Uitslagen Meerkamp Pupil A

# Naam Team Categorie Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1675,00 9,3 8,60 43,00 1,35 4,85 575 575
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1525,00 10,6 7,90 43,00 1,25 4,15 486 486
3 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1525,00 10,7 6,40 21,00 1,30 4,20 459 459
4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 10,0 7,30 26,00 1,25 4,55 452 452
5 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1425,00 10,8 6,70 24,50 1,10 4,35 441 441
6 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 10,2 7,30 31,50 1,00 4,05 422 374
7 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1525,00 10,2 5,20 17,50 1,25 3,70 414 414
8 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1350,00 10,9 6,10 22,50 1,20 4,00 412 357
9 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1325,00 11,0 5,70 26,50 1,20 3,80 409 409
10 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1400,00 10,9 7,60 27,00 1,10 4,55 404 404
11 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 11,0 5,40 29,00 1,10 4,40 399 399
12 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1400,00 10,5 6,10 23,50 1,25 4,20 387 387
13 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 11,0 5,10 17,00 1,20 3,75 383 383
14 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 11,4 6,40 23,00 1,15 3,75 369 314
15 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 11,5 5,10 14,00 1,10 4,10 363 336
16 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 11,5 4,70 14,50 1,20 3,70 358 297
17 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1300,00 11,0 7,10 24,50 1,10 3,90 355 312
18 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1525,00 11,3 5,80 22,50 1,00 4,20 353 189
19 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1475,00 10,8 6,00 23,00 1,05 3,75 350 295
20 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1325,00 11,7 6,40 26,00 1,05 4,20 348 303
21 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1275,00 10,8 5,40 13,00 1,20 3,65 347 218
22 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1375,00 11,4 6,40 29,00 1,05 3,50 345 345
23 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1450,00 11,4 6,10 24,00 1,00 3,80 337 337
24 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1325,00 11,8 6,80 24,00 1,20 3,40 333 333
25 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1375,00 11,4 4,80 14,00 1,00 3,95 331 276
26 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1325,00 11,7 4,30 17,50 1,05 3,75 324 225
27 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1400,00 10,7 4,80 22,00 1,00 3,75 321 77
28 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1400,00 11,2 5,70 24,50 1,05 3,15 318 282
29 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1575,00 10,9 5,00 14,50 1,00 3,65 313 313
30 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1325,00 11,9 5,70 24,00 1,10 3,50 311 311
30 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1300,00 10,9 5,40 21,00 1,10 3,50 311 311
32 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1250,00 11,5 5,90 19,00 1,05 4,00 308 166
33 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1325,00 11,9 4,40 15,00 1,00 3,75 307 115
33 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1525,00 11,7 4,50 17,50 1,00 3,90 307 128
35 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1450,00 11,3 5,40 24,50 0,95 2,95 301 228
35 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 1400,00 12,0 4,30 27,00 0,90 3,70 301 230
37 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1375,00 12,0 5,40 19,50 1,10 3,50 297 297
38 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 1500,00 12,9 4,70 13,00 0,90 3,45 288 264
39 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1350,00 12,8 4,00 15,50 1,00 3,50 283 88
39 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1350,00 12,2 5,10 20,50 1,05 3,35 283 283
41 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1025,00 12,6 4,70 16,00 1,05 3,65 273 137
42 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1300,00 11,7 4,10 14,00 1,05 3,90 271 241
43 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1375,00 13,0 4,50 21,50 1,00 3,35 267 93
44 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1150,00 12,7 4,60 14,50 1,05 3,35 266 266
45 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1350,00 13,7 4,70 16,00 0,95 3,20 263 263
46 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,00 3,90 262 48
47 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1175,00 12,9 5,30 23,50 1,00 3,30 261 186
48 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1300,00 13,8 4,60 13,00 0,95 3,60 259 259
49 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1400,00 14,1 5,30 17,50 1,05 3,40 257 0
50 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1250,00 12,9 4,50 20,00 1,05 3,25 252 92
50 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1150,00 13,2 4,70 14,00 1,05 3,20 252 252
52 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 1250,00 11,8 4,40 10,50 0,95 2,95 250 201
53 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 1350,00 13,4 4,60 18,00 0,95 3,35 243 200
53 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1300,00 12,4 4,10 7,50 0,95 3,25 243 189
55 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 1350,00 12,2 4,60 17,50 0,95 2,80 242 137
56 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 1250,00 13,2 4,10 9,00 1,05 3,30 241 241
57 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1175,00 13,6 5,00 10,50 1,05 3,15 238 238
58 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1225,00 13,4 4,80 17,00 1,00 3,25 231 39
59 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1125,00 13,9 4,30 14,50 1,00 3,10 228 158
60 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1300,00 12,8 4,90 13,50 0,85 3,40 226 0
61 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 1175,00 14,5 4,40 15,50 0,90 2,90 213 116
62 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 1325,00 14,8 4,30 17,00 1,05 2,80 212 212
63 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 1475,00 13,9 4,20 15,00 0,90 2,60 210 89
64 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS DNS 4,70 12,00 1,15 3,80 200 138
65 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 1025,00 16,3 4,80 12,00 0,95 3,25 192 139
66 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1125,00 15,0 4,50 11,50 0,90 3,45 180 0
67 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1175,00 14,6 4,20 15,00 0,80 3,15 178 0
68 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1250,00 15,1 3,60 8,50 0,80 3,15 176 84
69 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1250,00 14,7 3,00 10,00 0,85 2,80 174 0
70 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 1025,00 14,7 3,80 12,00 0,85 2,80 169 69
71 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS DNS 5,60 23,50 DNS 3,20 139 139
72 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 DNS DNS 3,70 11,00 0,90 2,80 121 44
73 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS 14,7 5,40 DNS 1,05 DNS 120 120
74 Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
74 Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
74 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
74 Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

# Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1675,00 --- 88
2 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 --- 75
2 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 --- 75
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 --- 75
2 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1575,00 --- 75
2 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1575,00 --- 75
7 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1525,00 --- 79
7 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1525,00 --- 79
7 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1525,00 --- 68
7 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1525,00 --- 68
7 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1525,00 --- 68
12 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 1500,00 --- 75
13 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 --- 72
13 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 --- 72
13 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1475,00 --- 72
13 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1475,00 --- 62
13 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 1475,00 --- 62
18 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1450,00 --- 59
18 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1450,00 --- 59
20 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1425,00 --- 65
21 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1400,00 --- 54
21 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1400,00 --- 54
21 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1400,00 --- 54
21 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1400,00 --- 54
21 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1400,00 --- 54
21 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 1400,00 --- 54
27 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1375,00 --- 58
27 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1375,00 --- 51
27 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1375,00 --- 51
27 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1375,00 --- 51
31 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1350,00 --- 55
31 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1350,00 --- 55
31 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1350,00 --- 55
31 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 1350,00 --- 48
31 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 1350,00 --- 48
31 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1350,00 --- 48
37 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1325,00 --- 52
37 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1325,00 --- 52
37 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1325,00 --- 52
37 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1325,00 --- 45
37 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 1325,00 --- 45
37 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1325,00 --- 45
37 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1325,00 --- 45
44 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1300,00 --- 49
44 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1300,00 --- 49
44 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1300,00 --- 43
44 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1300,00 --- 43
44 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1300,00 --- 43
44 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1300,00 --- 43
50 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1275,00 --- 46
50 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1275,00 --- 40
52 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 1250,00 --- 43
52 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1250,00 --- 43
52 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1250,00 --- 43
52 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 1250,00 --- 43
52 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1250,00 --- 38
52 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1250,00 --- 38
58 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1225,00 --- 35
59 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1175,00 --- 35
59 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 1175,00 --- 35
59 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1175,00 --- 31
59 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1175,00 --- 31
63 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1150,00 --- 33
63 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1150,00 --- 33
65 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1125,00 --- 31
65 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1125,00 --- 26
67 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 1025,00 --- 22
67 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1025,00 --- 22
67 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 1025,00 --- 22
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0
Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

# Naam Team Categorie 60mHOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 9,3 --- 103
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 10,0 --- 90
3 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 10,2 --- 99
3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 10,2 --- 86
5 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 10,5 --- 81
6 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 10,6 --- 79
7 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 10,7 --- 89
7 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 10,7 --- 77
9 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 10,8 --- 87
9 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 10,8 --- 87
9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 10,8 --- 76
12 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 10,9 --- 85
12 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 10,9 --- 74
12 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 10,9 --- 74
12 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 10,9 --- 74
16 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 11,0 --- 83
16 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 11,0 --- 83
16 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 11,0 --- 72
16 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 11,0 --- 72
20 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 11,2 --- 69
21 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 11,3 --- 67
21 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 11,3 --- 67
23 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 11,4 --- 76
23 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 11,4 --- 66
23 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 11,4 --- 66
23 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 11,4 --- 66
27 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 11,5 --- 74
27 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 11,5 --- 74
27 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 11,5 --- 64
30 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 11,7 --- 70
30 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 11,7 --- 61
30 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 11,7 --- 61
30 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 11,7 --- 61
34 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 11,8 --- 69
34 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 11,8 --- 60
36 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 11,9 --- 67
36 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 11,9 --- 58
38 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 12,0 --- 57
38 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 12,0 --- 57
40 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 12,2 --- 54
40 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 12,2 --- 54
42 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 12,4 --- 59
43 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 12,6 --- 55
44 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 12,7 --- 54
44 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 12,7 --- 47
46 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 12,8 --- 52
46 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 12,8 --- 45
48 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 12,9 --- 51
48 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 12,9 --- 44
48 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 12,9 --- 44
51 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 13,0 --- 43
52 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 13,2 --- 46
52 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 13,2 --- 46
54 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 13,4 --- 38
54 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 13,4 --- 38
56 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 13,6 --- 40
57 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 13,7 --- 39
58 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 13,8 --- 38
59 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 13,9 --- 36
59 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 13,9 --- 32
61 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 14,1 --- 29
62 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 14,5 --- 29
63 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 14,6 --- 24
64 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 14,7 --- 27
64 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 14,7 --- 27
64 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 14,7 --- 23
67 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 14,8 --- 22
68 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 15,0 --- 20
69 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 15,1 --- 22
70 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 16,3 --- 11
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0
Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

# Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 8,60 --- 81
2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 7,90 --- 73
3 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 7,60 --- 69
4 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 7,30 --- 66
4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 7,30 --- 66
6 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 7,10 --- 64
7 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 6,80 --- 60
8 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 6,70 --- 68
9 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 6,40 --- 64
9 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 6,40 --- 56
9 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 6,40 --- 56
9 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 6,40 --- 56
13 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 6,10 --- 60
13 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 6,10 --- 52
13 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 6,10 --- 52
16 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 6,00 --- 51
17 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 5,90 --- 50
18 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 5,80 --- 49
19 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 5,70 --- 55
19 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 5,70 --- 48
19 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 5,70 --- 48
22 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 5,60 --- 47
23 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 5,40 --- 51
23 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 5,40 --- 44
23 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 5,40 --- 44
23 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 5,40 --- 44
23 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 5,40 --- 44
23 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 5,40 --- 44
29 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 5,30 --- 43
29 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 5,30 --- 43
31 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 5,20 --- 49
32 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 5,10 --- 47
32 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 5,10 --- 47
32 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 5,10 --- 41
35 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 5,00 --- 46
35 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 5,00 --- 40
37 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,90 --- 39
38 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,80 --- 44
38 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 4,80 --- 44
38 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 4,80 --- 38
38 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 4,80 --- 38
42 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,70 --- 42
42 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,70 --- 42
42 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 4,70 --- 42
42 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,70 --- 42
42 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 4,70 --- 42
42 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 4,70 --- 42
48 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 4,60 --- 41
48 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 4,60 --- 41
48 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 4,60 --- 36
48 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 4,60 --- 36
48 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 4,60 --- 36
53 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,50 --- 35
53 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 4,50 --- 35
53 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 4,50 --- 35
53 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 4,50 --- 35
57 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,40 --- 39
57 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 4,40 --- 39
57 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 4,40 --- 39
60 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 4,30 --- 38
60 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,30 --- 38
60 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 4,30 --- 33
60 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 4,30 --- 33
64 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 4,20 --- 31
64 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 4,20 --- 31
66 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 4,10 --- 35
66 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 4,10 --- 35
66 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 4,10 --- 30
69 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,00 --- 34
70 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 3,80 --- 31
71 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 3,70 --- 30
72 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 3,60 --- 29
73 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 3,00 --- 22
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

# Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 43,00 --- 123
1 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 43,00 --- 123
3 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 31,50 --- 82
4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 29,00 --- 73
4 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 29,00 --- 73
6 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 27,00 --- 66
6 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 27,00 --- 66
8 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 26,50 --- 74
9 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 26,00 --- 63
9 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 26,00 --- 63
11 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 24,50 --- 67
11 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 24,50 --- 58
11 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 24,50 --- 58
11 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 24,50 --- 58
15 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 24,00 --- 56
15 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 24,00 --- 56
15 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 24,00 --- 56
18 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 23,50 --- 55
18 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 23,50 --- 55
18 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 23,50 --- 55
21 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 23,00 --- 53
21 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 23,00 --- 53
23 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 22,50 --- 59
23 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 22,50 --- 51
25 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 22,00 --- 49
26 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 21,50 --- 48
27 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 21,00 --- 53
27 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 21,00 --- 46
29 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 20,50 --- 45
30 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 20,00 --- 43
31 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 19,50 --- 41
32 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 19,00 --- 40
33 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 18,00 --- 36
34 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 17,50 --- 40
34 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 17,50 --- 40
34 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 17,50 --- 35
34 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 17,50 --- 35
34 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 17,50 --- 35
39 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 17,00 --- 38
39 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 17,00 --- 33
39 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 17,00 --- 33
42 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 16,50 --- 31
43 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 16,00 --- 34
43 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 16,00 --- 34
45 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 15,50 --- 33
45 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 15,50 --- 33
47 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 15,00 --- 31
47 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 15,00 --- 27
47 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 15,00 --- 27
50 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 14,50 --- 29
50 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 14,50 --- 29
50 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 14,50 --- 29
50 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 14,50 --- 25
54 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 14,00 --- 27
54 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 14,00 --- 27
54 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 14,00 --- 27
54 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 14,00 --- 24
58 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 13,50 --- 22
59 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 13,00 --- 24
59 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 13,00 --- 24
59 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 13,00 --- 24
62 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 12,00 --- 20
62 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 12,00 --- 20
62 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 12,00 --- 20
65 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 11,50 --- 16
66 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 11,00 --- 17
67 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 10,50 --- 15
67 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 10,50 --- 15
69 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 10,00 --- 13
70 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 9,00 --- 10
71 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 8,50 --- 8
72 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 7,50 --- 5
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

# Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,35 --- 86
2 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,30 --- 93
3 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,25 --- 86
3 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,25 --- 75
3 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,25 --- 75
3 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1,25 --- 75
7 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,20 --- 80
7 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,20 --- 80
7 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,20 --- 80
7 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 1,20 --- 80
7 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,20 --- 80
7 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1,20 --- 69
13 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,15 --- 73
13 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,15 --- 64
15 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,10 --- 67
15 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,10 --- 67
15 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1,10 --- 58
15 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,10 --- 58
15 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,10 --- 58
15 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,10 --- 58
15 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1,10 --- 58
15 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,10 --- 58
23 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 1,05 --- 61
23 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1,05 --- 61
23 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,05 --- 61
23 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1,05 --- 61
23 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,05 --- 61
23 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 1,05 --- 61
23 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 1,05 --- 53
23 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,05 --- 53
23 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,05 --- 53
23 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1,05 --- 53
23 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 1,05 --- 53
23 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 1,05 --- 53
23 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 1,05 --- 53
23 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1,05 --- 53
23 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1,05 --- 53
23 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1,05 --- 53
23 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,05 --- 53
40 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,00 --- 55
40 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 1,00 --- 55
40 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 1,00 --- 55
40 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 1,00 --- 55
40 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 1,00 --- 48
40 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 1,00 --- 48
40 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 1,00 --- 48
40 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 1,00 --- 48
40 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,00 --- 48
40 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1,00 --- 48
40 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1,00 --- 48
40 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 1,00 --- 48
40 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 1,00 --- 48
40 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 1,00 --- 48
54 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 0,95 --- 50
54 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 0,95 --- 50
54 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 0,95 --- 50
54 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 0,95 --- 50
54 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 0,95 --- 50
54 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 0,95 --- 43
54 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 0,95 --- 43
54 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 0,95 --- 43
62 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 0,90 --- 44
62 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 0,90 --- 44
62 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 0,90 --- 44
62 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 0,90 --- 38
62 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 0,90 --- 38
62 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 0,90 --- 38
68 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 0,85 --- 39
68 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 0,85 --- 39
68 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 0,85 --- 34
71 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 0,80 --- 33
71 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 0,80 --- 29
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

# Naam Team Categorie Polsver OBPPunten totaal
1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 4,85 +0.0 m/s--- 94
2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,55 +0.0 m/s--- 83
2 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,55 +0.0 m/s--- 83
4 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 4,40 +0.0 m/s--- 77
5 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,35 +0.0 m/s--- 87
6 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 4,20 +0.0 m/s--- 81
6 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 4,20 +0.0 m/s--- 70
6 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 4,20 +0.0 m/s--- 70
6 Ryan Jansen Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 4,20 +0.0 m/s--- 70
10 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 4,15 +0.0 m/s--- 68
11 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,10 +0.0 m/s--- 76
12 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 4,05 +0.0 m/s--- 65
13 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 4,00 +0.0 m/s--- 73
13 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 4,00 +0.0 m/s--- 63
15 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,95 +0.0 m/s--- 71
16 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 3,90 +0.0 m/s--- 60
16 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 3,90 +0.0 m/s--- 60
16 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 3,90 +0.0 m/s--- 60
16 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 3,90 +0.0 m/s--- 60
20 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,80 +0.0 m/s--- 65
20 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 3,80 +0.0 m/s--- 65
20 Diego Broere Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 3,80 +0.0 m/s--- 56
23 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,75 +0.0 m/s--- 63
23 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,75 +0.0 m/s--- 63
23 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,75 +0.0 m/s--- 63
23 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 3,75 +0.0 m/s--- 55
23 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 3,75 +0.0 m/s--- 55
23 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA1 3,75 +0.0 m/s--- 55
29 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,70 +0.0 m/s--- 61
29 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,70 +0.0 m/s--- 61
29 Daan van der Made Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 3,70 +0.0 m/s--- 53
32 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,65 +0.0 m/s--- 59
32 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint MPA2 3,65 +0.0 m/s--- 59
32 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 3,65 +0.0 m/s--- 51
35 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 3,60 +0.0 m/s--- 57
36 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 3,50 +0.0 m/s--- 54
36 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA2 3,50 +0.0 m/s--- 46
36 Milan Rosenbrand Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,50 +0.0 m/s--- 46
36 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,50 +0.0 m/s--- 46
36 Sjoerd Schets Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 3,50 +0.0 m/s--- 46
41 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 3,45 +0.0 m/s--- 52
41 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 3,45 +0.0 m/s--- 45
43 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA2 3,40 +0.0 m/s--- 43
43 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA2 3,40 +0.0 m/s--- 43
43 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 3,40 +0.0 m/s--- 43
46 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 3,35 +0.0 m/s--- 48
46 Maarten Rooseboom Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 3,35 +0.0 m/s--- 42
46 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria JPA1 3,35 +0.0 m/s--- 42
46 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,35 +0.0 m/s--- 42
50 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 MPA1 3,30 +0.0 m/s--- 46
50 Jurre Smulders Atledo Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,30 +0.0 m/s--- 40
52 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 3,25 +0.0 m/s--- 45
52 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 3,25 +0.0 m/s--- 45
52 Sander Lans Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 3,25 +0.0 m/s--- 39
52 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA1 3,25 +0.0 m/s--- 39
56 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 3,20 +0.0 m/s--- 43
56 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 3,20 +0.0 m/s--- 43
56 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 3,20 +0.0 m/s--- 37
59 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 3,15 +0.0 m/s--- 41
59 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA2 3,15 +0.0 m/s--- 41
59 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint JPA1 3,15 +0.0 m/s--- 36
59 Roan van Vessem Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 3,15 +0.0 m/s--- 36
63 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 3,10 +0.0 m/s--- 39
64 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor MPA2 2,95 +0.0 m/s--- 34
64 Joris de Vos Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA2 2,95 +0.0 m/s--- 30
66 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA2 2,90 +0.0 m/s--- 33
67 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio MPA1 2,80 +0.0 m/s--- 30
67 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA1 2,80 +0.0 m/s--- 30
67 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria MPA2 2,80 +0.0 m/s--- 30
67 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor JPA2 2,80 +0.0 m/s--- 26
67 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 2,80 +0.0 m/s--- 26
72 Colin Hoevenaar Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio JPA1 2,60 +0.0 m/s--- 20
Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint JPA2 DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint MPA1 DNS --- 0
Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 JPA1 DNS --- 0
Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 03 - pup A - Scorpio JPA1 DNS --- 0