Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,6 925,00 7,1 10,50 13,00 0,80 384 384
2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,7 950,00 7,6 10,00 10,50 0,90 374 296
3 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 900,00 7,5 10,50 12,00 0,80 347 219
4 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 6,9 850,00 7,9 10,00 13,00 0,80 340 340
5 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 900,00 8,1 10,50 12,00 0,75 327 88
6 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,1 975,00 8,4 10,00 9,50 0,70 317 234
7 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,5 950,00 7,6 9,50 10,50 0,60 305 277
8 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,4 900,00 8,0 7,50 11,00 0,70 291 56
9 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 825,00 8,1 7,50 9,00 0,70 273 72
10 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,8 775,00 9,7 9,50 16,50 0,70 268 143
11 Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 7,5 DNS 9,3 11,00 10,00 0,55 211 211
12 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 8,8 575,00 12,4 6,00 5,50 DNS 73 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,6 --- 92
2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 6,7 --- 88
3 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 6,9 --- 82
4 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,1 --- 75
5 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 --- 72
5 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 --- 72
5 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,2 --- 72
8 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,4 --- 66
9 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,5 --- 63
9 Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 7,5 --- 63
11 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 7,8 --- 54
12 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 8,8 --- 30

Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil B

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 975,00 --- 70
2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 950,00 --- 65
2 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 950,00 --- 65
4 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 925,00 --- 60
5 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
5 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
5 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 900,00 --- 56
8 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 850,00 --- 47
9 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 825,00 --- 43
10 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 775,00 --- 35
11 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 575,00 --- 11
Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Meisjes Pupil B

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,1 --- 86
2 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,5 --- 77
3 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,6 --- 75
3 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 7,6 --- 75
5 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 7,9 --- 68
6 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 8,0 --- 66
7 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 8,1 --- 64
7 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 8,1 --- 64
9 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 8,4 --- 58
10 Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 9,3 --- 42
11 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 9,7 --- 36
12 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 12,4 --- 5

Uitslagen Meerkamp Slingeren Meisjes Pupil B

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 11,00 --- 55
2 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 10,50 --- 51
2 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 10,50 --- 51
2 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 10,50 --- 51
5 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 10,00 --- 48
5 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 10,00 --- 48
5 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 10,00 --- 48
8 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 9,50 --- 44
8 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 9,50 --- 44
10 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,50 --- 30
10 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 7,50 --- 30
12 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 6,00 --- 19

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil B

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 16,50 --- 58
2 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 13,00 --- 41
2 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 13,00 --- 41
4 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 12,00 --- 37
4 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 12,00 --- 37
6 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 11,00 --- 32
7 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 10,50 --- 30
7 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 10,50 --- 30
9 Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 10,00 --- 28
10 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 9,50 --- 25
11 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 9,00 --- 23
12 Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 5,50 --- 8

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Meisjes Pupil B

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 0,90 --- 68
2 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 0,80 --- 54
2 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 0,80 --- 54
2 Feline Fievet THOR Team 18 - ...W'66 0,80 --- 54
5 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 0,75 --- 47
6 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 0,70 --- 41
6 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - ...r, B pups 0,70 --- 41
6 Margit van Son Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 0,70 --- 41
6 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - ...Taxandria 0,70 --- 41
10 Lotte Griep Scorpio Team 15 - ...- Scorpio 0,60 --- 28
11 Silke Loos THOR Team 18 - ...W'66 0,55 --- 23
Yfke van Manen THOR Team 18 - ...W'66 DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil B

Er bestaan nog geen estafette teams.