Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 6,9 1025,00 7,5 12,50 19,50 0,90 487 487
2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,7 1075,00 7,5 11,00 30,00 0,95 466 466
3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,3 1025,00 8,7 10,00 15,00 0,85 462 462
4 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 6,5 1050,00 7,9 8,50 10,00 0,75 460 460
5 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,0 775,00 8,3 10,50 14,00 0,80 414 370
6 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,1 900,00 9,0 9,00 13,50 0,75 394 334
7 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,8 950,00 7,6 12,50 22,50 0,80 392 392
8 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,6 925,00 7,1 10,50 13,00 0,80 384 384
8 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,1 875,00 7,3 11,00 23,50 0,90 384 338
10 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,2 975,00 8,0 7,50 15,00 0,85 381 349
10 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,2 925,00 8,2 9,50 16,00 0,80 381 381
12 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,7 950,00 7,6 10,00 10,50 0,90 374 296
13 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 6,4 950,00 7,5 10,00 16,50 0,85 371 371
14 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,0 925,00 8,0 9,00 14,00 0,75 369 369
15 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 6,9 1000,00 7,4 12,00 13,50 0,80 360 360
16 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 7,7 775,00 9,2 7,00 8,50 0,65 357 323
17 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 7,6 800,00 9,3 7,00 11,50 0,70 352 296
18 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 900,00 7,5 10,50 12,00 0,80 347 219
18 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 950,00 8,5 9,50 16,50 0,70 347 288
20 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,4 900,00 7,9 10,00 20,50 0,85 341 341
21 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 6,9 850,00 7,9 10,00 13,00 0,80 340 340
22 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 775,00 9,6 10,50 14,50 0,65 339 339
23 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 8,2 800,00 9,4 6,00 9,50 0,65 332 258
24 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 7,3 775,00 9,6 9,00 11,00 0,75 331 287
25 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,1 875,00 8,2 8,00 9,50 0,80 329 265
26 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 900,00 8,1 10,50 12,00 0,75 327 88
27 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,4 850,00 8,9 9,50 16,50 0,65 326 111
28 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,0 875,00 9,4 4,50 5,00 0,70 324 298
29 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 900,00 8,4 8,00 10,00 0,75 318 252
29 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,6 800,00 8,7 7,50 16,00 0,80 318 276
31 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,1 975,00 8,4 10,00 9,50 0,70 317 234
31 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 DNS 8,0 10,50 15,00 0,80 317 317
33 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 800,00 8,9 9,00 9,50 0,65 316 316
34 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,6 825,00 9,0 10,00 12,50 0,75 311 265
35 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,0 900,00 9,9 6,50 13,00 0,70 309 239
36 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,5 825,00 9,0 6,00 11,50 0,65 307 44
36 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,1 825,00 8,9 6,00 8,00 0,65 307 134
38 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,5 950,00 7,6 9,50 10,50 0,60 305 277
38 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 8,1 825,00 9,7 5,50 6,00 0,65 305 262
40 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,6 875,00 8,6 11,00 16,50 0,80 303 153
41 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 8,2 725,00 9,9 8,50 11,00 0,65 302 302
42 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 800,00 9,0 9,50 15,00 0,70 300 103
43 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,6 900,00 8,0 11,50 13,50 0,70 295 295
43 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,3 825,00 9,8 8,50 14,50 0,70 295 295
45 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,9 900,00 7,4 8,50 14,00 0,80 293 213
46 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,4 900,00 8,0 7,50 11,00 0,70 291 56
47 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,3 900,00 7,6 8,50 12,00 0,75 290 257
48 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,6 825,00 9,4 7,00 7,50 0,70 289 0
49 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,6 875,00 8,3 9,50 13,00 0,80 282 282
49 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 850,00 8,5 11,00 17,50 0,70 282 282
51 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 925,00 8,2 9,00 16,50 0,65 278 247
52 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,5 850,00 9,7 9,00 8,00 0,75 275 216
53 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 8,1 875,00 10,0 6,50 9,00 0,70 274 176
53 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 8,3 725,00 9,7 6,50 6,00 0,60 274 274
55 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 825,00 8,1 7,50 9,00 0,70 273 72
56 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 7,8 775,00 9,7 9,50 16,50 0,70 268 143
56 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 7,9 800,00 9,2 6,50 8,00 0,65 268 122
58 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,3 925,00 8,2 9,00 9,50 0,80 259 198
58 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,0 925,00 9,5 8,00 8,50 0,65 259 66
60 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,0 850,00 8,4 11,00 14,50 0,55 254 189
60 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 7,2 875,00 8,2 8,00 8,50 0,70 254 254
62 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,0 850,00 11,0 5,00 6,50 0,65 253 68
63 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,2 675,00 9,7 12,00 14,50 0,65 248 166
63 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,4 675,00 10,2 7,50 4,50 0,60 248 95
65 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,7 875,00 8,8 10,00 9,50 0,70 247 46
66 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 8,0 750,00 9,9 5,50 9,00 0,65 237 29
67 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 850,00 9,3 9,50 13,50 0,65 231 111
67 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,9 825,00 9,7 6,00 10,00 0,65 231 76
69 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 7,9 825,00 9,9 6,50 10,50 0,60 227 134
70 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,8 825,00 9,3 8,50 10,50 0,65 217 0
71 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 7,5 DNS 9,3 11,00 10,00 0,55 211 211
72 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,6 725,00 10,4 7,00 9,00 0,60 209 33
73 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,6 800,00 9,0 9,50 10,00 0,60 200 43
74 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 9,1 700,00 15,0 7,00 8,00 0,55 191 74
75 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 9,0 725,00 DNS 8,00 8,50 0,55 190 48
76 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 825,00 9,3 9,00 8,50 0,50 189 40
77 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,2 650,00 10,7 6,00 6,50 0,55 176 0
78 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 9,2 750,00 11,4 5,50 7,00 0,50 167 45
79 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 8,8 575,00 12,4 6,00 5,50 DNS 73 0
80 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 10,7 600,00 14,0 5,00 4,50 DNS 54 22
81 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
81 Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie 40mOBPPunten totaal
1 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 6,4 --- 90
2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 6,5 --- 121
3 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,6 --- 92
4 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 6,7 --- 88
4 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,7 --- 80
6 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 6,8 --- 77
7 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 6,9 --- 89
7 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 6,9 --- 82
7 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 6,9 --- 74
10 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,0 --- 100
10 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,0 --- 85
12 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,1 --- 96
12 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,1 --- 82
12 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,1 --- 75
12 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,1 --- 68
16 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,2 --- 79
16 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,2 --- 79
16 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
16 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
16 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,2 --- 72
16 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,2 --- 65
16 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 7,2 --- 65
23 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 7,3 --- 88
23 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,3 --- 88
23 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,3 --- 75
23 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 --- 75
23 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,3 --- 75
23 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,3 --- 63
29 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 7,4 --- 72
29 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,4 --- 66
29 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,4 --- 60
32 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,5 --- 80
32 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,5 --- 69
32 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,5 --- 63
32 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 7,5 --- 63
36 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 7,6 --- 88
36 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 --- 77
36 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 7,6 --- 77
36 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,6 --- 77
36 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,6 --- 66
36 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,6 --- 66
36 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,6 --- 55
36 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,6 --- 55
36 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,6 --- 55
45 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 7,7 --- 94
45 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 7,7 --- 52
47 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 --- 59
47 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,8 --- 59
47 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 7,8 --- 54
47 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,8 --- 49
51 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 7,9 --- 66
51 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 7,9 --- 57
51 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 7,9 --- 57
51 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,9 --- 47
55 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,0 --- 81
55 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,0 --- 72
55 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,0 --- 63
55 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 8,0 --- 63
55 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,0 --- 54
55 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 --- 45
55 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,0 --- 45
55 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,0 --- 45
63 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 8,1 --- 76
63 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,1 --- 68
63 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 8,1 --- 59
66 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 8,2 --- 72
66 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 8,2 --- 64
66 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,2 --- 56
66 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 40
66 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 40
71 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 8,3 --- 68
71 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,3 --- 38
73 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 8,4 --- 64
74 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,6 --- 44
74 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,6 --- 31
76 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 8,8 --- 30
77 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 9,0 --- 38
78 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 9,1 --- 40
79 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 9,2 --- 33
80 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 10,7 --- 4
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 1075,00 --- 83
2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 1050,00 --- 110
3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 1025,00 --- 103
3 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 1025,00 --- 88
5 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 1000,00 --- 68
6 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 975,00 --- 76
6 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 975,00 --- 70
8 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 950,00 --- 71
8 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 950,00 --- 65
8 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 950,00 --- 65
8 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 950,00 --- 59
8 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 950,00 --- 59
13 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 925,00 --- 66
13 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 925,00 --- 66
13 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 925,00 --- 66
13 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 925,00 --- 60
13 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 925,00 --- 55
13 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 925,00 --- 55
19 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 900,00 --- 71
19 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 900,00 --- 71
19 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 900,00 --- 61
19 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
19 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
19 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 900,00 --- 56
19 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 900,00 --- 50
19 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 900,00 --- 50
19 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 900,00 --- 50
19 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 900,00 --- 50
29 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 875,00 --- 84
29 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 875,00 --- 65
29 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 875,00 --- 56
29 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 875,00 --- 46
29 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 875,00 --- 46
29 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 875,00 --- 46
29 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 875,00 --- 46
29 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 875,00 --- 46
37 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 850,00 --- 68
37 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 850,00 --- 51
37 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 850,00 --- 51
37 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 850,00 --- 47
37 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 850,00 --- 42
37 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 850,00 --- 42
37 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 850,00 --- 42
44 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 825,00 --- 70
44 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 825,00 --- 62
44 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 825,00 --- 54
44 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 825,00 --- 54
44 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 825,00 --- 46
44 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 825,00 --- 46
44 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 825,00 --- 46
44 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 825,00 --- 46
44 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 825,00 --- 43
44 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 825,00 --- 39
44 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 825,00 --- 39
55 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 800,00 --- 63
55 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 800,00 --- 56
55 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 800,00 --- 49
55 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 800,00 --- 49
55 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 800,00 --- 42
55 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 800,00 --- 42
55 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 800,00 --- 35
62 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 775,00 --- 57
62 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 775,00 --- 44
62 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 775,00 --- 44
62 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 775,00 --- 44
62 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 775,00 --- 35
67 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 750,00 --- 45
67 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 750,00 --- 40
69 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 725,00 --- 46
69 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 725,00 --- 40
69 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 725,00 --- 40
69 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 725,00 --- 35
73 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 700,00 --- 40
74 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 675,00 --- 35
74 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 675,00 --- 19
76 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 650,00 --- 23
77 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 600,00 --- 22
78 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 575,00 --- 11
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC DNS --- 0
Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie 40mHOBPPunten totaal
1 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,1 --- 86
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,3 --- 74
3 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,4 --- 72
3 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 7,4 --- 72
5 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 7,5 --- 84
5 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,5 --- 77
5 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 7,5 --- 70
5 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,5 --- 70
9 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,6 --- 75
9 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 7,6 --- 75
9 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 7,6 --- 68
9 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 7,6 --- 68
13 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 7,9 --- 87
13 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 7,9 --- 68
13 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 7,9 --- 62
16 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
16 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
16 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,0 --- 72
16 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,0 --- 66
16 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,0 --- 60
21 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,1 --- 64
21 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 8,1 --- 64
23 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 8,2 --- 68
23 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,2 --- 68
23 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 57
23 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,2 --- 57
23 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 8,2 --- 57
28 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 8,3 --- 77
28 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,3 --- 55
30 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,4 --- 64
30 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 8,4 --- 58
30 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 8,4 --- 53
33 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 8,5 --- 62
33 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,5 --- 51
35 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 8,6 --- 50
36 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,7 --- 67
36 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 8,7 --- 58
38 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 8,8 --- 46
39 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,9 --- 72
39 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 8,9 --- 63
39 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,9 --- 54
42 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,0 --- 60
42 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,0 --- 60
42 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,0 --- 52
42 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,0 --- 52
42 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,0 --- 43
47 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 9,2 --- 72
47 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 9,2 --- 56
49 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 9,3 --- 61
49 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 9,3 --- 42
49 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,3 --- 38
49 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,3 --- 38
49 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 9,3 --- 38
54 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 9,4 --- 66
54 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 9,4 --- 66
54 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,4 --- 52
57 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,5 --- 42
58 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,6 --- 47
58 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 9,6 --- 47
60 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 9,7 --- 59
60 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 9,7 --- 59
60 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,7 --- 39
60 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,7 --- 39
60 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 9,7 --- 36
60 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,7 --- 32
66 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 9,8 --- 37
67 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 9,9 --- 47
67 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 9,9 --- 41
67 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,9 --- 41
67 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 9,9 --- 35
71 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 10,0 --- 40
72 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 10,2 --- 46
73 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 10,4 --- 32
74 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,7 --- 27
75 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 11,0 --- 26
76 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 11,4 --- 20
77 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 12,4 --- 5
78 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 14,0 --- 0
79 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 15,0 --- 0
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0
Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie SlingOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 12,50 --- 72
1 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 12,50 --- 60
3 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 12,00 --- 57
3 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 12,00 --- 57
5 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 11,50 --- 53
6 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 11,00 --- 55
6 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 11,00 --- 50
6 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 11,00 --- 50
6 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 11,00 --- 50
6 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 11,00 --- 50
6 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 11,00 --- 50
12 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,50 --- 65
12 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 10,50 --- 65
12 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 10,50 --- 56
12 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
12 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
12 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 51
18 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 10,00 --- 61
18 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 10,00 --- 52
18 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,00 --- 48
18 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 10,00 --- 48
18 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 10,00 --- 48
18 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 10,00 --- 43
18 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 10,00 --- 43
18 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 10,00 --- 43
26 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
26 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
26 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 9,50 --- 48
26 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 9,50 --- 48
26 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 9,50 --- 44
26 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 9,50 --- 44
26 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,50 --- 40
26 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,50 --- 40
26 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 9,50 --- 40
35 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,00 --- 51
35 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 9,00 --- 51
35 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 9,00 --- 51
35 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 9,00 --- 44
35 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 9,00 --- 44
35 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
35 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
35 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,00 --- 37
43 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 8,50 --- 54
43 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 8,50 --- 47
43 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 8,50 --- 40
43 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,50 --- 33
43 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,50 --- 33
43 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 8,50 --- 33
49 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 8,00 --- 48
49 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,00 --- 36
49 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 8,00 --- 36
49 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 8,00 --- 36
49 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 8,00 --- 30
54 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 7,50 --- 49
54 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 7,50 --- 32
54 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 7,50 --- 32
54 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,50 --- 30
54 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 7,50 --- 30
59 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 7,00 --- 43
59 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 7,00 --- 43
59 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 7,00 --- 38
59 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 7,00 --- 33
59 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,00 --- 33
64 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 6,50 --- 37
64 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 6,50 --- 29
64 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 6,50 --- 29
64 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 6,50 --- 29
64 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 6,50 --- 25
69 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 6,00 --- 32
69 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 6,00 --- 28
69 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 6,00 --- 25
69 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 6,00 --- 25
69 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 6,00 --- 21
69 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 6,00 --- 19
75 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 5,50 --- 26
75 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 5,50 --- 23
75 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 5,50 --- 20
78 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 5,00 --- 21
78 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 5,00 --- 19
80 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 4,50 --- 16
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 30,00 --- 114
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 23,50 --- 84
3 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 22,50 --- 79
4 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 20,50 --- 70
5 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 19,50 --- 79
6 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 17,50 --- 57
7 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 16,50 --- 63
7 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 16,50 --- 63
7 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 16,50 --- 58
7 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 16,50 --- 53
7 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 16,50 --- 53
7 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 16,50 --- 53
13 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 16,00 --- 61
13 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 16,00 --- 61
15 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 15,00 --- 65
15 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 15,00 --- 55
15 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 15,00 --- 55
15 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 15,00 --- 55
19 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 14,50 --- 62
19 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 14,50 --- 53
19 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 14,50 --- 44
19 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 14,50 --- 44
23 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 14,00 --- 59
23 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 14,00 --- 50
23 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 14,00 --- 42
26 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 13,50 --- 56
26 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 13,50 --- 40
26 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 13,50 --- 40
26 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 13,50 --- 40
30 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 13,00 --- 53
30 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 13,00 --- 41
30 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 13,00 --- 41
30 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 13,00 --- 37
34 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 12,50 --- 43
35 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 12,00 --- 37
35 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 12,00 --- 37
35 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 12,00 --- 33
38 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 11,50 --- 50
38 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 11,50 --- 44
40 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 11,00 --- 47
40 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 11,00 --- 41
40 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 11,00 --- 32
43 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 10,50 --- 33
43 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 10,50 --- 30
43 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 10,50 --- 30
43 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 10,50 --- 27
47 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 10,00 --- 35
47 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 10,00 --- 30
47 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 10,00 --- 30
47 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 10,00 --- 28
47 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 10,00 --- 25
52 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 9,50 --- 42
52 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 9,50 --- 32
52 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 9,50 --- 28
52 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 9,50 --- 25
52 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 9,50 --- 23
52 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 9,50 --- 23
58 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 9,00 --- 29
58 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 9,00 --- 29
58 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 9,00 --- 29
58 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 9,00 --- 23
62 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 8,50 --- 34
62 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 8,50 --- 31
62 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,50 --- 23
62 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 8,50 --- 19
62 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 8,50 --- 19
67 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 8,00 --- 31
67 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 8,00 --- 27
67 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 8,00 --- 24
67 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 8,00 --- 20
71 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 7,50 --- 21
72 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 7,00 --- 21
73 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 6,50 --- 18
73 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 6,50 --- 16
75 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 6,00 --- 17
75 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 6,00 --- 17
77 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 5,50 --- 8
78 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 5,00 --- 10
79 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 4,50 --- 7
79 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 4,50 --- 7
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

# Naam Team Categorie HurkOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 0,95 --- 69
2 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 0,90 --- 75
2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,90 --- 68
2 Daan van der Made Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,90 --- 62
5 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 0,85 --- 78
5 Milano Kastanja Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 0,85 --- 67
5 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,85 --- 56
5 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,85 --- 56
9 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 0,80 --- 69
9 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 0,80 --- 59
9 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 0,80 --- 59
9 Felipe Broere Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 0,80 --- 59
9 Max Secrève Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 0,80 --- 59
9 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,80 --- 54
9 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,80 --- 54
9 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 0,80 --- 54
9 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups JPB 0,80 --- 49
9 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,80 --- 49
9 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,80 --- 49
9 Vigo Maljaars Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,80 --- 49
9 Stijn Maarschalk Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,80 --- 49
9 Stijn Groeneveld Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 0,80 --- 49
23 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 0,75 --- 60
23 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 0,75 --- 60
23 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 0,75 --- 60
23 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 0,75 --- 52
23 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 0,75 --- 52
23 Freek Voets Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 0,75 --- 52
23 Dario Ehrismann Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPC 0,75 --- 52
23 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,75 --- 47
23 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,75 --- 43
32 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 0,70 --- 67
32 Bas van der Made Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 0,70 --- 59
32 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPC 0,70 --- 52
32 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 0,70 --- 52
32 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 0,70 --- 52
32 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 0,70 --- 44
32 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint JPC 0,70 --- 44
32 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPC 0,70 --- 44
32 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,70 --- 41
32 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups MPB 0,70 --- 41
32 Margit van Son Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 0,70 --- 41
32 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPB 0,70 --- 41
32 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,70 --- 37
32 Martijn Rooseboom Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,70 --- 37
32 Thomas Hessels Scorpio Team 17 - Scorpio / Atledo JPB 0,70 --- 37
32 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPB 0,70 --- 37
48 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPMini 0,65 --- 57
48 Faylinn Jansen Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPMini 0,65 --- 57
48 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria MPMini 0,65 --- 57
48 Boris Griep Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 0,65 --- 50
48 Ewart van Son Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPMini 0,65 --- 50
48 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 JPMini 0,65 --- 50
48 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPC 0,65 --- 44
48 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 0,65 --- 44
48 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 0,65 --- 44
48 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 0,65 --- 44
48 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio MPC 0,65 --- 44
48 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 0,65 --- 38
48 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint JPC 0,65 --- 38
48 Jasper Buschman Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio JPC 0,65 --- 38
48 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,65 --- 31
48 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,65 --- 31
48 Sebastiaan Prohn Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio JPB 0,65 --- 31
48 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,65 --- 31
66 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint MPMini 0,60 --- 47
66 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini 0,60 --- 47
66 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC 0,60 --- 36
66 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPC 0,60 --- 31
66 Lotte Griep Scorpio Team 15 - pup B - Scorpio MPB 0,60 --- 28
66 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,60 --- 26
72 Shane van IJzendoorn Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo MPMini 0,55 --- 37
72 Jesse de Kort Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo JPMini 0,55 --- 33
72 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK MPC 0,55 --- 29
72 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB 0,55 --- 23
72 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria JPB 0,55 --- 20
77 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK JPMini 0,50 --- 25
77 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups JPB 0,50 --- 16
Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 JPC DNS --- 0
Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPB DNS --- 0
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint MPC DNS --- 0
Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 MPMini DNS --- 0