 4,30 27,00 0,90 3,70 301 230
11 Mats Klippel THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 12,2 5,10 20,50 1,05 3,35 283 283
12 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,00 3,90 262 48
13 Jurre Smulders Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1175,00 12,9 5,30 23,50 1,00 3,30 261 186
14 David Geurts AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 14,1 5,30 17,50 1,05 3,40 257 0
15 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1350,00 13,4 4,60 18,00 0,95 3,35 243 200
16 Roland van Dijk THOR Team 09 - ...AK / Thor 1225,00 13,4 4,80 17,00 1,00 3,25 231 39
17 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - ...W'66 1325,00 14,8 4,30 17,00 1,05 2,80 212 212
18 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1475,00 13,9 4,20 15,00 0,90 2,60 210 89
19 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1125,00 15,0 4,50 11,50 0,90 3,45 180 0
20 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1175,00 14,6 4,20 15,00 0,80 3,15 178 0
21 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS DNS 5,60 23,50 DNS 3,20 139 139
22 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS 14,7 5,40 DNS 1,05 DNS 120 120
23 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Jongens Pupil A1 - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
11 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1675,00 9,3 8,60 43,00 1,35 4,85 575 575
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 10,6 7,90 43,00 1,25 4,15 486 486
3 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 10,0 7,30 26,00 1,25 4,55 452 452
4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1575,00 10,2 7,30 31,50 1,00 4,05 422 374
5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 10,9 7,60 27,00 1,10 4,55 404 404
6 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 11,0 5,40 29,00 1,10 4,40 399 399
7 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1400,00 10,5 6,10 23,50 1,25 4,20 387 387
8 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 11,4 6,40 23,00 1,15 3,75 369 314
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1475,00 10,8 6,00 23,00 1,05 3,75 350 295
10 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1325,00 11,8 6,80 24,00 1,20 3,40 333 333
11 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1575,00 10,9 5,00 14,50 1,00 3,65 313 313
12 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1250,00 11,5 5,90 19,00 1,05 4,00 308 166
13 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1525,00 11,7 4,50 17,50 1,00 3,90 307 128
14 Joris de Vos Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 11,3 5,40 24,50 0,95 2,95 301 228
15 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - ...W'66 1375,00 12,0 5,40 19,50 1,10 3,50 297 297
16 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - ...W'66 1300,00 11,7 4,10 14,00 1,05 3,90 271 241
17 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 13,0 4,50 21,50 1,00 3,35 267 93
18 Sander Lans Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1250,00 12,9 4,50 20,00 1,05 3,25 252 92
19 Tim van Iersel THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 12,2 4,60 17,50 0,95 2,80 242 137
20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 12,8 4,90 13,50 0,85 3,40 226 0
21 Guus Guikink AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Jongens Pupil A2 - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
2 Team 04 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 2:47,6 297
3 Team 10 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:49,6 287
5 Team 03 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 2:54,7 264
6 Team 05 - pup A - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:57,1 253
8 Team 02 - pup A - ACW'66 (Team-est) ACW `66 - JPA2 6 3:02,3 231
9 Team 09 - Atledo / DAK / Thor (Team-est) - JPA2 7 3:04,4 222
10 Team 11 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 3:04,6 221
11 Team 06 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,7 1075,00 7,5 11,00 30,00 0,95 466 466
2 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,8 950,00 7,6 12,50 22,50 0,80 392 392
3 Daan van der Made Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,1 875,00 7,3 11,00 23,50 0,90 384 338
4 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - ...Taxandria 6,4 950,00 7,5 10,00 16,50 0,85 371 371
5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 6,9 1000,00 7,4 12,00 13,50 0,80 360 360
6 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,4 900,00 7,9 10,00 20,50 0,85 341 341
7 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,6 875,00 8,6 11,00 16,50 0,80 303 153
8 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,6 900,00 8,0 11,50 13,50 0,70 295 295
9 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,9 900,00 7,4 8,50 14,00 0,80 293 213
10 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 7,3 900,00 7,6 8,50 12,00 0,75 290 257
11 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 7,6 875,00 8,3 9,50 13,00 0,80 282 282
11 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,0 850,00 8,5 11,00 17,50 0,70 282 282
13 Tom van Es AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,0 925,00 8,2 9,00 16,50 0,65 278 247
14 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,3 925,00 8,2 9,00 9,50 0,80 259 198
15 Delano Minke Taxandria Team 13 - ...Taxandria 8,0 850,00 8,4 11,00 14,50 0,55 254 189
15 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - ...W'66 7,2 875,00 8,2 8,00 8,50 0,70 254 254
17 Noah Peeters Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,2 675,00 9,7 12,00 14,50 0,65 248 166
18 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,7 875,00 8,8 10,00 9,50 0,70 247 46
19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,2 850,00 9,3 9,50 13,50 0,65 231 111
20 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,8 825,00 9,3 8,50 10,50 0,65 217 0
21 Stijn Barends Taxandria Team 13 - ...Taxandria 8,6 800,00 9,0 9,50 10,00 0,60 200 43
22 Yair Herz AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,2 825,00 9,3 9,00 8,50 0,50 189 40



Jongens Pupil B - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 8 2:59,1 244
2 Team 15 - pup B - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPB 7 3:02,8 228
3 Team 13 - B/C/mini - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:04,3 222
8 Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) - JPB 9 3:18,8 165
9 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 7 3:21,2 156
10 Team 18 - Thor / ACW'66 (Team-est) - JPB 8 3:31,1 123
11 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
11 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 6,9 1025,00 7,5 12,50 19,50 0,90 487 487
2 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,2 975,00 8,0 7,50 15,00 0,85 381 349
2 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 7,2 925,00 8,2 9,50 16,00 0,80 381 381
4 Freek Voets Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,0 925,00 8,0 9,00 14,00 0,75 369 369
5 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 7,8 950,00 8,5 9,50 16,50 0,70 347 288
6 Max Secrève Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,1 875,00 8,2 8,00 9,50 0,80 329 265
7 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,4 850,00 8,9 9,50 16,50 0,65 326 111
8 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,3 900,00 8,4 8,00 10,00 0,75 318 252
8 Milan Kwetters DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,6 800,00 8,7 7,50 16,00 0,80 318 276
10 Felipe Broere Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,3 DNS 8,0 10,50 15,00 0,80 317 317
11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 7,6 825,00 9,0 10,00 12,50 0,75 311 265
12 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 7,8 800,00 9,0 9,50 15,00 0,70 300 103
13 Stan van Gestel DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,3 825,00 9,8 8,50 14,50 0,70 295 295
14 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 7,5 850,00 9,7 9,00 8,00 0,75 275 216
15 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,0 925,00 9,5 8,00 8,50 0,65 259 66
16 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 7,9 825,00 9,7 6,00 10,00 0,65 231 76
17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,9 825,00 9,9 6,50 10,50 0,60 227 134
18 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - ...W'66 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Jongens Pupil C - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
3 Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:12,0 229
5 Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPC 10 3:15,4 214
6 Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) DAK - JPC 7 3:16,8 207
7 Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:17,0 206



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Bas van der Made Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,6 800,00 9,3 7,00 11,50 0,70 352 296
2 Ewart van Son Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 8,1 825,00 8,9 6,00 8,00 0,65 307 134
3 Sieb van Manen THOR Team 18 - ...W'66 8,2 725,00 9,9 8,50 11,00 0,65 302 302
4 Boris Griep Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 8,0 850,00 11,0 5,00 6,50 0,65 253 68
5 Jesse de Kort Atledo Team 17 - ... / Atledo 9,0 725,00 DNS 8,00 8,50 0,55 190 48
6 Koen van Gestel DAK Team 23 - ...ini - DAK 9,2 750,00 11,4 5,50 7,00 0,50 167 45



Jongens Pupil Mini - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 10,9 6,10 22,50 1,20 4,00 412 357
2 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1325,00 11,0 5,70 26,50 1,20 3,80 409 409
3 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,0 5,10 17,00 1,20 3,75 383 383
4 Luna Faas AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,5 5,10 14,00 1,10 4,10 363 336
5 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,5 4,70 14,50 1,20 3,70 358 297
6 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1375,00 11,4 4,80 14,00 1,00 3,95 331 276
7 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 12,8 4,00 15,50 1,00 3,50 283 88
8 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 13,8 4,60 13,00 0,95 3,60 259 259
9 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 13,2 4,70 14,00 1,05 3,20 252 252
10 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 12,4 4,10 7,50 0,95 3,25 243 189
11 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - ...W'66 1250,00 13,2 4,10 9,00 1,05 3,30 241 241
12 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1125,00 13,9 4,30 14,50 1,00 3,10 228 158
13 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS DNS 4,70 12,00 1,15 3,80 200 138
14 Eva Flier AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1250,00 15,1 3,60 8,50 0,80 3,15 176 84
15 Evi van Driel Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1250,00 14,7 3,00 10,00 0,85 2,80 174 0
16 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 14,7 3,80 12,00 0,85 2,80 169 69
17 Danisha Kats AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
17 Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil A1 - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
3 Team 01 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA1 8 2:50,6 325



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 10,7 6,40 21,00 1,30 4,20 459 459
2 Femke Dam AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1425,00 10,8 6,70 24,50 1,10 4,35 441 441
3 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 10,2 5,20 17,50 1,25 3,70 414 414
4 Marit Broks AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1275,00 10,8 5,40 13,00 1,20 3,65 347 218
5 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 11,7 4,30 17,50 1,05 3,75 324 225
6 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 11,9 4,40 15,00 1,00 3,75 307 115
7 Marit Griep Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1500,00 12,9 4,70 13,00 0,90 3,45 288 264
8 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1025,00 12,6 4,70 16,00 1,05 3,65 273 137
9 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 12,7 4,60 14,50 1,05 3,35 266 266
10 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1350,00 13,7 4,70 16,00 0,95 3,20 263 263
11 Elin Geurts DAK Team 09 - ...AK / Thor 1250,00 11,8 4,40 10,50 0,95 2,95 250 201
12 Mia Anker AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1175,00 13,6 5,00 10,50 1,05 3,15 238 238
13 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1175,00 14,5 4,40 15,50 0,90 2,90 213 116
14 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 16,3 4,80 12,00 0,95 3,25 192 139
15 Michelle Draad Taxandria Team 05 - ...Taxandria DNS DNS 3,70 11,00 0,90 2,80 121 44



Meisjes Pupil A2 - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:44,1 361
6 Team 08 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 3:00,3 275



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,6 925,00 7,1 10,50 13,00 0,80 384 384
2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,7 950,00 7,6 10,00 10,50 0,90 374 296
3 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 900,00 7,5 10,50 12,00 0,80 347 219
4 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 6,9 850,00 7,9 10,00 13,00 0,80 340 340
5 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 900,00 8,1 10,50 12,00 0,75 327 88
6 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,1 975,00 8,4 10,00 9,50 0,70 317 234
7 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,5 950,00 7,6 9,50 10,50 0,60 305 277
8 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,4 900,00 8,0 7,50 11,00 0,70 291 56
9 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 825,00 8,1 7,50 9,00 0,70 273 72
10 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,8 775,00 9,7 9,50 16,50 0,70 268 143
11 Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 7,5 DNS 9,3 11,00 10,00 0,55 211 211
12 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 8,8 575,00 12,4 6,00 5,50 DNS 73 0



Meisjes Pupil B - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Elien Smits DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,3 1025,00 8,7 10,00 15,00 0,85 462 462
2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 6,5 1050,00 7,9 8,50 10,00 0,75 460 460
3 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,0 775,00 8,3 10,50 14,00 0,80 414 370
4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,1 900,00 9,0 9,00 13,50 0,75 394 334
5 Daniek van Loon DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,6 775,00 9,6 10,50 14,50 0,65 339 339
6 Silke Israel AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 7,3 775,00 9,6 9,00 11,00 0,75 331 287
7 Marit Geurts DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,6 800,00 8,9 9,00 9,50 0,65 316 316
8 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 8,0 900,00 9,9 6,50 13,00 0,70 309 239
9 Jelske Schets Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,5 825,00 9,0 6,00 11,50 0,65 307 44
10 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,6 825,00 9,4 7,00 7,50 0,70 289 0
11 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - ... / Atledo 8,1 875,00 10,0 6,50 9,00 0,70 274 176
12 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 7,9 800,00 9,2 6,50 8,00 0,65 268 122
13 Yara Berger AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,0 750,00 9,9 5,50 9,00 0,65 237 29
14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 8,6 725,00 10,4 7,00 9,00 0,60 209 33
15 Isis van de Water DAK Team 23 - ...ini - DAK 8,2 650,00 10,7 6,00 6,50 0,55 176 0
16 Karima Osman AV Sprint Team 19 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil C - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,7 775,00 9,2 7,00 8,50 0,65 357 323
2 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - ...Taxandria 8,2 800,00 9,4 6,00 9,50 0,65 332 258
3 Noor Faas AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,0 875,00 9,4 4,50 5,00 0,70 324 298
4 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 8,1 825,00 9,7 5,50 6,00 0,65 305 262
5 Irene Goorhuis THOR Team 18 - ...W'66 8,3 725,00 9,7 6,50 6,00 0,60 274 274
6 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,4 675,00 10,2 7,50 4,50 0,60 248 95
7 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - ... / Atledo 9,1 700,00 15,0 7,00 8,00 0,55 191 74
8 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - ...W'66 10,7 600,00 14,0 5,00 4,50 DNS 54 22



Meisjes Pupil Mini - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1675,00 9,3 8,60 43,00 1,35 4,85 575 575
2 Jeremie Coste JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 10,6 7,90 43,00 1,25 4,15 486 486
3 Nine Fransen MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 10,7 6,40 21,00 1,30 4,20 459 459
4 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 10,0 7,30 26,00 1,25 4,55 452 452
5 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1425,00 10,8 6,70 24,50 1,10 4,35 441 441
6 Kars de Boer JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1575,00 10,2 7,30 31,50 1,00 4,05 422 374
7 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1525,00 10,2 5,20 17,50 1,25 3,70 414 414
8 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 10,9 6,10 22,50 1,20 4,00 412 357
9 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1325,00 11,0 5,70 26,50 1,20 3,80 409 409
10 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 10,9 7,60 27,00 1,10 4,55 404 404
11 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 11,0 5,40 29,00 1,10 4,40 399 399
12 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1400,00 10,5 6,10 23,50 1,25 4,20 387 387
13 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,0 5,10 17,00 1,20 3,75 383 383
14 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1575,00 11,4 6,40 23,00 1,15 3,75 369 314
15 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,5 5,10 14,00 1,10 4,10 363 336
16 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1475,00 11,5 4,70 14,50 1,20 3,70 358 297
17 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 11,0 7,10 24,50 1,10 3,90 355 312
18 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1525,00 11,3 5,80 22,50 1,00 4,20 353 189
19 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1475,00 10,8 6,00 23,00 1,05 3,75 350 295
20 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1325,00 11,7 6,40 26,00 1,05 4,20 348 303
21 Marit Broks MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1275,00 10,8 5,40 13,00 1,20 3,65 347 218
22 Sjoerd Schets JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 11,4 6,40 29,00 1,05 3,50 345 345
23 Diego Broere JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 11,4 6,10 24,00 1,00 3,80 337 337
24 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1325,00 11,8 6,80 24,00 1,20 3,40 333 333
25 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1375,00 11,4 4,80 14,00 1,00 3,95 331 276
26 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 11,7 4,30 17,50 1,05 3,75 324 225
27 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1400,00 10,7 4,80 22,00 1,00 3,75 321 77
28 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1400,00 11,2 5,70 24,50 1,05 3,15 318 282
29 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1575,00 10,9 5,00 14,50 1,00 3,65 313 313
30 Milan Rosenbrand JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1325,00 11,9 5,70 24,00 1,10 3,50 311 311
30 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 1300,00 10,9 5,40 21,00 1,10 3,50 311 311
32 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1250,00 11,5 5,90 19,00 1,05 4,00 308 166
33 Isabella Brandalise MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1325,00 11,9 4,40 15,00 1,00 3,75 307 115
33 Jendo Derksen JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1525,00 11,7 4,50 17,50 1,00 3,90 307 128
35 Joris de Vos JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1450,00 11,3 5,40 24,50 0,95 2,95 301 228
35 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1400,00 12,0 4,30 27,00 0,90 3,70 301 230
37 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1375,00 12,0 5,40 19,50 1,10 3,50 297 297
38 Marit Griep MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1500,00 12,9 4,70 13,00 0,90 3,45 288 264
39 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint 1350,00 12,8 4,00 15,50 1,00 3,50 283 88
39 Mats Klippel JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 12,2 5,10 20,50 1,05 3,35 283 283
41 Madelief Zwets MPA2 - AV Sprint Team 07 - ... - Sprint 1025,00 12,6 4,70 16,00 1,05 3,65 273 137
42 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1300,00 11,7 4,10 14,00 1,05 3,90 271 241
43 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1375,00 13,0 4,50 21,50 1,00 3,35 267 93
44 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 12,7 4,60 14,50 1,05 3,35 266 266
45 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1350,00 13,7 4,70 16,00 0,95 3,20 263 263
46 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,00 3,90 262 48
47 Jurre Smulders JPA1 - Atledo Team 09 - ...AK / Thor 1175,00 12,9 5,30 23,50 1,00 3,30 261 186
48 Suzan Joswig MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 13,8 4,60 13,00 0,95 3,60 259 259
49 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1400,00 14,1 5,30 17,50 1,05 3,40 257 0
50 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio 1250,00 12,9 4,50 20,00 1,05 3,25 252 92
50 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1150,00 13,2 4,70 14,00 1,05 3,20 252 252
52 Elin Geurts MPA2 - DAK Team 09 - ...AK / Thor 1250,00 11,8 4,40 10,50 0,95 2,95 250 201
53 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1350,00 13,4 4,60 18,00 0,95 3,35 243 200
53 Fenna Dudok MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1300,00 12,4 4,10 7,50 0,95 3,25 243 189
55 Tim van Iersel JPA2 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1350,00 12,2 4,60 17,50 0,95 2,80 242 137
56 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1250,00 13,2 4,10 9,00 1,05 3,30 241 241
57 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1175,00 13,6 5,00 10,50 1,05 3,15 238 238
58 Roland van Dijk JPA1 - THOR Team 09 - ...AK / Thor 1225,00 13,4 4,80 17,00 1,00 3,25 231 39
59 Laura Charleston MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1125,00 13,9 4,30 14,50 1,00 3,10 228 158
60 Michon Goddyn JPA2 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1300,00 12,8 4,90 13,50 0,85 3,40 226 0
61 Twinkel Ruijken MPA2 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1175,00 14,5 4,40 15,50 0,90 2,90 213 116
62 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 1325,00 14,8 4,30 17,00 1,05 2,80 212 212
63 Colin Hoevenaar JPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1475,00 13,9 4,20 15,00 0,90 2,60 210 89
64 Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS DNS 4,70 12,00 1,15 3,80 200 138
65 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 16,3 4,80 12,00 0,95 3,25 192 139
66 Sammie Goijarts JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1125,00 15,0 4,50 11,50 0,90 3,45 180 0
67 Sietse 't Hooft JPA1 - AV Sprint Team 10 - ... - Sprint 1175,00 14,6 4,20 15,00 0,80 3,15 178 0
68 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint 1250,00 15,1 3,60 8,50 0,80 3,15 176 84
69 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 11 - ...- Scorpio 1250,00 14,7 3,00 10,00 0,85 2,80 174 0
70 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria 1025,00 14,7 3,80 12,00 0,85 2,80 169 69
71 Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS DNS 5,60 23,50 DNS 3,20 139 139
72 Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 05 - ...Taxandria DNS DNS 3,70 11,00 0,90 2,80 121 44
73 Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 02 - ...W'66 DNS 14,7 5,40 DNS 1,05 DNS 120 120
74 Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 01 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
74 Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 04 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
74 Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 03 - ...- Scorpio DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
74 Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 08 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:44,1 361
2 Team 04 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 2:47,6 297
3 Team 10 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:49,6 287
3 Team 01 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA1 8 2:50,6 325
5 Team 03 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 2:54,7 264
6 Team 05 - pup A - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:57,1 253
6 Team 08 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 3:00,3 275
8 Team 02 - pup A - ACW'66 (Team-est) ACW `66 - JPA2 6 3:02,3 231
9 Team 09 - Atledo / DAK / Thor (Team-est) - JPA2 7 3:04,4 222
10 Team 11 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 3:04,6 221
11 Team 06 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
11 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0



Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 6,9 1025,00 7,5 12,50 19,50 0,90 487 487
2 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,7 1075,00 7,5 11,00 30,00 0,95 466 466
3 Elien Smits MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,3 1025,00 8,7 10,00 15,00 0,85 462 462
4 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 6,5 1050,00 7,9 8,50 10,00 0,75 460 460
5 Sterre Dijkstra MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,0 775,00 8,3 10,50 14,00 0,80 414 370
6 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,1 900,00 9,0 9,00 13,50 0,75 394 334
7 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,8 950,00 7,6 12,50 22,50 0,80 392 392
8 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,6 925,00 7,1 10,50 13,00 0,80 384 384
8 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,1 875,00 7,3 11,00 23,50 0,90 384 338
10 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,2 975,00 8,0 7,50 15,00 0,85 381 349
10 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 7,2 925,00 8,2 9,50 16,00 0,80 381 381
12 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,7 950,00 7,6 10,00 10,50 0,90 374 296
13 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 6,4 950,00 7,5 10,00 16,50 0,85 371 371
14 Freek Voets JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,0 925,00 8,0 9,00 14,00 0,75 369 369
15 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 6,9 1000,00 7,4 12,00 13,50 0,80 360 360
16 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,7 775,00 9,2 7,00 8,50 0,65 357 323
17 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,6 800,00 9,3 7,00 11,50 0,70 352 296
18 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 900,00 7,5 10,50 12,00 0,80 347 219
18 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 7,8 950,00 8,5 9,50 16,50 0,70 347 288
20 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,4 900,00 7,9 10,00 20,50 0,85 341 341
21 Feline Fievet MPB - THOR Team 18 - ...W'66 6,9 850,00 7,9 10,00 13,00 0,80 340 340
22 Daniek van Loon MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,6 775,00 9,6 10,50 14,50 0,65 339 339
23 Juli Kleppe MPMini - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 8,2 800,00 9,4 6,00 9,50 0,65 332 258
24 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 7,3 775,00 9,6 9,00 11,00 0,75 331 287
25 Max Secrève JPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,1 875,00 8,2 8,00 9,50 0,80 329 265
26 Linne van ...epstraten MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 900,00 8,1 10,50 12,00 0,75 327 88
27 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,4 850,00 8,9 9,50 16,50 0,65 326 111
28 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,0 875,00 9,4 4,50 5,00 0,70 324 298
29 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,3 900,00 8,4 8,00 10,00 0,75 318 252
29 Milan Kwetters JPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,6 800,00 8,7 7,50 16,00 0,80 318 276
31 Margit van Son MPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,1 975,00 8,4 10,00 9,50 0,70 317 234
31 Felipe Broere JPC - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,3 DNS 8,0 10,50 15,00 0,80 317 317
33 Marit Geurts MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,6 800,00 8,9 9,00 9,50 0,65 316 316
34 Xander Backx JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 7,6 825,00 9,0 10,00 12,50 0,75 311 265
35 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 8,0 900,00 9,9 6,50 13,00 0,70 309 239
36 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,5 825,00 9,0 6,00 11,50 0,65 307 44
36 Ewart van Son JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 8,1 825,00 8,9 6,00 8,00 0,65 307 134
38 Lotte Griep MPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,5 950,00 7,6 9,50 10,50 0,60 305 277
38 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 8,1 825,00 9,7 5,50 6,00 0,65 305 262
40 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,6 875,00 8,6 11,00 16,50 0,80 303 153
41 Sieb van Manen JPMini - THOR Team 18 - ...W'66 8,2 725,00 9,9 8,50 11,00 0,65 302 302
42 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 7,8 800,00 9,0 9,50 15,00 0,70 300 103
43 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,6 900,00 8,0 11,50 13,50 0,70 295 295
43 Stan van Gestel JPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 7,3 825,00 9,8 8,50 14,50 0,70 295 295
45 Stijn Maarschalk JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,9 900,00 7,4 8,50 14,00 0,80 293 213
46 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,4 900,00 8,0 7,50 11,00 0,70 291 56
47 Tijl van Kasteren JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 7,3 900,00 7,6 8,50 12,00 0,75 290 257
48 Lena Prachkovskiy MPC - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 7,6 825,00 9,4 7,00 7,50 0,70 289 0
49 Sjoerd van de Corput JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 7,6 875,00 8,3 9,50 13,00 0,80 282 282
49 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,0 850,00 8,5 11,00 17,50 0,70 282 282
51 Tom van Es JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,0 925,00 8,2 9,00 16,50 0,65 278 247
52 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 7,5 850,00 9,7 9,00 8,00 0,75 275 216
53 Mirre Wijnen MPC - Atledo Team 17 - ... / Atledo 8,1 875,00 10,0 6,50 9,00 0,70 274 176
53 Irene Goorhuis MPMini - THOR Team 18 - ...W'66 8,3 725,00 9,7 6,50 6,00 0,60 274 274
55 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 825,00 8,1 7,50 9,00 0,70 273 72
56 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,8 775,00 9,7 9,50 16,50 0,70 268 143
56 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 7,9 800,00 9,2 6,50 8,00 0,65 268 122
58 Jabril Osman JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,3 925,00 8,2 9,00 9,50 0,80 259 198
58 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,0 925,00 9,5 8,00 8,50 0,65 259 66
60 Delano Minke JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 8,0 850,00 8,4 11,00 14,50 0,55 254 189
60 Pim van Gremberghe JPB - THOR Team 18 - ...W'66 7,2 875,00 8,2 8,00 8,50 0,70 254 254
62 Boris Griep JPMini - Scorpio Team 22 - ...- Scorpio 8,0 850,00 11,0 5,00 6,50 0,65 253 68
63 Noah Peeters JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,2 675,00 9,7 12,00 14,50 0,65 248 166
63 Renske van de Corput MPMini - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,4 675,00 10,2 7,50 4,50 0,60 248 95
65 Thomas Hessels JPB - Scorpio Team 17 - ... / Atledo 7,7 875,00 8,8 10,00 9,50 0,70 247 46
66 Yara Berger MPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 8,0 750,00 9,9 5,50 9,00 0,65 237 29
67 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,2 850,00 9,3 9,50 13,50 0,65 231 111
67 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 21 - ... - Sprint 7,9 825,00 9,7 6,00 10,00 0,65 231 76
69 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,9 825,00 9,9 6,50 10,50 0,60 227 134
70 Sebastiaan Prohn JPB - Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,8 825,00 9,3 8,50 10,50 0,65 217 0
71 Silke Loos MPB - THOR Team 18 - ...W'66 7,5 DNS 9,3 11,00 10,00 0,55 211 211
72 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint 8,6 725,00 10,4 7,00 9,00 0,60 209 33
73 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 13 - ...Taxandria 8,6 800,00 9,0 9,50 10,00 0,60 200 43
74 Shane van IJzendoorn MPMini - Atledo Team 17 - ... / Atledo 9,1 700,00 15,0 7,00 8,00 0,55 191 74
75 Jesse de Kort JPMini - Atledo Team 17 - ... / Atledo 9,0 725,00 DNS 8,00 8,50 0,55 190 48
76 Yair Herz JPB - AV Sprint Team 16 - ...r, B pups 8,2 825,00 9,3 9,00 8,50 0,50 189 40
77 Isis van de Water MPC - DAK Team 23 - ...ini - DAK 8,2 650,00 10,7 6,00 6,50 0,55 176 0
78 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 23 - ...ini - DAK 9,2 750,00 11,4 5,50 7,00 0,50 167 45
79 Yfke van Manen MPB - THOR Team 18 - ...W'66 8,8 575,00 12,4 6,00 5,50 DNS 73 0
80 Kayleigh van Gastel MPMini - THOR Team 18 - ...W'66 10,7 600,00 14,0 5,00 4,50 DNS 54 22
81 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 - ...W'66 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Karima Osman MPC - AV Sprint Team 19 - ... - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 8 2:59,1 244
2 Team 15 - pup B - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPB 7 3:02,8 228
3 Team 13 - B/C/mini - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:04,3 222
3 Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:12,0 229
5 Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPC 10 3:15,4 214
6 Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) DAK - JPC 7 3:16,8 207
7 Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:17,0 206
8 Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) - JPB 9 3:18,8 165
9 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 7 3:21,2 156
10 Team 18 - Thor / ACW'66 (Team-est) - JPB 8 3:31,1 123
11 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
11 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0