Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 1025,00 8,7 10,00 15,00 0,85 462 462
2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,5 1050,00 7,9 8,50 10,00 0,75 460 460
3 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,0 775,00 8,3 10,50 14,00 0,80 414 370
4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,1 900,00 9,0 9,00 13,50 0,75 394 334
5 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 775,00 9,6 10,50 14,50 0,65 339 339
6 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,3 775,00 9,6 9,00 11,00 0,75 331 287
7 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 800,00 8,9 9,00 9,50 0,65 316 316
8 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,0 900,00 9,9 6,50 13,00 0,70 309 239
9 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,5 825,00 9,0 6,00 11,50 0,65 307 44
10 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,6 825,00 9,4 7,00 7,50 0,70 289 0
11 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 8,1 875,00 10,0 6,50 9,00 0,70 274 176
12 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,9 800,00 9,2 6,50 8,00 0,65 268 122
13 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 750,00 9,9 5,50 9,00 0,65 237 29
14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,6 725,00 10,4 7,00 9,00 0,60 209 33
15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,2 650,00 10,7 6,00 6,50 0,55 176 0
16 Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil C

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 1050,00 --- 110
2 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 1025,00 --- 103
3 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 900,00 --- 71
3 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 900,00 --- 71
5 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 875,00 --- 65
6 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 54
6 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 825,00 --- 54
8 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 800,00 --- 49
8 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 800,00 --- 49
10 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 775,00 --- 44
10 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 775,00 --- 44
10 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 775,00 --- 44
13 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 750,00 --- 40
14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 725,00 --- 35
15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 650,00 --- 23
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Meisjes Pupil C

# Naam Team 40mHOBPPunten totaal
1 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 --- 87
2 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 8,3 --- 77
3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,7 --- 67
4 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,9 --- 63
5 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,0 --- 60
5 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,0 --- 60
7 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,2 --- 56
8 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,4 --- 52
9 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,6 --- 47
9 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,6 --- 47
11 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,9 --- 41
11 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,9 --- 41
13 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 10,0 --- 40
14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 10,4 --- 32
15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,7 --- 27
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Slingeren Meisjes Pupil C

# Naam Team SlingOBPPunten totaal
1 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,50 --- 65
1 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 10,50 --- 65
3 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 10,00 --- 61
4 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 51
4 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,00 --- 51
4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 9,00 --- 51
7 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,50 --- 47
8 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,00 --- 33
8 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,00 --- 33
10 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 6,50 --- 29
10 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,50 --- 29
10 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,50 --- 29
13 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 6,00 --- 25
13 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 6,00 --- 25
15 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 5,50 --- 20
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

# Naam Team VortexOBPPunten totaal
1 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 15,00 --- 65
2 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 14,50 --- 62
3 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 14,00 --- 59
4 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 13,50 --- 56
5 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 13,00 --- 53
6 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 11,50 --- 44
7 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 11,00 --- 41
8 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 10,00 --- 35
9 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,50 --- 32
10 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 9,00 --- 29
10 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 9,00 --- 29
10 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 9,00 --- 29
13 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,00 --- 24
14 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 7,50 --- 21
15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 6,50 --- 16
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Meisjes Pupil C

# Naam Team HurkOBPPunten totaal
1 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,85 --- 78
2 Sterre Dijkstra Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,80 --- 69
3 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 60
3 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,75 --- 60
3 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,75 --- 60
6 Mirre Wijnen Atledo Team 17 - Scorpio / Atledo 0,70 --- 52
6 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,70 --- 52
6 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,70 --- 52
9 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 0,65 --- 44
9 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,65 --- 44
9 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,65 --- 44
9 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,65 --- 44
9 Jelske Schets Scorpio Team 22 - pup C/mini - Scorpio 0,65 --- 44
14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 0,60 --- 36
15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 0,55 --- 29
Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil C

Er bestaan nog geen estafette teams.