Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1525,00 10,7 6,40 21,00 1,30 4,20 459 459
2 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1425,00 10,8 6,70 24,50 1,10 4,35 441 441
3 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1525,00 10,2 5,20 17,50 1,25 3,70 414 414
4 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1275,00 10,8 5,40 13,00 1,20 3,65 347 218
5 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1325,00 11,7 4,30 17,50 1,05 3,75 324 225
6 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1325,00 11,9 4,40 15,00 1,00 3,75 307 115
7 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1500,00 12,9 4,70 13,00 0,90 3,45 288 264
8 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1025,00 12,6 4,70 16,00 1,05 3,65 273 137
9 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1150,00 12,7 4,60 14,50 1,05 3,35 266 266
10 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1350,00 13,7 4,70 16,00 0,95 3,20 263 263
11 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1250,00 11,8 4,40 10,50 0,95 2,95 250 201
12 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1175,00 13,6 5,00 10,50 1,05 3,15 238 238
13 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1175,00 14,5 4,40 15,50 0,90 2,90 213 116
14 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1025,00 16,3 4,80 12,00 0,95 3,25 192 139
15 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria DNS DNS 3,70 11,00 0,90 2,80 121 44

Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil A2

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1525,00 --- 79
1 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1525,00 --- 79
3 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1500,00 --- 75
4 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1425,00 --- 65
5 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1350,00 --- 55
6 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1325,00 --- 52
6 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1325,00 --- 52
8 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1275,00 --- 46
9 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1250,00 --- 43
10 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1175,00 --- 35
10 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1175,00 --- 35
12 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1150,00 --- 33
13 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1025,00 --- 22
13 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1025,00 --- 22
Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Meisjes Pupil A2

# Naam Team Polsver OBPPunten totaal
1 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 4,35 +0.0 m/s--- 87
2 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 4,20 +0.0 m/s--- 81
3 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 63
3 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 63
5 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,70 +0.0 m/s--- 61
6 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,65 +0.0 m/s--- 59
6 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 3,65 +0.0 m/s--- 59
8 Marit Griep Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,45 +0.0 m/s--- 52
9 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,35 +0.0 m/s--- 48
10 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,25 +0.0 m/s--- 45
11 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,20 +0.0 m/s--- 43
12 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,15 +0.0 m/s--- 41
13 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 2,95 +0.0 m/s--- 34
14 Twinkel Ruijken Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 2,90 +0.0 m/s--- 33
15 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 2,80 +0.0 m/s--- 30

Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil A2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:44,1 361
6 Team 08 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 3:00,3 275