Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1350,00 10,9 6,10 22,50 1,20 4,00 412 357
2 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1325,00 11,0 5,70 26,50 1,20 3,80 409 409
3 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 11,0 5,10 17,00 1,20 3,75 383 383
4 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 11,5 5,10 14,00 1,10 4,10 363 336
5 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 11,5 4,70 14,50 1,20 3,70 358 297
6 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1375,00 11,4 4,80 14,00 1,00 3,95 331 276
7 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1350,00 12,8 4,00 15,50 1,00 3,50 283 88
8 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1300,00 13,8 4,60 13,00 0,95 3,60 259 259
9 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1150,00 13,2 4,70 14,00 1,05 3,20 252 252
10 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1300,00 12,4 4,10 7,50 0,95 3,25 243 189
11 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1250,00 13,2 4,10 9,00 1,05 3,30 241 241
12 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1125,00 13,9 4,30 14,50 1,00 3,10 228 158
13 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS DNS 4,70 12,00 1,15 3,80 200 138
14 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1250,00 15,1 3,60 8,50 0,80 3,15 176 84
15 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1250,00 14,7 3,00 10,00 0,85 2,80 174 0
16 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1025,00 14,7 3,80 12,00 0,85 2,80 169 69
17 Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
17 Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil A1

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 --- 72
1 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 --- 72
1 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 --- 72
4 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1375,00 --- 58
5 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1350,00 --- 55
5 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1350,00 --- 55
7 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1325,00 --- 52
8 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1300,00 --- 49
8 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1300,00 --- 49
10 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1250,00 --- 43
10 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1250,00 --- 43
10 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1250,00 --- 43
13 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1150,00 --- 33
14 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1125,00 --- 31
15 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1025,00 --- 22
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Meisjes Pupil A1

# Naam Team 60mHOBPPunten totaal
1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 10,9 --- 85
2 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 11,0 --- 83
2 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 11,0 --- 83
4 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 11,4 --- 76
5 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 11,5 --- 74
5 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 11,5 --- 74
7 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 12,4 --- 59
8 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 12,8 --- 52
9 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 13,2 --- 46
9 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 13,2 --- 46
11 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 13,8 --- 38
12 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 13,9 --- 36
13 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 14,7 --- 27
13 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 14,7 --- 27
15 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 15,1 --- 22
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A1

# Naam Team KogelOBPPunten totaal
1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 6,10 --- 60
2 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 5,70 --- 55
3 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 5,10 --- 47
3 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 5,10 --- 47
5 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,80 --- 44
6 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,70 --- 42
6 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,70 --- 42
6 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 4,70 --- 42
9 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 4,60 --- 41
10 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 4,30 --- 38
11 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 4,10 --- 35
11 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 4,10 --- 35
13 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,00 --- 34
14 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 3,80 --- 31
15 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,60 --- 29
16 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,00 --- 22
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil A1

# Naam Team VortexOBPPunten totaal
1 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 26,50 --- 74
2 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 22,50 --- 59
3 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 17,00 --- 38
4 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 15,50 --- 33
5 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 14,50 --- 29
5 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 14,50 --- 29
7 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 14,00 --- 27
7 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 14,00 --- 27
7 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 14,00 --- 27
10 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 13,00 --- 24
11 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 12,00 --- 20
11 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 12,00 --- 20
13 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 10,00 --- 13
14 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 9,00 --- 10
15 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 8,50 --- 8
16 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 7,50 --- 5
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A1

# Naam Team HoogOBPPunten totaal
1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,20 --- 80
1 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,20 --- 80
1 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,20 --- 80
1 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 1,20 --- 80
5 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,15 --- 73
6 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,10 --- 67
7 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1,05 --- 61
7 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1,05 --- 61
9 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,00 --- 55
9 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1,00 --- 55
9 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1,00 --- 55
12 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,95 --- 50
12 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,95 --- 50
14 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 0,85 --- 39
14 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 0,85 --- 39
16 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 0,80 --- 33
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Meisjes Pupil A1

# Naam Team Polsver OBPPunten totaal
1 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,10 +0.0 m/s--- 76
2 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 4,00 +0.0 m/s--- 73
3 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,95 +0.0 m/s--- 71
4 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,80 +0.0 m/s--- 65
4 Anouk van Jeveren Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,80 +0.0 m/s--- 65
6 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,75 +0.0 m/s--- 63
7 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,70 +0.0 m/s--- 61
8 Suzan Joswig Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,60 +0.0 m/s--- 57
9 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 3,50 +0.0 m/s--- 54
10 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 3,30 +0.0 m/s--- 46
11 Fenna Dudok Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 3,25 +0.0 m/s--- 45
12 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,20 +0.0 m/s--- 43
13 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,15 +0.0 m/s--- 41
14 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 3,10 +0.0 m/s--- 39
15 Evi van Driel Scorpio Team 11 - pup A - Scorpio 2,80 +0.0 m/s--- 30
15 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 2,80 +0.0 m/s--- 30
Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil A1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
3 Team 01 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA1 8 2:50,6 325